11F Vanuit internaat in Feyenoord-één PSV wil Eric Gerets als opvolger Dick Advocaat 'Iedereen ziet ons nu als de grote favoriet' Sparta 2 klopt Vitesse-reserves Spelbos als scout bij Oranje McMenemy bondscoach Joop Koster naar Vitesse D 'Bot is 'n bijtertje, hij laat z'n man niet meer los' Michael Laudrup in grote vorm bij Ajax: 12 punten Rotterdams Dagblad Projectleider allochtonen Thema-avond sportblessures Nakaarten Rotterdams Dagblad Dinsdag 10 februari 1998 Rotterdam Sparta 2 won gister avond voor de reserve eredivisie met 0-2 bij Vitesse 2. Beide tref fers vielen voor rust en kwamen op naam van de 19-jarige Marok kaanse rechterspits Hoessin Bez- zaï, die op amateur basis op het Kasteel speelt. Bij Sparta 2 be hoorden Mark Noorlander en Ma nila tot de uitblinkers. De weer herstelde Jerry Smith maakte als .rechtsback een goede indruk. Ovengo uitslagen reserve eredivisie Hee- rsnveen Graafschap 1-2. FC Utrecht- Volen- dam 2-2, PSV-NAC 2-2 Reserve eerste divisie A: Exeelsior-Emd- hovcn 4-2, Willem II-RBC 2-2, TOP-Dor- tJreehl' '90 1-1, MW-WV 4-2, Helmond Spórl-fïKC 0-2. Den Bosch-Roda JC 0-2 .Bi -Haar!em-Groningenl-3, Emmen-Veen- .dam FC Zv-olle-Cambuui L 1-3 Zeist Ronald Spelbos is toege voegd aan de technische staf van het Nederlands elftal. Hy gaat voorafgaande en tijdens het WK in Frankrijk tegenstanders bekij ken en analyseren. Met de komst van Spelbos (43) is de technische staf van bondscoach Guus Hid- dihk compleet. Spelbos begint direkt na zijn va kantie met zijn werk bij Oranje, 'Uy^Jieeft bü de KNVB een con tract tot en met het WK Spelbos ga^t samen met Jan Rab en Bert van Lingen het scoutingwerk doen, Aïs' 'trainer begon hij bij NAC, daarna ging hij naar Vitesse. Ver- vorens werd hij trainer van FC Utrecht. Eind oktober vorig jaar vertrok Spelbos daar. Hy was toen in Utrecht aan zijn tweede seizoen bezig. Belfast Lawrie McMenemy is benoemd tot bondscoach van Noord-Ierland. Hy volgt Bryan Hamilton op, die de functie vier jaar heeft vervuld. McMenemy krygt als assistent de voormalige Schotse topschutter Joe Jordan. McMenemy was eerder de tweede man bij het Engelse elftal. Rotterdam—Joop Koster wordt de nieuwe trainer van Vitesse Delft. De Spartaan is bezig aan zijn tweede periode van drie seizoe nen bij Excelsior Pemis. Ger Mulder treedt na deze com petitie in dienst van Tediro. De oefenmeester van RKWIK volgt Ronald Feiten op. Piet Katiestaart plakt een derde seizoen aan zijn trainerschap by WelVlaardingseHSC. .^-Hans Bel blijft bij Oude Maas, waar hij zyn derde seizoen ingaat. Door Gysbert Spierenburg Eindhoven Ene Gerets is voor de leiding van PSV de belangrijkste gegadigde om aan het eind van het seizoen Dick Advocaat als hoofdtrainer op te volgen. Voor een mo gelijke overgang dienen vooralsnog twee obstakels uit de weg te worden geruimd. De ex-aanvoerder van de Eindhovenaren heeft bij Club Brugge nog een contract tot medio volgend jaar. Bovendien beschikt hy, voor een carrière tn Nederland, met over de ver eiste papieren. Ernie Brandts, de huidige assistent van Ad vocaat, zou m dit opzicht enig soelaas kun nen bieden. Hij is wel in het bezit van het hoogste diploma en zou tijdelijk als stro man kunnen fungeren. Gerets zou dispen satie kunnen worden verleend, op voor waarde dat hij zich in Zeist aanmeldt voor de cursus voor het diploma coach betaald voetbal. Gerets geldt op het ogenbhk als de beste voetbaltrainer in Belgie. Vorig jaar werd de fanatieke Limburger landskampioen met Lierse SK. Het was een schier voor onmoge- lyk gehouden prestatie. Dit seizoen stevent hy met Club Brugge weer rechtstreeks op de titel af. Een jaar geleden trad Gerets in Brugge aan als opvolger van Hugo Broos, die op zijn beurt naar Moeskioen vertrok. Onder Broos beleefde Brugge vele jaren van hoog tij. Gerets tekende voor twee seizoenen. In de (zwakke) Belgische competitie staat hij met zyn ploeg thans op eenzame hoogte. De Europese expeditie was echter weinig suc cesvol. De kwalificatie voor de Champions League mislukte en in het UEFA Cup-toer nooi bleek, in de tweede ronde al, VfB Bo- chum te sterk De leiding van PSV weigert zich vooralsnog uit te laten over de kandidatuur van Gerets. Volgens voorzitter Van Raay is de Belg slechts één van de gegadigden voor het ambt dat Advocaat sinds januari 1995 in Eindhoven bekleedt. Ook de naam van bondscoach Hiddink wordt genoemd. Het is uitgesloten dat Brandts, de huidige twee de man, definitief wordt doorgeschoven. Aannemelijker is dat deze na de zomer naai" MW vertrekt. Afgelopen vrijdag bracht Advocaat voorzit ter Van Raaij op de hoogte van de interesse van Glasgow Rangers. Het contract van de trainer verstrijkt pas m juli volgend jaar. Volgens een mondelinge afspraak zou de Hagenaar, onder zekere voorwaarden, na elk seizoen bij de Eindhovenaren kunnen vertrekken. De aanbieding van de Rangers zou uiterst lucratief zijn, te verleidelijk om nee tegen te zeggen. Na de topper tegen Ajax, zondag in Eindho ven, hoopt Advocaat z'n transfer definitief bekend te maken. „Omdat," aldus de Hage naar, „alle partyen met openheid het meest zijn gebaat." Voor Van Raaij staat het ver trek van z'n trainer, die de club aan de KNVB-beker (1996), de landstitel (1997) en twee nationale Super Cups (1996, 1997) hielp, onomkeerbaar vast De voorzitter zal de beslissing van Advocaat respecteren. Door Paul van den Bosch Rotterdam Het gezicht van Michel Zwik glom zondagmiddag van trots, na Feyenoords zwaarbevochten 3-2 zege bij FC Utrecht. De materiaalman wees in het gangetje bij de kleedkamers op Christian Gyan en Bené Bot, „Twee jon gens uit het internaat spelen nu in het eerste team," zei Zwik. „Langzamer hand zie je het resultaat van al dat werk. Prachtig toch? Want dóar doe je 't toch voor?" Het is ook een beetje zijn werk ge weest, want behalve over de shirts, schoenen en trainingspak ken draagt Zwik samen met zyn vrouw tevens zorg voor het Feye- noord-'internaat' in Rotterdam- Zuid. „Zo'n acht jongens in huis, da's heerlijk werk," vindt hij. „We heb ben ze allemaal in huis gehad. Pa- ciorek, Kahraman, Gyan, Bot. Ro bin Nelisse dan niet, want die komt zelf uit Rotterdam, Het is dan helemaal mooi als die gasten dan ook een kans krijgen in het eerste van de club." Het was zondagmiddag in de Gal genwaard toch al een debutanten- bal. Het begon met trainer Mark Wotte op de bank bij FC Utrecht1 en Christian Gyan en.GeorgiiD.e- metradze in de basis bij Feye- noord. Tijdens de wedstrijd maak ten Odartey Lawson en de Schot se international Scott Booth voor het eerst hun opwachting bij de thuisclub en mocht René Bot hal verwege uit het trainingspak om de geblesseerde Pablo Sanchez af telossen. Hij had het geluk dat coach Leo Beenhakker zijn elftal door de blessures van Vitamina' en daar voor al van Giovanni van Bronck- horst moest reorganiseren. „Het is nog moeilyk te bevatten," zei de roodharige verdediger achter af. „Ik had dit nog absoluut niet verwacht. Het gaat heel snel." 'Tweede vader' Zwik over de de butant: „Een bijtertje hoor, die René, een terriër. Als die zich vastbijt in een aanvaller, laat-ie ook niet meer los." Woorden die worden bevestigd door John Met god, die Bot meemaakte in de jeugdafdeling en het tweede elf tal. „Hij is fanatiek. Hij laat zich het kaas niet van het brood eten." De 19-jarige rechtsback van het reserve-elftal is bezig aan zijn vierde seizoen bij Feyenoord en komt net als John Metgod uit Noord-Holland. Hij werd als ju nior gescout door Haarlem, waar de IJmuidenaar terechtkwam via SVY in zijn geboorteplaats, Stormvogels en Telstar. B-contract Sinds donderdag traint Bot, in het bezit van een zogeheten B-con tract in de Kuip, met de A-selectie mee. „En de trainer had niets te gen me gezegd dat ik mee mocht gaan naar Utrecht, Dat las ik op een papiertje in de kleedkamer. Dat ik op de bank zat, was al mooi. Maar toen raakte Sanchez gebles seerd, zodat ik me tijdens de rust moest warmlopen. Toen voelde ik de zenuwen wel. De spanning zat in heel mijn lyf. Na een tijdje in de wedstrijd ging het wel weer." Bij het tweede elftal van Feye noord heeft de trainerswisseling - Leo Beenhakker voor Arie Haan - geleid tot een andere mentaliteit. Voorheen werd het FC Utrecht speler Tom van Mol voelt de hete adem Inde nek van René Bot fr) ,,BIJ net twee de elftal heeft Iedereen het gevoel gekre gen dat ze In de gaten wor den gehou den en mis schien wel een kans n het eerste krijgen." Foto John de Pater reserve-elftal nog weieens be schouwd als een noodzakelijk kwaad, als een revalidatie-oord voor geblesseerde spelers uit het eerste, maar veel talenten stroom den toch niet door naar de hoofd macht. „Het is de laatste maanden meer gaan leven bij het tweede elftal," weet René Bot. „De anderen heb ben nu twee spelers uit hun ploeg zien debuteren in Feyenoord-één. Eerst Robin bij NEC-uit en zelfs in de Champions League en nu ik als tweede. Bovendien is Christi an Gyan al na een half jaar terug gehaald van Excelsior. Dat is voor hen een goede motivatie. Bij het tweede heeft iedereen het gevoel gekregen dat ze in de gaten wor den gehouden en misschien wel een kans in het eerste krijgen." De laatste weken groeiden in de Kuip de kansen voor een typische back als René Bot. Zo werd Cle mens Zwijnenberg verkocht aan het Deense Aalborg en zocht Ge orge Boateng zyn voetbalgeluk bij Coventry City in de Premier League. Niet voor niets werd mandekker Gyan van Kralingen teruggeroepen naar Rotterdam- Zuid, al speelde de Ghanees bij Excelsior puur in het centrum van de verdediging. „Toen al die vleu gelverdedigers werden verkocht, hoopte ik natuurlijk wel op een kans," zegt Bot. „Maar zoiets weet je nooit zeker. Ik ben blij dat ik nu bij de A-selectie mag blijven trai- Achter zijn naam staat nu één streepje. Een optreden van 45 mi nuten in de kolkende Galgen waard. „En meteen al een gele kaart," doelt hij op zyn onbehou wen overtreding op Utrechtenaar Richard Beeking. Bot, met een glimlach: „Ook die kaart nemen ze me dus ook niet meer af..." V O E T B A''L S P E L Rotterdam In SPEELRONDE 15 van TOPCOACH was Ajaeied Michael Lau drup in grots vorm. De Deense technicus trof namens de Am sterdamse groot macht driemaal doel in het duel met RKC Waalwijk, wat hem 12 punten opleverde. Een opvallende score was wegge legd voor FC Twente-verdediger Robert McKinnon. De Schotse verdediger tekende tegen NEC voor de enige treffer en hield ook de nul De rossige links back scoorde aldus 9 punten. Voor SPEELRONDE 15 telden de volgende negen wedstrijden mee: do. 5 feb: Fortuna S.-Sparta; vr. 6 feb: MW-FC Groningen en FC Twente-NEC; zat. 7 feb: Willem II-Vitesse en NAC-SC Heerenveen; zo. 8 feb: FC Utrecht-Feyenoord, De Graafsehap-PSV, RKC Waalwijk-Ajax en FC Volendam-Roda JC. De spelers in de eredivisie kunnen punten scoren via gemaakte doelpunten, het geven van assists, het ver zilveren van strafschoppen en in het geval van doel mannen en verdedigers het houden van de nul. Alle spelers krijgen punten aftrek voor gele (-1) en rode (- 3) kaarten. De volgende spelers scoorden in SPEELRONDE 15 punten Ajax: Blind 4, Gorré 3, Laudrup 12, Arveladze 5, Babangida 3, Sier - 1 Feyenoord: Schuiteman 3, Bot -1, Demetradre 2, Gyan 4. Vos 3, Cruz6 Fortuna Sittard: Jeffrey 5, Hamming 3 De Graafschap: Ibrahim -1, Godee 3, Vreman 5. FC Groningen: Elshot -1, MoceUn -3, Beerens -1 S C Heertn veen: Radomski -ï, Mitrita 3. Ebiede 3, Vonk 4. Talan 3, Straal 3, Van Nistelrooy 4, Klompe 4 MW: Emerson 3, Heubach 4. VoUmer4, Perez 2. Luypers 4, Van Duinhoven 4, Pium 4. NEC: Janssen -1, Michslevitsj -3. PSV: Zenden i, Faber -1, Khokhlov 2, Nilis 2, Stmga 4 RKC Waalwijk: Nielsen -3. Hill -I, Van der Leegte 4 Roda JC: Peeters 6, Kukielka 4, Vrede 2. S p arta: Van der Laan 3, Jalmk 4 FC Twente: Kamebeek 4, Ajoepov -3, Ter Avest 3, Ten Hag 3,Mc Kinnon 9, Boschker 4 FC Utrecht: Beekink 2, De Jong -1, Mots 3, Rabbemond -I, Witsch- ge-1, Booth 2, Van Mol 5 Vitesse: Kreek *3, Mahlas -l.Trustfull -3 FC Volendaro: Schulp-1. Steur-l.Nyholt-l,Boogers 1 Gentdei, Matthaei -3 WUIem II: Prommayon4, Ceesay-1, Kolkka 3, Scheming 3, Hyypia 4,Galasek4 Lsm. HM Soccer Promotions. tterdams Dagblad ai Topscorersklassement '97-'98 Doelpuntenmaker van de week: Alberto Baptist a Uma (SWSMC) j |"4j Ronald Pfeiffer (Smltshoek) Jamo van der WUde (Deltasport) -Balmond lodder (Oud-Beijeitehd)1 Röb Karsbergen (DBGC) Ronaldo Mars (SMV Klllegersberg) Seref Akansel (GLZ) Casper Westerveld (RIjsoord) Daniël Los (T0GR) Marco Plomp (WGZ) Leon van Eizakker (CW) X DIAOOR A I schenkt de topscorer van de week een T-shirt, j De meest produktieve voetballer van de maand verdient een paar voetbalschoenen. De prijswinnaars krijgen een brief waarin staat, waar zij hun pnjs kunnen afhalen. I Aan het einde van het seizoen krijgt de winnaar van het klassement een trainingspak, kousen, jack, een paar voetbalschoenen, een sporttas en een bal. De tweede plaats is goed voor een trainingspak en een bal. Ook knjgen de winnaars respectievelijk gouden, zilveren, en bronzen voetbalschoen. Maassluis Eersteklasser Excel sior Maassluis heeft sinds 1 febru ari een werknemer m dienst die een project voor allochtone leden gaat leiden. Yasar Vural is zijn naam. Het project is opgezet cm de integratie van de allochtone le den soepeler te laten verlopen. Betrokkendheid, ouders, commu nicatie en kadervorming zijn on derdelen van het project. Aan de realisatie van het beleids plan is al geruime tijd gewerkt, In 1997 is door de club contact opge nomen met de gemeente Maas sluis en de sportraad Zuid-Hoi- land en by het VSB fonds is voor financiële ondersteuning aange klopt. Alle instanties reageerden positief. Er werd een stuurgroep gevormd waarin naast Sija Fasti en Pieter Dupon van Excelsior Maassluis ook twee leden van de gemeente en de sportraad Zuid- Holland zitting hebben. Vervolgens werd uit een aanzien lijk aantal sollicitanten Yasar Vu ral als projectleider gekozen. In samenwerking met de jeugdafde ling gaat hij starten met het be zoeken van ouders om voorlich ting te geven over de vereniging, de KNVB en sport in het alge meen. Rotterdam In het kantoor van de KNVB District West IV (Lenin- gradplaats, Rotterdam) worden op de maandagen 2 en 9 maart the ma-avonden over eerste hulp bij sportongevallen gehouden. De thema-avonden, waaraan geen kosten zijn verbonden, kunnen als inleiding worden gezien op het nadere cursusaanbod. Voor meer informatie kunnen belangstellen den contact opnemen met me vrouw M. Berkhof (2862131). Door Bas van den Berg Vlaardlngen - Lennart Otte en Mar co de Zwart zijn de enige twee spelers in de waterpoloploeg van fusievereniging WSV die afkom stig zyn van VZC. Aanpasingspro- blemen heeft Otte niet gehad. De 27-jarige interieur-adviseur ken de de meeste spelers al en boven dien gaat het hem spelteehnisch gezien dit seizoen veel makkelij ker af. Bij VZC zorgde de individuele klasse van de spelers voor de suc cessen die de club in het verleden heeft gekend. Lennart Otte had destijds op de midvoorpositie de taak te scoren, maar bij WSV heeft hij in het water een heel andere functie. De 1.97 meter lange spe ler vormt een belangryke schakel tussen verdediging en aanval. De meerwaarde is zijn ervaring die ertoe moet leiden dat de Vlaardin- gers dit seizoen promoveren en volgend jaar dus in de eerste klas se spelen. Waaraan is het succes van W5V ie danken? „Dat is natuurlijk een combinatie van factoren. Zelf denk ik dat het voor iedereen nieuw is. WSV oogt fris en jong en is geen club zoals Rotterdam dat alles heeft meege maakt en vanuit de hoofdklasse naar de derde klasse dreigt af te zakken. WSV moet de waterpolo- wereld nog ontdekken en dat maakt iedereen zo ambitieus. Daarnaast bestaat WSV uit collec tief ingestelde spelers. Loopt het niet, zoals zaterdag tegen Rotter dam, dan wordt de. ploeg onrustig en worden de opdrachten verge ten. Maar in andere wedstrijden kunnen we weer vlammen en dat veroorzaakt een grotere belang stelling." Het kan toch zeker met meer mis gaan? „Zeg nooit: nooit. Enkele weken geleden dachten we nog niet aan een kampioenschap. Als we ons maar handhaven in de tweede SJi* Nakaarten met.... is een serie verhaten over sporters en sponrana- ten in het Waterwegge bied. Zij die zich opval lend manifesteren, in positieve of negatieve zin, komen in aanmer king voor deze rubriek. Dit keer komt LENNART OTTE, speler van de succesvollewatorpolo- ploeg van WSV, aan het woord. klasse was de gedachte. Maar toen we Katwijk en Sassenheim uitschakelden, werden we ineens met een naderend kampioen schap geconfronteerd. Dat is een omschakeling waar we nog pro blemen mee hebben. De knop moert duoi de aauspiekende re sultaten ineens worden omge draaid en iedereen ziet ons als de grote favoriet. De enige overge bleven concurrent is nu nog DZV in Delft. Daar moeten we nog naar toe en als dat goed afloopt, is de ti tel vrijwel zeker voor ons. We zijn uit het niets gekomen en als het zo doorgaat, zitten we volgend sei zoen in de subtop. Spelen wewed- Lennart Otte in het water van De Kulk. Een kampioenschap ziet hij wel zitten.,, De enige overgeble ven concurrent is nu nog DZV in Delft. Daar moeten we nog naar toe en als dat goed afloopt, is de titel Vrijwel Zeker VOOr OnS." Foto Peter Molkenboer strijden tegen onder andere Donk, Gouwestaete, De Zyl/LGB en PSV. Het is bijna met voor te stellen." Waarom bea je met btj VZC geble ven? „Ik ben gevraagd door trainer Job Blaak. Het verval van VZC was zó groot dat het niet leuk meer was daar te spelen. Het ene jaar pro moveerden en het andere jaar vio- gen we er weer uit. De meeste jon gens stopten en gingen in het der de team spelen. Toen het samen werkingsverband tot stand kwam, heeft iedereen de kans gehad zich erbij aan te sluiten. Ik werd gesti muleerd door onze keeper Marco de Zwart. Hij wilde zyn grenzen verleggen en dat wilde ik ook wel. Ik heb het er niet moeilijk mee ge had al speelde ik vanaf mijn veer tiende jaar bij VZC. Eerst als zwemmer, maar dat was niet zo'n succes." Moet er in de eerste klasse verster king komen? „Ja, ik denk dat het een vereiste is. De sprong naar de subtop is er groot. We gaan sowieso drie keer per week trainen. Door de succes sen ontwikkelen we ons tot een regïoclub. Naast hoofdklasser ZPB uit Barendrecht en eerste klasser Merwede uit Dordrecht kan volgend jaar in een adem WSV worden genoemd. Ik denk dat er spelers van buitenaf op zul len afkomen. Wie weet zijn er nog meer VZC'ers, die nu in het derde team spelen, zich geroepen voe len by WSV te komen spelen." Ligt een totale fusie in de toekomst voor de hand? „Ik denk dat het de enige oplos sing is. Zwembad De Kulk is voor VZC. De Walrus en de VRB apart bijna met meer te betalen. VZC en De Walrus doen al zoveel samen, dat het voor de hand ligt dat het één grote dub wordt." Korten bondig Atletiekvereniging Fortuna viert dit jaar het 80-jarig jubileum In juni om precies te zijn Nog een jubi leum: schaakvereniging Groenoord bestaat in april dertig jaar Op zaterdag 28 februari worden in sport hal Groenoord voor de tweede maal de Open Scbie- damse Judokampioenschappen gehouden De Broekpolderclub Deltasport is zondag 31 mei weer de organisator van het horeca-voetbaltoernooi Het wordt de elfde aflevering van het evenement* Cion is al voorzichtig begonnen met de organisatie van het Vlaardmgs voetbalkampioenschap 'Als Cion zijn we verplicht onze naam eer aan te doen en er dus een groot feest van te maken', zegt voorzitter Jacques Spanjersberg Dat belooft wat Oud-voorzitter Hans Kleinekoort heeft na het diner-dansant by Ex- celsior'20 de smaak behoorlijk te pakken Hij meld de zich spontaan aan om gedurende het drie dagen durende carnavalsweekeindeop Thurlede bardienst te draaien De voormalig preses maakt er geen pro bleem van dat hij tegenwoordig helemaal in Goes woont „Dan slaap ik toch een weekendje in het No- votel?!" HetjaarlijksezaalvoetbaltoernooivanVFC en HYO voor junioren vindt dit jaar plaats op 26 fe bruari Op het complex van VFC houdt de club za terdag 29 maart weer een rommelmarkt waarvan de opbrengst gaat naar de jeugdafdeling ODC'erMar- de Koning is sinds kort de trotse vader van een iter: Beau Hoekse Boys-trainer Louis Knip per is m de klaverjascompetitie van zijn club ge bulderd naar de zesde piek Dat is nog altijd hoger dan de positie van de hoofdmacht op de ranglijst •Volgens Demos-penningmeester Dammis Witter smaakt een citroentje met suiker met bestuurslid Aad Greten niet echt zuur Jan Ouwendijk (39) voormalige rots in de branding van VDL I, in het clubblad: „Beste trainer? Jan Baksteen. Vanwege zijn eerlijkheid en rechtlijnigheid" En overeen an dere trainer: „Van Hans Hazebroek heb ik echt niks opgestoken" Het jeugdbestuur van de zelfde club is een onderzoek gestart naar aanleiding van een aantal gestolen wedstrijdballen Ais er maar geen bullen gehakt worden gestolen Over hallen gehakt gesproken Karin van Ravens, de charmante we derhelft van WK'<5 wedstrijdsecretaris en archivaris heeft de jury van de K&B ballen gehakt-test, acht 'zelf gemaakte' ballen ter keuring aangeboden De uitslag wordt binnenkort verwachten daarover kan niet worden gecorrespondeerd Wil SVDPW-d ft af leider Rob van de Vliet niet meer van die lelijke din gen zeggen tegen Excelsior'20-grensrechter Teun van Aaken?! Excelsior Maassluis-trainer Mark Nijssen is zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Noord- wijk achter het hek gestuurd wegens commentaar op de arbitrage K&B iaat zich nooit ergens wegsturen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7