i3 y Eerste studentenflat Schiedam geopend Stedenband krijgt diepgang Tango-salon in de boksring O I Rotterdams Dagblad Veranderingen Feest in Ambacht Real Choice start weer Gezamenlijke expositie Instuiven en cursussen in De Blauwe Brug Zomeravondconcert Abonnee Service j Rotterdams Dagblad j Vnjdag 29 augustus 1997 In het deel van het. door mij graag beluisterde, radioprogramma Tijd voor Twee van Frits Spits dat ik-gisteren hoorde, deed een directeur van een basisschool zijn beklag over de vakantiespreiding. Hij Meld een pleidooi voorde terugkeer van de oude regeling met door het he le land een 'grote vakantie' van twee maanden, juli en augustus. Aan die tijddenkt ook de pas AOW er geworden KoosPostema terug in het ANWB-tijdschrifl De Kampioen van deze maand. „Scholen be gonnen altijd op 1 september. Op 31 augustus was immers koningin Wilhelmina jarig en vierde heel Nederland feest Wij niet, want ik kom uit een socialistisch gezin," lees ik. In dat verhaal staat ook, dat de op 1 september 1939 leerplichtig ge worden Koos na het bombardement op Rotterdam in de meidagen van 1940 naar Vlaardbgen verhuist en hier de rest van zijn lagere schooltijd doorbrengt De eerste negen maanden op de school in de IJsdubstraat in Kralingen lijken meer indruk op kleine Koos ge- maakt te hebben dan de vijfjaar daarna in Ambacht Opa Koos praat niet over zijn eigen tijd als onderwijzer, maar signa leert wel veranderingen op een toon of hij ze geen verbeteringen vindt. Frits Spits had gisteren overigens een uitgesproken mening. Hij vond die verandering van vakantietijden zeker geen verbetering. Spits was het volledig eens met de schooldirecteur, die bij hem het spreekgestoelte betrad Weg met die spreiding en gewoon weer terug naar de tijd dat kennissen uit verschillende delen van ons land sa men tegelijk vakantie konden houden. Omdat zijn gast geen tijd of zin had een actiecomité' op te richten, stelde Frits de KRO-postbus open voor steunbetuigingen. Ik veronderstel, dat hij er veel binnenkrijgt Want velen heb ik dit jaar horen klagen over de veranderingen in de vakantietijden. 'Een steunmaatregel voor de pretparken, die alleen in ons kikkerlandje bestaat,' hoorde ik het noemen. {Zelfs vakanties van basisscholen in Vlaardingen en Maasland ver schillen van elkaar. Belachelijk. BEN VAN HAREN Vlaardingen In de Voorstraat en op het Bordesplem wordt zater dageen straatfeest gehouden. Van 10.00 tot 17.00 uur is er een braderie, zijn er heel veel kinderactiviteiten (vrijmarkt, karaoke, spellen, poppentheater) en is er heel veel muziek. De muziek begint om 10.00 uur als de oudste harmo nievereniging van Vlaardingen Sursum Corda het feest in Ambacht opent. Later volgen Lamah (pop), Arola's Bluesband, Van Dtjks Amusementsorkest, Rynmond Band en Vals Plat (pop). Voordat de spect aculaire Big Swing Band het programma rond half vijf afsluit, zetten de Amazing Stroopwafels, onder leiding van Ambacht-bewoner Wim Kerkhof, de boel op stelten (vanaf!5.30 uur). Jongerenkoor Real Choice begint zondag met het nieuwe seizoen. Belangstellenden van 14 tot 35 jaar zijn van harte welkom om eens een repetitie te bezoe ken. Die zyn elke zondag van 19 00 tot 20.45 uur m de Iehtuskerk aan de Van Maerlantlaan 2. Het jongerenkoor telt zo'n dertig leden en is geregeld te horen in kerken in en rond Vlaardingen. Het re pertoire omvat gospels, spirituals en moderne Chris telijke muziek. Muzikaal wordt Real Choice begeleid door piano en drums, soms versterkt door gitaar, ho bo, viool, dwarsfluit of mondharmonica. Behalve re petities houdt het koor geregeld feestavonden voor de leden. In de Branderszaal van Interbook International aan de Lange Haven 97 is vanaf morgen tot en met 21 september een expositie ingericht van de Rotterdam se kunstenaars Tom Waakop Reijers en Joost Min- nigh. De expositie is te bezichtigen op openingstij den, woensdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur, ofop telefonische afspraak (4256034). Beeldhouwer Waakop Reijers (1948) volgde een op leiding aan de academies voor Beeldende Kunsten in Rotterdam en in Kopenhagen. Sinds 1971 heeft hij aan ruim vijftig exposities m binnen- en buitenland deelgenomen. Zijn sculpturen zijn voornamelijk vrouwenfiguren en dieren. Minmgh (1942) volgde na zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kun sten in Rotterdam nog enkele vervolgopleidingen Van hem zijn in Schiedam voornamelijk etsen, lit ho's en combinaties van deze technieken te zien. Wijkcentrum De Blauwe Brug start in september weer met een wekelijkse kinderinstuif. Er wordt af wisselend geknutseld, gesport of spelletjes gedaan. Dit jaar zijn er verschillende instuiven. Er is een kin derinstuif voor 4- tot met 6-jarigen op woensdagmid dagvan 13.30 tot 15.30 uur. Deze begint op 17 septem ber, Kinderen van 7 tot en met 9 jaar kunnen vanaf 10 september terecht op woensdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur. De tienerinstuif (10 tot en met 12 jaar) is voortaan op donderdagavond van 18,30 tot 20.00 uur. Tieners kunnen hier terecht vanaf 18 september. De kosten zijn één gulden per keer. Ook worden het komend seizoen weer diverse cur sussen gegeven in het wijkcentrum aan het Bach- plein 590. In september beginnen de talencursussen Spaans en Italiaans. Voorafgaand aan de cursus Spaans wordt er donderdag 18 september van 13.30 tot 15.00 uur een presentatie gehouden. Op het creatievere vlak zijn er de cursussen oliever ven tekenen en aquarelleren. In oktober is er de cursus stijldansen voor beginners. Informatie en in schrijven aan de receptie of via telefoonnummer 4701049. Gastbeiaardier Jan Bezuyen brengt vrijdag het laat ste zomeravondconcert in de serie 'Open Torenmu ziek' ten gehore. Van 19.30 tot 20.30 uur kan het win kelend publiek in de Maassluise binnenstad genie ten van de sfeervolle klanken van het carillon. Ook deze keer is het mogelijk om tijdens het concert de toren van de Groote Kerk te beklimmen. Belang stellenden kunnen zich vanaf 19.00 uur melden aan de voet van de toren, achter de kerk. Om ongeveer 19.20 uur sluit de deur en start de tocht naar boven. Uit veiligheidsoverwegingen is de minimumleeftijd voor deelname 8 jaar; kinderen van 8 tot en met 14 jaar mogen de toren uitsluitend beklimmen onder begeleiding van een volwassene. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desiree van derJagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 Schiedam Ze komen uit Rotterdam, Delft, Zeeland en Goeree-Overflakkee. Een ad vertentie in de krant waar aantrekkelijke woningen werden aangeboden voor een lage huur mét huursubsidie lokten ze naar de Franklin- straat in Schiedam. De Bran- dersstad kennen ze nog niet, maar het gezellige buurtje, de luxe kamer en de korte reisduur naar de universiteit vormden de doorslaggeven de factor. De bewoners van het eerste Schiedamse studentencomplex werden gisteren tijdens de officië le opening van de nieuwbouw warm onthaald door de omwonen den. Massaal kwamen ze af op het feest dat de verhuurder van de studenten woningen, Wo ningstichting Noordvest, voor hen had -georganiseerd. Nadat wethouder Reijnhout enkele reu zenballonnen de lucht iryoeg, be stormden de buurtbewoners het complex. Op de begane grond, waar zich een gemeenschappelij ke berging en een gezamenlyke tuin bevindt, is het dringen. Veel bewoners verdwijnen in het trap penhuisom op een etage een kyk- je in een van de 21 nieuwe wonin gen te nemen. Niet alle bewoners die afgelopen maandag de sleutel kregen, zijn van de party. Vee! deuren blijven voor nieuwsgierige blikken geslo ten. Chris Kranenburg (23) uit Rotterdam, die een kamer wist te bemachtigen op de bovenste ver dieping, ontvangt het publiek daarentegen met open armen. De derdejaars student bouwkunde aan de TU in Delft vertelt zijn ge- Student bouwkunde Chris Kranenburg legt zijn bezoek precies uitwaar het allemaal aan schortin zijn nieuwe woningaan de Frankftn- straat in Schiedam. Foto Roei Dijkstra hoor precies wat er bouwtech nisch gezien zoal mankeert aan zijn woning. Het meeste commentaar heeft de bijdehante student op de meter kast, een obstakel middenin de kamer. „Het is een soort puist in deze ruimte, die kast komt veel te ver de kamer in. Dat mag hele maal niet. Tja, niks meer aan te doen. Nu maak ik van die muur maar een kastenwand. Dan valt het minder op." Ook het warmwa terkraantje in de badkamer lekt nog. „En kijk, die afzuiging daar boven de toilet. Lelijk hè? Dat hadden ze toch wel kunnen aftim meren," aldus de kritische Kra nenburg, die desondanks heel blij is met zijn nieuwe woonruimte. „Ik had dringend een kamer no dig. In Delft lukte dat niet, dus daarom heb ik me voor dit project ingeschreven. Ik had mazzel. Dit was de laatste kamer, de kleinste weliswaar, maar ook de goedkoop ste. Ik betaal 350 gulden en krijg ook nog huursubsidie. Het is een gezellig, volks buurtje. De warme bakker en de groenteman zitten om de hoek en de trein is op loop afstand. Ideaal." Twee deuren verder is Martijn Os kam (18), afkomstig van Goeree- Overflakkee, bezig met de inrich ting van zyn wat royalere woning. In de keuken heeft hij zeil laten leggen en in het woongedeelte vloerbedekking. Verder staat er alleen nog maar een bed. Hij gaat eveneens bouwkunde studeren aan de TU in Delft. Dankzij een advertentie in de krant-is hij in Schiedam terecht gekomen. „De korte reistijd was voor mij een be langrijk punt. Verder zijn het mooie woningen en krijg ik huur subsidie. Het lijkt me prima wo nen hier," aldus Martijn, Een te kentafel heeft hij al gevonden: daar kan een van de twee kantel bare dakramen mooi voor dienen. Door Jan Rozendaal VteartöngwEen zware delega tie uit Vlaardingen heeft de afge lopen week een bezoek gebracht aan zusterstad Moravska Trebo- va in Tsjechië. Twee wethouders en enkele hoge ambtenaren luis terden samen met de Stichting VriendeuvanMoravska Trebova en het Stodskoor het 740-jarigbe- staan van de zusterstad op. Maar belangrijker voor de toekomst wasdaide delegatie van het stad huis een aanzet heeft gegeven de stedenba^^^^n.^ spraken gemaakt Rode draad daarbij is dat het niets-voor-niets is. Zo heeft de gemeente Vlaar dingen bij de gezamenlijke ziek tekostenverzekeraars een bedrag van 40.000 gulden losgepeuterd om weg te geven. Maar voordat het geld wordt overgemaakt, moet de directeur van het bejaar dentehuis waarvoor het geld is bestemd, wel een plan maken wat hij er precies mee gaat doen. Het is de bedoeling om voor de ouderen activiteiten te organise ren waarbij ze in bewjtging ko men. Het voorstel woraFbirmen- kort in Vlaardingen verwacht - Verder-fwil Moravska iffrebova. een Hollandse expositie organi seren. Daarvoor worden voor een -xse meesterk geleehd van de Na tional Gallery. Dat museum in Praag beschikt over zo'n driehon derd schüderyen van Jan Steen, Rembrandt en andere Neder landse schilders, waarvan een groot deel in de depots is opgesla gen. Vlaardingen heeft toegezegd te helpen met het zoeken naar sponsors voor het bekostigen van een goede catalogus. Maar ook hier niets voor niets. Wethouder Roijers: „Wij hebben onze hulp toegezegd, maar niet alleen bij het financieren van die catalogus. Wij vinden dat het bre der moet worden getrokken en dat zo'n tentoonstellirig met een aantal andere toeristische activi teiten moet wordengecombi neerd. Plannen voor een betere nog een pilsje kan kopen. Dat laatste is ons daar niet gelukt, maar wel belangrijk om toeristen te plezieren. Die moeten 's avonds een terrasje kunnen pik ken. Bovendien," vervolgt Roijers, „kan het toerisme een economi sche injectie betekenen. Door de teloorgang van de textielindus trie kent Moravska Trebova een werkloosheidspercentage van tien procent, tery/ijl dat in Praag op één Bgt eftVoó'r heel'Tsjechië gemiddeld op drie."1 "s Vlaardingen stelt zich daarmee niet een beetje te bevoogdend, te bemoeierig op, vindt Roljers. „Je wilt helpen en daarbij heb je niet alleen te maken met een enorm verschil in,^grootte.Moravska,, Trebova.ïplt i2',ÖOO'ih^0)^$"'^/ gen Vlaardingen ruim zes keer zoveel- maar ook met het feit dat de vrije economie en demo cratie voor hen heel nieuw zijn. Daarover stellen ze ook vragen en als je ziet welke grote proble men er allemaal zijn, begint het te kriebelen en wil je dat oppak ken." B. E. van der Velde van. de Stich ting Vrienden van Moravska Tre bova is het met de wethouder eens: „Je kunt wel wéér met een volksdansgroep gaan, maar dat is herhaling. Met zo'n zware delega tie heb je een handvat om proble men aan te pakken en zaken in gang te zetten. Daar zijn wij - los van de' succesvolle optredens van het Stadskoor in Moravska The- bova - erg blij mee." Om de banden verder aan te ha len heeft de burgemeester van- Moravska Trebova toegezegd' voor het einde van het jaar een 'r StichtmgVrienden van Vlaardin- gen op te richten. Een club die vergelijkbaar is met de evenknie in Vlaardingen' met vertegen woordigers uit politiek, bedrijfs leven en anderen met voldoende draagvlak en netwerk. „Want," - stelt Roijers, lrhet moet iets van de bevolking zijn." Door Desiree van der Jagt Schiedam De touwen worden voor de gelegenheid uit de boks ring verwijderd, want de bokszaal van de Schiedamse Boks- en Ont spanningsvereniging De Haan wordt zondag 7 september omge toverd tot tango-salon. De boks* posters blijven echter gewoon aan de muur hangen. Muziek en dans op het toneel waar normaliter twee sportlieden met elkaar om de overwinning strijden. In de tango zit ook een vorm van compeli tie en vandaar dat Wim de Haan, al jarenlang een boksgroot- heid in Schiedam en omstreken, werd geraakt door de muziek. „Bij de tango draait het om een muzi kaal gevecht De bas is vaak de constante factor, maar de overige muzikanten zijn met elkaar in ge vecht om gehoord te worden." De Haan is pas sinds kort in de ban van de tango. Voorheen had hij zijn hart vooral verpand aan fa do (Portugese volksmuziek). „Het was in Den Haag. We liepen daar en hoorden muziek uit een café komen. Eenmaal binnen zijn we drie uur lang gegrepen door het gevecht dat die muzikanten met elkaar aan het voeren waren." Na het bevlogen verhaal over het middagje Den Haag was het be stuur van de Boks- en Ontspan ningsvereniging snel om. De Tan go-salon gaat 7 september open en De Haan hoopt dat het niet bij deze ene keer zal blijven. „Dit is een uniek schouwspel en ook in Schiedam zou een vaste plek voor de tango-muziek moeten komen," vindt hij. In de loop der jaren leverde boks- coach Wim de Haan acht natio naal kampioenen af en een groot aantal provinciaal kampioenen, maar de laatste jaren worden by zijn vereniging geen wedstrijden meer gebokst. Trainen en ont spanning staan voorop. „Ik heb ja renlang kampioenen voortge bracht, maar de tijden zijn veran derd. Als een bokser niet bereid is minimaal vier keer in de week te trainen, laat ik hem gewoon geen wedstrijden boksen. Ik heb een prachtige staat van dienst en ik wil graag dat mensen mij zo blij ven herinneren." De overgang van de wedstrijd sport naar het recreatieve is heel geleidelijk gegaan. „Zo'n tier, jaar geleden zijn we begonnen met speciale avonden te organiseren voor de vrouwen van de boksers." Die avonden worden inmiddels zo regelmatig gehouden dat ook het ontspanningsgedeelte van de ver eniging in de naam is genoemd. Dichter Gelijktijdig met de verandering van de boksschool heeft De Haan ook zijn andere meer gevoelige kant laten zien. Wim de Haan is niet alleen een fanatieke en stren ge bokstrainer, maar ook dichter en voordrachtskunstenaar. .Al tijd heb ik gedichtjes geschreven, maar nooit durfde ik ze te laten zien, laat staan horen. Wat moes ten de mensen wel niet van mij denken. Een keiharde bokscoach die gevoelige gedichten schrijft, dat kan helemaal niet." Die schroom is allang verdwenen, want De Haan pakt meteen zijn laatste werk uit de kast en draagt het voor. Zondagmorgen heeft hij een gedicht over de zinloosheid van oorlog geschreven. „Dat komt er m één ruk uit. Dat zit dan in je." Het kladje waar het gedicht op is geschreven heeft hij inmiddels weggegooid. Hij haalt het als be wijs nog even uit de prullenbak. „Ik had er eerst nog een andere laatste zin bij staan," vertelt hij, waarna hij die ook voorleest. „Wat Wim de Haan: 'Bij de tango draalt het om een muzikaal gevecht'. Foto Roel Dijkstra vind jij, dat is niets hé. Het wekt alleen verwarring." De 'gevoelige' kant van de sport man werd tien jaar geleden ge bundeld toen een journalist na lang aandringen zijn gedichten mocht lezen. De Haan wilde zijn gevoelige kant wel in eigen hand houden en bracht de bundel in ei gen beheer uit Later volgden er nog twee. Inmiddels kennen ook al zijn leer lingen zijn dichterskwaliteiten, In het barretje van de sportschool pakt hij weer één van zijn creaties en leest die bevlogen voor. „Deze heb ik laatst aan twee van mijn jongens voorgelezen." Het ge dicht gaat over het harde meuws dat dagelijks op televisie is en waar eenieder af en toe door de hoge graad van ellende gewoon genoeg van heeft. „Die jongens pinkten een traan weg. Dat is zo mooi. Die jongens hebben geen pretenties, maar voelen de toon van het gedicht wel feilloos aan. Als ik zie dat ik emoties by die mannen kan oproepen, is mijn dag weer een stuk beter." Gedichten Weer even terug naar de tango. Vanaf het moment dat het be stuur van de vereniging toestem ming gaf, is De Haan bezig ge weest met de voorbereidingen. In de bokszaal legt hij uit hoe de ruimte er tydens de tango-salon uit zal zien. „De touwen halen we uit de ring en dat wordt dan het podium. Daarop zetten we een grote vaas met rode rozen. Kier langs de kant komen allemaal stoelen te staan waar normaal ge sproken de dansers elkaar vra gen." Voor de invulling van de salon heeft hij inspiratie gehaald uit het Haagse optreden. Het trio Ana Cruse, dat hem daar voor altyd heeft gegrepen voor de tango, ver zorgt die middag vier optredens. Daarnaast zullen twee dansparen de tango in bewegingen laten zien. „Eén van de dansers is een Colombiaanse die les geeft in Rot terdam. Zij zal vermoedelijk ook enkele leerlingen meenemen zo dat er nog meer dansers zullen zijn." Twee pauzes worden gevuld met tangomuziek op band. De Haan ontkomt er naar eigen zeggen echter niet aan om ook één pauze met gedichten van eigen hand te vullen. „Mensen verwachten het inmiddels een beetje van me; dat ik gedichten voordraag. Natuur lijk vind ik het erg leuk om te doen. Ik ga steeds meer geloven in die kant van mezelf. Wellicht als het anders in myn leven had gelopen was ik geen bokscoach geworden, maar gewoon schrij ver." Voor de tango-salon zijn nog en kele kaarten te krijgen. De salon gaat zondag 7 september om 14.30 open. De optredens zijn van 15.00 tot 18.00 uur. De Schiedam se boks- en ontspanningsvereni ging De Haan is te vinden aan de Lange Haven 15. Vrijdag 29 augustus VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf; Opening seizoen, 13,30-16.00u. Triangel: Informa tieavond Volksuniversiteit, 19.00- 21.00u. MAASSLUIS Groote Kerk/Binnenstad: Laatste zomeravondconcert, 19.30- 20.30u. HOEK VAN HOLLAND Hoekse Watersportvereniging: Viswedstnjd,21.00-06.30u, ROTTERDAM Museumpark: Filmnet Pletnbio- scoop, 21.3ÖU. Diergaarde Blljdorp: Zoo detective, openingstij den. Wilgenhof: Rugakroute door het Berg- en Broekpark, 09.00- 16.30u. De Twijfelaar: Opening van het Culturele seizoen, 20.45u. Rdams Centrum voor Theater: Over operazangers, armoe, nood zaak, n castraat, en eten, 20.00u. RO TH EATER: Onder het melkwoud, 20,15u. Zaterdag 30 augustus vlaardingen VoorstraatfBordespiein: Straat feest, 10.Q0-17.00u. Grote Kerk: Wandelconcert, 15.00-17.00u. PgJCvi: Alien Empire met dj's Miss Monica en Ronald Molendijk. 23.00 tot 5.00 uur. MAASSLUIS Zwembad Dol-FIJn: Nationale Sportfondsen Recorddagen, 14.00- 15.00u. Groote- of Nieuwe Kerk: Orgelconcn Jaap Kroonenburg, 20.15u. HOEKVAN HOLLAND Egbertus Kerk: Snuffelmarkt, 10.00-16.00u. Brinkplein: Ma quettes bouwen voor kinderen, 13.00-16.00u. ROTTERDAM Museumpark: Filmnet Pleinbio- scoop, 21.30u. Diergaarde Blljdorp: Zoo detective, openingstij den. Dizzy. Hemeken Music Rotter dam 97, 22.00a laurenskerk: Andreas Meissner, 15.00u. Rdams Centrum voor Theater: Over ope razangers, armoe, noodzaak, h ca straat en eten, 20.00u. RO THEA TER: Onder het melkwoud, 20.15u, Muller Pien Amencan Circus, ROTTERDAM Cinerama 1: 'AnacondA' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30.Cinerama 2: 'Marvin's Room (al) dag. 13.15- 16-18.45-21.30. Cinerama 3: 'Beani The Ultimate Disaster Movie' (a!) dag 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 4: 'Con Air' (16) dag. 18.45-21.30,ma.di.ook 13.15-16, Cinerama 5: 'Sling Blade' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) dag, (beh.ma.)14-16-20.45, ma. alleen 20.45. 'Ring of Fire' (al) dag. (beh- .ma.) 15, do. Vm zo. ook 13. 'Men in Black' (12) dag. 17-18,50. 'Batman Robin' (12) dag. 21.50. 'Microcos- mos' (al) za.zo. 11.30. Lantaren 1: 'Conté d' Ete' (16) dag 19.30, beh- .ma. 22. Sneak preview (16) ma. 22. Venster 2: 'Fourbi'(16) dag. 19.30. 'Kids return' (16) dag. 21.30. Ven ster 3: 'Lone Stad (16) dag. 19.30. 'Gndlock'D'(16)dag.22.Venster4: The Quiet Room' (16) dag. 20-22. Lumière 1: 'Conspiracy Theory' (12) dag 13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 2: 'Face/Off (16) dag. 12.15- 15.15-18.15-21.15. Lumière 3: 'Men in Black' (12) dag. 16-18.45- 21.30, ma.di. ook 13.15. Lumière 4: 'üar Dar' (al) dag. 13.15-16. Lu mière 5: The Crow ll-City of Angels' (16) dag, 18.45-21.30. Rexane: Verlangen van een tiener' (18) Vm zo. Doorl.voorst. Talk dirty to me' (18) ma. t/m wo. Doorl.voórst Pa- thé: 'Face/Off (16) dag. 11.35- 14.30-18.15-21.20, za.vervalt 11.35. 'Speed 2: Cruise Control' (12) dag. 18.10-21.15, ma.di. ook 11.40-14.45. 'Batman Robin' (12) dag. 11.20-14.20-18.05- 21.15, di. vervalt 21.15. 'Men In Black' (12) dag. 11.30-14.05- 16.40-19.05-21.40. 'Scream' (16) dag. 16.40-19.10-21.40, ma.di. ook 11.30-14.20. 'Bean, The Ulti mate Disaster Movie' (al) dag. 11.10-13.20-15.30-17.40-19.50- 22. 'Conspiracy Theory' (12) dag 11.30-14.45-18.35-21.30,za.ver valt 11.30. 'Marriage a trois' (16) di. 21,30. Nachtvoorstellingen: Lumière JU Absolute Power' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'Face/Off (16) vr.za.00.15. Lumière 3: 'Scream' (16} vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Ana condA' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Cinerama 4: '101 Echte Datmatiêrs' (al) vr.za- .zo.wo. 13.15-16. Lumière 3: 'lady en de Vagebond' (al) vr.za.zo.wo. 13.15. Pathé: 'Lady en de Vage bond' (al)vr.za.zo.wo. 11-12.50. 'Fly Away Home' (al)vr.za.zo.wo. 11.10- 13.40. I nformatie over bezorging van de krant: maandag t/m vnjdag van 18.00 tot 19.00 uur zatcda0 van Sg§| 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010 -4004 444 Rotterdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3