14 GESLAAGD? es #1. cs Is#- p? 61 M *tï" -- EXD®G>Sa£3[l scmysci STADSTEXT PAGINA 300! 'Volgens mijn vader kon ik niet meer dan mijn best doen' Nu op zoek naar een baan Rotterdams Dagblad U23 £C Vrijdag 20 juni 1997 Hollan'! College Locatie Maasland Vbo/iübo Eherniek Ahrens, Mohammed el Ais- sa oui, Ronald van Arkelen, Eva de Baat, Marianne Raljeu, Daniel Boesveld, Ja spervan den Bogert, Davje Bosch. Mela- nie Bout, Andrea Bouterse, Jan Bran don, Helma Brantenaar, Anita Broers, Cinderella Brouwer, Maaike Calf, Oli vier van Det, Dennis van Dijk, Melanie van Dijk, Annemieke Dijkshoorn, Daisy Dijksman. Regina Dijkstra, Boy Dü Ri sen, Daniel van Doesburg, Kevin van Doesburg. Kelly van Dongen, Linda van Dongen, Erik Douw, Martijn Droppert, Alex van Duijn, Patrick van Sck, Loes van Embden, Margo van Embden, Ja* spij van Es, Ricardo Garos, Natasja Goudappel, Laura Groen, Rem ca van der Haak, Roelof Haket, Karin Ham, Br anca Hartog, Sandra Heijink, Alex van Heiningen, Danny Hessels, Natascha Hoogendijk, Seth Hoogland, Simone van den Hurk, Ilona de Jong, Linda de Jong, Priscilla de Jong, Mark Kleiber- gen, Jasper Kluiters, Anita Knipseheer, Wilma Kooistra, Suzanne Koot, Lidia Lansbergen, Martin Leerentveld, Ro bert de Lorijn, Linda ran der Lugt, Son- ja van de Meer, Danny Mostert, Robert- Jan Nieuwboer, Rolf Ordelman, Lida van Oudenaarden, Esmeralda Harden- bot Kevin van der Pols, Jimmy Pons, Linda van Put, Niels van Reeven, Petra Ripson, Remco Ripson, Nieo van San- ten, Kim Scholte, Linda Schuurmans, Sander Snoey, Yvo Sonneveld, Petra van Uffelen, Kjeld Varossieau, Linda Veldhoed, Saskia Verburg, Raymond Veth,"'Arend Visser, Andres Vrauw- deunt, Tim de Vrxes, EUes de Waard, Joske Wasbauer, Joon Min Weber, Mar- jolijn. Wessting, Dennis Wijnhorst, Na thalie Wijnhorst, Miijam Wildeman, Lucinda de Wit, Natasja Woning, Mark Suurbier. MAO-dierverzorging: Maaike Ashworth, Bram Bal,, Dilys van Berk, Sunseeahray Blom, Alida Bogeis, Wouter Bruyn, Gwenda Comelissen, Chantal Coumou, Serena Dekker, Fleur van Doom, Erik van Dorp, Mirjam van Driel, Josselien van Eijk, Bianca Haaring, Jelle van Her pen, Anne Hillenius, Amarens van der Hoek, Suzanne Hoevenaar, Willie Hof man, Sylvia Hordijk, Colinda van der Hulst, Maaike Jönsthövel, Hanneke F a- lisvaart, Mirella Kenens, Sonja Knip- seheer, Sabrina Koene, Joyce de Korte, Annette Korte kaas, Marjolein Maarie- veld. Wendy Mahieu, Judith van Nieuw- kerk, Leonie Olthuis, Arjan Opperman, Idalgo Plak, Sandra van Piaterink, Ju dith Pronk, Mariélle van Santen, Karin Schipper, Inbar Shutov, Maaike Smith, Ilona Steketee, Mima Stip, Rosita Stol- ze, Sylvia van Veenendaal, Bianca van der Velden, Christine Verdoold, Anne- miek de Vries, Monique de Vrijer, Jade van Weelden, Natasja van der Wel, Susanne Zee, Rianne Zee, Fiona van der Zwan, Martijn van der Zouwen, LLW- dieroerzorging: Anne Kok, Duncaen Schouten, Peter Luyendijk, Ariella Me- chielsen. LL W-planten teelt: Michel Ber- kx, Robert-Arie Buitelaar, Barry laar man, Peter Noordam, Alex Nijhuis, Ma rianne van Teylingen, Peter Voois, Mi chel Wendrich, 010-4146913 Penta College, CSG Blaise Pascal, Spijkenisse Vu»; J,L. van Baaien, JE. Bakker, C. Barend- regt, M.W. Beije, D.R. Bosua, F. Dae- men, EM. van Dam, S. Denvirhan, LP.M. Duinkerke, R. van Eijk, P. End, H.W.D. van den Engel, L de Gier, CJd. Gokke, PM. Groeneveld, L. Herfst, M.G. van der Hoek, E.R. van 't Hoff, LMM. Holslag, R. Huisman, J. de Kan- ter, FJ. Koffijberg, N. Laven, J. Leis- srier, G. Maas, S. Meiman, AL Neecke, Ei de Neef, P. Ouwendijk, F. Planken, A Pluim, MJ. Hoovers, A Schinkel, T. Si- min, R.P. van der Stoep, G.J.M. Swil- lens, P.KA. Tieleman, R.W.P- Tims, M. Troost, S. Tiaitk, H.CJL Veldhuizen, E. Verhulp, SA de Waard, W. de Wild, A Zijlmans, LA Zuurveld. Mavo: A Admiraal, F. Alkema, V.G. Baboeram Panday, J.C. Barto, R. van der Beek, MA. Breinburg, H.W. Bruinix, LM. Chln-A-Foeng, C.J. Crawfuid, M. Dek kers, T. Demirhan, L.E. Dinger, A. van Doodewaard, E.van der Drift, O. Emons, J.H. Fledderus, A Flipse, ME. Gegun- dez Heyster, S. Gleijm, j.Y. Griffioen, L. Griffioen, I.M. Gutierrez Muoz, C.P. Hol laar, B. Hoogendoom, FM.P. Huizer, BAJ. Isselt, M. Jense, M,E. Jessurun, KM. de Jong, J. Kapiteijn, AD. Kegge, P.C. Klassie, I JE. Kleijburg, VJ, Kleij- wegt, RE. de Kok, P. Kremer, D.E. de Kruijff, S. Leene, FA Lengkeek, Y. van Luijk, I. Meier, I). Melief, C. Moerland, KE. Monster, S.J.P. Mulder, R. van Op stal, E. Ottevanger, R.J. Ov'erdiep, J. van Pelt, RP A Robinson, MJ. Scheij grond, MJ. van der Sluys, F. Snijders, M. Stan der, N. Stoppelenburg, OJ.C. Swinnen, J. lijs, P. van Tongeren, S. de Vaal, AF. Verhart, DJ. Verloo, MAH. Visser, P de Vries, M.E. Westerink, VJ. van Zan ten, JM.T, van Zoelen, W.KJ. Zwijnen- burg. Havo: W.H.Y. Aandewiel, M.H. van den Akker, AC. Bergwerff, L Bosdijk, MA Derck- sen, M. Farenhout, E J. Fongers, M.L. Foster, WA, Gantvoort, RJ. van der Graaf, AM. Hanemaayer, R. Hein, L.C. &C/U! 'Sienij Saliva, SxetuAie^éty: ecfa,,. ckéede/ Heuser, C.PA Kabbedyk. MAT. Keij- zer, B-M.M. Kester, F. Klaasen, T. Kmi- nikowski, LJ. Koren. I.C. Landa, B. van der Loo, R. Lugtenburg, C.C. van Marle, M. van der Meer, M.H.D. Mujzer, S.VM. Nesse, B J. Le Noble, P.R. van Ommen, S.J. van Oorschot, A. van Opstal, LK panldw, E.E. Pieterman, NAC. Pols, J.S. Prook, MA Rijkels, J.D.F. Roskam, J. de Ruijter, J.I. Schotsborg, M. Simsic, -• N. van der S'uijs, M. Snel, V. Stolk,M.F Tasma, N. Tempelman, EA Trommel. P. den Uijl, J. van Veen. M. Vellekoop, S, Verhagen, J.P. Versteegt, L van de Vij ver. K.F. Wong, W.S. Woo, R.H, Woud stra, R. Zwaan. CSG Angelus Merula, Spijkenisse Atheneum: Ingrid van Assendelft. Lina Daim, Peter Dohmen. Richard Eekhoudt, Marvin van den Engh, Ronald Goris. Rudy van der Hoek, Wim Koning, Paul Marcusse, Use van Meggelen, Johnny Mehvogel, Rody van Oudheusden, Jordy Peek, Gil les Quak, Dennis Rietveld, Gijs de Ron de, Martin de Ruiter, Jurick Sjouw, Mark Slaas, George Vermjj, Vincent Vil- lerius, Gerljan van Zanten. Havo: Steven Asjee. Pauline van Assendelft, Marioes Baan, Arjan de Bakker, Monica van den Berg, Andrea van Bodegom, Ronald Booij, Marthanja Bos, Bob Bos man, Ursula van den Bovenkamp, Mar tijn Brans, Esther van Bree, Peter Bree- derland, Leon Bruiring, Rinco Buist Githa Chandansingh, Carla Delgado, Danielle van Dijk, Bas Duüaart, Ellen Eijkenaar, Michael Elsinga, Delano van den Ende, Vincent van Es, Colin Flem, Dennie Fransen, Esther van Gend, Na thalie Goemaat, Cynthia van Gorsel, Marijke de Groot, Suzanne Hamerslag, Relinde Hartensveld, Esther Hartkamp, Laura den Haselaar, Leontine de Hoog, Brenda Hoogbruin, Sabine Hopman, Dominick Huf, Kris van Huiten, Annet te van der Kaa, Joel Keipemans, Jaime Klein Haneveld, Ike Koe*u?n, Amanda Kolijn, Menno Kolstein, Earl Kortram, Yvonne Laseur, Sharon Leentfaar, Fem ke van Leeuwen. Rene Lenting, Bjom Lindenberg, Hutch Lourens, Dennis Luiten, Patricia Lusse, Vedran Marin, Stefan Meerkerk, Arjan van Meggelen, Muriel Meuldijk, Joos Moerland, Bianca Monster, Marjolein Mos, Sander Mou rik, Bobby Odijk, Marieke Oldenhuis, Annemieke Ooms, Wanda Oskam, Jorg Overes, Ruud Pekema, Linda Pendens, Barbara Plugge, Yudi Quak, Elvera Reijtenbagh, Jorn van Rij, Kirsten Rijs- dijic, Marion Rooimans, Rene Ruigha- ver, Jeffrey de Ruiter, Patricia de Rui ter, Mary-Anne Ruys, Mandy Smit, Wendy Sonneveld, Stefan Spermon, Re ne ran Splunder, Mariska van Stijn, Jes sica Stalk, Dennis Suykerbuyk, Joep Tange, Yvette van der Valk, Ralph Vleu gel, Mariska van der Voordt, Anton Vrij, Bas Vuyk, Miehiel van der Wal, Mariska Wijnen, Wilma Zevenbergen. Mat»; Amaud Aalbrecht, Anouk AltorE, Diana van Antwerpen, Bobby Arkema, Danny Bakker, Saskia Beijer, Erik van den Berg, Matthijs Berkelaar, Danielle Be vaart, Ellen van den Boogert, Jeroen Borst, Stephanie Bouwer, Maurice den Braber, Sebastiaan Brakxhoofde, Jeff rey Bronsgecst, Judith de Bruijn, Beni to Darthuizen, Anuska Debedien, Mu riel van Deelen, Pascal Dekker, Mathijs van Dyk, Tamara Dusselaar, Clinton End, Ellis Gebuis, Ilona van Gennep, Jo nathan van der Giessen, Angela Gran ger, Daniel Groeneveld, Rory Groenew- .vd Weyden, Mqjka de Gruijl, Annika Hagg, Jan-Arie van Hamburg, EIroy Hartman, Franciska Hartman, Daniel Hasselbach, Arjan van der Have, Anne mieke Herder, Mirjam Heutink, Marij ke van den Heuvel, Bianca van Huizen, Sabrina Huizenga, Annemiek Izeboud, Koen Janssen, Richard de Jong, Remco Kammeraad, Pascal!? de Keijzer, Cris- talle van Kesteren, Saskia van der Klauw, Eva de Kok, Wouter Kok Pascal de Koningh, Daphne van Kroi uburg, Joey Krukkert, Sabine van der Laan, Maurice Lachniet, Peter Lans, Marijke van Marion, Jeroen Meijer, Rosalie Mo- ritz, Rob van Mourik, Roy de Nijs, Cori- ne Nobel, Nadia Omrani, Carlos den Ot ter, Niels Overes, Jasper Pastijn, Cynt hia Peek, Marcella Pelie, Carine Por, Hans van der Post, Saskia Prosch, Chan tal van der Putten, Kelly Reedijk, Ro land Riesmeijer, Sharon van Hossen, Louisette de Ru, Kelly Schefers, Saskia Schild, Ruud Schols, Claudia van der Schoor, ilona Schuller, Gerard Sluimer, Dennis Smid, Richard Teeuw, Arpa Teümi, Stefan Terstegge, Tanja van den Toi, Scarlet van der Tooien, Robbert de Tourton, Eleonora \^an der Tuin, Carine Verkerk, Richard Vermeer, Jessica Vil- lerius, Sandra Visser, Sjoerd Visser, He len Visseren, Nathalie Vogelaar, Dennis van Vreeswijk, Annemieke Vreugd- enhil, Dennis Vrijland, Maja Vuherer, Elmer Warning, Brenda Weeda, Jasper Winkelhuijzen, Jo-Ann Wongsoprajitno. CSG Godfried Richter, Rozenburg Mavo: T. Allen, A. Barcrn, G.F. Berg \fan den, M. A. Bergwerff, M. de Boer, A. C. Maria, P. Degeling, P. M. van E^k, H. J. G. van Galen, A. C. Geurtsen, E. Jager, P. M. de Jong, R, Keijnemans, M. S. de Keijzer, E, R. de Keizer, M B. Kooij, E. W. Koot- stra, F. Koral, E. van Krochten, J. J. de Kruijf, M. Lemouchi, A. C. M. Lock, V. Luque de Boer, M Mabelis. E. Mijder- wijk, R. B. Fitzgerald, E. C. Osd, P- Plecging, S. Pronk, M. T. V. Ramazan, L T. RoeL M. de Ronde, J. W. RozendaaL V. van Rumpt, F. Vermeulen, D. Ver sloot, I- A. C. Wezenter. CSG Blaise Pascal Vwo: Rudi van Eijk, Astrid Zijlmans, Mar griet Beije, Ellen van Dam, Ferdinand Koffijberg, Juri Leissner, Gerdïen Swil- lens, Peter Groeneveld, Erik Verhulp, Henk Jan Veldhuizen, Lennart van Baaien, Jojanneke Bakker, Corine Ba- rendregt, Drphne Bosua, Floorlje Dae- men, Suzan Demirhan, Dona Duinkor- ke, Patrick End, Henvin van den Engel, Leon de Gier, Carola Gokke, Linda Herfst, Martijn van der Hoek, Erwin van 't Hoffi Leon Holslag, Robert Huisman, Jane de Kanter, Natasja Laven, Giuüa Maas. Sonja Meiman, Anke Neecke, Eva de Neef. Peter Ouwendijk, Arjen Pluim, Anders Schinkel, Tamara Simin, Rob bert van der Stoep, Patrick Tieleman, Rogier Tims. Martijn Troost, Sjoerd Tuuik, Sylvia de Waard, Wendy de Wild, Leonie Zuurveld, Froukje Planken, Martijn Roovers. Havo: Mi di el Rijkels, Mirjam Dercksen. vin cent Stolk, Linda Bosdijk, Marian Fos ter, Ralph van der Graaf, Leon Pankiw, Nathalie Tempelman, Maik Farenhout, Bianca Kester, Bart Jan Le Noble, Je roen Roskam, Lienno Snel, Roeland Woudstra, Andrea Bergwerff, Evelien Pieterman, Sustm van Oorschot, Robin Hein, Jum de Ruijter, Jaimy Schots- borg, Lenie Heuser, Mark Vellekoop, Roelof Zwaan, Martijn van den Akker. Elsbeth Fongers, Wij bert Gantvoort. An- toinet Kabbedijk, Marcel Keijzer, Fanny Klaasen, Lennert Foren. Ilse Landa, Ca rina van Marle, Michel Muizer, Sophia Nesse, Rudo van Ommen, Arno van Op stal, Natascha Pols, Joachim Prook, Marko Simsic, Nancy van der Sluijs, Mariska Tasma, Esther Trommel, Paul den Uyl, Joyce van Veen, Jop Versteegt, Laurens van de Vijver, Kai Fei Wong, Wei Sein Woo, Tamara Kminikowski, Brita van der Loo, Ronald Lugtenburg, Michel van der Meer, Sabrina Verhagen, Willenden Aandewiel, Manon Hane maayer. Mavo: Arie Kegge, Pascal Hollaar, Stein Leene, Ruud van der Beek, Cbrista Moerland, John van Pelt, Margïen Scheijgrond, Davy Verloo, Lorena Chm-A-Foeng, Sander Gleijm, Hans Bruinix, Monica Gegundez Heyster, Maureen Jessurun. Klaas de Jong, Anita Lengkeek. Evelie- ne Dinger, Olaf Emons, fija Kleijburg, Kim-EUen Monster, Antoinette Admi raal. Floorfje Alkema, Vjjay Baboeram Panday, Christiaan Barto, Merrel Brem burg, Candice Crawfurd, Marijke Dek kers, Tülay Demirhan, Anneke van Doodewaard, Esther van der Drift, Hans Fledderus, Arthur Flipse, Linda Griffi oen, Johan Griffioen. Ingrid Gutierrez Munoz, Brenda Hoogendoom, Femke Huizer, Bonny Isselt, Mark Jense, José Kapiteijn, Petra Klassie, Vincent Kleij- wegt, Robert de Kok. Patrick Kremer. Diana de Kruijfr, Ingrid Meier, Dennis Melief, Stephen Mulder, Robin van Op stal, Esther Ottevanger, Raoul Over- diep, Randy Robinson, Menno van der Sluijs, Ferdi Snijders, Nicole Stoppelen burg, Orisia Swinnen, Johan TTjs, Su zanne de Vaal, Annelies Verhart, Mran- da Visser, Peter de Vries, Marcella Wes- terink, Vanessa van Zanten, Anne-Ma- rie van Zoelen, Wouter Zwynenburg. Yanto van Luijk, Marijn Stander, Paul van Tongeren. CSG Babürim, Brielle Mavo: Esther Abdoel, Jeroen Abrahams, Je roen Dekker, Anna v.d. Enden, Marian- ne Groenewegen, Irene Herben, Geert- Jan Hokke, Diana Kloos, Corine Peuk, Jasper de Reus, Ingeborg Talen, Mailin Westbroek, Toon v.d. Zee, Carlijn Peter- meijer, Duncan v.d. Berg, Sven Jansen, Frank Kasius, Mariska Kerst, Peter Rusken, Abel Sliedrecht, Bona Blok,Ti- mo 'ran Gils, Niels Holkema, Saskia Kroon, Sylrn Lobs, Suzanne Pei- nemann, Jolanda Poortvliet, Koanna van Santen, Aschwin .Urban, Onno var. Elswijk, Maijolijn Hoogenboom, Mar leen Koerselman, Ernst Koopman, Wou ter van Lnschoten, Ivo van Vliet, Mark Paulussen, Anthonius Sommer, Ber nard Boers. CSG Jacob van Liesveldt, Hellevoctslnis Atheneum: Chris den Adel, Lourens-Jan Akker man, Evelyn Bienefelt, Sander Bik, Ca roline Bosland, Iris Bulthuis, Marianne Dijkstra, Martijn Eiland, Kevin van Et- ten, Bastian van der Eyk, Rebecca Galli- more, Esther Hiele, Dorine van Hoeven, Haniëtte Holzhauer, Marioes Holzhau- er, Joost van Hoorn, Paula Kersbergen, Caroline Kievit, Natasja Klink, Coen van Kralingen, Bart Kroon, Leon La bree, Jessica Letch, Bert Meerman, Mar tijn MeÜer, Maarten Menbeere, Sylvia van der Poel, Joyce Reóert, Sabine Ro- za, Jasper Schouten, Marieke Smit, Ani ta Sperling, Rick Stoevelaar, Bernard Stok, Manuela Stoop, Dory Touw, Rens- ke Verkoijen, Thijs Verweijmeren, Mara van Willigen, Floris Wols, Dianne van de Zande, Aart de Zeeuw, Anouk Zeven- bergen. Havo: Melissa Bar is, Fer Bel, Mariska Bloem- heuveL Robin Boers, Jaco van den Boogaard, Emile van der Borch, Niels Bosland, Maurice Breeman, Steven van Dijk, Leonie Doodkorte, Bastiaan van Dorp, Tenny \-an Eist, Gwynneth Eme- renciana, Bas Frenk, Martin de Gast, Je roen Gielens, Vanessa van Goot, Wendy van der Heide, Jessica Heikoop, Kim Hoe bee, Leonie van der Hoek, Martijn Hoornweg, Stefan Hottentot, Anne Houtman, Mark Jongbloed, Paul Ke- ijsers, Michel Kievit, David Klein, Den nis Klinker, Petra van der Knaap, Thijs Koopmans, Wim Koomneef, Samder Koot, Jan Matthijs Langendoen, Cynt hia van der Linden, Graeita Linger, Björn Löbker, Kelly Loef, Alexander Mayrhauser, Wilbert Moerkerk, Reinier Mouthaan, Luc van Nieuwenhuyzen, Arianne Noordermeer, Suzanne Pee man, Manon Pille, Linda van der Plas, Hinke Poldervaart, Stefan Popelier, Martha van Rhijn, Esther Roelofs, Christie Hoodenburg, Bianca Schiedon, Jeroen Schiedon, Sander Schot, Linda Seine, Josine van Seventer, Marleen Sliedrecht, Dorien Speijer, Maaike van Staalduinen, Adeline Stok, Merlijn Tax, Thieo Thevarayan, On dine Thomas, Ma rieke Timmer, Bianca Tournier, Birgit ran Veen, Patrick Verdonk, Leon Ver hoeven, Danielle Vis. Dennis de Vos, John de Vos. Tom de Vries, Marjoleme Wezemer, Jessica Wielhouwer, Petra van Wolferen, Tirza Woonink, Marlou Zevdel Vivien \-an Zijl. Jelle Zuidema, Milja Zwart. Mavo: Guido van Andel, Erica Berghout. Ilse Bianchi, Corina Boone. Jeroen Borst, Marina Bouwense, Joyce Brasker, Ma riska Breen, Anouk Briedé. Eveline van Bnimmelen, Astrid Buurmans, Alain Clement, Chantal Corvelej a, Niels Dijk, Emile Dingemans, Juan Dirkz, Domini que Doo:;_ Aad van Driel. Wendy Gal, Hanneke Geertsma. Martha Grinwis, Rogier Groeneveld, Ronald Groeneweg, Eva Grootjans, Inge van der Have, Ser ge Heere, Jean Hendriks. Esther Hoen- derop, Germaine Hofman, Roy ran den Houten. Christiaan Jongejan, Richard van Kempen, Hanneke Klein, Mariëlle Klein, Natasja Koppenhagen, Leonard Kruijssen, Alexander Landsman, Silvia Linse, Ilja Maat, Wendy van Marion, Nils van Meeuwen, Thijs Meijer, Iloisa Mirre r, Christiaan de Moor, Manuela van Mourik, Sjoerd Mout, Suzanne Nie- mantsverdriet, Alex van den Niemven- dyk, Menno Nobels. Leon van Noort- wjjk, Emmly Ost, Roy van Oudheusden. Diana van der Pol, Jessica Poldervaart. Petra Ringeling. Bas de Ruijter, Maunts van Santen, Sheila van Schaijk, Angela Schenk, Caroline Schrijvers, Joram Smit, Leontien de Snaijer, John Stra- vers, Femke Thijssen. Yuhana Vare kamp, Niels Vegter, Salma van der Veld, Tamara Verschoor. Marieke VjjfVinkel, Charlotte VUijn. Robbert Vögler, Tom van der Waal, Nienke Wezemer, Eveline de Wit. CSG De Oude Maas Administratie B-, C- of D-program- ma. Klas 4AD: Linda Adelmund. Vivien- ne Bioksma, Staeey Bouwer, Daniëlle van Dam. Hubert Frenken, Monique Friedrich, Desiree GSde, Audrey Gezi- us, Jona Haynes, Yvonne van HengeL Davinia Hoogendoom, Pascal Horst huis, Samantha Konijnenburg, Gwenda Kool, Vincent Koole, Linda Koomneef, Chantal Kruit, Seema Lala, Miehiel Locker, Sander van Looijen, Kim van de Pol Erica de Raaf, Miranda Selter, Klas- ke Verheul Algemene Voorbereiding op Maatschappij en Beroep A- of B-pro gramma; Klas 4AV: Brenda van de Ak ker, Germaine Bouwer. Richelle van Dongen, Debora de Heide, Martin Kasper, Angelique van Leen, Nadia Noorlander, Vanesa van de PollRmiui- techniek B-, C- of O-programma, Klas 4BT: Peter van Agtmaal, Alexander Bar- neveld, Benny van de Berg, Leo Boers- ma, Kevin de Bruijn, Jeroen Frederik, Johnny Jongeneel, Richard Key, Erwin Kreuze, Dennis Langeveld, Bany van Nunen, Boy Rijnders, Tom Romijn, Marco Schipper, Ronald Talma, Silvano Valente, Leon van Vliet Bouwtechniek A- of B-programma, fflaa 4BDc: Vïjay Brahmadin, Rick Calmtliout, Peter Fa renhout Ben Hendriks, Normen de Jong, Robbie van Leeuwen, Martin van Meurs, Joey Ritskes, Louis da Veiga Boy Vuijk, Bart Wilhelmus. Electro tech niek B- C- of D-programma, Kas 4ET: Karin den Broeder, Aldo Cafferata, Mar- tijn Dane, Manuel David, Wesley van den Engel, ryjan van der Ent Stephan de Kam, Yasir Kayani, Ash win Lachman Rutger Luijendijk, Erik Otto, Michael Pegels, Ad de Regt, Quintin Reinhoud, Franklin Roth, Michael Schoovers, Pa trick van der Sluis, Dennis Smits, Mi chael Smits, Ralph Stuur, Leendert Jan Teerds, Raymond Verhoeff, Kevin Weerman, Giovanni van der Wees, Wou ter van Wijk. Installatietechniek B-, C-of D-programma, Klas 4IT: Ferdi de Chati- nier, Ameo Dubel, Mark van der Graaf, Dennis de Groot, Joshua Jacobus, Den nis Karsten, Dennie Kranenburg, Mar cel Kuipers, Rene Mich els, Alex Salver- da, Robin Schiffers, Wesley Smit Me chanische Techniek A-, B-, C- of D-pro gramma, Klas 4MT: Rene Bans, Robert Buitendijk, Brenda Coenraad, Marco Ligtenberg, Dimnitri Marmannos, Dan ny Nolet Chris Plu'.ge, Ritisb Ramcha- ran, Bart Ravenstijn, Alexander van der Steen, Henry Stemman, Sander Struijk, Lesley Taalman, David Vcrbeme, Ron- nv Weers, Verzorging BC- of D-pro- gmmma, Klas 4VZ1: Bianca Anker. Li- nette Bamhoom, Mariska van den Berg, Annelies de Graaf, Bianca Habing, Mar leen Hulstkamp, Cynthia Ijselendoom, Esther Jongbloed, Shaheen Kb an, Lean- dra Hein Haneveld. Lisette Kuijl, Ilona Linnenbank, Narda Schenk. Melanie de Snayer, Anoek Vellenaar. Judith van der Wal, Evelien Walraven, Pauline Wij ting. Verzorging B-, C- of D-programma. Klas4VZ2. Faüma Antunes. Tessa Bijle- veld. Nicole Boers, Momek Bungenaar, Linda Chnstiaanse, Bianca Dijkstra, Chantal van Dongen, Inge Lansbergen, Marije Luijendijk, Lydia van der MareL Monique Meivogei, kliriam van Middel koop. Pamela Sloof. Sandra Smeets, Da nielle van der Veen. Sylvia Vermeulen. Lisette Verzjjden, Bianca van Vuuren, Nanda Weeda, Sabnna de Witte, Iris de Wolf. CSGWest-Usselmonde, Hoogvliet Mauo; Risie Baboe, Kelly Bassant. Claudia Bijl. Lia Boekholt. Bob de Boer. Marcel ran den Burg, Gma Fairbaim. Paula van Ga len, Claudia 't Hart, Saskia Haveman, Patricia ran der Heijde, Annette de Jong, Paul Kan, Btyan Kersout, Alwin Korz, Noem Lourens. Danny van der Meer, Elbert op ten Noort, Dmart van der Sluys, Maikel Spek. Nayitra Valeri- ano, Nathasia de Vlugt, Arian van der Wulp. Vbo af<L Administratie: Randy Doest. Re te Duinkerke, Jolanda de Graaf. Ravm Jethoe, Nawien Makhan, Rich- nolfa Ramada, Richard Ramcharan, Ire ne Sardis, Marijn Viskil, Nancy van der Vliet. Chantal Zevenbergen. VBO afd. Verkoop: Gaitne Dewnarain. Nixon Fer- nandes, Anushka Haagstam, Jarao de Nooijer, Silvia Santos Ribeiro, Raymond Schmidt, Marco van Waar- denberg, VBO afd. Verzorging: Jacqueli ne Bijl, Mieke van der Geest, Patrick van Hulst, Petra Jager, Cyrina Klaasse, Stefanie ran der Linde. Daphne Meste- beld, Naasmien Nankoe. Franciene Neuman, Marjolein Quispel, Debby Rond, Jolanda van Rossen, Monique Soemeer, Iris Verbaas, Debby Verbrug- ge, Debby Verhoeven, Vivian de Waerd, Emie Wyatte. VBO afd. Uiterlijke Ver zorging: Cindy Adamse, Rahana Bha- geloe. Berry van der Bijl, Bianca van den Boom, Mandy Chrasta, Tamara Do- menie, Miranda Dronkers, Patricia Edel, Junitha Goveia, Miijam Kes, Km- berley Luxenburg, Claudine Mendes, Angelique Nepes, Sabrina Pieters, Gra- ciella Plomp, Fanny Quist, Sharda Rarndgjal, Reshma Ramjiawan, Krishna Rijkeboer, Sabrina van Rooijen, Priscil la Sap, Diana Stxeijl, Sandra Streyl, Ma- risca Zwankhuizen, Maerlant College, Brielle Atheneum: Randi Aasestrand. Jaap Balde, lisette Bouter, Remco Dewaerheijt, Roel van den Einde, Stefan Geilvoet, Sander Haas, Brenda Hofman, Ann Kabouw, Miehiel Kampers, Jeannette Keehnen, Alida Keijzer, Jan-Priso Kluit. Gilbert Kruidenier, Vanessa Mannin, Michel Monster, Chantal Niks, Frauke Quik, David Rodgers, Irene de Ruijter, Mat thijs Sanderse, Robin Siereveld, Bas van Sisseren, Jessica Smit, Andrea Son neveld, Phuong Thang, Margot Vuijk, Lisette ran der Wal, Km Winkelhorst, Linda Zevenhuizen, Gymnasium: Deanne Arends, Wouter van den Berg, Maija Bijl, Vincent van Dijk, Ren Glas, Danielle Guirguis, Tjitske Houkes, Jo han Kok, Jeroen Kreiken, Jan Karel Lenstra, Christa Louer, Vanessa Lub, Il se Matthijssen, Jan Willem Mijderwijk, Mandy Mulder, Erica Nllen, Caroline Ramaekers, Jessica Rosbergen, Jenni- OWS FELICITEERT IEDEREEN MET ZIJN OF HAARDIPLOMA. Geslaagd of niet, voorwerk bel je 4320477 of4730022 of korn langs bij OWS Uitzendbureau, Groene Hifledqk.212 Rotterdam, Koemarkt 4 Schiedam voortijdelijk (vakantie)werk in de Expeditie, Productie en Techniek (nu ook in de bouw!) Degeling, Danny Diks, Robert Goede- dorp, Stefan Horsman, Don Kramer, Paul Mutsaers, Romero Nisia, Ewout van Ommen, Maurice Ottervanger, Ar jan Sebel, Sjoerd Smulders, Marvin van Steensel, Walter van der Touw, Richard Valkhof, Dave VerhoevenJelie van der Waal, Debora van der Wielen, Simon van der Zee, Mike Zonnevijle. Mee' nni- scte Techniek A- of B-progmmma, Klas 4MTk: Winston Baisie, Franklin van Be- veren, Leon Dominicus, Jimmy Man- groe, Ralph Poorthoven, Bertram Reij- tenbach, Joop Simons, Wilson Timas, Richard Vermeulen. Verkoop B- of C- programma, Kas 4 VK: Susanne Brons, Wilma Buchly, Linda Chnstiaanse, Cin dy van Doom, Ramona van der Els, San dra de Geus, Sabina Giessen, Esmlralda Groos, Elma Hamerslag, Chantal Kan- ce, Ellen Hartwig, Vincent Hoppen, Claudia Jacobs, Marscha de Jong, Wil- bam Klap, Ginger Mighorst, Renee Pol dervaart, Debbie Stedehouder. Molor- «oertmgentechniefc A-, B- of C-program- ma, Kas 4VT: Kim van Beek, Hesdy Doebar, Richard Donkersloot, Jeffrey den Haan, Marco van der Have, Ronald Zie voor actuele vacatures, fer Shine, Julia Spoor, Gerard van der Steen, Vincent Tuinema, Sven Verheul. Havo: Joep Alblas, Tom Bakker, Wouter Bak ker, Linda van den Blink, Piet Braat, Raymond Dekker, Esther Derks, Mar tijn Dragt, Robert Grootjans, Matthijs Hagenaars, Rik Hak, Sanne Hamer, Fa bian de Jong, Mathijs de Jong, Rob Kars, Km Kaslander, Petra Kattestaart, An gela de Kevit, Marj on Kok, Foeke de Koe, Ronald van der Kolk, Frederike Kooper, Pascal Kreukniet, Sander Lug tenburg, Bianca van Marion, Yorick Meijer, Chantal Middelkoop, Ruud Montenij, Miehiel van Noort, Robert Ro- zemulder, Leonie Schimmer, Hanneke van Sisseren, Nicole van der Sman, Miehiel van de Velde, Marijke Verboom, Marjolijn van Vliet, Sonja van der VI'et, Maarten Warbout, Barbara Wijnen, Mar cel Zwolle. Mavo: Martine Albert, Jessica Batenburg, Re- nata Bazen, Karin van den Berg, Na tasja van den Blink, Merel Bosch, Inge van Breugel, Martin van Burgh, Michael Chan, Rene van Datsum, Sietse Dijks- ma, Natasja Dijkstra, Mark van Dorp, Elise Erkelens, Alan Farrelly, Monique Freeke, Wouter van der Geer, Cindy Grinwis, Wendy Groeneweg, Amoud Has, Ilona van den Haspel, Nanda Hoekman, Winneke Hogendoom, Arvid Hokke, Vema ter Horst, Marco de Jongh, Andrea Kabouw, ï.firana Wijzer, Marten van Kempen, Jolanda Klok, Chris Kroesen, Bianca Langendoen, Sis- sel Langeveld, Maick van Leeuwen, Dick Louwerens, Pamela Madem, Jan Pieter van Marion, Sanne van Munster, Anneloes Le Noble, Martn Ortolani, Debby Otten, Linda Oudshoom, Mylne Pauli, Denise Poldervaart, Jantina Pol dervaart, Evert Poss, Albert Rehorst, Diederik Roggeveen, Marije Scova Righini, Pepijn Snellen, Jacqueline Sommer, Nathalie van Straaten, Sebas tiaan Touwslager, Vanessa Venneer, Di- ZO, EN NU EEN PAAR WEKEN PAD! MET EEN TENT OF RUGZAK VAN VERVAT. Xenia Dijkgraaf: 'Onwijs yeel zin in Hout- en Meubileringscolle ge.Foto Peter do Jong/Cor Vos Naam: Xenia Dijkgraaf Leeftijd: 16 Klas: Vbo-c School: Groen Anna Hoeve, Brielle Woonplaats: Hellevoetsluis Vakkenpakket: Nederlands (7), Engels (6), Wiskunde (8). Natuurkunde (6), Scheikunde (6), Agrarische Bedrijfseconomie f6), Verwerking Agra rische Producten (7). Moeilijkste examen: Scheikunde. Het is sowieso al mijn slechste vak, maar nu metal die formules en moculen vond ik het helemaal erg. Makkelijkste examen: Wiskunde. Eigenlijk heel gek, want op de basis school had ik er altijd de grootste moeite mee. Normaal lukt het zonder rekenmachine nog steeds niet, maar nu viel het allemaal best mee. Meeste steun gehad aan: Mijn vriendinnen op school. Onder elkaar zei den wij altijd dat wij het wel zouden halen. Ja en thuis mijn ouders na tuurlijk. Mijn vader vond dat ik niet meer dan mijn best kon doen. Ook al wilde ik zelf graag altijd wel meer. Examenfeest: Eigenlijk nog niet zo over nagedacht, Binnenkort ben ik jarig, misschien combineer ik het daar wel mee. En nu verder met; Het Hout- en Meubileringscollege in Botterdam. Dat is een opleiding van vier jaar. Wel weer lang, maarjk heb er onwijs veel euwke de Vries Feyens, Sebastiaan van Vugt, Martine van Weelden, Linda van der Wel, Sanne van Werkhoven, Marioes van der Windt, Marco de Wit, Tobias Zoetelief, Bob van Zuiden. Vbo: Jerry Ammeriaan, Melanie Bakker, Na thalie Bekker, Jeroen van den Berg. Marcel van den Berg, Manouschka Bes- tebreurtje, Annette Bijkerk, Cynthia Boers, Pepeyn Bosboom, Guido Braven- boer, Vincent Ceulemans, Caramia Cor- nax, Ron Cuijten, Patrick Dalmollen, Sandra Visser, Jordy van Doorn, Claudia van Eek, Dave Eikmans, Jere my Fens, Laura Folsehe, Justin Poster, Wieky Gangaram Panday, Anouscka van de Geer, Micha Gielis, Ramon Goed hart, Aram Gorzeman, Gerbrand van der Ham, Mike Heijdenrijk, Marioes van Heijningen, Emil Heindijk, Martijn Hellwig, Peter Hiele, Jessica Hilgers, Astrid Hilt, Marcel Hobbel, Udo van den Hoek, Ian Hogenes, Roel den Hond, Clen Hoogduin, Manuela Hoogenboom, Benjamin Hoppenbrouwer, Jonathan ter Horst, Raymond Houthuis, Ronald Ilovenga, Hanneke Huizer, Wendy van IJperen, Tobias Jansen, Wilko Kat- testaart, Ivd Kelfkens, Henri Kay, Peter Klein Hesseb'nk, Dennis Hoos. Livia Nieuwenhuis, Jelle Koole, Maurice Smit, Theo Koster, Niko Kounoupiotis, Kenny Krieg, Frits Kroon, Joshua Kruit, Carlo Langendoen, Daniël van Leeu wen, Arjan Unders, Michel Los, Edwin Moerman, Siedse Mosterdijk, Saskia Nanninga, Björn Oorschot, Pascal Pak, Danny Peek, Jessica van Pelt, Roy Phi- lippa, Ramon Pijper, Robert Poot, Robin Postma, Chris Pronk, Sander ran Rijn berk, Daniël Rolandus, Coen Sanders, Jordy Scholte, Ren Selens, André Smi- nia, Dennis Smits, Marcel Souren, Na tascha Stop, Richard Stap, Gerben Ste vens. Martin Stolk, Arthur Troost, Peter Troost, Olav Vader, Koen Valster, Jim van de Velde, Sebastiaan Verhei], Ange la Verlee, Dennis Vermeulen, Marijke Vorstenhos, Jeroen Vos, Wijnand Voss. Leon van der Waal, Wilco van der Waal, Hugo Warbout, Jorrit van der Weg, Rob Werkman, Gerald Westerhof, Edwin Wijntjes. Vbo Groen Anna Hoeve, Brielle ïvbo/vbo: D. Bakker, S. Bijl, H. Bonten, K. Boogaard, S. Broersen, H. Bruinsma, M. Christ, C. Doudeïjns, F. Geurts, J. Herman, L. Hordijk, N. Jacobs, D. Lens- sen, N. Linnenbank, E. Maassen, M. Mij derwijk, K Muilenburg, W. van den Oe ver, B. Roel vink, J. Ruitenbeek, M. Schipper, R. Sinke, R. Snoeij.A. Snoek, D. Stuifzand, M. Timmermans, S. van Toledo, D. Verboom, A Vervat, D. Zaal, L. Gysbers van Wijk, J. Adriaansc, J. Adriaansen, D. Aemds, E. Alderfiesten, D, J. Assenberg van Eysden, K. Barth, K. Bally, M. Beekhuizen, E. Bevaart, A. van Biljouw, M. van den Blink, R. Blok, M, ran Bloppoel, B. Boender, B, Bos ma, D. Bouter, S. Bramsen, E. Breen, R. den Broeder, D, Brouwer, J. Brouwer, S. Burger, D. Butter. K. Degeling, X. Dijk graaf, L, van Dongen, LJ. van Doorn, M. van Es, N. s-Gravemade, L Grijsen, S. Hensen, S. Hobbel. J. Hogenhout, S. Hollaar, F. Hutten, M. de Jager, W. de Jong, D. van Klaveren, M. van der Knaap, E. Knoop, L. Koomneef, R. Koor- nneef, M, Korevaart, N. Kreeuseler, M. Kuijten, P, de Labije, A. Lammerse, A. Lampen, W, Langestraat, A. Lopez, A Luijendijk, S. Mechlelsen, A Moerman, P. Mol, S. de Neef, H. Nieuwenhuizen.T. Nieuwenhuizon, j. van der Nol, M. van Noordenne, M. van Osnabrugge, A Pel- likaan, A Peters, M. Plass, W. roel, M. Potkamp, P. Quist, J. van Reer^n, M. de Regt, F. Ruitenga, ML Schaajj, G. van Schaijk, A Seip, S. Sintemaartensdijk, J. Sjouw, L Slagboom, A, Smulders, I. de Snajjer, S. van der Spelt, M. van der Spoel, M. Stegman, M. van der Stelt, J, Stolk, J. Talens, N. Timmer, S. van der Veld, J, Vermeulen, M. Verwoert, L. Wildschut, L de Winter, R. de Wit, K. van der Woexdt, P. Zoetemeijer. Chr. sg. De Lage Waard, Papendrecht Atheneum; Liesbeth Alblas, Martijn AUema, Arnold Bakker, Nathalie Boelen, Esther Boon, Sander Bouw, Martijn de Bruijn, Matty Dankers, Marleen Donker, Annelies van Drenth, Mariska Duijvelshoff, Suzanne Geurts, Chantal Goudswaard, Sebas tiaan de Groot, Mirjam van der Gugten, Jetze van der Ham, Peter van den Herik, Deborah ran Hout, Miehiel van Keef, Heieen Kooij, Lindi Kortleve, Marjolein KruL Albert Lakerveld, Jeannette Lam- bregts, Wouter van Leeuwen, Stefan Los, Christian Louter, Sandra van Mufjl- wijk, Karin van Noordenne, Saskia Os kam, Annette Pott, Monique Rekker, Dennis Rijkens, Fred de Rover, Gaby Schijvenaars, Esther Schoen, Dennie Tempel, Saskia Tobeas, Pieter Trap man, Coen Verhoeff, Sanne Wilson, Martine Wisgerhof, Michelle de Wit, Emst-Jan van 't Zelfde, Martin Zwaan. Havo: Elisabeth ran Andel, Matthijs Baan, Sander Bakker, Bany Berendsen, Evert-Jan ran Beuzekom, Pascal Biele- veld, Nienke van Bochove, Claudia Boer, Johan Boer, Steven de Boer, Petra Boers, Peter Bons, John de Boon, Cees de Borst, Pieier Breedijk, Walter Breed- veld, Maria Brouwer de Koning, Mar- nw w»»|n KëngiivuëpiMi Bel voor dichtstbijzijnde vestiging: 0800-0379 Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Vwifrtffihm.SwiDwegai.OIO-aaZiaSS - leen de Brum. Sander van Eersel, Ro bert-Jan van Eijk, Daan Euser. Karsten Fherman. Caroline van de Graaf. Kir sten Hage. Alex van Heijst. Lmdy Hei koop, Annemiek van den Heuvel, Me- njn van de Hoek, Agnes van "t He ff, André Hol, Amber Hoogeveen, Lobk» van Jaarsveld, Marcel Janssen, PimriR* Jong, Anmenke de Jong. Ester de Jong. Arco de Jonge, Albert Jouwsma, Cindy Kersbergen, Tamara Keijn, Mihiet Koekkoek, Cees Korporaaj. Irene de Korte, Richard Korteland, Esther Kortel land, Karlien Korteweg. In Soon Kofto- weg, Maneke Kraaiveld. Jehnnet Kramp. Bart Lamfaregts. Marjolein de Lange. Marlies Lohuis, Sander van dci Lucht, Derk Marseille, Enk Marton, Rih berfjan Muskee. Sandra Nederlof. Koert Nijmeijer, Ilse Otte. Emmal Pateraotte, Elard de Raad, Edward van Roes, Vin cent Rietveld. Arian Rijneveldshoek, Mirjam Riphagen, Jeroen Schakel. Geerte Schakel Merjoleine Schcermeq- er. Peter Schipper, Georard Siereveld, Wendy Slagboom, Roebne Sheker, Enk Jan de Snoo, Jan Willem Stam, Jeroen Stout, Richard Stuij, José van der Tak, Mirjam Timmermans, Tsui-Sang Tsang. Juri van Tuyl, Martijn Tuijtel, Mirjam den Uit. Edwin Vendevnlle, Jenneke Vemeij. Robert Verhoeff, Mantta Ver snel, Marco Vink, Sandra Visser, Corine Vleugel, Bianca Voerman, Mark Vogel, Jonathan van der Waard, Maunce van de Water, Gerdien van Wijk, Jolanda Willeboordse, Cécile Zanen, Julie van Zessen; GijsbertZonnenberg. Mavo: -- Kees Aantjes, Henk Akkerman, Maijoh van Arkèl. "Bart van Aspere'm Martijn Baan, Remona Baars, Krista Bakker. Robbert de Boer, Irene den Braanker, Cora Brandwijk, Yvonne Breed veld, Monique van Buren, Selmer Burghout, Gertjan Dam steegt, Hanneke de Deugd, Danny Dreijer, Richard van Dnmmelen, Rob Fokkema, Sanne Franssen. Ri chard van der Gaag, Stefan Gaal, Joeri Gailiard, Judith Geurts. Dona van Go- len, Nanda Groen, Trudy Groen, Bas Groenendijk, Arjan de Groot, Uncja Hartman, Sebastiaan de Heer, Erwin- Hendriks, Arjan Hoogendoom, Moniek Hubers, Evert Huisman, Annelies Jan- se, Marjolein 't Jong, Wouter Jongeneeb Robert Kanters, Elsbeth de Kuijver, Mertjn Koolstra, Gerrine Korevaar, Jo- sette de Lange, Arjen de Leeuw, Mar griet Leeuwesteijn, Jan-Willem van der Lnden, Gerard Louwerens, Anton van der Made, Caroline Marcus, Renske van der Meide, Marcel van Mourik; Maiké' Nijmeijer, Michel van den Ochtend,'Mi- randa Pasman, Dave Penning, Lydia van der Pol, Manfred de Reus,, Rpngld de Rijke, Annemieke Schram, Ba bette Seis, Arjc Siebeling, Kmberly Sleeu- wits, Jean-Paul Smeets, Khammbön. Smit, Jeannette Smit, Ton van Són('Jab> Spek, Alex van der Stel, Peter Sterren burg, Martijn Tack, Petra Theunisse, Ralph Toornvliet, Sander van Veèn, Er win Veen, Bennie Verhoek, Janko Vink, Rianne Vink, Judith Visscher, Marina deV'isser, Patrick Vlasblom, Miijan van Vlijmen, Patrick Vroegh, Jorn van'der Wal, Saskia van Wijk, Wouter Wolters, Erik Zanen. (I)Vbo, Afdelbig Bouwtechniek: Gijsberf Aaldyk, Edwin van Bekkum, Albert Dekker, Alexander van Dieren, Anton van Dijke, Dennie de Goede, Jaco van Hattem, Tiemen Hooglander, Pascal Kerkhof, Mark Klinge, Remco de Koeij- er, Sander Maaskant, M'-urits Moes, Mare Mourik, Arno van Uw- Perk, Leen Stout, Robert Troost Afdeling Elektro techniek: Johan Bos, Stefan Contant, Dirk-Jan Dekker, Eimerd van de Griend, Andre Hagendijk, Richard 4e Jong, Jeroen Kuipers, Alex Maasdam, René Meyer, Miehiel Verkerk. Afdeling Mechanische techniek: Marco deó'Bóer, Martijn Boers, Chris Dekker, Lèorf tfen Hartog, Ron van de Helm, Milan Hêij- koop, Sander Nederlof, Martijn^Stam, Ingo van Strien, Martijn Wassenaar-Af deling Administratie: Hayat A Aouad, Anita Abaisa, Robert de Bruin, Ronald de Bruin, Leon de Bruijn, Cindy Loeve, Erik-Jan Mudde. Zaeema Rahinoe, Raymon Rijkens, Hugo Spruijt, Joyce Tomasmra, Ron Verhaar, Niels van der Voort Afdeling Mode en Kleding: Banna Abed, Angeniet van Es, Patricia Harre- man, Pattie Heezen, Stefanie van der Plaat Loranna Sangiorgi, Tamara Stam, Miranda de Waal. Afdeling Verzorging: Hinda Abed, Laura van Aken, Sebina Akkerman, Renate van As, Emma van der Bas, Monique Blommers, Catalina den Boer, Aijen van Belzen, Arjan Boo gert, Elles van Dalen, Claudia Daman. Johannes Diepeveen, Miranda van Die ren, Benny van Drongelen, Hüiya Erdo- gan, Chelina van Eijsden, Alexandra van der Giessen, Nathalie Giousoufog- lou, Hanneke de Groot John de Groot, Laura van Hattem, Sylvia de Heer, Wen dy de Heer, Kim de Heuvel, Marin da Houtschilt, Kirsten de Jong, Jojanneke de Leeuw, Anke de Keijzer, Debhy Markusse, Judith Muilwijk, Brenda Pap, Samantha Pols, Renee van de Putte, Marina Reniers, Linda Roest, - Esmeralda Rijnbout, Marianne Slotboom, Marianne Smidt, Tabitha Spijkstra, Laura Veidhuyzen, Frea Verkijk, Judith van Wijngaarden, Natalie van Zanten.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 2