'Vlaardingen kan met kwart minder ambtenaren toe' Raadsleden spelen waterpolowedstrijd Muziekverenigingen strijden om de punten Oud-leerlingen halen herinneringen op WD wil voor Maasland eigen ontwikkelingsplan Medicijnen gestolen Automobilist neergestoken Overval op snackbar Boren in Woudweg Man uit water gehaald Controle van bromfietsen Rijbewijs ingenomen VV2000 verwijt college geen grip te hebben op ambtelijk apparaat Woon Informatie Centrum verhuist naar Stadserf r - Abonneeservice Rotterdams Dagblad Brandweer wast auto's voor het goede doel ^jgenda Cliëntenraad Verhuizen? Maandag 3 november 1997 Rotterdams Dagblad Schiedam Uit een geparkeerde auto aan de Burgemeester Knap- pertlaan is in de nacht van vrijdag op zaterdag een doosje met le vensgevaarlijke medicijnen ont vreemd. De auto, eigendom van een arts, stond geparkeerd voor het Schie- land Ziekenhuis en was openge broken. Uit een tas was een zwart doosje met 38 ampullen gestolen. De ampullen bevatten onder meer atropine, morfine en valium en kunnen bij verkeerd gebruik of bij inname door kinderen levens gevaarlijk zijn. Vlaardingen Een 27-jarige inwo ner van Spijkenisse is zaterdag avond in zijn buik en borst gesto- ,ken nadat hij twee mannen op hun verkeersgedrag had aange sproken. De man reed in zijn auto over de Holysinge! toen hij bij de oprit naar de A2Q een woorden wisseling kreeg met twee be stuurders van scooters. Tijdens de woordenwisseling trok één van de twee.scooterbestuurders een mes en stak de Spijkenisser. De daders reden daarna weg. Het slachtoffer wist op eigen houtje naar het ziekenhuis te rijden, waar hij meteen werd opgeno men. Vlaardingen Een snackbar aan de Van der Duijn van Maasdam laan is vrijdagavond overvallen. Een man bedreigde de eigenaar van de snackbar met een vuurwa- pen. De eigenaar moest geld afge ven. Met dat geld is de overvaHer gevlucht. Direct na de overval werd de buurt onderzocht maar van. de overvaller was geen spoor meer te vinden. Vlaardingen De Woudweg ten noorden van Vlaardingen en Schiedam is woensdag 5 novem ber afgesloten voor het verkeer. Tussen de Breeweg 'en de Harre- weg worden asfaltboringen ver richt. Het gaat om een onderzoek naar de mogelijkheden om de plattelandswegen in Midden-Del fland te verbeteren. Al? gevolg van de werkzaamhe den is de Woudweg tussen 9.00 en 16.00 uur voor alle verkeer afge- sloten. Verkeer wordt geadvi seerd om gebruik te maken van de Oostveenseweg. MaassluisEen 32-jarige man uit 's-Gravenzande bleek zondag nacht in het water van de Haven te liggen. Hij werd door de politie uit,het water gehaald en naar het Holy Ziekenhuis gebracht waar hij voor onderkoeling werd be handeld. De man verklaarde on geveer twintig minuten in het wa ter te hebben gelegen, nadat hij volgens zijn verklaring door enke le mannen die hij in een café had ontmoet in het water was gegooid. Volgens de man was er ook nog een andere man in het water ge gooid. Een onderzoek naar deze persoon leverde niets op. De man, die dronken was, is ter observatie in het ziekenhuis opgenomen. De •politie heefteen onderzoek inge steld. Vlaardingen Tijdens een brom fietscontrole op het Veerplein in Vlaardingen zijn vrijdagavond een tiental bekeuringen uitge deeld. De agenten schreven de boetes uit omdat sommige brom merrijders niet in het bezit waren van een certicicaat en sommigen hun voertuig hadden opgevoerd. De controle tijdens koopavond trok veel bekijks. Twee omstan ders werden door de agenten meegenomen naar het bureau na dat zjj zich vervelend hadden ge dragen. Hoek van Holland De politie heeft gisteravond op de Rivier kant een 36-jarige man uit Hoek van Holland aangehouden die met een behoorlijke slok op ach ter het stuur van zijn auto zat. De man blies bijna 2,20 promille. De politie nam onmiddellijk zijn rij bewijs in en de man kreeg een proces-verbaal. Vlaardingen De gemeente Vlaardingen telt veel te veel ambtenaren. Een ambtenaar op iedere 99 inwoners is aan de ruime kant. Dat stelt W2000. Volgens de opposi tiepartij is het goed mogelijk om met 25 tot 40 procent minder ambtenaren toe te kunnen. Vlaardingen telt nu 800 ambtenaren die 765 for matieplaatsen bezetten. Die sanering kan volgens W2Q0Q gemakkelijk als de gemeente zich beperkt tot de uitvoering van de echte gemeentelijke taken. De positiepartij gaat ervan uit dat bij het afstoten van kerntaken, de be trokken ambtenaren hun werk behouden. Zoals dat onlangs ging bij het uit handen geven van con troletaken op het gebied van mi lieuwetgeving aan de DCMR Mi lieudienst Rijnmond, die meteen ook de mensen overnam die dat werk voor de gemeente Vlaardin gen deden. W2000 gaat ervan uit dat met fors minder ambtenaren en taken, de gemeente wat alerter kan reage ren en daarmee de serviceverle ning aan de inwoners kan vergro ten. Volgens de oppositiepartij be schikt Vlaardingen nu over een 'wat log en bureaucratisch appa raat'. Als voorbeelden daarvan worden onder meer genoemd het niet doorgaan van gecombineerde heffingen van gemeentelijke las ten, achterstanden bij sociale za ken en de onvoHedige en onjuiste raadsvoorstellen die regelmatig worden verstuurd. De fractie, die van dit onderwerp een punt maakt tijdens de don derdagmiddag te houden algeme ne beschouwingen over de begro ting van volgend jaar, neemt het burgemeester en wethouders kwalijk te weinig greep te hebben op het ambtelijk apparaat. Na lang soebatten heeft W20QÖ ei genlijk het gelijk gekregen dat in Vlaardingen het aantal formatie plaatsten sinds de invoering van de verkorte werkweek is ge groeid. Terwijl arbeidstijdsver korting juist werd ingevoerd als bezuinigingsmaatregel. Voor W2000 is dan ook duidelijk dat de 3,5 miljoen die op het personeel moest worden bezuinigd als on derdeel van het totale pakket van achttien miljoen, niet wordt ge haald. Woonlasten Dat brengt W2G00 op de a! jaren geuite kritiek dat de coalitie de bezuinigingen voornamelijk af wentelt op de inwoners. De woon lasten in Vlaardingen zijn de afge lopen jaren gemiddeld met ruim negen procent gestegen voor een huishouden in een woning van 150.000 gulden. En dit jaar zijn ze zelfs met 17,5 procent omboog ge gaan, rekent W2000 voor, die concludeert: „Veel aandacht voor de woonlasten is er bij college en coalitie niet geweest. Meer aan dacht is gaan zitten in de geldver slindende openstellling van bus banen." Dat het komende jaar de weder om forse stijgingen (OZB plus 7%, reinigingsrecht plus 4,6% of voor eenpersoonshuishondens 7,1% en het rioolrecht nog meer) voor veel Viaardïngers wordt gecompen seerd door de zogenoemde 'Zalm korting', doet daar voor W2ÖÖ niets aan af: „Ten eerste heeft de Zalmsnip de bedoeling dat ieder huishouden van de rijksoverheid honderd gul den netto ontvangt ter compensa tie van de in het verleden door di verse rijksmaatregelen nogal fors gestegen woonlasten. De Zalm snip is niet bedoeld om woonlas tenstijging als gevolg van eigen gemeentelijk beleid af te dekken. Ten tweede worden de tarieven/ woonlasten in Vlaardingen in de ze periode voor de zoveelste keer meer dan trendmatig verhoogd. In veel andere gemeenten worden inmiddels de woonlasten bewust niet meer of hooguit slechts trendmatig verhoogd. En ten der de is eigenlijk sprake van een rijksbelastingmaatregel voor huishoudens. Een dergelijke maatregel kan nooit tot doel heb ben in Vlaardingen de woonlasten te verhogen. In feite storten colle ge en coalitie een voor de Vlaar- dingse huishoudens bedoelde rijksuitkering voor een groot deel in de gemeentekas." SchiedamHet Woon Informatie Centrum (WIC) gaat verhuizen. Het WIC is vanaf 17 november te vinden in de Stadswinkel in het nieuwe Stadserfcomplex. Naast een presentatieruimte krijgt het WIC een eigen balie waar geïnte resseerden vrijblijvend vragen kunnen stellen over nieuwbouw- koopwoningen aan de informatri- ces. De verhuizing naar de Stadswin kel betekent niet dat hét WIC haar eigen identiteit verliest. Het Woon Informatie Centrum is een aanvulling op de overige informa tiebalies bij de Stadswinkel. Naast de balie Bouwen en Wonen bevindt zich in de nabij gelegen ruimte de afdeling Burgerzaken waar men terecht kan voor het in schrijven in de gemeente Schie dam. De openingstijden van het WIC blijven ongewijzigd. Dinsdag tot zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur, donderdag tot 20.00 uur. Het WIC is maandag gesloten. De Stads winkel is van maandag tot en met vrijdag open van 8.00 tot 17.00 uur, donderdag tot 20.00 uur. Het Woon Informatie Centrum is een inititatief van de Stichting Woonpromotie Schiedam, opge richt door makelaars, projectont wikkelaars, bouwers en de ge meente Schiedam. Het doel is het promoten van Schiedam als idea le woon-, werk- en leefstad. Vlaardingen Dat de meeste Schiedamse raadsleden handig zyn in vergaderen en urenlang discussieren is bekend. Of de da mes en heren volksvertegenwoor digers echter ook sportief zijn aangelegd, zal zaterdag 22 novem ber moeten blijken. Dan zyn de Schiedammers namelijk uitgeno digd om in De Kulk, het nieuwe zwembad in Vlaardingen een par tijtje waterpolo te komen spelen. Tegenstanders van de raad^ den zijn hun al even sportieve colle ga's uit Vlaardingen. Het idee om een waterpolowed strijd te organiseren ontstond tij dens het raadsreisje dat de Vlaar- dingers twee weken geleden had den in Schiedam. Het was het reisje waar gesproken werd over een intensivering van de samen werking tussen beide gemeenten. Gek genoeg werd daar het idee geboren om tegen elkaar een par tijtje 'mini-waterpolo' te spelen. Sportief L. van Halteren (WD) is bij terug komst in Vlaardingen direct aan de slag gegaan met het initiatief. Het was per slot van rekening haar idee. „Het gaat om de sporti viteit," vertelt ze. „Wij wilden aan de Schiedammers ons nieuwe zwembad laten zien. Ik dacht dat het wel aardig was om dan een wa terpolowedstrijd te spelen. Wat kun je anders voor sport verzin nen in een zwembad." Vorige week hebben alle Schie damse raadsleden een brief ge kregen waarin ze zijn uitgenodigd te komen. Het mini-waterpolopar- tijtje wordt gespeeld raet wissel spelers en aangepaste spelregels. „Niemand is getraind natuurlijk. De aangepaste spelregels zijn daarom wel noodzakelijk," aldus Van Halteren. Miniem De risico's voor de ongeoefende raadsleden zijn miniem. Valkui len, zoals ze die in de politiek veel vuldig tegenkomen, zullen in het zwembad niet aanwezig zijn. „De wedstrijd wordt gespeeld in het instructiebad," vertelt het WD- raadslid. „De bodem van het bad is in hoogte verstelbaar en wordt afgesteld op stahoogte." Ondanks dat geen enkele politi cus dus bang hoef te zijn te ver drinken, heeft zich nog niemand aangemeld. Van Halteren ver wacht echter wel dat voldoende Schiedamse raadsleden genoeg lef hebben mee te doen. Voor het Vlaardingse team héén ze al een gedeeltelijke opstelling klaar. De lange wethouder T. van der Steen in het doel en de forse J. Rans- huijsen als vdorstopper. f m 1 >tV" Slechts twee muziekverenigingen uit Schiedam deden zaterdag In sporthal Margriet mee In de strijd om de punten. Alleen het tamboer- en trompetterkorps JvmKm «h w Christelijke muzIekvcrooSglng nspa usviira (foto) hadden zich IngescfnOVofi Vwrr het zevende boridsconcours voor drumbands en majorettenpelotons. Een kritischejury beoordeelde de optredens óridér meer op uitstraling en discipline. Met het marsoptreden sleepte Harpe Davids een eerste prijs In de wacht. Otk de majorettes van belde Schiedamse verenigingen vielen In de prijzen. Alleen de wisselbekers van de Gemeente Schiedam die per divisie werden uitgereikt gingen aan hun neus voorhij. Foto Boet Dijkstra Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010 - 4004 444 Vlaardingen— Ze ontmoetten el kaar op 'de club van de Boschla ners', een vereniging voor oud- muloleerlingen van de St. Willi- brordusschool. Zij, Nelly Eibers zat een klas lager dan hij, Kees de Jong. De Boschlaners praatten over het nieuws in de krant, ze de batteerden, boomden over inter nationale verwikkelingen, deden aan toneel en wandelden veel en ver. Hechte vriendschappen ont stonden, Eefdes bloeiden op. Nel ly en Kees gaven elkaar het ja woord in 1946. De band met de Boschlaners is tot op de dag van vandaag gebleven. De zaterdag gehouden reünie van de 75-jarige St. Jozefmavo, voort gekomen uit de op 1 mei 1922 aan de Boschiaan geopende St. Willi- bi'ordusschool, was voor het echt paar De Jong een weerzien met een aantal Boschlaners van toen, „Het was een enige dag voor ons," blikt de inmiddels 82-jarige Nelly de Jong-Elbers terug. „We zijn nu allemaal boven de tachtig. Dege ne die nog leven en niet te krak kemikkig zyn, waren er." De invloed die 'de club van de Boschlaners' op haar leden heeft uitgeoefend, is volgen? het nog steeds actieve echtpaar De Jong niet gering. „De vereniging heeft onze karakters gevormd. We wer den er zelfstandig gemaakt, moesten zelf beslissingen nemen. We zijn er veel meer ontwikkeld dan dat onze omgeving had kun nen doen." De club, opgericht door het hoofd van de St Wïllibrordussehool Aug. A. Boudens, was z'n tijd ver vooruit. In een periode waarin verenigingen de seksen strikt ge scheiden hielden, accepteerden de Boschlaners zowel jongens als meisjes als lid. Hoewel de cluble den zich daar zelf erg prettig bij voelden, ging het op een gegeven moment tegen hen werken: de dub moest worden opgeheven. Nelly de Jong: „De jongens kon den naar het patronaat en wij naar de Graal, de kathoheke meisjes vereniging. Hoewel we het wel hebben geprobeerd, voelden we Het Vlaardingse echtpaar de Jong (tweede van links en uiterst rechts) bladert tijdensde reünie van deSt. Jozefmavo in hetjubi- ieumboekje dat speciaal voor het 75-jarig bestaan is samenge steld. Foto Roel Dijkstra ons daar niet thuis. Wij vonden het natuurlijk ook gemeen dat we moesten stoppen," Ook na het einde van de club bleef het contact. Zowel met de Bosch laners als de familie Boudens. Ze gingen op veijaardagsbezoek en hielden zo nu en dan een reünie. Zes stellen bleven aan elkaar 'plakken', de rest zwierde uit en ging ergens anders wonen. De nu 83-jarige Kees de Jong kon na de mulo aan de slag by de PTT in Den Haag. Nelly Eibers, die in Rotterdam de kweekschool had gevolgd, vertrok vlak voor de oor log naar BraziHë, waar zij de kin deren van een Nederlandse ge zant onderwijs gaf. Ze hadden elkaar trouw beloofd, NeEy en Kees. Want ze waren vast van plan om na Nelly's terug komst in het huwelijksbootje te stappen. Contact was er tijdens de oorlog nauwelijks geweest. Maar toen ze in 1946 viaNoord-Amerika en de Balkan weer in Vlaardingen terugkwam, waren de twee gelief den binnen drie maanden ge trouwd. Van hun schooltijd in de jaren twintig herinnert het Vlaardingse echtpaar zich dat de klassen erg vol waren en dat het er streng aan toe ging. „Het was streng, maar daar had je geen erg in. Je vond het normaal dat je gestraft werd en datje met school naar de kerk ging om te biechten." Wat dat betreft vindt Nelly de Jong-Elbers, die zelf jarenlang werkzaam is geweest in het basis onderwijs, dat er op scholen een hoop is verbeterd. „Kinderen zijn zelfstandigeren kunnen zich vrij er ontwikkelen, ze hoeven niet meer te wachten totdat de ande ren even ver zijn." Vraagtekens zet zij bij het bandhaven van de orde op scholen. „Er is een tijd ge weest dat onderwijzers de grip hadden verloren op leerlingen, maar ik denk dat ze dat nu aan het terugpakken zijn. Het hoeft niet meer zo streng als vroeger, maar het moet niet ordeloos zijn." Terugkijkend stelt het echtpaar De Jong dat het een prettige schooltijd heeft gehad. „En dat hebben we te danken aan Bou dens, zijn vrouw en de Boschla ners. Ook al is het jaren geleden dat we elkaar hebben gezien, het is net alsof het gisteren was. De band is er en zal er altijd blijven." Maasland Als het aan de WD ligt, krijgt Maasland z'n eigen In tegraal Ontwikkelingsplan, het IOPM. Leren van het verleden om de ruimte in de toekomst beter te benutten, zo is de invalshoek van de liberalen. De fractie van de WD wil de dis cussie beginnen zodat fouten bij de indeling van de beschikbare ruimten in het dorp in de toe komst kunnen worden voorko men. „We zitten bijvoorbeeld met een sporthal midden in het dorp, waar veel overlast van is," zegt WD-fractievoorzitter L. Lauw- aars. „Of neem het rijtje huizen dat vlak bij Kastanjehof is ge bouwd, waardoor het winkeleen- trum niet verder kan groeien." Ideeën Volgens de VVD denkt Maasland aüeen na over de invulling van de ruimte, als er ideeën voor een lo catie worden ingebracht van bij voorbeeld een projectontwikke laar, als Albert Heijn wil verdub belen of als een stuk grond be schikbaar komt (MOB-complex). Volgens de WD moet Maasland verder kijken dan de neus lang is, zich niet laten leiden door wat zij omschrijven als 'waan van de dag', maar beleid ontwikkelen en keuzes maken. De WD geeft in haar verhaal, dat dinsdag 11 november om 20.00 uur in café De Pynas wordt toege licht, een aantal ideeën aan waar over gediscussieerd moet worden. Zo zou het verouderde diensten centrum plaats kunnen maken voor vier woonblokken voor seni oren en zo ziet de WD ook wel wat in een winkelcomplex langs de Hofsingel, afgestemd op de Maaslanrise behoeften. Boven de ze winkels zouden woningen en eventueel ontmoetingsruimten kunnen verrijzen. Parkeren kan dan aan de overkant van de Hof singel. „Het zal commotie opleve ren," zegt Lauwaars. „Ik wil ook niet bekend staan als degene die het dienstencentrum wil afbre ken. Het is een discussiestuk, be doeld om te prikkelen." Tot de discussiepunten rekent de WD ook het terrein van basis school Klimop, de gymnastiekhal en de schietvereniging aan de Doelstraat. Een mooi terrein voor woningbouw, aldus de WD. ,,De basisscholen groeien uit hun jas je," legt P. Bouvy, het andere VVD-raadslid, uit. „Als je een nieuw gebouw bouwt waarin je twee basisscholen integreert, komt er ruimte vrij. Je kunt me teen wel roepen 'kapitaalvernieti ging', maar is dat ook wel zo, op de lange termijn." Verder wil de WD op 11 novem ber ook graag over de ruimte op winkelcentrum Kastanjehof dis cussiëren, over de Postlaan en de locatie Commandeurskade. Alle Maaslanderszijn uitgenodigd. Hoek van Holland De Hoekse vrijwillige brandweer heeft zater dagochtend tientallen auto's op het Brinkplein in Hoek van Hol land een grote wasbeurt gegeven. De opbrengst van de actie was be stemd voor de Nederlandse Brandwondenstichting. Flink veel automobilisten werden overtuigd dat hun voertuig wel een wasbeurt kon gebruiken. Zo ontstond er een lange ry, die de medewerkers van de vrijwillige brandweer met behulp van een brandweerwagen overigens in korte tijd hadden weggewerkt. Er waren ploegen voor voorwassen, inzepen en afspoelen. Honderd automobilisten betaalden een tientje, maar omdat de brand weerlieden ook hadden gecollec teerd, kon ruim 2700 gulden aan het goede doel worden overhan digd. Maandag 3 november ROTTERDAM Nighttown Café. 21.30 Popifilifl. Luxor Theater. 20.15 Boudewijride Groot Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. 20.15 Koppen. K!.z. 20:30 Deutsche Karrieren 1924-19441. Erasmus Universiteit, zl LB-;97 15.00-17.00 SG Dossier. Rotter dam naar 2005. Lezing door dr/A. Peper, prof.dr. L. van den Berg en prof.dr.Zijderveld. Zaal de Unie. 20.30 Letterencafé. f Dinsdag 4 november SCHIEDAM Dc de 4 Molens. Koffie-inloÖp, 10.00-12.00u. VLAARDINGEN Dc West Lunch, 12.00u en optre den Zingende Keukenmeiden, 14.00u. Dc Soenda. Bingo, 14.00u. Aanloophuis De GroeVie Luiken. Spreekuur cliëntenraad èo- ciale Zaken, 10.00-11.30u, "Dc Babberspolder. Thema: Verhuizen of Niet? 14.00 uur. ROTTERDAM Lantaren 1. 20.30 Klavier. Night town Café. 21,30 Popifilm. De Doe len. Jurriaanse Zaal, 20,15 OÜtie muziek in de Kleine Zaal. Dizzy. 22.00 Pentachrome. Nighttown. 21.00 Wisecrack. Luxor Theater. 20.15 Youp van 't Hek. Rotterdam se Schouwburg Gr.z. 20.15 Kop pen. —Zaal de Unie. 20.30 Artibi- tectuurdebat 0 ROTTERDAM 1(, Cinerama te The Lost World' (al) dag.12.30-15.30-18.30-21.30jj- Cinerama 2: 'Contact' (al) dag.13.30-17-21. Cinerama 3;c— 'Cop!and'(16)dag.l8.20-21.2Qdo- .vr.ma.di.ooki2.30-15.20,Clneja- ma 4: 'Gordel van Smaragd' (12) dag 13-21.10. Cinerama 5: 'B^n' (a!) dag.16-18.30. 'Men in Black' dag.16-18.45-21.30; d0.vr.ma.5Ji. ook 13.15. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) dag{beh.ma.) i4- 15-20; ma.alleen 20. 'Ring of Fire' (al) dag(beh.ma.)15; za.zo.di.pok 13. 'Contact' (al) dagl7-21. Lanta ren 1: 'Brassed Off (al) dag. 20- 22.15, ma.alleen 20, $0- 14.30,zo.14. ma.22.15 Sneak Pre view. Venster 2: 'Messer im Kopf do.19.30. Heavenly.. Creatures' vr.15.3Q,'Die Biëième -Zeit' za.19.30. 'Stammheim' zo.19.B0. 'Diedritte Generation':di.wo.l9.30. 'Happy Together' (al) dag.21.30i!— Venster 3: 'A life less ordinary' fel) dag.20-22. ,'Ma vie en rosé' (af) zo.wo. 14.30. Venster 4: 'Légrirnas Negras' fel) dag.19.30-21.30. zo.wo.14.30, ma.alleen 2i.au. Tristana' ma.19.30. Lum/ère 1st— The Lost World' (al) cfag.12- 15,15.05-18.10-21.15. Lumïère 2: 'Face/Off (16) dag.12-15.Q5- 18.10-21.10. Lumïère 3: 'Head above Water' (16) dag. 18-21, do.yr- ,ma,di.ookl2.30-15.Lumière4:— 'George of the Jungle' .(ai) dag. 12,45-15.15-18. 'My best friend's wedding' (al) dag.21.20. Rexane: 'Let's talk sex' (18) do.-t/m zo. dood. voorst 'Het dubbelleven van een maïtresse' (18) ma. Vm wo. door!, voorst. Pathé: 'Contact'.fel) dag.11.30-14.30-18-21,10; za.zo. niet om 11.30. Volcano' (Ï2) dag. 18.45-21.10; do.vr.ma- .di.11.30-13.55-16.20. 'Murdefat 1600' (16) dag.11.50-14,15- 16.40-19,15-21.40; wo.niel fcm 14.15. 'Air - Force One' (16) dag.11.45-14.40-18.10-21,di. raet om 21. 'My Best Friends's Wedding' (al) dag.il.15-14.10-16.40- 19.05-21.40. 'Nothing to lose' (a!) dag.l7.15-19.35-21.55;do.vr.ma- .di. ook 11.40-14.30. 'A fife lessmr- dinary' (16) dag.11.50-14.20- 16.50-19.10-21.40. Sneak Pre view; 'Room without a view* (16}'di. 21.30. Vlaardingen Vanaf morgen houdt de cliëntenraad van sociale zaken elke eerste dinsdag van-de maand spreekuur in het Aanloop- huis de Groene Luiken aan'Jde Oosthavenkade 8 in Vlaardingen. Van 10.00-11.30 uur kan men daar terecht met vragen over de uitke ring. In de cliëntenraad zitfen personen die actief betrokken zijn bij de uitvoering van de soeiaieize- kerheidswetgeving. De cliënten raad geeft adviezen over uitvoe- ringsaangelegenheden bij sociale zaken. Vlaardingen—De Stichting Oude renwerk Vlaardingen houdt nior- gen een voorlichtingsbijeen komst over de vraag Verhuizen of niet?' Ouderen en belangstellen den krijgen informatie overalter- natieven om zo lang mogelijk zelf standig te kunnen blijven wonen. Bijvoorbeeld mogelijkheden om de woning aan te passen,od.extra hulp te vragen. DeMeenta&j is in diensteneerfeg^g ®afehsrs- polder is gratis toeganjkebj&flvv„-A

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 1