HBSS drukt stadgenoot dieper KW»kMlt er °plos in de degradatieprohlemen Voetbalverenigingen luiden de noodklok Grauwmeijer en Monteiro bewijzen hun waarde voor Excelsior Maassluis ï/jshuiu Jpn/fi JjJ DVO'32 bakt Cion poets Gelijkspel Deltasport Weer rood voor Dennis Sala Invaller TSB goed voor punt Knipscheer ziek van nederlaag PPSC-doelman Zenil Maglajac kan basisplaats wel vergeten Pollux heeft nederlaag aan zichzelf te wijten Volleybalsters Rijnmond winnen enerverend duel Zwaluwen houdt punten in huis Vlaardingse triathlon moet uit de anonimiteit Rotterdams Dagblad I DVO'32, luiter in de;derde klasse B, heeft in de Marathonweg-derby tegen gastheer Cion voor een regelrech te, stunt gezergó. Uitgerekend te gen Cion, de favoriet voor hot duel, haalde de ploeg van trainer Jaap van der Nol de eerste zege van het seizoen binnen. Met 4-2 werd Cion een poets gebakken. Johan van Toom opende voor Cion de score maar nog voor de rust moest de formatie van trainer Cees Goudswaard met tien man venier omdat Dennis Sterk met tweemaal geel was weggestuurd. De thee had DVO'32, en met name Yuksel Telli, goed gedaan want hij bracht zijn ploeg kort na de rust op gelijke hoogte en maakte er na de 1-2 van Brian de Wide, ook nog eens 1-3 van. Cion kwam terug in de wedstrijd door een benutte strafschop (ver oorzaakt door Ron van Wielingen) van Edwin Schrijvershof (2-3). Met nog acht minuten op de klok zorgde DVO'er Telli met zijn der de treffer voor de bevrijding. Zijn teamgenoot Arnold Visser kreeg twee keer geel (dus rood). Ook Maurice van Krimpen, Patrick Verschoor (DVO'32), Edwin ^-Schrijvershof, Michel Verschoor /én Sander Spanjersberg (Cion) kregen geel. Vlaardingen Deltasport heeft v verzuimd te profiteren van de -'misstap die koploper 's-Graven- zande zaterdag maakte. Het werd een 3-3 gelijkspel tegen de num mer vier op de ranglijst Xerxes. De Vlaardingers hadden de gehe- Ie wedstrijd het betere van het spel, maar nekten zichzelf door persoonlijke fouten. Vlak voor rust kwam Xerxes op voorsprong /uit. een vrije trap. Direct na de pauze bracht topscorer Jamo van i,der Wildé de ploeg weer op gelijke hoogte, maar lang kon zijn ploeg niet genieten van die treffer, want een minuut later kwamen de Rot terdammers alweer op voor sprong. Na de 2-2 van John van Leeuwen was het acht minuten voor tijd wederom Xerxes dat de leiding nam. Van Leeuwen redde -met zijn tweede gelijkmaker eern punt voor de Vlaardingers. Honselersdijk HVO heeft in en tegen Honselersdijk een 3-1 ne- Voorde rust was het spel van de Vlaardingers nog redelijk én dat leverde in de vijftiende minuut een 0-1 voorsprong op door, een 'treffer van Moreo Gravénbeék. Nog voor rust konden de Westlan ders de achterstand ombuigen in een 2-1 voorsprong. Na de thee was HVO onherkenbaar en kon den de Westlanders nog verder uitlopen haar 3-1. Tot overmaat van ramp kreeg Dennis Sala nog de rode kaart voorgeschoteld. Broer Berry heeft overigens voor lopig bedankt voor het eerste elf tal van de Vlaardingers. Vlaardingen Waar vroeger de jfvonken er bij de streekderby TSB-GTB nog wel eens af wilden vliegen, weid er ditmaal in Vlaar dingen keurig gevoetbald door beide ploegen. Het duel eindigde volgens de verhoudingen in een gelijkspel (14). TSB-invaher Jur- jen Bijl toonde zicht een 'gouden wissel' door tien minuten voor tijd de gelijkmaker te produceren. Ruim een kwartier na de thee opende Bud Loo mans namens het Schiedamse GTB de score uit een fraaie aanval. TSB was een groot deel van de wedstrijd in balbezit, maar schiep weinig scoringskan sen. Invaller Juijen Bijl had aan één kansje genoeg. Kaarten wer den er niet getrokken. Maasdijk Hoekse Boys-trainer Louis Knipscheer zat zaterdag na het uitduel tegen Maasdijk vroeg weer thuis. Balend van de 2-0 ne derlaag én de matige instelling die zijn ploeg had getoond. Bij de rust was het 1-0 door Ronald Ku- hn en na de thee verdubbelde André Steentjes de marge. ..Ik ben teleurgesteld." sprak Knipscheer, „omdat we na een aardige reeks wedstrijden ook vandaag de punten moesten kun nen pakken. De instelling was dramatisch." Spits Barry Knipscheer was ge blesseerd en er was geen ade quate vervanger. De Hoekse 'Boys' Wil Sonke, Martijn Hoek man en Bram Kok liepen tegen een g^le kaart aan. Door Erwin van der Lee Schiedam Het halfuur uitstel voor de derby HBSS-PPSC een gevolg van een ongeluk waarin arbiter Geilvoet verzeild was geraakthad zaterdag zijn invloed op wedstrijd. In de voorbereiding was een ongekende matheid in beide ploegen gekropen waardoor het duel geen moment kon boeien. Dat HBSS uiteindelijk met 2-1 juichend de handen in de lucht kon steken was daarbij te danken aan meer geluk dan voetbalwijsheid èn Berrie van Dien die tweemaal als enige wel reageerde op twee fouten v van PPSC-doelman Zenil Maglajac. Schiedam -- Met vier treffers héefcWK-aarivaEèr.i Marco Klein zaterdag ten koste van CVC Reeuwijk rijn zelfvertrouwen behoorlijk opgekrikt De ploeg uit Kethelwon met 6-0, blijft vijf punten achter op koploper Fïoreant maar zag het gat met de nummer drie.groeien.tot vier punten. Klein stond enkele weken droog, maar pegelde al voor de rust een giaszuivere hattrick op zijn naam. RobinSmallegange (fraaie diagonale volley) be- paalde de ruststand op 44Ldie groter had kunnen; rijn als Smallegange, Pim van de Helm em Jimmy yan Oudheusden het vizier op scherp hadden ge had. Na de thee nam ein r urn jf voor zijn reke ning en invaHer ïtoos van Harmélen pikte ook een doelpuntje mee. Ron Huisman enMan Oudheusden kregen geel. Voor het publiek was er weinig te genieten op het HBSS-complex. Slechts de twee 'spionnen' van PPSC (Coen Winkelman en Rob de Nijs) op de tribune kregen in negentig minuten genoeg huis werk voor de komende week. De technische 'pp'-staf zag de Thur- ledeploeg hard werken zonder een kans te ereëeren. PPSC bleef ook niets bespaard. Voor de rust dwong de ploeg helemaal niets af maar na de thee zette het HBSS met de rug tegen de rauur. Tot schrik van Het Jonas die na af-, loop slechts blij was met de 2-1 winst. „Op basis van de tweede helft ver-, diende PPSC minstens een punt," -vertaalde de HBSS-trainer de al gemene gevoelens op Harga. Het arme PPSC kon het slechts doen met de complimentjes maar kijkt na de nederlaag nadrukkelijk naar beneden. Het was een bijko mend verschijnsel bij de derby waarbij winst voor beide ploegen van essentieel belang was om uit de zorgen te komen.' PPSC be landde na teleurstellende uitsla gen op de voorlaatste plek, HBSS stond net boven de degradatiezo ne na de dramatische start. Grote kansen dwong de Harga-formatie niet af maar bijna elk duel werd wel in thuisvoordeel „beslist. HBSS had echter de hulp nodig van dé onzekere Zenil Maglajac om op voorsprong te komen. De PPSGsluitpostraakte een voorzet van Wout Griep maar half en zag vervolgens Berrie van Dien de bal uit de draai binnen tikken: 1-0, In de jacht op de gelijkmaker had PPSC een groot veldoverwicht en moest HBSS zich beperken tot de counter. De gelijkmaker kwam uit de lucht vallen. Een afstand schot van Cees van Lelieveld ver dween langs een woud van benen zomaar in de hoek. Lang kon PPSC niet genieten van die opste ker. Een overtreding van aanvoer der Jeremy Hagestein op Faust van der Meer werd slechts be straft met geel maar de HBSS- aanvoerder nam sportief wraak. Zijn vrye trap werd door Zenil Maglajac wederom half gekeerd waarna Berrie van Dien als eerste bij het leer was om de winnende treffer binnen te tikken. Door de klap kwam PPSC in de bekende hoek.te.zitten waar elk greintje geluk ontbreekt; Remco Magni had na een scrimmage een ideale mogelijkheid om de 2-2 maar schoot in plaats van tegen de tou wen bijna de comervlag uit de grond. Jeremy Hagestein knalde diep in de blessuretijd en de duis ternis vanaf dertig meter tegen de binnenkant van de paal. „We heb ben ook geen greintje geluk," bromde Ron de Bruijn die de con sequenties van de twee fouten van Maglajac al had getrokken. „Het moet anders in elk gevalmet keeper Dennis Limburg volgende week onder de lat." HBSS-PPSC M (M1.4L Berrie van Dien 1- 0.71. Cees van Lelieveld 1-1.74. Berrie van Dien 2-1. Bijzonderheden: Arbi ter Geüvoet uit Heenvliet toonde Jaap Boogaard, Zakaria Mehj ed, Jeremy Hagestein (PPSC) John van der Zouwen en Aijan Gijze (HBSS) de gele kaart. HBSS: De Jong, Van der Zouwen, Van Da len, Gijze; Van Zyl, Sander van Tilborg, Griep, Jaco van Tilborg (66. Quartel), Van der Meer, Evers, Van Dien {86. Bosselaar). PPSC: Maglajac, Magni, Hagestein, Boog aard, Haassen (60, Alberts), Harms, Van Vliet, Mehjed, Bouaouzan, Van Lelieveld, Keemink. Door Ton de Leede Maassluis De enige keer dat Manuel Monteiro niet werd afge floten door scheidsrechter W. van. der Sande betekende ook meteen de beslissing in de aantrekkelijke ontmoeting tussen Excelsior Maassluis en ASWH (eindstand {- 0). ASWH was zaterdag zeker niet de mindere van de Maassluise elf maar miste een koele afinaker, een speler als Monteiro waar "Maassluis' veel plezier van heeft en die op zeker niet voor het laatst dit seizoen doeltreffend was. Vooraf had Mark Nijssen, de suc cesvolle oefenmeester van Ex celsior, al een flauw vermoeden dat zijn formatie niet helemaal scherp was. „We zyn bezig aan een goede reeks," stelde Nijssen terecht, „en dan gaan de spelers snel denken van 'wat kan ons ge beuren': Zeker nadat we afgelo- pen dinsdagavond met 5-0 van SC frp^iinvUH T.f i f' 1 Feyenoord,'!.toch .niet. de minste club, hadden gewonnen sloop er misschien ongewild enige gemak zucht in de ploeg. Ook hadden we te maken met de schorsingen van Raymond Frehé en. Hans-Jïirgen Nicolai, toch je centrum, en de blessures van Edwin van Buren, Michel van Strien en Dave Ver maas." De gasten uit Hendrik-Ido-Am- bacht, met vier punten en pas vijf gescoorde doelpunten op de voor laatste plaats in Hoofdklasse A bungelend, begonnen wel scherp en zetten de thuisploeg de eerste tien minuten vast op eigen helft Verder dan wat ongevaarlijke schoten, indraaiende hoekschop pen én -een huizenhoog overge- séhoten 'kijker' vaff'de!gé6löfcte Ron van der Neut kwamen 'de vol gelingen van oefenmeester Arie Romeijn niet De tweede keer''dat Excelsior gevaarlijk doorkwam betekende gelijk de openingstref fer. Monteiro ontliep handig de buitenspelval en. reageerde ade quaat op een steekpass van Hes-, sel Hazewindes. Vanaf de mid denlijn spurtte hij op ASWH-doel- man Willem-Jan Barendregt af, •maakte een schijnbeweging en schoof de donkere aanvaller de bal beheerst in de hoek (l-Ö). Indien aanvoerder Robert Visser wat efficiënter had gereageerd op twee panklare voorzetten dan had Excelsior met een gerust hart kunnen gaan rusten. „Waren die ;.:fweë goéde1 kansen benut," -had 'Tassen 'geen ongelijk, „dan was de partij beslist geweest Nu gin- gen wehiët zoveel onrust de twee- de helft in', dat ging ten koste van ons spel." Het was louter aan Rob Grauwmeijer te danken dat AS WH niet tot scoren kwam. Inzet ten van Michel Devilee, invaller Kolo Mulbah en Ron Tempelaar werden met handen en voeten ge keerd door Grauwmeijer. „Grauwmeijer redde ons weer," was Nijssen vol lof, „en dat doet hij al weken. Dat hij nog steeds niet tot.de.beste, keepers van het zaterdagvoetbal wordt gerekend is - mij een raadsel." Excelsior dook pas vijf minuten voortijd ge vaarlijk op voor het doel van AS WH. Eindelijk werd Monteiro eens niet teruggeblazen door dé leidsman, zijn inzet smoorde ech ter op de doellijn waarna ook Ro bert Visser de bal niet over de lijn gegleden kreêg. „Echt.onbegrij pelijk,hekelde Niesen* de ^bi- ter, „hoe Monteiro steeds werd af gefloten. Ik kreeg er gewoon an dere gedachten bij. Ook. liet 'hij zonder aanleiding zo'n acht minu ten doorspelen. Daarom moet ik de ploeg een groot compliment maken dat we de winst in eigen huis hebben gehouden." Excelsior Maasshiis-ASWH 14) (1-0). 29. Manuel Monteiro 1-0. Bijzonderheden: Scheidsrechter W. van der Sande (Eersel) gaf geel aan Manuel Monteiro, Timo Vfreg- mann (beiden Excelsior) en ASWH-speler Mark van der Velde. Excelsior Maassluis: Grauwmeijer, Men- donca, T. Visser, Hazewindes, Vbogt, Loe- ve, Rasens, Louter (54. Starmans), R. Vis ser, Monteiro, Marijs (57, Wiegmann). AS WH; Barendregt, Bos, Hessing, Hopstaken, Slagman (78, Würth), Tempelaar, Devilee, Duijnhouwer, Van der Neut (46. Mulbah), Van der Velde, Goossens(58.Rijsdijk). Faust van der Meer (rechts) wenst PPS- C'er Jeremy Hagestein een prettige wedstrijd. Het duet had een extra dimen sie omdat de clubs volgend seizoen mo^T" gelijk fuse-;V <r ren. Wellicht dat de aan voerders dan samen in één elftal spelen. Foto Peter Molkenboer Zaterdagvoetbal derde klasse Redelijk herstel MVV'27 Die Haghe-MW'Z7 0-0. MW27 heeft zich zaterdag rede lijk hersteld van de misstap die de ploeg vorige week maakte tegen CION. Het werd ineen goede wedstrijd 0-0. Trainer Cor van Hoeven, dit keer in stemmig grijs, had een hecht, team aan het werk gezien en was derhalve niet ontevreden mr'. het gelijkspel tegen de Hagenaars. Het enige manco bij de Maaslanders was het missen van de kansen die het wel degelijk kreeg. Vijfde klasse HSC haalt stevig uit HSC-Maluku 5-2 (3-1). HSC kwam al snel op voorsprong door Marcel Zeebregts en dat bracht enige gemakzucht in de ploeg van Arwin Verburg. Maluku kwam nog wel op gelijke hoogte, maar daarna was HSC toch een maatje te groot. De overige treffers kwamen van Martin Witvliet, Luca Taurozzi, Jan Dave Vermeulen en Karei de Ron. Badios Boys-DRGS 3-3 (l-l).DRGS kwam in de 30ste mi nuut op achterstand, maar antwoordde direct via Jerry Monkou: 1-1. Na rust kwam de ploeg wederom op achter stand, maar via een van richting veranderde vrije trap kwamen de Schiedammers wederom langszij. Ronald Wamaax bezorgde zijn ploeg tenslotte de gelijkmaker, Dubbels Refoba in de fout Jte fo ba-Ommoord 2 5-3, De start was veelbelovend doof* de winst van Chris van der Knaap (15-14,0-15,15-8). Nitte van Landschoot zegevierde in twee sets (18-15/15-11) en Dana Kuil won met 11-8 en 11-1- Daarna gingen de dub bels in de fout en kon Ommoord terugkomen tot 3-3. Chiista Boeters en Dana Kuil maakten daarna geen fout (15-7/15-12), Chrïsta Boeters had het laatste woord met. een 2-0 winst (11-4 en 11-1). TSF-Onder Ons 3-5. Alleen de enkelspelen waren in staat een bijdrage te leveren aan de score. Tegenstander On der Ons uit Den Haag spon er garen bij en zegevierde. Voor de Schiedammers scoorden Reza Tazari, Monique Louwers en invalster Geraldine van der Geest. Waterpolo Sander Maarleveld op dreef Hoom-WSV 9-7. Sander Maarleveld had met vier doel punten een groot aandeel in de belangrijke overwinning. Door de zege ziet het er naar uit dat de strijd om de titel gaat tussen Katwijk en WSV. De periodestanden waren 0- 1,3-5,4-6 en 7-0. Net zoals doelman Van Duinhoven van MW in het begin van het seizoen demonstreerde om de bal bij een uittrap in een keer in het doel van detegenpar- tij te krijgen, overkwam dat zaterdagavond ook Marco de Zwart uit een verre gooi plaatste hij de bal achter de* doelman van Hoorn. Nadat van beide teams een speelster was weggestuurd, moest ook Ellen Jaeger het veld ruirnen. Vol onbegrip vroegze de scheidsrechter waarom. Foto peter Moikenboer PoorBas van den Berg Vlaardingen —De elk jaar weer be laden hockeyderby tussen de vrouwen van Pollux en Asvion kreeg gisteren eindelijk weer eens een winnaar. Hoewel de thuisclub een meer gemotiveerde indruk maakte, was het Asvion- speelster Esther d'House die vijf minuten na rust ongehinderd de bal aan de stick hield en keepster Mar greet van Halewijn van Pol lux kansloos Üet: 0-1. Daarna drong Pollux sterk aan, maar de Vlaardingsen hadden in feite hun kruit voor rust ai ver schoten- Toen waren ze ver in de meerderheid, maar misten ze de koelbloedigheid om het duel te beslissen. Katinka Kuil, die voor de Schiedamse verdedigsters veel te snel was, schoot zelfs een keer tegen de paaL Waar de Broekpol derbewoonsters de eerste helft niet in slaagden, lukte bij Asvion kort na rust wel. De Schiedamse vrouwen, die vorige week nog een zwakke indruk maakten tegen Ommoord en met 0-2 verloren, waren veel sterker. Regelmatig konden de onnauwkeurige passes van Pollux worden onderschept. Hoewel de aanvallen van de thuis club op een hand waren te tellen, was hét bij counters laatste 'vrouw* Couthy Wattez die de ac ties met ferme klappen verijdel de. Halverwege de tweede helft kreeg Asvion zelfs de kans de zege vei lig te stellen met een strafbal. üi- euwke Prins kroop achter de bal, maar schoot die in de handen van de uitvallende Margreet van Hale- wyn. De Vlaardingsen putten daaruit moed, maar schoten schromelijk tekort in de combina ties. Om het spel te verplaatsen werden de meeste ballen hard naar voren geslagen en regelma tig opgevangen door de hechte Asrion-verdediging. Ook bij het nemen van de strafcomers was Pollux niet erg gelukkig. Het trio dat zich er mee bemoeide, bezat- niet de zuiverheid om de gelijk maker te produceren. „Toch zou die verdiend zijn ge weest," reageerde de teleurgestel de trainster Nicolien de Rond van Pollux na afloop. „Want over het algemeen waren we veel sterker. Voor rust had de derby al beslist moeten zijn, maar we-sprongen veel te slordig met de kansen om. Eerlijk gezegd was een 34 uitslag veel meer de verhouding ge weest." Schiedam/Vlaardlngen—Zowel het Schiedamse HBSS als het Vlaar- dingse Cion heeft een actie op touw gezet om kaderleden te werven, De voetbalclubs hebben een chronisch tekort aan vrijwilli gers die nodig zijn om de club draaiend te houden. Van beide verenigingen hebben alle leden een enquêteformulier ontvangen waarop ze moeten aangeven öf ze 2ich beschikbaar willen stellen. Cion-voorzitter Jacques Spanjers berg schrijft zijn leden dat er di verse zaken op een andere manier moeten gaan verlopen omdat de dub anders niet Iran overleven. Tevens geeft hij aan niet nog een jaar voor te veel zaken de verant woordelijke man te willen zijn. „Door gebrek aan voldoende an dere bekwame bestuursleden en een heel verkeerde mentaliteit van te veel leden is het een on- werkbare organisatie geworden," aldus Spanjersberg. De Vlaardingse zaterdag-derde klasser mist volgens de voorzitter een penningmeester, een persoon die het clubblad inhoud geeft en zorgt voor de verspreiding, een grensrechter bij het tweede elftal, barpersoneel, onderhoudslieden en een mentaliteit bij velen om' met elkaar te zorgen dat zaken ge daan worden. Ook KBSS kan barmedewerkérs en hulp bij het onderhoud gebruiken. Verder worden de leden opgeroepen zit ting te nemen in een commissie of leider van een elftal te worden. Schiedam In de volleybalcompetitie heeft zowel het mannen- als vrouwenteam van Rijnmond zater-. dag in de eerste divisie een overwinning behaald. In sporthal Groenoord was de mannenploeg met 3-0 te sterk voor het Brabantse WC, de vrouwen versloe gen in Millingen aan de Rijn thuisploeg Switch'87 na een enerverend duel met 2-3. De mannenploeg moest eigenlijk wel van WC win nen omdat de krachtsverhoudingen tussen dénum- mers drie tot en met elf heel gering lijken te zijn en ■ihetteam van coach Tónfë vin Bfëdaalshümmer tien >opde.nummer vier WC slechts vier punten achter stand had. Dat verschil werd door Rijnmond weer tot één teruggebracht. Met een prima passende Arjan Vijfrinkel en gesteund door libero Karl Schot kwam de Schiedamse ploeg via 15-9,16-14, en 15-10 op 3-0. Bij de vrouwen was coach Hans van Setten erg te spreken. „Het was een goede wedstrijd, waarin én Switch en wij een tijdje de lakens uitgedeeld hebben, maar wij ondanks de steun die Switch van het fana tieke thuispubliek ondervond in de besÜssende vijf de set, de kracht hadden om via 9-15 de wedstrijd in ons voordeel te kunnen beslissen." Rijnmond begon voortvarend en won de eerste set ondanks een 7-13 tussenstand slechts met 13-15." Aan het eind van die set kregen we het al moeilijk," zocht Van Setten de verklaring voor het ruime ver lies van de twee volgende sets (15-7 en 15-8). „Geluk kig had Switch niet de oplossing voor ons antwoord op hun slimme manier van aanvallen en kregen ze steeds meer moeite met onze service." Nadat Rijn mond via 5-15 op 2-2 was gekomen maakte zijn team het daarna keurig met 9-15 af. Vlaardingen Na twee achtereen volgende gelijke spelen, heeft Zwaluwen zaterdag in eigen huis weer een overwinning geboekt. Na een zeer aantrekkelijk duel te gen Beursbengels kon trainer Aad Andriessen dankzij een 2-1 zege de felicitaties in ontvangst nemen. Bij de rust ging de Vlaardingse eersteklasser met een 1-0 voor sprong aan de leiding dankzij een treffer van Ricardo Pinto. Mark van Krieken wist een Amsterdam se verdediger nabij de achterlijn de bal te ontfutselen en boogde zijn prooi keurig bij de tweede paal waar Pinto de openingstref fer diagonaal binnen kopte. Zwa luwen had al veel eerder kunnen juichen als Stefan Geldof in de derde minuut iets meer geluk had gehad. Hij schoot de bal vanaf zo'n dertig meter over de te ver voor zijn doel staande keeper, maar de dwarsligger Tag' een suc cesje in de weg. Ook Fransisco dos Santos was nog dicht bij een treffer. Beursbengels kreeg weinig seo- ringsmogelijkheden, maar kwam wel langszij door middel van een vrije trap waarbij doelman Ronald Bunte er 'niet goed uitzag'. Na dien hield de sluitpost zijn ploeg op de been door een inzet van een doorgebroken Beursbengel tol een hoekschop te degraderen. In valler Ali Ozcan hielp Zwaluwen tenslotte aan de winst. Hjj tikte uit een voorzet van Dos Santos de winnende treffer tegen het garen. Zwaluwen-aanvoerder Martin van BalJegooijen kreeg geel. 'Beurs bengel' Niokerk kreeg twee van dergelijke prenten, dus rood. Vlaardingen De Stichting Vlaardingen Triathlon wil volgend jaar 'scoren' met het evenement In 1998 (14 juni) wordt de triathlon voor de vijftiende maal georganiseerd en de organisatie vindt dat het daar mee hoog tijd wordt dat de triathlon op de kalender van de Nederlandse Triathlon Bond een vooraan staande plek gaat innemen. Twee jaar geleden leek de Vlaardingse triathlon roemloos ten onder te gaan omdat de politie met mee wilde werken. De zwem-flets-loop-race moest uitwij ken naar Bergschenhoek en zelfs de politiek bemoei de zich met de commotie rond de triathlon. Vorig jaar hervonden de organisatie en de overheidsinstanties elkaar en was aflevering nummer veertien, met de Krabbeplas, Maasland en de Broekpolder als decor, een feit. Naar alle waarschijnlijkheid zal de Vlaar- dingse triathlon worden aangewezen voor het afde lingskampioenschap van Zuid-Holland en Zeeland. Die status zal ongetwijfeld meer deelnemers aan trekken dan vorig jaar. tV Dg 3portfi,-ii Wargrtet bestaat uit 2 Sporthallen sV Deze hallen zijn geschikt voor alie binnensporten ■ft Voor het komende Indoor sportseboen djn er In de sporthal Margriet en sporthal Qtpenonrd nog uren/dagen vrij. U kunt snel (tijdens kantooruren) telefonisch reserveren op nummer 248 5508. Dienst Sport on Recreatie f Nletmte Daml&an S 3119 KA Schiedam Telefoon (OIO) 246 55 08 Fax (OIO) 47014 22

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4