Waterwel 11 m 'De pastoor trilde bijna van het graf af Kunst ruilen op de begraafplaats {pülÉ Meer fietsklemmen bij station i# Meer groen 'Variations®' Klaverjasmarathon Creamarkt in De Erker Rommelmarkt in Kluphuis Oost Ruilbeurs in De 4 Molens 'Wolf in schaapskleren Demonstratie- en Doedag voor gehandicapten De sfeer van Parijs met Padam Padam De Nie lijsttrekker CDA In Maasland OPROEP AAN ALLE JONGEREN VAN 40+ Rotterdams Dagblad Vrijdag 28 november 1997 Zeven jaar is er in het diepste geheim aan gewerkt In het verre Limburgse Maasbree experimenteerde kweker Steehks met de hulp van een veredelingsbedrijf. En gisteren was het resultaat van die arbeid in alle média te zien. Logisch, want het gaat om een we reldprimeur. Dankzij Steenks hebben we nu naast de witte, gele, ro ze en rode ook een groene roos. Meer groen, werd gisteren'ook gepropageerd op een bijeenkomst in het Vlaardingse DeltahoteL De voorzitter van de club, die deze had,,., georganiseerd, vertelde dat er 170 uitnodigingen de deur uit waren gegaan. In het zaaltje waren in totaal tien tafels met elk yijf stoelen klaargezet Een ervan was een. lange tafel. Het daarbij behorende stoelenkwintet was anders geplaatst dan bij de overige tafels; De - stoelen stonden hier keurig op rij en aan de andere zijde van de ta fel. "Wie daarop gingzitten keek dus de mensén aan de andere tafels in het gezicht Tot aan de pauze bleven die zetels echter onbezet Eerst richtten zich achtereen zeven sprekers tot de aanwezigen vanachter éen ka theder, dat naast de lange tafel was opgesteld. Zij trokken niet veel aandacht, want die was automatisch gericht op het tijdens huritöet spraak" telkens wisselende beeld opliet diaschérm dat aan de ande-A :;re kant van de tafel met lege stoelen was opgesteld. Achter de lege stoelen was een wand volgeplakt met affiches waarop groene blok ken in de tekst opvielen., I Meer groen, was ook een paar keer te lezen ophef diaschérm onder de tekst 'ik sta voor:', die telkens terugkeerde. Vijf van de zeven sprekers werkten namelijk hetzelfde lijstje af van naam, beroep, huiselijke situatie, hobbies, partijkeuze en tenslotte een opsom ming van punten waarvoor hij of zij zei te staan'. Meer groen, staat alleen onder het kopje,Oostwijk, in het groene drukwerk dat die vijf als 'sterke troeven' aangeprezen kandidaten voor de gemeenteraad officieel overhandigd kregen aanhet'eind van hun gezamenlijke presentatie. Na'de pauze pas namen zij ."als team' plaatsnp de voordien lege zetels achter de lange tafel. „Laat u verrassen," stond er in de uitnodiging voor de presentatie van kandidaten en verkiezingsprogramma van D69 Vlaardingen in het Deltahotel. Verrast zijn de 17 aanwezigen (onder wie 5 kandida ten, het bestuur, de fractie-assistente, ex-fractievoorzitter Wil van Rijn en uw verslaggever) zeker. Door de rode pennen, die naast de aantekenblokken en groene par-., tijstickers op alle tafels lagen. BEN VAN HAREN Redactie Waterweg: Benvan Haren, Danielle Hermans, Desireevan derJagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Oisthoom, Jan Rozendaal Stichting Welzijn Nieuwland houdt morgen een twaalfuurs koppelklaverjasmarathon in het wijkont- moetingscentrum Wibautplein. De eerste kaarten worden om 10.00 uur geschud en om 22.00 uur moe ten de kaarten, versieten en al, definitief op de tafel worden gelegd. Er wordt gespeeld volgens het Rot terdams systeem. De kosten voor deze marathon be dragen dertig gulden per koppel, inclusief koffie, brood en soep. Wie zin heeft in een 'uitputtingsslag' kan zich opgeven bij A. Boelens, tel.: 4734347 of bij het wijkcentrum, tel.: 4715765. In wijkcentrum De Erker is zondag een crea-cadeau- markt met bijzondere en goedkope cadeaus. Bijna al les is door de standhouders zelf gemaakt. Er worden verschillende technieken gedemonstreerd, waaron der ortella, een nieuwe perkamentkunst. Ook Sinter klaas is aanwezig om inkopen te doen. Voor kinderen zjjn er creatieve workshops die een gulden kosten: van 13.00 tot 14.00 uur 'Maak het nou', van 14.00 tot 15.00 uur 'Kaarten maken' en van 15.00 tot 16.00 uur 'Creatief. De creamarkt duurt van 12.00 tot 16.00 uur. Entree is een gulden vijftig, voor kinderen een gul den. Voor de rommelmarkt in Kluphuis Oost op zondag zijn geen tafels meer te huur. Alle zestig tafels op de begane grond en de eerste verdieping zijn bezet. Op de rommelmarkt is van alles te koop. Deze duurt van 11.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Dienstencentrum De 4 Molens heeft iedere tweede en vierde zondag'van de maand een ruilbeurs. Van 13.30 tot 16.00 uur kunnen daar munten, postzegels, eerste dagenveloppen en telefoonkaarten worden ge ruild. De toegang is gratis. In zyn derde theaterprogramma 'Wolf onthult Ar thur Umbgroove zijn eigen ik. Hij bewijst hierin hoe aardig hij in werkelijkheid is. Daarbij is hij onstuit baar eerlijk en gaat tot op het bot. Hij Iaat zijn tanden zien, bijt en slaat, maar blijft zichzelf. Als perfecte wolf in schaapskleren. 'Wolf is vanavond in Theater Schuurkerk te zien om 20.30 uur. De toegang is twin tig gulden. In de Wethouder Smithalis zaterdag een Demonstra tie- en Doedag voor mensen met een handicap. De dag is georganiseerd door de Stichting On Wheels, hockey- en tennisvereniging Evergreen en de Neder landse Bond voor Aangepaste Sporten (NEBAS). Er wordt onder meer rolstoelhoekey en -tafeltennis ge demonstreerd. Valide en invalide mensen worden van harte uitgenodigd aan deze sportdag mee te doen. De wethouders Wesenhagen-Kastelein van Sport en Timmermans van Welzijn van de gemeente Maassluis openen de dag. Van 10.30 tot 15.00 uur kan er niet alleen gesport worden, bij verschillende stands is ook informatie te krijgen over bijvoorbeeld de Stichting On Wheels. Padam Padam brengt door middel van Franse chan sons de sfeer van Parijs in Theater Schuurkerk. Het duo Peter van Dp en Eric Reijer vertolkt morgen onder meer liederen van Jacques Brei en Edith Piaff. Met zang en accordeon brengt Padam Padam het pu bliek in beweging. De tribune wordt voor deze gele genheid ingeschoven zodat op de Franse Manken een dansje gewaagd kan worden. De avond wordt op- Door Jan Rozendaal Schiedam De lucht is vochtig en kil op die dinsdagochtend. Het grind knerpt onder de hardleren zolen. Als de dominee zyn grafrede aanheft wordt hij overstemd door een oorverdo vend getril. Op een steenworp afstand wordt uit alle macht een stukje damwand in de grond geperst. De nabestaanden heffen het hoofd en zien door de kalende bomen de immense kraanmasten. Drie in getal. De zwarte rook uit de uitlaatpij pen verstoort wreed het silhouet van de Slacbthuisbuurt. De dominee verheft zijn stem, maar zijn woorden blijven voor de meesten onverstaanbaar. „Ik stond vlak naast de dominee en zelfs ik kon alles niet ver staan," zegt de zoon van de overle dene enkele dagen na de teraar debestelling op de Schiedamse begraafplaats Beukenhof. „Het was een schande dat tijdens de plechtigheden de werkzaamhe den aan de metrolijn gewoon doorgingen. Ik snap wel dat er moet worden gewerkt, maar de dag voor de begrafenis had ik nog gebeld met de begraafplaats. Ik woon zelf aan de Vlaardingerdijk dus wist precies dat 2e er aan het heien zijn. Het zou stil blij/en tij dens de begrafenis van m'n va der." Terwijl de genodigden in de aula aan de koffie gingen, toog de zoon samen met begrafenisonderne mer Theo den Hollander naar de beheerder van de begraafplaats. „Om verhaal te halen. Maar de be heerder reageerde nogal laconiek. Als ze het werk bij elke begrafenis stil zouden moeten leggen, zou de gemeente een enorme schade claim aan de broek krijgen," al dus de zoon, die daar geen genoe gen mee neemt en inmiddels een klacht heeft ingediend bij de ge meente en de ombudseommissie. „Het is al zo triest allemaal." Oneerbiedig De bij de begrafenis betrokken uitvaarder Theo den Hollander uit Vlaardingen noemt de situatie 'verschrikkelijk oneerbiedig'. „Stijf achter de begraafplaats wa ren ze aan het heien. Ondanks de stemverheffing van de dominee en de goede geluidsinstallatie, was hij nauwelijks te verstaan," aldus Den Hollander, die zoiets voor de eerste keer meemaakte. Of er veel klachten zijn durft de Vlaardinger niet te zeggen. Hij verwijst naar zijn Schiedamse col lega J. Heinsbroek. „Wij hebben daar inderdaad last van," zegt Schiedams drukste uit vaartverzorger. „Zelfs bij crema ties hoor je binnen het getril. Na tuurlijk zou een algehele stilte tij dens de plechtigheid ideaal zijn, maar dat lijkt me niet reëel. Er zijn zes, zeven uitvaarten per dag op de Beukenhof. Voor elke uit vaart moet u een uur rekenen, dus dat betekent dat de aannemer 's nachts moet gaan werken. En daar zullen de omwonenden niet blij mee zijn. Die kunnen dan niet meer slapen." Z'n klanten klagen wel, zegt Heinsbroek. „Ik sta voor honderd procent achter ze. Want het is na tuurlijk hinderlijk als je van ie mand afscheid wil nemen. Maar ja, wat moetje dan? Moet je dan al die mensen naar Oversehie of Rotterdam-Zuid laten rijden. Het irriteert me mateloos, maar ik zie geen oplossing. Die metrolijn komt er toch." Bouwkeet Ook op de begraafplaats zelf zit ten ze om 't hand. Plaatsvervan- gend-beheerder H. Buqnsters: „De beheerder heeft een tijdje ge leden contact gelegd met de aan nemer. Daarbij heeft hij afgespro ken dat als de helers zouden zien dat er een begrafenis is, ze daar rekening mee zouden houden en tien, vijftien minuten geen herrie zouden maken. Zoveel begrafe nissen hebben we niet. Het zijn meestal crematies. Maar bij de tweede keer ging het al mis. De pastoor trilde bijna van het graf af. We hebben gebeld, maar kre gen geen gehoor. De derde keer ben ik persoonlijk de bouwkeet binnengestapt. 'Als je mij belt zal ik proberen het signaal over te ge ven', heeft hij mijn verzekerd. Sinds die tijd gaat het redelijk." Wat overigens niet betekent dat de problemen uit de lucht zyn- .„De hele dag door komen hier na tuurlijk mensen om te mijmeren. De rouw te verwerken. Eigenlijk is de begraafplaats een soort stil- tegebied," aldus Buijnsters, die vervolgt: „Vanmorgen (donder- 'Stljf achter de begraafplaats waren ze aan het heien.' Foto Roet Dijkstra dag, red.) hadden we een klassie ke dienst. Dat betekent dat er licht klassieke muziek redelijk zacht wordt gedraaid. Je hoorde de muziek niet. Die werd over stemd door de bas van de metro werkzaamheden." En of het allemaal nog niet ge noeg is veroorzaakt het slaan van de damwanden in het verlengde van de Vlaardingerdijk ook nog eens schade aan de monumenten op de begraafplaats. Hier en daar rijn er al een paar verzakt en/of hebben scheuren opgelopen. Op een gekke plek staat opeens ook water. De plaatsvervangend-be- heerder: „Alle woningen hebben ze gecontroleerd voordat ze aan het werk zijn gegaan, maar de be graafplaats niet. Maandag wordt een inspectie gehouden om de schade te inventariseren." D.J. Folkerts, projectbegeleider van de Beneluxftjn, is verrast over dat laatste. „Dat overvalt me. Wij hebben alle panden opgenomen, maar de begraafplaats bewust 1 niet. Eén omdat we niet ver- wachttten dat er schade zou ko men en ten tweede omdat we de rust zo min mogelijk wilden ver storen." Het verstoren van de begrafenis, op dinsdagochtend, wijt Folkerts aan 'een commumcatiestoomis'. „Triest. Heel triest," aldus de pro jectbegeleider. „We hebben daar na meteen de afspraken bijge steld en volgens mij zijn er nu niet meer zoveel problemen meer. We hebben als eerste buispalen ge heid. Dat geeft een gigantische overlast." Volgens Folkerts duurt de herrie 'voorlopig nog tot in het nieuwe jaar'. „Dan zijn we klaar met hei en en is de grootste herrie voor bij." De metro gaat in 2062 rijden. Maasland Be huidige wethou der L, de Nie wordt in Maasland de nieuwe lijsttrekker van het CDA voor de gemeenteraadsver kiezingen. De van de vut genie tende De Nie is de opvolger van Pleun Quak, die vier jaar terug de kar trok maar het na drie raadspe riodes voor gezien houdt Ook Jaap van der Kooij is niet meer herkiesbaar. Na lijsttrekker De Nie is zittend raadslid C. Hoef man, bezig aan haar eerste perio de, opgeschoven naar de tweede plaats. Als het CDA opnieuw vijf zetels behaalt, komen er twee nieuwe christen-democraten in de raad: H. van Santen en C. Pool. Van Santen (46) staat derde op de CDA-lijst en woont ruim vier jaar in Maasland, waar hij onderwijzer is op basisschool De Klim-op. In zijn vorige woonplaats Renswou- de is hij eveneens raadslid voor het CDA geweest. Zittend raads lid A. van Marrewijk (40) staat vierde op de lijst en begint aan zijn tweede periode. Vijfde op de lijst is Pool (53). Hij is niet hele maal nieuw, want hij was al eerder raadslid maar verloor zijn zetel toen het CDA van zeven naar vijf zetels terugviel. Fractievoorzitter Quak (52) had al eerder aangekon digd er na twaalf jaar een punt achter te willen zetten. Hij vind die periode lang genoeg en wil tijd vrij maken om weer eens andere dingen te kunnen doen. Als 'lijst duwer' staat hij op de zestiende en laatste plaats. J. van der Koojj (58) wordt door zijn gezondheid ge dwongen om een punt achter zijn raadslidmaatschap te zetten. Vlaardingen In Villa gevestigd in de St. Willibrordus Kapel op de begraafplaats aan het Emaus in Vlaardingen, wordt ko mend weekeinde een kunstruil- koop-beurs gehouden. Op deze beurs wordt werk tentoongesteld uit privé-verzameltngen, dat te ruil of te koop is. „Wat ik vooral erg leuk vind, is dat de .klant deze keer centraal staat en niet de kun stenaar," vertelt Auke Bergsma. Hij is één van de initiatiefnemers. „De verzamelaars, de mensen die je werk mee naar huis nemen, daar gaat het deze keer om." Met de ruil- en koopbeurs krijgen verzamelaars de kans om werken kwijt te raken waar ze van af wil len. Het gaat dan meestal om ou dere werken. Hans Rikken, de tweede initiatiefnemer, legt uit: „Verzamelaars beginnen vaak aan een verzameling met een aan tal werken. Dan gaan ze zich wat meer specialiseren of hun smaak verschuift en zo blijven ze met een aantal werken zitten waar ze niets mee doen." Allerlei verschillende verzamel- stukken zijn in de kapel te vin den: etsen, tekeningen, schilderij en. „Maar ook een grafiek van Jan Kremer en een grafiek-verzame ling van de zestiende eeuw tot nu, met bekende Rotterdammers. Verder nog zeefdrukken van de Kop van Zuid en een beeldje. Van te voren hadden we geen idee wat voor werken er zouden komen, dus voor ons is het ook een verras sing. Het is soms verbazend waar mensen van af willen. Niet ieder- 'De Collectioneur', een foto van Auke Bergsma, geeft het thema aan van de kunstrulfbeurs in de St, Willibrordus Kapel In Vlaardingen. Verzamelaars proberen daar werken uithuncollectieteruilenof verkopen. Foto Auke Bergsma een "trouwens. We hadden ook mensen aangeschreven die het wel een heel goed idee vonden, maar zelf niks kwyt wilden. Het is leuk dat er naast werk van onbe kende ook bekende kunstenaars komen te hangen. De beurs is daardoor niet alleen voor mensen die kunst willen kopen, bet is ook gewoon een tentoonstelling." Het idee is ontstaan tijdens de jaarlijks in Vlaardingen terugke rende open atelier-dagen. Bergs ma zat met enkele werken die niet bij de tentoonstelling pasten. ,Jk heb toen met Hans overlegd. Hy kende ook mensen die werken hadden die niet in de verzameling pasten. Het is de eerste keer dat we dit doen en het is dus even af wachten hoe het gaat lopen. Je kunt wel naair een grote, officiële beurs gaan, maar dat is zo mas saal en onpersoonlijk." Het begrip verzamelaar is ruim genomen. Zo zitten er verzame laars bij die slechts één of twee stukken hebben. De kunstruil-kocp-beurs is vrij dag van 19,00 tot 21.00 uur en za terdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur geopend. De plaats van handeling: Villa Palagonia, ge vestigd in de St Willibrordus Ka pel op de begraafplaats aan het Emaus in Vlaardingen. Die in alle vrijheid haarscherp willen lezen èn ver zien zonder bril! CONTACTLENZEN Dè oplossing voor jongeren van 40+ Ga snel naar uw contactlensspecialist want bij aankoop Is er een leuke verrassing voor u! Tempel Optiek, Schiedam. Optiek Donkervport, Barendrecht. G.H. v.d Ham Optiek', Qud-BeijerlandL Maassluis De Nederlandse Spoorwegen (NS) en de gemeente Maassluis gaan nog dit jaar het aantal fietsklemmen bij station Centrum fors uitbreiden. De klemmen moeten er voor zorgen dat er voldoende gratis staliings- mogelijkheden zijn zodat fietsen overdag niet op de stoep of tegen een telefooncel staan. Gemeente en NS werden drie maanden gele den op het tekort gewezen door een onderzoek van ANWB en de fietsersbond ENFB, Hieruit bleek dat Maassluis-Centrum landelijk gezien een tweede plaats scoort ais het gaat om stations met on voldoende plek voor het stallen van fietsen. Alleen Den Haag-Hol land Spoor deed het slechter. De uitbreiding (tussen spoorlijn en Stationsweg, aan de westkant van het stationsplein) moet het aantal fietsklemmen op een totaal van 310 brengen. Naast deze gratis stallmgsmogelijkheden is er aan de andere kant van het plein nog de bewaakte stalling. Het plaats ten van de Memmen kost naar schatting 56.100 gulden, waarvan de gemeente 31.100 gulden voor haar rekening neemt. De spoor wegen betalen de kleinste helft en stellen de grond beschikbaar. Tij dens de commissievergadering stads- en milieubeheer van deze week pleitte een aantal fracties er voor liever nog even te wachten met de uitbreiding vanwege toe komstige plannen rondom het station. Wethouder L. van Duijn- Camfferman beloofde de commis sie dat de nieuwe fietsklemmen die plannen niet zou 'frustreren'. Ze kunnen als het nodig is mak kelijk worden verplaatst, was haar motivatie. Vrijdag 28 november SCHIEDAM NPB. Orgelconcert met toelichting op Standaartorgel, 20.15u. Open bare Bibliotheek, lezing Jan Brok ken. Vrijzinnige Geloofsgemeen schap. Lezing over het orgel, 20.15u. Teerstoof. Turkisch De light, 20.30u. Filmhuis. Shine, 21.0Qu. Podium. Vnjdagavondcd's, 21.00u. Dienstencentrum Oost Maaltijd van de maand, 12.00- 13-OOu. Openbare bibliotheek Bachplein. Lezing Jan Brokken, 20.15u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Toneelstuk Jane Eyre,20,00u.Grote Kerk-Orgelcon- cert Norbert Bartelsman, 20.15u. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Wolf van Ar thur Umbgrove, 20.30u. ROTTERDAM Lantaren 120.30 Nike 2. Lantaren 221.00 Arroz con leche. O.T. Thea- tera/dMullerpier21.00 Prive-StQ- ry. Zaterdag 29 november SCHIEDAM Grote of Sint Janskeik. Inloopcon- certHervormd kerkkoor, 15.00u.Wc Wibautplein. 12 uurs klaverjasma rathon, 10.00-22.00u. Teerstoof. Jan Roten Hans Breedveld metDans met rmj, 20.30u. Filmhuis. Shine, 21.00u. Kluphuis Oost Zolder- avond. Podium. Joost Pieters en band, 22.0Qu, Wijkcentrum Wi bautplein. Twaalfuurs koppelklaver jasmarathon, 10.00-22.00u. J.v. Avennesstraart. Opening nieuwe rij- wietstalling,10.30u. VLAARDINGEN Podium Gallery X. SpiceNight met 100%lstse.a.,23.00u MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Padam Padam, 2Q.30u. Wethouder Smit hal. Demonstratie- en Doedag ge handicapten, 10.3Q-I5.00u. Bioscopen ROTTERDAM Cinerama 1: 'Alien 4: resurrection' (16) dag13-15.45-18.45-21.30. Cinerama 2:— 'Double Team' (16) dag.12.40-15.40-18.40-21.40. Cinerama 3: The game' (12) dag.18.30-21.30 do.vr.ma.di.ook 12.30-15.30 Cinerama 4; The peacemaker* (16) dag.12.15- 15.15-18.15-21.15.Cinerama S: The chamber' (16)dag.18.20- 21.20, ~do.vr.ma.di.ook "12.30- 15,25. tmax Theater 'Super Speedway' (al) dag. (beh.vr.ma.) 14- 16-20; vr.ma. alleen 20. 'Ring of Fi re' (al) dag. (beh.vr.ma J15; za- .zo.ook 13. 'Contact' (al) dag(beh- .vr.)17-21,,vr.alleen 21. Venster 1: 'Four days in september" (16) dag 20, vr.zo.wo. 14.30. 'A life less ordi nary' (al) dag (ben. ma.) 22.15. ma.22.15 Sneak Preview. Moviezo- nevr. 15.30. Venster2: 'Afgmnden' vr.20. 'Dimentragodie* vr.21.30. 'Die Verratenn' za.20. Erdgeist' za. 21. 'DiearmeJenny'zo.l5.'Vordert- reppe und Hintertreppe' zo.16. 'A bout de souffle' (16) ma.19.30. 'Miss Interpreted, Mariene Dumas' (16) do.zo.di.wo.19.30. TwinTown' (16) do.zo.ma.di.wo.21.30, Ven ster 3: 'Lignmas Negras' (al) dag.19.30-20.45 vr.zo.wo. 14.30. 'Brassed Off (al) dag.22.15, vr- .wo.ook 14,30. Venster 4: TAppar- tement' (al) dag. 20-22.15. lumlè- re 1: 'Alien 4; resurrection' (16) dag.13.30-16.10-18.50-21.30. Lumière 2: The lost world' (al) dag 12-15.05-18.10-21.15. Lu mière 3: 'Air Force One' (16) dag.18.05-21.iG, do.vr.ma.dt.ook 12.05-15.05. Lumière 4: 'A life less ordinary'(16) dag.19.05-2l.40, do .vr.ma.di.ook 12.30-15.30. Rexa- ne: Weens hoertje op haar hoogte punt' (18) do. f m zo. doorf. voorst, 'üza' (18) ma.t/mwo. doorl.'voorst Pathé: The game' (12) dag.11.20- 14.50-18.20-21.20; zo. niet om 11.20. The full Monty' (al) dag.ll.40-14.0fel6.30-19.20- 21.50. 'Hercules' (al) dag.16.50- 19.30-22; do.vr.ma.di.ook 11.50- 14.20. 'Contact' (al) dag.11.30- 14.30-18-21.10. The peacemaker (16) dag.16-18.45-21.30; do.vr.ma.di.ook 11.45. 'My best friend's wedding' (al) dag.11.15- 13,55-16.40-19.05-21.40; di.niet om 21.40. 'LA.Confidential' (16) dagll.55-15-18-21. Sneak pre view: 'A hell of a firm' di.21,30. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Alien 4:resurrection' (16) vr- .za.00.15. Lumière 2: 'A life less or dinary' (16) vr.00.15. Lumière 3: 'Air Force one'(16) vr.O0.15. Lumiè re 4: 'Face/Off (16) vr.za.00.15.Lu- miere 2 en 3: All night horror show part 5 (16) za.00.15. Kindermatinees'. Cinerama 3: 'Hercules' za.zo.wo,12.30-15. Ci nerama 5: 'George uitde Jungie'za- .zo.wo. 13-15.30. Lantaren/Ven sten 'Het oog van de adelaad zo.wo.14, Lumióre3: 'Hercules'za- ^o.wo.l3-15.30.LumIere 4:'Geor ge of the jungle' za.zo.wo.13.15- 15.45. Pathé: 'George uit de Jungle' za.zo.wo.11.50-14.20, wo.aileen 11.50 Hercules' 22.zo.wo. 11.35- 13.45. Trol in Central Park' wo.14.20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3