15; Grandcafé moet binnenstad allure geven Kosten van beleidsvisie pas bekend bij uitwerking plannen Bartholomeus van Buerenwe' Vrijwilligerswerk uitkomst na honderd vergeefse sollicitaties s Wat nou cultuurhistorie?! Lezing over politiek Wethouder praat over begroting Gemeentearchief even gesloten EcoTeam zoekt vrijwilliger Woedend Rotterdams Dagblad Dinsdag 14 oktober 1997 Naar ik heb begrepen steken deze week de winkeliers in het Broers- veld massaal de vlag uit. De bakkerij komt met een nieuwe product 'broodje binnenstad'—opde markt, de sportwinkel van Maltha re pareert gratis oude leren ballen met een veter erin, de feestartikelen- zaak geeft bij besteding van honderd piek een fopdrol en roltoeter ca deau, bij Frans van Thienen mag je raden hoeveel spijkers er in een ons gaan en als klap op de vuurpijl mag het winkelend publiek er de hele week gratis parkeren. Logisch, want de Schiedarnse midden standers hebben iets te vieren. Er was weliswaar een beleidsnotitie en actieplan voor nodig, maar het staat nu eindelijk gedrukt en ge schreven: vpor het Broersveld is een belangrijke rol weggelegd. De straat heeft de potentie in zich (heerlijk, die ambtelijke taal) om uitte groeien tot een stijlvolle winkelstraat Wat zullen die winkeliers blij zijn. Eerst konden ze in de stront zakken, nu wordenze er weer uitge haald Wat jammer dat die geweldige mogelijkheden voor het Broersveld niet ontdekt waren toen die prachtige "Nieuwe Passage' uit de grond werd gestampt. Dat had de winkeliers veel leed gescheeld. De binnenstad, zegt de vijfenvijftig pagina's tellende beleidsnotitie, moet een cultuurhistorisch centrum worden. Daarin is plaats voor een interessant winkelaanbod waar naast de landelijke filiaalbedrij ven ook een winkelaanbodkomt dat zich onderscheidt en aansluit op het historisch kader. Wat nou cultuurhistorie?! De binnenstad van Schiedam is niets bijzonders. Zolang de middenstanders er klagen, er heie stukken staan weg te rotten en je er hoofdzakelijk winkels te* - genkomt die in elk doorsnee centrum zijn gevestigd, komen echt - geen endernemers met hun speciale winkeltje naar Schiedam om eens effe lekker aan te sluiten bij het historische karakter. Wat heeft Schiedam nou helemaal?' heb ik een kennis van buiten de 'stad eens horen zeggen. 'Ja, de Lange Haven, de molens, het Zakken dragershuisje, de Korenbeurs en misschien nog wel wat leuke oude - gebouwtjes. Maar Schiedam mist gewoon de juiste sfeer. De sfeer die Delft of Gouda, om maar een paar voorbeelden te noemen, moeite loos uitademen. Waarom gaaf Bill Clinton wél in Delft poffertjes eten en haalt hij niet gewoon bij Bram Lad age op de Koemarkt een zak fri tes?' Maar terug naar die schitterende met foto's en tekeningen uitgedos te beleidsnotitie over onze binnenstad. Ik heb twee lijfspreuken. 'Zij die de waarheid spreken, maken de meeste vijanden'. En 'Eerst zien, dan geloven'. Zo is het met die plannen voor het Schiedarnse stads- hart ook. Want op pagina 52 lees ik het volgende: 'Als het de gemeen teraad ernst is met het herstel van de binnenstad zal zij extra (finan ciële) middelen beschikbaar moeten stellen.' Daar heb je het al. De hèrontwikkeling van het Broersveld staat al dit jaar op de agenda. .Eerst zien, dan geloven. We,zittéh nu al in oktober. Dat wordt nog i C' SANDERSONNEMANS Vlaardingen Groenlinks houdt in zaal Lijndraaijer in de Baan- straat vanavond een lezing met als thema 'De rol van GroenLmks binnen de overheid'. Spreker is Corina Heuvelman, ex-wethouder en raadslid in Delft. De le zing begint rond 20.45 uur. De toegang is gratis. Wethouder H. J. C. Royers van financiën geeft mor genochtend bij het CDA Vrouwenberaad uitleg over de meerjarenbegroting van de gemeente. Aan de or de komen vragen als: is de begroting sluitend en hoe staat het met het tekort van 18 miljoen. Wie vragen heeft kan woensdag om 9.30 uur terecht in het kerk centrum Holy aan de Reigerlaan 47. Het Gemeentearchief Schiedam verhuist binnenkort naar het onderkomen op de derde verdieping van het Stadserf. Dit heeft gevolgen voor de dienstverlening in de komfde tijd. Zo is van woensdag 15 oktober tot en met vrijdag 31 oktober de studiezaal van het ar chief aan de Korte Haven voor het publiek gesloten. De opening van de nieuwe vestiging aan het Stadserf 1 is op maandag 3 november. Hoewel de dienstverle ning hier en daar niet honderd procent zal zijn, bly- ven de openingstijden wel als vanouds: maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Desireevan derJagt, Judith van Klaveren, Mariètte Olsthoom, Jan Rozendaa] Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Het EcoTeam-meldpunt zoekt een vrijwilliger voor de informatievoorziening. Zijn/haar taak bestaat uit het gericht verzamelen van informatie met betrek king tot het project en dit de EcoTeamers aan te bie den in handige koffertjes. Een-EcoTeam is een pro gramma waarbij burgers gedurende acht maanden regelmatig in groepjes bijeen komen en kijken hoe zij zo milieuvriendelijk mogelijk hun huishouden kunnen voeren. Zij leren het milieu minder te belas ten en te sparen op de gas-, water-, en lichtrekening. Deelnemers aan het project zien in die periode hun afval'slinken en de meters minder snel oplopen. Dit alles gebeurt aan de hana van een werkboek met zes thema's. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij mevrouw Kiers, coordinator van het meldpunt in Schiedam, telefoon 4578757 (maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16,00 uur). Op woensdag 8 oktober jl. ontvingen drieTurkse groentewinkels per post hun eigen reclamefolder terug voorzien van hakenkruizen en kreten als 'raus'. Eén van de ontvangers is de firma INCI in de Gorzen. Wij, de ondertekenaars van deze brief, zijn net als de mensen van INCI ontdaan en woedend over deze racistische actie. De firma INCI is een ge respecteerde zaak waar velen uit de Gorzen, van verschillende komaf, klant zijn. De dader of daders van deze schandalige actie, die niet het lef hebben om openlijk op te treden, maar op deze stiekeme wijze hun zieke ideeen spuien, verdienenslechts onzeafkeuring en minachting.Metdeze acties wü men het samenlevenin onze gemeenschap ontwrichten. Tegen dit soort pogingen verzetten wij ons. Wij 2etten ons dagelijks in voor de Gorzen en voor alle mensendie daar wonen en werkenongeacht hun on derlinge verschillen Respectvoor enacceptatie van elkaar is daarbij ons uitgangspunt. Door deze brief willen wij demensen van INCI laten weten dat wij met hen meeleven en hun woede delen. Maar ook willen wij alle Schiedammers binnen en buiten de Gorzen met deze brief oproepen zich te verzetten tegen intolerantie, discriminatie en racisme, want daarvoor behoort in onze samenleving geen plaats te zijn. StichtingColor, basisschool De Gonen, basisschool Sint Wiliibrordus, Bewonersvereniging Schiedam-Zuid, Wijkbeheeroverleg Schiedam- Zuid en huisartsenpraktijk De Gorzen. Door Desiree van der Jagt Schiedam De grenzen van het Schiedarnse centrum gaan verder dan alleen de binnenstad. De historie, de wikkels, de horeca, maar ook woningbouw rondom de hui dige binnenstad moeten het centrum opwaarderen. In po tentie heeft Schiedam alles in zich. Alleen is er momen teel een gebrek aan organisa tie, onderhoud en misschien ook wel daadkracht. In de beleidsvisie van de gemeen te staan alle mogelijkheden om de binnenstad op te waarderen. De haalbaarheid hangt weer af van de organisatie, maar bovenal van het geld. Heeft Schiedam en heb ben de Schiedammers meer over voor een verbeterde binnenstad. Het Rotterdams Dagblad zet zon der een zak geld in de hand de mogelijkheden uit de beleidsnota op een rijtje. Poorten De Schiedarnse binnenstad kent verschillende entrees. Vanaf de 's- Gravelandseweg kan de stad over de Proveniersbrug worden bin nengereden, maar wie over de 's- Gravelandseweg rydt heeft niet in de gaten dat hy de binnenstad nadert. De situatie is niet alleen onduidelijk, maar ook verwar rend. Er is hier een aantal verbe teringen nodig, zoals het bebou wen van het Doelepleïn en door trekken van de Noordvestsingel met de aansluiting op de Prove niersbrug. De brug kan pas veran- Hoogop de prioriteitenlijst staat de opknapbeurt van het Broersveld. Hoewei nu niet te zien, heeft de straat alles in zich om een stijlvolle winkelstraat te worden. Foto Roei Dijkstra deren op het moment dat de trams er niet meer overheen rij den. Pas dan kan het deel van de brug dat een verkeersfunctie heeft aanzienlijk worden ver smald en kunnen de op- en afrit ten worden ingekort. Aan een nieuwe poort voor de bin nenstad wordt momenteel ge werkt. Het NS-station wordt bin nen enkele jaren een openbaar vervoersknooppunt met een men ging van veel verkeerssoorten. Het belang van het Stationsplein als entree van de stad zal daar door sterk toenemen. Nu nog neemt het station een achterafpo- sitie in. In de nabije toekomst vraagt het plein, daarom om ver nieuwing. Het ontwerpen van het nieuwe Stationsplein is dan ook een van de belangrijkste opgaven voor de komende jaren. De Dam is de historische invals- route vanuit het westen. Vooral fietsers en voetgangers maken hiervan gebruik. De Dam moet zo veel mogelijk haar huidige uit straling behouden. Leegstand is daarin een bedreiging en moet worden voorkomen. Binnen de historische route wordt een belangrijke plaats ingenomen door de Hoogstraat, maar dit stuk oud-Sehiedam wordt op vele wijze bedreigd. Bijvoorbeeld door bana le winkelpuien, door gedateerde bestrating en door de rommelige uitstraling op straat. In stand en intact houden van de Hoogstraat is van vitaal belang voor de* bin nenstad. Wonen boven de winkel panden is een vereiste en daar naast moeten de karakteristieke gevels en winkelpuien worden op geknapt. Maar een probleem van de Hoogs- De lijn Stadserf, Hemaplein en Broersvest doorkruist het centrum. Het is de meest centrale plek in de stéd. Belangrijk is de relatie Stadserf-Hemaplein als ondeel bare ruimte, de 'suite' met de Broersvest als schuifdeuren. De ene ruimte de salon, de andere de eet kamer. Uit de beleidsnotitie 'Een toekomst voor de' 'sprong1 traat is de lengte. In het plan wordt dan ook geopperd om een nieuwe inhoud te vinden op die plekken van de Hoogstraat waar de gangbare winkels geen klandi zie meer vinden. De link met re creatie en toerisme is dan snel ge legd. Het tweede deel van de Hoogstraat zou een ideale plek zijn voor een bundeling van an tiekwinkels, De oorspronkelijke Grote Omloop waarin bezoekers een vaste Toute door de binnen stad moeten lopen, krygt daar door kleinere omlopen in zich. Een juweeltje m de binnenstad zou volgens de opstellers van de notitie de Grote Markt moeten worden. Als het nieuwe stadskan toor klaar is, vervalt een deel van de functie van het oude stadhuis. Alleen het trouwen blijft op die plek. Het oude stadhuis is daarna by uitstek geschikt voor een grand café. Om de Grote Markt meer allure te geven zal het par keren worden verboden en komt er bijzondere verlichting. Een kunstwerk of een fontein zal dit plem één van de trekkers in de binnenstad maken. Stadsboulevard Hoewel dat nu nog niet zichtbaar is, heeft de Broersvest alles in zich om de stadsboulevard te wor den; een ruimte die uitnodigt om te slenteren en te flaneren. De Broersvest is nu niet meer dan een onoverzichtelijke verkeers- ader die de stad in tweeën splijt in plaats van met elkaar verbindt. Het autovrij maken van de Broersvest is een verleidelijke op tie, maar de gemeente is hier geen voorstander van. De Broersvest is en blijft een van de belangrijkste entrees van de stad. Even verderop ligt -net zo on overzichtelijk- de Koemarkt. De ruimte en de bebouwing langs de wanden is in orde, maar daar is al het positieve ook mee gezegd. Al lereerst is het volgens de beleids notitie van belang dat de kiosken verdwijnen. Dat alleen al zal moeilijk genoeg zijn,beseffen ook de opstellers van de notitie. Daarnaast zit de inrit naar de par keergarage een goede oplossing danig in de weg. Inmiddels zyn drie verschillende modellen ge maakt om de Koemarkt te verbe teren. De makkelijkste manier is de huidige situatie te handhaven en alleen de trambaan te verplaat sen naar de middenberm. De tweede mogelijkheid is om de aansluiting met de Gerrit Ver- boonstraet te verplaatsen, en de laatste de inrichting van de Koe markt als efficiënte verkeers ruimte door het uiteenleggen van de verschillende rijrichtingen. De overige ruimtes worden met groen of verharding ingevuld. Momenteel worden de drie oplos singen onderzocht. De langverwachte beleidsnotitie gaat in op alle onderdelen van de binnenstad, maar bedragen voor deze ingrijpende operatie kunnen nog niet worden genoemd. Pas bij de uitwerking van de diverse deelplannen krijgen gemeente en betrokkenen enig inzicht in de kosten, Wat nu op tafel ligt is een brede visie zoals de binnenstad er volgens de gemeente Schiedam in de toekomst uit moet komen te zien. De eerste uitwerking is de notitie openbare ruimten in de binnenstad, die later deze week wordt gepresenteerd. De beleidsnotitie en het actieplan binnenstad Schiedam 'Een toe komst voor de oorsprong' wordt dinsdag 28 oktober tijdens een discussieavond besproken. De avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de foyer van het Theater a.d. Sekte. Een week later, 4 november, heeft om 21.00 uur een gecombineerde raads commissie algemene en economi sche zaken en ruimtelijke orde ning plaats. Door Jan Rozendaal VlaardingenChris van der Wal is elf jaar werkloos. Z'n hele leven had hij hard gewerkt als uitvoer der bij een aannemersbedrijf. Door een reorganisatie kwam hij op straat te staan. Hij begon voor zichzelf, maar voordat dit kon sla gen ging Chris door z'n rug. „En toen was het natuurlijk snel afge lopen." Chris, weduwnaar, sleet z'n dagen met het doen van het huishouden in z'n flatje en een beetje wande len door de stad. „Soms ga je er gens een bakkie doen, maar ja, dsarhoef je natuurlijk riet steeds aan te kloppen. En te vaak een kopje koffie in 't café betekent dat je aan het einde van de maand een week tekort komt. Dat gaat dus ook niet. Je raakt vereen zaamd. Gelukkig leeft m'n moe der nog. Lid worden van een ver eniging? De contributie is te duur. En een avondje uit gaat al helemaal niet," zegt Chris. „Natuurlijk solliciteerde ik," gaat hy verder. „Maar met mijn leef tijd, ik ben 50 jaar, is dat zinloos. En als ik niet te oud ben, dan heb ik geen werkervaring. En tegen de tijd datje een omscholingscur sus heb gevolgd, hebben ze je niet meer nodig. Het was altyd wel wat en dan verhes je op den duur de moed." Totdat hy door zijn by standscon sulent van de afdeling sociale za ken van de gemeente Vlaardin gen werd doorverwezen naar het proleet 'Actief in Vlaardingen'. „Ja," zegt hy met grote tevreden heid, „toen kwam ik bij Annie te recht." 'Annie' is Anme Toren- vliet van Het Burea j Wel2ijnspro- jeeten, dat dcor de gemeente is in gehuurd om in samenwerking met de afdeling sociale zaken 'Ac tief in Vlaardingen' uit te voeren. Na een gesprek van anderhalf uur stond Chris, die m de bestanden als 'onbemiddeibaar' te boek stond, te trappelen om aan het werk te gaan. „Ik heb hem in het begin moeten afremmen," zegt Torenvliet. Chris is officieel barmedewerker m wijkcentrum Nieuwelant aan de Rotterdamseweg, maar in de praktyk weten ze hem te vinden voor allerhande voorkomende ki-njes. Een deur die klemt, ver lichting die niet werkt, een recla mebord in elkaar timmeren, Chris lost het wel op. Het wijkcentrum is bly met zo'n enthousiaste kracht die met op een paar uurtjes kykt en Chris is gelukkig en doet regelmatig 's nachts om half een het licht uit van het wijkcentrum. „Daar heb ik elf jaar op zitten wachten. Ik voel me weer mens. Je raakt weer ingeburgerd Hopeloze knie „Je komt eens buiten de deur," haakt Then Vredenbregt m Hn is nadat hij werd afgekeurd acht jaar werkloos en heeft 'zeker hon- derd keer' gesolliciteerd „Maar," zegt hij tegen wethouder Aart Kool, „ik heb een hopeloze knie en ben met m'n 40 jaar zo oud dat ik zelfs by de post wordt afgewe zen." En Theo, die bij eenWAO-herkeu- rmg nog maar voor de helft is af gekeurd, wil zo graag. Sollicite ren Werken. Cursussen volgen, en moet iemand dat wel be- i.n," zegt Theo Hy heeft on langs eens geïnformeerd voor een EHBO-cursus. „Maar dat kost 250 gulden. Dat geld heb ïkmet." Volgens de wethouder moet daar toch een mouw aan te passen zyn. Want Theo is sinds kort als vrij williger werkzaam by jongeren centrum Europe en heeft ook veel werk verzet op de bouwspeel plaats tijdens de zomervakantie. „En daar zijn ze reuzebly met ie mand die een EHBO-diploma heeft" Torenvliet zal onderzoe ken of die cursus ergens te decla reren valt, belooft ze Theo en wet houder Kool. In tegenstelling tot Chns van der Wal, die zichzelf wel tot z'n pen sionering in het wijkcentn m ac tief ziet zijn, ziet Theo Vollenb* regt, die vroeger laborant was. het vrywiliigerswerk als tussenstap. „Ik blijf zoveel mogelyk sollicite ren zegt hij ondanks dat de eer ste honderd pogingen zyn mis lukt. Het kan allebei, beaamt Toren vliet. „Het vrywiliigerswerk kan heel goed als stap worden ge bruikt naar betaald werk. Bij een sollicitatie scheelt het wel als je kunt aantonen datje vrywiliigers werk verricht." Bovendien geldt voor deelnemers aan 'Actief in Vlaardingen' dat ze zyn vrijge steld vun sollicitatieplicht. Dus mensen die in dat geval wel solli citeren moeten wel gemotiveerd zijn. „Ik ben hartstikke gemoti veerd," zegt Theo. „Als een baas me maar eens een kans gaf," Lichte dwang Steeds vaker gaan in de politiek (in elk geval in de verkiezingspro gramma's) stemmen op dat men sen met een uitkering moeten worden gedwongen te solliciteren of een opleiding te volgen. Zowel Torenvliet als de deelnemers zien daar niet zo veel in. „Je moet wel gemotiveerd zyn," vindt Chris. „Maar," zegt Torenvliet, „tegen een lichte dwang ben ik niet. Als ik de kans kryg met mensen te praten, zeggen ze, ondanks dat ze uit zichzelf niet zouden komen, achteraf dat ze het toch wel leuk vinden Soms moet iemand over de drempel worden geduwd." Want in principe, zegt de project leider is er voor iedereen een plek. Iedere bystandschent heeft z'n kwaliteiten én het is voor To renvliet de kunst om daar het vrij- willigersbaantje en/of de juiste cursus by te vinden. Zoals die mevrouw die van vege een aller gie elke anderhal uur moet spui ten. Die brengt r a drie keer in de week maaltijden rond en heeft zo'n route uitgestippeld dat ze in anderhalf uurweerthuis is. Of die psychiatrische patiënt die de om geving nogal vervuilde door over al rotzooi neer te gooien en te plassen. Nu hij deelneemt aan het schoor-.- aakproject doet hy dat niet meer. Want hij moet het zelf opruimen. 'Actief in Vlaardingen' gaat niet alleen om een of meerdere dagde len per week bezig zijn, tegen be talingvan maximaal honderd gul den per maand als extraatje bo venop de uitkering, maar ook om het gevoel van eigenwaarde op te vijzelen. Al is het maar om thuis tegen de kinderen te kunnen zeg gen dat pa of ma naar het werk moet. En het gevoel te hebben om er bij te horen. Een doel te heb ben. Torenvliet: „Een vrijwilliger heeft onlangs z'n voet gebroken. Ik bel hem dan af en toe op om te horen hoe het gaat. Daarmee geef je mensen het gevoel er bij te ho ren." Chris van der Wal heeft vanavond z'n eerste les voor de computer cursus die hij mag volgen. Be taald, omdat hij meedoet aan 'Ac tief in Vlaardingen'. Want dan kan hij binnenkort ook de admini stratie van wijkcentrum Nieu welant bijhouden. „Ik moet nog oppassen, anders ben ik nooit meer thuis," lacht de Vlaardin^er die een paar maand°n terug uit verveling maar weer eens een ka mer van z'n flatje ging behangen, maar zich nu zo'n beetje onmis baar heeft gemaakt. Dinsdag 14 oktober SCHIEDAM Podium. Jamsessie, 21.30u. VLAARDINGEN De Ujndraaijer. SoJidair'93, 20.00u. De Lijndraaijer. Lezingover politiek, 'De rol van GroenLmks bin nen de overheid', 20.45u. Vredes- kerk. Discussie over 'New Age' met ds. Betty van Gorcum, 20.00u. De Pijpelaar. Bingo, 20,OOu. ROTTERDAM De Doelen. kl.z. Piet Veenstra, 20.15. tuxor Theater. De Jantjes, 20.15. Dizzy. Bart Lust Quintet, 22.000.T.Theater a/d Mul! erpler. Hamlet, 20.00. Rotterdamse Schouwburg, gr.z. De naakte stad, dne manieren om te overleven, 20.15. Zaal de Unie. Architectuur debat, 20.30. Casino Rotterdam. Kenmngsmakingsweek. Woensdag 15 oktober SCHIEDAM Dc de Woudhoek. Voorlichtingsbij eenkomst electromsch betalen, 14.00-16.00u. ROTTERDAM Luxor Theater. De Jantjes, 20,15. Zaal de Unie. VolgspotUve, 20.30. O.T. The, der a/d Müllerpier. Ham let, 20.00. Rotterdamse Schouw burg. klz. UitdePakken,20.30;grx De Rotterdamse Dansgroep, 20.15. Grote- of St. Laurenskerk. Lau- renslez/ng, 20.30. Casino Rotter dam. Kenmngsmakingsweek. ROTTERDAM Cinerama 1: The Lost Worid' (afl dag. 12.30-15.30-18.30-21.30. Cinerama 2: 'My BestFnend's Wed ding' (al) dag.16-18.45-21,20; do- .vr.ma.di. ook 13.15. Cinerama 3: 'Men In Black' (12) dag.14-16.35- 19.10-21.45. Cinerama 4: 'Bean, The Ultimate Disaster Movie' (ai) dagi3.30-16-19-21.50. Cine rama 5: 'Gordel van Smaragd' (12) dag.l5.10-18.10-21.10;do.vr.ma- .di. ook 12.10, ïmax Theater: 'Su per Speedway' (at) dag 14-16; do. ook 13; vr. ook 10; za.ook 11. 'Ring of Fire' (al) dag.15; za, t/m wo. ook 13. The Lost Worid' (al) dag.17- 19.15-21.50; vr. ook J \30; zo. t/m wo. ook 10.30. Lantarc 'Career Girls' (16) dag 20. 'HappyTogether' (al) dag.22. (met op ma.}. Venster 2: 'Broos' (16) dag20. 'FloatingUfe' (16) dag. 22. Venster 3: 'MaVieen Rose' (al) dag.20-22. Venster 4: 'A Moment of lnnocence'(al) dag (beh- .ma.) 19.30. 'Engelchen' (al) dag21.30. 'Angst Essen Seele Auf (al) ma.19.30. Lumière 1: The Lost World' (al) dag 12.15-15.15- 18.15-21.15. Lumière 2: 'AirForee One' (16) dag.12.10-15.15-18.20- 21.25. Lumière 3: Copland' (12) dag21.2Q. 'George of the Jungle' (al) dag.13.20-15.50-18.20. Lu mière 4: 'Paradise Road' (12) dag.18.05-21.10; do.vr.ma.tii. 12- 15. Rexane: 'Gulzige Liefde' (18) do. t/m zo. doori. voorst. "Zwoele Zonne- tnp' (18) ma. Vm wo. doori. voorst. Pathé: 'Air Force One' (16) dag.ll45-14.40-18.15-21.20; za. metom 11.45. 'Austin Powers: In ternational Man of Mystery' (12) dag11-13.20-15.30-17.40- 19.50-22.05; wo. niet om 13.20. 'Conspiracy Theory" (12) dagl8.15- 21,10; do.vr.ma.di. ook 11.40- 15.20. 'Copland' (16) dag.lLlO- 13.45-16.20-18.55-21.30. 'My Best Fnends's Wedding' (al) dagll.15-14.lQ-lS.40-19.05- 21.40. 'Nothrng to lose' (a!) dag.l7.15-19.35-2155;do.vr.ma- .di, ook 11.20-14. 'Face/Off (16) dag11.35-14.30-18.05-21.20. Sneak Preview; 'One Fine Dove' (16) di. 21.30. Kindermatinee Cinerama 2: 'George w* jngle' (al) za- .zo.wo.13. Ci.1 jma 5: '101 Echte Dalmatiërs' (al)zajo wo.12.45. lu mière 4: 'NaDofeon' lal) za- .zo.wo.13-15.30. Pathé: 'George uit de Jungle' (al) za.zo.wo.11.30- 13.45-16. 'Free Wiliy3: De redding' (al) za.zo.wo. 11.15-19.15-15.15, 'Richie Rich' (al) wo.13.15.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3