12 m t Sp||s A 1 start Sffl IfïS f 'ilT. ^s|| j ;ftfïSè||' 1 laTi *88** Hartelijk gefeliciteerd! Nu op zoek naar een baan Abonnee Service Rotterdams Dagblad mJBr m SÊÈÈÊBBÊÊm WËÊMÊÊËÊÊÊm 2 f. 5^,' iff--: Rotterdams Dagblad - iUSfe ««t Donderdag 19 juni 1997 Wart burg College Locatie Guido de Brés, Rotterdam Mavo: Martien Alblas, Dirk-Jan Bakker, Tama ra van den Berg, Sander Bestman, MachteldBiezepol. Ramidi BijL Anneke Boer, Cees Booij, Edward Boojj. Rianne Boom, Mirjam Boot, Martijn Brandwijk, Henno van de Breevaart, Helma van Dam, André Daudey, Markus van Don gen, Elizabeth van der Dassen, Hanne ke van der Eist Aad Engelbraeht, Line- ke Engels, Christine Fiere, Christine Goedhart, Johan Grauss, Bas de Groot, Annelies van Haaflen, Marieke Harden- bol, Willem-Peter de Heer, Alexander van Helden, Everlike Herweijer, Len- nart van den Heuvel, Bert van 't Hof, Jo han Hollemans, Rijanne van der Hoog. Maurits IJzerman, Jacco de Jonge, Maarten Jongejan, Lenny Kamp, Arjan Klemjan, Anton Klijnsmit, Frans Wil lem de Moe, Corstiaan Knape, Annelies Koojjman, Elske Kooiman, Willie Kraayeveld, Maaike Kromhout, Manna Krook, Arjan van 't Leven, Jan Willem Molenaar. Robert Jan Molenaar, Johan Mounts, Liesbeth Mounts, Tonny Mou nts, Alexander van Nederpelt, Ingrid Nugteren, Paulus van Oort, Marthina Opschoor, Wouter Plomp, Joop Poliliet, Sarina Pravüij, Maigarelha van der Ree, Peter van Rees, Willemieke Rejjer- kerk. Marinke Roos, Arjan Roosenburg, Linda Scheurwater, Hans van der Schoor, Ankie Snoep, Jaco van de Steeg, Femke Sterkenburg, Andries Stolk, Mi ne Stout. André Terlouw, Tabitha Toonen, Gerben Visser, Josette-Visser. John de Vries, Piet van der Wal, Kimber- ley van Welie, Peter van der Welle, Susanne Wiersma, Wietse Wiersma, Re- mco van Wingerden, Petra Zegelaar, Arie-Jan van 't Zelfde, Josienke Zouten dijk, Corine Zwagemaker. Havo: Jeanine Adriaanse, Corien Baan, Alidré Baardwijk, Freek van Baarle, André Bakker, Jochem Bakker, Peter Bakker, Saskia Bakker, Nico van den Berg, Coby van Bergeijk, Miranda Beukelman, Christian van Bochove, Elizabeth Boon- 9& icJt£.„dt,ksU/ stoppel, Jesse Borgdorff. André de Borst,-Mark Bot, Sander Bot, Herman Bulk, Yiu Wing Chung, Peter Clements, Arjen Deelen, Nathalie Deelen, Anne mieke Dost, Mariëlle Eishout, Pracfeep van der Esch, Thalita Geerts, Geraldine van Gelder, Leon van der Glas, Frank Goedhart, Jeanine Goud, Johan van Groningen, Lenie Harlaar, Margreet van der Heiden, Olga Hellendoom. Ste phen Hoogendijk, Marjolein Huisman, Jonathan Huurman, Hans Klerk, Petra KSijn, Lydia Klijnsmit, Jannet Kok, Lau ra Kooi]. Barendina ran Kooten, Wilma Kraajj, Gertine Kroesbergen, Kelly Kui per, Marcel Lagendijk, Maarten van Leeuwen, Marien van Leeuwen, Jaap van der Mark, Maarten Mol, Anne Mole naar, Arjan Monster, Aamouf-Jan Ooms, Henk den Ouden, Annette van der Pol, Annet Post, Marleen Prins, Mar lies de Rijke, Jouke Rozendaa), Rebek- ka Schillemans, Koenraad Schipper, Martijn Schipper, Wilma Schipper, An nelies Schoonderwoerd, Esther van der Schoor, Heidi Stok, Antoinette Stolk, Klariska Stout, Matjan Stuij, Corine Terlouw, Eric Terpstra, Naomi Tsutsu- mi, Liesbeth Veldman, Elbert Verboom, Johan Verhaar, Miijam Verhaar, Tabit ha Vis, Wilma de Vreugd. Rianne van Vugt, Simone de Waard, Mariétte Wal- hout, Erik van der Wel, Richard van der Wel, Eveline Wiersma, Kees van Woudenbergh. Vzro; Adri Aamoudse, Klaas Baan, Arjan Ba zuin, Leendert Bezemer, Gerdien Bontenbal, Danielle Brussaard, Pieter Buitendijk. Pui Chee Chung, Robert Cranendonk, Jolanda van Dam, Dick Jan Diepenbroek, Marion Droogendijk, Magda Gaasenbeek, Joost Goudriaan, Mirjam Hartman, Robert van Helden, Bas Hengstmengel, Florenz Holle- brandse, Elise Huisman, Marianne de Jong, Janneke van der Kruijt, Sandor van Leeuwen, Wilhelm van der Linden, Leendert Jan van Lingen, Jocelyn Liu, Jin Ai Looi, Gerijsn Nijsink, Arjan No bel, Gerda Peekstok, Christine Plaisier, Mamix Pot, Adrie van Ravenswaaij, Jac co Riemens, Christian van Rij, Stella de Rijcke, Tanja de Ruiter, Margret Scheurwater, Andrea Snoep, Arie van der Spek, Gea Sterk, Wijnand Teeuw, Adriaan Theunisse, Toos Theunisse, Nellie Tulp, Joost van Veelen, Arjan Ver schuur, Maarten Verschuur, Arie Ver sluis, Leun art Visser, Mark Wallet, Jan net van Werkhoven, Annet van der Wulp. Locatie De Swaef, Dordrecht Mavo: Annette van Antwerpen, Marinda Baars, Frederike v.d Berg, Pauline Be zemer, Pieter Bijkerk, Tradi van Blij- derveen. Arja den Boer, Paula Bons, Hans Boudewijn, Everarda de Bruin, Riejanne de Brain, Ruben de Bruin, Wi- lianne de Bruin, Hanneke Cornet, Su zanne Dekker, Leonard de Deugd, An nelies van Emden, Cor van Es, Gerdina van Ettekoven, Andries Euser, Leendert Fase, Daniëlle Fontijn, Annelies de Graaf, Ewout de Graaf, Gerdine de Graaf, Greet Graafland, Johan de Haas, Arjan van Haren, Carina v.d Heiden, Koos van Helden, Eelkje den Herder, Lijntje v.d Heuvel Aart den Hoed, Ester van Hoek, Martijn van Horssen, Kees v.d Hoven, Pieter de Jager, Peter Jan sen, Wouter de Jong, Janneke van Kleef, Hanneke Klerk, Johanna Kok, Gerdien v.d Kolk, Annemieke de Koning Gans. Fanny Koopman. Corine Koppejan, Art- bur Korevaar, Carola Korevaar, Corné de Korte, Leander Kranendonk, Heieen Körver, Marieke v.d Leeden, Selmar Leeuwenburgh, MichielLeurgans. Gert Jan v.d Linden, Paula v.d Linden, Hes ter de Looff, Vera Los, Heieen Maat, Hennie Maat, Johan Makkenze, Mareiê Meerkerk, Suzarma Meerkerk, Jeroen Mijnster, Jaap Mol, Karin Mol, Hanna Nobel, Adriaan Noordzij, Carolien Noorland, Hanneke Noort, Marco Note- boom, Anne-Marie Ooms, Pieter Otto, Ellen Penning, Anné Plaisier, Sorya Po- let, Everard Punt, Gert Jan van Ravens waaij, Ralph van Rhijn, André Schipper, Forra Sinke, Gerben Slagboom, Fenne- ke Stolk, Jannie Stremler, Inge-Marij Struijk, René Terlouw, Brenda Teunis- sen, Mineke Theunisse, Peter Theunis se, Theo Theunisse, Nicolet Treur, Am* oud Trouwborst, Pieter Veldhuijzen, Theo Vermeer, Magda Vermeulen, Jea- nette Verschoor, René Verveer, Aijan Vervoort, Arie Vonk, Pieter de Waard, Joke v.d Wal, Dion van Weelden, Erwin Weerheim, Hans v.d Wegen, Frans v.d Werken, Truida v.d Werken, Elena Wot, Daniël v.d Wulp, Erik van Zanten, Mar- tyn Zeeders, Bastiaan Zoeteman. Locatie De Swaef, Rotterdam Ivbo-verzorging: Amolöa Huisman, Dennis Kreukniet, Jolanda Otte, Mari anne de Vin. Ivbo-mode en kleding: Ly dia Baartman, Corina van Beest, Linda Both, Judith van Goch, Esmeralda van der Toom. Ivbo-bouictechniek (timme ren): Arjen Bil, David van Haren, Jan- Willem Nederlof, Derek Spoormaker, Hans Vermeulen. Ivbo-bouwtechniek (metselen): Martien Weeda, Anton Wee- da. André van Wijk. fubo-boutctechniek (schilderen): Willem van Beest, Matthijs van Dongen, Arie Herwig. Jvbo-metaal- techniek: Rinus Herweijer, Ramon Put, Adriaan de Wildt. Vbo-verzorging: Mirel- la Aamoudse, Cora Admiraal, Wiima van Asperen, Hanneke Baartman, Mie- ke van den Berg, Jacquelien Beukers, Marieke Bevelander, Kim Bezemer, An neke Blaak, Mirjam Blokland, Bea Buys, Lea Dane, Mariska van der Ende, Petra van den Ende, Mirjam de Frel, An- driene de Frel, Mariska van Gameren, Bertine Groenendijk, Marianne de Haan, Ingeborg Hartman, Willemieke van der Have, Esther Havenaar, Anneke van Hemert, Joke de Heus, Corianne van Hofwegen, Esther Hoogmoed, Hel- ma Huijser, Linda de Jong, Marieke de Jong, Francisca van der Kaaij, Lianne Karsdorp, Janneke Kievit, Margreet Klemjan, Margreet Klop, Janneke Kool mees, Celia Kreuk, Anneraarie Leen heer, Heieen van Lingen, Lea Mal- legrom, Willemieke Marelis, Diëlle van der Meer, Joske Metske, Marleen Mon- ster, Elza van Mourik, Alineke Nederlof, Dieke Oevermans, Janneke Preesman, Marijke Pronk, Marjoke Rodenburg, Henriëtte Bomeijn, Hannie de Roode, Mathanja van Rijs, Maaike Spies, Rie- neke Stuurman, GerrianneTwigt, Karin Vaandrager, Mariska Verbeij, Sija Ver hoeve, Hilde Verloop, Lies van Vliet, Nellie van Vliet, Cora Vogel, Deborah van Vugt, Miriam Vuijk, Janneke van der Waal. Simone de Waard, Esther van der Wal, Wilma van der Wal, Lydia van Weenen, Mieke Weerheim, NeÜe Weer heim, JaeoÜne Wouterse, Marleen van rt Zelfde, Maite Zellmann, Marieke van Zwienen. Vbo-mode en kleding; Miijam van Ejjk. Gerda Hartog, Marieke Kas- bergen, Corina de Keizer. Sügrid Klop, Teum Slingerland. Pbo-administratie: Agnes Buijs, Miijam Duifhuizen, Ma riëlle van Gameren, Alice van Herk, Ar jen Hess, Jeroen Hess, Pieter Mulder. Johan Stijnen. Vbo-verkoop: Cor van der Hoeven, Peter Kalkman, Willem Ligthart, Petra van Moort, Wilfred Ne derlof, Erik Nobel, Pieter Riedijk, Ina Schreuders, Martine Slingerland, Henk Sluimers, Geert Voordijk, Dinand de Vos, Marianne Witte. Vbo-uoertutgen- teehniek: Wouter van den Adei, Iheo van As, Wim Baggerman, Corné Bakker, Peter Bakker, Laurens Rarendrecbt, Siemon Bezuijen, Andries Bosman, Hans de Bruin, Michael van Dienst, Ar jan Donselaar, Cornelis van der Gies- sen, Harm Jan van der Ham, Theo den Herder, Theo Heuvelman, Dennis van Kempen, Ton Koetsveld, Aijan Leger stee, Feike de Looff, Kees van der Mij den, Jacco Noordijk, Tjaco Oosterwijk, Teus Pelhkaan, Henk de Ruijter, Jan- Kees Seherpenisse, André Snoei, Ge rard Stok, Johan Stolk, Martin Ver boom, Leendert Vermaas,. Willem Ver- weij, Wim Visser, Jeroen Voskamp, Aart Willem Vreeken, Daniël de Vries. Vbo- lmwtechniek(timmeren): Kees van den Boogaard, Wim Dekker, Evert Doorten, Arjan van Driel, Henk de Haan, Kees- Jan de Haaij, Theo Hak, Aren van der Have, Henk Hazendonk, Peter IJzelen- berg, Willem de Jager, Bastiaati de Kei zer, Arie Heiberg, Lennart Koster, Ro nald Lock, Tennis Meerkerk, Pieter van der Myden, Gerben Mourik, Teunis Noordermeer, Pieter den Ouden, Pieter Schipper, Erik Schot, Arjan Stehouwer, Arno Stolk, Ceesjan Stouten, Henk van Vliet, Laurens Vogelaar. Ww-bennotech- ntek (metselen): Pieter-Jan Bestebreur, Elco Moree, Sander Rodrigo, Kees van Steensel, Maarten Vogelaar, Harry van de Werken. Vbo-boutniechniek (schilde- ren): David Buitendijk, Johan van der Eist, Leendert van den Heuvel, Patrick van der Oost, André Verhoeven, Stefan Verschoor, Gert van Vugt. Vbo-elektro- lechniek: Gerben Bakker, Johan Blom, Dirk Boere, Arco Borgo, Arie van Driel, Arie Gravendeel, Dirk de Groot, Pbriso Haaring, Peter van der Have, Jasper Huijser, Peter Kranendonk, Bart Neij- enesch, Leonard de Njjs, Gert-Jan Plai sier. Leendert Jan Pols, Pieter Pars, Wouter van Sügtenhorst, Gerben Spek snijder, Arjan Theunisse, Evert van Vliet, Jan van der Waal. Vbo-metaafiech- niefc: Jan Andeweg, Peter Baas, Aart Bosch, Ralph de Bruin, Peter Buiten dijk, Hans van den Burger, Paul Door- en, John Fontijn, Rogier Griffioen, Arend-Jan Hartman, Bram Hovestadt, Willem Jelier, Dingeman de Koning, Bert de Leeuw, Arnold Luijendijk, Peter van Middelkoop, Frans Roukens, Jan Steenstra, Hendrik Vat, Martin Ver sluis. Vbo/wia»o-rerzorging: Carla Rid derhof, Alitte Tuigt, Jeanette Voorwin den. Vbo/mavo-adnutitótratie: Jeroen van Gent, Hanneke de Haan. Vbo/mauo- voert«igentec/i»iek; Nico Stam, Jacquo Theunisse. l'holmavo-ekktmtechniek: Erik den Boer, Dignus Domenie. Michiel Elderson, Harrie Kraaijeveld, Johan van Leeuwen, Leonard Roukens, Reinier van der Wal. Vbolimvo-metaal- techniek: Mare Baaij, Rijndert Hofland. Locatie Revius, Zevenkamp Mavo: Anita Abrahamse, Marieke Anker, Nelli- an van Bergen, Bart Berkhout, Marjon Blokland, Hanneke van der Blom, Jo han Boekestijn, Aletta de Boom, Erik Brand, Hanneke Brandhorst, Matthijs de Bruin, Jo-Anne van Dijke, Jo-Anne van Dijke, Bernadette Fijnvandraat, Marcel Goudswaard, Ellemieke Hak, Jan Jaap van der Ham, Maijan den Hee- tén, Elseiine Hokke, Maaike de Hoog, Martijn Hoogenboom, Jenny Hoogen dijk, Andrea de Jong, Marieke Keme- ling, Arie van Keulen, Bernhaid Kok, Jan-Paul van der Kolk, Dirk-Jan van der Kooij, Marieke Kramer, Eline van Kra nenburg, Regina de Leeuw, Johan Li- hregts, Marco Ligthart, Eline Linne- kamp, Ragnhild Mandemaker, Mark Maris, Suzanne van der Mast, Alex Mes, Jaco Mourik, Erwin Naaktgeboren. Re flate Ottens, Geerdina Otterspeer, Jacob Otterspeer, Nelly Pieters, Menno Pors, Daniël Post, Annemieke Prins, Gerrit Reijm, Martijn Reij'm, Mark van Ken- terghem, Laura Rótnijn, Marianne Roozendaal, Celia de Ruiter, Frandna Schouten, Johan Schouten, Laura Seip, Erik Jan van der Siiden, Jaap SoUeveld, Arjan Stam, Diana Stijnen, Martijn Tes- sers, Aris Verduijn, Wouter Verhoef, Jo han Vermeer, Esther de Visser, Ronald van Vliet, Arie van der Vlist, Gijsbert Vonk Noordegraaf, Cor van der Voor den, Marjdijn Vrijhof, Aline van der WaiJ, Coby van Wageningen, Liesbeth de W.\ Ka Yin Wong, Pui Shan Yeung, Maurice Zuidijk, Mirjam Zwijnenburg, Hat»; Kees Alblas, Martine van Baliegooijen, Chiela van den Berg, Cock Boon, Louise Boonstoppel, Esther de Bruin, Peter van Caopellen, Mariëlle van- Dijk, Marian Goudriaan, Gerdien Graveland, Elise Groenendijk, Adriaan van der Heijden, Martijn Hoogendam, Henrike de jong, Lieneke de Jonge. Anneke Kok, Gea Kref!, Colinda Leijdens, Lydia de Ligt, Tanja Loeve, Adriënne van Luik, Hilde van der Marei, Jan Muilwijk. Willie Muilwijk, Esther Nieuwenhuis, Anita van Nieuwkoop, Joanne Otterspeer, Pe ter Otterspeer, Harry Oudshoom, Mar jan de Pee, Martin Post, Petra Prins, Ca rolien de Rijke. Jolanda van Rijn, Lies beth Rikkers, Gerda Roozendaal, Aren- da Ruit, Rianne Ruit, Hans de Ruiter, Jaap Süjnen, Annette Stuurman, Jaap- Jan Swijnenburg, Johan Trouwborst, Haimeke Visser, Annemieke Voskamp, Marjolein van der Wekke, Roel van der Wilt, Alida van de Woestijne. Vu'o: Martijn Barth, Lydia Bikker, Marian Blonk, Wilmar Boom, Mirjam van Dam, Annemieke van Eijsden, Erik Goud riaan, Mirjam Groenendijk, Ineke Hage, Harmke Hak, Niek Hogervorst, Derk Jan Hoogenboom, Gerben Huijzer. Koos van der Kolk, Elsa van der 'Linden, Wil lem-Kees de Mik, MartêUe Mostert, Edward Mulder, Arjan Oosterwijk, Rik de Pater, Jan Reijm, Bart van Roon, An na Snoei, Reinier Tuitel, Arjan Uwland, Sander Vis, Marina van der Vlist, Chris- tiaan Vreeken. Comenius College Locatie P.C. Boutenssingel, Capelle aan den 1 Jssel Vbo öoututechniek: Rik Koevermans, El- vis Molle, Willem Mul, Cas van Kaalte, Roy Rotsburg, Martijn Schipper, Ma nuel Versluis, Robbert van Wely, Edu- ard Barendswaaxd, Mark van den Berg, Daniël Christ, Pascal van Dijk, perry van den Driessche, Jort Tberwjjn, Tom Faber, Mareo Goudriaan, Robert Klop, Jan van der Knijff, Alex Muskita, Da niëlle Rook, Jos Siebrecht, Jochem Ver steeg, Remi van Delft, Sebastiaan Doc- ters van Leeuwen, Marco van Heumen, Hilbrand Meerveld, Joost Peters, Johan de Reuver, Joram Stip, Reinaldo Telus- sa, Arnold Weber. Mechanische techniek Henk Adriaanse, Jeffrey Assman, Pie ter Paul Buizer. Haroen Doorson, Marci- ano Drenthe, Wilco de Jonge, Ruben Kievit, Vincent van Munster, Jeroen Reijm, Freek Renes, Delano Sam, Je roen Sprenger, Dennis Stam, WiUibrord van Waardenberg, Rob Wagter, Marco Duijmelinks, Jan Geneugelijk, Bart Hoogendoorn, Emiel Klok, Addie Mou rik, Dave den Braber, Remko Friede- richs, Edwin Honkoop, Patrick Kunz, Juijen van der Meulen, Friso Moret, Ar jan Visser, Marcel Visser, William Voge lenzang de Jong. Elektrotechniek: Chris d'Achard van Enschut, Jan Bos, Arjan Boudestein, Robert Jan Hoogendam, Chris Kalkman, Patrick Kaya, John van der Kooy, Arnold Lakerveld, Hans de Leeuw, Christiaan Leijten, José Lemus Trejo, Eddy Nomen, Pedro Rocha Silva, Wensley Sam, Joel Slagtand, Claudio Telussa, Leon den Toom, Sander Ver- meegen, Leon Vermeule, Jaap-Jan Westbroek, Ivo de Zeeuw, Gerben Beze mer, Mario Blagdan, Gert van den Brink, Tim de Bruin, Mark Buijs, John Bel voor dichtstbijzijnde vestiging; 0800-0379 Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. de Groot, Robert Hoogerwaard, Hans Huijzer, Ralph IJsselstijn. Arjnn Kaste lein, Jeremiah Klop, Ai'sha Koolhoven, Roman Leatemia, Erwin van der Mee- ren, Arjan Pols, Aijen van der Post, Driss Salah. Rachid Swaghi, Danilo Tentua, Geoffrey Velberg, Ronald Vis ser, Kees de Vos, Ronald Wanders. In stallatietechniek: Steven Brugman, Ste- phan van Cappellen, Lars van Duijven- bode, Jaco Egas. Martijn Geneugelijk, Robert van Meijeren, John van Moerkerken, Dennis Moerman, Jeffrey Mohr, Freddy Ottenhof, Sebastiaan van de Pijl, Aart-Jan Snoei, EeJeo Spruit, Hans Stoel, Michel Zohlandt, Emiel Btedius, Sander Brink, Edwin de Bruijn, Iwan Clement, Paul Feijnen- buik, Guus Gorlitz, Simon Houweling, Eas Masson, Ronald Moes, Michael Noordegraaf, Arjen van. Ommen, Koen Slappende!, Mark Vogels. OSG Hugo de Groot, Rotterdam Vteo: S. Andeweg, J. Arends, S. Bahadoer, S. Bijkerk, P. van Gent, R. Haze, M. den Houdijker, Y. Kan, J. Kokje, K. Lee, B. el Matoudi, B. Matanovic, A Mirza, R. Pal tan, J. Sitkoorn, D. Slot, E. Terlouw, K Voogt, P. Wellens, F. Wiüemsen, B. Wol- ters. Havo: Y. Anariar, M. Ausan. B. Bacic, A van Biene, J. Boersema, R. Boksic, A. Chen, J. Djorai, G. van der Ent, B. Eykan, J. Franke, A, Hameed, R. van der Horst, A Hundal, A Jhagroe, N. Kerkhof, R. Klapwijk, M. Kreeft, S. Kurt, J. Lam, M. van Loon, S. Marzak, A. Mina, R. Nabi- baks.N. Radujko, P. Slam, T. de Vink, J. Wijers, O. Yanik, M. Yoney, M. Zerrad. Mavo: H. Ahsaini, O. Akhram, N. Aksut, O. Al- paslan, M. Avan, S. Banwari, N. Ben- hammou, M. van der Berg, N.Boutaher, N. Buys, A. Cakir, M. Ceüker, D. Chap- pell, C. Chilah, U. Darici, V. Degens, W. Dijksman, M. Dogan, N. Dronrijp, C. Fortuin, M. Galvez Korff, J. de Geus, M. de Groot, J. Hekkelaan, K. van de Jagt, A. Janssen. D. de Jong, S. Jongste, C. Kan, N. Khan, R. Kooiman, C. Kriesels, S. de Krayff, M. Kuijpers, F. Ingendijk, A. Lale, D. da Luz, N. Majd, M. Mihie, S. Nabibaks, D. van Netten, K. van Nijnat ten, R. Oosterhof, N. Osmanbasic, H. Ozer, C. Pallas Anon, S. Pallas Anon, L. Pasalic, A, van der Pluijm, J. Ponsen, A Ramos, M. Schouten, H. Sen, C. Snoeck, D. Snoeck, A. Tadie, S. Tang, Y. Tekten, A, Uguzer, D, van der Velde, M. Villalba, F. van Vliet, J. de Vries, M. de Zeeuw, F. van der Zijde. Vlaardingse Openbare Scholengemeenschap Vbo: Jolanda Vermeulen. Advertentie OWS FELICITEERT IEDEREEN MET ZIJN OF HAAR DIPLOMA Geslaagd of niet, voor werk bel je 4320477 oF4730022 of kom langs bij OWS Uitzendbureau, Groene HiUedijk2l2 Rotterdam, Koemarkt 4 Schiedam voor tijdelijk (vakantie)werk in de Expeditie, Productie en Techniek (nu ook in de bouw!) Informatie over bezorging van de krant: maandagt/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van tofgsa 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010 - 4004 444 154&I A,i StóSftE Mi ~%<r -a.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4