25 MSV'71 viert titelfeest met een riante overwinning KV Vlaardingen pakt de winst in laatste minuut Maassluise zesdeklasser voor het eerst in zijn bestaan kampioen 'De beste ploeg die ik ooit heb getraind' Nederlaag Pollux dreunt hard door in Broekpolder Fortuna geeft voorsprong weg 'Eagles' voelt zich veilig Unitas'63 is uitgebekerd Zevenklapper op Thurlede Alleen RKWÏK kan het Ursus nog lastig maken Henri van Leeuwen trainer Exceisior'20 Rijnmond heeft geen moeite met hekkensluiter Van Boles scoort tevergeefs Twee treffers Esther d'Hous De Walrus/Shell stelt feest uit Rotterdams Dagblad Maandag Mapnl 3997 Jf?\ Vlaardingen Fortuna Vlaardin gen heeft in de laatste thuiswed strijd van het onnodig een mime voorsprong uit handen gegeven en moest zodoende een punt af slaan aan Puttershock. Hel werd 3-3 aan de Marathonweg. Van groot belang was het gelijk spel met. Fortuna niets m°er ge beuren. De eerste helft was veel belovend. Ed van der Lugt had binnen een kwartier succes. De bonkmge spits verzilverde een voorzet van Dennis Hceneweer op karakteristieke wijze (1-0). Een slippertje in de defensie bracht de bezoekers onverwacht weer op ge lijkt^ hoogte maar Fortuna nam voor de pauze nog ruim afstand. Dennis Hoogerboord en Jan de Klerk (krappe kopbal) brachten de 3-1 ruststand op hel scorebord. Na de pauze kwamen de bezoe kers sterk terug. Zeven minuten in blessuretijd leidde dit alsnog tot de gelijkmaker. Dennis Heeneweer en Richard Schippers kregen een gele kaart. Marco Bra- venbocr was geschorst. Komende week speelt de formatie van Jan Baksteen tegen HWD voor de Rot terdams Dagblad Trofee. De win naar van dit duel ontmoet vervol gens Excelsior Maassl u i s. Maassluis De mannen van Green Eagles is er met in ge slaagd nummer twee op de rang lijst Alphia twee punten afhandig te maken. De basketballers gin gen m 'eigen huis' met 54-66 (33- 31) onderuit. Green Eagles kende een goede start (17-9), maar verspeelde op dramatische wijze hun voor sprong (17-30). De thuisploeg toonde veerkracht en herstelde zich voor Je pauze. In deel twee moest de ploeg van coach Karei Verwer buigen voor de bezoekers. Sander Scheffers scoorde zeven tien punten. Nico Waringa elftalle in de eerste helft) en Paul Boe laars elf. Omdat mede-degradatie kandidaat Team Dreamers ver loor van Binnenland, is Green Eagles behouden gebleven voor de tweede klasse rayon De vrouwen incasseerden tegen Dragons eveneens een nederlaag' 3849 (21-28). Danielle Broekhui zen en Miranda van Aalst waren beiden goed voor elf punten. Spelend coach Jenneke van Loon had vrede met de verliesbcurt: „De vorige keer verloren met bij na vijftig punten verschil. We hebben dit keer hard gewerkt Als we dat elke wedstrijd hadden ge daan, stonden we nu tweede." Maassluis Aan het bekersucces van de vrouwen van het Maasslui- se Unitas'63 is afgelopen week einde een eind gekomen. De handbalsters van trainer Julio Ra mos kregen van Treffers met 11-8 (6-6) klop. In de natte eerste helft konden de twee ploegen elkaar goed in even wicht houden. Dankzij prima red dingen van de uitstekend keepen de Marjo van de Lely wisten de Maasslutssen de ongeslagen kam pioen van dc eerste klasse goed bij te houden. Door goed verdedi gend werk aan beide kanten werd er lange tijd met gescoord, maar vijf minuten voor tijd gaven de bezoeksters gas bij- Zodoende lie pen 2e met een aantal snelle break-outs uit van 8-8 uit naar fi ll. Lonneke Jansen scoorde drie maal. Schiedam SMC heeft in het ka der van het Schiedams voet balkampioenschap tegen SVDFW op Thurlede een flinke zeven klapper laten ratelen. Bij de rust was het nog 2-1 in het voordeel van de fusieclub. Jan Mulder ont popte zich met drie treffers tot topscorer. Dick Sparreboom opende de sco re, waarna Robin Voets 'DFW langszij bracht en Leo Letwory weer orde op zaken stelde. Pas na de thee kwam SMC goed los. Mul der (3-1,5-1 en 6-1), Alberto Bap- tista de Lima en Cor Hermans maakten de zeven vol. Ursus werd gisteren afgedroogd door 'overbuurman' SW. De ploeg van trainer Henk Salari won met 1-6 (0-2). Niels Rooders en Herman Zoetmulder scoorden voor de rust. Na de pauze deed Marco Herben (1-2) namens Ursus iets terug. Martiin van Minnen (1- 3). Scott Wulferdingen (14), Niels Rooders (1-5), Herman Zoetmul der (1-6) vonden daarna ook nog het net. DRGS (zo) moest een deurtje verder voorde lokale voet- balstrijd en zette Demos met 2-0 opzij. Richard Lecker bepaalde de ruststand (0-1), John Mïehielsen I. J-, DoorMikos Gouka Maassluis Eindelijk kon de vlag in top. MSV71 werd voor het eerst in zijn bestaan kampioen. De 11-0 overwinning op hekkensluiter NIVO geefl eens te meer aan dat de formatie van trainer Han van Leeuwen veel te sterk was voor de kelder van de KNVB. Eén nederlaag (Tempo uit) en een gelijkspel te gen het Schiedamse Demos waren de enige 'schadewedstrij- den' die de zwart-witten dit seizoen speelden. Ook het ko mend seizoen in de vijfde klasse dient met deze ploeg reke ning gehouden te worden, want MSV71 wil zo snel mogelijk naar een acceptabel niveau zodat wedstrijden als gisterenmid dag definitief tot de verleden tijd behoren. De Maassluizers raasden in een mum van tijd over de bezoekers heen. NIVO. een veredeld kroeg- elftal waann de keeper tevens voorzitter, trainer en verzorger is, stond binnen tien minuten met 3- achter. Topscorer Ronald Bolijn, na gisteren op dertig treffers, keek met een glimlach terug op het duel. „Dit was toch een fantas tisch seizoen. Na het rampjaar van vorig seizoen wilde we wat Rotterdam RKWIK blijft in het spoor van leider Ursus. Door de krappe 1-2 overwin ning tegen hekkensluiter RFC is het verschil op de ranglyst nu drie punten in het voordeel van 4e Schiedammers. Ko mende zondag ontmoeten bei de toppers elkaar op het veld van Ursus. RKWIK zal moeten winnen om de titelkansen open te houden. Door de goede resultaten staan: de Vlaardin- gers wel bovenaan in de strijd om de tweede periodetitd zo dat de nacompetitie een even tuele troostprijs blijft In Rotterdam kwam de briga devan trainer Ger Muider rim pel op voorsprong. Rob Duca- neaux vond met een prima voorzet het hoofd van Ramon de Rond die geen moeite had om de 0-1'tegen het garen te knikken. De voorsprong werd tot de rust geconsolideerd. Na de pauze werd door een onop lettendheid in de defensie de voorsprong simpel weggege venl Doelman "Edwin Kolste* ren, terug van een blessure, was kansloos. *WIIC zocht met man en macht de aanvai en uit een voorzet van Ducaneaux was het wederom De Rond die koppend tot scoren kwam. Ver volgens speelden de Vlaardin- gers de wedstrijd simpel uit met ongetwijfeld in het achter hoofd de topwedstrijd van ko mende week. Patrick Wijzenbroek begon we gens een blessure op de bank en verving na rust Rob Duea- neaux, die wegens een kwet suur niet verder kon. Ook Ro nald van Schaik ontbrak. Hij is zodanig geblesseerd dat hij dit seizoen uitgeschakeld is. neerzetten en dat hebben we ge daan. Dat de tegenstanders vaak zwak waren is niet onze schuld." Of de felbegeerde aanvaller bij MSV71 blyft, blijkt in tegenstel ling tot eerdere berichten onze ker. „Ik praat nog steeds met een andere club. Als dat niks wordt, blijf ik lekker hier want ik heb het naar mijn zin. Maar ondanks alle berichten staat nog niks vast." Teamgenoot Raymond van Baaien, dit seizoen goed voor veertien treffers, blijft in elk geval wel. „Ik heb het heel erg naar mijn zin hier. De eerste helft van het seizoen scoorde ik heel veel, maar de laatste weken speel ik ge woon niet lekker. Vandaar dat ik op de bank zat en alleen maar mocht invallen." Ras-MSVer Ismaei El Haddoui, ondanks zyn nekblessure toch van de party, keek zoals velen al vast vooruit naar het volgend sei zoen. „Dit succesje is leuk. Toch blijft het een verloren seizoen. We hadden de vorige competi tie nooit mogen degraderen. In de breedte hoeven er geen spelers bij te ko men, want daarin hebben we ge noeg spelers." De selectie van de formatie van Han van Leeuwen ondergaat naar alle waarschijnlijkheid weinig veranderingen. Veteraan' Wilco Wapenaar zwaait definitief af maar verder lijkt, met Bolijn als enige twijfelgeval, iedereen de ze gereeks voort te willen zetten in de vijfde klasse. Dick Bos, 41 jaar, wil ook volgend seizoen het doel blijven verdedigen. „Natuurlijk wil ik doorgaan. Alleen sukkel ik de laatste tijd met wat blessures. Zo'n wedstrijd als vandaag is ook niks voor mij. Maar geloof me, we hebben best wat tegenstanders gehad die mij heel wat werk be zorgd hebben." Zelfs verzorger Ferrie Pattiapon vierde zyn zevende titel alsof het zijn eerste wass. Na eerdere suc cessen bij Excelsior Maassluis en Quick Haag nu dus kampioen in Maassluis Trainer Han van Leeuwen gaat volgend seizoen zijn vijfde jaar in aan de Maassluise Steendijkpolder. Van Leeuwen was eerder al drie seizoenen werkzaam by MSV71. Het is zijn eerste kam pioenschap, al promoveerde hij eerder met het Schiedamse WK „Het blijft een verloren seizoen, maar dat wisten we van tevoren, de zesde klasse KNVB. „Dit is toch leuk. Ik blijf voor elke wed strijd nerveus. Zelfs bij deze te genstanders," analyseerde de kleine wonderdokter. Na een vertraging van ruim een half uur voor een zware blessure aan NTVO-zijde kon het titelfes- tïjn eindelijk aanvangen. En MSV71 vierde feest alsof het nooit was anders geweest. Als de selectie intact blijft en er komen een paar spelers bij, gaan we gewoon verder. Dit is de bes te ploeg die ik ooit getraind heb. Zeer gemotiveerde spelers, ze ker na het rotseizcen van verle den jaar." Van Leeuwen ziet de nieuwe competitie niet als het seizoen van de waarheid. „Nee hoor, gewoon goed proberen te voetballen, dan komt de rest vanzelf." MSVri1-NIVO11-0 ((P0>. 8 Saban Öutar 1-0. 9 Ronald Bohjn2-ö. 15 Tim Kolmus 3-0,31 en 39 Ronald Bolijn 4-0 en 5-0,42 46 50 56 04 Wilco Wapenaar 6-0.7-0.8-0,9-0,10-0,70 Virgil Kolmus 11-0 MSV71: Bos, De Gier (46. Boon), Bierhutze. Wapenaar (88 El Haddoui), Wamaar. Duca- neaux. Garcia (46 Van Baaien). Virgil Kol mus. Tim Kolmus, Dutar. Bolijn NIVO; Verhey, Descends, Van Mil, Saules. Korf. Muines, Van Glabbeek. Oosthoek. Mansveld. Yungur, Van Deventer (46 Dm- vesteint Het kampi oenschap is binnen, dus kan er worden gefeest. MSV'71pakte de titel met een 11-0 overwinning en ging In po lonaise en met bloemen van het veld af. Foto Peter Motkenboer Door Bas van den Berg Vlaardingen Woedend smeten de hockeyers van Pollux hun sticks tegen de boarding. De on verwachte 0-1 nederlaag tegen Tempo'34 had als consequentie dat de Vlaardingers opnieuw geen kampioen zullen worden in de derde klasse A Twee jaar lang moest Pollux in de titelstrijd in de slotfase afhaken en deze keer werd opnieuw duidelijk dat de ploeg in fysiek opzicht nog niet in balans is. Tempo'34 was slimmer en impo neerde door grote spelers die ook een klap konden uitdelen. Sjoerd van Beek maakte daar op hard handige wijze kennis mee. Bij een duel kreeg de gedreven midden velder van de Vlaardingse club een knie tegen zijn borst waar door hij een paar gekneusde rib ben opliep. Veel tijd om in de dug out bij te komen van de blessure had hij niet, want in het laatste kwartier bleef trainer Ben Hoftij* zer doorwisselen om een gelijk spel uit het vuur te slepen. Zover kwam he1 niet omdat Pollux erna de achterstand nauwelijks in ge loofde en zelden aan een goed lo pende aanval toekwam. De trainer draaide er na afloop niet omheen dat het gebeurd is met Pollux. „We hebben nog drie wedstrijden (tegen Ommoord. Forcial en Pijnacker; red.) te gaan, maar de ploeg heeft een grote klap gekregen en die moet eerst worden verwerkt. We waren alle maal overtuigd van een overwin ning. Uit lieten we een 0-2 voor sprong glippen en maakte Tem po'34 gelijk. Dat wilden we recht zetten, maar Pollux kon niet te gen het krachthockey van de Rot terdammers op. In technisch op zicht had Tempo'34 weinig in de melk te brokkelen, maar het straf te gewoon onze fouten af." Supporters De hockeytopper in de Broekpol der bracht veel supporters op de been die de spelers zelfs toezon gen. Deze ambiance kon echter niet verhinderen dat Pollux wei nig grip op de wedstrijd kreeg en de twee strafeomers die het kreeg, verprutste. Kansen kreeg de thuisclub wel, maar Raphael van der Veen maaide over de bal heen en Douwe van Maarten zag een wippertje naast gaan. Zonder veel moeite was Tempo'34 in de verdediging de Vlaardingers de baas. Dat leidde ertoe dat Pollux steeds cngecontroleerder ging spelen en regelmatig de bal op de stick van de Rotterdammers plaatste. Inpiaats van 'strak in de stick te spelen' en 'inspelen in eikaars stick', zoals trainer Hofty- zer het noemde, kreeg Pollux steeds meer moeite met de op bouw van de aanvallen. Ook 'Rob bedoes' Bart Jeroen Petri, met ze ventien doelpunten topscorer, zat op het middenveld niet helemaal lekker in zijn vel. Na rust zette de vrijstaande spits van Tempo'34 Pollux snel op ach terstand. Vanaf die tijd geloofde de Vlaardingse ploeg er niet meer in. De bal werd aardig rondge speeld, maar er kwam nauwelijks een goede aanval uit voort. „We ontberen gewoon een killer," In de cruciale wedstrijd tussen Pollux en Tempo'34 werd in de Vlaardingse Broek polder menig stevig duelletje 'uitgevochten'. Zo nu en dan gingen de hockeyers rollebollend over het kunstgras. Foto Peter Molenboer merkte de trainer op. „We hebben elf technische spelers, maar er zit geen echte leider bij." Ondanks veel balbezit straalde de thuisclub weinig vertrouwen uit. De angst voor een tweede treffer was zo groot, dat geen enkele spe ler durfde in te schuiven. Pas bij de derde strafcomer hing een ge lijkspel in de lucht, maar Barry van de Berg joeg de bal op aange ven van Bart Jeroen Petri naast. Door Ton de Leede Vlaardingen Waar niemand meer op rekende gebeurde dan toch in de allerlaatste minuut van het duel tussen KV Vlaardingen en Rodenburg. Bij een stand van 12-12 bewoog de paal en boog zo danig dat het schot van Marilou Vergeer precies paste. Wederom zorgde 'de truc' van Claudia Roozendaal ervoor dat Vlaardin gen de volle winst (13-12) pakte. „Het is ongelooflijk," kraaide Vlaardmgen-coach Jan de Jager direct na het eindsignaal maar ze flikt het weer. Claudia ging weer aan de paal lopen hengelen en er valt weer een balletje bin nen. Ik zei het voor de wedstrijd nog tegen haar: je mag alleen in de laatste minuut aan de paal zit ten anders kost het je nog een ge le kaart. En weer had de scheids rechter niks in de gaten." Het treffen tussen subtopper Waardingen en Rodenburg, dat samen met Steeds Hocger de on derste plaats in de overgangsklas se deelt, was verre van hoogst aand. Jan de Jager had dat voor aanvang al voorzien. „Rodenburg is een ploeg dat punten moet pak ken. We hebben het tegen elke ploeg moeilijk, maar vooral als we het spel moeten maken komen we in de problemen. Vorige week bij Marfugels moest onze tegenstan der, dat aan kop stond toen we er op bezoek gingen, het spel ma ken. Dan zijn we op ons best. Hoe wel het daar in Friesland ver schrikkelijk slecht weer was, pak ten we toch twee heel belangrijke punten tegen een ploeg die dol graag naar de hoofdklasse wil. Vanaf de eerste minuut stond er een team dat wilde winnen. We moesten zelfs een achterstand goed maken terwijl we tegen de wind inspeelden. In een hele spannende slotfase versierde Ar no Brouwer een strafworp en die leidde onze overwinning in." Op dreef Met Arno Brouwer is de naam ge noemd van de speler die bij Vlaar dingen de plaats inneemt van de door een zware enkelblessure voorlopig uitgeschakelde Roel van Leeuwen, „Met Roel zijn we een speler kwijt," aldus De Jager „die vee) loopt en scoort Ik heb voor Brouwer gekozen omdat hij ook veel tempo maakt én hij was prima op dreef was in het twee de." Ook over de vervanging van de zwangere Astrid van Huèt hoefde De Jager niet lang na te denken.Alleen Marilou Vergeer kan in mijn ogen Astrid vervan gen. Net als Astrid kan zij veel steunend werk verrichten en blijft zij gaan. Gevolg is wel dat het tweede nu met een heel jong team speelt." In de eerste helft greep Vlaardin gen steeds de voorsprong maar meer dan twee doelpunten werd het verschil nooit. De Vlaardin gers speelden te klein, kozen op de verkeerde momenten het schot en lieten zich in de rebound te vaak door de opponent uit het Groningse Leek aftroeven. Omdat vooral de afstandsschoten van Rodenburg haarzuiver waren, ging de rust met een gelijke 5-5 stand in. Direct na rust scoorde Rodenburg twee keer op ry en was Vlaardingen eventjes aange slagen. Vooral door prachtige combinaties kwam de thuisploeg echter weer op een 9-7 voor sprong. Ook nu kon Vlaardingen. dat Ronald Verweij tot twee maal toe een strafworp zag missen, de voorsprong niet behouden en slaagde Rodenburg erin langszij te kruipen en zelfs naar 11-12 te sluipen, Met Rik Brouwer in de ploeg voor de moegestreden Peter Hoornweg, startten de Vlaardin gers een alles-of-niets offensief dat resulteerde in een zeer geluk kige zege. „Dit is heel droef voor de tegenstander," aldus Jan de Ja ger. „Nou moeten wij maar naar boven gaan kijken. Wij zijn het FC Twente van de overgangsklasse. Wp moeten gewoon heel gemeen gaan doen daar bovenin die over gangsklasse en wie weet wat er dan gebeurt." Doelpuntenmakers KV Vlaardin gen: IJsbrand den Breems (4x). Arno Brouwer, Marilou Vergeer, Ronald Verweij, Peter Hoornweg en Hedi Mookhoek (alien 2x). SchiedamWat door velen werd voorzien is uitgeko men. Henri van Leeuwen, die eerder dit seizoen al een gesprek had met het voetbalbestuur, is met in gang van volgend seizoen de nieuwe trainer van Ex- celsior'20. De Thurledeclub verloor gisteren in Rotterdam van EDS met 2-1. Bij de rust was het nog 1-1 door doel punten Robin Hassekan (l-O)en Edwin VollcbregtO- 1). Hubert Habmg was tot tweemaal akelig dicht bij een Excelsior-treffer, maar hij faalde in de afwer king. EDS'er Michel de Graun zag rood, zijn teamge noten Rodi Harreman en Dennis Lubben geel even als Remco Eikenbroek (Excelsior'20). Dolf Kraaijen- vang pegelde vlak voor tijd de 2-1 binnen nadat EDS- invaller Hakin Boterkant Emile Smits en Eiken broek in de luren had gelegd en de winnende treffer op een presenteerblaadje had aangeboden. Schiedam In de Groenoordhal had de vrouwen- ploeg van Rijnmond zaterdag weinig moeite met de hekkensluiter van de eerste divisie Peel Push. In een uur tijd wonnen de volleybalsters met 3-0. Alleen m de opemngsset nam de ploeg uit Meijel een ruime voorsprong. Met een 15-13 setzege ontsnapte de thuisploeg aan een achterstand. Na de winst van de eerste set was er niet veel meer te beleven. Peel Push bleek terecht de rode lantaarndrager en na de 15-7 van de tweede set kon Maureen van der Vugt nog even een setje meedoen. De middenspeelster die bezig is aan haar laatste seizoen, werd goed vervan gen door Manja Scheffers. Halverwege de derde set mocht ook tweede spelverdeelster Marjolein Zeven bergen invaller. Ze deed dat zeker niet slecht, maar twijfelt heel sterk over haar toekomst by Rynmond, omdat zij weinig speelt en wel tweemaal per week voor de traming uit Goes moet komen. Voor de wed strijd maakte dat allemaal mets meer uit, want Rijn mond ook de laatste set makkelijk (15-3). In Capelle aan den IJssel speelde de mannenploeg een lusteloos duel tegen Schovocomca dat via de set standen 15-9, 15-10,12-15 en 15-8 met 3-1 won. Zo doende werd Rijnmond op de ranglijst gepasseerd. „We zijn aan een kleurloos seizoen bezig,'1 aldus aan voerder Arne Jager, die na dit seizoen stopt. Blauw Wit-DWS (v) 28-25 (11-11). Tegen de nummer twee van de eindrangschikking werd geen slecht resultaat be haald De snelle achterstand van 3-0 werd snel omgezet in een voorsprong maar op slag van rust werd hot nog gelijk. In het vervolg konden de Schiedamsen aardig bijblijven. Toen Diana Zandwijk de derde tijdstraf kreeg en dus een rode kaart bleek dat haar aanwijzingen in de aanval en de verdediging mei node gemist werden, ledereen heeft ge scoord maar Lisette Eygermans steeg met spectaculaire redddmgen tn het doel boven zichzelf uit. UVG (v)-UDSV 15-18 (4-8). In de afseheidswedstrijd van Chantal Karman en de laatste van het seizoen waarin alle pryzen al verdeeld zijn, werd het niet verwacht dat er nog een harde wedstrijd gespeeld moest worden Vooral de tweede helft werd gekenmerkt door vele blessurebehan delingen. Alhoewel een aantal malen een flinke achter stand kon worden weggewerkt was er geen uitzicht op de overwinning. Nicole van Boles scoorde zesmaal. Quürius-WIK (ra) 29-18 (13-9). Het leek wel of de gehele ploeg een vrije dag hsd genomen. De gehele wedstrijd had de Vlaardingse ploeg nodig om in goede doen te gera ken maar dat was alleen voor Lars Kramer weggelegd. Coach Wil Plugge; „Het leek wel of we vorige week tegen BEVO het seizoen al hadden afgesloten." Asvion (m) 5-2 (2-1). Na de eerste twee treffers van Car touche werd de Schiedamse ploeg pas wakker. Bart-Jan van Collenburg bracht Asvion met twee goals weer terug sn dewedstnjd. Bij deze stand kregen beide ploegen veel kansen m de vorm van strafeomers. Echter, op dat onder deel faalden de Schiedammers. Sp:rit (mFBerk.Rodenr. 1-0 ((H)). Spint poogde het mati ge niveau van de tegenstander te ontstijgen, hetgeen zel den lukte. Sander Dmgenouts en keeper Maurice van der Linden waren de enigen die dat wel lukte. Jom Kalden rondde af op na een knappe actie en dito pass van Sander Dmgenouts. Maurice van der Linden keerde in de laatste minuut een strafbal en behoedde zyn team voor een sma delijk gelijkspel Bodegraven-Evergreen (m> 4-0 (2-0), Ondanks de goede wedstrijd die Evergreen op de mat legde moest het toch vier doelpunten incasseren. Het kreeg weliswaar vooral in het eerste bedrijf genoeg kansen, maar zoals coach Alex Slier bevestigde, mist het scorende spitsen. Daar naast wytte Slier het verlies mede aan het conditionele verschil tussen zyn spelers en die van Bodegraven. Spirit (vj-Hudlto 9-1 (0-1), Hudito kreeg in het eerste be drijf' genoeg kansen, maar bleek in de afwerking van de strafeomers onvolledig, In het tweede bedryf kroop Spi nt langzaam uit haar schulp en slaagde erin Hudito in de verdediging te duwen. De Schiedamsen faalden echter m de afronding Evergreen (v)-Zoelermeer 2-2 (0-1). De omzettingen die coach Marlou Booster in haar team had doorgevoerd, leidden mede in de eerste helft tot een Maassluise over macht. Tegen de verhouding m kwamen de Evergreen vrouwen in de tiende minuut op achterstand. De gelijk maker van Laura Dossin bleek echter een goede motiva tor voor Evergreen, dat naar 2-1 doorstoomde. Een kwar tter voor tijd stak Zoetermeer alsnog een punt tn de tas. Asvion (v)-Forcial 3-0 (1-0). Het matige Forcial was geen party voor Asvion. Esther d'Hous opende halverwege de eerste helft uit een strafcomerrebound de score. De twee de helft was nagenoeg een kopie van de eerste met As vion als aanvallende ploeg. Wederom Esther d'Hous en, een kwartier voor tijd, Frédénque Portheme (strafcomer rebound) brachten de 'oogst' op dne treffers. Tempo'34-Pollux(v) 34(1-2). Na vier doelpunten van de scherpschutters Ilse Ne (kens (2x) en Patty van der Kooy (2x), stoop er verslapping m het team van Nicotine de Rond. Tempo'34 kwam mede door het concentratiever lies van de opponent nog op 34 maar de tijd was tekort om een remise uit het vuur te slepen. Waterpojo De Walrus/Shell-RWV 8-8. De Walrus/Shell heeft de kans voorbij laten gaan om zaterdag al kampioen te worden. Omdat concurrent Hieronymus niet verder kwam dan een 6-6 gelijkspel tegen Poseidon, was een zege van de Vlaardingse club genoeg geweest voorde titel. Zaterdag kunnen de Vlaardingers het over doen wanneer SZC op bezoek komt De Walrus/Shell verspeelde tegen RWVeen 84 voorsprong. Uitemdeiyk bleef de schade beperkt tot een 8-8 gelijkspel Sportagenda Tips^voor deze rubriek lomt^ujjoorgeven aan de sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732790 (fax; 019- 42652271 en in de avonduren onder 0104004310 (fax; 0194128509). DINSDAG 15 APRIL VOETBAL (Rotterdams Dagblad Trofee, tweede ronde); 18.30 VOB-SW, 18 3d ODC-MSV71.18 30 Centro Portugues-SMC. 18.30 Swift Boys-winnaar Hermes DV&'Aeolus (22 april). 1830 winnaar HWD/Fortuna Vlaanhngen-Excelsior Maassluis (22 apnl) (Eerste ronde Hoardings voetbalkampioenschap): 18 3d: HVO-Zwaluwcn, VFC-TSB. (19 30) Ddtasport-HSC (za). DVO^-RKWIK. HSC (zok Fomuia (Schiedams kampioenschap): 18 30Sch Boys-Ursus,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 5