21, 'Grote mond' Hagen is thuis bij bedeesd GroenLinks Coca Cola-verzamelaarster drinkt liever limonade zonder prik Wethouder Wiegman 'on tour' door Schiedam §m Ipg wm 1 m m *yj Voorzitter bewonersvereniging gaat politiek in Rotterdams Dagblad tv- Zaterdag 6 september 1997 Door Menno Haddeman Schiedam Maandag stopt ze ermee. Dan neemt ze in buurt huis De Erker afscheid van een organisatie waar zij zich de laatste zeven jaar bijna dagelijks voor heeft ingezet. Hennie Hagen (41) verruilt haar yoorzitterschap van Bewonersver- ening Schiedam-West voor een plekje hoog op de verkiezings lijst voor de gemeenteraad van GroenLinks. Als het haar na maart volgend jaar lukt een plaats in de nieuwe vergaderzaal van de Schiedamse raad te bemachtigen, zal ze het gaan opne men voor de belangen van alle Schiedammers en dus niet meer alleen voor die van de bewoners van Schiedam-West. De geboren Schiedamse, die zich misschien het best laat typeren als 'de vrouw met de grootste mond van de stad', wordt het liefst gezien als iemand die het op neemt voor de belangen van de minder mondige Schiedammer. Hagen gaat het praten en formu leren makkelijk af. Vooral in bom volle zalen is zij in haar element. Maar ook in haar dagelijks werk voor de klas op een basisschool in de Rotterdamse wijk Spangen voelt zij zich als een vis in het wa ter. Hagens eerste succes bij de bewo nersvereniging dateert uit begin jaren negentig. Gesteund door de bewoners uit West trok ze toen fel van leer tegen de geplande vesti ging van een mineraalverwer kingsfabriek, notabene aan de overkant van haar flatwoning. Ze bewoog hemel en aarde om de fa briek een bouwvergunning te wei geren. Het bedrijf produceerde kankerverwekkende stoffen en zo'n onderneming mocht volgens haar niet in een woonwijk worden gebouwd, Hagen kreeg uiteinde lijk gelijk en de fabriek is er nooit gekomen. „Dat was eigenlijk de eerste keer dat ik met de bewonersvereniging in aanraking kwam," vertelt Ha gen gezeten aan een tafel in het Groot Schiedams Kaffee, één van haar stamkroegen. „Ik hoorde dat er plannen waren een fabriek op het voormalige terrein van Wil- ton-Fijenoord te bouwen. Ik was het daarmee niet eens en ben naar de bewonersvereniging gestapt. Samen met John de Kievith zijn we toen tegenstand gaan bieden." Voor het gevecht tegen de fabriek was de 'milieufreak' ook al actief. Als lid van de Pacifistisch Socia listische Party (PSP) trok ze ten strijden tegen het doden van wal vissen en protesteerde zij tegen olieboorplatforms in de oceanen. Toen zy lucht kreeg van de bouw van de fabriek bij haar in de 'ach tertuin' realiseerde ze zich plots dat ook dicht bij haar huis allerlei zaken 'fout* gingen. Na het tegenhouden van de mine raalverwerkingsfabriek volgde in de zeven jaar daarna nog verschil lende andere projecten. De aanleg van de metro die in Schiedam- West boven de grond komt, was voor Hagen reden tot protest. Ook protesteerde ze tegen de herstruc turering van de rijksweg. Recen telijk voerde de Schiedamse voor zitter actie tegen de verkoop van een aantal flatcomplexen door wo ningstichting Noordvest aan een belegger. Ze kon niet voorkomen dat de koop werd bekrachtigd, maar mede door haar felle protes ten werd er in het verkoopcon tract wel een stevige sociale para graaf opgenomen waarin de be langen van de bewoners werden vastgelegd. „Ik ben iemand met een prakti sche inslag," vertelt ze. „De din gen die ik bij de bewonersvereni ging deed, hadden altijd te maken met de belangen en gevoelens van mensen. Dat is ook wat ik in de politiek wil gaan doen. Ik wil mijzelf niet verliezen in steek spelletjes met andere politici. Dat gebeurt naar mijn mening veel te vaak. De poltici verliezen daarbij de dingen waarom het werkelijk draait uit het oog. Geen wonder dat op die manier de kloof tussen de politiek en de Schiedammers steeds groter wordt." Met haar praktische inslag denkt Hagen bij GroenLinks goed aan de slag te kunnen. Zij is inmid dels al twee jaar lid van de steun- fractie en voelt zich thuis bij de partij. Hagen is niet bang dat 2ij naast de wat bedeesdere groene raadsleden Jos Poolman en Bea Hennie Hagen poseert wat moeizaam voor de lens van de came ra. Echtleukvindtzehetniet. Drafend werkt ze mee, FotoRoei Dijkstra Oomens en wethouder B. de Leede een vreemde eend in de bijt is. „Ik denk dat het juist een goede combinatie is. Jos en ik vul len elkaar prima aan. Bovendien heb ik ook geleerd dat het niet ai- tijd effectief is om heel erg fel te zijn. De tactiek van onderhande len is soms veel doeltreffender." Hagen neemt nog een hap van haar appeltaart. Het gebakje eet ze bij wijze van lunch. „Ik heb het momenteel erg druk. Afgelopen maandag is de schooi weer begon nen. Vanmiddag heb ik een colle ga helpen verhuizen en nu dit in terview. Ik heb nog niets gegeten, vandaar het gebak." Als het haar in maart lukt deel uit te gaan maken van de fractie van GroenLinks is ze van plan een aantal uur minder te gaan wer ken. Die mogelijkheid biedt de Rotterdamse basisschool in dc wijk Spangen. Hagen geeft daar les aan groep zeven en acht. Kin deren iu de leeftijd tussen de 11 en 13 jaar. Van alle scholieren in de klas is er één Nederlands, de rest is allochtoon. Niet de meest makkelijke groep leerlingen. „Maar daarom wei hartstikke leuk," vertelt ze. „Ik vind het les geven aan deze groep veel uitda gender dan aan groepen met jon gere kinderen. Omdat het lastiger is geeft het me meer voldoening." In de klas moet men volgens Ha gen solidair met elkaar zijn. Net als ze bij de bewonersvereniging heeft bewerkstelligd, vindt ze dat de leerlingen in haar groep een eenheid morten vormen en dat er harmonie moet heersen. „In mijn groep is iedereen gelijk. Er moet ook ruimte zijn voor lol en humor. Op die manier presteren kinderen het best." Over haar eigen prestaties is ze tot nu toe niet ontevreden. Haar vechtersmentaliteit heeft ervoor gezorgd dat ze nu kan doen wat ze leuk vindt. Eigenlijk haalt ze vol gens haar een beetje de schade in van wat ze in haar jeugd heeft ge mist. In haar kinderjaren lag zij lange tijd op bed. Een niet groei end linkeronderbeen, zorgde er voor dat zij tijden thuis voor het raam heeft doorgebracht. Terwijl leeftijdsgenoten buiten speelden, lag de jonge Schiedamse met enorme medische stellages aan haar been op bed. „Gelukkig had mijn vader allerlei houten con structies gemaakt zodat ik mak kelijk kon eten en lezen. Hij was timmerman en knutselde die din gen zelf in elkaar." Na allerlei operaties en andere medische trucs lukte het de dok toren het been dusdanig te bewer ken dat lopen weer mogelijk werd. Haar ene been is nog wel iets korter dan het andere, maar daar heeft ze behalve een beetje met lopen niet veel last van. „Ik denk dat mijn ziekte ook de reden is dat ik de laatste tijd veel verre reizen maak. Als je zoiets hebt gehad weetje hoe kwetsbaar je kan zijn. Nu kan ik nog van al les dus trek ik er op uit. Wie weet is dat over een aantal jaar wel af gelopen. Komende herftsvakantie vlieg ik voor een week op en neer naar Indonesië. Wel kort voor zo'n ver land maar ja, ik heb niet lan ger vrij." Maandagavond in buurthuis De Erker legt ze definitief haar func tie als voorzitter neer. Daarna gaan de voorbereidingen voor de verkiezingen van maart volgend jaar beginnen. Hagen hoopt dat zij wordt gekozen. Als ze niet wordt uitverkoren, is er ook geen man over boord. Er zijn nog vol doende zaken waar zij zich ook zonder raadslidmaatschap boos over maakt. „De verloedring van het Broersveld bijvooi beeld èf Groenoord dat langzaam een tweede Nieuwland begint te wor den. Er is nog zat te doen in Schiedam." aM Door Jos van Nierop Vlaanfingen Een badpak, kalen ders, puntenslijpers, dienbladen, handdoeken, een levensgrote kerstman en onnoembaar veel blikjes en flesjes. Het is zomaar een greep uit de vele artikelen die netjes staan uitgestald. Het lijkt wel een.winkel op de„bovenver- dieping van drukkerij--Ridderhof aan de Mercuriusstraat in Vlaar- dingen. De veelal rode verzamel- stukken zijn eigendom van Mi reille Ridderhof en hebben één gemeenschappelijk kenmerk. Er staat -meestal zijn het de over bekende gekrulde witte letters op een rode achtergrond - Coca Cola op. Een deel van de verzameling ver huist morgen naar Bergschen- hoek. Op de door Mireille georga niseerde Coca Cola-ruilbeurs vormt het daar ruil- en verkoop- materiaal. „Toch wel geinig," vond ze het zo'n zes jaar geleden. Mireille Ridderhof (25) ontmoette tijdens haar vakantie mensen die Coca Cola-artikelen verzamelden. Ze werd eigenlyk meteen aangesto ken. „Het begint met het bewaren van blikjes. En je gaat mensen vragen om eens wat mee te bren gen." Daarna ging het van kwaad tot erger, vertelt de Vlaardingse lachend. „Want je wilt steeds meer." Onder meer door het afstruinen van rommelmarkten kreeg ze zo veel, dat haar vroegere kamertje in het ouderlijk huis uitpuilde van de colaspullen. „Toen het daar echt uit de hand liep, kwam toe vallig deze ruimte vrij. Van mijn vader (eigenaar van de drukkerij, red.), die de ruimte voorheen had verhuurd, mocht ik het toen hier neerzetten." Zolderraampje Haar verzameling in haar eigen huisje neerzetten wil de druk kersdochter niet, laat ze blijken. „Je hebt van die mensen waarbij het beneden in het trapgat begint, en waar de spullen staan tot aan het zolderraampje. By my staan thuis alleen de redelijk bijzondere dingen." Met nadruk heeft de be scheiden Mireille het over 'rede lijk', want: „Voor mij is het bijzon der. Maar er zijn verzamelaars die veel meer en veel specialere din gen hebben." Bijzonder voor de Vlaardingse is bijvoorbeeld 'het trappetje'. Een soort erepodiumpje met daarop een aantal voetbalpoppetjes in de kleuren van Nederlandse clubs. „Vroeger werden de poppetjes in Mireille Ridderhof uit Vlaardingen tussen haar verzameling: 'Je wilt steeds meer.' Foto Rooi Dijkstra volgorde gezet Zo van 'wie staat freak bij een oudere vrouw ging lijk dat ze niet meer alles van het er op kop'. Het is van rond 1960." opruimen. „'Hier, voor je klein- colamerk verzamelt. „Je gaat je Het kleinood kwam te voorschijn kinderen' zeiden ze tegen haar." grenzen verleggen. Dingen die ik toen een kennis van de Coca Cola- Mireille Ridderhof maakt duide- vroeger verzamelde, vind ik nu niet meer zo bijzonder," vertelt ze terwijl ze naar haar schoolschrif ten en puntenslijpers wijst. Steeds meer richt ze zich op oude en speciale verzamelstukken, zo als bijzondere flesjes. Stukken die vooral te vinden zijn in Ameri ka. Hét land voor de Coca Cola liefhebber waar Mireille al eens - met een grote hutkoffer vol aan winsten vandaan kwant. (,Ik gmg er voor m'n vakantie naar toe. Maar dan ga ik natuurlijk ook zoe ken." Waar ze vroeger zowat elk week einde op pad ging, moet de Vlaar dingse zich by haar zoektocht te genwoordig beperken tot enkele verzamel- en Coca Cola-beurzen. Iets wat onder meer heeft te ma ken met haar werk. Naast haar baan als assistent accountant voor drie dagen in de week heeft Mi reille immers ook nog haar eigen administratiekantoor. Blikjes ruilen Blij is de Coca Cols-verzamelaar ster dan ook met de hulp die ze van haar ouders krijgt. „Het voor deel is dat m'n ouders ook zijn aangestoken. Als zij op vakantie gaan, gaan ze ook zoeken." Ook bij de voorbereidingen voor de beursr in Bergschenhoek zijn va der en moeder Ridderhof nauw betrokken. Hun dochter nam het Initiatief tot het organiseren van de Coca Cola-beurs omdat er in deze regio nog niet zo'n beurs is. Dergelijke beurzen worden al wel gehouden in bijvoorbeeld Mijdrecht en Kerkrade. In Berg schenhoek staan morgen hande laren, maar ook mensen die delen van hun verzameling wegdoen, „Maar er beidé' ook een jongentje van 12 die een meterfje huurt om blikjes te ruilen." De bezoekers en standhouders hebben in elk geval één ding ge meen, hun voorliefde voor Coca Cola Dat het daarbij niet zozeer om het drankje zelf gaat, maakt Mireille Ridderhof duidelyk. Ze blijkt helemaal niet zoveel van de donkerbruine frisdrank te drin ken. „Ik lust het wel, maar ik drink lie ver limonade zonder prik: Het gaat ook meer om de cultuur die er omheen hangt." Over concur rent Pepsi, lachend: „Dat smaakt anders. En je zou er lang niet zo veel van kunnen verzamelen als van Coca Cola." De Coca Cola-ruilbeurs wordt morgen van 10.00 tot 16.00 uur gehouden in gebouw Berghonk, Burgemeester van Oostenweg 4 in Bergschenhoek. Door Mariëtte Olsthoom Schiedam Het oude mannelje op gymschoenen legt broederlijk zyn hand op de schouder van wet houder A Wiegman (Sociale za ken) en buigt vertrouwelijk voor over. Hy ziet ze elke dag, die stickies rokende jongerenbij hem in de buurt, drukt hij de wethou der op het hart. Ze roken, ze drin ken, maken lawaai en gooien alles zomaar op straat. De slecht ter been zijnde Schiedammer zet zijn ro[lettor op de rem en neemt plaats op het zit je dat hij zojuist heeft uitgeklapt. De wethouder luistert aandachtig, maar vindt dat bewoners zelf ge zamenlijk de schouders eronder moeten zetten. De handen uit de mouwen steken, daar gaat het om, zegt hij. „Laat me niet lachen," reageert de oude man terwijl hij aanstalten maakt om wegin. „De meeste Schiedammer, ben eelt onder hun arm en je /iel mij toch niet., ik ben 84." Grieven Het is vrijdagmiddag, markt in het oude centrum van Schiedam. Tussen de kraampjes met rode grapefruits, Franse Coldens en wit ondergoed kunnen Schiedam mers hun grieven kwijt bij wet houder Wiegman. Afgelopen week startte de wethouder een tournee door de jeneverstad die nog tot en met volgende week vrijdag duurt. Hij bezocht de wij ken Nieuwland en Oost, hield spreekuren en sprak mensen aan om hun mening te peilen over on der meer (onveiligheid op straat en de verloedering van Schiedam se wijken. Op het programma staan nog be zoeken aan de Raad van Kerken, het bedrijfsleven en nogmaals de markt Doel van dit alles is om be woners te betrekken bij de invul ling en uitvoering van het grote stedenbeleid, waarvoor de ge meente bijna 6 miljoen extra van het rijk heeft gekregen. Verhitte discussie Bij de gemeentekraam is het een komen en gaan van bij hun stad betrokken Schiedammers. Ter wijl een ouder echtpaar van een afstandje toekijkt 'da's wethouder Wiegman', voert de besnorde wet houder een gesprek met een be woonster van Nieuwland. Met een groen-witte boodschappentas in de hand pleit zij voor meer blauw op straat. Een ander stel, bepakt met plastic markttasjes, maakt even later van de gelegenheid ge bruik om Wiegman te ontmoeten. „We kennen ons hele gemeente bestuur niet eens." Zelfs de bur gemeester heeft hij maar één keer gezien, beaamt een andere voor bijganger. Veel vertrouwen zegt hij niet te hebben in deze 'zoge naamde betrokkenheid' van de bestuurder. „Dadelijk zit 'ie weer thuis en is hij alles weer verge ten." Even lopen de gemoederen hoog op als de kwestie Mario wordt aan gesneden door een in het zwart gestoken persoon. Mario, een 52- jarige Schiedammer, zit al vier jaar zonder warm water, gas en licht in zijn flatje aan de Professor Aalberselaan. Vorige week zater dag verscheen zyn verhaal in de ze krant. In een verhitte discussie gooit John, niet onbekend" bij de wethouder, Wiegman beschuldi gingen naar het hoofd als 'je laat een invalide man daar niet ver pauperen, zorg maar dat die man zich maandag weer kan wassen' en 'het punt is dat de raad beslui ten neemt waar de ambtenaren vervolgens niet op worden gecon troleerd'. De wethouder verdedigt zich, zegt dat de man nu alles door elkaar haalt en probeert gerust te stellen met 'het wordt uitgezocht'. „Maar die zaak die win ik van je," kan de opgewonden Schiedam mer niet nalaten te roepen, terwijl hij scheldend wegloopt. Overlast Dat de meeste Schiedammers be trokken zijn bij wat zich in hun stad afspeelt, is Wiegman na deze eerste week wel duidelyk. Maar ook heeft hij kunnen, constateren dat zij om bepaalde problemen op tc kunnen lossen, dc hulp van het gemeentebestuur nodig hebben. Daarvoor, zegt hij, moet de ge meente bewoners mogelijkheden bieden in de vorm van mankracht en geld om moeilijkheden geza menlijk aan te pakken. Jongeren en de Schiedamse bin nenstad zyn twee punten waar- Marktbezoekers konden gisteren hun hart uitstorten bij Schiedams wethouder A. Wiegman van Sociale Zaken. Foto Roei oijkstra over de wethouder veelvuldig wordt aangesproken. Plekken in de wijk waar groepen jongeren sa menkomen en tot diep in de nacht voor overlast zorgen, geven bewo ners een gevoel van onveiligheid. Verhuizen De Zalmstraat in de Gorzen is daar een voorbeeld van. „Aan de ene kant wordt er gepleit voor voorzieningen voor jongeren, aan de andere kant veroorzaken die plekken zoveel overlast dat er zelfs mensen om die reden ver huizen," aldus Wiegman. Als op lossing noemt hij het inzetten van jongerenwerkers en het betrek ken van de jongeren zelf. Verder heeft hij beloofd zelf een keer on opvallend een kijkje te gaan ne men op dergelijke hangplekken. Ook de binnenstad bleek een 'hot item' tijdens de gesprekken die de wethouder had met inwoners van Schiedam. Het zwerfvuil, de bestrating. „Veel mensen vinden dat de binnenstad niet af is. Een aantal vindt dat er snel dingen moeten veranderen, terwijl ande ren menen dat er eerst studies verricht moeten worden." Van de mensen en instanties die Wiegman tijdens zijn tour heeft gesproken, is de naam en het adres genoteerd. 2y kunnen te gen de tijd dat de plannen van het grote stedenbeleid worden uitge voerd (tussen nu en een jaar) een telefoontje verwachten. „Terug koppelen is belangrijk," zegt de wethouder. „Pas dan gaan de mensen in ons en in de stad gelo ven." Zaterdag 6 september SCHIEDAM Wibautplein. Rommelmarkt, Nieuwland Zomerfestival. Grote of Sint Janskerk. Inloopconcert, 15.00U. Wijkcentrum de Erker. Swingavond, 20.30u. Podium. Out cry (Amerikaans-Nederlandse Indy- band),22,00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Haring- en Bier feest, doorlopend programma en rondleiding, 12,0O-16.G0u. Stads bibliotheek. Boekenverkoop, 10.00-16.00u. HOEKVAN HOLLAND Koorhuis. Opendag, lO.OOu, Rech- testraat Strandhengelwedstnjd voorde jeugd, 14.00-15.30u. ROTTERDAM L'Esp rit. The Martin Hudehinson Band (Gr.B), 22.00. De Buurman. Legendarrie's Invant,22.00. Rotter damse Schouwburg. De keuze van de Schouwburg: Twee Stemmen, 19.00. Gr. z. De keuze van de Schouwburg: Een sneeuw, 20.15. RO Theater. De keuze van de Schouwburg: Onder het Melkwoud, 20.15. Wijkgebouw Lombardijen. Postzegelruilbeurs, 10-16.00. Ha vengebied. Wereldhavendagen. Castagnet. Voorronde Forever" Young Performance Wedstnjd, 19.30. Zondag 7 september SCHIEDAM Heemtuin. Fotowedstnjd, ll.OOu. Kethel. Koffieconcerten Kampioen schap Tonnetje steken, 10.30u. Dc De 4 Molens. Thé-dansant, 13.30- 16.30u. Podium. Op zondagkan het anders (akoestische -sessie), 21.30u. VIAARDINGEN Dc Babberspolder. Thé-dansant, 14.00-16.30u. Holyweg. Rond vaart door Vlietlanden, 14.00u (reserveren noodzakelijk, tel, 010- 4270905). Visserijmuseum. Rondleiding, 14.00u.Panta Rei. Le vend verhaal en schilden] voorkinde ren 6-12 jaar, 14.00-16.00u. ROTTERDAM De Doelen. Rotterdams Philharmo- nisch Orkest, 14.15. Baroeg. Bottom 12, 15.00. Nighttown. Bloodhound Gang, 21.00. Rotter damse Schouwburg. KLz. De keuze van de Schouwburg: Voetstappen in de nacht, 15.00. Wilgenhof. Rug zakroute doorhet Bergen Broekpark, 09,00-16.30, Havengebied. We reldhavendagen. Muslca. Voorron de Forever YoungPerformarce Wed stnjd, 14.30. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Mimic' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30.Cinerama 2: 'AnacondA' (16) dag. 13.15-16- 18.45-21.30. Cinerama 3: 'Scre am' (16) dag. 13.15-16-18.45- 21.30. Cinerama 4: 'Bean, The Ulti mate Disaster Movie' (al) dag. 13.15-16. 'Marvin's Room' (al) dag. 18.45-21.30. Cinerama 5: 'Speed 2: Cruise contrei' (12) dag. 16- 18.45-21.30, ma.di. ook 13.15. Imax Theater 'Super Speedway* (al) dag. (beh.ma.) 14-16-20.45, ma. alleen 20.45. 'Ring of Fire' (ai) dag. (beh.ma.) 15, 2a.zo. ook 13. 'Men in Black' (12) dag. (beh.za.zo.} 17-18.50, za.zo.alleen 17. 'Absolu te power' {16} dag. 21.50. 'Microcosmos' (al) za.zo. 11.30. Lanteren 'Roaring life' (16) dag. 20-22. (Beh.ma.). Venster 2: 'Ro sas danst Rosas' (16) dag. 19,30. North by Northwest' (16) dag. 21.30. Vnjdag vanaf 19.30 doorf. tot21.45 Havenfilms met 'Rotterdam Euro poort', 'Oktobervaart', Toest', en 'Bagger'. Venster 3: 'La Promesse' (16) dag. 20. The Quiet Room' (16) dag. 22 Venster 4: 'Conté D'Eté' (16) dag. 19.30. 'Sling Blade' (16) dag. 22. Lumière 1: 'Conspiracy Theory' (12) dag. 12.15-15.15- 18.15-21.15. Lumière 2: 'Nothing to Lose' (ai) dag. 13.15-16-18.45- 21.30. Lumière 3: 'Face/Off (16) dag. 18.15-21,15; ma.di. ook 12.15-15.15. Lumière 4: 'Le Bon- heurEstDars Le Pré' (al) dag. 13.15- 16-18.45-21.30. 'De nieuwe moe der" (al) zo. 10.30. Rexane: 'Josefi- ne Mutzenbacher (18) t/m zo. doorl- voorst. 'Paspoort naar het Pomopa- radijs'{18) ma.t/mwo.doori.voorst Pathé: 'Face/Off (16) dag. 11.35- 14.30-18.15-21.20. 'Bean, The Ul timate Disaster Movie' (al) dag. 11.10-13.20-15.30-17.40-19.50- 22, dt. vervalt 22. 'Batman Robin' (1.2) dag. J 4.30-18.15-21.10, ma .di. ook 11.20. 'Absolute Power'(16) dag. 11.50-15-18-21. 'Men In Black' (12) dag. 11.30-14.05- 16.40-19.20-21.50, za. vervalt 11.30. 'ConspiracyTheory'(12)dag. 18.40-21.30, ma.di. ook 11.40- 14.25. 'Nothing to Lose' (al) dag. 11.20-14.16.30-19-21.40. 'Me George, You Jane' (16) di. 21*.55. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Conspiracy Theory' (16) za. 00.15. Lumière 2: 'NothingtoLose' (16) za. 00.15. Lumière 3: 'Face/Off (16) za. 00.15. Lumière 4: 'AnacondA' (16) za. 00.15. Kindermatinees: Cinerama 5: '101 EchteDalmariërs' (al)za.2o.wo. 13.15. Lumiére3: 'Lady en de Vage bond' (a!) za.zo.wo. 13.15-16. Pa thé: 'Lady en de Vagebond' (al) za .zo.wo. 11-12.40. 'Fly Away Home' (ai)za.l9.15;zo.wo, 11.20-13.50.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 1