Veel kwaliteit ongebi op de Kennismarkt Ombudsman moet conflict uitzoeken B Ne»h in Volksbos wachten op ooievaars Agenda WV Vlaardingen naar een nieuw onderkomen /Noordvest bouwt twee nieuwe wooncomplexen Dode in auto iangs rijksweg gevonden GroenLinks mist vrouwen Brokken tijdens 'rijles' 11-jarige Inbreker met gestolen auto Fietsen en tv gestolen Politie boos over nepontvoering Arts verbijsterd over tegenstrijdige conclusies Maandag 15 december 199/ Rotterdams Dagblad Vlaardingen - Op de Vlaardingse lyst van Groenlinks voor de ko mende raadsverkiezingen staan op de eerste vyf plaatsen uitslui tend mannen. Het is de samen stellers van de lijst niet. gelukt om vrouwen voor de hoogste regio nen te vinden. Lijsttrekker is frac tievoorzitter Ben van der Velde en op >twee staat het andere raadslid Jan van der Kolk. Derde is Móestapha Bouchrit, die al jaren actief is in Vlaardingen en werkt bij, de Stichting Buitenlangde Werknemers Rijnmond. Adam Muller en Ed Boender volgen op vier en vyf, De eerste vrouwelijke kandidaat is Meya Comeiisse op de zesde plaats. Schiedam Een 11-jarig Schie- dammertje is zondagmiddag rond een uur tegen een geparkeerde autp op het Dirk Schaferplein aangereden. De jongen kreeg ru les van zijn 37-jarige vader, die eyi proces-verbaal kreeg. Schiedam Een 37-jarige man zbiiiier vaste woon- of verblijf plaats is gisterochtend rond half zi& op heterdaad betrapt by een inbraak in een supermarkt aan hét Hof van Spaland. Politieagen ten hoorden het alarm afgaan en gingen op onderzoek uit. Binnen ktihden zij de verdachte, die een ruit had ingegooid, aanhouden. Op het Barbierpad troffen de agenten de auto van de inbreker aan. die een dag eerder op het Bachplein was gestolen. Vlaardingen - Uit een schuurtje aan de Vondelstraat in het cen trum van Vlaardingen zijn zon dagmorgen twee üetsen gestolen. Ook aan de Ernst Casimirstraat in Hoty-Noórd sloegen inbrekers toe. De bewoners van een woning daar misten by thuiskomsteen te levisie, video en contact geld." Vlaardingen De politie in de Rijnmond moet de laatste tijd wel gek worden van al die 'grappen'. Naast de nepbommen, werden agenten vrijdag in Vlaardingen beziggehouden door een nepont voering. De politie kreeg van een vrouw, die tegenover de openbare baêisschool Het Spectrum in de Oostwijk woont, een telefoontje ctët'er een ontvoering aan de gang was. Zij zag twee gemaskerde mannen met een vuurwapen die eed andere man in een auto trok ken waarna ze er vandoor gingen. Eeft aantai politieagenten reed in vliegende vaart naar de school in de Emmastraat om poolshoogte te nemen. Toen ze daar arriveerden, bleek de ontvoering in scène ge zet. 'Slachtoffer' was de net 40 jaar ge worden Martin de Kraijf en het brein achter het ontvoeringsplan bleek achteraf zijn vrouw en een adhtal leraren te zijn. Zij hadden voor de verjaardag van Kruijf de ontvoering bedacht. Het 'slachtof fer' werd met een auto naar Zie- rikzee gereden. Daar stond een helicopter klaar die hem naar de Maasvlakte jg. Daar werd Krjuijf, met overlevingspakket, maar zonder middelen van ver voer 'gedropt' met de mededeling d&t'hij naar huis moest lopen, Kruijf kan er alleen maar om la- Cbé'n. Al vanaf het moment dat Kruijf zijn ontvoerders zag heeft hij";zich niet bedreigd gevoeld. ,',Dê twee jongens, die de atuo re den, herkende ik direct van de scoutingclub. Ik vond de situatie natuurlijk raar. Wat gaat er nou gebeuren?, dacht ik. Toen ik uit eindelijk op de Maasvlakte ge dropt werd, kreeg ik alleen een 'overlevingspakket' met kaart en kompas. Mij werd meegedeeld dat ik maar naar huis moest lo pen." Kruijf liep van de Maasvlakte naar zyn huis in Brieile en moest onderweg opdrachten uitvoeren. „Het was, zeg maar, één grote speurtocht, dus ik heb me wel ver- De politie vindt de grapeehter he lemaal niet leuk. „Doordat er weer iemand wat 'grappigs' uit haalt, wordt er mankracht op de verkeerde plaats ingezet en dat is zonde. Mensen moeten beseffen dat dit soort grappen niet kunnen. Als er echt iets aan de hand is, ko men we straks mensen te kort," aldus een woordvoerder. Negentig pro cent van de overigens weinige be zoekersvan deKenn s markt maakte gebruik van de tafel van de kenners, die kunst van kitsch onder scheidden Foto Roet Dijkstra Vlaardingen Enigszins schuch ter komen de mensen de hal van het oude stadhuis van Vlaardin gen op de Markt binnen. De nieuwsgierigheid die door het spandoek buiten is geprikkeld, maakt binnen snel plaats vooreen zeker gevoel van machteloosheid. 'Kennismarkt. Voor (bijna) al uw vragen' meldt het bord. „Wat is een kennismarkt?" is de eerste vraag die veel bezoekers eerst zichzelf en vervolgens de leden van de organiserende Rotary Club Vlaardingen stellen. „En wat moet ik dan vragen?" Een aantal wacht de afloop van de interne worsteling niet af en maakt rechtsomkeert. Anderen wagen het erop. De Kennismarkt, afgelopen zater dag voor de eerste keer georgani seerd, is er inderdaad voor (bijna) alle vragen die spelen bij de Vlaar dingse bevolking. Een zo breed mogelijk gespreide informatie voorziening over veel voorkomen de maatschappelijke onderwer pen is het doel. Variërend van me dische vragen, bouwzaken, juridi sche en financiële kwesties, tot wagen over de lusten en tasten van huisdieren, opleidingsmoge lijkheden van kinderen en het mi lieu. De Vlaardingers konden een be roep doen op de kennis van de Rotary Club, een serviceclub voor maatschappelijke dienstverle ning bestaande uit een select groepje van 45 leden. Iedere be roepsgroep in de Vlaardingse sa menleving is met een lid verte genwoordigd in de club. De leden moeten wel een leidinggevende functie binnen hun beroepsgroep hebben en maatschappelijk actief zijn, willen ze toegelaten worden tot de Rotary. Een elitair en ambitieus clubje? Misschien wel. „Dat zit in je als je een doenerig en bemoeizuchtig mens bent," verklaart J. Ander son, directeur van het Streekmu seum Vlaardingen, zijn beweegre den voor het lidmaatschap. „We hebben niet altijd een pasklaar antwoord," vertelt architect J.G. Treurniet. „Maar we kunnen de mensen wel wegwijs maken." W. Zijdeveld maakt daar dank baar gebruik van om de huisves tingsproblematiek van de Wereld winkel voor te leggen. Het vinden van een goedkoop pand in het centrum van Vlaardingen is niet gemakkelijk, maar het bezoek aan de Kennismarkt heeft in ie der geval als resultaat dat de aan nemer zijn contacten zal aanhalen om iets te vinden. „Nee heb je, ja kun je krijgen," aldus Zijdeveld. „Wat eruit komt, moet nog blij ken." Notaris mr. P. Kroesen heeft het als een van de weinig Rotaryieden redelijk druk, met veel vragen over erfeniskwesties. Of het suc ces van de markt afhankelijk is van de behoefte bij de Vlaardin gers? „De behoefte doet er niet toe. Als je zelf maar het gevoel hebt dat er behoefte aan is. Wy vinden gewoon dat we dit horen te doen." P. Wapenaar en M.B. van Roon verlaten met een positief gevoel de Kennismarkt. Zy willen hun huis uitbreiden met een extra bouwlaag, maar vinden daarby het bestemmingsplan als obsta kel. Een gesprek met architect Treurniet levert in ieder geval weer een nuttige advies op.Aan de tip om het eens via de project ontwikkelaar te proberen, hadden we zelf nog gedachtTreurniet: „Leuk element is datje niet weet wat voor vragen er komen." Wa penaar lachend: „Ja, want 'n gek kan meer vragen dan duizend wij zen kunnen antwoorden." Beeldend kunstenaar en direc teur van de Vrije Academie H. Horsten heeft daar helaas geen er varingen mee. Hij zit er op de markt om uitleg te geven over het nut van kunst in de opvoeding van kinderen, maar de bezoekers maken er geen gebruik van. Alen sen weten op veeJ vragen wel antwoorden, maar ze moeten alleen de goede kant op gewezen worden. Ze weten vaak niet waar ze moeten zijn." Wat dat betreft is de 'doorverwijs functie* van de markt van grote waarde. Dat velen daar met ge bruik van hebben gemaakt, is een les voor een volgende keer. Want van alle gerichte vragen die ge steld werden, kwam negentig pro cent voor rekening van de twee kunstkenners van de Kunst en Kitschmarkt. De stormloop van bezoekers die hun hele bezit van de stoffige haald, met ant ;der hadden ge- :ke boeken, lepel tjes, tegels en 1 irc^en die hun opa of oma nog uit hina hadden mee genomen, deet de kennismarkt enigszinsverb :ken.;' Andersa^^w.beb erg tevreden met e#n>aar ho&ierd bezoekers, Ir is zovéél kwaliteit die on- oki is gebleven." Misschien dat dl'Vléardingers hun/dringen de vilgen en problemen die ze doorgags breeduit op ^eijaarda- i dan kunnen bewaren |nde kennismarkt. In de vra^g wat een nu verleden tijd Hoek van Holland De Hoekse arts en voormalig politicus D. van Wijngaarden heeft de Natio nale Ombudsman ingeschakeld om het functioneren van de ambulancedienst in zijn woon plaats te onderzoeken. Van Wijngaarden is verbijsterd over het verschijnen kort na elkaar van twee rapporten van de provincie Zuid-Holland met totaal tegenstrijdige conclusies over de am bulancedienst. Hij heeft ook kritiek op de houding van het Hoekse deelgemeentebestuur. Dat heeft tot nu toe, zegt hij, geweigerd klachten over de aanrijtijden van de ambulances serieus te nemen. Aanleiding voor Van Wijngaar- dens actie is het eind november verschenen en inmiddels veelbe sproken rapport van de Provincia le Raad voor de Volksgezondheid, waarin wordt gesteld dat ambu lances in de Rijnmond een op de vier keer te Iaat komen. Van Wijngaarden werd van zo'n vertraging in oktober 1996 per soonlijk het slachtoffer en diende daarover een klacht in. Hij had bij een partijtje voetbal een been ge broken en moest 35 minuten op de ziekenauto wachten. Dat vond hij onverantwoord lang. „Stel je voor dat het geen gebroken been was geweest maar een hartinfarct. Dan had ik het niet overleefd," Hij werd, na een onderzoek door de provinciale Inspectie voor de Volksgezondheid, in september dit jaar in het ongelijk gesteld. Er waren geen aanwijzingen, schreef de inspectie, dat er bij de ambu lancedienst structureel sprake was van overschrijdingen. Het da gelijks bestuur van de Hoekse deelgemeente stelde zich achter dit rapport en wees de klaeht van Van Wijngaarden af. En impliciet die van andere inwoners, die zei den soortgelijke ervaringen te hebben als Van Wijngaarden „Moet je nagaan dat er twee maanden later opeens een rapport ligt dat mij alsnog gelijk geeft. Je vraagt je af hoe het mogelijk is, twee provinciale overheden die een en hetzelfde probleem onder zoeken en tot totaal verschilende bevindingen komen. Een waan zinniger voorbeeld van bureau cratie is nauwelijks te bedenken," aldus Van Wijngaarden. Van Wijngaarden, bedrijfsarts bij de Vereenigde Glasfabrieken in Schiedam en tot enige tijd gele den fractievoorzitter van Hoeks Welzijn in de deelgemeente, vindt de vraag gerechtvaardigd waarom het Hoekse bestuur keer op keer klachten over de ambulance dienst „nonachalant ter zijde heeft gelegd". In een open brief in het plaatselij ke blad 'De Vuurtoren' heeft Van Wijngaarden het dagelijks be stuur opgeroepen de billen te ont bloten en alsnog ongelijk te er kennen. „Ze moeten onverwijld contact opnemen met burgemeester Pe per van Rotterdam en zeggen dat te ook een deel van het extra geld willen dat de overheid beschik baar stelt voor verbetering van de ambulancedienst in het Rijn mond. Wij in de Hoek hebben alle recht op dat geld, want in het rap port staat dat met name in de bui tengebieden - zoals wij er één zijn - de aanrijtijden te wensen overla ten." Vlaardingen De vestiging van de stichting WV in het stadhuis van Vlaardingen aan de pittoreske markt is te klein. Daarom werd al enige tijd uitgekeken naar een nieuw pand. Het pand van de ge- reedsehappenfirma Keijzer aan de Westhavenkade bood die ruim te. De firma Keijzer zit daar nu te krap en het bedrijf heeft al lange re tijd verhuisplannen. Volgens K. Hollegien, directeur van WV Vlaardingen heeft de huidige ruimte in het Vlaardingse stad huis een aantal nadelen. „Ten eer ste is de winkel te klein met slechts zestien vierkante meter. Ten tweede hebben we geen etala ge. Daarby komt nog dat we moei lijk zijn te vinden en dat de be reikbaarheid, onder andere door te weinig parkeerruimte, erg slecht is. Het pand van de firma Keijzer aan de Westhavenkade is in alle op zichten beter en bovendien ligt het in de buurt van het Visse rijmuseum. Met de verhuizing naar het nieuwe pand wordt een eerste stap gezet om de uitvoer van het actieplan Vlaardingen contrast aan het water' dat afgelo pen zomer is gepresenteerd aan de burgermeester en wethouders van de gemeente. Het nieuwe on derkomen beantwoordt boven dien meer aan het beeld van een goed ingerichte VW winkel: een professionele zaak met een uitge breid assortiment aan folders, plattegronden en cadeaubonnen. De VWheeft volgens Keijzer snel haar interesse getoond toen bleek dat zijn firma verhuisplannen had. Ze hebben ons snel bena derd. Ik zei op straat tegen de di recteur van het Visserijmuseum, F. Loomeijer, dat er misschien wat gedaan kon worden met ons pand. Hij heeft het balletje aan het rollen gebracht." Voor J. L. A. Keijzer komt de be langstelling van de VW voor zijn pand op het juiste moment. Do^r ruimtegebrek heeft zijn bedrijf weinig groeimogelijkheden meer. Keijzer: „We hebben nu gewoon ruimte te weinig. Het is een logi sche stap als we door willen groei en." Zijn firma verhuist daarom in het voorjaar van 1998 naar een pand aan de Productiestraat waar nu een bouwmarkt van de firma Formido is gevestigd. „Op die plek kunnen we meer onze groot handelfunctie tot uiting laten ko men. Dat kan nu niet. We hebben nu ons magazijn op zolder en dat is onhandig. Omdat Formido een bouwmarkt is hoeven we in hun huidige pand niet al te veel aan te passen," aldus Keyzer. Formido gaat ook verhuizen en wel naar een nieuw pand aan de Gerard Burgerlaan op het bedrij venterrein Hoogstad. De nieuw bouw verloopt voorspoedig en het nieuwe gebouw wordt naar ver wachting in maart 1998 opgele- vei d. Wal er met de ruimte van de VW gaat gebeuren kunnen ze momenteel by de gemeente nog niet zeggen. Het is mogelijk dat het gedeelte van het stadhuis wordt bijgevoegd bij de andere bedrijfsruimten. Aan de randH» het Volksbos, dat ongeveer duizenden Vlaar dingers en fMpslulzers in 1992 geleden hebben geplant, zijn afgelopen zajftfrdag drie ooievaarsnesten neergezet Het was een cadeautje van de Stichting Groeiend Verzet in de Licke- baert ter gelegenheid van de vijfde verjaardag van het protest- bos. Dat werd aangelegd uit verzet tegen de voornemens van de provincie om iangs de Maassluissedijk tussen Vlaardingen en Maassluis een stortplaats van bedrijfsafval te beginnen. Er Is voor ooievaarsnesten gekozen omdat uit onderzoek van de Vlaardingse natuurkenner Ben van As Is gebleken dat onder de 430 planten- en diersoorten die Inmiddels in het bos hun leef gebied hebben gevonden, zich ook ooievaars en lepelaars be vinden. Op z'n vroegst In april kunnen passanten, onder wie passagiers van de treinen tussen Rotterdam en Hoek van Hol land, er ooievaars waarnemen, die zich gedurende een half Jaar in Nederland ophouden. Foto Roei Dijkstra Schiedam Woningstichting Noordvest start binnenkort met de bouw van vwee nieuwe woon complexen. in Schiedam-Oost staat een project van 59 huizen op stapel, in Nieuwland één van 126 woningen. Beide projecten be staan zowel uit koop- als huurwo ningen. De verkoop van de wonin gen in Oost is al in gang gezet. Dit project in Oost is 'De Singel- hof gedoopt, naar de locatie aan de TVeede Tuinsingel. Hier ko men 21 goedkope huurapparte- menten die geschikt zijn voor ou dere wonmgzoekendenidiq} zelf standig willen blijven wonen. De ze drie-kamerappartementen gaan ongeveer 700 gulden per maand aan huur doen. Daarnaast zullen dertig koopap partementen en acht eengezins woningen (koop) worden ge bouwd. De prijzen variëren van 167.000 tot 345.000 gulden. De op levering wordt verwacht in het vooijaar van 1999. Voor dit project werkt de woningstichting samen met BAM-Woningbouw. 'Dalsland' is de naam van het wooncomplex dat door de woning stichting aan het Dr. Wibautplem in Nieuwland in de steigers wordt gezet. Het wordt, zoa' a de naam al doet vermoeden, een project met huizen naar Zweeds model. Dals land is een provincie in het wes ten van Zweden, Aan de ene kant van het plein komen zeventig koop-appartementen met een to tale hoogte van vijf bouwlagen. Aan de overzijde zijn 32 eenge zinswoningen gepland in de koop sector en 24 min of meer gelijke huurhuizen. De huur komt rond de 700 gulden te liggen. Uitvoer der van dit project is IBC-Muwi. De oplevering wordt verwacht in begin 1999. De verkoop gaat eind deze maand van start. Woningstichting Noordvest maakt deze plannen bekend in het jongste nummer van de bewo nersblad Noordvest Koerier. Daarin kondigt de woningstich ting ook de sloop en verkoop aan van een onbekend aantal huurwo ningen in Nieuwland en Groenoord. Onderzoeken hebben uitgewezen dat naar bepaalde ty pen huurwoningen weinig tot geen vraag meer is. Veel woning zoekenden vinden een huis ko pen vaak voordeliger. In een auto langs de rijksweg A20 heeft de politie zaterdagmorgen omstreeks zes uur een dode chauffeur aangetroffen. Het slachtoffer bleek een 34-jarige inwoner van Klaaswaal te zijn. Hij zat bekneld in zijn auto die zwaar beschadigd in het talud van de rijksweg tot stilstand was gekomen. De politie trof een lang remspoor aan, dat eindigde bij een sloot die onder de rijksweg doorloopt. Duikers van de brandweer hebben in het water gezocht naar inzittenden, maar niets aangetroffen. Naar de precieze toe dracht van het ongeluk tast de politie in het duister. Daarom wordt gezocht naar getui gen. Die kunnen zich melden bij de politie Haaglanden onder nummer 0174 615810. Fato Roel Dijkstra ROTTERDAM Maandag 15 december de Doelen Gr.z. 20.00 Kerstconcert. Jum'aan- seZaal 20.15intemationale kamer orkesten. St, Laurenskerk 20.15 Poolse Nach'egalen, SKVR Muziek school Centrum-West 20.00 Bandoptredens SKVR-Jazzschool. Zaal de Unie 20.30Architectuurca- fé. Dinsdag 16 december de Doelen Gr.z. 20.00 Kerstconcert. Jurnaanse Zaa 120.15 StrijkkwartettenDizzy 2 2.001 Step, T Seas. Cabaret Res taurant Spelling's 19.00 De Tu nes, Rotterdamse Schouwburg KJ.z.20.00 Live Samples/Levende Monsters. Zaal de Unie 20.30 De Kwestie. Rotterdam 2000, Prestige of Culturele Noodzaak? ROTTERDAM Cinerama 1: 'Alten 4: resurrection' (16) dag. 13-15.45-18.45-21.30, wo. 16.15-18,45-21.30. Cinerama 2:—Contact' (al) dag.13.30-17- 20.45. Cinerama 3: 'Double Team' (16) dag.12.40-15.40-18.40- 21,40. Cinerama 4: The Game' (16) dag.18.30-21.20, do.vr.ma- .di.ook 12.30-15.30. Cinerama 5: 'Fathers' Day' (ai) dag.13.15- 15.50-18.45-21.30. Imax Thea- ter: 'Super Speedway' (at)dag.(beh- .ma.) 14-16*19.30; ma. alleen 19.30. 'Ring of Fire' (al) dag.(beb- ma.)15; za .zo, ook 13. 'Contact' (al) dag.17-21. Venster 1: 'In het huis van mijnvader' (al) dag.19.30, vr.14, zo.wo.ook 14.30. 'Lignmas Negras' (al) dag. 20.45. 'L'Appartement' (al) dag(beh.ma.) 22.15. ma.22.15 Sneak Preview. Moviezone: 'Romeo and Juliette' vr.15.30. Venster 2: 'Fewof Us'(16) dag.19.30. 'Alexan- dr Nevsky' (16) ma.19.30. Dag.21,30: 'Mr.Ktem'do.'NotreHis- toire' vr. 'Plein Soleil' za.zo. 'Le Sa- mourai' ma. 'Un amour de Swann'. 'La Piscine* wo. Venster 3: The Hunt' (16)dag.20. 'A life less ordina ry' (al) dag. 22, vr.zo.wo.ook 14.30, Venster 4: 'Carta's Song' (16) dag. 20-22.15. 'Brassed Off (al) vr- .zo.wo.14.30. Lumière 1: Tomor row never dies' (16) wo.18.30- 21.30. Alien 4: resurrection' '(16) dag.(beh.wo.)13.30-16.10-18.50- 21.-30,wo.13-15.40-18:50-2^30. Lumière 2: 'Air Force One' (16) dag. 18.05-21.10; cto.vr.rna.di.ook 12.05-15.05. Lumière 3: The fost worid' (al) dag. 12-15.05-18.10- 21.15. Lumfère4: 'Alifetessord/na- ry'(16) dag. (beh.wo.)19,05-21.40, do.vr.ma.di.ook 12.30-15.30. - Rexane: 'Kostschool voor ontucht' (18) do.t/mzo. dood. voorst. 'Upand coming' (18) ma.t/mwo. doorf. voor st Pathé: wo,avond geen voorst.1 The game' (12) do.vr.di.. 11.20- 14.50-18.10-21.10; zaro.14.50- 18.10-21.10, mu,wo.ll.20- 14.50. 'Seven years in Tibet" (12) dag 11.30-14.40-18.25-21.20, wo.alleen 11.30-14.40, zo.niet om 11.30. The full Monty' (16) dag.11.40-14.05-16.30-19.20- 21.50, wo.alleen 11.40-14.05, 'Hercules' (al) dag.16.50-19.30- 22; do.vr.ma.tfi.ook 11.50-14.20. The peacemaker' (16) dag. 1)6^ 18.45-21.30; do.vr.ma.di.ook 11.45. 'Mybestfriend'swedding'faT]" do.tfm zo.ll.15-13.55-16.4fb 19.05-21.40, ma.wo.11.15- 13.55, di.nietom 21.40. 'LA.Cohfv- dential' (16) dag.11.55-18-21, wo.alleen 11.55. Sneak preview: 'Maffemetdenmcvie'di.21.40. Nachtvoorstellingen: lumière 1: 'Alten 4:resurrection' (16) vr- .za.00.15. Lumière 2: 'Air Force One' (16) vr.za.00.15. Lumière 3: The peacemaker'(16) vr.za.00,15, Lumière 4: 'Face/Off (16) vr- .23.00.15. Kindermatinees: Cinerama 4: 'Hercuies' za.zo.wo.13.30-15.45. Lantaren/Vensten 'Het oog van de adelaar'zo.wo.14. Lumlére2: 'Her cules' za.zo.wo,13-15.30. Lumiere 4: 'George uit de jungle' za- .zo.wo.13.15-15.45. Pathé: 'Geor- geuitdeJungle'za.zo.11.50-14.20, wo.alleen 11.50 'Hercules' za.wo, 11.35-13.45, zo.alleen 13.45. 'Free Willy' wo.14,20. 'Fathers' Day' dag.15. SPUKENISSE Arcaplex: Tomorrow never dies' (16) wo.13.50-18,50-21.50. 'Fathers' Day' (al) dag.14.10-19, vr- ..zo.ook 16.25. 'Alien 4: resurrec tion1 (16) dag. 19.10-21.50. 'Seven years in Tibet* (12) dag. 13.40- 18.40-21.40, vr.zo.ook 16.15. "The peacemaker (16) dag.22. 'Double Team' (al) dag.21.30. The game' (16) dag.18.30-21.20. 'Contact' (al) do.t/m di.21. Kindermatinees: 'Hercules' dag 14-18.30, vr.zo.ook 16.20. 'George uit de Jungle' dag.13.45, vr.zo.ook 16.20. The lost world' vr.t/m wo.13.30, vr.ook 16.20. 'Home Alone IH'zo.16.15. HELLEVOETSLUIS Tivoli Theater. The peacemaker' (16) dag.(beh.za.) 20, za. 19.30- 22.30. Hercules' (a!) za, 14-19, zo.wo.14. 'Air Force One' (16) dag. (beh.za.) 20;za.22. BRIELLE Apollo theaters: 'Air Force One' do- .zo.ma.di.wo. 20.15, vr.gesl. za.18.45-21.30. 'Hercules' dag. 19, za.zo.,wo. ook 14.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 1