26 Nederlaag Excelsior Maassluis heeft een 'vervelend luchtje' A Tweede team NOAD wordt na titel het vlaggenschip Onterechte verliesbeurt PPSC, weer 'mooie' overwinning HBSS HandbalfeestWIK ondanks nederlaag Zwaluwen blij met een puntje Van Hoeven zelf weer de wei in Deltasport klaar voor de topper ODO boekt nuttige zege Scheidsrechter zorgt voor rode gloed over subtopper in de hoofdklasse A Spanjersberg verspeelt krediet bij Goudswaardl GTB-trainer houdt de deur nog op kier Richard Verboon: rode kaart Duur puntverlies voor HSC WSV gaat aan de leiding Juventus onderuit in thriller Druiven zuur voor TSF VZC zet stap naar koppositie Rotterdams Dagblad Maandag 1 december 19S7 Rotterdam—Eersteklasser Zwalu wen miste in de uitwedstrijd te gen WOR de geschorste René van Zon, de geblesseerde Aijan van den Bos en zag in de rust Re- mon Clumper afhaken. Vandaar dat de Vlaardingers zaterdag niet ongelukkig waren met het gelijk spel (2-2.) Vooral de eerste helft was WOR veel sterker dan de formatie van trainer Aad Andnessen en de thuisploeg ging ook terecht rus ten met een 2-1 voorsprong. Den nis Banffer zorgde na 1-0 van WOR voor de gelijkmaker maar nog voor de thee keek Zwaluwen weer tegen een achterstand aan. In deel twee ontstonden tal van bloedstollende situaties voor bei de doelen. Pas een kwartier voor tijd werd echter gescoord. Ricardo Pinto nam een buiten de zestien belandde corner ineens op zijn pantoffel en het schot sloeg schit terend binnen: 2-2. Fransisco Dos Santos kreeg geel voorpraten. Maasland MW27 kon nog al tijd niet imponeren. Tegen Naald wijk verloren de Maa slanders twee punten en daar kon zelfs Oor van Hoeven niets aan veranderen. De trainer besloot zelf maar weer eens de wei in te gaan, hij bracht z|n ploeg voor rust nog wel op voorsprong maar een uitval van Naaldwijk betekende de 2-2. Zoals altijd probeerde de thuis ploeg te voetballen tegen het ne gatieve spel van Naaldwijk. Na een halfuur 'draaide' Nico Bakker (die later evenals Remco Jansen geel kreeg) MW27 op voor sprong. Dankzij een buiteling van Lesley Wigmore in het eigen straf schopgebied waarbij hij op onfor tuinlijke wijze hands maakte, kwam Naaldwijk goedkoop op 1-1. Vijf minuten voor de thee was het Cor van Hoeven, die zijn maatkos tuum inclusief rode stropdas had verruild voor het gestreepte voet baltenue, die zijn ploeg naar 2-1 tilde. Na de thee kreeg MW27 kansen genoeg om de V/estlandse streek- derby te beslissen. Een uitval van het bezoekende Naaldwijk ver dween via het lichaam Marco Moorman achter zijn eigen kee pen 2-2. Wateringen Ondanks het gemis van Dennis van der Meulen, Frans Ruijs, Oni Louhenapessey en Cees van der Weegen is Del tasport er in de lastige uitbeurt te gen KMD m geslaagd de volle winst (2-3) te grijpen. De ploeg lijkt dus klaar voor de topper van komende zaterdag tegen mede koploper 's-Gravenzande SV. Al na zes minuten was het Jarno van der Wilde die Deltasport op voorsprong zette. Vijf minuten la ter bracht Ed Boutkan zijn ploeg op gelijke hoogte. Het veldover- wicht kwam pas na de thee in de score tot uitdrukking. Richard Zeebregts bracht de Broekpolder club met een vliegend schot schit terend op 2-1. Een vrije trap na een handsbal van doelrnanManu- el Teixeira werd onhoudbaar voor de keeper door Diego Kooy naar 2- 2 geschoten. Het initiatief dat Deltasport ten toon had gespreid, werd tenslotte toch nog beloond. Hamid Bou- chrit zorgde met zijn doelpunt Voor de Vlaardingse winst, DeDel- tasporters Stef Kluiters, John Sousa, Hamid Bouchrit en Jarno van der Wilde kregen geel. Kinderdijk De korfballers van ODO behaalden in Kinderdijk een even gemakkelijke als nutti ge overwinning van 16-20. Slechts in het begin van de wedstrijd ke ken de Maaslanders telkens tegen een achterstand aan. Kinderdijk speelde, zoals vooraf was voor speld door de technische leiding Jan-Henk de Vast/André Pelli- kaan, de bal snel rond en kwam steeds goed tot scoren. Toen ODO eenmaal de eerste bal ging achter- verdedigen was het gedaan met Kinderdijk. Ondanks het gemis van de gebles seerde Roel van Leeuwen, die goed werd vervangen door Ruurd Mosterd, wist ODO geregeld de korf te vinden. De vakwissel door Lennard van Oer Vaart samen te laten spelen met Erik Passchier pakte goed uit, mede omdat de samenwer king tussen Mosterd en Patrick Zeebregts naar behoren verliep. De overwinning van ODO kwam vooral tot stand door rake schoten van Erik Passchier en Patrick Zeebregts. Door Erwin van der Lee Maassluis ^Voetbal verziek het niet'. Met die slogan tracht de KNVB voetballers en toeschouwers in het gareel te hou den. Na afloop van van de wedstrijd Excelsior Maasluis-Sche- veningen was iedereen het er over eens dat een trio en niet een supportersgroep een hele middag had verziekt. Arbiter D. van der Linden en zijn assistent-scheidsrechters I. Roeland en W. Christ stapelden fout op fout waar vooral de thuisploeg de dupe van werd. Na drie rode kaarten voerde 'Maassluis' een ongelijke strijd die tot overmaat van ramp als gevolg van een dubieuze vrije trap verloren werd: 1-2. Tegen de duizend toeschouwers waren op de subtopper in de hoofdklasse A afgekomen en die moeten zich hebben verbaasd over het niveau van het spel en de arbitrage. Het eerste halfuur was er niets te beleven. Niemand die daar na afloop over repte, want dankzij scheidsrechter Van der Linden bleef genoeg gesprekstof over. Vooral de thuisploeg schoof de zwarte piet naar de arbiter uit Gamelen. Helemaal onterecht was dat overigens niet De wed strijd begon eigenlijk pas toen Van der Linden Scheveningen- spits Yurion Girigoria - die vanuit duidelijke bmtenspelpositie ver trok - niet terugfloot waarna doel man Rob Grauwmeijer schitte rend redding bracht Wijf minuten later maakte hij zijn fout 'goed'. De Scheveningen-verdediging stapte bij een vrije trap van Ray mond Frehé, maar opnieuw bleef een vlag- en fluitsignaal uit waar na Robert Visser bij de tweede paal knap de 1-fl tegen de touwen knikte. De luide protesten van Scheveningen vonden geen ge hoor bij Van der Linden maar maakten ogenschijnlijk wel in druk Vlak voor de rust Mep Nico Voogt tegen zijn eerste, volgens vnend en vijand onterechte, gele kaart op toen hij John Blok blokkeerde. Twee minuten later gaf Van der Linden Voogt na een sliding su biet zijn tweede gele, dus een rode kaart. Die beslissing had z'n in vloed op de tweede helft. De tien van Excelsior begonnen overi gens overtuigend. Een schitteren de steekpass van Paul Louter be reikte Dave Vermaas, De spits ste vende alleen op doelman Dave Kfaaijenbrink af maar schoot naast. Die gemiste kans hielp Scheveningen in het zadel. Counter De gasten voerden de druk op het doel van Rob Grauwmeijer hoog op maar zagen de doelman met katachtige reacties zijn hok schoon houden. De thuisploeg kon daardoor blijven hopen op een bevlieging van Emanuel Monteiro maar zag de hoop op een counter in rook opgaan na een stomme overtreding van Hans Jörgen Nicolai op Yunon Girigo ria. De voorstopper schopte hg- gend op de grond zyn directe te genstander na, waarna Van der Linden de enige juiste beslissing nam- rood' Het negental \an Maasluis' bleef echter gevaarlijker dan Scheve- rangen. onderstreepte bijna Ray mond Frehe die de onderkant van de lat teisterde Het was direct de laatste positieve actie van de aan voerder Drie minuten later ver loor Excelsior niet alleen de voor sprong maar ook Frehe. Een actie van Girigoria leek over de achter lijn te zyn gestrand maar Van der Linden deed alsof zijn neus bloed de Invaller Mare Moen knalde vervolgens tegen de onderkant van de lat waarbij de bal volgens Van der Linden en /yn collega Christ achter de lijn was geweest De gelijkmaker maakt» de toch al opgehoopte frustraties en emoties los en heel Excelsior ging verhaal halen bij Van der Linden Frehé liep daarbij tegen dc arbiter op wraarvoor de laatste man m eerste instantie geel maar vijf seconden later rood kreeg Het kal en muis- spelletje nam na enkele minuten van bezinning (trainer Mark Nijs- sen mocht van de arbiter op het veld zyn acht overgebleven spe lers even toespreken j nog grotere vormen aan Grote kansen kreeg Scheveningen echter met en dc gasten hadden wederom de hulp nodig van Van der Linden om tot winst te komen Monteiro beging volgens Van der Linden een m er- tred mg waarna John Blok de vnjo trap langs de muur naai 1-2 schoot ..Belachelijk." was het commen- taarvan trainer Mark Nijssen Ik heb geen verklaring waarom hij /o floot Maar hel ruikt ergens naar en dat is een vervelend luchtje Arbiter Van der Lmden onthield zich van elk commen taar EïccKiar Maa^luivScheveoinwn 1-2 (1- 01 .1.1 Robert 1 (1 bl Man Moer, 1 1 87 John Blok 1 Bijzondrrheden. A-biler Vondel Ijinden^dftwoma.i) RevloanNiro Voogt en ïxmkJ „.o Ham Jorgen Nitol.n or, Kavmiirki Fr*.he Rulitf. Knoeit*.r iSthwe ningon' knty geel tui der I.mdi n mot-d onckr bcKe'euiipR %ar het w4d ,il' en uit \oorvorg h.id 7K h politie aan dc [„(vendel <traal gemeld Excelsior Maassluis. Grjimrwu'r Mendnni.i Frehe. Voori Nicolai ll,ee:is l/H-\e (51 H,i7t"Aindus biw ri'Uter Monteiro 157 VanStmn) Sche- \emngen Kia.njerbrink Kl.ijuijk Knoes ter, Cranio. (7-1 tan die Roeraat (57 Morn4 Ha.lerr.i Mart na De JsRer Girigoria (71' Sthuarnam Blok Borde De gemoede ren raakten danig verhit bij Excelsior Maassluis. Na de wed strijd haalden elftalleider Nico Vermeer (derde van links) en de spelers Ri chard Rasens (7) en Paulo Jorge Mendonca (rechts) ver haal bij de ge beten hond, scheidsrech ter Van der Unden. FotoPe- ttf Moikcnboer Door Sander Sonnemans Schiedam Na de eclatante over winning van vorig weekeinde te gen Be Fair (5-1) heeft PPSC za terdag tegen het bezoekende WDS een bittere pil te slikken ge kregen. De ploeg van trainer Ron de Bruijn, die binnenkort met het bestuur praat over zyn toekomst en zegt bij een zaterdagclub als jeugdcoórdinator in de belang stelling te staan, maakte vooral in de tweede helft het spel, maar kreeg in het slot onverwacht en met een ferme klap het deksel op de neus. Waar de Schiedammers nadrukkelijk op zoek waren ge weest naar de winnende treffer, maakte WDS een lange neus en nam een 3-1 overwinning mee naar huis. Al vroeg in het duel kreeg 'PP' een gevoelige tik te incasseren, want al in de eerste minuut lag de bal achter doelman Dennis Lim burg. WDS'er Rob de Koning pro fiteerde van uë onachtzaamheid in de Schiedamse defensie en zorgde voor de openingstreffer. PPSC, dat werd bekeken door voormalig trainer John Kloppers die voor familiebezoek weer eens in Schiedam was, bleek over vol doende mentale weerbaarheid te beschikken want direct ging de thuisploeg op zoek naar de gelijk maker. Die kwam er ook en werd binnen het halfuur geproduceerd door Ahmed Bouaouzan Na de thee rammelde PPSC op het prima bespeelbare veld voort durend aan de kierende achter deur van WDS, eigenlijk zonder er beweging in te krijgen. Aan voerder Jeremy Hagestein, sa men met Erik van Harmelen een hoofdrol vertolkend bij de derde klasser, was tot tweemaal dicht bij een succes maar zijn poeier van buiten het strafgebied vloog rake lings overDaarna was de verdedi ger gevaarlijk met een kopbal. Naarmate het laatste fluitsignaal naderde, voerde PPSC de druk op en leek de winnende treffer niet lang op zich te laten wachten. Die kwam er wel, maar uitgerekend viel die aan de andere kant. Nadat Zachi Mehmed in een volledig vrije positie een pass van Van Harmelen naast had gekopt en Remco Magni by de eerste paal een hoekschop rakelings overhad geschoten, pegelde WDS'er André de Koning ineens de 1-2 tegen het garen. Geluk De doelpuntenmaker had daarbij wel het geluk aan zijn zijde want zijn schot werd onderweg van richting veranderd waardoor doelman Dennis Limburg kans loos was. In de slotminuut werd nog eens zout in de wond ge strooid door Ed de Koning. Hij be paalde de eindstand en vergrootte zodoende de feestvreugde in zijn ploeg. PPSC (12-12) blijft door de er- laag in de degradatiezone de derde klasse C, waarin zaterdag overigens geen compleet pro gramma werd afgewerkt, bunge len en heeft Reeuwijk (13-12), De Zwervers (11-11) en Siveo'60(12-6) nog onder zich. Koploper is nog altijd Floreant(11-29) met daaron der het Schiedamse WK (11-24) op de tweede plaats. De formatie van trainer Aad de Held moest noodgedwongen een trainingpar tij afwerken omdat het uitduel te gen Linschoten werd afgelast. Stadgenoot HBSS, dat het sei zoen erbarmelijk begon maar in middels is uitgegroeid tot een ploeg waar rekening mee gehou den moet worden, kwam wel in ac tie. De reeks successen werd uit gebreid met weer een 'mooie' overwinning. In en tegen Reeu wijk werd met 2-0 gewonnen. Doelpuntenmakers waren Berry van Dien en Faust van der Meer. Van Dien eiste bij HBSS een hoofdrol op. Eerst werd hij op weg naar het vijandelijke doel vastge houden wat de Reeuwy'kse over treder op een rode kaart kwam te staan en vijf minuten daarna schoot hij een voorzei vanaf de linkerflank onhoudbaar m de tou wen. Nog voor de thee mikte Van Dien op de kruising en /o'n vijf minuten voor tijd kreeg de spits een pubhekswissel. Waarom? Van Dien speelde zijn laatste wed strijd in dienst van HBSS omdat hy het voetbal niet meer met zyn werkzaamheden kan combineren. De voetballer blijft wel meetrai- nen bij de Harga-club Voordat Van Dien het veld had verlaten, was door FauvSt van der Meer de score al verdubbeld. In valler Gerben de Bruin, een jeug dig talent uit het tweede elftal, kreeg nog een sconngsmogelyk- heid maar hy wist het net met vin den. HBSS (12-lBj steeg door de zege een plaatsje op de ladder en bivakkeert momenteel op het vierde treetje Fannlngsm Groot was afgelo pen weekeinde de kriifek van trainer-coach Wil Hugge op de arbitrage bij de uitwedstrijd van zyn AS WmkelinachtmgfflfK tegen Bevo HC, groot was echter ook het plezier tijdens de lange terugreis vanuit Limburg. De Vlaardingse handbalpbeg ver- loor met 31-21, maar lang werd daar door Plugge niet om ge treurd. Bii de handballers, dia per bus naar het Limburgse wa- ren sfgercisd, bevonden rich ook supporters en enkele muzi kanten en die zorgden voor een feestje onderweg terug naar huis, „Dit," was Plugge opgetogen, „heb ik nog nooit meegemaakt. We hebben verloren, maar des ondanks was het een unieke avond voor WIK. Van de terug reis is een feest gemaakt Ik heb de ploeg een compliment ge maakt voor de gewéldige inzet Maar we hadden nu eenmaal twee scheidsrechters die onze wedstrijd verziekten. De scheidsrechters in Limburg zijn altijd een probleem voor ploe gen die uit het Westen komen. WIK heeft zich helemaal leegge- knokt, met Lars Kramer voor op." Tot vyf minuten voor de rest ging de stryd gelijk op, maar als gevolg van een onder- talsituatie kon de thuisploeg uit lopen naar een 18-11 ruststand. Plugge wond zich dermate op over de leiding dat hy by na naar de tribune werd gestuurd. Door Simon van Zuilen Schiedam Het met twee teams in de vierde divisie uitkomende NOAD kan terugzien op een uit stekend seizoen. Het tweede team van de Schiedamse tafeltennis club, bestaande uit Ronald van Kampen, Peter Heijstek en de van Xerxes afkomstige Cevdet Imer, legde zaterdag beslag op de titel en promoveert naar de derde divi sie. Het eerste team (André Eer- land, Kees de Koning en John Buijk) kwam daarvoor slechts één puntje te kort. „We spelen met in de sterkste op stelling," zegt Ronald van Kam pen, aanvoerder van het reserve team. „Maar we gaan niet schei den. Het tweede wordt het eerste en het eerste wordt het tweede. We zouden met André Eerland, Kees de Koning en mijn persoon tje een sterker eerste team kun nen samenstellen dat in de derde divisie goed mee zou kunnen. Ik speel zelf al jaren met Peter Heij stek en Kees al jaren met André en dat willen we 20 houden. Bo vendien zou het tweede team dan waarschijnlijk te zwak zyn voor de vierde divisie." Het tweede team won de laatste wedstrijd met 7-3 van SV Red Star. Voor de grieperig aan de kant gebleven Peter Heystek speelde John Braber, die één par tij won. Van Kampen bleef ongeslagen, terwijl Imer twee keer zegevierde. Na afloop werd het succesvolle txio, met Heystek ei iuü» by, uooi voorzitter Jan Braber-in de bloe metjes gezet. De ruime 9-1 zege van het eerste team op DTS was net niet vol doende om Dito in te halen. Kees de Koning en André Eerland ble ven ongeslagen, terwijl John Buijk het ene tegenpunt moest af- Kees de Koning in actie voor het vlaggenschip van Noad. Hij bleef ongeslagen, maar kon niet voorkomen datzijnteam een puntjete kort kwam voor promotie. Foto Peter Molkenboer staan. „We hebben heel lag mee gedaan," zegt Eerland, die m de hele competitie maar vier partyen verloor. „Tegen Dito hebben we het laten liggen. Uit stonden we nog met 4-1 voor, maar het werd toch nog 5-5. We hebben in deze competitie geen pot verloren, maar zijn toch geen kampioen ge worden." De Korenbeurs Het vrouwentrio van De Koren beurs werd zaterdag door de 2-8 winst op Pecos 2 met vlag en wim pel kampioen waetiuutii uel piu- moveert naar de tweede divisie. Slechts tegen het inmiddels gede gradeerde _FVT werd gelijk ge speeld, waarna de overige negen wedstrijden in winst werden om gezet. In Oegstgeest konden Syl via Waterreus, Danielle Maas en iïneke Sneller al na één party in dc bloemetjes worden 6c/et nadat Waterreus voor b-t ene ontbre kende puntje had gezorgd. Dank zij de opnieuw ongeslagen geble ven Lmeke Sneller en twee keer winst van Waterreus en Maas werd met een riante zege de kroon op het seizoen gezet. De mannen van De Korenbeurs staan met meer dan een been in de eredivisie Het team van trai- ner-coach Luc Jansen heelt zater dag in de thuiswedstrijd tegen naaste belager Flits nog maar eén punt nodig om de stap naar het hoogs»ie niveau ie maken. Dat Kan dus met meer fout gaan. Smaak maker Nermin Sinajic en Arjan Karbaat bleven ongeslagen Het tweede team neemt de plaats m de eerste divisie over, want René Waterreus, Frank Rengenhart en Joeroen Bastiaansen legden in de tweede divisie beslag op de titel Hoek van Holland Sander Sparyersberg lykt na de wedstrijd tegen Hoekse Boys definitief zyn krediet by Cion-tramer Cees Goudswaard verspeeld te heb ben Spanjersberg liep in de met 0-3 gewonnen weds- tyd voor de zoveelste maal tegen een rode kaart aan Goudswaard „Het begint zo langzamerhand een ge bed zonder einde te worden. Het is nu al de zoveelste maal dat Sander tegen een onnodige rode kaart aan loopt Hy noodzaakt my echt om maatregelen te ne men Welke'' Ik kan mij voorstellen dat ik m dit geval maar een kwalitatief mindere speler moet opstellen Deze week kan hij in elk ge\ al op een stevig onder houd rekenen, dat staat voor my nu al vast Cion kwam na een halfuur op voorsprong door een treffer van John van Spronsen en ging in de tweede helft door met nog twee doelpunten van Pieter Broc- re en Michel Verschoor Toch was Cees Goudswaard met tevreden „Het was ondanks de ruime overwin ning een matig duel van onze kant. tegen een zo mo gelijk nog slechter Hoekse Boys Schiedam Hoewel het onwaarschynlyk lykt dat Leen Kooiman ook volgend seizoen nog trainer is bij GTB, houdt hy zelf de mogelykheid open dal ook in de nieuwe competitie nog w'erkz.aain is by de Schie damse dub, die zaterdag thuis met 4-2 onderuit ging Kooiman „Het is volgend jaar voor mij heel moeilijk om mijn werk en het vak van trainer nog langer te combineren Het bestuur gaat nu proberen om voor my een assistent te vmden, die mijn werk/aamhe den op zaterdagmiddag tot twee uur over kan nemen, waarna ik dan zelf de wedstyd kan doen Hel maakt my met uit of het een man of vrouw wordt, als het maar iemand is die kwaliteiten bezit Ik geef toe dat het een opmerkelijke constructie is, maar als we er op deze manier uit kunnen komen, ben ik tevreden." GTB vergat zaterdag m de eerste helft afstand te ne men van TAC'90 en betaalde in de tweede helft de re kening De Schiedammers kwamen op voorsprong via Raymond van den Hoek waarna het M en 1-2 werd voor de Hagenaars Ane Grund bracht de ploe gen op gelijke hoogte, maar moest lijdzaam toezien hoe TAC'90 verder uitliep naar 2-4 Zaterdagvoetbal DVO'32-PEC Den Haag 1-1 (1-1). Verrassend punt voor de ploor van Jaap van der Nol tegen de Haagse koploper, ze- kor mot de wetenschap dat de Vlaardingers een uur mot tien man speelden DvO kwam na 20 minuten op voor sprong via een kopbal van Ron van»Wieringen Tien mi nuten later was het weer Ron van Wienngen dse doeltref fend was, alleen wel aan de verkeerde kant Zelfs na de rode kaart van Richard Verboon bleef DVO de gevaarlijk ste pioeg. maar scoren doed het niet meer Vijfde klasse Hcrmandad-HSC 1-1 (0-1). Duur puntverlies voor de ploeg van Arwin Verburg, die zei een matig HSC gezien te hebben Het was aan doelman Jan van der Veiden te danken dat de ploeg al met snel op een ruime achter stand werd gezet Luca Taurazzi bracht HSC na een half uur aan de leiding Vervolgens kwamen de Rotterdam mers in dool twee langszij Kansen kwamen er nog wel voor de Vlaardingers, maar mode door het uitvallen van Richard Zeebregts werd er met een van benut Waterpolo KZC-WSV 6-9. De nederlaag van Katwyk tegen Sassen- heim is er do oorzaak van dat WSV aan de leiding is geko men in dc landelijke tweede klasse Tegen KZC m Bever wijk maakten de Vlaardingers geen fout en ze zegevier den met 6-9 Ondanks de winst doet WSV er goed aan de wedstrijd zo snel tnogelyk te vergeten De eerste periode eindigde in een 3-2 achterstand en ook in de tweede pe riode bleef WSV zoeken naar het juiste concept Pas in de derde periode schakelden de Vlaardingers over op een ander systeem dat succes had De achterstand kon daar door worden omgebogen tn een 5-7 voorsprong die uitein delijk tot de 6-9 overwinning leidde Akrides-Juventus <m) 77-65. Juventus speelde een bij zonder goede eerste helft Voortdurend was er een voor sprong, op een bepaald moment zelfs van dertien punten Akrides beschikte echter over een bijzondere speler die zo'n tweederde van de produktie op zich nam In de slot fase probeerde Juventus iets te forceren maar dat pakte verkeerd uit. Er werden maar liefst vijftien vnje worpen gemist en een hoog precentage open lay-ups New Stars 2-Green Eagles (m) 98-71. In tegenstehng lot wat de uitslag doet vermoeden was Green Eagles niet kansloos De party ging gelijk op tot zo'n tien minuten voor het cmde. De Maassluizers vergaten op dat moment te scoren en verdedigden veel te slap „Er had veel meer ingezeten maar het is iedere week hetzelfde bedje, we vergeten gewoon te scoren Het is een mentaliteitskwes- tie, aldus coach Peter van der waal Juventus-Niels Stensen 61-62. Een ware thriller werd in de laatste seconde verloren door de Juventus-vrouwen Heel de wedstrijd hield Juventus de koploper by, maar in de bloedstollende slotfase werd dan toch aan hel kortste einde getrokken TSF-Veglo 3-5. Voor badmintonclub TSF waren de drui ven zuur in het duel tegen koploper Veglo Alleen de vrouwen zagen kans de puntjes by elkaar te sprokkelen Monique Laurens zette haar party m een 11-2,11-3 over winning om Wendy Faatz deed hetzelfde in 11-3, 11-5 Omdat ook het vrouwendubbel Tnx de Boer/Wendy Faatz in 18-9,18-9 zegevierde, zag het goed uit De man nen tieten echter veel steken vallen en verloren alle par tyen Daardoor eindigde het duel m een nederlaag Vlaardingen - Met zes overwinningen heeft VZC zaterdag een flinke stap gezet richting koppositie in het ZRO-klas- sement. In Sliedrecht waren Finn van der Bas, Renee Snoek, Mignon Henneken, Annie Buitelaar en Eddy van Vliet de uitblinkers De Kempvis uit Spykemsse gaat aan de leiding, gevolgd door De Devei, VZL en Nauuius By de clubkampioenschappen hebben de jeugdige zwemmers Mark Bottmga en Kelly Markus in het klasse ment de leiding genomen. By de Speedo-fmales» m Amersfoort behaalde VZC een vierde plaats Medailles waren er voor Artme Buitelaar met zilver op de 50 meter rugslag in 32.73, brons voor Ed dy van Vliet op de 100 meter wisselslag in 103 67 en het brons van Renske Hufmeyer op de 50 meter vlinderslag m 32 40 Finn van der Bas pakte zilver op de 50 meter vlinderslag in 29 15 seconden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4