9 Centrumdemocraten gemillimeterd Schiedam Oost zet de CD in de sluimerstand 'Stemmen heeft geen zin, want wie luistert er naar mij Rotterdams iagbiad PvdA weer hoofdrol speler D66 krijgt grote klappen CP'86 'geen enkele kans' Illegaal hield rooftocht bij Schiedams ochtendgloren genda Geluidsoverlast stemoproep Brand in Kolpabad Portemonnee gestolen ;aj Tapasbar Perrito Caliente Spaanse keuken catering terras opTïiïwatef l^ngëT^en^T^TCIGfScfiiëainr* TefefooTf¥26 38 S8 Rotterdams Dagblad Waterweg Donderdag 5 maart 1 Door Ben van Haren Het lage opkomstpercentage ondanks speciale promotieac ties, het vertrouwen in de tra ditionele partijen en de sym pathie voor zich daartegen af zettende nieuwelingen zijn ook in het Waterweggebied de kenmerken van de uitslag van de raadsverkiezingen. Net als in Rotterdam hebben in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis de deelnemers aan de raadsverkiezingen in meerderheid aangegeven, dat zij de PvdA als hoofdrolspeler in hun gemeentebestuur wil len. In alle drie de Waterweg- gemeenten kwam deze party als grootste uit de bus en moet zij dus het initiatief nemen voor onderhandelingen over coliegevorming. In Vlaardin gen en Maassluis betekent dit een rehabilitatie, want vier jaar geleden hadden daar res pectievelijk SP en CDA die koppositie. De manier waarop zy daar toen mee zijn omge gaan is de kiezer kennelijk niet bevallen, want beide zijn deze keer op verlies gezet. Het grootste verlies kreeg echter, overal, D66 te slikken. In Maassluis was het zelfs 12.9 procent, wat ongetwijfeld ook verband houdt met het buiten het college houden van de PvdA in 1994. Ook de coalitie partners CDA en WD ontvin gen hiervoor gisteren alsnog de rekening. De kiezers in Schiedam en Vlaardingen hebben wel in meerderheid het collegcbeleid van de afge lopen periode goedgekeurd. Ondanks het forse verlies van D66 hielden de coalitiepartij en hier hun meerderheden vast. Ze zouden nu zelfs zon der de democraten eenvoudig verder kunnen. De WD ver sterkte namelijk net als de PvdA zijn positie in beide plaatsen, terwijl in Schiedam Groenünks en in Vlaardin gen het CDA alleen stemmen verlies leden maar geen zetels kwijtraakten, In alle drie de gemeenten drong de AOV/Unie55+ door tot de raad. Dat deze ouderen partij in Maassluis zelfs drie zetels behaalde heeft onge twijfeld te maken met het hier ontbreken van verdere keuze aan protestpartijen, zoals die wel in Schiedam en Vlaardin gen aanwezig is. Vlaardingen De Vlaardingse po litie kreeg gisteravond vier klach ten van bewoners van de West- landseweg over een auto met ge luidsinstallatie die opriep tot stemmen. In het half uur voordat de stembussen sloten, reed de wa gen de straat in, tot ergernis van de bewoners, van wie al verschil lende kinderen op bedlagen. Aan gezien de auto om 20.00 uur zijn activiteiten staakte hoefde de po litie niet in actie te komen. Vlaardingen Voor de zoveelste keer kreeg de Vlaardingse brand weer gisteren een melding over brand in het leegstaande Kolpa bad. De brand was snel ondercon trole. De politie vermoedt brand stichting. Even voor de brand was een vijftal mannen gesignaleerd in een benzinestation aan de Hoiysingel die met een trechter benzine in een fles deden. De poli tie is op zoek naar het vijftal. Vlaardingen Een 18-jarig meisje dat gisterenochtend met de bus uit haar woonplaats Naarden naar Vlaardingen reed, kwam erachter dat tijdens de rit haar portemon nee met inhoud was gerold. Ver moedelijk is dat m Maassluis ge beurd, aangezien daar een aantal mannen zich volgens het meisje verdacht gedroeg. Schiedam/Vlaardingen/Maas- sluis De Centrumdemocra ten hebben in Schiedam groot verlies geleden. De ex treem-rechtse partij komt met nog slechts één zetel in de gemeenteraad. Vier jaar geleden waren dat er nog vier. In Vlaardingen deed extreem rechts in de vorm van de nog radi calere CP'86 voor het eerst rnee aan de gemeenteraadsverkiezin gen, maar kreeg daar geen voet aan de grond. Met 415 stemmen (1,28 procent) heeft CP'86 "geen enkele kans gehad', aldus burge meester Stam. Toen hij dat gister avond in het stadhuis bekend maakte steeg er een luid applaus op. ..Dat is misschien nog wel het allerbeste resultaat," zei lijsttrek ker Army Attema van de PvdA, vanaf nu weer de grootste partij in Vlaardingen omdat de SP twee ze tels moest inleveren. Dit in tegenstelling tot in Schie dam, waar de Socialistische Partij voor het eerst meedeed en grote winst boekte. De protestpartij be haalde in één keer drie zetels. Dramatisch slecht is de verkie zingsuitslag voor D66. Zowel in Maassluis. Schiedam ais Vlaar dingen houden de democraten nog twee zetels over, waar ze er respectievelijk zes, vijf en vier hadden. Het ziet er naar uit dal D66 in alle drie de gemeenten de wethouderspost zal moeten opge ven. De lokale partij Platform Schie dam haalde net als Solidair'93 in Vlaardingen geen zetel. Ook Ne derland Mobiel wist onvoldoende stemmen binnen te slepen om in de Schiedamse raad te komen. Hersteld De PvdA in Schiedam heeft zich licht hersteld van de slechte resul taten van vier jaar geleden. De so cialisten wonnen twee zetels en komen nu op elf zetels uit. De WD won ook twee zetels en komt op zeven. Het CDA verloor een ze tel en komt nu met vijf mensen in de gemeenteraad. Voorman Paul van Mansum hoopt met deze uit slag ook een goede kans te maken in het college. Gemeentebelangen Schiedam haalde twee zetels en hel AOV/ Unie 55+ behaalde één zetel. Na het tellen van de voorkeurstem men bleken in Schiedam enkele gerenommeerde namen niet meer terug te keren. Guus Klepke (PvdA), Trudy van den Akker (D66) en Liesbeth Fluiter (Ge meentebelangen Schiedam) haal den genoeg stemmen binnen om alsnog in de gemeenteraad plaats te nemen. Dit kostte' nieuwko mers Pepijn Veenstra (PvdA) en Rob Oosthof (Gemeentebelangen) hun plek. Na het tellen van voor keurstemmen bleek dat Marcel Houtkamp (D66). die amper wa* bijgekomen van de slechte ver kiezingsuitslag van zijn partij, alsnog het veld moest ruimen. Ook Arie van Loenen, nummer drie bij Gemeentebelangen, haal de onvoldoende stemmen om in de raad terug te keren. Nieuwkomers De Vlaardingse gemeenteraad telt officieel drie nieuwe partijen, waarmee het totaal aantal fracties op tien komt. Al geldt voor twee 'nieuwkomers' dat ze nu al in de raad zijn vertegenwoordigd. Stads- Burgerbelangen en W2000, bijna vier jaar geleden ontstaan nadat John Ranshuijsen Wethouder Ton van der Steen wordt troostend toegespro ken door de echtgenote van zijn nu nog collega wethouder HenkRoijers Foto Roel Dijkstra Dringen en speculeren over de eer ste uitslagen in het Schie damse stads kantoor. Foto Fred Ubochant/ Roel Dijkstra en Leo ten Have uit de PvdA stap ten. De door de Hoogstraat-mid denstand opgerichte club Stads belangen is gefuseerd met Bur gerbelangen van Joke Fiai. Fial zelf is hierdoor haar zetel kwijt. Zij stond op de tweede plaats ach ter Hoogstraat-winkelier Albert Brouwer. In Maassluis hebben de -zoals hij het zelf noemt- 'buitenparle mentaire inspanningen' van H. F. Muider vruchten afgeworpen. On der de paraplu van ouderenpartij AO V/Unie 55-*- komt Mulder met drie zetels nieuw in de raad. De PvdA wordt het grootst in Maas sluis. Vooral doordat GroenLinks niet meedeed klom de oppositie partij van vijf naar zeven zetels. Met alle twee vijf zetels blijven de VAT) en het CDA factoren van be lang. De christelijke combinatie RPF/SGP/GPV haalde net als vier jaar terug net geen tweede zetel. Afgaande op de uitslag en de reac ties lijkt in Maassluis een coalitie PvdA/WD/CDA tot stand te ko men. Zowel deze drie grootste partijen als AOVAJnie 55+ en het nu nog in het college vertegen woordigde D66 vonden deze com binatie het meest voor de hand liggend. Met een dergelijk colle ge. en de PvdA als initiatiefnemer bij de onderhandelingen, zal het armoedebeleid hoog op de agenda staan. Zowel CDA als PvdA heb ben de afgelopen periode immers gehamerd op ondermeer een ver ruiming van de kwijtschelding van lokale belastingen. Door Marc Floor Rotterdam/Schiedam Het was maar de vraag of de verdachte dit keer eindelijk eens zijn echte naam opgaf. Want de vingeraf drukken van de illegaal in Neder land verblijvende 8.M. (19) staan bij politie en vreemdelingen dienst onder maar liefst twaalf verschillende namen geregi streerd. Drie van die namen wa ren al eerder met justitie in aanra king geweest: twee keer moest M. zitten voor diefstal en inbraak en hij moet nog een keer voorkomen op verdenking van twee andere inbraken. Gisteren moest M. voor de Rotterdamse meervoudige strafkamer verschijnen voor wat je zonder meer een actief dagje Schiedam kunt noemen. In de vroege ochtend van 10 januari ,1998 pleegde hij met een kom paan niet minder dan vijf inbra ken. Terwijl de bewoners van vier Schiedamse huizen nog rustig la gen te slapen en één Schiedam mer in het ziekenhuis lag, haal den M. en zijn maat hun inventa ris overhoop op zoek naar waarde volle spullen. De buit bestond on der meer uit geld, cheques, pas jes, mobiele telefoons en sema foons. M. werd nog dezelfde och tend op de Burgemeester van Haarenlaan door de Schiedamse politie gepakt. Zijn partner in cri me wist te ontkomen en is nog al tijd niet gevonden. M, speelde gisteren de vermoorde onschuld voor de rechtbank. Zijn tolk kwam niet veel verder dan het vertalen van zinnetjes als 'ik weet van niks' of 'ik was daar he lemaal niet'. De in Amsterdam woonachtige M. beweerde ten tij de van de inbraak bij een Schie damse vriend te zijn geweest. Op de vraag van rechtbankpresident mr. M. Zomer waarom hij ter be vestiging van dat alibi dan niet het telefoonnummer van die vriend aan de politie wilde geven, antwoorde hy: „De politie behan delde me zo slecht." Officier van justitie ,M. Ou dendijk geloofde weinig van het verhaal van M. Zij sprak van een ware rooftocht door Schiedam op die tiende januari van dit jaar. „Ik vind het vooral erg dat u die inbra ken pleegde terwijl de bewoners gewoon boven lagen te slapen," zei ze. „Zo voelen mensen zich zeifs niet meer veilig in hun eigen huis." Zij eiste dan ook vijftien maanden onvoorwaardelijke ge vangenisstraf, daarbij in acht ge nomen dat M. een recidivist is. De opluchting was gisteravond' groot in de Schiedamse politiek. Een collectieve zucht leek bijna hoorbaar. Het aantal stemmen dat is uitgebracht op de Cen trumdemocraten is hard terug gelopen. Ook in Oost - de CD was daar vier jaar geleden na de PvdA nog de grootste partij - is de aanhang van de partij fors ge slonken. Maar geslonken is niet hetzelfde als weggevaagd. De sympathie voor het extreem rechtse gedachtengoed leeft nog steeds in Oost. Sluimerend. „Die partij is niet zo maar wegge vaagd. Het zit er hier te diep in." Door Edwin Comelisse Schiedam Als Kees ('ik mot me achternaam niet in de krant heb ben') bij de voordeur zyn steun voor de CD redelijk luidruchtig uitdraagt, blijft dat niet onopge merkt. De mensen die het nood weer hebben getrotseerd om hun stem uit te brengen in basisschool de Peperklip kijken afkeurend naar de man met de indrukwek kende omvang. „Joh. laat zc alle maal oppleuren. Heb jij ze soms uitgenodigd? Nee toch?" Een ou dere man die zojuist heeft ge stemd houdt de pas in. Hij staat duidelijk in tweestrijd of hij zich in het gesprek zal mengen of niet. Toch maar niet. Hij loopt door en schudt meewarig het hoofd. Kees is een van de weinige inwo ners van Oost die er openlijk voor uitkomt dat hij op de CD stemt. Dat lage aantal komt misschien ook voort uit het feit dat de aan hang van de partij fors is geslon ken in de wijk tussen de Broers- vest, Rolterdamsedijk, Hogen- banweg en de Horvathweg. Slechts een paar honderd van de 10771 Oost-bewoners verklaarden zich gisteren solidair met de ideo logie van de CD. Vier jaar geleden waren dit er aanzienlijk meer. Bij de twee stembureaus in basis school de Peperklip lag het per centage CD-stemmers in 1994 bij voorbeeld nog op 12,2 en 20,9 pro cent van het totaal uitgebrachte stemmen. Gisteravond bleek dit geslonken tot 5,7 en 4,7 procent. De daling is volgens veel bezoe kers van de vyf stemlokalen in Oost veroorzaakt door de wapen feiten van de CD. Of beter gezegd: het ontbreken ervan. Vier jaar CD heeft de lokale politiek zuwei in positieve als negatieve zin weinig tot niets opgeleverd. De vertegen woordigers van de extreemrecht se partij hebben vaak niet eens de moeite genomen om te verschij nen op zittingen van de gemeen teraad. „Er waren dit keer ook ge noeg alternatieven." zegt Oscar Punters die zojuist zijn stem heeft uitgebracht in Kluphuis Oost aan de Boerhaavelaan. „Mensen die een proteststem willen uitbren gen kunnen ook voor de SP. Plat form Schiedam of voor mijn part Gemeentebelangen kiezen." De aanhang van de CD lijkt zich voornamelijk te bevinden onder de jeugdige inwoners van de wijk. Meerdere keren wordt, soms na drukkelijk maar vaak voorzichtig, naar de jeugd gewezen. De hang zich af te zetten tegen de maat schappij gekoppeld aan een niet al te grote algemene ontwikkeling lijkt de CD veel jeugdige steun op te leveren. „Als je niet zo slim bent en dat foldertje van ze leest, dan iijkt het allemaal wel aardig," zegt Esther Laarstijn die kort voor sluitingstijd nog komt stemmen in de Fahrenheitstraat. „Veel van mijn leeftijdgenoten in Oost zijn makkelijk te beïnvloeden, zijn meelopers. Ze willen zich afzetten tegen alles en iedereen. Als ze dan een paar actiepunten horen zoals een verlaging van de benzine prijs, dan zijn ze al gewonnen. Doordat ze niet goed nadenken zie je ook vaak dat degene met de grootste bek de dienst uitmaakt. 'Wat stem jij', wordt ze dan ge vraagd. Zelf goed nadenken is er niet bij." Een stel dat een paar minuten la ter komt stemmen in de Fahren heitstraat valt in dezelfde leef tijdsgroep als Laarstijn. „De CD heeft bepaalde opvattingen die my ook te extreem zijn," zegt de jongen vanonder de klep van zijn baseballcap vandaan. „Maar ik zeg wel: wat buiten is, moetje bui ten laten. Toch heb ik niet ge stemd uit vreemdelingenhaat, meer uit teleur stel li ng. „Nou bij mij zit er wel wat van haat bij," zegt zijn vriendin. „Ik ben anderhalf jaar lang geterrori seerd en uiteindelijk in elkaar ge slagen door twee buitenlanders." De twee willen overigens niet met hun naam in de krant. ,Dat is niet goed voor toekomstige banen," zegt de jongen. „De overheid ver spreidt zulke informatie. Dan kom je nergens meer aan de bak." Het tweetal weet zeker dat de steun voor de CD nooit helemaal zal verdwijnen in Oost. „Die partij is niet zomaar weggevaagd. Het zit er hier te diep in. Het zal de ko mendejaren sluimeren. Het is ze ker niet weg." Door Mariëtte Qlsthoorn Waardingen Even na tweeën heeft nog slechts een kleine twin tig procent van de opgeroepen Voppers gestemd. In de depen dance van basisschool Van Kam pen in de Vopwijk, kiesdistrict 6, is het rustig. Na negenen vanoch tend is het af gaan zakken, weet men te vertellen op het stembu reau aan de Willem Pijperstraat. Tussen de middag was er even een piek. toen de kinderen van school werden gehaald. En van avond zal dat ook weer zo zijn. voorspelt een ambtenaar van de gemeente, 'als de baas thuis komt'. Maar: ,,Je mag in je han den klappen ais de helft op komt dagen." In 1994 tijdens de vorige gemeenteraadsverkiezingen werd ook de deur van kiesdistrict 6 niet platgelopen. De opkomst was toen minder dan de helft. Waar dat aan ligt, weet niemand. In het algemeen wijt SP-raadslid Hugo Paalvast, die de stemkaar- ten in ontvangst neemt, dat lage percentage aan desinteresse in de lokale politiek. „Je ziet vaak dat het mis gaat zonder dat de gewo ne burger daar iets aan kan doen. Dat irriteert mensen." Je krijgt het recht om te stem men. dus moet je er gebruik van maken ook, vindt een oudere wijkbewoner. De man met de alpi nopet ziet het als zijn plicht om z'n stem uit te brengen. Zelfs na de teleurstelling in het Vlaardingse gemeentebestuur die hij bijna twee jaar geleden kreeg te verwerken. Voor zijn vrouw, die slecht ter been is, wilde hij een in validenparkeerplaats aanvragen, vertelt hij. Dat hij de medische verklaring van de dermatoloog waar zijn vrouw onder behande ling was, in tienvoud bij de ge meenteraad moest inleveren, zat de Vlaardinger al niet lekker. Maar toen daar ook nog aan ge twijfeld werd. maakte hem dat woedend. ..Zoiets vraag je toch pipt vnnr de gein?" Pas nadat hij had gedreigd met een kort ge ding, is die invalidenparkeer plaats er gekomen. ..Dat is toch bezopen?" Van de PvdA. waar hij vier jaar ge leden op stemde, moet hij sinds die tijd niks meer hebben. ..De PvdA, dat is veel geschreeuw en weinig wol." Dit jaar wilde hij eens iets anders proberen, want ..als je zoiets meemaakt, dan ga je toch zoeken." Zijn keuze viel op John Ranshuijsen en VV2000. Die timmert volgens hem flink aan de weg. „Hij zegt dat ie voor ons zal werken. Nou. laat hij dat maar eens waar maken dan." Weggegooid Dc eerste nict-stcmmer laat zich zien bij de tweedehands zaak in de Vettenoordsestraat. Dick Riet dijk is de naam. Hij heeft zijn kaart per ongeluk weggegooid. geeft hij als excuus. Maar anders had hij op Peter de Jong gestemd van Solidair '93 want dat is een goede vriend van hem. Dat 'lokale gebeuren' vindt hij overigens leu ker dan het 'grote gebeuren'. En hij vindt ook dat een burgemees ter gekozen moet worden door de bevolking. En niet door een paar politici, want dat is toch allemaal vriendjespolitiek. Even verderop in de Diepen- brockstraat staan Bo Speyer (27) en Huub Bisschops (22) te praten. Huub heeft op de WD gestemd lauudl hij Boikeslein een 'waan zinnige kerel' vindt met lef. Hij kan zich vinden in de stelling van de WD-politicus dat 'je niet zo maar iedereen binnen moet ha len.' De rest zijn hielenlikkers, vindt ook Bo. Hij gaat niet stem men omdat hij 'eigenlijk alleen weet waar de CD voor staat'. Poli tici raaskallen volgens de Vlaar dinger maar een beetje en belo ven koeien met gouden horens. Bovendien vindt hij het maar een hypocriete poppenkast, die ge meenteraadsverkiezingen. „Sta je in zo'n kassie op een knop te drukken, alles stiekem. Als je er gens voor staat, moet je er ook voor uit komen, vind ik." Maar misschien komt zijn passie ve stemgedrag wel gewoon voort uit luiheid, relativeert hij. „Stem men heeft toch geen zin, want wie luistert er nou naar mij?" Raadsvrouwe mr. M. M. Htibner wilde daarentegen onmiddellijke in vrijheid sstelling van M. „Mijn cliënt was ongelukkigerwijs op de verkeerde tijd op de verkeerde plek." sprak zij. Hübner bena drukte dat M. vooral aan zijn pos tuur en kleding door getuigen was geïdentificeerd en dat er geen technisch bewijs in de vorm van vingerafdrukken of aangetroffen gestolen waar tegen hem bestond. Met M. was kortom de verkeerde gearresteerd. Twee Schiedamse gedupeerden dienden nog een eis tot schade vergoeding in bij de rechtbank. Maar mr. Zomer wees hen er me teen op dat een toewijzing nog niet een uitbetaling zou beteke nen. Want M. is illegaal in Neder land en dat betekent meestal dat er naar geld kan worden gefloten. Op 18 maait zal de rechtbank uit spraak doen, Donderdag 5 maart SCHIEDAM Filmhui». Face/of#, 21.00u. Podium Café. Oorsmeer, 21,OQu. Prinses Beatrixpark. Spoorrail Heemtuin. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Yvonne Keuls Coen Pronk met lowietjes Smartegetd, 20.00u. MAASSLUIS Theater Schuurkerk, Paul's jazz Biues Ca fé, 20.30u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20-15 Van Manen Programma. Het Nationale Baiiet.De Vlerk 22,00At Denko's. Punky22.00Cheater Slicks (USA)St. Lauren skerk 12,45 Middag pauze-concert Rotovm 22.00 SteveWynn, Zaal de Unie20.30 In deetalage. Lantaren 1 20.30 Disaster Musical. LuxorTheater2CL 15 Paul van Vliet. Rotterdamse Schouwburg KJ.z.20.30 Bierkaai. Theater Zuldpleln Gr,z. 20,15 Facelift. Kl J. 20.30 De Comedy Explo sion. Erasmus Universiteit zaal 82 20.00- 21.30Surrealisme. Het Pfafwid 8.30Pcutret- Vrijdag6maart SCHIEDAM Dc Oost. Geheugenspel, 14.00-16.00u en klaverjassen. 14.00-16.0Ou.Teer#toof. Jetty Mathurain-Schtphol.20.30u.ZMl De Noord. Ensemble-avond St. Radboud, 19.30u. Film huis. Men in black, 2l.OOuPod lum Café. Fi nale POPpnjs Schiedam, 21.Q0u, VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf. VnjwiIIigeradag. Stadsge hoorzaal, Conny Janssen danst,, met Vijzei. 20.00U. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Angeimo, u kunt het schudden, 20.30u. ROTTERDAM Dansatelfers 21.00 The EjRL Experience. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 Van Manen Programma. Het Nationale Ba/Jet. Jeugdtheater Hofplein 19.00 Turandot. de Doeien feestzaa!20.15CanObe3n Big Bands. Gr.2. 20.15 Helmut Lottr (II. Casino Rotter dam 20.00-01.00 Oe Manneke*. De Vlerk 01.00 The Voodoo Lou! igc. /22.00June of 44 (USA). The Little CavaZX.OO Jam-avond. Baroeg 20.00 Black Metal Gathering. Lanta ren 120.30 Disaster Musical. Lantaren 2 21.00 Oleanna. Luxor Theater 20.15 Paul van Vliet. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. 20.30 Ik heb het met 'm gedaan. Theater t Kepelleye 21.00 Theatersport Lawine. Thea ter Zuidplein Gr* 20.15 Facelift, KI j. 20.30 De Comedy Explosion. Erasmus Universiteit zaal B214.00-16.30 Het politiek öednjf M/V. met mevrJ.R. HMaij-Weggen, dhr. R.van Gij zel, prof.dr. F.Leijnse en prof.dr. J. van Door- ne-Huiskes. Het Plafond 8.30 Portretten. Van do 5 t/m wo 11 mrt ROTTERDAM Cinerama 1: Titanic'(12) dag. 14-20. Cir».2: Tomorrow Never Dies' (12) dag.12.45- 15.30-18.30-21.30. Cin.3: TTie Postman' (16) dag. 16.15-20.30, do.vr.ma.ook 12.30. Cln.4: 'G.IJane' (12) dag.18.30-21.30. do.vr.ma.di. ook 12.45-15.30. Cln.5: The Game' (16) dag. 21.15, do.vr.ma.di. ook 12.45-15.30. Imax Th eaten 'Amazon' (al) dag.lbeh.ma.) 14-16. 'Super Speedway'(al) dag. (beh.ma.) 15. Titanic' (12) dag. (beh.ma.) 10-17.15- 21.15, ma.16-20. Venster 1: The sweet hereafter' (al) dag. (beh.ma.)19.30-22, ma.22, vr.zo.wo.ook 14.30. Sneak Preview ma.22. Ven.2: 'Feiice- ...Felice' (16i dag.(beh.ma.di.)19.30, vr- .wo.14.30. 'Conspirators of pleasure' 116) dag.21.30, di.22.30. Films van Jan Svankma- jer (16) zo.14.30, 'Alice m den Stadten' (16) ma. 19.30. 'De acteur als auteur' (16) di19.30gevolgd door 'Smoke' 20.30.Ven.3: 'Hana-Bi' (16) dag. 19.30-22. Ven 4: 'Mother and son' (16) dag. 20. 'Shooting Fish' (16) dag.22. Lumlère 1: T know what you did last summer' (16) dag.15.45-18.30-21.15, do.vr.ma.di. ook 13. Lum. 2: 'Event horizon' (16! dag. 18.45-21.30. do.vr.ma.di .ook 13.30-16. Lum, 3: 'Mortal Kombat II: annihilation' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lum. 4: 'Flub- ber' (a!) dag. 13-15.45-18.30-21.15. Rexane: Hollywood Sex" (18) co. t'm zo. doodvoorst. 'Pittige Poesjes' (16) ma.t/mwo dood. voorat. Pathé: Titamc' (12) dag. 11.10-15.10- 19.30, za.nietom 11.10. 'Good Will Hunting' (al) dag. 11.50-15.30-18.30-21.30, wo.met om 15.30. 'Seven years in Tibet' (12) dag. 15.10-18.20-21.20. di.nietom 21.20. do. vr- .ma.di.ook 11.10. 'As good as it gets (al) dag. 11.50-14.55-18-21. 'Kiss the Girls' (16) dag.15.10 18.50-21.30, do.vT.ma.di.ook 11-13.35. 'Devil's Advocate' 16) dag. 1120- 18.10-21.10. do.vr.ma.di.ook 14.45. 'Amis- tad' (16) dag. 11-14.15-17.35-20.50. 'No comment! sneak preview di.21,30. Kindermatinees: Cln-3: 'Anastasia' za.zo. wo. Cin.4: 'Flubber* za.zo. wo. 12.30-15.30. Cin.5: 'Hercules' za.zo.wo.13.30-16. Ven 1: 'Kraanvogels' zo.wo.14, Lum.l: 'Rubber' za- .zo.wo.13.15. Lum.2: 'Anastasia' za- '.zo.wo. 13.30-16. Pathé 'Anastasia' za- .zo.wo. 11-13.05. 'Spiceworld the movie' za- .zo.wo. 14.45. 'Rubber' za.zo. wo. 11.30- 13.45.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3