26 Sporthuldiging heeft veel weg van diploma-uitreiking m Winst doet Tonie van Breda de mosselen goed smaken Halve marathon Westland komt er nu zeker 'Vissertjes' op schot in bekerwedstrijd Rijswijk-TSB: kaartenfestijn Nieuwjaarsloop in 'De Hoek' Deltasport kegelt Nieuwenhoom vanaf de strafschopstip uit beker HVO nestelt zich weer in de top DRGS gaat op eigen terrein stevig onderuit Vrouwen Juventus voor beker tegen Leiderdorp KV Vlaardingen is nog altijd ongeslagen Patrick Zeebregts stuurt ODO naar de overwinning CKC Maassluis boekt zege tegen Zwijndrecht Westerholt prolongeert tafeltennistitel TOG Rotterdams Dagblad Maandag 22 december 1997 Naaldwijk De Westland Mara thon mag dan van de atletiekka- lender zijn geschrapt, komend voorjaar wordt in het kassenge- bied toch een hardloopevenement gehouden! de Halve Westland Ma rathon. De organisatie is in han den van de Naaldwijkse atletiek vereniging Olympus'70. Vanuit de vereniging is een be stuur gevormd dat de plaats van de inmiddels opgeheven Stich ting Internationale Westland Ma rathon heeft overgenomen. Van zelfsprekend loopt het parcours over Westlands grondgebied, maar getracht gaat geworden om in het teken van 800 jaar Naald wijk, zoveel mogelijk binnen de Naaldwijkse stadsgrenzen te blij ven. Start en finish liggen in het centrum van Naaldwijk. De halve marathon is niet de eni ge afstand die zaterdag 11 april 1998 op het programma staat. Liefhebbers kunnen ook deelne men aan de prestatielopen van tien en vijf kilometer. Maassluis Met het grootste ge mak is Excelsior Maassluis zater dag ten koste van DVO'32 een ronde verder gekomen in het be kertoernooi. De hoofdklasser haalde zelfs de dubbele cijfers <11- 0) en had in de gebroeders Robert en Tom Visser een productief tweetal. De Vissertjes' scoorden samen vijfmaal. Bij de rust was het 3-0 door tref fers van Hessel Hazewindus (1-0) en Robert Visser. Na de thee wer den de doelpunten verzorgd door Edwin Marijs, Robert Visser, Tom Visser (2x), Dave Vermaas (2x), Kees Starmans en Paolo Mendo- ca. Trainer Mark Nijssen kon voor het eenzijdige voetbalduel tegen beroep doen op Michel van Strien (geblesseerd), Hans Jörgen Nico- lai en Raymond Frehé (beiden ge schorst). Ook Paul Louter en Emanuel Monteiro waren door blessures niet inzetbaar. In de tweede helft liet Nijssen ook de jonge garde aan bod komen. Timo Wiegmann, Harold Loeve en Ro bert Visser moesten plaats maken voor Tom Bijkerk, Dave Vermaas en Peter Bos. Het is inmiddels zeker dat Paul Louter enkele maanden in Ameri ka gaat vpetballen. „Medio april, mei gaat hij weg," zegt Nijssen. „Wanneer precies hangt even van het competitieverloop af. Paul heeft gelijk dat hg dit doet. Als ik zo'n kans zou krijgen, zou ik 'm ook pakken." De selectie van Excelsior Maas sluis vertrekt zaterdag 3 januari naar Tunesië voor een trainings kamp. Zaterdag 19 januari keren Mark Nijssen en zijn mannen weer terug. Rijswijk Het duel in de vierde klasse B tussen Rijswijk en het Vlaardingse TSB is voor de laatste club op een kaartenfestival uitge draaid. TSB verloor met 5-3 (1-2) en zag doelman Maarten Boude- steijn en Jörg Boekhout al voor het eindsignaal onder de douche duiken. Naast de twee rode kaar ten kregen de Vlaardingers ook vier gele prenten te incasseren. De thuisploeg kwam door een treffer van René Cupedo op een 1- 0 voorsprong waarna Juijen Bijl TSB op gelijke hoogte bracht en vervolgens voor de positieve rust stand (1-2) zorgde. Na dat doel punt kon Maarten Boudesteijn (handsbal buiten de zestien) met rood inrukken. Maar zelfs met tien man liep TSB uit naar 1-3 (doelpunt Merlijn Berkhout) en tot een kwartier voor tijd hield de ploeg die stand vast. Daarna ontpopte Rijswijker Erik Roos zich als dé kwelgeest Hij scoorde 2-3 en schoot na de ge lijkmaker van Dennis Stad de 4-3 en 5-3 in het Vlaardingse doeL Jörg Boekhout kreeg rood voor aanmerkingen op de leiding. Hoek van Holland Weer of geen weer, zaterdag 3 januari klinkt in Hoek van Holland om 11.00 uur het startschot voor de nieuws- iaarsloop. Het is de vijfentwintig ste editie en er kan gekozen wor den uit de afstanden vijf en tien kilometer. Deelnemers kunnen ter plaatse inschrijven op het terrein van ten nispark De Hoek aan de Harwich- weg. Daar is ook de start Het par cours loopt in het Roomse Duin en voert de hardlopers over ver harde paden, gras en boom schorspaden. Door Bas van den Berg Vlaardingen - Dat zwemster Renee Snoek en de badmin- tonploeg van Refoba de sportprijs van Vlaaramgen wonnen, lag voor de hand. De sportster en het team hebben immers een indrukwekken de lijst van titeïs achter hun naam staan en wonnen het op punten van de andere ge nomineerden. De zwemster behaalde een twee de plaats op de 4x 200 meter vrije slag op het EJK, werd tweede op de 400 meter vrije slag op het NWK, won goud op de 400 en 800 meter vrij op het NK en werd drie keer kringkampioen op de 100, 200 en 400 meter 'vrij'. Refoba viel de prijs ten deel door de titel in de vierde klasse. Bovendien was het de zesde achtereenvolgende keer dafde badmintonploeg kampioen werd. Verder waren genomineerd de atleten Arno Warmolts en Geert Jan Wassink, de judoka Na- tascha van Gurp, de zwemmer Ar jen Hoogerwerf, de waterpolo- ploeg van WSV en de zwemploeg van VZC. De huldiging van Renee Snoek en Refoba bepaalde echter niet al leen hef gezicht van het overvolle programma m het stadhuis van Vlaardingen. Een bonte rij van kampioenen passeerde de hand jes schuddende burgemeester Bert Stam en sportwethouder Ton van der Steen om daarna een ca deautje in ontvangst te nemen. Onder de 'passanten' büjartvrou- wen, Ans van der Wolf (haar hond was schoonheidskampioen van Nederland geworden!), de twee turven hoge Use van Geest (derde bij de pupillen op het NK-tumen). Het had allemaal veel meer weg van een eindeloze diploma-uitrei kingen leek zodoende op een hul diging van sportkampioenen. Ju doka Mark Huizinga ontbrak door verplichtingen bij Avro's Sportpa- riorma, waterpoloster Danielle de Bruijn moest trainen en zwemster Wiima van Hofwegen stond niet eens op de lijst van kampioenen. Passief karakter Het was best aardig de vele kam pioenen op die manier te leren kennen, maar niet meer dan dat. Omdat de sprekers veel te veel aandacht vroegen, ontkwam men niet aan de indruk dat de huldi ging een enigszins passief karak ter had. De organisatie had kosten noch moeite gespaard het feest een ander karakter te geven dat meer aangepast was aan de leef tijd van de sporters. In plaats van de raadszaal alleen, stonden deze keer ook de trouwzaal, de oude hal en de burgerzaal de sporters tot de beschikking. Een goed idee, maar de ruimten leenden er zich De trotse winnaars van de Vlaardingse sportprijs. De badmintonners van Refoba hadden het prima naarhunzinen lieten zwemster Renee Snoeck, sportvrouw van het jaar, delen In de feestvreugde. Foto Peter Molken boer niet erg voor de sporters tot elkaar te brengen. Misschien dat het raadzaam is eens te overwegen uit te kijken naar een andere locatie Het Shell-sportpark De Vijfslui zen of het nieuwe zwembad De Kulk, vooral gezien vanuit de pro motionele waarde voor het zwem paradijs dat moeilijke tijden door maakt, zouden aardige alternatie ven kunnen zijn. Alleen de tot dis cotheek omgetoverde burgerzaal had een magische aantrekkings kracht op bijvoorbeeld de spelers van Cion die dit jaar Vlaardings voetbalkampioen zijn geworden. De disco-zaal stroomde echter re gelmatig leeg omdat in de raads zaal op een podium zonder spots weer nieuwe kampioenen werden voorgelezen. Van de uitgenodigde kampioenen die sinds 1983 zijn gehuldigd, was een deel weggebleven. Ingrid Langcl, de winnares van vong jaar, was er wel. Zij stal in de voor gaande editie van het evenement dat voor wat betreft de uitstraling ervan Maassluis overtreft maar liet vergeleken bij Schiedam ama teuristisch oogt, de show door met haar paard het stadhuis te betre den. „Ik heb intussen een manege gekocht in Bruinisse," vertelde ze trots. ,J)e zes paarden die in de manege van IJsbrand Chardon in Schipluiden stonden, zijn in Brui nisse ingezet om te lessen. Ik train nog elke dag en hoop ooit nog een keer nationaal kampioen te worden. In het kader van het toekomstige multi-functionele sportcomplex in de Broekpolder, had het niet misstaan als projectleider en ex- hockeyintemational Ron Steens was genodigd om iets over het im posante complex te vertellen. In het rapport dat deze week open baar wordt en het college van Vlaardingen en de directie van de Shell wordt aangeboden, staat vermeld welke (top) sporten erin de toekomst kunnen worden be oefend en dat het ongeveer veer tig miljoen gulden moet gaan kos ten, Sportwethouder Ton van der Steen- maakte in elk geval de kampioenen - en dus de toekom stige bespelers van het complex - nieuwgierig dat het om een sport complex 'Papendal in het klein' gaat en dat het een juweel voor Vlaardingen gaat worden. Verder kondigde de sportwethouder aan dat in januari wordt gestart met Sport in beweging en dat een sportnota tot stand komt. Ook de bouw van een derde sporthal in de Holywijk gaat een belangrijke fa- Door Dan Rolandus Vlaardingen - Nieuwenhoom is er zaterdag niet in geslaagd de vol genderonde van de districtsbeker te behalen. In Vtaardingen kwam de zondag-eersteklasser tegen Deltasport in de reguliere speel tijd niet verder dan een 1 -1 gelijk spel. De koploper van de zaterdag -tweede klasse C toonde zich vanaf de stip iets koelbloediger dan de Nieuwenhoomaars, Terwijl alles wat Deltasport was zich over match winnaar Tjerco Bras stortte, zat schlemiel Egbert van der Bor na z(jn misser diep in zijn schulp gekropen. Hij hoefde zichzelf eigenlijk niets te verwij ten, want als zijn ploeg zich wat koelbloediger had getoond, was de zege zonder twijfel naar Nieu wenhoom gegaan. Scheidsrechter Pim van Gilst drukte een stempel op de wedstrijd dooi' in de tweede helft allereerst tot verbazing van van vriend en vijand Deltasport een strafschop toe te kennen en later een dubieuze treffer van Gil bert Bamos goed te keuren. De leidsman uit Rotterdam zag het zelf even anders. „In beide geval len stond ik er met mijn neus bo venop," verdedigde hij zijn beslis singen. Kijk, dre speler van Del tasport Jarno van der Wilde; red.) schoot nou wel over, maar die nummer drie van Nieuwenhoom (Edwin van der Roest; red.) haalde het standbeen onder zijn lichaam vandaan. Dan is er voor mij geen twijfel mogelijk. In de geest van de wedstrijd heb ik hem geel ge geven, maar spelregeltechnisch ~\y Rijnmond weerstaat een aanval van EAW. De Schiedamse volleyballers hadden geen kind aan de bezoekende ploeg en wonnen eenvoudig met 3-0. Foto peter Moikenboer Door Wim Broere Schiedam In het laatste thuis duel van 1997 heeft de mannen- ploeg van Rijnmond met een lek ker gevoel het jaar afgesloten?De Schiedamse volleyballers, spe lend in de eerste divisie, boekten een makkelijke 3-0 overwinning op hekkensluiter EAW uit Am- hem. De Gelderse ploeg is na de degra datie van vorig seizoen door de NeVoBo gevraagd de plaats van het Capelse Schovocomea over te nemen. Gezien het verloop van de competitie tot op heden had EAW beter in de tweede divisie kunnen blijven. Puntloos staat de ploeg na tien wedstrijden onder aan en elke tegenstander behaalt plichtmatig de drie winstpunten. Zo ook Rijnmond, dat niet in zijn sterkste opstelling begon. Daar door werd de eerste set met 'slechts' 15-11 gewonnen, maar nadat coach Tonie van Breda had ingegrepen, werd het met de set standen 15-5 en 15-3 en dus 3-0. Met een tevreden gevoel kon Van Breda vervolgens deelnemen aan de mosselavond waarvoor hij zelf, als geboren Zeeuw, de mosselen uit Bruinisse had meegenomen. Terugblikkend op de bijna afge sloten eerste seizoenshelft, toon de hij zich ingenomen met de veertien punten die zijn ploeg heeft verzameld waarmee inmid dels een gedeelde zesde plek is bereikt. „Ik had bij de start van de competitie negen punten als doel gesteld," zegt Van Breda, „omdat toen ik door het bestuur werd ge vraagd, er nog lang geen eerstedi- visieploeg stond. Gelukkig voor mij heb ik Ame Jager en Karl Schot kunnen overreden in het eerste te blijven spelen. Daar naast hadden we het geluk dat Remco van Oerle uit het luiten- land terugkwam waardoor ook bij de spelverdelers ervaring in het veld kan staan. Natuurlek is er binnen Rijnmond voldoende po tentie om zelfs hoog mee te kun nen draaien, maar als spelers een stapje terug willen doen moet je dat respecteren en gelukkig blij ven ze wel bij de vereniging om- datje ook in het tweede en derde team op tweededivisieniveau kunt spelen" Ook vrouwencoach Hans van Set ten prikte zaterdag met een goed eindejaarsgevoel een mosseltje mee. Zijn speelsters hadden in Breda geen enkele moeite met het puntloze Brevok. Vla 6-15,7-15 en 6-15 werd het 0-3 waardoor Rijn mond in de eerste divisie B met dertien punten met de drie ande re ploegen op de ranglijst de zesde positie inneemt. gezien had hij rood moeten heb ben." 'Lachertje' Aanvoerder Edwin van der Roest was een andere mening toege daan. „Die strafschop sloeg ner gens op. Dat gaf Jamo zelf toe. Hg schoot met een schreeuw tegen mijn voet, terwijl de bal al over was. Hij liep lachend weg. Die scheids liep mij na een eerder ak kefietje gewoon te zoeken. Het was gewoon een lachertje." Bij de goal van Nieuwenhoom ging Van Gilst evenmin vrijuit Ook nu bleek hij zelfverzekerd in zijn commentaar. „Ik hoefde niet eens af te gaan op de grensrech ter, want ik stond op één lijn. Het was een glaszuiver doelpunt," al dus de uitleg van Pim van Gilst Zowel Deltasport als Nieuwen hoom telde om uiteenlopende re denen veel invallers. In het mati ge duel domineerden de gasten met name in de eerste helft, maar ze bleken onzorgvuldig in het be nutten van de kansen. Al na twee minuten spelen kreeg Remco Wuyster een uitstekende kijker, maar kopte hopeloos over. Jamo van der Wilde was namens de Vlaardingers aan de andere kant dicht bij de openingstreffer. Diens inzet werd echter door Jo- jan van Dokkum uit de doelmond gemaaid. Nieuwenhoom nam daarna de touwtjes strak in han den. Gerard van Bergen had pech met een knal op de paal en de vi zieren van John Lopes Cruz, Gil bert Barrios en Gerani van Ber gen stonden in kansrijke positie niet op scherp om hun opponent nog voor de thee op de knieën te krijgen. 'Dubieus' Deel twee was net vijf minuten aan de rol of Jamo van der Wilde besloot een lange rush met een schot dat over het doel vloog. Zo-, als eerder vermeld wees scheids rechter Pim van Gilst naar de stip en schoot John van Leeuwen daarna dankbaar raak: 1-0. Even later kroop Nieuwenhoom door het oog van de naald, toen dezelf de Van Leeuwen een hoekschop van Richard Zeebrechts op de lat kopte. Dankzij Gilbert Barrios kwamen de bc-zoekers op gelijke hoogte: 1-1. „In de eerste helft controleerden wij de wedstrijd, hadden wij ook.* afstand moeten nemen," meende Wim Schwillens. Die strafschop was op zijn zachtst gezegd natuur lijk dubieus. Dat heeft iedereen gezien. Dan duurt het even voor datje over die domper heen bent. Maar na die 1-1 had ik verwacht erop en erover te gaan. Je mist dan teveel ervaren spelers om het karwei af te maken." Een kleedkamer verder was het volop feest. „Kijk, wij zijn de wed strijd afwachtend begonnen, maar in de tweede helft ging het gelijk op. Wij kregen toch een kij ker om de score te openen, maar hadden daarna het geluk dat wij niet met 2-0 achter kwamen. Aan die strafschop hing een luchtje, dat geef ik toe, maar bij die goal stond die speler van Nieuwen hoom op de doellijn. Dat was ge heid buitenspel. Noem het maar een goedmakertje. Bij 1-1 weigert de scheids ons een strafschop te geven na een overtreding op John van Leeuwen en hadden wij pech met die kopbal op de lat. De moet zeggen dat de invallers het goed gedaan hebben," aldus de dolge lukkige Ton Pattinama. Deltasport - Nieaweaboorn M (0-0J. Del tasport wint na «trafidioppen. 50. John van Leeuwen (penalty) 1-0,61. Gilbert Bar rios i-l.Bijxonderheden.' De matig leiden de scheidsrechter Pim van Gilst uit Rotter dam gaf geel san Stef KJ inters (Deltasport!, Edwin van der Roest en Egbert van dó" Bor (beiden Nieuwenhoom), DeltasSport' Teixera, Kraayenbosch (46. Achrned Bouchnt), Oosterum, Sousa, Bras, Hulspas, Zeebrechts, Kluiters (63. Van der Meulen), ftamit Bouchrit; Van Leeuwen, Van der Wilde. Nieuwenhoom: Verolme (46. Timmer).Van der Waal, Van der Roest, Van der Bor, Van Dokkum, Van Dam, Schaap {61. De Vries), Lopes Cruz, Chris van Bergen, Gerand van Bergen, Wuyster (20. Bamos). Vlaardingen Ondanks het grote aantal afwezigen heeft HVO de door Dick Suiker bepaalde doel stelling zes punten uit de laat ste twee wedstrijden voor de win terstop behaald. Soccer Boys werd zaterdag aan de Zwanensin- gel vooral de eerste helft (4-0), me de dankzij drie goals van Ruben Korsten, van de mat gespeeld. De tweede rondgang was slechts een formaliteit: 6-2. De werklust van vorige week werd tegen Soccer Boys gecombi neerd met aantrekkelijk en goed voetbal. Met de druk van het 3-4- 3-systeem dat HVO altijd speelt, wisten de gasten geen raad en nu kwam dat ook tot uitdrukking in de score. Een kwartier na aan vang schoot Erik Sneek diagonaal de 1-0 op het scorebord. De voor sprong had een positieve uitwer king op vooral Ruben Korsten. De HVO-spits scoorde in een tijdsbe stek van twintig minuten een loepzuivere hattrick Met de 4-0 ruststand waarschuw de trainer Dick Suiker voor ge makzucht. Soccer Boys kreeg ook meer vat op de wedstrijd zonder grote mogelijkheden te creëren. HVO vergat aan de andere kant de organisatie, maar liep wel ver der uil Dennis Hoogerboord was de eerste die na rust doel trof: 5-0. Jorden Westerhout maakte ver volgens de mooiste goal van de wedstrijd. De aanvaller begon voor de dug-outs een solo en pas seerde vijf man op rij. Vanuit een onmogelijke hoek knalde hij ver volgens de 6-0 hoog in de korte hoek. HVO liet vervolgens alle remmen los en vergat daarbij de verdediging waardoor Soccer Boys tweemaal Jan Goedknegt kon passeren. Door de overwinning komt HVO op gelijke hoogte met Monster (14-22). Bivakkerend op de derde plek achter 's-Gravenzandse SV en koploper Deltasport moet na de winterstop, als alle blessures genezen zijn, de jacht op een prijsje worden geopend. SchiedamElders in Schiedam leken de voetbalvel den zaterdag onbespeelbaar, maar dat van DRGS, zo vond de consul, kon wel een stootje hebben. De wed strijd tegen Zuiderpark werd er eentje die trainer Mario Krabbendam met snel zal vergeten. Zijn ploeg kreeg een zevenklapper (0-7) om de oren. Persoonlijke fouten lagen ten grondslag aan de grote nederlaag Vooral doelman Timo van der Sluis zal zich het eerste doelpunt NOG lang heugen. De kee per van DRGS maakte buiten de 'zestien' hands waarna hij tot overmaat van ramp de bal tn zijn eigen doel sloeg. Ook bij de 3-0 ging Van der Sluis niet ge heel vnjust. In de tweede helft poogde DRGS het tg nog te keren. In de jacht op een treffer ging de poort achterin wagenwijd open waardoor het goed voetbal lende Zuiderpark counterend naar 0-7 uitliep. Schiedam De vrouwenpioeg van Juventus kan het nieuwe jaar meteen stunt beginnen. De Schiedamse basketbaisters spelen zondag 4 januari m de kwartfi nale van het bekertoernooi tegen eredivisonist BV Leiderdorp en winst zou een geweldige opsteker zijn voor de ploeg van trainer-coach Martin van Dgk. Ju ventus sloot dit jaar in eik geval al goed af. want met een riante zege werd zaterdag m sportzaal Oost te genstander Westland afgedroogd (75-40). Plubhc-relationsvrouw Daniëla Boogord ziel de be kerontmoeting met de eredivisie-ploeg als 'het hoog tepunt van het seizoen'. „Ik zie hel voor die wedstrijd ook zeker niet somber in," zegt ze. „BV Leiderdorp staat op de laatste plaats in de eredivisie. Als Juven tus compleet is en we hebben de steun van veel pu bhek, dan moeten we kunnen winnen." Winnen deden de vrouwen ook tegen Westland. Na dat de Schiedamsen een voorsprong van acht punten had opgebouwd kwamen de bezoeksters er eigenlgk niet maar aan te pas. Door de zege heefl Juventus zich steviger in de middenmoot genesteld. Moordrecht Ook in de uitwedstrijd tegen IJsselvo- gels hebben de korfballers van KV Vlaardingen hun ongeslagen status behouden. Door degelijk spel be haalde de ploeg van coach Jan de Jager een meer dan terechte 10-14 overwinning. Tegen het felle en jeugdige IJsselvogels keek Vlaar dingen al rap tegen een 3-0 achterstand aan. Door 'langer' te spelen kwam Vlaardingen beter in de wed strijd en boog het de score in een 3-5 voorsprong om. Na de rust (6-7) speelde Vlaardingen verdedigend sterk en had het in IJsbrand den Breems en vooral de prima spelende Peter Hoornweg spelers die op de juiste momenten op scorend gebied toesloegen, „Nu wc ook deze partijen goed doorkomen," was Dc Jager zeer tevreden, „kunnen we onze favorietenrol gaan waarmaken. Met drie punten voorsprong op on- zebelagers staan we er heel goed voor MaaslandZonder echt goed te spelen heeft korfbal lend ODO tegen Rust Roest de punten in eigen huis weten te houden. Het was met name Patnck Zee- bregts, die acht rake schoten liet aantekenen, die ODO naar de 22-17 overwinning leidde. „Qua veldspel," toonde Jan-Henk de Vast zich een kritisch coach, „was ODO in de gehele wedstrijd niet goed. De aanvallende acties waren echter zo goed dat die elke keer een doelpu nt opleverden. De tegenstan ders werkten ook niet mee om er een leuke partij van te maken. Ze speelden zeer hard, onsportief eigen lijk." In de tweede helft, die inging met een 12-7 voor sprong voor ODO, vocht Rust Roest zich terug naar 15-14 en even wankelden de Maaslanders. Het was toen Patrick Zeebregts, aanvallend bijna niet af te stoppen maar verdedigend nog al eens te kort schie tend, die ODO in veilige haven schoot. Ook Roel van Leeuwen, Lennard van der Vaart en Monique van der Meijs lieten ieder vier treffers aantekenen. Maassluis De korfballers van CKC Maassluis heb ben afgelopen weekeinde weer een winstpartij ge boekt. In 'eigen huis' werd het bezoekende Zwijn drecht met 15-13 verslagen. In het weinig hoogstaande duel liep Maassluis tegen een 1-4 achterstand op. Door hard werken en een be tere concentratie wist de ploeg van coach Frits Broers de punten in Maassluis te houden. Chantal Soekra ontpopte zich met vijf rake worpen tot scherpschutter. Edwin Zeegers (4x) en Dorine van der Hout (2x) waren ook lekker op dreef. Maassluis Tafeltenniser Ivar Westerholt mag zich weer een jaartje langer de clubkampioen van TOG noemen. In de Maassluise Olympiahal prolongeerde hij de verleden jaar ook al veroverde clubbtitel. In drie games versloeg de speler van het eerste team in de finale zijn ploeggenoot Frans Pleysier. De eer ste game was overduidelijk voor de winnaar (21-10), de tweede ging naar Pleysier (21-12). In de beslissen de game ging het gelijk op. Westerholt won uiteinde lijk met 21-19. In de lagere poules werden Aad van Lienden en Adrie de Raaf kampioen. Sportagenda Ups* Fax naar de sportredactie (4265221 ZATERDAG 3 JANUARI ATLETIEK: 11.00 Nieuwjaarsloop Hoek van Holland. Start tennis park De Hoek, Harwich weg BADMINTON: De Ritte 3-Refoba. KORFBAL: 19 30VE0-ODO.2Q 00 Vnendenschaar-Oranjc Nassau ZONDAG 4 JANUARI BASKETBAL: 17.30 Juventus (v>Leiderdorp (kwartfinale beker). HANDBAL-12.35 DWSlmj-Arendse/M. Stars. 12 35DWS2-W!K(v). 13.30 Umtas'63 (nO-Snelwiek 2,1215 ASC'95-Ventura (m), 14 50 Umtas'63(v>-HeLus. KORFBAL KV Vlaardingen-Trekvogels, 13.45 Harga-Dubbel Zes (Margnethal). VOETBAL Midwintertoemooi HSC, sportpark 't Nieuwelant, Vlaardingen. YTrendschappeiljke wedstrijden: 14 OÖ Hoek van Ho- land-CW.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4