'In principe kan iedereen afvallen' 'Belachelijk om menden op tijd te beoordelen' DÖOtt lbE BANK BESLAG GENO m ft genda Exploitatietekort bij dagopvang Dokus Van maatje 56 naar 44 Kampeerhuisjes zijn bij .ware regenval kwetsbaar Kwaliteitsmiddagen van GroenLinks Keramische objecten in Galerie Distanza Schiedamse band presenteert nieuwe cd Architectuur van Theater a/d Schie Concert op Garrelorgel Nieuwe datum voor Boelhuis 395,- Nu 20,- 495,- 99,- Rotterdams Dagblad Donderdag 19 juni 1997 Maasland —Na een wat moeizame start zien de vooruitzichten voor de onlangs in Maasland geopende kinderdagopvang Dokus er goed uit. Burgemeester Kokxhoom heeft dat als portefeuillehouder meegedeeld in de raadscommis sie voor onderwijs en welzijn. Alleen van de naschoolse opvang wordt nog te weinig gebruik ge maakt. Gestreefd wordt om daar meer kinderen te kunnen plaat sen. Momenteel leidt dit achter blijven tot een voorlopig exploita tietekort van 3500 gulden per maand. Om te trachten dit weg te werken wordt in de diverse schoolkranten een wervend arti kel over Dokus geplaatst. Daarin wordt informatie gegeven en op de subsidiemogelijkheden gewe zen. Het relatief hoge aantal jonge kinderen van Dokus brengt te vens hoge personeelskosten met zich mee. Om die kosten te druk ken wordt getracht een Meikert- baan voor Dokus te realiseren. Het kinderopvangcentrum houdt op zaterdag een open dag voor be drijven, waarbij Kokxhoom zelf aanwezig zal zijn om de belang stellenden te ontvangen. Groenlinks houdt een serie van drie kwaliteitsmid dagen ter voorbereiding op het nieuwe verkiezings programma, Op drie zondagmiddagen staan achter eenvolgens de kwaliteit van het samenleven, de kwa liteit van het leefmilieu en de kwaliteit van arbeid en inkomen centraal. De Groenlinkse achterban dis cussieert met leden van maatschappelijke organisa ties, deskundigen en natuurlijk met inwoners var. Schiedam. De middagen staan onder leiding van een spraakmakende dagvoorzitter die door middel van een inleiding de aftrap geeft. Prikkelende stellingen, politieke visies, praktijkervaringen, confrontaties, scherpen vragen zijn de terugkerende elementen. De uitkomsten van de discussies vormen de bouw stenen voor het verkiezingsprogram. De eerste bij eenkomst is op 22 juni vanaf 14.00 uur in het service punt Nieuwland. Een week later is de tweede bijeen komst in Bol Peat Grondhandel aan de Nieuwe Wa terwegstraat 34. De cyclus wordt afgesloten op zon dag 6 juli in clubhuis Oost aan het Van 't Hoffplein. In Galerie Distanza is een expostilie van keramische objecten, gebruikskeramiek en grafische kunst te zien. De expositie 'Btalage-projekt II' bevat onder meer werk van Marianne Hensel, Leni Venne en Do- dog Soeseno. De Schiedamse groep The Rock of Ages Bluesband zal zaterdag 21 juni in café Thalia aan het Boer- haaveplein in Schiedam hun tweede cd Shelter in world's night (a tribute tot Ferry) aan het publiek pre senteren, Het album bevat vijftien tracks. Negen daarvan zijn vorigjaar september opgenomen in stu dio 't Pand in Vlaardingen met een gastdrummer. De andere zes tracks zijn demo's die ter voorberei ding van het albus al waren opgenomen met drum mer Ferry Buytendijk. Hij overleed ploseiing in juli vorigjaar. De cd is aan hem opgedragen. De toegang is gratis. Het concertbegint om 21.30 uur. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desiree van der Jagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoorn, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Theater a/d Schie verzorgt woensdag 25 juni in de nieuwbouw een 'architectuur lezing' in de nieuw bouw van het theater. De lezing heeft plaats om 20.30 uur. Sprekers zijn prof.ir. Hans Ruijssenaarseri Luca de Loanna uit Parma. Zij zullen het ontwerp van de theatergebouwen Theater a/d Schie en Theater de Teerstoof toelichten. De toegang is gratis, maar re serveren is verplicht. Reserveringen van dinsdag Vm vrijdag van 10.00-16.00 uur; telefoon (010) 4269563. Mensen die een abonnement voor Theater de Teer stof willen, kunnen de aanvraag voor 1 juli opsturen naar het theater. De vierhonderdste reservering krijgt depluscard gratis. Jaap Kx oenburg geeft zaterdag een orgelconcert op het Garrelorgel van de Groote of Nieuwe Kerk in Maassluis. Het concert begint om 20,15 uur en ge speeld worden ondermeer stukken van Bach, Boyce en Mendelssohn, Plaatsbewijzen zijn op de avond zelf te krijgen in de kerk, die vanaf 19.30 uur open is. De toegangsprijs bedraagt 9 gulden, kinderen en houders van CJP of pas 65 betalen 7 gulden. Het op Hemelvaartsdag verregende Boelhuis Maas land krijgt een herkansing. De organiserende Lions Club heeft een nieuwe datum geprikt. Weer of geen weer, het Boelhuis heeft plaats zaterdag 28 juni, in principe als altijd aan de Oude Veiling. „Het gaat dit keer zeker door", zegt Albert Schuurink van de Lions Club. „Bij goed weer uiteraard op dezelfde plaats waar we het al veertien jaar hebben gehouden. Bij onverhoopt slecht weer wordt naar een andere, nog nader te bepalen plek uitgezien". Het Boelhuis staat als altijd onder leiding van vei lingmeester Jan Kroes en de notarissen Geïdens uit Maasland en Ruijs uit Maassluis. De veiling duurt dit keer van 14,00 tot 17.00 uur, waardoor het aantal kavels van 300 tot 250 is terugge bracht Het bekijken van de ingebrachte stukken, waaronder antieke meubelstukken, bronzen en mes sing voorwerpen, tekeningen en schilderen kan tus sen 13,00 en 14.00 uur. De opbrengst van het Boelhuis is, net als de bedoe ling was op Hemelvaartsdag, bestemd voor het kin derdorp Usakos in Namibië. Het door een Neder lands echtpaar geleide project wordt voor de derde en laatste keer met de opbrengst van het boelhuis be dacht. De personen die tijdens de afgelasting op Hemel vaartsdag een catalogus hadden gekocht, krijgen op vertoon hiervan een nieuwe kavellijst en hebben te vens gratis toegang tot het terrein. Door ïmad el Kaka Vlaardingen—Als je je gewicht hebt bereikt, moetje leren om te gaan met de welvaart." Marry Boot, voedingsconsulente, geeft al acht jaar raad aan mensen die willen afvallen. In wijk centrum de Indische Buurt in Vlaardingen kunnen cursisten zich 's ochtends, 's middags en 's avonds laten voorlichten door Boot en assistente Ria Goetelaers. De cursus bestaat in Vlaardingen al zo'n negen jaar. De kern van de cursus is be wust worden van watje eet en hoe je eet. „Ik begon met niets en nu hoop ik deze week de vijfduizendste inschrijving te ha len," vertelt de tevreden Boot. Boot en Goetelears hebben zelf ook te kampen gehad met overge wicht. Boot: „Negen jaar geleden heb ik zelf de cursus met succes in Bodegraven gevolgd. Het was voor het eerst dat een dieet bij mij hielp. Ik was er 20 erg blij mee dat ik de me als cursusleidster heb aangemeld bb de Eerste Goudse Afslank- en begeleidingsclub (EGA). Zo ben ik begonnen. Ik had toen maar enkele cursisten, maar de mond-op-mondreelame deed het prima. Er staan nu 4995 cursisten ingeschreven. Ja, dat heb je als je mensen binnen zes weken tien kilo kunt laten afval len." Goetelears haalde twee jaar gele den de krant door 56 ialo af te slanken. „Dankzij deze cursus is het mij gelukt om af te vallen," verklaart de op gewicht gebleven Goetelaers. „Je mag zelf weten watje eet, als het maar gezond is. Goed bijhouden watje eet is ook erg belangrijk. Je moet leren de vele versnaperingen die onze wel vaart met zich mee brengt te laten staan, Patat eet ik niet meer, daar heb ik ook geen behoefte aan. Ik bereid nu gebakken aardappelen op vetvrij bakpapier." Vakantietijd De eerste cursus begint om half tien 's ochtends. Cursisten stro men geleidelijk aan binnen. „De vakantietijd is aar ^broken, dus vandaag zal het met druk wor den," zegt Boot. Ze staat achter een tafeltje met gewichtslijsten van de cursisten. Voor het tafeltje staat - n weegschaal waar de de-metiK.» op moeten staan. „Mooi zo meiske, jij bent op ge wicht gebleven," complimenteert Boot een deelneemster. Ook mannen doen aan de cursus mee. Eén van hen is de heer Va 1 Geffen. „Ik doe het al tweeëneen half jaar. In een half jaar tijd was ik twintig kilo kwijtgeraakt. Het is echt een goede cursus en ik raad het ook iedereen aan. Be ben nu al twee jaar op gewicht. Als je op gewicht bent hoef je niet meer elke week te komen, maar één keer in de maand. De maandcon- trole sla ik niet over, want dat is een extra stimulans. Als je niet bent aangekomen is het gewoon gratis. Als je toch bent aangeko men, betaal je een tientje." Mevrouw Van Geffen is o^k ge lukkig met het resultaat. „Voor mijn man is dit echt goed. Ook voor zjjn gezondheid. Toen hij nog zo zwaar was, kon hij op een gegeven moment de trap niet meer op." Volgens Van Geffen heeft het succes van zijn dieet te maken met het feit dat hij geen honger lijdt. „Je mag heel veel eten, vooral veel groenten. En je kunt gewoon uit de pot mee- eten." Dc twee vriendinnen Miranda (28) en Ellen (33) zijn pas een week be gonnen met het dieet van Boot. Ze willen niet hun achternaam zeggen, maar wel dat ze tevreden zijn met de cursus. Ellen heeft er alleen de eerste dagen moeite mee gehad. „Ik voelde me be roerd en duizelig omdat ik uit mijn ritme was. Dat is nu wel over." Miranda heeft nergens last van gehad. „Ik heb de cursus vijfjaar geleden al een keer gevolgd en toen was ik twintig kilo afgeval len. Ik raakte echter in ver wachting en ben met de cursus gestopt. Ondertussen zijn die twintig kilo er weer aangekomen, dus die moeten er weer vanaf," vertelt ze giechelend. Miranda is in een week tijd al drie kilo afge vallen; Ellen twee. De betde vriendinnen vinden de manier waarop Boot de cursus geeft effectief. „Marry is streng op een leuke manier," vindt Miran da. „Ze motiveert je om door te gaan," zegt Ellen. „Én ze heeft het zelf ook gedaan, dus ze weet waar over ze praat." Nadat Boot de cursisten heeft ge wogen en persoonlijk advies heeft gegeven, spreekt ze de circa twin tig aanwezigen plenair toe. Ze legt uit dat als je de verleidingen van de welvaart kunt weerstaan, je heel ver komt. „Ook nu de vakan tietijd aanbreekt moet je op je hoede blijven. Wees consequent met wat je eet. Je mag best gaan uiteten, als je je hoofd er maar bij houdt. Vraag gewoon of de kok iets zo wil bereiden dat jij het mag eten." Eén van de cursisten, Anet Odijk, is 32 kilo en zeven ons kwijt. Van Boot krijgt ze een kettinkje als eerbetoon en Goetelears maakt een fotootje van haar. „Ik vind het fantastisch dat je zo ver bent ge komen." verklaart Boot voor de hele poep. „Wat is je maat nu?" Odijk kijkt trots. „Van maatje 56 ben ik nu naar maatje 44 gegaan!" Luid aplaus in de zaal. Boot kijkt de aanwezigen glimlachend aan. „Mensen, in principe kan ieder een afvallen door gewoon gezond te eten." Ria Goetelaers kijkt met een kritisch oog of het gewicht van de cursisten is af- of toegenomen. Foto Roei Dijkstra Door Desiree van der Jagt De Partij van de Arbeid in Schiedam heeft in de pro fielschets voor nieuwe raadsle den een tijdslimiet gezet. Drie perioden is lang genoeg voor de PvdA'ers in de Schiedamse ge meenteraad. Het bestuur van de nartij hoopt met de maatregel, profielschets voor nieatve k daten voor de gemeenteraads verkiezingen van volgend jaar, de verstarring tegengaan om zo in beweging te blijven. Voor de zittende raadsleden zou de maatregel alleen gevolgen hebben voor wethouder Aad Wiegman (meer dan 25 dienstja ren) en raadslid Mahir Engin, De laatste kan echter nog aan spraak maken op de uitzonde ringsregel, waardoor een raads lid nog één of twee perioden kan blijven zitten. Is een tijdslimiet een goed mid del tegen verstarring? Jan Simons, prominent lid van de Schiedams PvdA; „De nieuwe regel vind ik een goed uitgangs punt. Twaalf jaar is een redelijk termijn voor een raadslid. Voorde doorstroming binnen de fractie is het goed. Eigenlijk zou het zo moeten zijn dat eenderde deel aan de eerste termijn bezig is, eender de in de tweede termijn en een derde in de derde en dus laatste termijn. Zo zouden we een heel evenwichtige fractie hebben. De nieuwe regel kan ook een goed hulpmiddel 2ijn om mensen die eigenlijk met zo goed zijn te lo zen. Nu is dat soms toch heel moeilijk. Toch is meestal al snel Gigantische partij goederen moet via curator worden verkocht. Totaal voor 3.000.000,- onder de Winkelprijzen 175.000 MATRASSEN I tn alle maten en kwaliteiten.^ I Moeten weg' CUc No,m. ƒ295,- j 10.000 HOESLAKENS o= tn katoen, stretch, badstof >4095 enz. Normaal ƒ34,95 hu \Mm, 5JJ0Q GEZONDHEIDSKUSSENS Normaalƒ98,- ■IC Nu I 1.680 DEKBEDOVERTREKKEN Normaal m- Ofl- uitzoeken Nu £Jk3f 250 LEDIKANTEN staal. MDF, grenen, -t JÊt\ massief Nuv.a. I 1.171 DEKBEDDEN Ofi Normaal ƒ109,- Nu OUj 780 MATRASBESCHERMERS Alle maten OCI lv>v.a.AÜ," 115 STAPELBEDDEN I Massief grenen, deelbaar OOK Normaal ƒ995,- Nu 320 ELE0TRISCHE LATTENBODEMS one I Norm.ƒ1190,- NUV.a. KJ, 1.600 LATTENBODEMS I Norm3a! ƒ80.- yfl I 590 SCHEERWOLLEN DEKBEDDEN Normaal ƒ298,- valOO,- 175 X BINNENVER3NGSMATRAS 20 cm dik Norm.-. O /C ƒ695.- NU 301 LATEX MATRASSEN Worm ƒ1095.- Nu 4Q5,- 108 POLKETOERINGSMATRASSEN Nomi/1150, 4^5 45 VERSTELBARE LATTEN, -r. Normaal 395,- Nü 875 MASSIEF GRENEN BEDDEN 2j jersoons. Normaal 995.-w 126 STALEN LEDIKANTEN incf. verstevigd spiraal Normaal 695.- Nu Wü," 970 MOLTON PLATEAUS Kookwas. Norm, f 45, waEHso*oseio|m 0t.TM2A.10.»l7l8a>). VRUD AG 1D.0&-21-G®"; dcortwet VERKOOP |SLECHTSl 38 SENIOREN BEDDEN Lichtdonker eiken»,.. QQC Normaal 995,- NU OW," 520 ORTHOPEDISCHE KUSSENS Normaal 119- 40- HOTELBED MATRAS Comfortabele boxsprmg met 6 poten, waarvan 2 met wielen Super luxe binnenveringsmatras, 22cm dik. duidelijk of een raadslid talent heeft of niet. Een raadslid moet zich verdiepen in de materie, het probleem kunnen analyseren en alle voor- en nadelen op een rijtje kunnen zetten. En sommigen le ren dat gewoon nooit. Kwaliteit speelt een grote rol bij de keuze van de raadsleden, maar we zijn natuurlijk ook afhankelijk of iemand nog beschikbaar is. Al leen als iemand echt heel goed is, kan die langer blijven zitten. Dan moet je niet gelijk over twee pe rioden spreken, maar eerst maar eens naar één extra. Het zal uit eindelijk van de besch.kbaarheid van nieuwe leden afhangen of er veel van die uitzonderingsregel gebruik moet worden gemaakt." Rien Lensvelt SGP/RPF/GPV, die vorig jaar zijn 25 jarig jubileum vierde als raadslid in Vlaardin gen: „Na deze periode (het is zijn vierde, red.) begm ik echt aan mijn laatste vier jaar. Ergens moet ik er toch een punt achter zetten. Nee, van verstarring is nog geen sprake. Ik zit sinds ander half jaar in de vut en sindsdien kan ik veel meer tijd aan de poli tiek besteden. In een grote fractie werkt zo'n tijdslimiet misschien wel, maar in een kleinere fractie betwijfel ik het nut. Bij ons zijn we daar ge lukkig vrij in. Het lijkt mij niet goed om dat van hogerhand op te leggen. Als iets dwangmatig gaat dan is het nooit goed. Het zou mij een naar gevoel geven als ik op zo'n manier weg zou moeten. Bij de laatste verkiezing is ieder een uit de party achter mij gaan staan. Ik heb natuurli ie nodige ervaring en dat zou je dan terzijde schuiven. Het is zeer onverstan dig om mensen opzij te schuiven op het moment dat ze eenmaal over de nodige ervaring beschik ken. Ik denk dat mijn kiesvereni ging eerder een beroep doet op een ervaren kracht van 63 jaar dan op een jonger iemand die nog ingewerkt moet worden." P. Hoogenraad is sinds 1978 PvdA-raadslid in Maassluis:„Ik vind niet dat je mensen met een tijdslimiet moet beoordelen. Je moet ze beoordelen op hun kwali teit. Als mensen niet functioneren moeten ze gewoonweg niet langer dan een periode in de gemeente raad. In Maassluis hebben we een onafhankelijke commissie die zich daar mee bezighoudt. Er zijn allerlei stromingen binnen de par tij en die komen allemaal aan bod. Het is een belachelijke zaak dat bijvoorbeeld iemand als Aad Wiegman h'erdoor weg zou moe ten. Hij .s een hele goede wethou der van financiën. Ik maak gere geld gebruik van zijn kennis als het om financiële zaken gaat." A. Wiegman, de Schiedamse PvdA-wethouder die volgens het decreet van zijn afdelingsbe stuur zou moeten wijken, heeft het volgens zijn secretaresse zó druk dat hij geen tijd heeft om te reageren. Normaal 1395,- Nu rolrtl (zolang de voorraad strekt) KINDERMATRASSEN Normaal ƒ398,- Nu 99, SLAAPBANK Normaal 298,- n' (zolang de voorraad si" Rotterdam Centrum, Goudsesingei 442-444 Tel. <oio> 213 38 40 Vestigingen In Botterdam, Zaandam. Oen Bosch VERKOOP STAAT ORDER TOEZICHT VAM MftTTRESSWÓRLD. OOK. DRAGER ZU ZORG VOOR 0E GARANTIE EN LEVERING VAN GOEDEREN. Hoek van Holland Eer al kampeerhuisjes op het recicatie- oord in Hoek van Holland is kwetsbaar bij zware regenval. De bewoners ondervonden al vaker overlast, maar de zware regenbui anderhalve week geleden heeft aangetoond dat er sprake is van een kritische situatie. Het probleem speelt al sinds 1992. De oorzaak van de overlast moet vooral worden gezocht in het feit dat het parkeerterrein aan de Helmweg, dat grenst aan het re creatieoord, meters hoger ligt dan de huisjes. Bij zware regenval kan de riolering het water niet verwer ken. Daardoor ontstaat uitspoe ling en overlast voor de huisjes. Het dagelijks bestuur van de deel- gemeenteraad wil snel maatrege len nemen, ook a! om schade claims te voorkomen. Voorgesteld wordt om een deel van het asfalt van het parkeerterrein over een lengte van 190 meter en een breedte van zes meter aan de kant van de huidjes te verwijderen. Ook de klinkerbestrating met een lengte van negentig meter en een breedte van zes meter moet weg. Over de lengte van 280 meter moet een keerwand worden ge plaatst en bovendien moeten er dertig kolken worden aange bracht. De bestaande riolering moet wor den verlegd en de capaciteit moet worden vergroot tot driehonderd millimeter. Door de aanleg van een 'mnlgnot' zal een tijdelijke waterberging op de parkeerplaats worden gemaakt, die na zware re genval vanzelf weer verdwijnt. De deelgemeenteraad wordt ge vraagd om een bedrag van 168.000 gulden beschikbaar te stellen voor dit werk. Donderdag 19 juni SCHIEDAM Dc De 4 Molens. Zomerbiljarttoer- nooi, 18.30-22.00u. Podiumcafé. Oorsmeer, akoestisch optreden, 21.00u. VLAARDINGEN Dc De Bijenkorf. Zomerbal, 19.00- 22.30u. Dc De Bijenkorf. Jeu de Boules en koersbal, 14.00-16.00 MAASSLUIS Stadhuis.Thema-avond over drugs gebruik, 19.30u. ROTTERDAM Imax. Ring of Fire,20.45u. Wilgen hof. Rugzakroute door het Berg-en Broekpark, 9-16.30u. SKVR Mu ziekschool Centrum-West. SKVR popschooibands, 19u; Dalweg. Open Podium,, 19.30u. Ritmo Tro pical. Marceio Godoy, 22u. De Twij felaar. Skunk Funk, 22.30u. De Vlerk. Rebellenclub, 22u. Maas theater. Moviedrome, 23u. Oorsmeer. Akoestisch optreden, 21u. Popular. HipHop'n FunkNight, 24u. Plan C. Studenten Disco, 22u. R'damse Schouwburg. 28e Poetry International, div.tijden. Schel links. Kwartet Bloemlust, 19u. Hal 4. SKVR Kindermuziekmanifestatie, l9.15u. Vrijdag20juni SCHIEDAM Dc Dost Geheugenspel, 14,00- 16.00u. Wijkcentrum Dreesplein. Bingo-dansant, 20.00u. Podium Café. Vnjdagavond cd's, 21.00u. VLAARDINGEN VW Vlaardingen. Stadswandeling, 19.15u. Dc Soenda. Spellenmid- dag, 1400-16.00u. MAASSLUIS Grote Markt. Midsummemight Fes tival, 20.00u. ROTTERDAM Imax. Ring of Bre, 14-16-20.45u. Wilgenhof. Rugzakroute door het Berg-en Broekpark, 9-16.30u. De Vlerk. Bantam Rooster, 22u. Night- town. Hemekens X-Ploor, 20u. Rit mo Tropical. Noche Caliente, 23ul SKVR Muziekschool Ringdijk. In strumenten parade, 10-21u. Plan C. Go Nutz, 22u. Feyenoord Stadion. NK Schaken, 13u. Remonstrantse Kerk. Bewth, 17 en 19u. R'damse Schouwburg. 28e Poeüy Internatio nal, div.tijden. Schellinks. Kwartet Bloemlust, 19u. ROTTERDAM Calypso 1: The Crucibfe' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Calypso 2: 'One Fine Day' (al) dag. 18.45- 21.30. do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Calypso 3: 'lost Highway' (16) dag. 13.15-16-21.30; 'Karakter' (12) dag. 18.45. Cinerama 1; 'Jungle 2 Jungle' (al) dag. 13.15-16-18.45- 21.30. Cinerama 2: The Gost and the Darkness' (12} dag. 13,15-16- 18.45-21.30. Cïnerama3: ThrTru- th about Cats Dogs' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 4: 'Beavïs Butt-Head do America' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30, Cinerama 5: 'Donnie Brasco' (16) dag. 18.45-21.30. do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Imax Thf,aten'Ringof fi re' (al) dag. (beh.vren ma.) 14-16- 20.45, vr.ma.alleen20.45. 'Special Effects' (al) dag. (beh.vr.en ma.) 15. vr. ookl0.30za.zo.ookl3. TheFifth Element' (12) dag. 18.30-21.45. 'Microcosmos' (al) za.zo.17. Lanta ren/Vensten Venster 1: 'Lost Hig hway' (16) dag (beh.ma.) 19.30- 22. Venster3: 'LoveandOtherCata- strophes' (16) dag. (beh.ma.) 20- 22. Venster 4: 'Nelly etmr.Amaud' (16) dag. (beh.ma.) 20; 'la Seconda Volta' (16) dag. (beh.ma.) 22. Ven ster 2: TheTimeto Live, the Time to Die' (16) di.19.30; -Village of Dreams' (al) do.vr. 19.30; 'Nénette et Bom' (16) za.zo.wo.19.30; Trois vies et une seule mort' (16) dag (beh.ma.di.) 21.30, di.22. Uimlère 1: 'Con Air' (16) dag.13.15-16- 18.45-21.30. Lumière 2: Turbulence' (16) dag.13.15-16- 18.45-21.30. Lumière 3: 'Set it Off (16) dag. 18.45-21.30 do.vr.ma.di- ook 13.15-16. Lumière 4:'Liar Liar' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30/ Pathé: 'üar bar' (al) dag. 11.10- 13.45-15.50-17.55-20-22.05; 'Dante's Peak' (12) dag. 11.30- 16.20-18.50-21.30, do.vr.ma.di- .ook 13.55, di.vervalt 21.30. 'AH Stars'(al) dag. 11.20-13.55-16,25- 19-21.35. The English Patient' (16) dag. 11-14.20-17.35-20.50. The Fifth Element' (12) dag. 11.55- 14.55-18.05-21.15. The Asso ciate' (al) do.vr.za.zo. 11.15-13.50- 16.25-19-21.40; The Ghost and the Darkness' (12) dag. 11.45- 14.15-16,45-19.15-21.45; 'Con Air' (16) ma.di.wo.11.15-13.50- 16.25-19-21.40; 'How Big is Yours' (16) di.21.30, sneak preview. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Con Air' (16) vr.za.00.15. Lumière 2: 'Scream' (16) vr.za. 00.15, Lu mière 3: Turbulence'vr.za.00.15, Lumière 4: 'Liar Liar* (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Calypso 2: '101 echte Dalmatièrs' za.zo.wo.13.15- 16. Cinerama 5: 'Space Jam' za- ,zo.wo.l3.15-16. Lumière 3: '101 echte Dalmatiërs' za.zo.wo.13.15- 16. Pathé: 'De Klokkenluidervan de Notre Dame' za.zo.wo.13.55.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3