35 F 'Blij dat ik dit kan navertellen' U Joost Wiimink voelt zich Van Basten van 't tennis i® Jalabert blijft leider Geert-Jan Middelkoop: volledig 'gestoord' van het windsurfen Ierse politie wil staken bij Tourstart Elf olympische zeilklassen samen op WK Marion Jones wil in Sydney vijf keer goud Aangereden renner Scott Sunderland moet misschien op zoek naar andere baan Krajicek verder in Rome, Schalken vliegt eruit Spanning in tweekamp terug dankzij Timman Bert van Vlaanderen in 'halve' van Utrecht Stasi: dopingproef zwemsport in 1977 SWSMC pas met Pinksteren WK eerst uit bij Heinenoord 'Ik heb er al mijn geld voor over en ben er zelfs voor naar de kust verhuisd' Programma NK windsurfen Rotterdams Dagblad Donderdag 14 mei 1998 Dublin De Ierse politie dreigt op 11 juli te staken. Op de dag dat de Ronde van Frankrijk in Dublin start, willen de 3000 opgeroepen agenten op het bureau blijven. Honderdvijftig vertegenwoordi gers van de Ierse politie kwamen gisteren in Cork bijeen. Ze beslo ten tot een staking, hoewel dat volgens de Ierse wet verboden is. De agenten zijn ontevreden. Ze zeggen de afgelopen jaren 39 pro cent minder besteedbaar inko men te hebben. Bij nieuwe CAO- onderhandelingen sloegen ze een aanbod van zeven proeent loons verhoging V3n de hand, De Ronde van Frankrijk start op 11 juli met een proloog over 5.7 ki lometer in de straten van Dublin. Een dag later staat een nt over 180 kilometer met start en finish in Dublin op het programma. De tweede etappe voert naar Cork, waarna het peloton het eiland ver laat. Kiel Met ingang van volgend jaar worden de wereldkampioen schappen ;.eiïen in de elf olympi sche klassen gezamenlijk gehou den. Dat heeft het hoofdbestuur van de internationale federatie (ISAF) m St. Petersburg besloten. Het eerste gecombineerde WK vindt in 1999 in Melbourne plaats. De strijd om de 'olympische' we reldtitels wordt eens in de vier jaar georganiseerd, in het jaar voor de Olympische Zomerspe len. Voor het mondiale toptoer nooi van 2003 hebben Denemar ken. Spanje en Duitsland al inte resse getoond. Peking Wereldkampioene sprint Marion Jont5 wil in Sydney 2000 alles winnen wat er te win nen valt. De op één na snelste vrouw van de wereld heeft haar tinnen gezet'op'olympisch goud bij de 100,200 en 400 meter, 4x100 m estafette en het verspringen. „Mijn droom is vijf olympische ti tels." liet de 22-jarige Amerikaan se in China weten. Jones verbeterde dinsdag in Chengdu haar persoonlijke top* tijd op de 100 meter. Ze finishte in 10,71Daarmee kwam zij weer een beetje dichter bij het superieure wereldrecord van 10,49 dat Flo rence Griffith-Joyner bij de Spe len in Seoul in 1988 liep. „Ik denk dat ik nog wel sneller kan," zei Jones. „Ik ben nog jong en zit nog in de beginfase van mijn loopbaan." Gent Voor wielrenner Scott Sunderland, onzacht in aanra king gekomen met de auto van TVM-ploeg!eider Cees Priem in de Amstel Gold Race. is de dag van morgen nog ver weg. Sunder land verblijft tot dan op de afde ling neurochirurgie van het Gent se ziekenhuis: hem wacht nog een flinke tijd van revalidatie. Het gesprek verloopt aanvanke lijk vlot. m het Nederlands. Maar dra stokt de woordenstroom van de Australiër. Zelfs overschake len op Engels biedt maar ten dele soelaas. Sunderland is óp. niet meer dan een schim van de top sporter die hij drie weken geleder, was. „Of ik ooit nog renner zal worden? Dat weel ik niet. Ik ben al blij toe dat ik vandaag gewoon dit gesprekje kan voeren." Herinnert Scott Sunderland zich iets van de ongelukkige 'touché' die op 30 km voor de finish plaats had? De aanrijding, de verschrik kelijke val met het hoofd vol op het wegdek, bijna overreden nog door zij neigen Palmans-volgauto, het transport per helikopter naar het AZ in Maastncht, de over brenging naar Gent: één blinde vlek. „Ik herinner me nog een gesprek met mijn ploegleider, vier kilome ter voor ik viel: dat is echt alles. Pas na de spoedoperatie in Gent had ik alles weer op een rijtje, Wat heet: toen ik zondagavond wak ker werd. lachte ik mezelf zowat een ongeluk. Ik zat compleet on der de morfine. De pijn stak pas de volgende ochtend de kop op. Tot vandaag heb ik barstende hoofdpijn en verschrikkelijke pijn in mijn nek en rug." Sunderland, de dag na de Gold Race a! ontslagen uit het Maas trichtse hospitaal, kroop na de ambulancerit naar Gent door het oog van de naald. ..In Nederland achtten de dokters het niet nodig een scan van mijn hoofd te ma ken. 'Driedubbele hersenschud- Uanes Gordon Eraser heeft de tweede ritzege in zijn professionele wielerloopbaan geboekt. De 29-jarige Canadees was de snelste in de eindsprint van de twee de etappe van de Ronde van Asturië. Na 184 kilometer van Gi- jon naar Llanes versloeg de vierdejaarsprof uit de Amerikaanse Mercury- ploeg de Spanjaard Os car Freire en de Nieuw- Zeelander Julian Dean op de meet. Eerder zege vierde Fraser vorig jaar in de Midi Libre. Laurent Jalabert bleef leider in het klasse ment. De Fransman ein digde gisteren als dertiende in dezelfde tijd als de winnaar. Hij heeft een voorsprong van zeventien seconden op de Spanjaard Olano. De Duitser Jürgen Werner won in Tsjechië de zesde etappe in de Vre- deskoers, van Teplice naar Karlovy Vary over 173 kilometer. Hij troefde zijn landgenoot Dirk Müller af in de sprint. De Amerikaanse koploper Chann McRae kwam met onder anderen de Deen Bjame Riis ruim vijf minuten later over de finish. Hij bleef leider in de alge mene rangschikking, met ruim één minuut voorsprong op zijn land genoot Steffen "Wesemann. Riis, twee jaar geleden winnaar van de Tour de France, is vijfde op 1.33. ding', luidde de diagnose. Ze wil den me daar, na een oppervlakki ge check-up, zelfs zaterdagavond al naar huis sturen. Slechts op aandringen van mijn vrouw hiel den ze me een nacht in observa tie." „Sabine had door dat er méér aan de hand was. en regelde ?e 's och tends vervoer naar het ziekenhuis in Gent. "Vijf tot zes uur wachten op een ambulance voor internatio naal transport', kreeg ik te horen. Gelukkig bleek de broeder op de ambulance, een wielerfreak. mijn naam te kennen. Een uur later kon ik al vertrekken." .Achteraf heeft die man mijn le ven gered. Toen ik in Gent aan kwam puilden mijn ogen uit mijn hoofd, zó groot was de druk op mijn hersenen. Bleek dat ze in Maastncht een bloeding tussen de hersenen en de schedelpan over het hoofd hadden gezien." De 31-jarige Palmans-kopman heeft de beelden van het incident met Priem nog niet bekeken. „Geen zin. Ik heb andere zorgen aan het hoofd. Eerst beter worden pas dan bekijk ik welke gevolgen dit ongeval voor de rest van mijn carrière heeft. Of ik boos ben op Cees Priem? Daar kan ik niks zin- Of Scott Sun- nigs over zeggen. Alleen dit: als ik derland ooit op training tegen een voetganger nog weer op fiets, ben ik bet die in de fout gaat. de racefiets Ais een renner tijdens een wed- zal kunnen strijd door een auto wordt aange- klimmen, is reden, is de bestuurder van die nog maar de wagen verantwoordelijk. Dat vraag. De Au- staat buiten kijf." straliër ver- „Of ik Priem gerechtelijk zal ver- laat morgen volgen, hangt af van het gebaar hetzleken- dat TVM zal doen. Als alles naar huis in Gent wens verloopt, mis ik een flink ge- en wacht een deelte van het lopende wielersei- langdurige re- zoen. Vergaat het me slechter, validatie, dan moet ik een ander vak zoe- Zondergaran- ken. De dokters kunnen me op dit moment geen garantie gever» dat ik ooit nog als wielrenner aan de Pel» Joost Winnink staat 751e op de wereldranglijst tennis. Een duike ling van ruim 500 plaatsen sinds zijn laatste wedstrijd. Die speelde hij op 3 augustus. Met Dennis van Scheppin gen voor Neuss in de Duitse Bundes- liga In die competitiewedstrijd liep de 26- jarige Drent een onschuldige blessu re op aan de rechter enkel Onschul dig in de ogen van clubarts Teuber van Neuss. Negen maanden later is Winnink bijna de Van Basten van het tennis. Een botscan moet binnenkort uitwijzen of hij zijn tennisloopbaan kan voortzetten. Winnink heeft een advocaat in de arm genomen. Hij heeft een claim tot schadevergoeding ingediend tegen Teuber, niet tegen de dub, „Teuber heeft twee keer de spuit in de enkel gezet," aldus Winnink. „Na de twee de was er iets goed mis in de enkel." Het vermoeden bestaat dat de enkel zwaar geïnfecteerd is geraakt omdat bij de tweede injectie de hygiënische procedure niet is gevolgd. De blessu re wordt daarna van kwaad tot erger. ,3U een uitwedstrijd in Berlijn werd ik met hoge koorts acuut In een zie kenhuis opgenomen. Daar werd de infectie vastgesteld." De behande ling bestaat uit intraveneuze injec ties met antibiotica. „Ik kreeg kruk ken om me voort te bewegen, mocht de voet absoludt niet belasten." Bij terugkeer in Neuss vermoedt Teuber dat een gescheurde slym- beurs de oorzaak van de ontsteking is. Drie weken later kan Winnink nog steads niet lopen. Eind augustus gaat hij voor een second opinion langs bij Harry Eikelaar, orthopedisch chirurg in het Martini-ziekenhuis in Gronin gen, Die constateert op de MRI een abces als gevolg van een zware infec tie door een resistente bacterie. „Er zat gewoon een gat in mijn voet De huid was afgestorven." De genezing verloopt buitengewoon langzaam, pas eind december is de wond dicht. Vier maanden later kan Winnink nog steeds niet tennissen. „Het sprong- gewricht zit vast," heeft bondsarts Ba bet te Pluim van de KNLTB vast gesteld. „Ik kan wel weer lopen, maar mag de voet nog steeds niet ex treem belasten." Stoppen met ten nissen wil de Groninger nog niet. „Ik kan nog wel een tijdje mee. En een afscheid na een jaar blessureleed wil ik zeker niet" Een hoogvlieger in het circuit is Win nink niet. Zijn hoogste ranking was 152e, half 1996. Het aantal grand slams is beperkt tot één: de US Open 1995 waarin hij in de eerste ronde Rusedski, de finalist van 1997, ver sloeg. „Bc moet helemaal opnieuw beginnen," erkent Winnink. „Met mijn huidige ranking kom ik niet eens in aanmerking voor de kwalifi caties van challengers." Satellites, nog een stapje lager, be staan niet meer in het tennis. Die zijn vervangen door zogenaamde Futures „Geen idee wat dat voorstelt," aldus Winnink. „Maar by mijn rentree mag ik negen toernooien gebruik maken van mijn beschermde ranking, de plaats waarop ik stond toen ik gebles seerd raakte. En die negen toernooien moet ik punten pakken." Het verlies aan inkomsten probeert Winnink te verhalen op dokter Teuber. „Ik ben ai negen maanden een tennisprof zonder inkomen. Experts zetten vraagtekens achter de medische be handelingvan de clubarts van Neuss, Ik heb mijn enkel als bewijs." Rome Richard Krajicek heeft zich geplaatst voor de derde ronde van het tennistoernooi van Rome. De Hagenaar won gisteren - bij 35 graden in de scha duw - met 6-3 6-3 van de Fransman Nicolas Escudé. Sjeng Schalken werd in de tweede ronde uitgescha keld. Hij verloor met 6-2 3-6 1-6 van de Nieuw-Zee- Iander Brett Steven. Krajicek was in 1996 verliezend finalist (tegen Mus ter) in het toernooi op het Romeinse gravel. Zover is hij nu nog lang niet. In de derde ronde stuit hij op de Rus Jevgeni Kafelnikov, die zich in drie sets langs de Amerikaan Todd Martin worstelde. Schalken kon zijn overwinning op Pat Rafter geen passend vervolg geven. De Limburger verloor van Stevens die zich vooral op snelle banen thuisvoelt. Breda Jan Timman heeft de spanning in de Steij- siger tweekamp in Breda weer een beetje terugge bracht. Hij won - met wit - de zesde partij, Loek van Weiy leidt met 3.5 tegen 2,5 punt. De tweekamp gaat over tien partijen. In de Siciliaanse partij kwam Van Wely er niet aan te pas. Een dubbel kwaliteitsoffer op de zestiende zet blies de koningsstelling van Van Wely op. Het loper- paar van Timman domineerde het bord en degra deerde de torens van Van Wely tot marionetten. UtrechtBert van Vlaanderen en Luc Krotwaar ver schijnen zondag in Utrecht aan de start van de halve marathon. De hele marathon, die voor de 21e keer wordt gehouden, moet het zonder grote namen doen. Luc Krotwaar, die vorig jaar oktober in Eindhoven nationaal marathonkampioen werd, wilde zich on langs in Rotterdam kwalificeren voor de EK in Boe dapest (augustus). Maar Krotwaar stapte halverwege uit. De Bussummer loopt wellicht begin juni in Twente zijn volgende marathon. Voor Bert van Vlaanderen is het zijn eerste wedstrijd na de Rotterdam Marathon, waar hij met een nieuw persoonlijk record van 2,10.27 een periode van meer dan twee jaar van blessures en mislukte marathons afsloot. „Ik weet niet hoe ik er voor sta, ik heb alleen getraind. Niet zo veel ook en dat bevalt me goed." Berlijn - In de Oostduitse zwemsport is in 1977 een omvangrijke proef gedaan met mannelijke hormo nen. Dat blijkt uit documenten van de toenmalige ge heime dienst van de DDR, de Stasi. De officiële pa pieren kwamen gisteren aan de orde tijdens het eer ste dopingproces in Berlijn. De zogenoemde ondersteunende middelen werden uitgereikt aan 6'1 leden van de nationale zwemploeg, afkomstig van de tien grote zwemdubs in de DDR. Meisjes kregen elk twee keer 200 milligram van het hormoonpreparaat turinabol uitgereikt, jongens moesten 400 milligram innemen, De minderjarige zwemmers wisten niets van de systematische do- pingpraktijken. Ze dachten dat het om vitamines ging. Zwemmers boven de achttien jaar werden vol gens de Stasi-dossiers wel op de hoogte gebracht van de kunstmatige preparatie, Hun trainers moesten er op toezien dat ze zich aan hun allesomvattende zwijgplicht hielden. De geheime documenten van de Stasi beroepen zich op verklaringen van een medewerker. Daarbij zou het gaan om de vroegere arts van de Oostduitse zwembond, de inmiddels 70-jarige Lothar Kipke. Hij beriep zich gisteren op zijn zwijgrecht wegens de strafzaak die tegen hem aanhangig is gemaakt. Schiedam Eersteklasser SWSMC krijgt ruimschoots de tijd om zich op te laden voor het tweede - en alles beslissende - deel van de nacompetitie. Het komt pas in het Pinksterweekein- de in actie, maar heeft dan wel ge lijk een dubbel voor de boeg. SWSMC (IB) moet met de num mer 12 van de hoofdklasse A en de winnaar van de nacompetitie in IA uitvechten wie komend sei zoen in de hoofdklasse uitkomt. De eerste wedstrijd, die tussen de hoofdklasser en winnaar van IA, is zondag 24 mei. SWSMC speelt zaterdag 30 mei haar eerste duel en moet Tweede Pinksterdag (maandag 1 juni) weer opdraven. Die dag is de overschrijvingster mijn al verlopen. Voor ploegen die dan nog in de nacompetitie zitten - benadrukt de KNVB - worden daarop geen uitzonderingen ge maakt. De brievenbus van het bondsbureau in de Alexanderpol- der gaat zondag 1 juni om twaalf uur's nachts dicht. Schiedam—WK, dat zich dankzij het 4-4 gelijkspel van afgelopen zaterdag tegen WDS de winnaar van de nacompetitie in de derde klasse C mag noemen, begint het cruciale vervolg met een uitwed strijd tegen Heinenoord. Het duel zateidag begint om 14.30 uur. Voor Heinenoord staat handha ving in de tweede klasse op het spel. WK en de SSS (winnaar na competitie 3D) strijden voor pro motie, Bij een gelijkspel of winst voor WK spelen de Schiedam mers zaterdag 23 mei thuis tegen SSS. Verliest WK, dan komt SSS donderdag 21 mei naar Kethel. Door Sander Sonnemans Hoek van HollandHoezo maf van windsurfen? Knots-knettergek kan je beter zeggen. In de goede zin van het woord natuurlijk, want Geert-Jan Middelkoop heeft ze allemaal keurig op een rijtje. Hij heeft een normale baan, ziet er gewoon uit, alleen is hij hele maal 'gestoord' van windsurfen. Hij verhuisde er zelfs speciaal voor naar Hoek van Holland. Maf van windsurfen? Dat kan je wel zeggen ja! Middelkoop (31) moet er zelf om lachen. „Ja, windsurfen is het he lemaal, Ik heb mijn leven eigen lijk niet anders gedaan. Het is een Hoek van Holland De strijd om de Nederlandse titel wind surfen is afgelopen weekeinde van start gegaan in Bruinisse en gaat door tot en met het weekeinde van 19 en 20 sep- ♦omTvst» Het volledige programma; 16- 17 mei Noordzee, Katwijk 30- 31 mei, 1 juni Noordzee, Zand- voort *6-7 juni Noordzee, Noordwijk 4-5 juli Noordzee, Hargen 29-30 augustus, Noordzee, Hoek van Holland 5-6 september Noordzee, Wijk aan Zee 19-20 septem ber Seheveningen. dure sport, maar ik heb er al mijn geld voor over en ben er voor naar de kust verhuisd." De surfer uit Hoek van Holland neemt deel aan de wedstrijden om de Nederland se titel windsurfen, die vorig weekeinde op het Grevelingen- meer zijn begonnen. Voor ko mend weekeinde staat Katwijk op het programma en Middelkoop is er bij. Althans, als er genoeg wind staat. Want de surf-freak is van het zogenoemde course-varen (op het water met boeien uitgezet par cours) afgestapt en gaat alleen nog maar de voor wave-wedstrij den. En die zijn alleen aantrekke lijk als er veel wind staat. „Het course-varen was in de loop der jaren mijn specialiteit gewor den," praat Middelkoop honderd uit over zijn ontembare passie. „Maar de wave-performance, zo als dat heet, is toch wel het leuk ste. Je kan veel meer kunstjes uit halen, maar omdat bijna iedereen de wave doet, wordt het wel steeds moeilijker om te winnen. Omdat het course-varen me zo onder hand een beetje de neus uitkwam, ben ik me min of meer gaan toe leggen op de wave-wedstrijden. Dat is veel spectaculairder en het is ook veel leuker om op te trai nen. In ben daar afgelopen winter voor naar Zuid-Afrika geweest. Daar heb je een constante wind. Magnifiek gewoon." Talent Zo'n twaalf jaar was 'ie - denkt hij zelf - toen hij voor het eerst op een surfplank stond. Ergens in Zuid- Frankrijk was dat. Ondanks dat Geert-Jan Middelkoop in volle actie. De su rf er uit Hoek van Hol land bestijgt morgen de piank in Kat wijk; tenminste als er genoeg wind staat. Foto Geert-Jan Middelkoop hij telkens koppie onder ging, nestelde het surf-virus zich toch in zijn nog jonge lichaam en is ei nooit meer uit geweest. Er werd een 'plank' gekocht en zo'n beetje de hele familie beklom het vaar- toestel op de Haringvliet. „Ik heb surfen geleerd in Hellevoetsiuis," herinnert Middelkoop zich haar scherp. „We woonden daar. Later ben ik eerst naar Seheveningen verhuisd en daarna naar Hoek van Holland. Voor het surfen ja. ik ben er helemaal gek van. Ik was een j aai' of zestien toen ik voor het eerst aan een wedstrijd deelnam. Ik bad talent, werd me wel eens verteld. Zodoende ben ik eerst clubwedstrijder» gaan varen waar na ik vanzelf in het internationale circuit terecht kwam Middelkoop, werkzaam als logis tiek manager en sinds kort actief in catamaran-zeilsport, heeft zo'n beetje overal in Europa aan wed strijden meegedaan. Een dure hobby. De kustbewoner beaamt dat. „Ja. dat is het zeker. Je moet vooral in het begin behoorlijk in vesteren. Maar ik heb er altijd al mijn geld voor over gehad. Toen ik pas begon, ondersteunden mijn ouders mij financieel en had ik al lerlei baantjes om de sport te kun nen bekostigen. Kijk, en als je dan op een bepaald moment opvalt tij dens wedstrijden, dan komen de sponsors vanzelf. Maar geloof me. er moet altijd geld bij. Denk maar aan de kosten die je maakt als je in het buitenland vertoeft; het vervoer van de materialen, de huur van de accommodatie waar je verblijft en de reiskosten. Dat kan aardig oplopen." Middelkoop blijft zijn grenzen verleggen. Sinds enige tijd ver toeft hij als het weer het toelaat, ook met een catamaran op het wa ter. „Dat gaat wel lekker. Mijn zeilmaat Chris Krijthe en ik heb ben in *s Gravenzande en Hoek van Holland aan twee clubwed strijden meegedaan en die allebei gewonnen." Hoek van Holland: het is zijn thuishaven en daar wordt eind au gustus voor de nationale surftitel gestreden. Wind of geen wind, dan is hij er zeker bij. „Dat is een thuiswedstrijd, dus ben ik eigen lijk wel verplicht op aan alle on derdelen mee te doen." Kort en bondig In Sporthal Groenoord wordt zaterdag 16 mei een bowls-toemooi gespeeld De eerste ballen worden om 10.00 uur geworpen en de toegang is gratis Za terdag 23 en zondag 24 mei worden op de zelfde loca tie selectiewedstrijden voor het NK bowls gespeeld VDL'er Ruud den Engelsman is sinds kort vader van een dochter: Suzanne is de naam Voormalig Excelsior Maassluis-voetballer Robin Gouka heeft er weer een dochter bij Anoek heet de tweede Gouka- telg Ook ODC'er John Lecluse verwelkomde een kleintje Jaimy is de naam van de nieuwe aanwinst Op donderdag 21 mei (Hemelvaart) wordt bü DVO'32 weer het Piet Zegers-loernooi gespeeld Deelnemende verenigingen zijn Deltasport, Feye- noord, Fortuna, Hekelingen, HSC, HVO en Zwalu wen Bij WK regende het zaterdag tijdens de na- competitiewedstrijd klachten over het bier Omdat de 'buizen' niet aan te slepen waren, werd lauw ger stenat verkocht De tappies waren wél op tempera tuur en vonden in een flink tempo gretig aftrek „Een vat per uur," meldde barman Joost van der Helm Nog nooit vertoond: S VBPW dat met het hele eerste elftal na een wedstrijd bij de tegenstander een krat bier komt brengen De Harga-ploeg toonde vo rige week na het afscheidsduel van Chris van Gelde ren. Rob Roeters en doelman Hennie van Buren (de laatste keeper met bril) duidelijk respect voor het RD-team Scheidsrechter John Dekker floot een kwartier voor het einde al af „Dat is gebruikelijk bij 'DPW" grapte aandachtig toeschouwer Paul Gunter Willem van Ravens acteerde tijdens de wedstrijd in een gele keeperstrui en was daarmee een perfecte immitatie van Maja de Bij In een grotere uitvoering dan Overigens worden alle gastspeters bedankt voor het invallen Jan Dijk, keeperstrainer bij de jeugd van ODC, gaat volgend seizoen ook de selectie keepers onder handen nemen j De op 7 juni geplan de familiedag van ODC gaat niet door De medewer kersavond van 6 juni wél Bij honk- en softbalver- eniging Holy zijn dagelijks acht vrijwilligers bezig met de nieuwbouw De vloeren liggen en binnen kort wordt gestart met de opbouw van de kleedka mers Ook PPSC'er Remco van der Lugt verkast naar HBSS K&B is wel honkvast. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (far 010- 4265227) en in de avonduren onder 0104004310. DONDERDAG 14 MEI VOETBAL Rotterdams Dagblad Toernooi: 13.30 8WSMC-LMO.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7