20 p PevsomlssdveMles Rotterdams Dagblad Makelaar O.G. Automobielverkoper m/v Graydon Nederland BV ervaren debiteurenbeheerders m/v Aanstormend talent gezocht Vervat T entencentru m Verkopers Vervat Kampeersupermarkt Verkopers/medewerkers Advertentie-verkoper m/v Breur Ijzerhandel Rivium Pouwpartners Uitzendbureau DeTeleeedent B.V. Buiteman Vertegenwoordigers m/v Vertegenwoordiger m/v Mazda H. Pennings BV Verkoper m/v Verkopers Divano Divani administratief medewerkster Secretaresse organisatie adviesbureau Huship Rotterdam B.V. Achilles Autolease BV Euromast Gezocht stressbestendige zelfdenkende medewerker m/v Secretaresse Van Duijn Vloeren en Interieurs administratief medewerkster Fiskas Adviseurs Ad Rem Uitzendbureau Schoolverlaters VW01998 Direct aan de slag? Data-Entry Medewerkers Rotterdams Dagblad Zaterdag 28 februari 1998 Bent u op roek naarpersoneelDan zijn erdivtft&e aanlok kelijke mogelijkheden om geKhi'M pertoneel te vinden. Wilt u in het Rotterdams Dagblad plaatsen, dan zijn de kosten voor bet plaatsen van een kaderadvertcnue f 4.09 p mm i p kol oh,. e\d BTW U kunt een kadcrad verten tieopgeven: aan de balie: Rotterdams Dagblad. Wcstblaak 180. Rotterdam-centrum op maandag t/m vrijdag 09 00-17 00 uur. tr telefonisch, bij ToosAsselman. tel 010-4004253 of Anna Veenr in. tel 0)0 4004262 telefax'010-4004459. CS per post. Rotterdams Dagblad, afd Advertenties. Personeel povtbus 1162.3000 B D Rotterdam, met vermelding v an uu- naam. adres en het telefoonnummer waarop u overdag te bereiken bent Wik u een tip plaatsen, dan wordt deze advertentie m combinatie met Algemeen Dagblad geplaatst Tips kunt u opgeven op telefoonnummer. 010-4066066. Sluitingstijden: Wy adviseren u personeelsadvertenties op zaterdag te plaatsen, sluitingstijd vnjdag 10 00uur Voor eventuele olaatsingen op andere dagen geldt, opgave uiterlijk 10.00 uui één dag voor plaatsing Personeel aangeboden 6G Lasser' b v. eert. zkt werk in Holland Bekendmet div. mató- rialen. GSM: 00-44973148536 Wij kunnen geen enkele AAN SPRAKELIJKHEID aanvaar den. voor schade van welke aard dan ook, ontstaan door het niet. niet tijdig ot onjuist plaatsen van advertenties. TIPS doen hei' Lees maar Commercieel personeel gevraagd Onze opdrachtgever, een NVM-makeiaarskantoor van naam en faam met meerdere vestigingen en disciplines in regio Den Haag, zoekt ten behoeve van de afdeling wo ningmakelaardij een Functieomschrijving: - leidinggeven aan commerciële binnendienstmedewer kers; - verlichten alle gebruikelijke activiteiten van een woningmakelaar; - acquisitie van nieuwe opdrachten; - werkzaam binnen een jong (prettig) team. Bent u makelaar o.g., in het bezit van ervaring op het ge bied van de woningmakelaardij, beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en bent u flexibel en am bitieus, dan zien wij uw reactie graag binnen 10dagen te- gemoetondertoevoegïng van een cv. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. drs. H.Meuleman. Meuleman Partners Werving Selectie Vastgoed Personeel Professor Korsstraai 4 iel. 024 -3225000 6525ALNi)megen far024-3241919 Nefkens Eurodam Peugeot dealer voor R'dam. Schiedam en Voorne Putten VOOR ONZE VESTIGINGEN Nefkens Eurodam te Spijkenisse (nieuw te openen fiiiaal) Nefkens Eurodam te Rotterdam (Filiaal Rotterdam Centrum) en j Nefkens Eurodam te Schiedam zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van VERLANGD WORDT: - een commerciële opleiding op ?VA A/B niveau - ruime commerciële ervaring in de automobielbranche - het op structurele wijze bewerken van de markt voor nieuwe en gebr jikte auto's. - flexibele instelling m.b.t, werktijden - woonachtig in de omgeving van Voorne - Putten GEBODEN WORDT; - een zelfstandige en verantwoordelijke baan - een salaris en secundaire voorwaarden in overeen stemming met deze functie, waaronder een bedrijfsauto. Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie voorzien van een recente pasfoto te richten aan de directie van: Nefkens Eurodam B.V. Postbus 66 3100 AB Schiedam Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Strikt vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. Graydon is toonaangevend op de credit managem_... markt. Graydon levert ook tijdelijk credit management personeel op zowe! uitvoerend als management niveau. In verband met de grote vraag naar professionals op dit gebied zoeken wij per direct: U wordt tijdelijk gedetacheerd bij onze klanten en u bentin staat voor u bekende problemen zelfstandig op te lossen. Relevante ervaring op debiteurenadministraties is een must. Op het gebied van telefonisch incasseren bent u een professional. Heeft u specifieke ervaring in de vast goed sector dan vragen wij u ook te reageren. U bent tussen de 25 en 45 jaar. Ais jij het leuk vindt om een commerciële functie te ver vullen, waarbij je klanten we.ft op lokaal, nationaal en/of internationaal niveauJe stelt prijs op een vast basissala ris, plus een beloning op basis van behaalde resultaten. Bel dan tussen 0Ö.30en 17.30 uur naar Global Internet Di rectories, 070-3988555. vraagt per direct parttime en fulltime voor verkoop en het op orde houden van de tentenafdeling. Passende opleiding en/of ervaring gewenst. Kampeerervaring strekt tot de aanbeveling. Schr. soil: Vervat Kampeeren Caravan Groep Stadionwe.q 313077 AP Rotterdam Wij hebben projectaanvraagen door "Tldr' - ?ert u dan schril incj' de hout, Hullenbergweg250,1101 BV leheei Nederland, irect beschikbaar, :h naar. Graydon Nederland BV, afdeling detachering, t.a.v. Mark Lind- .msterdamZ.O., te- lefoonnr. 020-5679960. vraagt per direct parttime en fulltime voorverkoop en het op orde houdenaanvullen van de kampeersupermarkt. Passende opleiding en/'of ervaring gewenst. (Enige) kampeerervaring strekt tot de aanbeveling. Schr. soilVervat Kampeer en Caravan Groep Stadionweg313077AP Rotterdam Voor een van onze uitgaven, een suksesvol special inte rest medium met een gevestigde plaats in de markt en een vast kliëntenpakket,2oeken wij een enthousiaste jon ge vertegenwoordiger. Liefst met ervanng. Wij bieden een prima propositie met een vast salaris, auto, goede ilumenten en vooral toekomstperspektief. Het betreft een rayon in de regio Rotterdamzet een eerste stap naar Voldoet u aan het profiel, bent u per reageert u dan schriftelijk of telefonisch naar, Graydon een prima job en collega's, stuur een sollicitatie voorziei van CV naar: Autogids, Postbus 8648,3009 AP R'dam. Adviesbureau zoekt ter uitbreiding van zijn aktiviteiten Capelle a/d IJssel - Rotterdam Naast van Brienenoordburg Breur ijzerhandel is een moderne groot- en detailhandel in ijzerwaren, hang-en sluitwerken gereedschappen met vestigingen in Rotterdam, Capelle a/d IJssel en Ridder kerk. Vooronze hoofdvestiging in het Rivi um te Capelle a/d IJs sel zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voorde volgende functies: Telefonisch verkoper m/v full-time Wij zoeken een klantvriendelijke collega met kennis van de IJzerwarenbranche voor ae telefonische verkoop en het adviseren van klanten. FUNCTIE-EISEN: - enige jaren ervaring in de ijzerwaren- en gereedschap- penbranche - goede communicatieve vaardigheden Management Assistente full-time FUNCTIE-EISEN: - nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken - kennis van en ervaring met Microsoft Word en Excel - een representatief voorkomen - een opleiding op HAVO- of M EAO-niveau Schriftelijke sollicitaties voor één van bovenstaande functies dient u vóór 14 maart a.s. te richten aan: Breur Ijzerhandel Rivium BV, T.a.v. mevrouw P. Breur Riviumbouievard 147,2909 LK Capelle a/d IJssel Phoenix Den Oudsten Uitgevers en Uitgeverij Educom □even tesamen een breed pakket aan periodieken uit op het gebied van kunst, cultuur, beleid en wetenschap, Voor Circuit Magazine - een maandelijks cultureel uit- gaansmagazine voor de Randstad - zijn wij op zoek naar een Enthousiaste Acquisiteur (m/v) voor minimaal 20 uur per week Taken: Ais acquisiteur (m/v) voor Circuit Magazine ver koopt u advertentieruimte. Deze advertentieruimte richt u in n3ar tevredenheid en in samenspraak met de klant; de adverteerder. U bent verantwoordelijk voor het hele pro ces, van telefoongesprek tot prijsafspraak. Uw profiel: Zelfstandig en flexibel kunnen werken; en thousiasme en doorzettingsvermogen; ervaring op com- mercieef gebied er met telefonische verkoop is gewenst; uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; goede communicatieve vaardigheden; leeftijd 30-35jaar. Wij bieden: Een uitstekende begeleiding, een vast inko men per maand, een onkostenvergoeding en een provi sieregeling. Informatie over deze functie kunt u inwinnen via telefoon nummer 010-425 65 44 of 010-204 06 00. Uw schriftelijke sollicitatie kuntu, binnen 7 dagen, richten aan: Circuit Magazine, t.a.v Dhr. R.P.H. Diederiks. Post bus 25296, 3001 HG Rotterdam. is een snel groeiende landelijk opererende organisatie gericht op de bouw en aanverwante bedrijfstakken. Vooreen van onze relaties zijn wij op zoek naar ervaren of talentvolle commerciële mensen voor de funkties keu ken-, sanitair- en tegeiverkoper. Het betreft een vaste aanstelling met een prima salaris en secundaire arbeids voorwaarden. Doorgroeimogelijkheden zijn vanzelfsprsn kend. Op zoek naar een nieuwe uitdaging in je carrière? Bel Bouwpartners, 030-6343961 ook buiten kantooruren Bouwpartners, uw partner in de bouw zoekt met spoed: 100 telemarketeers m/v Wij vragen: - goede beheersing v.d. Ned. taal - goede telefoonstem - enthousiasme - Ift. tussen 17-55jaar Wij bieden: - flexibele werktijden - ochtend/avond - prima te combineren met studie Bel voorinschrijving of nadere informatie 010-4259939 Rochussenstraat397.3023 DK Rotterdam fabrikant van luxe kaassnacks heeftin haar kantoor te HJ. Ambacht de volgende vacatures. Commercieel Medewerk(st)er Een geschikte kandidaat heeft een HEAO-EL/IM oplei ding en zoekt een zelfstandige binnendienst functie op in ternationaal niveau. Goede talenkennis is vanzelfspre kend. Assistent verkoop Binnendienst Een geschikte kandidaat heeft een HAVO diploma met vervolgopleiding MEAO/Schoevers en zoekt een functie met verantwoordelijkheden. Kandidaten met kennis van twee vreemdetafen hebbende voorkeur. Accuratesse, flexibiliteit en een goede inzet zijn voor bei de functies vereisten. Reacties richten aan Buiteman Produktie bv. Postbus 147,3340 AC H.l. Ambacht, t.a.v. mevr.H.A, Buileman. Enthousiast, nieuwsgierig, leergierig en klaar voor een carrière in sales/marketing? Dan is T&D Sales Partners op zoek naar jou voor haar jonge honden-club. T&D traint, begeleidt en detacheert aanstormend com mercieel talent (HBO/WO op diverse projecten in de za kelijke dienstverlening. De juiste 'spirit' vinden wij min stens zo belangrijk als opleiding en ervaring. Stuur je CV en motivatie per post of e-mail naar: T&D Sales Partners, t.a.v. mevr. R. de Kruijf. Frambozen- weg 35, 2321 KA Leiden, tel, 071-5730535, e-mail sa- Boertien Personeelsdiensten b.v, zoekt voor een gerenommeerd bedrijf in bevestigingsmaterialen Hout, bouw, installatie, metaal en automotive WIJ VRAGEN: MBO-niveau, technische kennis, affiniteit met één van de genoemde branches, wonend in de provincie Z-Holland. WIJ BIEDEN: Vaste aanstelling, garantiesalaris, provisie, bonus, auto. UW REACTIE: Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met mw. A. Frederking, tel.: 033-4557104, Postbus 28101, 3828 ZJ Amersfoort. Fax. 033-4557108, info@boertien.nl KMC, professioneel partner voor kleine tot zeer grote be drijven, is op het gebied van projectinrichting, automatise ring en telecommunicatie toonaangevend in de regio Rot terdam. Voor onze divisie Kantoorinrichting zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken iemand die commercieel kan denken en han delen en een leeftijd van ca. 25 tot 35 jaar heeft. Wij bie den u een goed salaris, een auto van de zaak en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Branché-ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk. Geïnteresseerd in deze buitendienstfunctie? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar KMC, t.a.v. de heer G.J. Wijnbergen, Sydneystraat 3,3047 BP Rotterdam. zoekt die zelfstandig kan werken in een groeiend bedrijf met een boeiende markt. Wij zoeken een ervaren verkoper met doorzettingsvermogen. Liefst met IVA of gelijkwaar dige opleiding. Wij bieden een interessante baan met goedesecunaaïre voorwaarden. Voor de juiste kandidaat zijn er doorgroeimogelijkheden. Bent u geïnteresseerd"? Stuur dan uw sollicitatie brief met cv naar: Mazda H. Pennings BV Noordmofenstr 173111 PD Schiedam t.a.v. E.P. Kiderfen die opgeleid willen worden en op zelfstandige basis een topinkomen willen verdienen. Tel: 0165-549030/Fax: 0155-546653. Wonen met internationale Allure is gespecialiseerd in de verkoop van moderne en klassie ke design meubelen en accessoires, is gevestigd op de woonboulevard in Capelle aan de IJssel. Wij zoeken per direct een full-time (van maanoag tot en met vrijdag) Tot de werkzaamheden behoren onder andere het zelf standig ond erhouden van telefonisch contaclen met onze klanten en leveranciers en hef zelfstandig verzorgen en uitwerken van diverse correspondentie zoals het ver sturen van rekeningen, documentatie en offertes. FUNCTIE-EISEN: - Havo. bij voorkeur aangevuld met een administratieve opleiding - Beheersing in woord van de moderne talen - Kennis van de heden ten dage gebruikte geautomati seerde gegevensverwerking - Representatief, goede contactuele eigenschappen - Leeftijd vanaf 25 jaar Wij bieden de juiste kandidaat goede arbeidsvoorw. Indien u geïnteresseerd bent, sluur ons dan uw sollicita tiebrief, voorzien van een curriculum vitae aar>. Divano Divani Schinkelsebaan 3 2908 LE Capelle a/d J Jssel o.v.v. sollicitatie administratief medewerkster TeamSpint Uitzendbureau is voor een groothandel in groen te en fruit met spoed op zoek naar COMMERECIEEL ME DEWERKERS. Gevraagd wordteen opleiding op MBO ni veau (liefst op agrarisch ge bied) en in bezit ziin van com merciële vaardigheden. De werkzaamheden 2ullen be staan uit het verkopen van de produkten, administratieve af handeling hiervan en zorgen voor de coördinatie van de or- derafhandeltng en Wachten. Ben je op zoek naar een nieu we uitdaging? Bel dan snel. 010-2803355. OPTIMA Uitzendbureau zoekt een commercieel medewerker binnendienst voor een bedrijf in Barendrecht, MTS-electromca en ervaring in de elecfrotech- mek branche is eis. Leeftijdsin dicatie: tussen 25-30 jaar, ln- lichtingen bij 0180-611888. Groeiend internationaal bedrijf is per direct op zoek naar en thousiaste TELEMARKE TEERS Spreekt een vast ba sissalaris met een goede bo nusregeling je aan? Neem dan na 15.00 uur kontakt op met Jo- an. op 010-2844243. Ax's Engineers Constructors vraagt voor een scheepsrepa- ratiebedrijf een COMMERCI EEL MEDEWERKER binnen dienst. Wtj zoeken een MTS'er WTB, die zich gaat bezighou den met de verkoop var. scheepsdiesels. Hij/zij moet een goede kennis hebben van de engelse taal, enige kennis op het gebied van diesettech- niek en het liefst kennis van douaneformaliteiten, Voor info bel: 010-4103536, TTT Europe BV zoekt perdirect op part-time basis gemotiveer de telemarketeers voordeves tiging te Rotterdam. Vereisten: uitstekende communicatieve vaardigheden, comm. instel ling, enthousiasme. Telefoni sche reacties naar het hoofd- kanioor. Tel. 020-6696959. Wij zoeken een enthousiaste showroom assistent(E) Ift plm 20 jr, i.b.v. rijbewijs B, MAVO of gelijkwaardige opi., representatief voorkomen. In!. VW-Audi Dealer Autogarant BV, tel. 010-4766486. Vragen naar dhr L.F. van Leeuwen. TIMING Uitzendteam zoekt een commercieel btnnen- dienstmedewerke m/v. Oplei ding Mbo+, goede beheersing Nederlands/Engels, kennis van Word en/olW P. 6.0 mini maal 1 laar ervaring, Bel voor meer informatie 010-4123511 HELP! Wij hebben part-timers nodig die geïnteresseerd zijn in gezondheid en voeding. Als u meerdere talen spreekt is dat een pré, geen noodzaak. Bel: Shape Care, 074-2780640. REISBUROMEDEWERKER v/m, U heeft een vakopleiding en wift aan de siag bij een di- rect-seiier? Affiniteit mei voorm. Joegoslavië is een pré. Inter Balkan Vak, 010-2860131 Gevr. ervaren VERKOPERS. Verdienste t ƒ100.000,- pj. Soli, met c.v. en foto sturen naar: EBP, Postbus 25030. 3001 HA Rotterdam. CPI zoekt 30 telemarketing telesales medewerkers m/v. Bel v.a. maandag: 010- 4508018 vooreen afspraak. Gevraagd TELEFONISTES voor telefonische verkoop, Te vens thuisbetsters. Voor infor- matie: 010-2909181. Administratief personeel gevraagd Ik ga parttime werken en het werk groeide mij al boven het hoofd! Ik zoek een collega die een deel van mijn taken overneemt. Ben functie met een praktisch en representa tief karakter. Vee! contact met opdrachtgevers en kandi daten; afspraken regelen, gasten ontvangen; ondersteu ning consultants bij sea ren opdrachten, presentaties en rapportage, Maar ook: beheer kantoorartikelen, koffie zetten, archiveren, onderhouden van databestanden. - representatief en klantvriendelijk; goede telefoonstem, initiatief en enthousiast - liefst enige ervaring binnen een kantooromgeving in zakelijke dienstverlening - opleiding bij voorkeur MEAO secretaries! of VWO en Scnoevers; goede uitdrukkingsvaardigheid in ABN en moderne talen, mondeling en schriftelijk - bekend met gangbare tekstverwerkmgs-, presentatie- en databeheerpakketten; interesse in kantoorautomati sering en datacommunicatie - woonachtig in Rotterdam of naaste omgeving Plimsofi biedteen veelzijdige baan, fufltime of parttime, in een plezierige werkomgeving. Een modem, representa tief kantoor in Rottewraam Centrum met een informele sfeer; er wordt hard gewerkt en gelachen; op een uurtje wordt niet altijd gekeken, Plimsoll Advies Groep adviseurs en managers voor haven, scheepvaart en transport t.a.v. Corina Geeriing Beurs-World Trade Center tel 010-4051700 Postbus 30068 fax 010-4055117 3001 DB RotterdamE-mail ptimsolt@wxs.nl vraagt met spoed Boekhoudkundig Medewerker MA/ voor het zelfstandig verzorgen van de financiële administratie voor diverse vennootschappen. Funktie-eisen: ipieiding minimaal MEAO/MBA of gelijkwaardig - affiniteit met automaterisering/netwerkbeheer (UNIX/Novell) - Kennis van oe Duitse en Engelse taal w/s Uw sollicitaties kunt u richten aan: Huship Rotterdam BV T.a.v. Afa. Personeelszaken Dienstenslraat 15 3161 GNRhoon is een zeer moderne, flexibele organisatie, gespeciali seerd in het leasen van voertuigen. Als onderdeel van de Spuigroep met o.a. de daartoe behorende autover huurmaatschappij Europcar BV, maakt deel uit van een zich snel ontwikkelende organisatie op nationaal en inter nationaal niveau. Ten behoeve van ons hoofdkantoor, thans nog in Den Haag, maar binnenkort gevestigd in Delft, vragen wij een fulltime administratief medewerkfstjer Tot de taken 2uf?en o.a. gaan behoren: - het verzorgen van de correspondentie; - de telefoonbehandeling; - de postverwerking; - overige, voorkomende administratieve werkzaamhe den, Functie tisen: opieiding op min. HAVO-niveau; - enige administratieve werkervaring, bij voorkeur opge daan in een commerciële werkomgeving; - representatief en commercieel ingesteld; - (eeftijcfca. 18-23 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en uitstekende se cundaire arbeidsvoorwaaiden. Schriftelijke sollicitaties met een c.v. binnen 10 dagen te richten aan: Achilles Aulolease BV, t.a.v. mw. M. Patijn- Hoes, personeelsmanager. Postbus 95936, 2509 UX Den Haag. De Euromast, overdag een belangrijke toeristische attractie, 's avonds een zakelijk ontmoetingspunt met feesten en diners, heeft een vacature voor een admi r.tstratief medewerker(m/v) WERKZAAMHEDEN: - opstellen financiële overzichten - inval portiers/kassadiensten - secretariële werkzaamheden GEVRAAGD WORDT: - opleiding minimaal HAVO en MBA - ervaring in een financieel administratieve functie - zelfstandig rapportages kunnen opstellen in Excel - leeftijd 20-30 jaar - representatief - in bezit van rijbewijs Sollicitaties UITSLUITEND schriftelijk aan. Euromast, Parkhaven 20.3016GM ROTTERDAM Klein, internationaal handelskantoor, in het Centrum van Rotterdam, zoekt voor zo spoedig mogelijk een: Assistentie) voor de afdeling administratie en expeditie Vereisten: Leeftijd circa 20 jaar lot 25 jaar Opleiding minimaal Mavo Kennisvan Windows en WordPerfects 1 Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Rijbewijs B Geboden wordt afwisselend en verantwoordelijk werk met nationale en internationale kontakten. Sollicitaties te richten aan- Veechema BV. Kipstraat 1D, 3011 HR Rotterdam Vooronze snelgroeiende firma zoeker wij per direct Functie-omschrijving: Het bezoeken van ambassades en consulaten, het ver zorgen van VISA en het legaliseren van EXPORTDO CUMENTEN. Alsmede het adminir'ratief verwerken van bovenstaande werkzaamheden en het onderhouden van contacten mei klantenen leveranciers. Wij vragen minimaal MBO niveau en kennis van de Engel se taal. Leeftijd 20 tot 30 jaar. i.b.v. rijbewijs en woonach tig omgeving Rotterdam. V V biedt: Een veelzijdige zelfstandige baan. goed sala ris, auto van de zaak en gezellige werkkring. Van der Eerden Advocaten zoekt op korte termijn secretaresse vereisten - H A VO/VWO- en secreta resseopietdm g - uitstekende beheersing van de Nederlandse - ongoede kennis van de Engelse taal - steno Nederlands en Engels - ervaring met tekstverwerking (Wmdows/WP) - representatief, accuraat en stressbestendig - ervanng in de advocatuur strekt tot aanbeveling Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden en een prettige, informele, werkomgeving Sollicitaties kunt u zenden aan Van der Eerden Advocaten, t.a v. Mw. J. Batelaan. Heemraadssingel 109,3022 CB Rotterdam HLS Personeelsdiensten zoekt voor uitsluitend vaste banen Mechanical project engineer tbv bouw van nieuwe fabriek - mm. 5 ir. werkervaring - HTS/TU niveau Planner - organiseren Int. distributie activiteiten Filiaal manager - tbv autobranche Afdeling Administratief Meent 93 a Tel. 010-414.02.82 U kunt uw sollicitatiebrief met CV richten aan: V V Visumdienst, Postbus 3504B, 3005 DA ROTTERDAM. T.a.v. Dhr. S. Stover. Royal Nederland Schadeverzekering N.V. zoekt voor de stafafdeling van de Divisie Tussenpersonen een Af delingsi nformatie: De stafafdeling is een onde rdeel van onze Divisie tussen personen Binnen de afdelina is bet Droductmanagemerii en de afdeling Marketing actief. Planning en organisatie zijn sleutelwoorden op deze afdeling. Functie-informatie: 'De secretaresse van de Staf verzorgt alle secretariële werkzaamheden voor de Divisiedirecteur en de mede werkers van de afdeling. Verder ondersteunt zij de afde ling Marketing. Functie-eisen: Wij zoeken voor deze functie een representatieve kandi- dataat meteen HAVO- en/of MEAO-diploma. aangevuld met een secretariële, c.q. managementassistente op' i- ding. Kandidaten hebben ervaring met een tekstverwbr- kings- en een spreadsheetprogramma onder Windows. informatie/Sollicitatie: Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij de heer M. Bakker, Hoofd Staf, telefoon 010-454 16 51 Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Royaf Neder land Schadeverzekering N.V., afdeling Personeeisza- ken, Postbus 64,3000 AB Rotterdam. zoekt voorspoedige in diensttreding in haar jong en ambitieus team een dito die in staat is onze financiële- en projektadministratie, het hart van ons bedrijf, in goede orde te laten verlopen. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster met een opleiding op VWO-MBO niveau en administratieve werkervaring. Voorts dient de kandidate in staat te zijn om onze cliënten telefonisch te woord le staan alsmede re ceptie en secretariaats werkzaamheden uit te voeren Sollicitaties uitsluitend schrifteüjkaan: Van Duijn Vloeren en Interieurs Kinderdijkstraal 63-65 3076 JH ROTTERDAM in de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden Sollicitatie is op zoek naar een (ASS)ACCOUNTANT op min. SPD- niveau. U heef? bij voorkeur ervaring bij een accountants kantoor. U bent cliëntgericht, gemotiveerd en flexibel. Uw taken zulien o.m. bestaan uit net verzorgen van bedrrjfs- administratiesenjaarrekeningenvanverschiiïendeclién- ten. Gelieve uw sollicitatie te nchten aan: Mr R.C.A. Verwater Kleiweg 307,3051XR Rotterdam, Tel. 010-2180011 Voor één van onze opdrachtgevers in hot centrum van Rotterdam (zakelijke dienstverlening op niveau), zoeken wij een communicatief vaardige, enthousiaste Telefoniste/Receptioniste (m/v) U weet representatief en gastvrij bezoekers te informeren en aan de lelefoon bent u servicebericht. doortastend en bekwaam, Uw achtergrond is op HAVÖ-niveau en (enige) ervaring met een moderne telefooncentrale is gewenst U spreekt naast correct Nederlands ook goed Duits en En gels. Het gaat hierom een part-time baan. dagelijks van 12.00-17.00 uur. Flexibel inzetbaar (andere of extra uren) indien nodig. Onze opdrachtgever biedt u, naast een ple zierige werksfeer in een dynamische omgeving, een goed salaris. Indien u geïnteresseerd bent, verzoeken wij u contact op te nemen met mevrouw A, van den Hout, tele foon 010-2054170. Uw brief plus cv kur.t u sturen naar Postbus 30140,3001 DC Rotterdam. zoekt met spoed m/v een PZ-ASSISTENTE bij een groot inspectiebedrijf; ervaring op atd. P&O is een must. INCASSO-MEDEWERKER zowel commercieel als fi nancieel sterk, verantwoordelijke functie binnen int. be drijf. ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT voor een handels onderneming; goede beheersing engels en nederlands informele coHegiaJe sfeer MEDEWERKËR TYPESECRETARIAAT bij een ver koopkantoor voor Benelux. Goede kennis van Word is een vereiste. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE voor een startende kandidaat bij een adviesbureau. Voor meer info: Weena 101010-4139144 Voor onze vestigingen te ROTTERDAM en BERGEN OP ZOOM van de maatschap PAARDEKOOPER HOFF MAN BELASTINGADVISEURS zoeken wij De geschikte kandidaat, die eindexamen doet in 1998 en Economie II in het vakkenpakket heeft, wordt aangesteld in de functie van assistent-belastingadviseur. Hij/zij dienf bereid te zijn te studeren voor het diploma Federatie-be lastingadviseur. Spreekt dit ie aan, stuur dan een gemoti veerde sollicitatiebrief aan Paardekooper Hoffman Be lastingadviseurs, t.a.v. Jacqueline van Rutten, Centrale Stafafdeling Personeelszaken, Calandstraa! 41, 3016 CA Rotterdam (tel. 010-2771500). Onze vestiging te Ber gen op Zoom is gelegen aan de Rijtuigweg 14, Tysma/Lems administraties/belastingzaken Voor onze praktijk zoeken wij op korte termijn een 1 e assistent accountant m/v die enthousiast aan de slag wil met het adyiseren en actief begeleiden van onze cliënten in het midden- en kleinbe drijf. Tot zijn/haar taak behoren o.a. het controleren en voeren van (loonadministraties en hef samenstellen van jaarrekeningen, van de nieuwe medewerker wordt ver wacht een HEAO of gelijkwaardige opleiding te hebben gevolgd, affiniteit heeft met het vak van accountancy en hiervoor wil doorstuderen. Enige ervaring opeen accoun tantskantoor is gewenst. Uw sollicitatie verwachten wij §raag schriftelijk aan: Tysma/Lems, Postbus 23431, 0O1 KK Rotterdam. Telefoon 010-4121225. Imation Europa B.V. is op korte termijn op zoek naar voor minimaal 16 uur per week voor onze afdeling Finance Ben je flexibel, gemotiveerd en spreek je bovendien goed Engels? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met relevante werkervaring naar: Imation Europa B.V. T.a.v. Norbert Burleson Werving en selectie, Kralingseweg 219-223 3062 CE Rotterdam OPTIMA zoekt voor een relatie een secretaresse voor afdeling Marketing. MBO-niveau, En gels, Duits, Frans in woord en geschift. Spaans en Italiaans is een pre. Ervaring met Word en Excel. Inlichtingen bij 0180- R11888. OPTIMA Uitzendbureau zoekt een administratief medewerk ster voor in Barendrecht. Erva ring met Word, administratieve ervaringiseis. Full-time. Snlich- linqen bu 0180-611888. Vervolg zie pagina 22

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 2