8 'In drie dagen moet ik me hier bewijzen' X TotJci *0 4> Werkgroep neemt functioneren van de sportraad onder de loep De Loor naar WK allround Sporters pleiten voor aanblijven Huibregtsen Buitenlanders Salako, Papura en Sarr bij Feyenoord op jacht naar een snelle transfer c^las Nigeriaan Sunday Oliseh op dreef namens Ajax Ajax gewaarschuwd voor Russische een-tweetjes Halve marathon bij AV Fortuna Medailleregen in sporthal Voorzitter Peter van Wilsem: 'Sportclubs ook schuldig aan falen VRSR' 'Periode' lonkt voor Deltasport Rotterdams Dagblad Dinsdag 3 maart 1: f Amersfoort De KNSB heeft Bar bara de Ixxir aangewezen als deel neemster aan het WK allround, van 13 tot en met 15 maart. De Heerenvcense dankt haar uitver kiezing aan de tweede plaats tij dens het NK. afgelopen weekein de m Deventer. Tunny de Jong. die de nationale titel veroverde, en Annamarie Thomas zijn de andere twee Ne derlandse deelneemsters. Sandra 't Hart en Caria Zijlstra staan re serve. Bij de mannen vervuilen Falko Zandstra en Gianni Romme deze taak. Rintje Ritsma. Ids Post ma en nationaal kampioen Jelmer Beu) en kamp waren al ze ker van deelname. Verder maakte de schaatsbond de selectie be kend voor de wereldbekerwed strijd dit weekeinde m rnzell: Vrouwen: Wijst,dn llfiOU', Thorn.»s (1500/ 3000.'. IX' Jung ilSmreOtfK IX' Idwr 11500 JOiWï Zwolle 115001 en Zijlslra <3(W0i Re- serve 't Hart en Straathof loeiden 1500/ HtilKli Mannen: Poslma 11500 50001, Ifers- m.ir. 1150UI, JtitMivi 11500 50091, Straathof MSllIJi BenlenkampllVW illOfJien De Jnn^ (500(0 Hesere Zandstra'1500 5(100Nij- bruT ISOll'i'ii Verheijcn fWHKli Amsterdam Een groep van 48 topsporters heeft per open brief aan de Nederlandse sportbonden gepleit voor het aanblijven van Wouter Huibregtsen als voorzitter van NOC'NSF. De Bussummer trad twee weken geleden af na ge publiceerde beledigende uitspra ken aan het adres van prins Wil lem-Alexander van Oranje, die hem in Nagano passeerde op weg naar het Internationaal Olym pisch Comité. ..Tijdens de Olym pische Zomer- en Winterspelen van Nagano. Atlanta, Ltlleham- mer. Barcelona en Albert vil le wonnen Nederlanders 17 gouden. 17 zilveren en 19 bronzen medail les Nooit werden zo veel plakken gewonnen tijdens winterspelen als in Nagano en ook de medaille- oogst in Atlanta was een record," schreven de topsporters, die wel inzagen dat bestuursleden geen medailles winnen, maar dat hel geen toeval kon zijn dat juist on der het voorzitterschap van Hui bregtsen zoveel is bereikt. Zij rie pen daarom de sportbestuurders op Huibregtsen te behouden voor de sport. Af/emivri zyn Ron Zwerver. Liuricn V«- muDt. IXinen de Vries. Kam Nieuwenbtirfi. Moreel Woudd. Kirs'en Vbeghuo, Hans van (.loor, Edilh im Dijk. Christ laan en Alexander Sdk, KlineCoene, Chns Rruil. Astnd van der Knaap. Ingnd I tarings. Lambert Schuur». Riet Kaasmaker;. Mieke van der Kolk. Mieke üne Wouters. Nelli Cooman Hert tan Vlaan deren. Hans Kncleman, Hans san Breukeier. Bart Veldkamp. Annamane Thomas. Christi ne Aa flink. Bart Brentjcm. Arnold Vandeily- de. Jessica Cal. Hek-en Crieiaartl. Miehwl de Ruiter, Tineke Harte Is. Anky van Crunsven. Margriet Matt hijs se, Pietcr van den EtixiRen- band. Coren Dennis van der Geest Ben Son m-mans. Claudia Zwuts, Carina Bcnmnga, Fiom Jan Buvelander, Stefari Veen, Nico Rienks. Peter Blangf. Bas van d> rGoor, Mare Delraen. Pi-mette Osinga. Margriet Ze gors en Dirk-Jan van llamert-n Door Marcel van der Kraan Rotterdam De spelers van Feyenoord keken gister morgen een beetje vreemd op. Zo af en toe test men in de Kuip een buitenlands talent, maar op de maandag morgen stonden daar plotseling drie nieuwe 'sterren' tegelijk, De Engelsman John Salako, de Roemeen Cor- neliu Papura en de Liberiaan Mass Sarr zijn stuk voor stuk internationals, maar hun gezichten deden bij geen van de Rotterdammers een belletje rinkelen waardoor ze bijna in de anonimiteit een balletje meetrapten op de training. Van een introductie was geen sprake geweest en dus wisten de meeste Feyenoord-spelers met wie /e voor zich hadden. Het eni ge dat men begreep was dal dc nieuwkomers geen van allen Ne derlands spraken. De taal op de werkvloer was Engelsen daarmee kon iedereen zich behelpen. Ach teraf kenden de Feyenoorders John Salako wel van naam, maar zijn gezicht hadden zo niet zo snel kunnen thuisbrengen. ..Was dat Salako? Die heeft dit seizoen nog tegen ons gespeeld, ik had hem met herkend." zei Geoffrey Claeys rond het middaguur.Ach. er komen hier zoveel van die jon gens op stage..." Salako (29) is een van de opties die Feyenoord bestudeert voor de va- kature van linksbuiten m het door Leo Beenhakker omgebouwde elftal. De Brit kwam zondagmid dag aan op Zestienhoven, nadat hij van zijn Engelse werkgever Coventry City toestemming had gekregen om zijn kunsten in Ne derland te gaan vertonen. In de avonduren z.ag hij Feyenoord aan het werk tegen Heerenveen. waardoor hij meteen een aardige indruk kreeg van zijn mogelijk nieuwe dub. „Feyenoord heeft een aardig elf tal met een speelstijl die my op het lijf lijkt geschreven." sprak Salako na zijn eerste activiteiten op hel bijveld van de Kuip. „In Engeland is nauwelijks nog plaats voor echte vleugelspitsen. Alle clubs spelen met vier verdedi gers, vier middenvelders en twee spitsen. Hier, zoals ik het bij Feye noord heb gezien, wil men nog wel aanvallen met echte flankspe lers. In die categorie moet je mij ook plaatsen." Salako werd eind vorige week op de hoogte gebracht van de inte resse van Feyenoord, „Die be langstelling verraste me, maar ik vond het wel leuk. Ik hoefde niet lang na te denken over de vraag of ik mijn koffers wilde pakken. Nu ik hier ben kan ik alleen maar constateren dat Feyenoord inder daad een enorme club is met een indrukwekkende organisatie." Of hij de kwaliteiten bezit die Leo Beenhakker en Rob Baan samen zoeken voor het huidige Feye noord, zal de komende dagen dui delijk moeten worden. „Ik weet niet hoe lang hij precies zal blijven," zegt Beenhak ker. „Dat hangt van de ont wikkelingen af. We moeten eerst maar eens kijken hoe hij het hier doet." Salako speelde onder bondscoach Graham Taylor vijf interlands voor Enge land. Daarna zat hij nog re gelmatig bij de selectie van diens opvolger Teny Vena- bles, al kwam hij niet meer voor m de basis van het En gelse team. Bij Coventry Ci ty zegt Salako een nieuwe aanbieding te hebben afge wezen. Net als andere spe lers van wie het contract af loopt, wil hij profiteren van het Bos man-arrest en in de herfst van zijn loopbaan nog een keer zijn slag slaan. Rob Baan sluit niet uit dat Feyenoord voor het eind van deze week nog actie onderneemt om de Engelsman vast te leggen. Vrijdag sluit de transfermarkt. „We heb ben een voorkeur voor een speler die op links het elftal kan verster ken." geeft Baan toe. „Maar Leo Beenhakker moet eerst zelf een oordeel vellen over Salako en de andere spelers, die we nu op proef hebben. Het kan zijn dat we een van hen niet contracteren, maar dat we de bewuste speler wei inte ressant vinden voor het nieuwe seizoen." In tegenstelling tot Salako is de Liberiaan Mass Sarr aan het eind van dit seizoen niet transfervrij. De Afrikaan, die net als Salako als linkeraanvaller te boek staat en via een videoband bij Feyenoord onder de aandacht werd gebracht, staat nog tot de zomer van 1999 onder contract bij Hajduk Split. In de nationale ploeg speelde hij al 25 keer samen met George Weah van AC Milana! is daarmee niet gezegd dat hij over dezelfde kwaliteiten beschikt. Mass Sarr heeft hetzelfde postuur als de Ghanees Christian Gyan en zegt zijn hoop te hebben geves tigd op een transfer naar een top club in West-Europa. Van Hajduk Split mag hij een paar dagen rondkijken bij Feyenoord. „Over drie dagen moet ik weer naar huis. ik hoop dat ik de trainers in die tijd toch icLs k„ laten zien," sprak Sarr, terwijl hij het bloed Boven: de Liberiaanse inter national Mass Sarris net als Salako linkeraanvaller en via een videoband bij Feyenoord onder de aandacht gebracht Hij staat nog tot de zomer van 1999 onder contract bij Hajd uk Split. van zijn gezicht wreef. Zijn eerste kennismaking met de spelers van Feyenoord verliep niet bepaald zachtzinnig. Na vyf kwartier partijspel stapte hij met een stevige bloedneus, een ge zwollen jukbeen en een rood door drenkt shirt weer de kleedkamer binnen. „I am alnght." liet de Li beriaan zich niet kennen. Voor nummer drie, de Roemeen Papura, zal Feyenoord eventueel ook in de buidel moeten tasten. Hij staat nog anderhalf jaar op de loonlijst bij het Franse Rcnnes. Daar is hij door een conflict met de trainer teruggezet naar het tweede elftal. „De Roemeense bondscoach." zegt Rob Baan, „heeft hem verteld dat hij zo snel mogelijk weer moet spelen, wil hij nog in aanmerking komen voor een plaats in de WK-selectie van Roemenie." Papura, die 25 interlands op zijn naam heeft staan en ook op het WK in Amerika i"94) deel uit maakte van dc Roemeense selec tie, zou Feyenoord uit de brand kunnen helpen als vervanger van de langdurig geblesseerde Kees van Wonderen. swIBoW Boven: De En gelsmanJohn Salako speel de onder Graham Tay lor vijf inter lands voor En geland. Rotterdams Dagblad Links: Voorde Roemeen CorneSiu Pa pura zal Feye noord eventu eel ook in de buidel moe ten tasten. HIJ staat nog an derhalfjaar op de loonlijst bij het Franse Rennes. Daar is hij door een conflict met de trainer te ruggezet naar het tweede elftal. Foto's John de Pater VOETBALSPEL Rotterdam De Nigeriaan Sunday Oliseh was in SPEEL RONDE 17 van TOPCOACH topscorer met 9 punten. De verdediger scoorde een maal in het duel met NEC en hield bovendien ook de nul. Een opvallende rot was weggelegd voor ex-Spartaan John Veldman. De verdediger, die Ajax halverwege het seizoen verruilde voor Vitesse, hield tweemaal de nul. wat hem 8 punten opleverde. Ook Ronald de Boer, Fabian Wilnis, Jan Vreman. Olaf Lmdenbergh en Ron Oiyslager reikten tot 8 punten. Voor SPEELRONDE 17 telden de volgende tien wed strijden mee: zo. 22 feb: FC Groningen-De Graaf schap; wo. 25 feb: SC Heerenveen-Roda JC; vr. 27 feb: RKC Waalwijk-Vitesse; zat. 28 feb: Ajax-NEC, MW- FC Twente en De Graafschap-Fortuna Sittard; zo I maart: Feyenoord-SC Heerenveen, FC Groningen- Sparta, FC Utrecht-NAC, FC Volendam-Willem II en De spelers in de eredivisie kunnen punten scoren via gemaakte doelpunten, het geven van assists, het ver zilveren van strafschoppen en in het geval van doel mannen en verdedigers het houden van de nul. Alle spelers krjjgen punten aftrek voor gele (-1) en rode (- 3) kaarten. De volgende spelers scoorden in SPEELRONDE 17 punter. Ajax: Blind -I. Van der Sar4. De Boer 8. Mclchiot 4. Laudrup 3. De Boer 3. Arveladrc 6. Orchil Feyenoord: Bot -1. Dcmetrad/a 2. Picun 4. Claev i4 Van Bronckhorst 4, Gyan 4 Vos 2. Dudek 4. Van GoLboI 4 De Graafschap: Ibrahim 3. Viscaal 6, Kwieker 4. Wilms 8. Van d«r Haar - 1Vreman 8. Nok 7 Lmdenbergh 8. Hendriks 4, Fuchs 7. Oiyslager 8 FC Groningen: Koen -3, Hugo - l. Lodewjki -1Alk'veld 2 SC Heerenveen: Pahlplatz 2, De Vtwr2, Hsnsma -1, Samardzic 6, GU- satu 1 MWLuypers 5, Tam o 2Bouma 3 NAC: Sihrcuder3 Arveladw 5.Karel-e - l, Aimodikoro-1. Roolofson -l NEC: Janwn -1. Van F.ij keren -] RKC Waalwijk: Swanu -1 Roda JC: Kukielka 1 Peter van Houdt 2 Sparta: Van der Uun 2. Renfurm -3 Moerad -1 FC Twente: Andre Karncbeek 1Do Witte 5 John Bosman 3 FC Utrechl: Nwokirc -1, Van Loen -1, Rubbemond 2 Vitesse: Van der Hoeven 4. Veldman B. Reuse ril. West erve ld -3. Grossen FC Volendam: Babangida 3. Schulp 4 Boogers 6. Mai'haei 3. Inia 7 Willem II: Wijn hard 2. Valk 4. Hvypia -I I j.m. HM Soccer Promotions. Callantsoog— Zonder Benni, maar met achttien ont spannen spelers benutte Ajax gisteren in Callants oog de dag om zien voor te bereiden op de eerste con frontatie met SpartaK Moskou, vanavond in de Are na. Op Ronald de Boer na namen alle beschikbare spelers deel aan een rustige training. De Boer kreeg rust, maar kan vermoedelijk gewoon spelen. Benni, de topscorer en beste speler van de Afrika Cup, arriveerde pas vanmiddag op Schiphol. Of hij er vanavond bij is, is daardoor onzeker. Trainer Olsen, die over de inzetbaarheid van Benni redelijk optimistisch is, en assistent Otto deden gis teren actief mee aan een door assistent Haarhts ge leid partijtje. Vooral op de van de Russen tevervvach- ten een-tweetjes werd getraind. Volgens Frank de Boer schuilt daarin een belangrijk waper. van de op ponent. „Ze zijn technisch erg vaardig, net als Dyna mo Kiev. Zulke ploegen maken graag gebruik van een-tweetjes, ze staan dan in vier combinaties zo voor de goal. Daar moeten we ons op instellen." Bij Ajax is iedereen het erover eens dat het gat moet worden geslagen, om niet afhankelijk te zijn van de staat van het doorgaans kale veld in het stadion van Dynamo Moskou. Frank de Boer vermoedt dat een goede uitslag in Amsterdam van groot belang is. „Je weet niet hoe de conditie van het veld in Moskou is, je hoort allemaal verschillende verhalen. Maar op tv heb ik Spartak op een slecht veld bezig gezien en ik vond het knap hoe ze daarop konden combineren." '/teardingen De marathon van Rotterdam lijkt nog verweg, maar de deelnemers zijn al lang en breed in training voor het evene ment dat volgende maand plaats vindt. Met een halve marathon speelt atletiekvereniging Fortuna aardig in op de voorbereiding van de hardlopers. Die is onderdeel van de prestaticlopen die zondag 8 maart worden gehouden. Naast de halve marathon staan ook 'loopjes' van twee. vijf cn tien kilometer op het programma van de Vlaardingse atletiekelub. Voor alle afstanden klinkt het start schot om 11.00 uur en het in schrijfgeld bedraagt drie gulden. Vanaf 10.00 uur kunnen de deel nemers zich in het clubhuis van Fortuna aan de Marnixlaan in schrijven. Zoals gebruikelijk gaat het parcours via de surfplas rich ting en door de Broekpolder. Schiedam De judoka's van Sportinstituut Schiedam hebben prima gepresteerd in het toernooi van de Schiedam se Judostich ting. Het werd een medailleregen in Sporthal Groenoord voor de 'thuis'-judoka's want er werden veertien plakken veroverd. Eerste prijzen waren ervoor de ta lenten Natascha van Gurp, Dogan Tekin, Jeffrey Koekebacker en Ir ving Pengel. Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der 010-2732700 (fax: 0104265227) en in de avonduren onder 0104004310. DINSDAG 3 MAART VOETBAL (Competitie onder 23 jaar): 19.30 KWD-MW27. Vlaardingert - De Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie (VRSR) heeft een werkgroep ingesteld die de rol en de taak van de sportraad gaat onderzoeken. Dat is het resultaat van een enquête onder de Vlaardingse sportclubs die weinig heel laat over het functioneren van dit sportadviesorgaan. Voordat de nieuwe VRSR na de naderende verkiezingen wordt gekozen, geeft voorzitter Peter van Wilsem toe dat de sportraad inderdaad de hand in eigen boe zem kan steken. „Maar ook de sportclubs zijn mede schuldig aan het falen van de VRSR," voegt hij er fel aan toe. ,Als ik de uitslag van de enquête zie, krijg ik de in druk dat de clubs het vroeger voor de herstructurering van de VRSR allemaal veel beter vonden. Als blijkt dat de clubs niet meer de weg naar het stadhuis weten te vinden, is er maar één conclusie te trekken: er is een groot gebrek aan communicatie. Het is jammer dat het functioneren van de sport raad in één jaar tijd zo veranderd is. Zo moet ik tegenwoordig de problemen van de clubs in de krant lezen. In veel gevallen zijn hieraan ook de secties schuldig. Er wordt nauwelijks meer verga derd omdat er door de respectie velijke voorzitters geen initiatie ven worden genomen." De meeste leden van de VRSR zijn het er over eens dat een hang naar de oude structuur bestaat. Voor 1 januari 1997 bestond het al gemeen bestuur van de VRSR uit 25 leden met daarboven een dage lijks bestuur. Het geheel werd on dersteund door een ambtelijk ap paraat. Sinds voornoemde datum is de ambtelijke ondersteuning komen te vervallen. Op afroep kan ten behoeve van de behande- VI aardingen Voetbalvereni ging Deltasport maakt zich op voor een feestje. De Vlaardingse tweedeklasser kan zaterdag thuis in het inhaalduel tegen Monster de tweede periodetitel grijpen. De Broekpolderclub heeft aan een gelijkspel al ge noeg. De succesvolle formatie van trainer Ton Pattinama is koplo per in 2C en gaat ook in de twee de periode aan de leiding. Del- taspo* heeft daarin twee pun ter sr-' \rong op concurrent Mol Met net huidige succes lijken de jarenlang gekoesterde ambities eindelijk te worden gereali seerd. Promotie is waarschijn lijk een kwestie van tijd. En dan nog een fusie; de andere droom, Het is inmiddels een publiek ge heim dat Deltasport en Fortuna zeer nader tot elkaar zijn geko ling van bepaalde onderwerpen een beroep worden gedaan op het secretariaat c.q. de afdeling cul tuur-technisch onderhoud. „We waren in elk geval slagvaar diger in ons optreden," stelt VRSR-itd George Huijben. „De informatiestroom naar de clubs was groter en de sportclubs wis ten ook veel meer van eikaars pro blemen dan nu het geval is. Als er nu problemen zijn, komen andere clubs dat zelden te weten. Er is dan ook nauwelijks bereidheid om met de betrokken club mee te denken en te zoeken naar een op lossing. Volgens mij zouden in derdaad de voorzitters van de sec ties de clubs meer moeten stimu leren. Een van de oplossingen kan zijn dat de secties meer moeten gaan vergaderen. Op deze manier vragen we ons af welke betekenis de VRSR nog heeft." Bulletin Dick van Haren, eveneens be stuurslid van de sportraad, vraagt zich af wat er gebeurd is met het VRSR-bulIetin. „Dat was nou juist een orgaan dat ons op de hoogte hield van al besluiten en proble men bij de clubs. In het dagelijks bestuur konden we met z'n allen brainstormen over de problemen van de clubs. Dat leidde in veel gevallen tot een voorstel aan het algemeen bestuur en dat beteken de dat een ieder er bij was betrok ken. Die betrokkenheid heb ik het in het afgelopen jaar nauwelijks meer meegemaakt. Ik vraag me dan ook af of we met z'n allen nog wel sportminded genoeg zijn." Wethouder Ton van der Steen ziet VRSR-voorzitter Peter van Wilsem. ,,Als ik de uitslag van de en quête zie, krijg ik de indruk dat de clubs het vroeger voorde her structureringvan de VRSR allemaal veel beter vonden. Foto Peter Molkenboer in de evaluatie en reacties van de sportclubs op het functioneren van de VRSR een leidraad voor het nieuwe beleidsplan voor de sport dat wordt gemaakt. De be leidsnota, die al gedeeltelijk het licht zag, is er overigens eentje zonder financiële onderbouwing. Volgens de sportwethouder is de procedure zó dat men in het colle ge en de gemeenteraad eerst praat overeen beleidsplan zonder de financiële paragraaferbij te be trekken. Dc realiteit is echter dat een dergelijk beleidsplan voor de sport nauwelijks wordt gelezen. Voorzitter Peter van Wilsem komt er recht voor zijn raap voor uit dat hij daar grote moeite mee heeft. „Ik vind dat het de taak van een wethouder is dat hij er zich hard voor moet maken dat het sportbe- leidsplan, waar een jaar aan ge werkt is. wel wordt gelezen." Kort en bondig 'Keep Excelsior clean'. Zo heet de actie die bij Excel sior Maassluis is opgezet om de accommodatie net jes te houden Een jury gaat elke week bekijken hoe dc elftallen hun kleedkamer achterlaten en het net ste team wordt na de competitie in het zonnetje gezet De korfballers van KV Vlaardingen vieren het kampioenschap zaterdag 7 maart in het clubhuis vanaf 21.00 uur In het clubblad van 'KV wordt ge meld dat naast Drieen-Huijsen ook de Sint Jozef Mavo een claim heeft gelegd op het gebruik van een deel van het korfbalcomplex Sinds kort lopen de pupillenleiders van HBSS er warmpjes bij Een schoonheidssalon heeft de vrijwilligers in een recla me-winterjas gestoken Komend weekeinde komt Mark Huizinga {-90kg) op de mat in het internationa le A-toernooi van Praag Het Zwarte Paard is uit het bekertoernooi van de Rotterdamse Schaak Bond geknikkerd De Schiedamse denksporters verloren met 3-1 van Hillegersberg Edgar van der Roer be nutte afgelopen weekeinde zijn zondagmiddag om bij Hermes DVS wat bij te praten Het eerste elftal speelde echter uit bij Postduiven 'Roer' had geen zin om daar achteraan te vliegen en bleef dan maar op Harga Komende zondag gaat hij naar Maassluis om VDL tegen zijn oude liefde Excelsior '20 te zien spelen MSV'71 is al weer bezig met de organisatie van de mega muziek- en spehveek die van 23 tot en met 30 april op het Maassluise sportcomplex wordt gehouden Dries Roelvink. De Deurzakkers en Im- ca Manna zullen er het podium bestijgen Hoogte punt wordt waarschijnlijk de kamelen-race Hoe wel SVDPW-trainer Rob van Vliet het nog gen tijd vond om mee naar buiten te komen, bracht Paul Gunter zondag wél in de openbaarheid dat hij ko mend seizoen diens assistent is DPW-doeiman Hennie van Buren was zondagochtend nogal schor van het carnaval Prompt werd hij Hennie van Pie- terburen genoemd Fred Fukking is naast leider ook een uitstekend gastheer bij HBSS Hij legde WK-bestuurslid Willem van Ravens zaterdag op Harga in de watten met een enorme doos sigaren Diens charmante wederhelft staat overigens nog al tijd met een dikke acht bovenaan in de K&B ballen gehakt-test Want de bal van IIB SS kreeg zdteiiidg een mager zesje Ook de ballen van SWSMC's kan tinebaas en bestuurslid Cor Valk haalden nog maar net een voldoende Vooral omdat het beloofde ge snipperde uitje ontbrak 'Corrupte jury', reageerde Valk In de loop van het seizoen krijgt hij een her kansing in het vergelijkend warenonderzoek Toch kon er zondag op Harga worden gesmuld Van de verhitte discussie tussen scheidsrechter Joop Sluy- ters en de bestuursleden van Nieuwenhoorn K&B blijft altijd rustig en correct.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5