Ogendier zoekt het wezen van Schiedam Camerabeveiliging Nieuwe Passage was uitgeschakeld tijdens kraak Komst sportpark Broekpolder verkeert in beslissend stadium Eeuwigdurend CD A-program Postzegelruilbeurs in sportpark Replay in Sam Sam Kerstpakketten in de Wereldwinkel 'Gouden Eeuw' van Schiedam verlengd Gratis strooizout bij gladheid Monumenten vervullen hoofdrol in fotoboek van Lambrecht de Waard Rotterdams Dagblad Donderdag 4 december 1997 ~h~~ {4 ffAi ftiP 0, kom er eens kijken wat er nu weer in mijn schoentje zit het ver kiezingsprogramma van het CDA in Schiedam. 'Samen verantwoor delijk' heet het: de confessionelen hebben altijd al een voorliefde ge had voor het maatschappelijk middenveld, waartoevalle linkse en rechtse actieve Schiedammers kunnen worden gerekend. In die op vatting liep het CDA altijd voorop. De erkenning dat de overheid het niet alléén kan, is een oud item dat dankzij de sociale vernieuwing oolrin andere partijen manifest is geworden- Het primaat van de poli tiek Is betrekkelijk. Als er één voordeel verbonden is aan verkiezingsperiodes en -pro gramma's, dan is het wel dat de politici opnieuw nadenken of ze nog goed zitten. Of het ook beklijft, dat is van andere orde. Mogelijk moet ik mijn mening ten aanzien van het Schiedamse CDA gaan herzien. De partij die door de verloren zoon Theo Schoenmakers geobsedeerd bleef en niets beters wist te verzinnen dan Sinterklaas-camera's op de Lange Haês (om terwille van het rijm 'Haven' eventjes dronken uit te spreken), die verwaaide partij maakt nu zowaar een verkie zingsprogram dat zich sympathiek laat lezen. Ik zou er als ik wilde net zo barmhartig over kunnen zijn ais over dat van de PvdA. Is het volgende een compliment? Het CDA-program heeft het koddi ge dat het nog een millennium mee kan gaan. Met slechts weinig aanpassingen kunnen ze het in 2002 weer gebruiken, en in 2006 op nieuw, en als Schiedam dan nog geen deelgemeente is, in 2010 wéér. Enzovoorts. Ik noem een voorbeeld: pagina 10 meldt dat het vele werk van de be sturen van de bewcmersverenigingen wordt gedaan door vrijwilli gere. „Ondersteuning door professionele werkers is daarbij onmis baar." De commissie Bewonersondersteuning (IÖBS) moet daarom haar werk kunnen blijven doen, vindt het CDA. Dit is zo'n passage die de schuifdeur openzet tussen het eeuwige Niets en het eeuwige Alles. Natuurlijk hebben vrijwilligers - ook in de sport, de cultuur, de gezondheidszorg, het onderwijs - professione le ondersteuning nodig. Te vaak wordt het namelijk andersom ge zien: vrijwilligere hebben dan de tweederangsftmctie van hulpjes van de beroepskrachten. Die cultuur moet radicaal anders 0), maar •wat voegt het CDA-program dan toe? Dat professionele ondersteu- niog nodig is. Maar... méér ondersteuning? Minder? Zijn er dan par tij»! die zeggen dat het IOBS haar werk nfet moet kunnen blijven doén? Het CDA profileert zich door vanzelfsprekendheden te plané ren.- Als ik nu opde laatste, ongenummerde pagina 32 zie datNanda Hup- ,se, Voorheen Gelderblom-Hupse, voorzitter was van de CDA-pro- ■rgramcommissie en voorzitter fs van het IOBS, dan zou je je een Scherpere tekst kunnen vooretellen. Mogen venvachten zelfs. Maar ja, dan gaat er zo'n hele program commissie overheen en waarschjjn- - lijk doet zich hier het fenomeen voor wat je bij amateurs wel meer ziet, dat ze terugdeinzen voor opvattingen zodra 2e ze op schrift zien, waarna ze gaan poetsen en schaven tot alle lol eruit gefilterd is. In taalgebruik blinken de meeste partijprogramma's vooreen schoon en veilig Schiedam weer niet uit, voor zover ik ze gezien heb nadat men ze my durfde toe te sturen. Ik maakte gisteren in het nieuwe stadhuis een commissievergadering mee, die heel erg veel ging over communicatie. Hier valt in Schiedam een wereld, een universum, te winnen en er zijn er te weinig die daar voor 1998-2002 een visie op hebben. KOR KEGEL Vlaardingen Heeft Sinterklaas niet de ontbrekende postzegels uit de verzameling gebracht, dan kunnen die een dag la- Ier alsnog worden aangeschaft. Op zaterdag 6 decem ber houdt de Shell- postzegelvereniging een ruil beurs in het Sportpark De Vijfsluizen in Vlaardin gen. Van 11.00 tot 16.00 uur zijn alle filatelisten wel kom om hun verzameling aan te vullen. De toegang is gratis. De Nederlandse R&B groep Replay zal aanwezig zijn bij de R&B avond die op zaterdag 6 december in Par ty en Uitgaanscentrum Sam Sam aan de Koningin WÜhehriinahaven 1 wordt gehouden. Met hun hit 'Kijk om je heen' zijn ze momenteel veel te zien op muziekzenders The Box en TMF. Verder wordt er muziek gedraaid door DTs Mr B.D J Menace, DJ Ma- horny en DJ Pr enk. Kaarten kosten 10 gulden in de voorverkoop en 15 gulden aan de deur. Ook dit jaar biedt de Wereldwinkel Schiedam kerst pakketten aan in alle soorten en maten. De artikelen die voor de pakketten uitgekozen worden, zijn inge kocht bij coöperaties en bedrijfjes in de Derde We reld. Naast de standaardpakketten is het ook mogelijk zelf een pakket samen te stellen. Daarnaast zijn er de We- reldwmkeleadeaubonnen. De verschillende pakketten en cadeaumogelijkhe den kunnen worden bekeken in de Wereldwinkel aan de Lange Achterweg. Redactie Waterweg: Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Deslree van derJagt, Judith van Klaveren, Marietta Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 De tentoonstelling 'De Gouden Eeuw van Schiedam 1598-1795' is het Stedelijk Museum is verlengd tot 4 januari 1998. De historische tentoonstelling geeft een boeiend beeld van de ontwikkeling van Schiedam ge durende twee eeuwen aan de hand van de thema's bestuur, stedenbouw/architectuur, economie, religie en kunst. Er zijn schilderijen te zien van de Schie damse kunstenaars Gerrit van Vught en Adam Pyn- acker. Ook is er prachtig glas- en aardewerk dat ooit in het bezit was van de gegoede burgerij en zilver werk waaronder drie gildenbekers. Bij gladheid kunnen inwoners van Schiedam gratis strooizout ophalen bij de ONS Milieu. De Algemene Politie Verordening stelt de burger verplicht de ei gen stoep vrij te houden van jjzel. Per persoon kan 5 kilo zout worden afgehaald bij het ONS Milieustation aan de Van Heekstraat 15. Bedrij ven krijgen tegen betaling van 5 gulden 25 kilo strooizout mee. Het Milieustation is op werkdagen geopend tussen 8.20 en 17,30 uur en op zaterdag van 8.00tot 16.00uur. Bewoners van Nieuwland en Oost kunnen zakjes zout afhalen bij de wijkcentra in de Franklmstraat en Albardastraat, op werkdagen van 8.00 tot 16.00 uur. Schiedam De beveiligingsca mera's van winkelcentrum De Nieuwe Passage waren uitge schakeld op het moment van de inbraak in drie winkels afgelopen zondag. De videocamera's, die normaal 24 uur per dag draaien, stonden voor het eerst in tweeën eenhalf jaar op non-actief in ver band met een onderhoudsbeurt van de recorder. Prompt sloegen de dieven hun slag. Indien de ca mera's hadden gewerkt zouden ze zeker op film zijn vastgelegd. „We hebben zelfs in de expeditie ruimte een camera hangen," illu streert het hoofd van de bewa- tóng van het Schiedamse winkel centrum, die wordt verzorgd door Prened beveiliging BV, de water dichtheid van het videosysteem. Door het ontbreken van de video opname mist de politie een be langrijke troef in het oplossen van de kraak. „Zo'n band was voor ons heel nuttig geweest," zegt een woordvoerster van de Schiedamse politie. Ook voorzit ter J.A. Verploegen van de on dernemers- en winkeliersvereni ging van De Nieuwe Passage toont zich verontwaardigd over de gang van zaken. „Het veront rust mij zeer om te horen dat de camera's niet werkten. Ik wil daarover zeker het naadje van de kous weten." Tegelijkertijd weet Verploegen dat ook een came rasysteem niet zaligmakend is. „Als iemand een bivakmuts op heeft kom je nog niet veel ver der." Verploegen wil niet zo ver gaan de falende bewaking een misser van Prened te noemen. „Wan neer een videorecorder in onder houd is, beschouw ik dat niet als een menselijke fout" De voorzit ter vindt het echter wel een logi sche gedachte om tijdens dat on derhoud een vervangende recor der dienst te laten doen. Maar dat is volgens een medewerker van Prened onhaalbaar: de recorders zouden simpelweg te duur zijn om een reserve-exemplaar aan te Zowel Verploegen als de bewa kingsdienst spreken het vermoe den uit dat de daders dezelfden zijn geweest als bij een vorige in braak, door de treffende gelijke nis in de werkwijze. Lambrecht de Waard: 'ik weet geen be ter middel om Iets duidelijk te maken.'Foto Roel Dijkstra Door Peter de Lange Schiedam 't Is dat zijn zoon een uitgeverij heeft, anders had Lambrecht de Waard waarschijnlijk nooit meegewerkt aan dat boek. Gewoonlijk blijft hij liever op de achtergrond. Maar op zijn 76ste voelde hij toch de behoefte een monumentje op te richten. Voor zijn stad, Schiedam. Maar wat is dat eigenlijk, een stad? Op zoek naar het wezen van Schiedam, liep De Waard een jaar lang met zyn camera kriskras door de stad. Hy trof een land schap aan dat de neiging heeft continu te veranderen, zonder dat de kern ervan meeverandert. Juist dat is, ontdekte hij, de kracht van een stad. Het eigene dat door de eeuwen heen bewaard blijft. Zo heeft ook Han van der Horst, die de tekst verzorgde, het gefor muleerd, en zo werd het boek ook gedoopt: 'Schiedam. De kracht van een stad'. Het werd vooral een fotoboek, gebaseerd op de oogst van de omzwervingen van Lam brecht de Waard. Hy kwam met zo'n duizend foto's thuis. De selectie die daaruit werd ge maakt brengt behalve het Nieuwe Schiedam (Stadserf, Nieuwe Pas sage, Noordvestsingel) ook de his torische stad in beeld, met het Zakkendragershuisje, de Appel- ipjjriybrug en de Oude Sluis. Ook dsnaStste resten van het agrarisch verleden werden niet vergeten. De weilanden rond Kelhel, de schapen, de knotwilgen. Herken bare plaatsen allemaal, maar ui terst bedachtzaam in beeld ge bracht. Alsof de fotograaf zich ie dere keer voordat hij de sluiter in drukte afvroeg: kan dit wel, hoort dit er wel by? Die soms overdreven aandoende zorgvuldigheid is een beetje een beroepsafwijking. Als architect heeft Lambrecht de Waard nu eenmaal een sterke affiniteit met steden. Hjj heeft zich beziggehou den met praktisch alle facetten van de bouwkunde, van stadsont wikkeling tot volkshuisvesting, van kleurenleer tot interieurin richting. Hij werkte bij verschil lende gemeentelijke diensten in Schiedam en Rotterdam en gaf les aan een HTS in Den Haag. Als docent maakte hij dikwijls ge bruik van de fotografie. „Ik weet geen beter middel om iets duide lijk te maken," zegt hij. Aan de foto's die hij van Schie dam maakte, is meteen te zien dat hier een architect aan het werk is geweest. Strakke lijnen, even wichtige composities en nergens storende details. Iedere foto is een esthetische belijdenis. De foto van de Appelmarktbrug die op doemt uit een lichte paarse och tendnevel zo goed als het plaatje van de zonovergoten ruïne, be groeid met wilde muurplanten. Bijzonder aan die foto is ook dat de bovenste verdiepingen van de nieuwgebouwde bibliotheek op de achtergrond wit zijn weergege ven, terwijl ze in werkelijkheid baksteenkleurig zijn. Foutje? Nee, juist een extra zorgvuldig- heidje, vooruitlopend op de toe komstige situatie. Want er is im mers aangekondigd dat die mu ren te zijner tijd vit worden ge schilderd. „Door mijn beroep kijk ik nu een maal op een andere manier naar een stad dan andere mensen," zegt De Waard byna verontschul digend. „Ik ben een ogendier^ Ik let op de manier waarop een scha duw op een muur valt. Ga je als fo tograaf de stad in, dan vernauw je welbewust je blik. Ik noem het al tijd het brievenbus-effect. Dan ben je iemand die in een onbeken de stad rondloopt en een brief moet posten. Je zoekt alleen die brievenbus, alles wat er verder ge beurt op straat ontgaat je. Zo gaat een fotograaf ook te werk. Hij Iet alleen op het object waar hij mee bezig is." De ruïne komt op nog een tweede foto terug in het boek. Daarop is te zien dat De Waard de resten van Huis te Riviere bekijkt als een 'natuurlijke' bouwsteen van het Stadserfieomplex, De lijnen van de twee bouwsels gaan vloeiend in elkaar over. De boodschap is duidclyk: hier vormen twee tijd perken samen een nieuw. De Waard is het dan ook beslist on eens met die Schiedammers die erover klagen dat de ruïne is op geslokt door de nieuwbouw erom heen. „Ik vind dat de ruïne nu juist een vooraanstaande plaats heeft gekregen door die sterke re latie met de nieuwbouw." Zijn opinie over de betekenis van bet Stadserf-complex houdt hij liever voor zich. „Ik praat niet graag over het werk van collega architecten." Maar na enig aan dringen blijkt hij toch bereid er iets over te zeggen. Aarzelend, voorzichtig: „Ik kom graag in Ita lië, dat is al heel lang mijn lieve- ltngsland. Ik hou van het leven op straat, het flaneren, het 's avonds op een plein zitten en naar de mensen kijken. Het Stadserf is ontworpen vanuit hetzelfde idee, als ontmoetingsplaats. Maar ik vrees dat wat we hier krijgen aan colonnades en zuilen niet zal bij dragen aan de leefbaarheid of de gezelligheid van Schiedam. Dat witte plaveisel van 3,5 miljoen gulden zit waarschijnlijk binnen de kortste keren onder de kauw- gumvlekken. De Hoogstraat, dat is een roizootje, oké, maar dat is volgens mij de plaats waar de mensen in deze stad zich veel meer thuis voelen." In zijn boek is De Waard buiten gewoon zuinig met zulke kritiek, Uit zijn foto's spreekt vooral op rechte liefde voor de stad. Ze laten Schiedam ook van de voordeligste kant zien. Maar in het dagelijks leven, als inwoner van dezelfde stad, steekt Lambrecht de Waard zijn meningen niet onder stoelen of banken. Zoals mag worden af geleid uit een opmerking van zijn echtgenote, die bij de presentatie van het boek tegen burgemeester Scheeres zei: „De Koemarkt ziet er niet meer uit met al die lelijke eettentjes. Daar moet u toch eens iets aan doen. Als u een goed ad vies nodig hebt, kunt u gerust mijn man bellen." Herinnerd aan dat voorval, moet De Waard even grinniken. Wat zou hij dan bijvoorbeeld advise ren? Met een vriendelijk lachje: Ach, niets joh." En meteen daar op: „Soms mis ik het verband in de manier waarop zaken worden aangepakt. Het winkelcentrum De Passage is heel knap ingepast op die plek, een hele prestatie met al die hoogte verschillen. Ik vond het een heel groot offer dat het Passagetheaierervoor moest ver dwijnen, maar vooruit. Maar de omgeving van het winkelcen trum, zoals de binnenstad is be bouwd... Het is natuurlijk een ramp als je eengezinswoningen neerzet in de binnenstad, de hui dige norm is iets van 1,6 bewoner per huis. Daar gebeurt dus niks; wat kan je daar nou voor koop kracht van verwachten? Dicht heid, dat is belangrijk voor een binnenstad. Dus slopen die han del! Zet er etagebouw neer, dat kan helemaal geen kwaad. Hoog bouw als hoofdletter van het alfa bet" Die opmerkingen verklaren glas helder waarom wel het nieuwe winkelcentrum uitgebreid in beeld is gebracht, en ook de café- tjes eromheen, maar waarom de woonstraten in het centrum-ge bouwd in de jaren zeventig, ont breken. Ze horen niet bij het eige ne van Schiedam. De fotograaf: „Nee, de uitgever heeft streng ge selecteerd. Alle foto's waar ook maar iets van rommel opstond, zijn afgekeurd. Straten met al te veel auto's, vuilniszakken op de stoep, mensen met volle bood schappentassen." De opmerking dat mensen sowie so nagenoeg ontbreken op de fo to's in het boek, wordt met een verheugd knikje beaamd, ,,'t Is geen mensenboek geworden, dat geef ik meteen toe. Is dat een ge mis? Ik heb het accent gelegd op het historische gebeuren, op de gebouwen en de monumenten. Volgens mij vormen die samen de identiteit van de Schiedammer. De mensen zelf veel minder. Om dat gebouwen duurzamer zijn dan mensen. Socrates zei 't al, je kan beter naar een kubus kijken dan naar een mens luisteren, want mensen wisselen vaak van opvat ting." Schiedam. De kracht van een stad. Door Lambrecht de Waard en Han van der Horst. Uitgeverij Scriptum,/39,90. Vlaardingen De ontwikkeling van het multifunctionele sport park in de Broekpolder is m een beslissend stadium gekomen. In de week van 15 tot 20 december zal het rapport, dat door project leider R. Steens en de diverse werkgroepen is geschreven, aan sportwethouder T.VV. van der Steen en de Shell-directie, wor- Volgens projectleider Steens zul len de wethouder van de gemeen te Vlaardingen en de directie van de Shell de volgende stappen be palen om tot een groot sportpark te komen. Het financieel gedeelte vormt daarin een belangryk on derdeel. Hoewel Steens zich nog niet uitspreekt over de kosten, in verband met het milieuonderzoek dat nog plaatsvindt, laat het zich aanzien dat het sportpark ettelij ke tientallen miljoenen guldens gaat kosten. In de wandelgangen wordt zelfs gesproken over veer tig miljoen gulden. Het rapport is eerst in concept aangeboden aan de werkgroepen. Zij hebben te kennen gegegeven dat dit rapport zeker kans van sla gen heeft, mits de gemeente Vlaardingen en Shell voor het grootste deel m participeert. An dere bedragen zullen uit fondsen werving moeten komen. Om het vervolgtraject een start te geven, hebben de deelnemende sport clubs besloten de stichting multi functioneel sportpark Broekpol der op te richten. Projectleider Steens is optimis tisch over de kans van slagen van het sportproject. „Naar buiten toe is het een tijd rustig geweest, maar intern is er hard gewerkt door de werkgroepen. Dat sport clubs nog steeds grote belangstel ling tonen, werd deze week weer eens bewezen door een club die zich aanmeldde. Ik heb er uiter aard geen flauw idee van op welke manier de wethouder en de Shell- directeur het rapport zullen inte- preteren. Ik heb de opdracht een rapport te maken over de moge lijkheden van een multifunctio neel sportpark en daar is nu een fundament voor gelegd. Ik hoop dat beide functionarissen een in tentie zullen uitspreken en we verder aan de slag kunnen gaan." CDA in Vlaardingen heeft inmid dels in het deze week gepresen teerde verkiezingsprogramma de nodige vraagtekens gezet bij het nieuwe sportpark. Behalve de fi nanciën, waar veel politieke par tijen in Vlaardingen hun twijfels hebben over de haalbaarheid ge zien de weinig rooskleurige posi tie van de gemeente, is het CDA er ook tegen dat alle sportverenigin gen uit de wijken verdwijnen. Donderdag 4 december SCHIEDAM De Weerklank. Warme maaltijd, 17.00u. Theater de Teerstoof. Ivo de Wijs en Pieter Nieuwrnt met Lite rair Variété, 20.30u. Filmhuis. Shi ne, 21.00u. Podium. Oorsmeer: Wmny Fazaré, 21.00u. VLAARDINGEN Grote Kerk. Lunchconcert, 12.45- 13.15u. Stadsgehoorzaal. Wat te doen met twee miljoen, 2O.O0u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20,15 Scapmo Ballet Rotterdam, de Doelen Gr.z. 20.00StichtingDeOn dergrondse Kerk. m.m.v. Grootsa- igesteld gemengd koor. De Twij felaar 22.30 Skunk Funk. De Vlerk 21.00 At Denko's. St Laurenskerk 12.45 Middagpauze-concert. Rit- mo Tropical 22.00 Marcelo Godoy. Zaal de Unie 20.30Deavondvan..,. Ene Verburgt. Cabaret Restaurant Schellings 19,00 Zepp. Lantaren 221.00 Sheep entertainment: Part 1, Het Communisme. LuxorTheater 20.15 Hans Klok. 'Magic live on sta ge'. NJghttown Café23.00 Petra van Kant. Theaterstuk door Bruids sluier. Rotterdamse Schouwburg KJ.z. 20.30 Desperado. Theater ZuidpleinGr.z.20.15TinekeSchou- ten. 'S-mi!es cadeau'. Vrijdags december SCHIEDAM Filmhuis. Everyone sayslove you, 21.00u. Podium. Vnjdagavondcd's. 21-OOu. ROTTERDAM Dansateliers 21.00 Gonlla meets Bambi. Lantaren lOcho! O.T.Thea- ter a/d Mullerpter 21.00 Pnve- Story. de Doelen Gr.z. 20.15 Jan Vayne. Blauwe Vis 23.00-04.00 Modem Groove. De VlerkOLOOThe VoodooLounge./22.00Mr.T. Expen- ence. Baroeg 20.00 Dark Tranquili ty. New Orleans 23.00 Noche lati- na. Nighttown20.00God Ween Sin terklaas. Nighttown Café22.30The Bamo/Fipsy Toes. Rltmo Tropical 23.00 Noche Calsente. Sllngerick 22.00 Hard-Rock-Sessie. Ahoy 21.00 Turks Concert. Cabaret Res taurant Schelllng's 19.00 De Tu nes. Lantaren 221.00Sheep enter tainment: Parti, KetCommumsme. Luxor Theater 20.15 Hans KJok. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. 20.30 Desperado.Theater'tKapel- letje 21.00Theatersport/Gonllathe- ater. Lawine. Theater Zuidplein Gr.z. 20.15 Tineke Schouten. 'S- miles cadeau'. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Alien 4: resurrection' (16) dag.13-15.45-18.45-21.30. Cinerama 2:—Contact' (all dag-13.30-17-20.45.Cinerama 3: 'Fathers' Day' (al) dag.13.15- 15.50-18.45-21.30. Cinerama 4: The Game' (16) dag.18.30-21.30, do.vr.ma.di.ook 12,30-15.30, Ci nerama 5: 'Double Team' (16) dag.12.40-15.40-18.40-21,40. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) dag.(beh.ma.) 14-16-20; ma. alleen 20. 'Rmgof Fire' (al) dag. (beh- .ma.)15;za,zo.ookl3. 'Contact' (al) dag. 17-21. Venster h 'In het huis van mijn vader' (al) dag.19.30, do.ook 21, zo.wo.ook 14.30. The Hunt' (16) dag, 20.45, do.20, vr- .20. wo. ook 14.30, 'A life less ordina ry' (al) dag.(beh,ma.) 22.20. ma.22.20 Sneak Preview. Moviezo- ne vr.15.30. Venster 2: The Hunt' do.20. Yaura-t-ilde la neigea Noël' za.19.30. 'Rotterdam Filmcourse' tna.16-19.30. 'Stood and sand' wo,20. 'Few of Us' vr.zo.di.19.30. 'Mélodieën soussol'vr.za.zo.21.30. Trois hommes abattre'. 'Roccoen zijn broers' di.21.30. 'Pour la peau d'un flic' wo.22. Venster 3: 'Lógn- mas Negras' (al) dag.(beh.ma.) 19.30-20.45 vr.zo.wo. 14.30. 'A bout de souffle' (16) ma.19.30. 'Brassed Off (al) do,t/m zo.22.15. 'Fourdaysin september'(16) ma.t/m wo.22.15. Venster 4: TApparte- ment' (a!) dag. 20-22.15. Lumière 1: "Alien 4: resurrection' (16) dag.13.30-16.10-18.50-21,30. Lumière 2: 'Ar Force One' (16) dag. 18.05-21.10, do.vr.ma.duook 12.05-15.05, Lumière 3: The lost world' (al) dag. 12-15.05-18.10- 21.15. Lumière4: 'Alifelessordma- ry' (16) dag. 19.05-21.40,do.vr.ma- .di.ook 12.30-15.30. Rexane: 'Sex op het platteland' (18) do. t/m zo. doori. voorst 'Porno huis voor vrou wen' (18) ma. t/m wo. doori. voorst Pathé: The game' (12) dag. 11.20- 14.50-18.20-21.20; zo. met om 11.20. 'Fathers' Day' (al) dag.11.30-13.50-16.10-18.30. The full Monty' (al) dag.11.40- 14.05-16.30-19.20-21.50. 'Her cules' (al) dag. 15.50-19.30-22do- .vr.ma.di.ook 11.50-14.20. 'Con tact' (al) dag.21. The peacemaker' (16) dag.16-18.45-2i.30; do.vT.ma.di.ook 11.45. 'My best fnend's wedding' (al) dag.11.15- 13,55-16.40-19.05-21.40; di.met om 21.40. 'LA.Confidentiaf (16) dag.11.55-15-18-21, Sneak pre view: 'Hoibewoonstcr tegen wil en dank' di.21.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3