Ihë Rijnmond TV nog niet op kabel in Maassluis Bokx Groep (50) heeft tweede complete stad in het verschiet IHnHt D66: 90 procent ondervraagden is voor grondverkoop Gemeente: wel voldoende parkeerplaatsen Nieuwe vaste trouwhuizen ENECO, CAI-Westland en hoofdredacteur geven elkaar de schuld De keet in De Vleet na dertig jaar compleet Noodkreet maakt WD wakker Horecaman hoog bij Hoeks Welzijn Brievenbus in brand Vrouw raakt tanden kwijt Dievegge ondanks truc toch betrapt Zwakke zwaan op perron gered Rotterdams Dagblad Maandag 9 februari 1998 SchiedamVan de Schiedam mers weet 42 procent niet wat voor verkiezingen er 4 maart gehouden worden. Een nipte meerderheid, 51 procent, weet het wel: gemeenteraadsverkie zingen. Dit blijkt uit een en quête, die ruim twee weken ge leden gehouden is onder het winkelend publiek in de Nieu we Passage door de gemeente raadsfractie van D66. Dat er zo kort voor de verkie zingen een onderzoekje wordt gehouden, heeft volgens woordvoerder V. Broeke niets met de campagne van de partij te maken. „Wij houden deze kleine enquêtes al jaren, We stellen ook neutrale vragen als: in maart zijn er verkiezin gen, weet u waarvoor u moet stemmen?" Er zijn in de Nieuwe Passage 152 mensen ondervraagd. „Dat is natuurlijk niet representa tief, Maar voor ons als partij geeft het een indicatie van wat er leeft in Schiedam," aldus Broeke. Hij vindt de antwoor den over de verkiezingen ove rigens niet verrassend. „Het komt overeen met de opkomst percentages van de vorige ver kiezingen. Toen was de op komst gemiddeld 54 procent voor de gemeenten." Opval lend was dat driekwart van de vrouwen tussen de dertig en veertig jaar niet wisten dat er verkiezingen zijn op 4 maart. Mannen en vrouwen in de leef tijd van vijftig tot zestig jaar was de enige groep, waarvan iedereen wist dat er in maart een nieuwe gemeenteraad ge kozen moet worden. Volgens Broeke zijn by de en quête van afgelopen weekein de in het Hof van Spaland wel wat politiek getinte vragen ge steld, „Inderdaad, in het kader van de komende verkiezingen hebben we wat vragen gesteld over onderwerpen uit ons par tijprogramma." Uit deze enquête zou onder an dere blijken dat negentig pro cent van de ondervraagden voor grondverkoop is in plaats van voor het systeem van erf- pacht „Een paar voorbijgan gers waren van mening dat dit al lang zo zou moeten zijn. Daar had men twintig jaar eer der mee moeten beginnen, weid er geroepen," zo staat er in het vierslag van het onder zoekje te lezen. Schiedam Gemeente Schiedam bestrijdt met klem dat bewoners van de 's-Gravelandseweg 569 tot en met 643 met de realisatie van een appartementencomplex op het Hollandia-terrein hun par- keerp laats kwijtraken, „Met projectontwikkelaar Mabon is afgesproken dat zij het open baar gebied inricht en daarna overdraagt aan de gemeente. Bij de ontwikkeling zyn nonnen ge hanteerd voor het aantal parkeer plaatsen: één per woning op eigen terrein en vijftig in het openbaar gebied. Deze zullen worden aan gelegd op de strook tussen de be staande woningen op het Holïan- diaterrein en de nieuw te bouwen appartementen." De stelling dat er voor de huidige bewoners geen parkeerplaats in het plan is opgenomen, wijst Schiedam daarom resoluut van de hand. „Mocht in de toekomst blij ken dat bezoekers van de binnen stad intensief gebruik maken van deze vijftig plaatsen, terwijl om wonenden er willen parkeren, dan bestaat de mogelijkheid om er de regeling met parkeervergunnin- gen in te voeren," Maassluis Het trouwen in het Gemeenlandhuis en De Ridder- hof is zo populair dat burgemees ter en wethouders beide trouw- plekken voor onbepaalde tijd wil len aanwijzen als 'huis der ge meente' voor het voltrekken van huwelijken en het registreren van partnerschappen. De gemeente besloot op 11 maart vorig jaar de alternatieve bouw plaatsen aan te wijzen voor een proefperiode vanéén jaar. Na een evaluatie van bleken niet alleen de bruidsparen enthousiast te zijn over de nieuwe trouwplekken, maar ook de ambtenaren van de burgerlijke stand en de beide ei genaren van de nieuwe trouwhui zen zijn positief gestemd. Maassluis Op het Maassluise kabelnet staat al maanden lang een kanaal leeg dat voor de regionale televisiezender Rijnmond TV is gereserveerd. De kijkers kunnen de program ma's van de regionale omroep niet ontvanger omdat het sig naal niet bij kabelexploitant wordt aangeleverd. CAI Westland heeft het Commissariaat voor de Media, die toezicht houdt op de uitvoering en naleving van de Mediawet, ingeschakeld om Rijnmond TV achter de broek te zitten. De regionale zender oefent op haar beurt zachte druk ui' op ENECO Energiebe drijf Watenveg-Noord, die zorgt voor ie kabelverbindingen. „Te zot voor woorden." noemt hoofd redacteur Cees van der Wel van Rijnmond TV de kwestie. „Het is toch idioot dat we na een jaar nog niet in Maassluis te zien zyn. Dat de Maassluise items die we uitzen den niet in de stad zelf te ontvan gen zijn. Wat mij betreft is alles met ingang van gisteren geregeld. Ik ga zelf in Maassluis wonen. Kan ik dadelijk als hoofdredac teur mijn eigen programma niet zien." „We willen wel uitzenden, maar kunnen het niet," zegt de direc teur van CAI Westland op zijn beurt. Volgens hem is het niet EN- ECO maar Rijnmond TV die in ge breke blij ft door niet in dc hele re gio uit te zenden, waartoe de re gionale omroep verplicht is. „Wij hebben niets met ENECO te ma ken. Rijnmond TV moet zorgen dat wij het programma kunnen doorgeven," Een oplossing heeft de directeur wel voorhanden: „De omroep kan binnen drie weken een zender la ten plaatsen door Nozema. een maatschappij die zenders voor de publieke omroep verzorgt. Maar het probleem zit 'm kennelijk in het geld." Ook over het optreden van het Commissariaat voor de Media, die de Regionale Omroep Rijnmond onlangs in een brief om een ver klaring heeft gevraagd, is de di recteur van CAI Westland niet te spreken. „Zij laten de situatie al een jaar duren. Ik vind ze buiten gewoon coulant ten opzichte van Rijnmond. Het moet geen weken meer duren of ik ga iets anders doen. Kanaalruimte is schaars en ook andere partyen willen op de kabel," Van der Wel van Rijn mond TV wyst ENECO aan als de enige verantwoordelijke. Dat de aansluiting zo lang op zich laat wachten zou liggen aan 'de coör dinatie en voorbereiding voor een gekoppelde infrastructuur met standarisatie van rasters'. „Zo heb ik letterlijk te horen gekre gen. Ik heb begrepen dat het om de plaatsing van een kastje gaat. Dat heeft kennelijk geen hoge prioriteit op de planning. Volgens mij moet het een kleine ingreep zijn om het werkplan aan te pas sen." ENECO heeft de hoofdredacteurvan Rijnmond TV laten weten dat de aan sluiting voor het einde van het twee de kwartaal op de planning staat. Maar Van der Wel, die regelmatig klachten van Maassluise kijkers zegt te krijgen, neemt daar geen genoegen mee. „Binnen een maand zijn de gemeenteraadsver kiezingen. Uitslagen en reporta ges die we daar maken, moeten in Maassluis te zien zyn." Een woordvoe, .er van ENECO meldt tenslotte dat Maassluis net buiten het verzorgingsgebied van het energiebedrijf valt waardoor er geen directe koppeling is met CAI Westland. „Voor de over dracht van het signaal is e-n kast je nodig en een stukje kabel. Als CAI Westland het signaal wil doorgeven en Rijnmond TV wil doorgegeven worden, dan moet één van de twee actie onderne men. Het wachten is op het mo ment dat iemand ons de opdracht Drie voorzitters van De VJeet bij een op de tentoon stel ling: (vlnr)Arie Korpershoek, Co Kooijen Kees Sterrenburg. Foto rmi Dijkstra Vlaardingen Het klassieke 'Stairway to Heaven' van Led Zeppelin op de tweede verdieping van Jeugdhuis De Vleet wordt ge nadeloos 'weggeboemd' door de dreunende beat van Run DMC op de eerste verdieping. Maar de bor relende oudjes op de 'tweede' heb ben er geen moeite mee dat de swingende jeugd op de 'eerste' zich zo nadrukkelijk profileert. Tenslotte was het al uniek dat zo wel de personen die aan de wieg van het jeugdhuis stonden, als de huidige generatie bijeen waren om afgelopen zaterdag het 30-ja- rig bestaan van De Vleet te vieren. „Het is een simpele handeling maar het luidt een geheel nieuwe periode in," sprak Kees Sterren- Het schrijven van een toneelstuk is toch wel een vak apart, concludeerde de bezoekers van het twintigste Eénakterfestival na af loop. De opzet van het festival was dat de toneelverenigingen een zelfgeschreven stuk zouden spelen. De kwaliteit kor de mees te bezoekers, uitsluitend leden van de deelnemende clubs, nauwelijks bekoren. De kritiek was overigens mild. Zo gaat dat met vrienden onder elkaar. 'Een vriend, altijd een vriend' was de titel van het stuk, waarmee Hans van der Kuijl en Jacqueline Kortle ven (foto) namens Varia het festival openden. Het Masker kwam met 'Lood om oud ijzer' het best voor de dag. Foto Roei Dijkstra Door Ben van Haren SchiedamBij de viering van het gouden jubileum hebben direc teur/eigenaar Cees Bokx en archi tect Bram van Hengel het verle den en de toekomst van het Schie- damse bouw-en ontwikkelingsbe drijf Bokx Groep aan elkaar ge smeed. Het gebeurde afgelopen weekeinde op een feestelijke bij eenkomst voor relaties in de Doe len in Rotterdam, De conclusie was dat de uit het door de aanne mers Smits, Schotel en Noordzy opgerichte bedrijf SSN voortge komen groep alles in zich heeft om in de komende halve eeuw op nieuw een complete middelgrote stad te bouwen. Bokx, die 34 jaar geleden na het overlijden van Noordzij de leiding van het bedrijf kwam, had bere kend dat sinds de oprichting in 1948 SSN bij elkaar een stad ter grootte van Schiedam of Vlaardin gen heeft gebouwd. In hoog- en laagbouw 32.500 woningen, vele winkelcentra, fabrieken en be- dijfsgebouwen, scholen en ker ken. „Dat wil zeggen over een reeks van 50 jaren realiseerde de onderneming met gemiddeld 150 200 werknemers, de huisvesting en voorzieningen voor circa 75.000 mensen." Eerst in de Van Couwenhoven- straat, later aan de Van Deventer- straat in Schiedam, vonden de voor de oorlog zelfstandig wer kende drie aannemers elkaar. Zij bouwden voor eigen risico onder meer de Grensflat aan de Rotter- damsedijk. De Dienst Volkshuis vesting van het plat gebombar deerde Rotterdam was een grote opdrachtgever. Veie duizenden woningen werden in series tot 1400 huizen gebouwd. Na die eerste onstuimige jaren waren er zeven directeuren/aan deelhouders, die elkaar ook regel matig troffen in hun eigen biljart kamer in het kantoor. De directe betrokkenheid bij het bouwpro ces en goede uitvoerders, die van 'aanpakken' weten, passen in de bedrijfscultuur van de middelgro te (familie-onderneming, waar bu reaucratie geen kans krijgt. De maatschappelijke betrokkenheid is daardoor groot en heeft, aldus Bokx, geleid tot het mede-vorm geven aan veranderingen. „Mensen is onze constante factor. We doen het voor mensen met mensen. We hebben veel lange dienstverbanden. Mogelijkheden en ambities van mensen zijn de basis voor ons samenwerkings- en organisatiemodel." Die basis biedt mogelijkheden voor de toekomst, waarin Cees Bokx een tweede stad gebouwd ziet worden in de nieuwe tijd, die volgens hem fantastisch wordt. Bram van Hengel, directeur van Groep 5 architecten en stedebou wers BV, maakte vervolgens dui delijk hoe die stad over vijftig jaar eruit zal zien. Bokx heeft werk zat. Herstructurering vindt plaats in alle zogenaamde Vinex-wijken, autosnelwegen zijn uitsluitend ondergronds, liet Sveapark in Schiedam wordt in zijn oorspron kelijke staat hersteld, de ouder wets geworden hogesnelheidslijn (hoL) kan niet concurreren met de magneettreinen in vacuümtu- bes. Ondanks de 32-urige werk week gaat de robotisering nog steeds voort en is de 24-uuxs eco nomie afgezworen. Hy ziet venier tot 2048 een toename van milieu vriendelijke en energiezuinige bouw, kleinere scholen en kleine hoogwaardige zitkenhuizen. In al die facetten van de bouw zal Bokx een rol bly ven spelen. Het bedrijf krijgt een Rijksprijs voor de aardwarmtecentrale die het bouwt, en maakt, aldus Van Hengel, in de komende decennia in samenwerking met andere on dernemingen en twee universitei ten zelfs een 'balanswoning', ook wel 'kringloophuis' genoemd, met wanden van glas en poly-carbo- naat, dat nooit afval zal opleveren maar uitsluitend energie. Het huis is zo licht dat sterke veranke ring nodig is om wegwaaien te voorkomen. Een helicopter kan het verplaatsen bij verhuizing. Het is het resultaat van de voort zetting van het beleid van 'de ou de Bokx' in de eerste vijftig jaren van het bedrijf, complimenteerde Van Hengel, Hij wees erop, dat in de voorbije jaren zeventig SSN als eerste Nederlands bedrijf de lef had om op kleine schaal goedkope woningen te bouwen. Het plan Sluisjesdijk in Den Helder is daarom in de toekomstvoorstel ling van Van Hengel nationaal monument geworden. burg (44), voorzitter van de Stich ting Gereformeerd Jeugdcentrum Vlaardingen, voordat wethouder H, Roijers (financiën) met een ruk aan het touw een bord boven de deur van De Vleet aan de Schie- damseweg onthulde. Hiermee werd gevierd dat het historische pand sinds april 1997 officieel ei gendom is van de stichting. En dat werd tijd. Dertig jaar lang was de stichting huurder van het pand. Dertig jaar lang met een huurcontract van een jaar dat steeds stilzwijgend met een jaar werd verlengd. Dertig jaar lang was er onzekerheid over de even tuele uitbreiding van de buur man, de Stadsgehoorzaal. Tot de gemeente Vlaardingen drie jaar geleden besloot het pand niet meer te verhuren, „En dat was een donderslag bij heldere he mel," aldus Sterrenburg. Het ge luk was dat de brief drie dagen te laat verstuurd werd, waardoor de huuropzegging een jaar uitge steld moest worden. „Dat jaar hebben we intensief gebruikt om te lobbyen. En toen kwam de optie om het pand te kopen." Roijers: „Ik denk met veel plezier terug aan de onderhandelingen met de stichting. Ze kunnen trots zijn op zo'n bestuur. Het waren net terriërs. De stichting heeft al tijd veel geïnvesteerd in het pand ei>. dan is het heel vervelend als het niet je eigendom is. En De Vleet voldoet enorm in de behoef te, want het is goed om de jeugd op te vangen." Ouders Met dat idee ook stak een groep verontruste ouders in 1959 de hooiden bij elkaar, om te voorko men dat hun kinderen 'bij nacht en ontij langs de haven flaneer den'. Het plan voor en jeugdhuis kreeg in juni 1960 een formeel ka rakter met de oprichting van de Stichting Gereformeerd Jeugd centrum. In zeven jaar tijd werd met verschillende acties 122,000 gulden bij elkaar gehaald, zodat de stichting in juni 1967 officieel huurder werd van het voormalige kantoor van de Kamer van Koop handel. Op 17 november 1967 werd De Vleet officieel geopend doords.Goumare. „Wat rae het meest is bijgeble ven," vertelt Co Kooij (69), een van de geestelyke vaders en de eerste voorzitter van de stichting, „is het enthousiasme waarmee jongeren bereid zijn om iets op te bouwen en inhoud te geven. Jon geren willen best positief bezig zyn, je moet ze alleen de ruimte geven." Het jeugdhuis kreeg vanzelfspre kend een gereformeerd karakter maar het geloof is nooit de over heersende factor geweest. Het jeugdhuis staat open voor alle ge zindten. De jongeren wordt ruim te gegeven om op hun eigen ma nier met christelijke normen en waarden om te gaan. Kooij: „Ik wilde geen christelijk jeugdhuis voor jongeren, maar een jeugd huis voor christelijke jongeren." Zyn opvolger, 'ome Arie' Korpers- hoek (70), voorzitter van 1968 tot 1976: „Er is leiding die niet hin derlijk aanwezig is, die zich niet laat gelden, en die niet zegt: zo wil ik het hebben. Maar een leiding die alles van achter de schermen stuurt. In De Vleet kunnen jonge ren met hun eigen omgangsvor men, binnen een christelijk ka der, bij elkaar zijn. Alle mensen bij elkaar vormen de kurk waarop De "Vleet drijft" Bij De Vleet draait alles om vor ming en vrijetijdsbesteding. Het strakke moraliserende vingertje blijft achterwege. Het gaat om de gezelligheid en ontspanning. „De kracht van De Vleet is het ver tier," zegt Korpershoek, „Het gaat erom de jeugd letterlijk op te van gen en er te zijn als ze het nodig hebben. Dat is het Vleet-gebeu ren." Hechte band Kees Sterrenburg, de vierde voor zitter in de geschiedenis, zit ai- weer achttien jaar op de voorzit- tersstoel. „Jehoudthet vol,omdat het onder elkaar zo leuk is. Ieder een behandelt elkaar gelijk en ie dereen weet dat het vrijwilligers werk is. En daardoor voelt ieder een zich geroepen om ook wat te doen. Het is een cultuur van voor elkaar en door elkaar." De hechte band is wellicht de grootste kracht van De Vleet. Nu misschien meer dan ooit versterkt door de verbondenheid met het pand. Zoals in het beginjaar het pand met man en macht ver bouwd werd, zo zyn de jongeren ook de afgelopen maanden druk in de weer geweest om het geheel leuk aan te kleden voor de feeste lijkheden. Dat schept een echt Vleet-gevoel'. Sterrenburg: „Als je in een Rot terdamse disco bij iemand op de voeten staal, loopje het risico een klap voor je kop te krijgen. Hier hoop ik dat de sfeer zo blijft datje gewoon bij mekaar op de voeten kunt staan zonder directe een klap te krijgen. Die sfeer moet de mensen aantrekken en tegelijk een bepaalde groep afstoten." En Korpershoek lachend op de vraag of hij zich nu nog steeds met het jeugdhuis bezighoudt: ,,Ik bemoei me er niet meer mee hoor. Ik praat nog over de Three Degrees. Ik weet toch niks van de Backstreet Boys en die vijf meis jes!" Schiedam Een noodkreet van de stichting Steady in het Rot terdams Dagblad over de schrij nende inkomenspositie van al leenstaande tienermoeders, is voor de Schiedamse WD-ffaetie reden om het college van burge meester en wethouders nog maals het vuur na aan de sche nen te leggen. Fractiesecretaris Marianne de Mol meent dat haar partij een halfjaar geleden niet goed is ge ïnformeerd door wethouder Wiegman, toen haar partijgeno ten tijdens een commissieverga dering ook al eens informeerden naar de Schiedamse situatie van de jonge moeders. „Wiegman stelde dat zich in Schiedam der gelijk gevallen niet voordeden," schrijft De Mol aan b en w. „Bij navraag is echter gebleken dat de stichting Steady wel degelijk in contact staat met Schiedamse tienermoeders die als alleen staande een bijstandsuitkering krijgen." Vandaar dat de WD het dage lijks bestuur schriftelijk vraagt hoe groot deze groep is en in welke mate de meisjes in hel nauw zitten. Ook wil de partij weten of er mogelijkheden zijn de moeders financieel te helpen. Hoek van Holland De Hoekse restauranthouder Aad Moerman bezet de tweede plaats op de kieslijst waarmee Hoeks Welzijn op 4 maart aan de verkiezingen deelneemt. Moerman, in politieke kringen vurig liberaal, zegt bewust voor de grootste partij van Hoek van Holland te hebben ge kozen en niet voor de WD waarvoor hy al eens lijstduwer was. De horecaman meent na bestudering van de plaatselijke programma's Hoeks Belang op lokaal niveau beter bij zijn persoonlijke instelling past. Vlaardingen Drie Vlaardingen zijn zondagmiddag gearresteerd nadat zij de post in een brieven bus van het wijkcentrum in de Arïstide de Briandrfng in brand hadden gestoken. Op de G. Stresemanrin-g trof de politie de verdachten aan. Ze kre gen een proces-verbaal nadat zij hun aandeel in de brandstichting hadden bekend. VlaardingenOp het Grote Visse rijplein heeft de politie zondag ochtend vroeg twee Rotterdam mers van 20 en 19 jaar opgepakt na een vechtpartij met een 33-jari- ge Vlaardingse op de Koningin Wilftelminahaven. Na een woordenwisseling had één van de mannen de vrouw twee tanden uit haar mond geslagen. De 20-jarige vechtersbaas is na verhoor weer vrijgelaten omdat zijn maat de twee losgeslagen tan den op zijn geweten had. Hij be landde in de cel. Schiedam Een 28-jarige Am sterdamse is zaterdagmorgen rond half twaalf door de politie op gepakt nadat zij had geprobeerd schoenen weg te nemen uit een winkel aan de Hoogstraat. Ze had de schoenen in een met alumini um geprepareerde koffer gestopt om het alarm te omzeilen. Die truc had het winkelpersoneel in de gaten. Zij leverden de win keldievegge uit aan de politie. Hoek van Holland - Op het perron van het NS-station werd zaterdag avond een zeer verzwakte zwaan aangetroffen, Het dier kon zich nauwelijks meer bewegen. Een voorbijgan ger waarschuwde de politie, die de zwakke zwaan naar het vogel opvanghuis bracht. MawvJag 9 februari ROTTERDAM Ahoy 11.00-17.00 en 19.0022,30Binnen huis 1993. Rotterdamse Schouwburg Gr.z 20.15 Scapino Ballet Rotterdam. Nfghttowm Café 21.30 Popifilm. Etamia collegezaal 3 Ho poken 17 00-18.30 Medische Ethiek. Het DNA-Orakel met prof.dr. H. Gaijaard. St Droomtheater 19.00-22.00 Introductie- avond en audities. Audities voor hetproject "Li ving Historyeen tijdsbeeld van de 17e eeuw. Functie-eisen: interesse m geschiedenis, ge voel voor theater en teamspint Dinsdag 10 februari ROTTERDAM Ahoy 11.00-17.00 en 19,00-22.30 Binnen huis 1998. Rotterdamse Schouwburg Grj. 20.15 Scapino Ballet Rotterdam, de Doelen Gr.z. 20.15 Rotterdams Phiiharmomsch 0r- 22.00 Gijs Hendnks Kwartet Luxor "Theater 20.15 Robert Long. Rotterdamse Schouw burg Kit 20.30 Grote opera's bewust We ven: Wagners Parsifal. Maarten Zweers is te gast om een korte Patslal-cureus te geven. Erasmus Universiteit zaal B316.00-17.30 SG Dossier. Waterschaarete. Zaal de Unie 20.30 Architectuurdebat Het multiculturele stadsbeeld van Rotterdam. Bioscopen Van do 5 t/m wo 11 feb, ROTTERDAM Cinerama 1: Titanic'(12)dag. 14-20.Clr.2: Tomorrow rteverdies' (12) dag.12.30-15.30- 18,30-21.30. Cln.3: "Seven years in Tibet' (12) dag.13-18-21.15Cln.4: 'StarshipTw pers' (16) dag. 15.30-18.15-21.15, do.vr.ma.di.ook 12,30. Cin.5: 'One night stand' (12) dag. 16-18,45*21.30, do.vr.ma- .öi.ooh 12.45. Imax Theater: 'Amazon' (al) dag.(beh.ma.) 14-16. 'Super Speedway' (al) daglbeh.rna.) 15, Theisvingsea'teDdagJbeh.ma.) 13. Tita nic' (12) dagjbeh.ma.) 17.15-21.15, do.vr.za.2o.ook lOma.12-16-20. LantarerWensterl: t/m zo. 8 feor, 27e inter nationale Filmfestival Rottendam. Venster 1: 'Funny Games' (16) ma.dt.wo,20-22, ma. niet om 22. Sneak Preview ma.22. Ven.2: 'Jens- eits der Stilte' ma.21.30, di.wo.19.30-21,30, wo.ook 14.30. "Ie charme discrèt de la bour geoisie' ma.19.30. Ven.3: 'Felice..Felice' (16) ma.di.wo.20-22, wo.ook 14.30. Ven 4: 'De trip van Jeetje' (16) ma.di.wo. 19.30- 21.30. wo.ook 14.30. Lumlèie is Titanic'(12) dag, 11.30-15.30- 1930, lum, 2: 'Devil's Advocate' (16) dag.11.25-14.35-17.45-20.55. za.met om 11.25. Una. 3: When the light comes' (12) dag. 15.45-18.30-21.15, Oo.vr.ma.ói.ook 13. Lum. 4: ,G.Uane'<12)dag.l5-18-21>do- .vr.ma.di.ook 12. c'fiona, een heetbkjndje'(18}do. t/m zo doori voo'T Ta» gids" 118) ma. t/m wo. doorl.voofst Pathé: t/m zo, 8febr. 27e Filmfestival Rotter dam Pathé: Titamc' (12) dag. 11.10-16- 20.15. 'Starship troopers' (16) dag.18.20- 21.20, ma,di.ook 11.50-14.40. The Game (12) dag. 11.30-14.50-18.45-21.30, wo- .raetom 14.50-21.30. Tomorrowneverdies' (12) dag.ll-13.35-16.10-18.50-21.3Q. 'Devil s Advocate' (16> dag.ll.20-14.45- 18.10-21.10. Thefull Monty' (al) dag.16.5G- 19.20-21.50, ma.di.ook 11.40-14.10. 'Se ven yea rs i nTibet' (12)dag. 18.10-21-10, ma- .di.ookll.3D-14.55.'Stnp-Tease'w.21.30,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1