28 ander Collectief WK effectiever dan kwaliteit van PPSC WSV maakt het zichzelf moeilijk Excelsior Maassluis in heksenketel naar winst Breuk Juventus en coach Arjan de Bruin is definitief Zwaluwen dramatisch Van der Wilde weer scherp Rijnmond klimt in middenmoot De Korenbeurs: nederlaagserie Van Leliveid heeft er genoeg van HBSS gaat flink onderuit Blaak weet het nog niet VRB in Bussem onderuit Korfballers ODO geven de winst uit handen Rotterdams Dagblad Maandag 9 februari 1998 Vlaardingen De analyse van het treffen tussen de eersteklassers Zwaluwen en Excelsior Pernis was snel gemaakt: dramatisch Beide ploegen kwamen niet aan voetballen toe. De gasten grepen wel de drie punten: 6-1. Het enige dat opviel was het fout je dat de arbiter na afloop maakte door de kaarten gelijk te verdelen óver beide ploegen. Daardoor kreeg Martin van Balle- gooijen opeens geel achter zyn naam waar de prent was uitge deeld aan de nummer dne van WOR. René van Son en Ricardo Pinto waren wel juist met geel acht er hun naam op het formulier vermeld In de eerste rondgang konden de toeschouwers zich nauwelijks vermaken Na de thee was het Chris Kloppenburg die via de counter het duel besliste. Delft Ook op het winderige complex van Vitesse Delft bleek Deltasport zaterdag tegen de druk van het koploperschap bestand. Jarno van der Wilde was met twee treffers weer de grote man: 1-3. Al na twee minuten lag het eerste doelpunt van de topscorer in het doel. Jamo van der Wilde scoorde utt een voorzet van Achmed Bou- chnt en vlak voor de rust strafte de scherpe spits onoplettendheid van de thuisploeg af 0-2 Na de thee kwam Vitesse Delft dichter bij maar Dennis van der Meulen schoot de tweedeklasser in veilige haven. VLight De vrouwenvolleybal- ploeg van Rijnmond is door de Winst op WC 2 weer verder opge klommen in de middenmoot van de eerste divisie B. De formatie van tramer-coach Hans van Set ten moest in Vught diep gaan maar sleepte in de vijfsetter dan toch een 3-2 overwinning uit het vuur De Schiedamsen zijn nu acht punten verwijderd van de tiende plaats, die 'goed' is voor promotie-degradatiewedstrijden. ,;We werden soms weggeser- veerd," analyseerde Hans van Setten na afloop, „maar gelukkig durfde WC in de vijfde set met die opslag niet door te gaan waar door we die uiteindelijk vrij mak kelijk met 8-15 wonnen." In de vier voorgaande sets had den de teams zich met 12-15,15- 10,15-12 en 12-15 keurig in balans gehouden. Geen driemaal scheepsrecht voor de mannenploeg van Rijnmond zaterdag in sporthal Groenoord. De formatie van Tonie van Breda maakt een loodzware periode van de competitie door, waarin de twee vorig thuiswedstrijden tegen de nummers een en twee van de ranglijst 3-2 zeges opleverden. Nummer drie, Flamingo's '56 uit het Limburgse Gennip was een maatje te groot voor de Schiedam mers, die nooit het niveau van de twee vorig duels haalden, Na het wat knullige verlies van de openingsset (13-15) herstelde de ploeg zich in de tweede set met 15- 11 nog wel, maar daarna was het op bij Rijnmond. Onder aanvoe ring van de 16-jarige spelverdeler Niek Latuhihin, broer van de tweede spelverdeler van Oranje Misha - maakten de Limburgers het karwei af (5-15 en 3-15). Schiedam De tafeltennissers van De Korenbeurs zijn in de ere divisie bezig aan een nederlaagse rie. De Schiedammers verloren in de uitwedstrijd tegen TTCV hun vierde wedstrijd op rij: 5-2. Desondanks kan De Korenbeurs de degradatie nog ontlopen, ais straks in de degradatiepoule 't Zand en VSI/Tence eronder wor den gehouden. De twee punten te gen TTCV kwamen van Danny Maas en Nermin Smajic, terwijl Arjan Karbaat op nul bleef staan, NOAD-TTCN '72 4-6. Het in de derde divisie verrassend goed de buterende NOAD kwam tegen het sterke TTCN net tekort. Ronald van Kampen liep tegen zyn eerste verliespartij in de competitie op. Van Kampen scoorde twee keer, Peter Heijstek en Cevdet Imer wonnen ieder één keer. Red Stars (V)-De Korenbeurs (v) 5-5. Het duel tussen beide koplo pers eindigde in Venray onbeslist. Met negentien punten Wijn ue achterstand van de Schiedamsen twee punten. Na een zwakke start is Danielle Maas weer goed op dreef, want zijn won twee partij en. Lineke Sneller en Sylvia Wa terreus wonnen ieder één partij. Het vijfde punt kwam uit het dub belspel. Door Erunn van der Lee Schiedam De derby tussen WK en PPSC kan na de 'beslis sende' ruststand van 2-0 geen moment meer boeien. Pas vijf minuten voor tijd doemde bij WK het angstbeeld van de voor gaande aflevering weer op. Toen kwam PPSC uit een geslagen positie alsnog in de blessuretijd een 2-2 deling overeen. Ook de return liet bijna een zelfde beeld zien. Bijna. Want PPSC strandde nu na een 3-0 achterstand op 3-2. De ket hel ploeg dankte de winst aan de collectiviteit al was 'PP'- trainer Ron de Bruijn het daar niet mee eens ..Twee individuele kwaliteiten van WK (Theo Smit en Robin Smallegange, redga ven de doorslag Die jongens zijn levensgevaarlijk. IJzersterk aan de bal en als er een kans is komt die bij hen vandaan." luidde zijn visie. Maar de poppeljes op het veld tegen elkaar afgewogen, wa ren de individuele kwaliteiten van PPSC van een hoger niveau dan die van de thuisploeg. Zeker de eerste twintig minuten kwam dat tot uitdrukking in de verhou dingen op het veld. PPSC domi neerde maar kon nooit doelman Stefan van Hagen verontrusten. Het grote manco van PPSC is ook Schiedam - „Nee." Geschorst dan? „Nee hoor," verklaarde Cees van Le liveid zaterdag zijn absentie in het team van PPSC, ,ok ben ge stopt. Ik heb geen zin om elke wedstrijd achter een mannetje aantelopen." Er schuilt meer achter Van Le- livelds vertrek, maar de mid denvelder wilde er niet al te veel over kwijt. „Ach, de hele sfeer bij 'PP' bevalt me niet meer. Ik ging niet meer met plezier naar de trainingen. Dan moetje stoppen, vind ik." dat de ploeg een koele afmaker ontbeert Tot de gevarenzone is het combinatiespel van 'PP' leuk om naar te kijken Maar Ron de Bruijn heeft natuutlijk gelijk als hij - bijna weemoedig verwijst naar de twee WK-spitsen. „Als die bij PPSC zouden lopen, zou den wij bovenin meedraaien Robin Smallegange en Theo Smit bewezen dat weer. Want WK be perkte zich tot verdedigen, we tend dat de kansjes loeh wel zou den komen om die vervolgens koelbloedig te benutten. Kobin Smallegange, wie anders, beves tigde dat al na een kwartier. De eerste de beste mogelijkheid kwam zomaar uit de lucht voor de voeten van de aanvaller vallen. Zonder na te denken knalde de WK-aanvoerder de 1-0 achter keeper Den nis Limburg. Overtredingen Een kleine tien minuten later knikte Theo Smit de tweede kans en de bijna beslissende 2-0 in de verre hoek. Door de achterstand knakte logischerwijs iets bij PPSC. De enige grote kans van Achmed Bouaouzan strandde op de voeten van doelman Stefan van Hagen en een groot deel van de tweede helft werd besteed aan overtredingen die ook allemaal door arbiter Cruz Lopez werden bestraft. De kort leidende scheidsrechter voorkwam daar mee veel 'onvriendelijkheden' maar ook dat het tempo in de wed strijd kwam. Zonder veel overtuiging viel PPSC aan waarbij WK zich even eens /onder overtuiging toelegde op de counter. Dode spelmomen ten moesten voor de opwinding zorgen. Eric van Harmeien trof namens PPSC uit een vrije trap 'slechts' de paal. Luuk van Troost was namens WK doeltreffender. De laatste man schoof simpel een corner binnen nadat de 'lange mannen' van PPSC schielijk hun hoofd in hadden getrokken. Met de 3-0 voorsprong leek voor WK geen vuiltje aan de lucht. Zelfs niet toen Zakaria Mehjed vijf mi nuten voor tijd de 'eretreffer' bin nen schoof. Maar nog geen vier minuten later floot Cruz Lope2 voor de zoveelste overtreding. De toegekende vrije trap werd dit maal door Eric van Harmeien feil loos langs de muur in de uiterste hoek geschoten: 3-2. PPSC leek zowaar in meer te gelo ven maar had de tijd tegen. Het laatste wapenfeit was voorlaatste man Rob van Vliet. De PP'er schoot echter over waardoor WK in het spoor bhjft van koploper Floreant, toevallig volgende week de tegenstander. „Als de uitslag dan ook zo is, hoef ik niet bang te zijn," sprak Aad de Held gekscherend over de span ning die WK zelf alsnog veroor zaakte. „Maar je ziet dat de kracht van de vrienden sterk is. We heb ben verdiend gewonnen." Ron de Bruijn zag ook licht ondanks de nederlaag. „We speelden tegen een van de bovenste en waren zelfs de betere ploeg. Daarom blijf ik positief." WK-PPSC 3-2 (2-0). 15. Robin Smallegan ge 1-0 25 Theo Smit 2-0. 70. Luuk van Troost 3-0 85 Zakaria Mehjed 3-1 89 Ene van Harmelen 3-2 Bijzonderheden: De kort leidende arbiter Cruz Lopez gaf geel aan WK'ers Luuk van Troost, Ptm van de Helm en Richard Kretscher, PPSCers Rob van Vliet, Jeremy Hagestein en Mischa Keemink zagen eveneens geel. WK* Van Hagen, Scholte, Raaijmakers, Van Baarle, Huijsman, Kreischer, Smalle gange. Van de Helm, Smit (75 Van Krug- ten), Vermeulen (05 Weerdenburg) PPSC: Limburg, Alberts, Van Harmeien, Hagestein,Boogaard (80 Wijsbroek),Meij- boom. Van Vliet, Mehjed (85 Monster), Keemink, Bouaouzan (73 Harms), Magm Schiedam De lift waarin HBSS voor de winterstop heeft gezeten, is tot stilstand ge bracht door Groen Wit Rotter dam. De ploeg van Het Jonas ging zaterdag met 4-1 onderuit. Groen Wit had de beginfase van de wedstrijd het betere van het spel en kwam ook ver diend op 0-1. Faust van der Meer had daarna de ideale mo gelijkheid om 'KB' op gelijke hoogte te schieten, maar zijn strafschop werd gestopt. Toen de formatie van trainer Jan Kleingeld vlak voor rust ook nog eens 0-2 maakte, knakte er iets bij HBSS. Na de thee lie pen de gasten geroakkleijk uit naar 0-4 voordat Faust van der Meer de eer redde. Voor San- der van Tilborg was er geel. WSV-coach Job Blaak wond zich regelmatig op over hetspei van zijn ploeg., ,Er zat geen tempo in, de spelers namen geen initiatief en ik sprak alsmaar tegen dovemansoren. Het was misschien wel de slechtste wedstrijd van het seizoen," luiddezijn kritiek, Foto peter Moikentwer Door Bas van den Berg Vlaardingen - Zonder uit te gaan van het collectief moet WSV als een middelmatige waterpoloploeg in de tweede klasse worden ge zien. Dat het zevental van trainer Job Blaak inmiddels zeven pun ten voorsprong heeft op de achter volger. is dan ook te danken aan de falende concurrenten. De een na de andere club, Katwijk en Sassenheim voorop, laat het afwe ten. De enige bedreiging is nu nog DZV, de ploeg waar de Vlaardin- gers nog bij op bezoek gaan. Zelf was WSV niet in staat om de naderende titel in de tweede klas se tegen Rotterdam enige glans te geven. Pas in de vierde periode kon orde op zaken worden gesteld door een solo van Sander Maarle- veld en René Boer om alsnog de Vlaardingen - Job Blaak heeft WSV nog niet toegezegd vol gend seizoen de ploeg ook in de eerste klasse te trainen. De succesvolle trainer heeft aan biedingen van andere clubs achter de hand. Wanneer hij blijft zal eerst gesproken moe ten worden over een hogere vergoeding in verband met een uitbreiding van de trai ningsuren. zwaar bevochten 8-7 overwinning uit het vuur te slepen. Trainer Job Blaak was vanaf de eerste minuut des duivels over de instelling van zijn spelers. Hij ver geleek ze met luie varkens en had al schreeuwend geen enkel begrip waarop de fusieclub de oud- hoofdklasser tegemoet trad. „Er zat geen tempo m, de spelers na men geen initiatief en ik sprak alsmaar tegen dovemansoren. Het was misschien wel de slecht ste wedstrijd van het seizoen, al moet ik er direct aan toevoegen dat de spelers wel bij de les waren toen het nodig was. Tegen Kat wijk en Sassenheim heeft WSV werkelijk laten zien wat het in zijn mars heeft." Het moet met nog acht wedstrij den wel heel raar lopen als WSV (en daarvoor De Walrus) niet voor de tweede keer zal promoveren. „De eerste klasse ligt binnen handbereik en is voor alle spelers een nieuwe uitdaging," aldus de trainer. „Maar dan zullen we, wanneer ik beslis om aan te blij ven, drie keer per week gaan trai nen en moet er aanvulling van spelers komen. Ik ben het seizoen ingegaan met een gepromoveerd töam dat bij dc eerste zes clubs moest eindigen. Handhaven luid de het parool, maar ineens ligt de titel voor het grijpen. Dat veroor zaakt een onverwachte druk op de spelers die ze niet gewend zijn. Het zou dan ook goed zijn eens een wedstrijd te verliezen, dan te ren we weer knokken." Voor veel publiek op de tribune van zwembad De Kulk begon WSV zonder veel overtuiging. Binnen een minuut lag de bal ach ter doelman Arjan van Öpzeeland. Arjen Hoogerwerf en Jerry Dou- menis waren daar niet van onder de indruk en bogen snel de ach terstand om. Paal Jerry Doumenis gaf zijn ploeg een 3-2 voorsprong en Arjen Hooger werf maakte de kloof (4-2) groter. Rotterdam profiteerde echter van de labiele instelling van de Vlaar- dingers en kwam terug tot 44. Re né Boer schoof in de derde perio de de bal achter doelman Groene- veld van Rotterdam, maar op nieuw werd het gelijk. Een hoog hal van Jeriy Doumenis (6-5) was een nieuwe poging afstand te ne men van Rotterdam dat de voor laatste plaats bezet. Maar schoten van Sander Maarlebeld en Jeny Doumenis spatten op lat en paal uiteen. In die fase zorgde doelman Marco de Zwart met vier knappe reddin gen op rij ervoor dat WSV zijn voorsprong vasthield. Bij een 8-5 voorsprong leek het zwakke duel beslist, maar Dino Dijksman dacht cr anders over en bi acht bij 8-7 de Vlaardingers nog bijna in moeilijkheden. De meeste spelers beaamden dat ze een heel andere wedstrijd hadden verwacht. Jerry Doumenis: „We speelden noncha lant en de meeste schoten waren niet goed gericht. We hadden ge woon eerder afstand moeten ne men." Noordwijh In en tegen Noord- wijk was het Excelsior Maassluis dat zaterdag verrassend met de 3- 2 zege naar huis ging. Grote man was Tom Visser met twee treffers. Door de overwinning staan de 'tri colores' nu stevig op de vierde plek in de hoofdklasse A. Het begon zaterdag allemaal al hectisch toen Excelsior Maassluis 'stapte' voor een buitenspelval maar de assistent-scheidsrechter weigerde te vlaggen. Vanuit dui delijke buitenspelpositie maakte Door Nick van der Sluis Schiedam - De breuk is definitief. Nadat Arjan de Bruin de vorige week. de spelers van Juventus 'im pulsief had medegedeeld dat hij geen mogelijkheden meer zag tot verdere samenwerking, liet de Rotterdamse coach in de afgelo pen week definitief weten niet meer met de Schiedamse basket ballers te willen werken. Zaterdagavond moest de basket- balploeg uit de Qostwijk, in het competitieduel tegen Wyba (64- 74) toch weer verder en om de on rust in de vereniging niet nog ver der op te voeren, bood ex-interna tional Petra Weeda (partner van speler Jeroen van Schaik) aan om tijdelijk de wedstrijd vanaf de bank te begeleiden. Daarmee werd Juventus in elk ge val een zorg uit handen genomen. Petra Weeda, die in het bezit is van een B-licentie en derhalve als coach in de promotie divisie mag werken, voorziet overigens voor lopig geen mogelijkheden om ver der bij Juventus te blijven. Dit sei zoen speelt de Oud-Beijerlandse niet omdat ze afgelopen decem ber moeder is geworden, maar een voortijdig einde van haar -in middels imposante- basketbalcar rière lijkt voorlopig nog niet reèel. Wel is ze momenteel als assistent- coach (naast Siebe Melis) bjj de Oranje-meisjesjeugd betrokken. Het bestuur van Juventus heeft in de voorbije week overigens alles in het werk gesteld om de breuk te lijmen, maar (gescheiden) ge sprekken met Arjan de Bruin en de spelersgroep heeft niet kun nen leiden tot een hernieuwde ba sis tot samenwerking. Voorzitter Frits Quadt; „We 2ijn in een heel vervelende situatie te recht gekomen, maar zo konden we toch niet verder. De scheiden de coach heeft een bepaalde stijl van trainen en coachen en daar vinden blijkbaar botsingen plaats met de opvattingen van een deel van de ploeg." Arjan de Bruin heeft in het ge sprek met de Juventus-voorzitter duidelijk aangegeven dat hij moeilijk zijn aanpak kan en wol wijzigen, „en daarmee onstond een situatie waar beide partijen geen baat bij hebben," moest Quadt op dat moment dan ook nuchter vaststellen. „Het gesprek is verhelderend geweest en eigen lijk zijn alle spelers ervan over tuigd dat Arjan de Bruin een hele goede trainer en coach is, maar het klikte helaas niet meer." Gelegenheidseoach Petra Weeda moest zaterdagavond wel even slikken toen zij geconfronteerd werd met de kwaliteiten van de Schiedamse basketbalformatie. „Juventus had misschien best wel kunnen winnen, maar er werd veel te veel balverlies geleden en te weinig produktief gespeeld," analyseerde ze voorzichtig. Over haar eigen toekomst bij Juventus liet zjj zich heel voorzichtig uit. „Ik heb er eigenlijk nog geen mo ment by stilgestaan of ik wel coach bij een mannenformatie wil worden. Of ik ook de volgende wedstrijd (volgende week zondag, vroeg in de avond in Groningen, tegen de reserves van Donar, red.) op debank zit? Voorlopig wacht ik de reactie en een eventueel ver zoek van het bestuur van Juven tus maar af." Luuk van Troost en Ron Huisman (half zicht baar) zetten Ahmed Bouaouzan letterlijken figuurlijk de voet dwars. Van Troost deed meer dan verdedi gen alleen; hij scoorde ook nog eens WK's treffer nummerdrie. FotoPeterMoUten- boer Noordwijk 1-0 (Fred Bloem) maar tien minuten later gaf Tom Visser met zyn twee treffers de stand een ander aanzien en voor de rust maakte Manuel Monteiro er nog eens 1-3 van. De warrig lei dende arbiter gaf Noordwijk in de heksenketel op het winderige complex weer hoop door de thuis club op een 'pingel' te tracteren na vermeend hands van Paolo Mendonca: 3-2 (Arnold Remders). Manuel Monteiro en Kees Star mans kregen geel. Bussum De onderwaterhockeyers van het Vlaar- dmgse VRB hebben GOV niet afkunnen troeven. De gastheren maakten in Bussum de dienst uit en won nen overtuigend met 8-0. VRB was gehavend naar de uitwedstrijd gegaan, want drie vaste krachten ontbraken wegens ziekte. Dat was ook aan het spel te merken. De Vlaardingers slaagden er met in een vuist te maken en wisten zelfs niet te scoren. MaaslandGeheel onnodig heeft eersteklasser ODO zaterdag tegen KOAG de winst uit handen gegeven. De Maaslandse korfballers, die geen kans meer op de titel hebben, hadden bij de rust een riante voor sprong (5-10), gingen vlak voor tijd ook nog aan de leiding (16-18) maar moesten toch nog een puntje af staan (18-18). „We misten op een bepaald moment te veel kansen en zo kon KOAG terugkomen," wist speler Erik Pas- schier de oorzaak van de nederlaag makkelijk te vin den. „Zonde, want we waren de betere ploeg en we hadden gewoon moeten winnen," Roel van leeuwen ontpopte zich by de Maaslanders tot de topschutter met 2even rake worpen. Met twee treffers bracht hij ODO na een 16-16 tussenstand op een 16-18 voorsprong. Die werd in het slot alsnog weggeven zodat KOAG tegen de verhoudingen in nog een puntje aan het duel overhield. DSO-Oranje Nassau 19-19 (12-9). De Vlaardingers regeerden het eerste kwartier, maar zakten daarna ver weg. Het werd een aardig slot daar in Ktundert want met nog drie minuten te gaan keek Oranje Nas sau nog tegen een 18-16 achterstand aan. Debbie Goedknegt zorgde voorde 18-17 waarna DSO tegen- scoorde. Dankzij Henk Poot (19-18) en Marco van der Harst (19-19), in de laatste minuut, werd er toich nog een puntje gepakt, HKC-KV Vlaardingen 18-16 (9-8). Een slap begin was de inleiding van nederlaag. De Vlaardingers gang ondanks de tegenvaller nog een kop met vyf punten voorsprong op de concurrentie. Uit de vol gende vier wedstrijden hoeven slechts evenveel pun ten gepeurd te worden om een feestje te kunnen vie ren. „Er is dus nog geen man overboord," klonk Ro nald Verweij, topschutter met zeven doelpunten, nuchter. „HKC was zeer gemotiveerd omdat het te gen degradatie vecht. Die lui speelden de wedstrijd van hun leven. Wij begonnen gewoon te slap." NKV-CKC Maassluis 16-15 (8-8). Tegen de ongesla gen koploper uitNuenen nam CKC Maassluis na de gelijkopgaande eerste helft, het heft in handen. Bin nen zeven minuten liep de promotiekandidaat uit van 8-8 naar 9-15 maar de uiteindelijke kampioen kwam met een sterk antwoord: 13-13. Maassluis kwam wederom op voorsprong (13-14) en uitgere kend toen werd eenb strafworp gemist. De thuis ploeg kwam tenslotte langszij en liet, net als de eer dere ontmoeting in de competitie, in de allerlaatste minuut de winnende bal door het mandje glijden. Zaterdagvoetbal derde klasse Van Nierop driemaal trefzeker MW'27-Hoekse Boys 5-1 (3*1). Grote man in, Maasland was Arno van Nierop die bijna hoogstpersoonlijk Hoekse Boys naar de onderste plek schoot. Trainerszoon Bany Knipscheer schoot de gasten nog wel op voorsprong maar spelend trainer Cor van Hoeven maakte direct daarop 1- I. Nog voor de rust besliste het soms nonchalante MW27 de wedstrijd. Marco Veen en de eerste treffer van Arno van Nierop zorgden voor de 3-1 ruststand. Na de thee vat te MW27 het te gemakkelijk op. Toch viel er nog twee maal, dankzij de doelpunten van 'good old' Arno van Nierop, te juichen, PECHaag-Cion 3-1 (2-0). Een terechte nederlaag al waren de eerste twee tegendoelpunten te wijten aan begmners- fouten m de Vlaardmgse verdediging. De koploper straf te die meedogenloos af. Na de thee was het John van Spronsen die na de 3-0 van PEC Haag de ploeg van schei dend trainer Cees Goudswaard iets dichterbij schoot. De gastheren raakten even in paniek maar in grote moeilijk heden kwam de Haagse formatie niet. DVO'32-BMT 3-3 (1-1). Het gaat weer wat beter met het DVO'32 van trainer Jaap van der Nol, Van der Nol is in Vlaardingen bezig aan zijn laatste seizoen en verkast naar de Schiedamse derdeklasser Ursus, dat er in de competitie ook met al te best voorstaat. Met voormalig centrumspits Robert Kortleven en Ron van de Berg jn de basis knokte DVO'32 weer eens. Kortleven zelf maakte vlak voor rust gelijk. Na de thee was het 'gouden wissel' John Naujoks die DVO'32 naar de overwinning leek te loodsen. De grillige spits zorgde voor 2-2 en vlak voor tijd bracht hij Yucedee TeUi f3-2> m "stelling In de slotsecon den moest de zwalkende Marathonwegclub echter alsnog een treffer toestaan: 3-3. Vierde klasse Knap gelijkspel van TSB TSB-Vredenburch l-l (l-O). Wys geworden na de afgelas ting van vonge week heeft ook TSB de voorgaande de doelen opgemeten en verhoogd. Hel legde de ploeg van Pim van Rei], die het Shell sportpark i a dit seizoen ver laat, geen windeieren want koploper Viedenburch werd knap op 1-1 gehouden. Goaltjesdief Martin Vader mocht in de eerste rondgang na een toegekende strafschop van af elf meter aanleggen voor de 1-0. De Hagenaars stuur den vervolgens alles en iedereen naar het front en niet zonder resultaat. Pas diep in de tweede helft wisten ze de goed keepende Jeroen Montfoort te passeren. Semper Altius-GTB 1-0 (0-0). In een slechte wedstrijd bleek GTB met bij machte het gat met Semper AlUus te dichten. Kansen van Paul Weber en Mike Vroon bleven onbenut. De counterende thuisploeg kwam na een uur via een vrije trap op 1-0. Zelfs met de pas van wintersport terug gekeerde aanvalsleider Bud Loomans aan het front kwam GTB niet langszij. Loomans, altijd wel goed voor een doelpunt, bleef ditmaal droog staan en kreeg wel een gele kaart. Ook Arvid Fjerdmgby werd door de arbiter op geel getracteerd. Vijfde klasse HSC verliest zicht op koplopers HSC-ZW1-5 (14). Arwin Verburgh was diep teleurgsteld m zijn ploeg en ziet zich na de zware nederlaag genood zaakte zijn doelstelling bij te stellen. De derde plek lijkt het hoogst haalbare voor de naar Cion vertrekkende oe- fenmeester. Die geeft automatisch recht op een penodetx- tel. Pas bij 0-3 scoorde Marcel Zeebregts tegen maar daar kwam direct de 1-4 overheen. Na de thee speelden beide ploegen plichtmatig het potje uit. DRGS-Jai Hind 2-1 (1-0). Opnieuw maakte DRGS het zichzelf moeilijk door veel kansen onbenut te laten. Pas na een halfuur was het Michel van Gerven die de thuis ploeg verdiend op voorsprong schoot. Na de thee moest Jai Hind verder met tien man maar alleen Jan Keimpema drukte de numerieke meerderheid uil met zijn doelpunt Vlak voor lijd werd hei zeiis nog even spannend maar verder dan 2-1 liet DRGS het met komen. Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, postbus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar ouder 010-2722"O0 (fat: 010- 4265227en in de avondnren onder 010-4004310. MAANDAG9 FEBRUARI BASKETRAL: 21.00 Baros-Juventus (v).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5