19, I Herbouwde school met feest ingewijd Westwijkers verbroederen tijdens Dahiia Race Show STAATSLOTEN Sportclubs hebben behoefte aan handleiding in geval van ontucht GEEN MOOIER LOT DAN EEN STAATSLOT errassend Vlaardingen Huizen van Zitman Bollen en knollen Spreekuren vervallen Expositie Van Leeuwen ezing over koopvaardij VERKOOPADRESSEN Informatie in stadhuis SfüJf' Rotterdams Dagblad Woensdag 8 oktober 1987 De Vïsbankflat was lange tijd de enige nieuwbouw in Vlaardingen, die ik de moeite waard vond, Ai het andere dat hier werd gebouwd, kon me niet bekoren. Maar sinds kort is deze markante flat van de eerste plaats verdrongen op mijn toptien. Elke keer als ik* na een lan ge werkdag in Utrecht op Vlaardingen-centrum uit de trein stap, wordt mijn oog getrokken door het gebouw Op de hoek van de Oost- .Jiavenkade en Van Leyden Gaelstraat Waarom vind ik dat een mooi gebouw? i-LOmdat het niet kneuterig is, zoals de nieuwbouw op de hoek van de Waalstraat en de Kuiperstraat Dat complexje heeft een hooggerani- 'jmgehalte. De architect heeft er een verkrampte poging gedaan iets /leuks' neer te zetten. Maar het is net als bij cabaretiers: je hebt grap penmakers, die ZUN leuk, en je hebt grappenmakers, die DOEN leuk. Om de eersten lach je al als ze nog geen woord gezegd hebben; de anderen zijn vervelend. 2 Omdat het niet saai is, zoals de nieuwbouw op de hoek van de Oost- havenkade en de Schledamseweg. Dat complex heeft werkelijk kraak noch smaak. Ik kan er niets aan ontdekken, dat me even in verwondering stil doet staan. 3bOmdat het niet armoedig is, zoals de twee Poort-gebouwen op de ^oek van het Liesveldviaduct en de Markgraaflaan. Weliswaar heb- ♦jjen ze P-vormige balkons, maar deze versiering ontstijgt niet hetar- ..Afitiék niveau van 'Made in Hongkong*. Ma Omdat het niet opvalt in de gevelrij van de Oosthavenkade, alhoe- i. wel de architect beslist geen poging heeft gedaan om'te historiseren r (dat is: een historisch gebouw nafipen), Mb Omdat de hoge ramen en portieken aan de Oosthavenkadekant het gebouw een streng-deftige uitstraling geven; het zou een chique scheepvaartkantoor kunnen zijn. MS Omdat de gebogen hoekgevel het gebouw iets sympathieks geeft en een mooie tegenstelling vormt met de geometrische gevelwand van de Oosthavenkade. f ims,ja heel soms, is Vlaardingen verrassend DICK VAN DER LUGT Bij de Stichting SVO is tot en met 12 november een expositie te zien van Esther Zitman. De Schiedamse kuhstenares tekent en schildert huizen. Eerlijke hui- zeü zonder poeha, aldus Zitman. „Iedereen kan er zelf uit halen wat erin zit." De kernwoorden zijn lij nen, ruimte, perspectief, humor, veiligheid, kracht eneerlijkheid. Geïnteresseerde vrouwen kunnen de expositie van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 14.00 en donderdag van 20.00 tot 22.00 uur bezichti gen aan het Broersveld 142. De afdeling Natuurontwikkeling van de gemeente Schiedam houdt zondag in voorlichtingscentrum De Groene Raat aan de Harreweg een themamiddag over 'Bollen en knollen'. De bijeenkomst begint om 13:30 uur. deelname is gratis. Deze middag wordt onder meer verteld waarop je ki£it letten bij het kopen van knollen en bollen, wan neer en hoe ze het best kunnen worden geplant en hoe ze het best bewaard kunnen blijven. Ook van be lang zijn de plek waar de gewassen komen te staan epiwelke soorten er allemaal in de handel zyn. In net kader van het milieu gaat het deze middag over ecobollen. Die zijn zonder chemisch bestrij dingsmiddel en kunstmest geteeld. Meer informatie bij', de afdeling natuurontwikkeling, telefoon 2.485521. Mi Met ingang van morgen komen de spreekuren van liet'Anti Diskriminatie Buro (ADB) in Schiedam op maandagmiddag en donderdagavond te vervallen. Men kan dan alleen nog bij het ADB terecht na het maken van een (telefonische) afspraak. Vlaardingen In£e bibliotheek aan de Waalstraat is tot en met 3 no-* vember een expositie te zien van de Vlaardingse kun stenares Cobi van Leeuwen (1965). Zij is autodicact en ontleent veel van haar inspiratie aan dromen en hun symboliek. Van Leeuwen gebruikt voornamelijk olie- en acrylverf, maar ook pastelkrijt en Oostindi- sche inkt. De technieken die zij toepast zijn gevari eerd. Er zijn ook portretten en collages bij. Deexposi- tie is tijdens de openingstijden van de bibliotheek te bfcajchtigen. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Dantëlle Hermans, Desireevan der Jagt, Judith van Klaveren, Marietta 01st h oom, Jan Rozendaal Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227-;- Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Drlemastschoener 'De Vrede'omstreeks 1890 In de oude haven vain Vlaardingen. rotovisserijmuseum D'é geschiedenis van de Vlaardingse koopvaardij staat centraal in een lezing die morgenavond wordt gehouden in het Visserijmuseum door Luc Heyboer. Vlaardingen staat bekend om Kaar visserygeschiede- nis, maar ook in de koopvaardij heeft de stad in de loop der tijden een belangrijke rol gespeeld. Luc Heyboer heeft op basis van uitvoerig onderzoek die geschiedenis vanaf het begin van de negentiende eeuw gereconstrueerd. Daaruit blijkt dat Vlaar dingse rederijen op tal van havensteden, variërend vaq Archangel en St. Petersburg tot Malta en Con- stahtinopel, een geregelde dienst onderhielden. Een aantal reders zocht het nog verder weg - in Indie en ^mërika Ir^deze eeuw daalde het aantal schepen met Vlaar- dipgen als thuishaven sterk, maar verdwenen is de Vlaardingse koopvaardij allerminst. Heyboer geeft aan de hand van een unieke diaserie uitleg over dit opderdeel van de Vlaardingse geschiedenis. De( .lezing morgenavond in het Visserij museum be gint om 20.00 uur. Voor leden van de vereniging is de toegang gratis, anderen betalen vijf gulden. Door Sander Sonnemans Schiedam De ontuchtaffaire die ruim een jaar geleden speelde bij de Schiedamse voetbalvereniging HBSS is -hoe erg het ook mag klinken- toch nog ergens goed voor geweest. Naar aanleiding van het schandaal werd deze week een informatieavond gehou den over seksueel misbruik van kinderen; en dan vooral in de sport. Duidelijk werd dat de clubs, die in een aanzienlijke mate waren ver tegenwoordigd, behoefte hebben aan een stappenplan dat door het bestuur gehanteerd kan worden als binnen de vereniging het ver moeden bestaat dat iemand zich schuldig maakt aan seksueel mis bruik. Duidelijk was ook dat veel bestuursleden en afgevaardigden van verenigingen zich geen raad zouden weten als bij hun club een zedendelict zou worden gepleegd. Wanneer moet je aangifte doen? Wie moet aangifte doen? Moet je de verdachte gelijk uit de vereni ging zetten? Moet'je je kind van de club halen als ie thuiskomt met het verhaal dat hij is misbruikt? Hoe lang duurt het voordat de po litie actie onderneemt nadat er aangifte is gedaan? Het waren al lemaal vragen die werden gesteld. Vertrouwensarts Hob Bilo, één van de genodigden, verklaarde geen handleiding te kunnen aan reiken waarmee de pleger van een seksueel misdrijf kan worden her kend. „Jullie moeten letten op de kinderen," legde hij uit. „Letten op de signalen die ze afgeven. In dat opzicht hebben jullie bij de sportvereniging geen makkelijke taak." Frans Snitjer van de jeugd- en ze denpolitie Rotterdam-Rijnmond, die de zaak HBSS 'draaide', bena drukte dat de verdachte niet per definitie na de eerste de beste aangifte aangehouden moet wor den. „De jeugdleider van HBSS hebben we naar mijn mening ei genlijk ook iets te vroeg moeten aanhouden, want ik had het ster ke vermoeden dat hij meer slacht offers had gemaakt," Rees de vraag of andere clubs op de hoogte gesteld moeten worden van 's mans praktijken, voor het geval hij na zijn straf bij een ande re sportvereniging aan de slag wil. „Naar aanleiding van die HBSS- affaire heb ik van een aantal men sen uit de regio een belletje gekre gen met de vraag of de verdachte jeugdleider nu misschien bij hun vereniging zat. En als er dan een naam werd genoemd, bevestigde ik die niet. Eens een dief, heeft ook niet altijd een dief te zijn." ,.Om te voorkomen dat zo'n man met zijn praktijken verder gaat by een andere vereniging," opperde Ursus-voorzitter Berry Ar.tonis- sen, „zou de rechter bij de straf moeten bepalen dat ie nooit meer actief mag zijn met jeugd. Dan is dat pobleem opgelost." Tijdens de informatieavond kwam ook het onlangs versche nen onderzoeksrapport van het NOC*NSF - 'Seksuele intimida tie, rode kaart of carte blanche' - ter sprake. Daarin z\jn onder meer de ervaringen van tien mis bruikte sporters vastgelegd en krijgt de preventie de aandacht. In het rapport wordt gesteld dat de clubs een beleid moeten opstel len zodat kan worden voorkomen dat er misstappen worden ge maakt op het moment dat er een vermoeden van misbruik speelt. Onderdelen van dat beleid moe ten zijn: een klachtenregeling, een stappenplan, het aanstellen van een vertrouwenspersoon, het scholen van personeel en bestuur en het creëren van een cultuur waarin het normaal is dat men elkaar aanspreekt op eikaars ge drag. Dat sprak verschillende af gevaardigden vooral aan omdat veel bestuursleden gewoon niet weten welke traject ze moeten volgen als erbij hen een melding van seksueel misbruikt binnen komt. Vlaardingen De brand in de openbare basisschool De Sin gel in Vlaardingen-Holy was nog niet eens geblust toen in de woning van directeur Henk Robers aan de over kant van de weg al driftig werd overlegd. „Voor mij was het op dat moment meteen duidelijk," vertelt Robers in zijn nieuwe kamer in de her bouwde school. „Ik wilde een nieuwe school en dan moetje opschieten." De vaart heeft er sinds die nieuw jaarsochtend goed ingezeten en vanaf het begin van dit schooljaar zitten ze in de herbouwde school aan het Kruidenpad. De leraren en de kinderen zijn nu ruim een maand later alweer gewend aan de herbouwde lokalen, „Normaal gesproken heb je bijvoorbeeld twee jaar de tijd om een nieuwe school in te richten. Nu hadden we slechts een paar weken," ver telt Robers, De 'nieuwe' school maakt volgens lerares Merel van Ham een veel vriendelijker indruk. „Het was echt zo'n jaren zeventig interieur. Veel bruin en daardoor heel don ker. Het is nu veel lichter en vro lijker," verteltze tijdens een korte ron dlêfdlti# 'door W£ch Pol Een aantal muren is wit geschilderd/ „Dat wisten wy nok niet, maar dat heeft Henk in de zomervakantie gedaan. Op een paar muren zaten nog vlekken en toen heeft hij een paar potten verf gekocht en is gaan verven." Directeur Henk Robers wordt door zijn personeel aangewezen als dé man die de kar bijna in zyn eentje heeft getrokken. Maar hij zelf wil daar vooral niet te lang by stil staan, „We moesten gewoon zo snel mogelijk een manier vinden zodat de kinderen weer naar school konden en het liefst zo dicht mogelijk in de wyk. Toen we dat voor elkaar hadden, moest er zo snel mogelijk worden gewerkt aan de herbouw van de school. Dan moet je niet oeverloos verga deren. Zo simpel was dat." Twee weken na de brand konden de kinderen weer naar school in noodlokalen, „Het ging allemaal razendsnel," vertelt Robers. In de noodlokalen was het wel even wennen voer de kinderen, maar toch heeft de brand geen gevol gen gehad op de schoolprestaties. Van Ham, vorig jaar lerares van de hoogste groep: „Groep 8 heeft uiteindelijk een uitstekende Cito- toets afgeleverd. Daar waren we wel heel erg bly mee." Voor de test was ze toch nog wel even hui verig voor hetresultaat, bekent ze nu. „Je hebt nooit zekerheid over de impact die zo'n brand heeft." Ingrijpend De brand stond in elke groep de eerste tijd in de gesprekken cen traal. Tijdens de lessen werd veel vuldig aandacht besteed aan het vuur. Daarbij kwamen niet alleen emoties los, ook werden veel wa gen gesteld. Robers: „De eerste twee dagen vonden de kinderen het wel leuk dat ze langer vakan tie hadden, maar die mening werd al snel bijgesteld. Zo'n brand is heel ingrijpend. In één klap wa ren de leerlingen een stuk van hun vertrouwde omgeving kwijt. En op zo'n leeftijd is dat heel in grijpend." Meteen doemde voor de leerlin gen van groep acht ook ccn prak tisch probleem op. Bij de brand was het podium en het oefenlo kaal voor de afsluitende musical verwoest. Van Ham, vorig jaar le rares van die groep: „De groep zat midden in de voorbereidingen voor de musical en het was dan ook één van de eerste dingen waar ze mee zaten." Met hulp van onder anderen ouders kon voor die praktische zaken een oplos sing worden gevonden en de mu sical is uiteindelijk gewoon opge voerd. Niet in de school, maar in een zaal bij Unilever. De brand betekende voor die groep leerlingen meteen het ein de van hun schoolloopbaan in het gebouw aan het Kruidenpad. „Op de eerste lesdag hier hebben we ze allemaal uitgenodigd om in de herbouw een kijkje te nemen. De meeste kinderen komen als ze op de middelbare school zitten altijd wel terug, maar door de brand kon er een drempel ontstaan om even binnen te vallen en die hebben we hopelijk weggenomen door ze meteen uit te nodigen," vertelt Van Ham. Plaquette De afgelopen maanden kwam uit allerlei hoeken hulp. Maup Hop zak, een vader van twee leerlin gen, zette de actie 'Help de Singel uit de brand' op, waarbij allerlei bedrijven werden aangeschreven. De bedrijven worden in de entree vm de school op een speciale pla quette bedankt voorde bijdragen. Kinderen van. andere scholen maakten versierselen om in de noodlokalen op te hangen, „Ieder een was hartstikke aardig," zegt Robers nog steeds ietwat ver baasd. „Het is een beetje als met burenhulp. Normaal gesproken zegje vaak alleen gedag tegen de buren, maar als je ze nodig hebt dan komt ineens iedereen toege sneld." Maar niet alleen bekenden van de school schoten te hulp. Ook vol strekt vreemden meldden zich bij de school voor hulp. „Het afgelo pen weekeinde is bijvoorbeeld het plein beschilderd," vertelt Van Ham. Zo langzamerhand begint de school weer op een school te lij ken. De muren worden weer vol geplakt en de laatste bestellingen gaan de deur uit. Het wordt dus tijd voor een feestje. „We zijn in eens verhuisd dus we hebben daar geen tijd voor gehad. Boven dien willen we eerst wat rust krij gen. Maar nu is de tyd er ryp voor," zegt Van Ham. De kinderen zullen donderdag 9 oktober de 'nieuwe' school inwij den met een groot feest en daarna gaat de school weer als vanouds verder. Vlaardingen Joelende Westwij kers langs de elektrische race baan. Fanatieke teams en families strijden gezamenlijk om de Dahli- atitel. Ongeveer zo moet het eruit gaan zien in het weekeinde van 18 en 19 oktober. Dan vindt in het voormalig postkantoor aan de Flo- ris de Vijfdelaan in de Westwijk de Dahlia Race Show plaats, een 'oranje verbroederingssculptuur' waarbij op vier banen met minia tuur raceauto's wordt geraced. Westwijkbewoners kunnen bin nenkort een uitnodiging in de brievenbus verwachten, waarmee zij zich in kunnen schrijven voor het evenement. Aan dit idee van kunstenaar en dahliakweker Jan Hein van Melis („Dahlia is het symbool voor de alledaagse wer kelijkheid"), dat al eerder voor verbroedering zorgde in onder meer Rotterdam, kunnen maxi maal 32 teams meedoen, bestaan de uit minimaal twee personen. Op zaterdag zijn de teamraces waaraan verenigingen, collega's en vriendenclubs kunnen mee doen met een (gesponsorde) race auto voorzien van een eigen logo. Het familieracen gebeurt op zon dag, wanneer gezinnen uit de buurt tegen elkaar kunnen strij den. Van Melis catering zorgt voor de hapjes en drankjes. In de ca deaushop zijn Dahlia Race Show balpennen, aanstekers, gedeco reerde borden en champagne te krijgen. De Dahlia Race Show is het eerste onderdeel van een kunstproject dat Westwijkers de komende vijf jaar moet begeleiden en betrek ken bij de ontwikkelingen in hun wijk, 'De manifestatie in de tijd', bedacht en uitgevoerd door de Rotterdamse kunstenares Jeanne van Heeswijk, groeit mee met de veranderingen in de Westwijk, maakt ze inzichtelijk en voorziet ze van commentaar. En moet, zo als wethouder K. van der Windt het verwoordt, „naast goede en een diversiteit aan woningen en winkels, groen, aantrekkelijke huizen en pleinen een verrassen de en boeiende omgeving creëren en een wijk ontwikkelen met sfeer". Het project, dat onder de noemer 'Until we meet again, een serie ontmoetingen op weg naar West wijk 2005' wordt uitgevoerd, maakt van kunst een actief onder deel van de nieuwe Westwyk. „Het accent ligt op een serie acti viteiten waarbij bewoners met elkaar in contact worden ge bracht. Mensen hebben weinig met elk?ar te maken. Wie weet nog wie z'n buren zijn of wie er in de Westwijk woont? Kunst kan de communicatie bevorderen. Door kunst in te zetten, kun je de ge meenschapszin vergroten," legt Van Heeswijk uit. „Niet door zo maar kunstwerken neer te zetten, maar door een soort humuslaag te creëren voor meer blijvende kunstuitingen in de toekomst." 'Until we meet again' bestrijkt volgens de maakster een periode van ongeveer tweeëneenhalf jaar en speelt in op wat er in de wijk gebeurt. „Het doel staat vast, de invulling is nog open." Naast de Dahlia Race Show zijn er ideeën voor een beeldentuin en een acti viteit waarbij bewoners zelf de rol van kunstenaar spelen. De Rotterdamse kunstenaar/ont werper Lauran Schijvens is de man achter de campagne voor het project. Nakst het aankondigen van de verschillende kunstenaars die meewerken aan het project, zal hij proberen de Westwijkers te prikkelen en ze bewust te maken van de omgeving waarin ze wo nen, bijvoorbeeld door middel van een route door de wijk. Schiedam Primerashop Jacqueline St. Liduinastraat 55. Tel. 010-4267613 Schiedam Tabaksspeciaalzaak B. P.H. Janse Broersvest 8A. Tel. 010-4268804 Schiedam Tabakshop Gonneke de Bot Winkelcentrum Hofvan Spaland 6. Tel. 010-4714083 Schiedam De Blockshop Groenelaan 103. Tel. 010-2730720 Schiedam Tabakspeciaalzaak Eliy Kap P.JTroelstralaan 31Tel. 010-4703037 Schiedam Ptïmera Wilvan Velzen Geuzenplein 17, Winkelcentrum de Woudhoek. Tei. 010-4705470 Maassluis Jan Booster-Lederwaren Koningshoek 923-14. Tel. 010-5913243 Vlaardingen Muiïishop Boden Or. W. Beckmansingel 53. Tel. 010-4359164 Maassluis In het informatie centrum van het stadhuis in Maassluis staat een nieuw Dien sten en Bedrijven Informatiesys teem. Hiermee kunnen organisa ties en bedrijven zich aan de be zoekers presenteren. Zij doen dit door middel van informatiekaart jes, die onder een duidelijke ru- brieksregel in een display staan. Geïnteresseerden kunnen een of meerdere kaartjes meenemen. Het informatiecentrum is ge opend van maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 17.00 en op vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur. En op maandag- en donderdag ook tussen 19.00 en 21.00 uur. De klnd»ren van basisschool De Singel krijgen sinds het begin van hetschooljaar weer fes in hun eigen school. Op nieuwjaarsochtend brandde het oude schoolgebouw af en moesten de kinderen uitwijken naar noodunïts. Foto Roei Dijkstra Woensdag 8 oktober SCHIEDAM Thurlede. Bingomiddag, 14.00u. VLAARDINGEN Dc West Dansavond, 19.30u. Vis serijmuseum. Lezing over Vlaar dingse koopvai_aij, 20.G0U. Panta Rei. 1 Tjmg workshop, 20.00- 22.00U. ROTTERDAM Luxor Theater. De Jantjes, 20.15. Zaal de Unie. Volgspot Live, 20.30. Schellings's. Zepp, 19.00. O.T. Theater a/d Müllerpler. Hamlet, 20.00. Theater Zuidplein. gr.z, Tar- tuffe, 20.15. Nighttown Café. Et^jh, 2G.30. Plaswijckpark. Een vrë^p- de gast, 15.00. Ahoy". 50-ste Fëmi- na, 11-17 en 19-2Z.30; The Magie of David Copperfield, 17.30" en 21.00. Donderdag 9 oktober SCHIEDAM Kluphuls Zuid. Kleding-en speel goedbeurs, 10.30-14.00u. Dc de Woudhoek. Bingo, 13.30u. Dc Oost. Olieverf schilderen, 14.00- 16.00U. Dc Oost. Handwerken wel fare, 14.00-16.00u. Filmhuis. The English Patient, 21,00u, VLAARDINGEN Grote Kerk. Lunchconcert, 12.45- 13.15u. Stadsgehoorzaal 'Hattie McDamel' door Frank Wydenbosch, 20.00ü. Filmzaal Stadsgehoor zaal. Film met Hattie MacDamei, 21.30u. Theater- en eetcafé Oe planken op, VisjiNudaptrpetcovers van Jimi Hendrix, 22,Q0u. MAASSLUIS V"-'" Stadhuis. Toelichting tentoonstel ling vnje schildersgroep /MABNA, 19.00-19.30u. ROTTERDAM Laurenskerk. Middagpauze-con cert, 12.45. De Doefen. gr.z, The Dubliners, 20.15. Luxor Theater. De Jantjes, 20.15. Zaal de Unie. In de etalage, 20.30. Baroeg. Gamma Ray -F Hammerfafl Jag Panzer, 21.00. Schelling's. De Tunes, 19.00. Bibliotheektheater. Lof der Zotheid, 20.30. TheaterZuIdplein. kl.z. Poppe Vermaercke, 20,30. Ahoy'. 50-ste Femina, 11-17 en 19- 22.30; The Magic of David Copper field, 21.00, SKVR Calandstraat Lezingencyclus: Theaterdoordeeeu- wen heen, 20.00. ROTTERDAM Cinerama 1: The Lost World' (al) dag. 12.30-15.30-18.30-21.30. Cinerama 2: 'My Best Friend's Wed ding' (sl) dag. 13.15-16-18.45- 21.30. Cinerama 3: 'Bean, The Ulti mate Disaster Movie' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30.Clnerama 4: 'Mimic' (16) dag. 13,15-16- 18.45-21.30. Cinerama 5: 'Absolu te Power' (16) dag. 18.45-21.30. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) di.wo.do.vr.zo, 14-16; za. alleen 14. ma.gesloten. 'Ring of Fire' (al) dag. (beh.ma.) 15; vr.za.zo.di. ook 13; do. ook 11. The Lost World' (al) dag. (beh.za.) 17-19.15-21.45; za. 17.30-19.45-22. Lantaren 1: 'Happy Together' (al) dag. 20-22. Venster 2: 'A Moment of Innocence' (al) dag. 19.30. 'Engelchen' (al) dag. 21.30. Venster 3: 'CareerGiris' (165 dag. 20-22. Venster 4: 'Broos'(16) dag. 20. 'Floating Life' (16) dag. 22. Lumière li The Lost World' (a!) dag. 12.15-15.15-18.15-21.15. Lu mière 2: 'Copland' (12) dag. 13,15- 16-18.45-21.30. Lumière 3: 'Ad- dieted to Love' (al) dag. 18,45- 21.30. Lumière 4: 'Paradise Road' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Rexane: 'Lunch' (18) t/m wo. doori- .voorst. Pathé: 'Copland' (12) dag. 11.10-13.45-16.20-18.55-21.30. 'Face/Off (16) dag. 11.35-14.30- 18.05-21.20. 'Nothing to lose' (al) dag. 16.30-19-21.50. 'Men In Black' (12) dag. 11.30-14.10- 16.40-19.20-22;wo,veivaltl4.1Q. 'ConspiracyTheory'(12) dag. 15.20- 18.15-21,10. 'My Best Friends Wedding (al) dag. 11.15-14.10- 16.40-19.05-21.40, 'Gordel van Smaragd' (12) dag. 11.50-15.20- 18.05-21. Kindermatinees: Cinerama 5: '101 Echte Dalmatièrs' (ai) wo. 13.15-16. Lumière 3: 'Lady en de Vagebond' (al) wo. 13.15-16. Pa thé: 'Lady en de Vagebond' (al) wo. 11.20-13.10, 'Ry Away Home' (al) wo. 11.15-13,40. 'FreeWiily 3: De redding' (al) wo.14.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3