217 Toetje' ligt Heerjansdam te zwaar op de maag J Argon slaat sprookjesboek van SMC dicht Feest gaat voorbij aan feestneuzen Transvalia OW waardig naar derde klasse Ook Strijen naar Huizen Stellendam dupe van blunder Zuidland via CION omhoog Advocaat en Ling komen naar HOV Halve eindstrijd Dagblad Trofee Bekerfinales zaalvoetbal Rotterdams Dagblad Maandag 26 mei 2997 RotterdamDe beslissing over de promotie van voetbalclub Strijen valt zaterdag op het terrein van Huizen (sportpark De Wolfska- mer), het complex waar Heerjans- dam van Flevo Boys verloor. De tegenstander is ONS. De club uit Sneek veroverde afgelopen week einde de klasseperiodetitel van IE door CWB met 3-0 te verslaan. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De winnaar keert terug naar de hoofdklasse, waaruit Strijen vorig jaar na één seizoen degradeerde. ONS kwam gedurende twee sei zoenen (1979-80 en 1992-'93)uit in de hoogste zaterdagafdeling. Spijkenisse speelt zaterdag (14.30 uur) op het terrein van Ben- nekom de promotiewedstrijd voor een plaats m de hoofdklasse tegen Nunspeet. De tegenstander, tot 1988 dertien seizoenen uitko mend op het hoogste niveau, won de nacompetitie van 1D. Volendam vertoeft ook volgend seizoen in de hoofdklasse. De nummer 12 uit de hoofdklasse B versloeg Lunteren (IA) met 3-1. RotterdamEen omstreden doel punt heeft Stellendam de weg versperd naar de eerste klasse. In blessuretijd kwam de discutabele winnende treffer van DSVP van de voet van Stellendammer Arjan Stuyt. Zijn doelman Leo Noorthoekwas voordien in de rug gesprongen. Stuyt kreeg daarbij een duw van een DSVP-er. Boven dien stonden voorafgaand een aantal spelers van DSVP buiten spel. Arbiter Alex Stolze uit De Lier zag niets onreglementair en keurde de goal goed. Rozenburg In het tweede pro motieduel tussen de periodekam pioenen van 3 C en D speelde Zuidland vooral degelijker dan CION. Zo'n tien minuten voor rust kwam Zuidland op 1-0 door een treffer van Wouter Zwaans. De Vlaardingers kregen daarna enkele goede kansen, maar de af werking liet te wensen over. Na rust beukte CION zich murw op het doel van Zuidland. Het team van trainer René Duister counter de naar hartelust. Arie van Sint maartensdijk tekende de 2-0 aan, In de nacompetitie van de vijfde klasse D, E en F versloeg HSC op ponent SPV81 met 4-1. Aangezien Simonshaven met 0-2 zegevierde heeft deze club zaterdag voldoen de aan een gelijkspel. Rotterdam Peter Zwanenburg krijgt donderdag (19.30 uur) een afscheidsduel aageboden door zijn club HOV. De aanvoerder maakte onlangs bekend om na 299 optredens in het eerste elftal te stoppen wegens tijdgebrek. Trainer Hans Loovens heeft voor de ontmoeting een unieke verza meling voetballers bijeenge bracht. Een HOV-elftal speelt te gen een selectie onder leiding van Sandor Popovics met daarin Dick Advocaat,Tshenla Ling, Wirr Jan sen, Pim Doesburg sr, Mario Been, Hennie Michielsen, Cor Pot, Aad Andriessen, Leen van der Weel, Rinus Steenbergen, Ro bert Verbeek, Hany van Kapel, Wim de Haan en Wïm Mulder. Rotterdam Het toernooi om de Rotterdams Dagblad Trofee is in z'n eindfase beland. Morgen avond worden de halve finales af gewerkt. Op het Slobbengors ont vangen de zondagvoetballers van Papendrecht om 19.30 uur Zwart Wit'28. Slikkerveer is op het Rey- erpark in Ridderkerk vanaf 19.15 uur gastheer van Nieuwenhoom. De eindstrijd is op 5 juni bij Sport club Feyenoord op Varkenooid. RotterdamDe bekerfinales zaal voetbal van het district West IV worden vanavond in sporthal As- terjo afgewerkt. Als eerste eind strijd (19.00 uur) staat die van de haliencompetitie tusssen Keai Parbo en Zwaluwen VI op het pro gramma, Om 20.15 uur staan de vrouwen van Activitas en Rijn mond Hoogvliet Sport tegenover elkaar. Klapstuk is de mannenfi- nale tussen SC Maasstad en Rot terdamse Studenten, aanvang 21.30 uur. Door Wim Huisman Huizen De hoofdklasse is een roemruchte club èn een spraakmakende voorzitter kwijtgeraakt. Heerjansdam ver dwijnt uit de landelijke schijnwerpers en keert terug naar het niveau, waarop het zich van 197? tot '82 manifesteerde. Waar Heerjansdam in 1994 en '96 in de laatste competitieronde nog de dans ontsprong, daar viel het zaterdag in Huizen door de mand. Het kon ook bijna niet anders op een sportpark dat naar de naam De Woifskamer luistert, Flevo Boys greep de herkansing, die de twaalfde plaats bood, met beide handen aan (6-2). De degradatie voor Heerjansdam was voor niemand een verrassing. Vorig seizoen dankte het zijn red ding aan het schokeffect dat de ul tieme trainerswisseling (Jos Hou- weling voor Arnold Lobman) te weeg bracht. In de loop van deze competitie moest oefenmeester Ger Bruys zijn biezen pakken. Hoewel de prestaties onder lei ding van oud-speler Arie van den Berg, de compagnon van voorzit ter van Van Peenen, enigszins verbeterden, zat er hoogstens een extra (degradatiewedstrijd in. Het zag er nog wel zo rooskleurig in dat duel. Beide clubs deden enige tijd weinig voor elkaar on der. Het collectief sterke Flevo Boys drong gevaarlijker aan, maar verslikte zich achterin gere geld in de snelheid van Renato Hokke en Ronald Hulsbosch. Zij lagen aan de basis van Heerjans- dams eerste feestje. Hokke straf te, na een vrije trap van Huls bosch, een beoordelingsfout van zijn bewaker Jurriën van de Heu vel af. Flevo Boys' vreugde over de gelijkmaker van Henk Buimer bleek van korte duur. Remco Steen knikte op aangeven van Martin Dekker raak. Heerjans dam maakte zodoende optimaal gebruik van zijn schaarse kansen. De Emmelöorders zetten een tandje bij. Martin Beuk verhin derde op de lijn een huldiging van Remco Bangma. Dat het 'toetje' daarna te zwaar op de maag lag, was volgens alle Heerjansdammers de schuld van arbiter Jerrol Elburg. Hun nega tieve reacties vloeiden voort uit de strafschop die Flevo Boys vlak voor rust werd toegewezen. Pippy Pruymboom beroerde, zonder een tegenstander in de buurt, de bal onnodig met zijn arm. Maar de vraag was of dat net binnen 6f bui ten het zestienmetergebied ge beurde. Verdediger Remco Bang ma, die 'eigenlijk allang de rode kaart had moeten krijgen' (Van den Berg), voltrok vanaf de stip het vonnis (2-2). Dat 'onrecht' knakte Heerjans dam s vliesdunne rol. Eenmaal te rug uit de kleedkamer verlengde Flevo Boys binnen een mum van tijd zijn hoofdklasse-status. Top scorer André de Boer nam een ca deautje van de twijfelaars Martin Dekker en Willy Heussen in ont vangst en Harco Stoffer bekroon de zijn vrije doortocht. Bij Het-rjansdams schuchtere po gingen om zich uit het moeras te bevrijden, zag Elburg (eerder dit seizoen in een bedenkelijke rol bij Zwart Wit'28-Bennekom) over het hoofd dat Marcel Dijk en Rob Koelewijn bij het opruimen hun hand gebruikten. Heeijansdam wond zich daarover op (verzorger Jan Verveer werd weggestuurd), omdat het prompt de fatale draai om de oren kreeg (Harco Stoffer). „De scheidsrechter maakte op cruciale momenten fouten, maar hij heeft natuurlijk niet de wed strijd beslist," sloeg aanvoerder Martin Beuk de spijker op zijn kop. Poort open Het gedemoraliseerde Heerjans dam figureerde in deel twee als in zijn slechtste dagen en zette de poort wagenwijd open. Flevo Boys leefde 2ich naar hartelust uit, maar prefereerde het showele ment boven een sehuttersfestijn. Een actie van Henk Buimer strandde op de paal. Verberkmoes moest tóch nog één keer.capitule- ren. Victor Schoenmakers nam in de sldttnitftfuféen corfter^an Le- Doelman Ha- rafd Verberk moes is na het '4. laatste fluit signaal ter om zijn ver driette ver werken. Foto Oscar Flos on Potters ineens op zijn slof. „Die klap komt erg hard aan, maar we zitten niet bij de pakken neer," liet voorzitter Janus van Peenen weten. „Ons streven is om binnen een jaar weer te promove ren, Heerjansdam blijft een pres tatiegerichte vereniging. Zolang ik in het bestuur zit. zal dat niet veranderen." De seleetiegroep wordt wèl dras tisch gewijzigd. Remco Steen, Re nato Hokke (beiden Spijkenisse), Marcel Dekker (De Zwerver), Ul- rich Purperhart (SCO'63), Wileo van Haren (Puttershoek-zo), Ha rold Verberkmoes (Papendrecht- zo) en Martin Beuk (lager elftal) zwaaien af, Wim Andriessen, Cor nel Kramer (beiden HBSS), Elden de Getrouwe (Schoten), Jeroen Struys (Sparta 2) en Richard Loonstijn (Zwijndreeht) voorzien in de vacatures. Heerjansdam-Flevo Boys 2-6 (2-2). 16 Re nato Hokke 1-0, 23 Henk Buimer 1-1,25. Remco Steen 2-1,42 Remco Bangma (straf schop) 2-2,47 André de Boer 2-3,52 Harco Stoffer 2-4,76 Harco Stoffer 2-5,90. Victor Schoenmakers 2-6. Bijiooderheden: Gele kaarten voor Martin Beuk. Pippy Pruym boom (beiden Heerjansdam), Remco Bang ma, Henk Buimer ers Leon Potters (allen Flevo Boys) Heeigansdam miste Derrick Goedhoop(knieblessure) Heerjansdam: Verberkmoes, Van Haren. Heussen, Dekker, Kalden. Van dor Burg, Pruymboom (70 Purperhart). Beuk, Hok ke, Steen, Hulsbosch Flevo Boys: Elsmga. Bangma. Anton van Gemer. Dijk, Van de Heuvel (70. Baarda), Schoenmakers, Potters, Koelewijn. Bui mer. De Boer (87. Gerco van Gemer), Stof fer (86. Zwemer) Door Sjoerd Bootsma Gouda Transvalia is en blijft een feestclub. Wel of geen promo tie, spelers en aanhang zaten er gisteren nauwelijks mee. Het bier smaakte onder de zon in Gouda lekker, ook al ging het beslis singsduel tegen Cabauw om een plaats in de derde klasse onnodig met 2-0 verloren. Het plezier dat de Rotterdammers een dag eerder hadden, vergoed de veel. Bijna driehonderd kilo meter legde de bijna complete Transvalia-seiectie af om te gaan peddelen op de rivier de Lesse in de Ardennen. Dit ter gelegenheid van de vrijgezellendag van aan valler Ronald Mulder, die op vrij dag 13 juni in het huwelijk treedt. „Gelukkig," zei trainer Rob Hop- pener cynisch, „waren de heren nog bereid om het parcours van 21 naar 11 kilometer in te korten. Ik heb trouwens niet geprobeerd om de spelers op andere gedachten te brengen. Dit stond al lang van te voren gepland. Naar mijn weten hebben ze zich ook ingehouden. In elk geval was er tijdens de eer ste helft weinig van te merken. Na de rust trad in zekere zin toch een vermoeidheid op." „Toch wilden we dolgraag win nen," legde aanvoerder Michael Janse uit. „Als je eenmaal zo ver bent, wil je het ook afmaken. Al leen kun je je afvragen of wij met deze groep in de derde klasse thuishoren. Hetzelfde geldt voor Cabauw," aldus de verdediger, die volgend seizoen met Clement No tenboom de kleuren van HOV draagt Het promotieduel op het terrein van Gouda was een samenvatting van Transvalia's seizoen. Het bleef in 4 F lang in het spoor van kampioen HOV. In de recht streekse confrontaties werd de uiteindelijke nummer één zelfs twee keer met 3-0 verslagen. Het motto 'kampioen word je door van de kleintjes te winnen' was aan de club van de Charloisse Lagedijk niet besteed. Cabauw was misschien ook zo'n ploeg, die qua voetbal onderdeed voor Transvalia. De club uit het dorp nabij Lopik deed gistermid dag, zo zou Rob Hoppener later zeggen, wel wat de Rotterdam mers nalieten: scoren. In de ope ningsfase draaide Transvalia op volle toeren. De Michaels' van der Roer en Janse vonden de uitste kende doelman André Vermeulen op hun weg. De eerste goal van Cabauw was dan ook met recht een toevalstreffer. De voorzet van Wes van Baaren leek ongevaar lijk. Totdat Marcel van der Wielen de bal wilde wegschieten. Via zijn linkerscheenbeen caramboleerde het ding achter de verbaasde Pa trick van As: 0-1. „Het was toch typerend hoe Ca bauw z'n kansen kreeg," zei Hop pener. Alleen mijn verdedigers waren gevaarlijk voor ons doel. Het was maar goed dat die kopbal van Erwin Saarloos net langs de paal ging." Ook in de tweede helft kreeg Transvalia het initiatief. De hech te Cabauw-defensie weigerde te capituleren. Huib Rijsdijk from melde zich twee keer door die muur, maar zijn zaalvoelbalacties leidden tot niets. Nee, dan kreeg de opponent de mogelijkheden cadeau. Na een uur stond Saar loos te slapen bij een steekpass van Jeroen Brokking. Khalid Af- kir knikte de bal moeiteloos over Van As: 0-2. In het vervolg knokte Transvalia nog wel, maar veelal op de ver keerde, agressieve wijze. Hoppe ner accepteerde het verlies gela ten. „Als jk Transvalia vergelijk met de andere clubs die ik heb ge traind. Dat is een wereld van ver schil. Gezelligheid is belangrijk en daarbij willen de jongens ook een potje voetballen..." Transvalia-Cabauw 0-2 (O-I). 15 Marcel van der Wielen (eigen doel) 0-1.60 Khalid A/kir 0-2. Bijzonderheid: arbiter Egbert Hadders, goed op dreef, toonde Robert van der Wielen (Transvalia) de gele kaart. Tr<m*>alia. Van As, Gost, Jar.se, Stoops, Saarloos. Marcel van der Wielen (72 Van Bodegom). Sala, Rijsdijk. Van der Roer (84 Roodenburg); Mulder, Robert van der Wie len. Cabauw: Vermeulen; Rogier van Baaren, Faay, Van Vliet, Laurens van Beek; Wes van Baaren, Versteeg. Brokking, Robin van Beek, Afkir, Roskam DoorEdVoortmeijer Rozenburg Het leek wel ker mis, zaterdagavond op sportpark West in Rozenburg. Op de tribu ne werd de polonaise ingezet, de wave denderde over het complex en op het veld was een schiettent geïnstalleerd. EDS, dat van plan was het favoriet OW zo moeilijk mogelijkte maken, wend in de.sl- lesbeshssende- confrontatie om promotie naar de derde klasse met 04 afgedroogd. De vreugde bij de Oostvoomaars na het laatste fluitsignaal was groot De OWers zochten eerst elkaar, vervolgens het uit zeker vijfhonderd fans bestaande le gioen op. En de uitgelaten trai ner René Brevé 'sprintte' van speler naar supporter vice versa en bouwde z'n eigen feestje. „De jongens uit Oostvoome vie ren feest," galmde het uit vele kelen. „De ontlading was enorm," aldus Brevé. „Wij wis ten aan het begin van de compe titie al bijna zeker, dat we in een afdeling met OHW geen kampi oen zouden worden. De doelstel ling in het eerste jaar van de op bouwfase was om via de nacom petitie promotie te bewerkstelli gen. Dat is gelukt en bovendien is het tweede elftal kampioen ge worden. We hebben het dus goed gedaan. Respect, eerlijkheid en discipline zijn de pijlers, waarop deze successen zijn gebouwd." Terwijl Brevé een loflied aanhief over z'n sterke, brede selectie, tuurde z'n EDS-collega René Wolterman in de verte. Was het teleurstelling over het missen van de promotie of draaide hij de film van het afgelopen seizoen nog eenmaal af? Want hoe graag de spelers ook wilden promove ren, hoe hard Wolterman via een sportief succes het door de véle kaarten gekrenkte ego van zijn ploeg probeerde te herstellen, hij wist wel beter. Evenals de realis tische bestuursleden, die by voorbaat het hoofd schudden als de derde klasse ter sprake kwam. Die; stap< y^ten.-ze, was zaterdagavond voor het 'door de. vele schorsingen en blessures geteisterde vlaggenschip van' EDS veel te groot Ze kregen ge- lyk. Allegaartje Het allegaartje uit het tweede elf tal en de A-junioren (doelman Jason Felter, Walter Fereira, Half Kraaivanger, Dennis Lubbe, Ro bin Hassankhan, Mare Bronwas ser en EugèneKïerks ontbraken) werd te kijk gezet in een wed strijd, die het predikaat 'topper1 - niet verdiende. OW kwam al na achttien minuten op voorsprong. Bij een hoekschop weid Robert Hoek door Jack Spronk in het doel geduwd. Omdat alles wat EDS was, tevergeefs wachtte op het fluitje van scheidsrechter BartHilt, konMarco Wolfs de bal ongehinderd doorkoppen naar Hasan Balbag, die doelman Ron Zadelhof voor de eerste maal passeerde: 0-1. Balbag was in Rozenburg OWs meest gevierde man. Hij vormde een voortdurende plaag voor de Rotterdamse verdedigers, die hij vrijwel steeds de baas was. Hij liet enkele fraaie staaltjes zien en scoorde liefst drie goals. Met z'n tweede treffer, in de 22ste mi nuut, na een snel genomen vrije trap van Spronk, strafte hij on volwassenheid van de EDS-ver- dedigers af. Zij discussieerden nog met de leidsman over-,de juistheid van diens beslissing. Eigenlijk leek het toen al.ge beurd, omdat EDS aanvankelijk niet met de enorme druk om kon gaan en OW het resultaat boven de amusementswaarde stelde: Geen kansen,weggeven was be langrijker, dan ze zelf .creëren. Dat gold zékér voortde eerste fe-= se van de tweede helft toen de tóf in hun tenen gemoti veerde Rot terdammers nog even .alle rent'1 mén los gooiden: De, équipe van René Brevé ('Ik scheet peentjes*) liet de wedstrijd even uit Kanden glippen, maar Marvin Greyel en de naar Leonidas vertrekkende Hakim Botokat verzuimden het tijdelijk overwicht in doelpunten uit te drukken. Een kwartier voor tijd was de pijp'echter leeg en konden Ri chard Koopman en Hasan Bal bag het pleit beslechten: 04. Doelman Zadelhof behoedde zijn ploeg in de slotfase' zelfs voor nog meer slokken uit de gif beker. EDS-OVV M 18. Hasan Balbag 0-1, 22. Hasan Balbag 0-2,75. Riehartl Koop man 04,84. Hasan Balbag 04. Bijumder- teden: Arbiter Bart Hilt was de gebeten hond bij EDS. Van de m gele kaarten, die hij uitdeelde aan de Rotterdammers «octy Horman. Marvin Grevel, Danny Leeu wenburg, Robert Hoek, Dennis Veenman en Michel de Graauw, waren er zeker een paar discutabel i EDS: Zadelhof, Grevel, De Graauw, Ri chard Gravendyk, Leeuwenburg; Hoeh, Maun Hassankhan, René GravenaijK; Bo tokat, Horman (46. Brusjk), Veerman (82. Mulder). sl OW: Kuypers; Wol&j Spronk, Van der Pol, Zlobinsky; Van de Spek, Crezee, De Lange; Koopman, Balbag (84. Van jBuu- ren), Johan Langendoen. DoorMikosGouka Lisse Het was ook te mooi om waar te zijn. SMC stoomde vanuit de vierde klasse in één keer door naar de eerste klasse. Het moest alleen nog met Argon afrekenen om hoofdklasser te worden. Ar gon sloeg het sprookjesboek gis teren echter met een daverende klap dicht door met 3-0 te winnen. De voorwaarden voor een gewel dige beslissingswedstrijd waren op het veld van Lisse echt alle maal aanwezig. Mooi weer, \reel publiek, een perfecte grasmat en twee goed voetballende elftallen. Waar bij Argon op het moment supreme werkelijk alles klopte, bleven de Schiedammers in ge breke. Vanaf het eerste fluitsignaal trok de formatie uit Mijdrecht, dat maar liefst tien zelf opgeleide spe lers in de ploeg heeft, het initiatief naar zich toe. SMC-sluitpost John Bos moest m het eerste kwartier al verscheidende malen hande lend optreden om zijn doel schoon te houden. Mei name Argon-aan- valler Enrique Zschuschen speel de de wedstrijd van zijn leven. De scouts van betaaldvoetbalvereni- gingen zitten duidelijk te slapen, zodat Argon nog steeds van zijn kunsten profiteert. De enige echte kans voor SMC voor rust was een schuiver van Dick Sparreboom, die buiten be reik van de keeper op de paal be landde. Na ruim een half uur werd er eindelijk gescoord. Een over treding op Edwin Berveling ('Het is echt ongelooflijk dat die scheidsrechter niet floot') werd niet bestraft en de behendige Ri chard Corts schoof de bal onhoud baar langs Bos (1-0). Na de pauze schoot de fusieclub veel scherper uit de startblokken. Echte kansen ontstonden nauwe lijks, maar de dreiging was veel groter dan in de eerste rondgang. Alberto Baptista de Lima ontdeed zich voor eenmaal van zijn scha duw Martijn Smaling. Sparre boom kon de voorzet net niet te gen het garen glijden. Argon kon naar hartelust counteren en kreeg genoeg kansen om het duel voor tijdig te beslissen. John Bos maakte zijn enige slippertje van de wedstrijd en Mark Flapper schoot de bal in het lege doel (24)). De koppies bij de Schiedammers gingen omlaag en toen John van de Belt ('Ik weet nog steeds niet wat ik deed') zijn tweede gele prent ontving, was de strijd defi nitief gestreden. Met tien man SMC'er Leo Letwory (rechts) probeert de Mijdrechtse opmars te verstoren. FotoHielcoKuipers probeerde SMC de schade be perkt te houden. Richard Corts bekroonde zijn puike wedstrijd met een prachtige derde treffer. John Bos voorkwam erger door een goedkoop toegekende straf schop van Dennis Sluyk te keren. Na afloop gaf Paul de Roos toe dat Argon sterker was.Argon heeft verdiend gewonnnen. Het was op alle fronten beter. Het is een be weeglijke ploeg. Wij waren niet in staat om dat te verdedigen. Ik heb vrede met de uitslag, al waren zowel de eerste als derde treffer uiterst dubieus. De manier waar op we deze wedstrijd verliezen mag de ploeg zich aanrekenen." John van de Belt stond er aange slagen bjj. Hij is een van de spe lers die vanaf de vierde klasse alle successen meemaakte. „Dit is ei genlijk de eerste tegenvaller voor mij. Daar ben ik echt doodziek van. Na al die successen moest het een keer misgaan, maar vol gend seizoen gaan we er weer keihard tegenaan." Het afscheid voor trainer Paul de Roos (naar TOGB) was dus niet in stijl. „En dat doet dubbel zeer." sprak de oefenmeester triest. SMC-Argon 0-3 (0-1). 34 Richard Corts 0-1. 66 Mark Flapper 0-2.70 Richard Corts 0-3 Bijzonderheden: Scheidsrechter Van de Meer uit Heemskerk trok op het veld van de FC Lisse maar liefst negen maal de gele kaart Peter van Geene. Jan Mulder, Kader Fares, Edwin Berveling (allen SMC), Rody van der Vijst. Dermis Sluyk en Marcus de John van de Belt kreeg twee keer geel dus en kon vroegtijdig de douches opzoeken. SMC: Bos, Van Geene (58 Boszkurt). Ber veling, Broking. Mulder. Van de Belt, Fa res, Wolters (71 Marrevce), De Lima. Let- woiy, Sparreboom (71 Hermans) Argon: Koom. Smahng, Stekelenburg. Den Ouder.. De Jong. Willemse, Sluyk. Van der Vijst (88 Verlaan). Flapper,Corts(83. Beuk Zschuschen s Korten Bondig Swift Boys mag donderdag eindelijk aan de nacompetitie in de zesde klasse beginnen. De Rotterdammers ontvangen vanaf 19,00 uur VNA. Andere deelnemers zijn Vierpolders, Tempo en TEDO of Adelaars, Het toetje duurt voor de Boszoomclub tot en met 12 juni. De spelers van Swift Boys krijgen vervolgens een week vakantie, om daarna aan de voorbereiding te beginnen Het bestuur van DCL verwacht dat de na competitie van de vijfde klasse eind juli wordt afgewerkt. De KNTO hoopt deze week iets meer bekend te kunnen maken over het program ma Daar heb je als lid van de voetbalbond toch maar al te graag een paar extra centen voor over! Of niet? Frans van Helden wordt tech nisch adviseur van BZC'95Da's ook een mooie promotie Aeolus speelt in de voorbereiding, op 9 augustus, tegen de profs van Sparta. Dit ter ge legenheid van het 70-jarig bestaan van de amateurs Spartaan"2ö houdt vrijdag de officiële receptie ter gelegenheid van het kampioen schap in de derde klasse. Het feest is tussen 16.30 uur en 18.00 uur in de kantine aan de Oldegaarde HWD sluit zondag het seizoen af met een gezeligheidstoernooi voor bestuursleden en leiders van Sehiebroek'94, RDM, VOB. GGK, Ju ven tas, De Musschen en Moordrecht Nogal wat HOyers zijn dit seizoen supporter geworden van Transvalia. De heren schijnen zich echter meer te richten op de vrouwen van Zuid. Dat zal volgend seizoen wel weer verleden tijd zijn De Rotterdamse arbiter Pim van Gilst leidt op 11 juni het duel om de nationale zondagtitel tus sen Baronie en HSC'21. Collega Ed van Leeuwen jr is aangewezen voor het laatste duel om het zaterdagkampioenschap tussen GWV en WOG op 14 juni. Roland van der Hilst en René van Ast mogen in de respectie velijke duels als grensrechter optreden De leden van Meeuwenplaat worden verzocht om meer naar Spirit-teletekst te kijken TOGR heeft Ed Boersema vastgelegd als assistent van René Blaauwkamp Louis Card ïnaaï gaat zich toeleggen op het vrouwenzaalvoetbal bij Activitas EDS zoekt voor volgend seizoen nog een aantal B-junioren, zowel spe lers als keepers. Trainer Danny Mulder is contactpersoon: 0104762234 De Zwervers, dat zaterdag het seizoen afsluit met het mixtoemooi. zoekt een verzorger voor het tweede en derde elftal. Bellen kan met Cor Donker, 078-6816855 Xerxes-zo ziet Dennis Put (Zwervers), Marco van der Linden (Sparta 2), Cesar Lopes (Leonidas-zo) en Mark Bresser (Alexandria'66-zo) komen Frank van der Laan (WCR) en Rob van Gils (Poortegaal) verlaten Meeuwenplaat

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3