19 7 Financieel debacle dreigt voor amateurtak KNVB De derde klasse gloort voor HOV SLP verdient meer dan complimenten Historische golftriomf Tiger Woods Penningmeester Hans Spierings van West IV weigert nog langer verantwoordelijkheid te dragen Rotterdams Dagblad Maandag 14 april 1997 Door Sjoerd Bootsma Rotterdam De herstructurering van de sectie amateurvoet bal van de KNVB is allerminst een succes. Het woord fiasco wprdt nog niet met de stand van zaken verbonden, maar een geheel onjuiste kwalificatie lijkt het niet. Het product van de voetbalbond deugt allerminst De financiële prognoses tonen grotere manke menten. zo constateren de pen ningmeesters van veel distneten Hans Spierings, secretaris/pen ningmeester van West TV. is het beu. „Ik voel my geen penning meester meer Ik ben algemeen bestuurslid Ik heb geen enkele inbreng meer op hel beleid dat door de organisatie wordt ge voerd Alles wordt gedingeeid vanuit Zeist. Nee, ik voel my aller minst verantwoordelijk voor ce stand van zaken Niet voor mets dreigen enkele penningmeesters af te haken. Misschien ben ik er straks ook wel één van Spienngs was als opvolger van Wim Troost verantwoordelijk man tijdens de laatste vyf seizoe nen van de KNVB afdeling Rot terdam. „Toen," weet de Rotter dammer. ..hadden we de touwtjes stevig m handen. Elk dubbeltje wprd twee keer omgedraaid. Had den we ook een overzicht hoe we er voor stonden. Daarbij kwam dat we m Sjaak van der Kroon een man hadden met een zakelijke ge dachte. Hy besefte als geen ander dat we dienstverlenend bezig zijn Daarbij maken we gebruik van het geld van anderen Dat geeft een morele plicht tot een fatsoen lijke structuur en oen goede be waking. De laatste tien jaar van de afdeling zijn dan ook prima verlo pen Wim Troost en later ik. we hebben nooit problemen met de financiën gehad Niet voor mets moesten de clubs uit Rotterdam landelijk gezien het minst aan contributie byd ragen De lang gepropageerde herverde ling van de amateurvoctbailak liep gelijk met een volledige ver andering op het gebied van deau- tomati sen ng Spieri ngs „We had den afgesproken om nieuw beleid te gaan voeren Dat mag best wel iets kosten Iemand gespeciali seerd in clubondersteuning had den we niet in huis. Het aantrek ken van personeel kost geld. Daarvoor betalen de clubs dus drie gulden vijftig per lid extra We hadden door de uitbreiding meer ru.mte nodig in ons pand aan de Leningradplaats, waardoor we twee gulden aan huurinkom sten mislopen. We hadden gere kend op een voordelig saldo van zestig cent per lid, maar in plaats daarvan betalen de verenigingen per lid nu al vyf gulden meer dan een jaar geleden Tekort Dat is echter met alles. Door pro blemen met de automatisering liet de liquiditeit van de amateur- voetbaltak lang te wensen over. Wat erger is. dat zich een landelijk tekort opstapelt ,.In februari wer den we geconfronteerd met een gat van anderhalf miljoen gul den." vertelt Hans Spienngs, „terwijl de prognose een miljoen gulden winst was Daarna zijn we gaan schrappen Toch staat er nu nog een tekort van 950 000 gul den Het bïad Officiële Mededelingen is grotendeels oorzaak van de ex tra kosten Vyf ton meer kost het blad met daarin de wedstrijdpro gramma's. Spienngs vroeg daar om het contract met de drukker by de bond op. Zo constateerde hy dat er bijvoorbeeld vaste prijzen ll gulden) waren afgesproken voor uitgaven van tussen de 24 en 32 pagina's. Bladen met minder pagina's waren net zo duur, ter wijl een omvangsuitbreiding naar 34 pagina's de bond 70 cent per exemplaar extra kost „En de pen ningmeester van de bond kende het contract met eens, zo moest ik constateren," aldus Spienngs „Dat gedoe rond de OM ben ik dan ook beu." Een andere extra postenkost Hans Spierings kan ondanks de problemen nog wel glimlachen. „Ik voel mij allerminst verantwoordelijk voor de stand vanzaken. Nietvoor niets dreigen enkele penningmeesters af tehaken.MIsschienbenikerstraksook wel één van." Foto Niels van tier Hoeven/Rotterdams Dagblad Augusta Debuteren én winnen. Met handenvol records. Tiger Woods, amper 21 jaar, won giste- rep de 6 le US Masters op Augusta National Het was een historische tnomf. want hy werd de eerste ntft-blankc golfer m het beroem de groene colbert. Huilend viel hy ?4jn ouders in de armen Er zat een reeks verhalen achter de/e overwinning. Eerst zat hy Nick Faldo zo vrese lijk op zyn kop dal de drievoudig winnaar en titelverdediger voor heit, eerst m zyn leven op Augusta National de cut miste Een afgang voor de Bnt. de golfende compu ter. Vervolgens gaf hy aan kans hebber te zyn m de Masters en binnen vierentwintig uur bezorg de hy alle andere gelauwerde spe lers op de gewijde fairways in Au gusta het gevoel absolute begin ners in het golfspel te zyn In drie rondjes van het meest be geerde 'major' in golf maakte hy de finale tot een formaliteit Na drie excereities met 70, 66 en 65 slagen telde hy negen slagen voorsprong op de Italiaan Costan- tino Rocca. Een record. In de vier de ronde hel hy het niet meer misgaan, joeg hy het beste slagen totaal na 72 holes na Natuurlijk slaagde dit wonderkind 69 voor een totaal van 270 slagen, éen be ter dan de legenden Jack Nieklaus en Raymond Floyd ooit deden Eindstand 1 Woods iVSt' 270 Manen 17066 65 69 i 2 Kite (Vbt) 28477 61 b6 70>. .1 Tol les (VSt) 283 4 Watson (VSt) 284, 5 RiXta 'Ita! Slanke* *k) fVSl'285 7 Langer (Dun Leonard (VSt). Couples (VStLove UI (VSt i Sluman (VSt) 286, 12 Elkington fAus» Wood (VSt!, Johansson (Zwe), Lehman (VSt) en Olazabal (Spa) 287 (150.000 gulden) is voetbaltechni- sche zaken. De KNVB kreeg van sponsors als Nike. Praxis en Shell extra geld om te besteden voor de jeugd. De mensen om die «leer activiteiten uit te voeren bad de bond met, die moesten worden in gehuurd. Strijd De tekorten hebben al gezorgd voor een stryd binnen de bond. De kamer financien van het ama- teurvoetbalparlement (AVP, waarin de afgevaardigden van de distneten zitten) weigerde don derdag de begroting voor 1997/ 1998 te accepteren Dit gebeurde op inspraak van de drie grote dis tricten, te weten Noord. Oost en Zuid l Zij zagen dat in de progno se hun resultaten - uitkomst nog altijd plus 648 754 gulden - waien bijgesteld om de zes kleinere dis tricten (negatief saldo van 729.208 gulden) uit de brand te helpen. Spienngs1 „Het efficieney-voor- deel van hen klopt niet meer met de prognose, dus accepteren ze deze begroting niet meer. Al ma ken ze nog steeds winst. Er ont staat op die manier een tweede ling binnen de bond." Het is aan het bestuur amateur voetbal om een oplossing voor de ontstane situatie te vinden. Con tributieverhoging zou een moge lijkheid kunnen zyn. „Maar bleef het dan maar bij 70 cent," zo re kent Hans Spienngs voor. Er ligt een voorstel op tafel om de basis- vergoeding voor scheidsrechters van 10 naar 25 gulden meegeno men Verwachte meerkosten. 2,6 miljoen extra. Ook zyn er door de problemen met de software van het bedryf CSC 1,6 miljoen gul den aan extra kosten gemaakt. „Met dit plaatje voor hun neus zullen de clubs niet met een ver hoging voor de seheidsrechters- vergoeding instemmen, zo vrees ik," meent Spienngs. Hij weet daarbij ook dat de tekor ten structureel zijn. Dit wordt vooral veroorzaakt door de hoge personeelskosten die de kleinere districten hebben Een samen gaan van dc districten zou - me de door de opstelling van de grote drie - wel eens sneller kunnen gaan. „Het zou my met verbazen ais dat inderdaad gebeurt." verwacht Spierings. „Ik weet dat m West I en West II dezelfde gedachte leeft. In elk geval zullen we onderzoe ken of we meer gezamenlijk kun nen doen met West III. Daarnaast hoop ik dat we binnen afzienbare tyd de clubs eindelijk hun reke ningoverzicht kunnen voorscho telen. Hoe later dat gebeurt, hoe meer sommige wellicht schrik ken." Door Ed Voortmeyer Rotterdam „Het kampioen schap zit er aan te komen," sprak HÖV-tramer Hans Loovens dood- nii&ter na de met 1-4 gewonnen tegen Tediro. Een even op- rpcrkelyke als realistische uit spaak van de oefenmeester orydat trainers, bijgelovig als ze soms zijn, ruet graag in het open baar over een naderende titel pra- tca, M£ar als HOV gewoon op de inge stegen weg blijft doorgaan, staat nigts het bereiken van het grote dp^l in de weg. Ook at omdat 'con current' Transvalia vyf wedstry- dfjp voor ue finish op een vrijwel onqverbrugbare achterstand van zeuren punten staat. DeCrooswykers pakten de zaken vyjaf de eerste minuut energiek aap' en dwongen de zege met agressief en in behoorlyk tempo .uitgevoerd voetbal af. En dat HOV m^er is dan Oswaldo Rosario Stl- va Neves ondervond Tediro. De balvaardige goaltjesdief werd in dSSerste helft via een consequen te mandekking door Danny van de-Burg uitgeschakeld, maar Ri- ch&d Steen en Fouad El Hffpdaoui profiteerden goed van dJcdoor de overige groen-witte verdedigers geboden vrijheid. Vooral 17-jange El Hamdaoui, die drie weken geleden in de hoofdse lectie werd opgenomen, kan te rugzien op een prima wedstrijd. Hy werkte zich uit de naad, vorm de een betrouwbaar en dankbaar aanspeelpunt voorin en was de maker van twee prachtige doel punten. fn de tiende minuut draaide de jonge spits de geroutineerde Leo Kraanen dol met een onnavolgba re kapbewegmg, waarna hy de bal diagonaal in de verste hoek depo neerde (0-1} en op slag van rust wipte hy de beslissende 0-3 over doelman Pierre Boertje m de tou wen. In de tussenliggende tijd had El Hamdaoui z'n ploeggenoot Richard Steen met een prima as- sist in de gelegenheid gesteld de 0-2 aan te tekenen. „Hy speelt leuk," sprak Loovens later, toen hem werd gevraagd naar zijn oordeel over de stijlvolle aanvaller. De oud-SWer, die m- tïiivuëla ccli jaaitjC heeft bljgCtC- kend, zal ervoor waken om wat al te uitbundig de loftrompet over zyn pupil uit te steken, omdat dat andere verenigingen wakker zou kunnen maken. Toch zal Loovens diep in zijn hart genoten hebben van het optreden van El Hamdaom, die bewees althans op vierde klasse-niveau uitstekend uit de voeten te kunnen. De coach van HOV had zyn for matie na de thee weliswaar wat zien terugvallen, maar kon voor het ovenge weinig anders dan lof over de hoofden van zy*. spelers strooien. „We spelen dt laatste weken goed m de organisatie en over de inzet ben ik uitermate te vreden. Het besef in de groep dat het kampioenschap er aan zit te komen is groeiende. Ik heb ook geen moeite om dat te onderstre pen. Daarin moet je gewoon eer lijk zyn," aldus de opgewekte trai ner. die het maar wat jammer Het spel van de Jeugdige HOV-splts Fouad El hield een be lofte In. Van de Marok kaan. dfe hier opduikt voor Ted ro-doe man Pierre Boertje, ging gistermiddag dreiging uit. Foto Ff ed Emst/Cor vond dat Transvalia bij SVS geen punten had laten liggen. Te machtig Dat vond ook Tediro-collega Fnts Jaspers, wiens ploeg met een voorsprong van acht punten op de Capelse rode lantarendragers ove rigens nagenoeg veilig is. De inte- rim-tramer annex sponsor van de Varkenoorders, die het als z'n be langrijkste taak ziet om discipline in het elftal aan te halen, had geen moeite het verlies te accepteren. „HOV was m kwalitatief opzicht duidelijk beter Het was te mach tig voor myn door schorsingen en blessures zwaar gehavende ploeg." Tediro-HOV l-l (0-3). 14 Fouad El Hamdaom 0-1. 39 Richard Steen 0-2. 43 Fouad E! Hamdaout 0-3,67 Mario de Jong 1-3.67 Richard Steen 1-4 Bijzonder heden: De matig leidende arbi ter Ed van Druten gaf geel aan de Tediro spelers Dann> Koenen, Mario en Rogier de Jong. alsmede aan Nelson Lima van HOV Dan 115 van de Burg viel groggy uit na een botsing met de doelpaal Ted Lr 0; Boertje. Van de Burg (46 Molen dijk) Kraanen Van der Steene, De Kra mer. Veltenaar Rogier de Jong Koenen. Ma no dc Jong Van Celderen, Verschoor (46 Timmermans) HOV. Lahrzalh, Oudenhuysen, Zwanen burg Steenbelgen (46 Lugtmeyer). De long Miftar Maksutaj Bontes, Kalup, Ro sario Siha Neves. El Hamdaoui (80 Lima). Steen -DoorPenyMengds RotterdamHet zit Sporting Lo- 'dewyk Pioniers bepaald niet mee. Hoewel de zwaar gehavende ploeg (wegens blessures en schorsingen ontbraken acht ba sisspelers) van trainer Leo Tol het grootste deel van de wedstrijd tégen Germinal beheerste, ging het gisteren aan de Overschie- schs Etehre» met 14) onderuit. Dat het verblijf in de vierde klas se is verlengd, was te danken aan RFC. De nummer laatst verloor met 2-1 van RKWIK en mag zich volledig richten op Steeds Vol harden. De pupillen van Leo Tol (hadden zich het tegen Germinal 'een stuk gemakkelijker kunnen maken. De kansen bleven onbe nut. Arthur Fiere kwam nog het dichtst bij een treffer, maar de aanvaller zag zijn kopbal op het laatste nippertje door Ronald Brandt van de lijn gekeerd. Fiere had eerder in de wedstrijd pech det de bal uit zijn vrije trap de lat schampte. Op dat moment stond het echter al 1-0 voor Germinal, omdat Michel Wigmans de bal in de loop achter Danny Doesburg plaatste. Combinaties SLP kreeg na die openingstreffer het heft steeds meer in handen, omdat de spelers zich niet meer door het stevige spel van hun jeugdige opponenten lieten inti mideren. De bezoekers slaagden er zelfs in om op het kurkdroge en bijna kale veld aardige combi naties neer te zetten. De afwer king liet echter te wensen over. Naast de twee eerder genoemde mogelijkheden voor Arthur Fie re, presteerde Paul Goldman het om in de slotfase voor vrijwel een leeg doel te missen. De midden velder bracht voor de pauze ook al een goede mogelijkheid om zeep, door de bal in kansrijke po sitie slap in te schieten. „Wat moet ik hier nu van zeg gen," baalde de teleurgestelde Leo Tol na afloop. „Als je met acht invallers nog zo goed speelt, dan is dat een compliment voor de ploeg, die bovendien hard werkte. Het is alleen jammer dat de kansen niet werden benut, want wij hadden toch minstens een gelijkspel verdiend." Zijn collega Dick Beek van Ger minal was het daar roerend mee eens. Beek vond dat zijn ploeg met de winst eigenly k iets te veel kreeg. „Na die vlugge voorsprong verwacht je dat er snel verder af stand woédt genomen. In plaats daarvan komen er, net als afgelo pen donderdag tegen Aeolus, pro blemen." Lichtpuntjes Ondanks de zwaar bevochten winst ziet de oefenmeester heel wat lichtpuntjes voor de toe komst. „We hebben in de laatste zeven wedstrijden slechts twee keer een gelijkspel toegestaan en dat is voor zo'n jonge ploeg niet verkeerd. De spelers maken na tuurlijk fouten, maar dat mag, omdat ze daar van Ieren Germinal-Sportinf LodewykPioaitrsl-O (14)) B. Michel Wigmans 1-0. Bljionderhetkn: scheidsrechter De Wolff gaf Ronald. Brandt (Gemunal) na 73 minu ten een rode kaart wegens natrappen Er was geel voorde Germinal-speiers Ricardo Verschnuren en Bnan Blaauw Bij de thuisclub maakten, zes spelere van onder de twintig hun opwachting- Nelson dos Santos (bijna zestien), Dan lëlo van de Star re (13), Casper Ketting (17), Bnan Blaauw 18} en Maunce Hagen en Michel Wigmans IQl Germinal; Ketting; Maus. Ricardo Ver- sefcuuren, Henny Brandt Blaauw-, Ronald Brandt, Hagen, Van Valen, Buter{88. Den Ooijen); Films (60. Dos Santos), Wigmans (90. Van de Starre). Sporting bodewijk Pioniers; Doesburg; Volk, Mandos. Hes, Lmdeberg; Heykoop, Van Grondel Thomas (87 Mahn), Gold man, Van Schaiek, Fiere {54. Boskamp) Zaterdag hoofdklasse Capelle is van slag Rotterdam Capelle is van slag Die conclusie mag ge trokken worden na de 2-0 nederlaag bij Barendrecht Ro zenburg maakt een vrije val na de 3-0 nederlaag tegen koploper GVW en zal moeten oppassen om niet te degra deren Aan de zegereeks van Excelsior M is een einde ge komen Bij DOVÖ werd met 3-1 verforen ASWH--Katwijk 3-0 (1-0). Ron van de Neut 1-0, Mark van der Velden 2-0, Ton Wurth 3-0 Regelmatige zege van de thuisctub Katwijk kwam er nog genadig van af Ron van der Neut kreeg in deel twee twee vnje Jopen, maar faalde m de afwerking Quick Boys-Heerjansdam 4 (2-1). Le onard Pluimgraaff 1-0 en 1-1 (eigen doel), Hans van der Plas 2-1, Minoun Tiberkamne 3-1, Hicham Rbii 4-1 Quick Boys dicteerde de eerste helft. Heeijansdam kwam am per aan aanvallen toe Nadat Hans van der Plas op slag van rust de Katwijkers verdiend op 2-1 had gezet, nam Heerjansdam «n deel twee aanvankelijk de kansen voor haar rekening Verder dan een schot van Walter van de Burg op de lat kwam het echter met Barendrech t-Capd- le 2-0 (Ó-O). Steffen van der Linden 1-0, Patrick Thysen 2-0 Capelle was gekomen voor een punt en liet zich te rugzakken Barendrecht kroop in de eerste helft door het bekende oog toen Alex van der Made alleen op Brian No tenboom afging De thuisclub dicteerde de stnjd na de hervatting DOVO-ExcelsioT M 3-1 (1-1). Robert Visser ö- 3. ÏVim van Stlfhout 1-1, Freek Wittenrood 2-1, Wim van Süfout 3-1 Het wegsturen van Jan Rab leverde by DOVO effect op. Ondanks de vroege Excelsior M-treffer raakte DOVO niet in paniek Met name Wim van Silfhout was voor de bezoekers een plaaggeest Na de hervatting wer den twee verdedigingsfouten van Excelsior M afgestraft Rozenburg-GVW 0-3 (0-0). Paul Hartog 0-1, Jan van Ra- benswaay 2-0, Denrus Epskamp 3-0 Het enige wapenfeit van Rozenburg kwam van Rob Vuyk. dat niet het ge wenste resultaat opleverde Koploper GVW maakte m deel twee korte metten met de zwalkende thuisclub Groote Lindi mede-koploper Groote Lindt, dat by Good Luck met 3-0 zegevierde, nes telde zich naast Altena op de eerste plaats in IC. RWH klopte Wühelmina '26 (2-0) Tegen het reeds gedegradeer de BLC had WGZ meer moeite dan verwacht (I-O) Rijsoord levert in Aartsrivaal Bolnes hield koploper Rijsoord op een 1-1 de- Jing Morgen is de return bij Bolnes De Jodan Boys iegeh Nieuw-Lekkcrland bleef 2-1. Zaterdag derde klasse BVCB gelijk Tegen het laagstaande Reeuwyk moest middenmoter BVCB een gelijkspel (1-1) toestaan CVC Reeuwijk-BV- CB 1-1 (1-0). Jan Willem Edelman 1-0, Rob Lexmond 1-1 BVCB gaf de toon aan, maar was met in staat om afstand te nemen in deel twee. Zaterdag vierde klasse Oudewater nu derde Oudewater mengt zich na de 2-0 zege op Perkouw in de stnjd om de titel DZB/Zevenkamp en Aiexandm'66 zyn ook gegadigde In D klopte SNSMelissantmet 4-2 Zaterdag vijfde klasse SDV komt eraan De achterstand van SDV op Hermandad is na de winst op hekkensluiter CCO/ONIT (3-1;gereduceerd tot één punt, met de restrictie dat SDV nog een duel moet inhalen. Feyenoord op dreef Feyenoord klopte Vitesse met 3-0, De Sportclub Jcwam op de valreep nog naast Ajax (1-1). Feyenoord-Vitesse 3-0(3- 0). De Rotterdammers namen revanche na het verlies van anderhalve week geleden toen het met 3-1 verloor Een hele goede eerste helft, maakte plaats voor een matige tweede Voor de rust scoorden Lucas van der Belt, Bnan Pinas en Jarda Simr SC Feyenoord-Ajax 21-1 (0-1). Open wedstrijd, waarin beide clubs hun heil zochten in aanval lend voetbal. Marcel Valkenburg maakte laat gelijk. Zóndag hoofdklasse Sportclub klopt koploper B A: AFC'34-Sportclub Feyenoord 2-3 (1-2). Richard van Schyndel 0-1, Gert-Jan Duif 1-1, Michel Spienngs b?t Marco van Brouwershaven 1-3. Gert-Jan Duif 2-3 SG Feyenoord gaat er nog voor. In Alkmaar was er geen spra ke van twee elftallen, die aan eikaar gewaagd waren, maar van een elftal uit Rotterdam dat de mindere resulta ten van de afgelopen weken van zich afspeelde. De rood- witten overklasten hun opponent, maar lieten zich zo nu en dan uit hun spel brengen door de seheidsrecher, die aan beide teams onnodig veel gele kaarten gaf. AFC'34 speler Lute werd daar de dupe van en kreeg na zyn twee de gele kaart de rode. Papendrethi-VCS v-2 {0-2}. Manc de Boer 0-1, Francisco Grant 0-2. Na zestig minuten slecht voetbal kopte Mario de Boer alle Papendrechtse hoop op éen punt weg. De Hagenaren waren met twee uit twee zeer scherp te noemen De thuisploeg kwam niet meer aan kansen toe. Zondag derde klasse TOGB bijna gezien TOGB is bijna zeker van degradatie na de 4-1 nederlaag bij koploper Westlandia West land ia-TOGB 4-1(1-1), Pa trick Vermeulen maakte tien voor de pauze gelijk uit een strafschop Na de rust hielden de Berkelaars lang stand Toen de Naaldwy kers twintig minuten voor het einde op nieuw de leiding namen, ging TOGB massaal aanvallen Zondag vierde klasse BZC'95 degradeert F: Dilettant-NOC 0-0. Het was een gelykopgaande wed strijd Dilettant had meer kansen en was duidelijk over heersend CW-Zwarte Pijl 2-1 (1-1). Antcnio Garcia Men- des 1-0. Jeffrey Stewart 1-1, Antonio Garcia Mendes 2-1 Beide elftallen creeerden vele kansen. Paal, lat en keeper stonden inde weg SVS-TransvaJia 0-3 (0-0). Ronald Mul der 0-1. Robert van der Wielen 0-2 en 0-3 De bezoekers kregen vele kansen, maar wisten er maar drie te benut ten De thuisploeg speelde vandaag ruet echt op zijn best. Excelsior R-SV Ommoord 1-1 (14)). Dennis van der Weck l-O, Jeroen Gemtse 1-1Excelsior het de kans op 2-0 lig gen en uit de counter die daarop volgde werd de gelijk maker ingeschoten Antibarbari-DEH 2-1 (0-1). Raymond H oogend oom 0-1Edwin Rijn 1 -1Bart van der Steeg 2-1 Anttbarban was beter Vooral in deel twee he ten de bezoekers het qua inzet zitten G: Schiebroek'94- Aeolus 3-2 (0-1). Richard van der Graaff 0-1 en 0-2, Ed de Zeeuw 1-2. Ab Hubregtse 2-2, Geral Neral 3-2 Aeolus dacht de overwinning op zak te hebben, maar de thuis club knokte in de laatste vyf minuten sterk terug EDS- Excelsior'20 2-1 (1-1). Robin Hassankhan 1-0. Edwin Vol- lebrecht 1-1, Ralph Kraayevanger 2-1 Met de 2-1 had EDS eindelijk het geluk aan haar zijde. DJSCR-HWDÖ-4 (0-1). Joop van Rythoven 0-1,0-2 en 0-3, Pio Fernandes 0-4 Een betere HWD dat de kansen makkelyker benutte dan DJSCR Steeds Volbarden-VOC 3-3 (1-1). Richard Waltz 1-0, Ehnn Post 1-1. Ronald van Essen 2-1, Robert de Widt 2-2. Elvm Post 2-3. Richard Bouwmeester 3-3, Een kostbaar punt voor Steeds Volharden, dat drie punten meer heeft dan RFC. RFC-RKWIK 1-2 (0-1). Ramon de Rond 0-1, WtilemTeerds 1-1, Ramon de Rond 1-2. De ren tree van een aantal oud-gedienden, onder me Willem Teerds, mocht met baten H: Poortugaal-BZCDS 6-0 (14)). Sander Sener 1*0, Edwin Roosenburg 2-0, Renzo Bos 3-0 en 4-0. Ramon Doff 5-0, Hans Weggemans 6-0. Het restant van 53 minuten liet een vlot scorend Poortugaai zien BZCT95 zakt naar de vyfde klasse

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7