8 7 SC Feyenoord behoudt uitzicht op drie prijzen Patrick Altena mag vertrekken 'Handje' van Michielsen doet MW'27 de das om Excelsior Maassluis voor schut gezet DEH levert knap werk Neptunus haalt uit tegen DONK Flakkee slacht Tediro mét trainer Feiten af Jeroen van Dijk verder op EK badminton Damtweekamp eind mei Bridgen in de Kuip MSV71 naar tuchtcommissie Fortuna wint vanaf elf meter Hoekse Boys tegen Alphia voor lijfsbehoud in 3C Fietstoerdub Rijnmond: tocht naar Voorne-Pntten Rotterdams Dagblad Woensdag 22 april 1998 Rotterdam DEH zorgde in de tweede ronde voor een grote ver rassing door Hekelingen met 2-1 op eigen terrein te verslaan. Tussenronde: BZC95-LMO 1-2 (0-2). Martin Monster 0-1, Danny de Winter 0-2, Fred van der Spek 1-2. In de spannende slotfase voorkwam LMO-sluitpost Mi chael Holleman de gelijkmaker. Sliedrecht (zo)-Poortugaal5-5 (1-2) Poortugaal wns. Mohamed Kara (3x) en Erik van Genderen (2x) waren verantwoordelijk voor de Sliedrechtse produktie. Voor Poortugaal vonden Radjes Jibodh i en Rob van Gils (3x) het net. De keepers speelden tijdens de strafschoppenserie (totaal 14) een hoofdrol. Rockanje (zo)-Zinkwegse Boys 4-1 (0-1). Ben Baay 0-1. Martin Tol 1-1 en 2-1, Sander van de Pol 3-1, Ad Homma 4-1. Zin'cwegse Boys moest door blessureleed met tien man verder. DBGC-Hellevoetsluis (za) 0-0 Hellevoetsluis wns. In de regulie re wedstrijd hielden de teams el kaar in evenwicht. De bezoekers waren tijdens de strafschoppense rie koelbloediger. The Harvards- Puttershoek 1-1 (1-0). Putters- boek wns. Len Been I -0, Feny Eb- bers 1-1. Puttershoek viel perma nent aan na het vroege Rotter damse doelpunt. Fred van de Stokker (The Harvards) kreeg de rode kaart. Papendrecht (zo)-Ba- rendrecht 2-0 (0-0). Peter Boude- wijn 1-0 en 2-0. Een aantrekkelijk duel, waarin beide clubs voor de Winst gingen. Papendreeht toon de zich iets slagvaardiger. De doelpunten vielen in het laatste kwartier. DCL-DRL 5-1 (2-0). Ge rard van Rosengarten (eigen doel) 1-0, Bulent Kuleeki (strafschop pen) 2-0 en 3-0, Hasan Yakmani (strafschop) 4-0, Hukim Aberkan (5-0, Paolo Soares 5-1. Verdiende zege van DCL op te mat DRL. Tweede ronde: Stellendam-Hel- levo et sluis (zo) 1-0 (0-0). Hans van Lenten 1-0. Een gelijkopgaande wedstrijd, die pas zeven minuten voor tyd werd beslist. Sliedrecht (za)-Simonshaven 5-1 (2-1). Na de derde Sliedrechtse treffer was de weerstand van Si- monshaven gebroken. Marnix van Andel (2x), Marco Stui (2x) en Remie Dorre waren de schutters voor de thuisclub. Dion van Luijk redde de eer voor Simonshaven. Rozenburg-Nieuwenhoom 1-0(0- 0). Patrick Bekker 1-0. Nieuwen- hoorn kreeg een aantal goede kansen, maar doelman Perry Hoogstad stond succes in de weg. Hekeiingen-DEH 1-2 (1-0). Ferry Schaafsma 1-0, Jeroen Delno 1-1 en 1-2. Fraaie zege van de Rotter dammers op de kampioen. GOZ-Oud-Beijerland 1-2 (1-2). Marcel Trouw 1-0, Jaco Sterk 1-1, Mo El Harouchi 1-2. GOZ deed in deze wedstrijd weinig onder voor Oud-Beyerland, dat het kampi oensfeest nog in de benen had. SC Feyenoord-middenvelder Marcel Lippuner wordt aan de arm getrokken door oud-ploeggenoot Maurice Wijmans, dievoor hetvergrijp een gele kaart ontving van scheidsrechter Erkens- Fotocorvos Door Ariën Stuyt Rotterdam Trots als een pauw beende Sportclub Feyenoord-trai- ner Hans Maus na afloop van het bijzonder pittige duel met Zwart Wit'28 over het veld. „Drie prijzen kunnen we dit seizoen nog win nen," rekende hij iedereen voor die het maar horen wilde. Door de 2-0 overwinning op sportpark De Vaan plaatste zijn formatie zich voor de finale van de districtsbe ker. Zuidland, dat Excelsior M met 2-1 elimineerde, is op 30 april op het terrein van Zwaluwen Vlaardingen de tegenstander. Naast een gooi naar de Rotter dams Dagblad Trofee, acht Maus zijn ploeg nog immer kansrijk voor een hoofdprijs in de competi tie. „Zes punten achter met nog vier wedstrijden te gaan," viel Frans van der Heide zijn trainer bij. „Dus is er nog van alles moge lijk, zeker omdat we op het mo ment lekker draaien. De 3-1 winst bij Holland was natuurlijk een enorme opsteker. Winnen van Zwart Wit'28 is altijd lekker, We waren er op gebrand dit duel te winnen," aldus de verdediger. Dat laatste was inderdaad over duidelijk binnen de kalklijnen. De ontmoeting tussen de twee hoogst geplaatste ploegen uit het Rotterdamse amateurvoetbal was er één zoals een bekerwedstrijd hoort te zijn. Fel, vol emoties en boordevol spanning. Scheidsrech ter Erkens hield bij enkele pittige overtredingen de gele kaart op zak. Martin Schouten moest al snel behandeld worden nadat zijn arm uit de kom was geraakt, het geen de gemoederen nog eens ex tra verhitte. Na elf minuten kwam Feyenoord wat fortuinlijk op voorsprong, Frans van der Heide kopte de bal na een vrije schop van Rienard van Schijndelvoor het doel. Zwart Wit'28-verdediger Raimon Visser wilde de bal wegwerken, maar schoot het leder via de lat keihard in het eigen doel: 0-1. In het vervolg van de eerste helft had Feyenoord het duel aardig on der controle. Alex Voortmeijer lag aan de ketting bij voorstopper Da ve Kastelein en Zwart Wit'28-spit- sen Feny Seton en Michel Visser kwam ook al niet langs hun bewa kers. De grootste kansen waren voor verdediger Dennis Janse en Alex Voortmeijer, Feyenoord- doelman Pim Doesburg kon ech ter in beide gevallen het rollertje oprapen. Aan de overzijde waren Richard van Schijndel en Marcel Lippuner dicht bij een tweede treffer. Offensief Pas na de pauze slaagden de Vaanbewoners er in de Feye- noord-defensie te ontregelen. Zwart Wit'28-trainer Jack van den Berg stuurde verdediger Bob Mo lendijk naar het front en liet zijn team één-tegen-één spelen, lo dens het offensief dat een kwar tier aanhield had de thuisploeg ei genlijk de score om moeten bui* gen. De fraaiste kansen waren echter niet besteed aan achter eenvolgens Alex Voortmeijer, Ferry Seton (tweemaal) en Bob Molendijk. Doelman Pim Does burg groeide aldus zowaar uit tot de held van Feyenoord. Met het uitblijven van doelpunten steeg de spanning in het bijzon der amusante duel. In de slotfase trok Zwart Wif28-s!uitpost Jan Fiokstra zelfs mee ten strijde. Tot de gelijkmaker leidde het echter niet. Zoals zo vaker viel het doel punt, diep in blessuretijd, aan de andere kant. Raymond Rohde kon de bal na een vrije trap van Richard van Schijndel simpel bin- nentikken: 0-2. Jack van den Berg prees zijn man schappen na afloop voor inzet, maar baalde van de geringe daad kracht van zijn voorwaartsen. „Maar dat is gewoon inzicht, dat kun je iemand niet leren." Sportclub Feyenoord gaat zware weken tegemoet. Morgen wacht het duel in de Rotterdams Dag blad Trofee tegen Coal, aanstaan de zondag komt DWV in de com petitie op bezoek, volgende week dinsdag volgt wellicht weer een wedstrijd in de RD-Trofee, op Ko ninginnedag de finale om de dis trictsbeker tegen Zuidland, waar na weer een competitieduel volgt. Hans Maus vind het allemaal ech ter schitterend. „Dit wil toch ie dereen, overal om meespelen tot het einde. Nu nog zorgen dat we ook iets winnen Zwart Wit'28-SC Feyenoord 0-2 (0*1). 11 Raimon Visser(e.d0-1,97 Raymond Roh de 0-2. Bijzonderheden: Maunce Wijmans, Frans van der Heide en Richard van Schijndel kregen namens Zwart Wjt'28 een gele kaart van scheidsrechter Erkens Frans van der Heide, Marcel Lippuner en Richard van Sehyndel (Feyenoord) kun nen door hun ontvangen gele kaarten een schorsing tegemoet zien Zwart Wit'28: Fiokstra; Clemens, Molen- d(jk, Janse, Raimon Visser, Trputac, Wij mans, Voortmeijer (74, Kenswil), Jouhn (48 Mtetus), Visser, Seton. SC Feyenoord: Doesburg, Kalden. Van der Heide, Kastelein, Sturrus; Komman (84. Heemskerk), Lippuner (61 Schut), Van Schijndel; Van Luuk (45. Rohde), Schou ten, Kroon. Rotterdam Neptunus had in de tweede ronde wemig problemen met DONK, dat met 7-0 klop kreeg. HOV had een harde dobber aan GTB (3-0). Neptumis-DONK7-0 (3-0). Errol Liefden 1-0, Amilcar dos Santos 2- 0, Niels Landsbergen (eigen doelpunt) 3-0. Nilton Ramalho 4-0 en 5-0, Edward Lie-A-Sam 6-0, Rob Prins 7-0. Neptunus speelde met de Gouwenaren en werkte onderwijl aan het zelfvertrouwen. GTB-HOV 0-3 (0-0). Nordin Boukhan 0-1, Mogtar Ednssi 0-2 en 0-3. Aan het einde van het bikkelharde duel kwam het krachtsverschil tot uitdrukking. Zes GTB'ers zagen de gele kaart. Lazaro Casanova (HOV) verdraaide zijn knie HION- Schiebroek'94 (za) 3-1 (1-0). Theo Leenderts 1-0, Carlos Fernandes 2-0, Kevin Schenk 3-0, Rob Overgaag 3-1. Na een moeizame eerste helft was de later goed op dreef. HION-doelman Dennis Branderhorst maakte zijn rentree onder de lat. MW27-DRGS 2-3 (2- 2). Frank Mostert 1-0, Erwm Zuiderwijk 2-0, Richard Lecker 2- 1 en 2-2, John Machielse 2-3. De thuisclub, die aantrad met een elftal van spelers onder de 23 jaar, gaf een veilig lijkende 2-0 voorsprong eenvoudig uit handen. HVO-WK04 (0-2). Robin Smallegange 0-1, Bas Weerdenburg 0-2, Theo Smit 0-3, Robin Smallegange 0-4. HVO was niet in staat om met de hoofdmacht uit te komen. WK, vrijwel compleet, maakte de pretenties waar. Demos-Steeds Volharden 04 (0-2). Michel Hoegee 0-1, Stephan van Putten 0-2, Ronald van Essen 0-3 en 04. Steeds Volharden had weinig te duchten van de Schiedammers. Loting en programma district I. Vierde ronde: morgen (18.30 uur) WOH-Xerxes-zo (19.30 uur); dinsdag28 april: WK-DRGS(zo), Floreant(za)-Be Fair. HION- ExcelsiorM (19.30 uur), VDL- Steeds Volharden (19.30 uur), Leomdas (zo)-Capelle (19.30 uur), Sparta-Neptunus, SWSMC-HOV (19.30 uur). District II. Loting derde ronde, 5 mei: winnaar Papendrecht (zo)/ Egelantier Boys- winnaar Maasdam/Bolnes (za), winnaar Zuidland/Dr echt streek-winnaar Oude Maas/SC Voorne. winnaar Hellevoetsluis (za)/Puttershoek (zo)-Rozenburg, winnaar Poortugaal/RHS- winnaar SHO/ DCL, winnaar Tediro/Rockunje (zo)-winnaarDe Zwerver/Zwart "Wit'28, winnaar LMO/WGZ- winnaar SC Feyenoord/Coal' TOGR, Stellendam-Oud- Beijerland (28/4), DEH- Sliedrecht-za(28/4). Programma. Tussenronde. Morgen; SCFeyenoord-Coal (19.30 uur); tweede ronde: Oude Maas-SC Voorne, Maasdam- Bolnes (za); dinsdag28 april: tweede ronde: De Zwerver-Zwart "Wit'28, Papendrecht (zo)- Egelantier Boys (19.30 uur), Poortugaal-Rijnmond Hoogvliet Sport, Hellevoetsluis (za)- Puttershoek-zo, LMO-WGZ, SHO-DCL (19.30 uur), Zuidland- Drechtstreek, Tediro-Rockanje (zo), SC Feyenoord/Coal-TOGR; derde ronde: Stellendam-Oud- Beijerland, DEH-Sliedrecht(za). De loting voor de achtste finales is dinsdag 28 april na afloop van de ontmoeting tussen HION en Rotterdam SC Feyenoord- spits Patrick Altena mag na een jaar verblijf bij de club uitkijken naar een andere club. De aan valler kwam vorig seizoen van Heerjansdam, waar hij na con flicten met medespelers en trai ner moest vertrekken. Eerder werd hij ook al weggestuurd by SHO. Vorige week liep Altena kwaad weg nadat hij was gewisseld in de bekerwedstrijd tegen Del tasport. Na een gesprek met trainer Hans Maus liep hij maandagavond wederom weg. Voor het duel met Zwart Wit'28 deed Maus geen beroep op Alte na, morgen volgt wederom een gesprek tussen trainer en spe ler. „Hij is ook minder geschikt voor ons soort voetbal. In een elftal dat meer op de eigen helft speelt kan hij wel levensgevaar lijk zijn," aldus Maus, die Alte na naar Varkenoord haalde. Op de vraag of de aanvaller wellicht geschikt is voor een rol bij Maus' nieuwe club ASWH volg de slechts een vette lach. ,J)aar zeg ik niets over," was vervol gens zijn commentaar. Middelharnis—Flakkee is in het overgespeelde duel met Tediro (4 G) flink uit zijn slof geschoten. Het werd maarliefst 9-1 in Middelharms. De ontmoeting was het gevolg van een uitspraak van de tuchtcommissie. Deze oordeelde, evenals de com missie van beroep, dat was bewezen dat Tediro-spe- ler Peter de Jong - geschorst op dat moment - in de wedstrijd op Varkenoord (5-2 voor Tediro) had mee gedaan. Tien duels extra straf voor De Jong en het ongeldig verklaren van de confrontatie, zo oordeelde de KNVB. De speler in kwestie - overtuigd van zijn onschuld - heeft inmiddels een advocaat in de arm genomen om zijn uitsluiting bij de burgerrechter aan te vechten. Flakkee, dat gisteravond evenals Tediro verre van compleet was, had bij rust al een voorsprong van 7-0 op het scorebord gezet. In de tweede helft kon Te diro, dat zelfs trainer Ronald Feiten in de gelederen had, de schade beperkt houden. Peter van Oudena ren (3x), Jeroen Kleingeld (2x), Eelco van der Linde (2x), Joris Kleingeld en Chamber Versluis scoorden voor Flakkee, Van Goch redde de Rotterdamse eer. Germinal en DJSCR (4 H) maakten er aan de Over- schiese Keiweg eveneens een doelpuntrijke ont moeting van: 4-2 (rust 1-0). Jeroen Devilee was bij de thuisclub met drie treffers de grote man. Ricardo Verschuuren opende de score. DJSCR kwam na de pauze nog tot 2-2, maar moest later alsnog buigen. SofiaJeroen van Dijk heeft de derde ronde van het Europees kampioenschap badminton bereikt. De Rotterdammer, als derde geplaatst, kwam stroef op gang. In de eerste ronde verloor de 26-jarige speler de eerste game van de Zwitser Bundgaard in de verlen ging (16-17). Daarna stond hij nog vijftien punten af, 15-7 15-8. Van Dijk, vijftiende van de wereld, had in de tweede ronde minder werk aan de Bulgaar Popov: 15-7154. HoogezandDe barrage om de Nederlandse damti tel tussen Géraid Jansen en Harm Wiersma wordt van 29 tot en met 31 mei in het gemeentehuis van Hoogezand-Sappemeer gespeeld. De tweekamp be staat uit drie partijen met een normale speelduur. Indien de barrage geen beslissing oplevert, wordt Tweede Pinksterdag met versneld tempo gespeeld. Beide spelers krijgen dan een half uur bedenktijd per partij. Degene die dan de eerste winstpartij boekt, mag zich kampioen van Nederland noemen. Er is een prijzenfonds van minimaal 2500 gulden be schikbaar. Het tweetal deelde vorige week de eerste plaats in het toernooi om het Nederlands kampioenschap. RotterdamNa het schaken heeft ook het bridgen de Kuip 'ontdekt'. In het Maasgeppuwy^i het Stadipn Feyenoord wordt komend weekeinde de vijfde en laatste voorronde van het ING Bank Topeircuit van de Nederlandse Bridge Bond plaats. Het Topeircuit staat open voor spelers uit de hoogste klassen van de competitie, aangevuld met paren uit de vrouwen- en jeugdselectie en enkele buitenlandse paren. Onder de deelnemers in de Kuip bevinden zich Rot terdammer Willem van Eyck, eigenaar van denk sportcentrum De Lombard, en zy n partner, de Chine se Rotterdammer Jie 'Jack' Zhao. Het duo promo veerde in februari onbedreigd naar de nationale Meesterklasse en bewees zijn grootste vorm ook door de voorronde in Bergen op Zoom op zijn naam te schrijven. De wedstrijden in de Kuip beginnen zowel zaterdag als zondag om 11.00 uur en duren tot 18.45 Maassluis Voetballers, begelei ders en bestuursleden van MSV71 worden morgenavond door de tuchtcommissie van de KNVB als getuigen gehoord in de zaak tegen Jai Hind. De bond on derzoekt fraude met spelers die wél voor Jai Hind hebben ge speeld, maar daartoe niet zijn ge rechtigd. Ook Jai Hind wordt van avond aan de tand gevoeld. De zaak kwam aan het rollen toen enkele toeschouwers en spelers tijdens het duel MSV?l-Jai Hind in de vijfde klasse D enkele 'be-' kenden' in het elftal van Jai Hind herkenden. Het meest opvallende gezicht was dat van Gregory Aar on, die voor MW27 heeft ge speeld en afgelopen seizoen naar Deltasport overstapte. MSV71 en Jai Hind delen met het zelfde aantal de koppositie. Een straf voor Jai Hind in de vorm van punten in mindering, zou de Maassluizers zo goed als zeker de titel opleveren. Vlaardingen Regerend Vlaar- dings voetbalkampioen CION is in de eerste wedstrijd van het nieuwe kampioenschap thuis met 3-1 onderuit gegaan. Deltasport won met 2-0 van HSC (zo) en bij Fortuna-TSB (2-2) moesten straf schoppen uitkomst bieden. De gastheren waren aan de Mara- thonweg vanaf elf meter beter op dreef dan het bezoekende TSB. Cion-HVO 1-3 (1-2). 1-0 Pieter Broere, 1-1 Jeroen van der Nol, 1-2 Mare Maatsen, 14 John sam-Sin. Delfasport-HSC (zo) 2-0 (2-0). 1-0 ïïamid Bouchriet, 2*0 John van Leeuwen. Fortuna-TSB 2-2 (0-0) Fortuna w.n.s. 1-0 Ronald Nele mans, 1-1 Martin Vader, 2-1 Marco van Vugt, 2-2 Vincent de Voogd. Door Fred Louter Maasland Een jeugdig MW27 was gisteren in de tweede ronde van het toernooi om de Rotter dams Dagblad Trofee dicht bij een bekerstunt tegen zondag vierdeklasser DRGS uit Schie dam. De Maaslanders traden thuis aan met een elftal dat nor maal uitkomt in de zogenoemde 'onder 23 competitie' en ging pas in de slotfase met 2-3 onderuit. Hugo Goos, die aan het eind van het seizoen MW27 verruilt voor Blankenburg, was de enige echte eerste elftalspeler in de basis van trainer Cor van Hoeven. Van Hoe ven had daar zijn redenen voor: „We hebben natuurlijk nog com- petitiebelangen en die laat ik op dit moment prevaleren," legde hij uit. Daarnaast zijn deze wedstrij den een uitstekende leerschool voor de jonge jongens die zo de nodige ervaring op kunnen doen." Van Hoeven doelde met de com- petitiebelangen op het zaterdag te spelen inhaalduel tegen PEC Den Haag; een wedstrijd die bepaalt of MW27 tweede of derde wordt op de eindrangschikking en of de Maaslanders zodoende de tweede of derde periodetitel pakken. Op sportpark De Commandeur begon MW'27 uitstekend aan het duel De Schiedammers lieten zich in de duels veelvuldig aftroe ven en het duurde slechts tot de tiende minuut alvorens een prima steekpass van Hugo Goos uitste kend binnen werd gewerkt door de onvermoeibare Erwin Zuider wijk: 1-0. Na weer eens tien minu ten kwam DRGS op 2-0 achter stand toen de uit buitenspelposi tie vertrokken Frank Mosterd de bal simpel langs de aan de grond genagelde doelman Piet Schef- fers kon schuiven. Na die treffer vonden de Schiedammers het ge noeg en besloten ze vanaf dat mo rn Maasland weinig spe Iers die con sequent naar de bal bleven kijken. Een van de DRG- S ers lijkt op het veld zelfs weg te dro men. Foto Peter Molkenboer ment uit een ander vaatje te tap pen. Ook trainer Randeli Mauri- cio bespeurde in het eerste ge deelte van de wedstrijd een be paalde matheid by zijn spelers. „We wisten dat MW27 met een soort jeugdelftal zou aantreden. Wellicht dat daardoor sommige spelers er toch iets te makkelyk over dachten. Maar onze tegen stander had gewoon een uitste kend voetballend elftal en we moesten dan ook diep gaan om onze slechte start te herstellen." "Good old' Richard Lecker was de gene die voor DRGS persoonlijk dc 2-0 achterstand nog voor de thee ongedaan maakte. Eerst strafte hij een fout van verdediger Vmeent Vermeulen af en even la ter was hij er als de kippen by om een bij de eerste paal verlengde hoekschop het laatste zetje te ge ven. In een weinig hoogstaande tweede helft bleef het publiek van grote kansen verstoken, maar saai werd het due) nooit, al was het maar door de rol van de matig acterende arbiter B. Duchenne uit Schiedam. Zo strooide hij kwistig met gele kartonnetjes voor op het oog lichte vergrijpen. Maaslander Martij n van der Hoeven werd het grootste slachtoffer van de daden drang van de arbiter, want hij kreeg voor pietluttigheden in blessuretijd zelfs nog de rode kaart voorgeschoteld. Even daarvoor was DRGS al op 2- 3 gekomen dankzy John Michiel sen, die een doorkopbal van Ri chard Lecker volgens vriend en vijand met de hand zou hebben meegenomen. Hands of niet, het ontging de arbiter en Michielsen schoot wél de winnende treffer binnen en zijn ploeg naar de der de ronde. Daarin treft de fusie club volgende week stadgenoot WK dat geen kind had aan de re serves van HVO. Zuidland Niet hoofdklasser Excelsior Maassluis, maar het twee klassen lager acterende Zuidland heeft zich gisteren geplaatst voor de finale, van het toernooi om de districtsbeker. Zuidland zette Excel sior compleet voor schut en won op eigen terrein met 2-1. Die stand was al bij de rust bereikt. 'Maassluis' voerde na de rust de druk nog wel op in de hoop langszij te komen, maar de Zuid!and-defen sie hield knap stand. De grootste kans was zelfs voor de gastheren. By een Zuilandse counter schoot Arie van Smtmaartensdijk op de lat. Michel van Stnen, Richard Rasens (Excelsior M.) en Arie Bevaart (Zuidland) zagen geel. Hoek van Holland Alphia is zaterdag de tegenstan der van Hoekse Boys in het duel om lijfsbehoud in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. De beslissings wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Wilhel mus (Vooiburg) en begint om 14.39 uur. De Hoekers ontsprongen afgelopen weekeinde de dans voor wat betreft directe degradatie. Met nog één duel te gaan en één puntje voorsprong op hekken sluiter DVO'32 moest zaterdag van Loosduinen wor den gewonnen. Dat gebeurde ook en het was maar goed ook, want DVO'32 pakte eveneens drie punten. DVO'32 degradeerde dus toch en Hoekse Boys heeft nog een overlevingskans. Wemer Jansen is er zater dag in Voorburg in elk geval niet bij. Hij zit een schorsing van vier wedstrijden uit. De wedstrijd HSC-DRGS, die afgelopen zaterdag wegens een sterfgeval bij een andere dub in de zelf de afdeling werd afgelast, wordt morgenavond inge haald. Aanvang van de streekderby in de vyfde klas se F is 18.45 uur. Schiedam—Fietstoerelub Rijnmond organiseert zon dag 26 april de Voorne-Puttentocht. De trip, waarbij tweemaal bij Maassluis wordt overgevaren, heeft een lengte van 125 kilometer en start om 9.00 uur op de wielerbaan aan de Olympiaweg in het Schiedamse sportpark Harga. De tocht wordt door ervaren fietsers begeleid die er onder andere voor zorgen dat niet harder wordt gere den met een snelheid boven de 25 kilometer. Deelne mers zijn verplicht gebruik te maken van een trim- of racefiets. Er kan worden ingeschreven van 8.30 tot 8.50 uur op het startadres in sportpark Harga en deel name kost 5,50 gulden. De fietsers worden 's mid dags rond 15.00 uur weer terugverwacht. Meer informatie? Bel Bert de Mc (5919230) of Bert Roeling (4345992). Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3106 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (far. 010- 4285227) en in de a\ ouduren onder 0104ÖW310. DONDERDAG 23 APRIL BASKETBAL: 2100 Basketiers'71 (mkjuventus (Zevenaar) VOETBAL. Vijfde klasse F zaterdag: 18.45 HSC-DRGS. Vierde klasse D zondag; 18 45 Excelsior'28-Postduivea

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5