f1^ Jelle leeft in geleende tijd Agenda Ontwerp voor fusieziekenhuis vraagt om een bijnaam Schiedam verwijdertdoorn in het oog': NS-station heeft een nieuwe naam Elke keer als er een functie uitvalt, is de schrik groot. et>am Centrum Abonnee Service Rotterdams Dagblad Zaterdag 16 mei 1998 Huis Esperanza slaat er op een kleurig bordje aan de Noorddijk 18 in Maassluis. Huis van hoop en verwachting. Die naam heeft de ambtenaar van de burgerlijke stand Jelle (27) en Sonja van 't Hof (30) meegegeven op de dag in september van het vorige jaar dat zij een echtpaar werden. Jelle was toen al vier maanden 2ick en juist geopereerd aan een tumor in zijn hoofd. Een tweede operatie volg de en nu ondergaat hij een chemokuur. Meer kunnen de artsen niet voor hem doen, Jelle hoopt net ais Mitchell Brugman uit Vleuten op hulp van de Amerikaanse arts Burzynski. Het ontbreken van geld is echter een groot struikelblok. Door Conny Taheij Maassluis Het is als een boze droom, die werkelijkheid wordt. Op de dag dat Sonja en Jelle van 't Hof de sleutel van hun nieuwe huis ophalen en de koopovereenkomst gaan teke nen op 16 juni 1997. krijgt Jelle een vreselijke boodschap te horen. In zijn hoofd zit de kwaadaardigste, snelstgroeiende hersentumor die bekend is. De verwachting is dat hij nog maar zeveneneenhalve maand te leven heeft, Even verdwijnt de grond onder hun voeten. Jelle vertelt zijn verhaal uiterlijk rustig. Af en toe glinsteren zijn grote, verdrietige ogen. Hy zit m een makkelijke joggingbroek op een grote blauwe hoekbank die duidelijk ook dienst doet als rust plek. Zijn vrouw Sonja is naast hem aangeschoven en is zicht baar bezorgd Jelles gezicht is op gezwollen door de medicijnen en door zijn kortgeschoren haar schemert een litteken. De dag is slecht begonnen: zijn been wilde niet meer. In de loop van de dag keert de kracht terug en kan hij. zij het wankel, weer lo pen /onder /ich aan bank. tafel of muur vast te houden. Elke keer als er een functie uitvalt, ts de schrik groot. Jelle leeft in geleen de tijd. De zeveneneenhalve maand die hij van de artsen heeft gekregen, ligt al bijna vier maan den achter hem Jelle wil /ijn verhaal graag vertel len om duidelijk te maken wat er op je afkomt wan neer je wordt ge confronteerd met een dergelijke ziekte Met de Thuis/org die moeite heeft om een rolstoel op tijd af te leveren, oen ziekenfonds dat de alternatieve geneesmidde len met vergoedt, met extra kos ten die het dieet met zieh mee brengt. artsen die niet willen mee werken aan een behandeling door de Amerikaanse arts Burzynski. „En dan de mensen die zeggen: veel sterkte en geniet nog maar even samen." Sonja slikt en kijkt vol liefde naar haarman. Dan ver volgt ze: „Ze bedoelen het wel goed en we doen ook ons best Maar ze hebben geen idee wat voor kopzorgen we hebben van wege alle bijkomende kosten en de tegenwerking Onze financiële reserve is inmiddels op We heb ben de krant opge/egd om de al ternatieve middelen te kunnen betalen De telefoonrekening is hoog. En de boodschappen zijn duur- suiKervrijt? jam bijvooi- beeld kost al het dubbele van ge wone Mandarijn Direct na de ontdekking v.n de tumor iv Jelle geopereerd .Ze vonden m mijn hoofd een flinke mandarijn met uitsteeksels, die verweven zitten met mijn hersen weefsel Tachtig procent hebben ze weggehaald en na bestraling is de tumor gestabiliseerd." vertelt Jelle Maanden ging het goed. tot ze m januari een midweekje weg gingen. Sonja. „We proberen dat af en toe te doen. Dan heb je ten minste echt rust De nacht voor we ver trokken had Jelle al hoofd pijn. maar na overleg met de huisarts zijn we maandagochtend toch gegaan Dinsdagmiddag za ten /e weei in het ziekenhuis. De 23ste ging Jelle opnieuw onder het mes en werd een stuk aange tast weefsel verwijderd Acht dagen later was de Maasslui- zer weer thuis, tot verba/mg van de artsen ..Na de vorige operatie heeft het herstel twee maanden geduuid Ik volgde toen voor tachtig procent een moderne ver sie van het Moerman-dieet Sinds dien heb ik dat opgebouwd naar honderd procent en daarnaast slik ik vitamines en mineralen." Inclusief zijn medicijnen zijn het per dag 41 pillen. Hij eet suikervrij, volkoren, vege tarisch, een kilo fruit en ?.o*n ze ven ons onbespoten groenten per dag. Jelle vertelt: ,.De artsen dan ken het aan de operatie dat ik zo snel weer op de been was Okee, ze hebben goed werk gedaan. Maar volgens ons is het een com binatie van operatie, medicijnen, dieet, vitamines, mineralen, zelf- hypnose. fysiotherapie en mijn ei gen instelling. Eén en éen is drie Dat verklaart volgens het tweetal ook dat Jelle de eerste weken he lemaal niet ziek was van zijn che mokuur. Hij is nu bezig met de tweede ronde en de vermoeidheid en misselijkheid slaan langzaam toe Er is twintig tot dertig proeent kans dat de kuren aanslaan, waar mee hij zijn leven opnieuw vier tot zes maanden kan rekken. „Die onzekerheid is vreselijk. We proberen van dag tot dag te leven. Maar na de chemokuren zijn we uit be handeld in Ne derland." Met zeer grote be langstelling heeft het Maassiuise echtpaar de verhalen in het Rotterdams Dag blad gevolgd over de reis van de 6- jarige Mitchell Brugman. Hij is half april teruggekeerd uit Hous ton na een behandeling met een medicijn dat is ontwikkeld door Burzynski. Jelle en Sonja hoopten dat de Stichting Mitchell hen kon hel pen Maar de Stichting heeft met de landelijke acties aanmerkelijk minder geld binnen gekregen dan verwacht, „Ze beloven heel veel. zelfs hele grote bedragen, maar storten, ho maar," zegt Pauline Slootman van de stichting. „We hadden gehoopt ook Jelle te kun nen helpen, maar nu mogen we blij zijn als we alle kosten voor Mitchell kunnen dekken." Bij de stichting hebben tot nu toe geen mensen aangeklopt om financiële steun. Wel om informatie over Burzynski. „De man heeft niets te verbergen. Hij hoopt juist dat Mit chell de doorbraak betekent voor Europa. Maar de regering staat zijn behandeling niet toe in Ne derland." Ook Jelles artsen m het Daniel den Hoed Ziekenhuis in Rotter dam staan afwijzend tegenover hun Amenkaanse collega. „Ze- willen mijn gegevens met naar de contactpersoon in Eindhoven stu ren. zodat hij kan zien of ik gehol pen kan worden, De artsen zeg gen dat Burzynski niet bewezen heeft dat zijn medicijn werkt cn dat hij er flink op verdient. Nou, dan zal dat zo zijn. Het gaat om ons, niet om een conflict tussen artsen. We zullen ook niet stoppen Jelle en Sonja van 't Hof hou den hoop op een goede afloop. Zeker nu blijkt dat een behan deling door de Amerikaanse arts Burzynski mogelijk is. Al leen het geld ontbreekt hen nog. Foto Roel Dijkstra met de chemokuur. Maar door hun opstelling worden er wel deu ren voor ons dichtgegooid," zeg gen ze teleurgesteld. Moeilijk De tegenwerking kost hen enorm veel energie -energie die ze be ter kunnen gebruiken. „Waarom moet het nou langs de moeilijke weg, met slingers en kronkels? Het is al moeilijk genoeg om van A naar B te komen," vraagt Sonja zich vertwyfeld af. Met hulp van de huisarts heeft ze zelf een me disch dossier samengesteld en naar de Eindhovense arts ge stuurd. Hij berichtte gisteren, tot hun grote vreugde, dat een behan deling mogelijk is. Volgens de arts is de Burzynski-methode in de Verenigde Staten inmiddels erkend, en zou het voor de hand liggen om een neuroloog of onco loog in Nederland de behandeling te laten uitvoeren of voort te zet ten. De Maassluisers zijn weer vol hoop, maar geld blijft een groot probleem. Voor de behandeling, de reis en het verblijf hebben ze minstens zestigduizend gulden nodig. „Desnoods verkopen we het huis om naar Amerika te kun nen. We grijpen alle strohalmen aan." Sonja gebaart met haar han den in de lucht als kon ze zich er gens aan vastgrijpen. Vastgrijpen kunnen ze zich wel aan de vele echte vrienden en de houding van hun beider werkgever Hoogvliet supermarkten, het bedrijf waar ze elkaar vier jaar geleden hebben ontmoet. Jelle werkte als assis- tent-fiUiaalleider in opleiding. Sonja is chef-slager en werkt sinds enige maanden drie dagen per week als dcmonstratrice in één van de filialen in de regio. Jel le gaat met haar mee en doet licht werk naar eigen inzicht. „Je kunt je niet voorstellen dat vakken vul len zo'n mooi werk kan zijn," grijnst hij. In het ontwerp voor het fusieziekenhuis Isde par keerruimte (linksboven) aan de andere kant van de Poldervaart gepland. Het is nogonduidelijk of dateen grote viakkeruimte wordt of dat er een parkeergarage wordt neergezet, «lustra- tie tGM Architecten Schiedam Het nieuwe zieken huis dat wordt gebouwd by N3- station Schiedam Nieuwland zal vier verdiepingen tellen. Het hoogste punt van het ziekenhuis dat ontstaat uit een fusie van het Schiedamse Sehieland en het Vlaardmgse Holv Ziekenhuis wordt maximaal negentien meter. Het is de bedoeling dat de eerste patiënten vanaf 2002 behandeld kunnen worden m het fusiezie kenhuis De concept-tekeningen die deze week zijn gepresenteerd maken in een oogopslag duidelijk dat het nieuwe Schiedamse gebouw waarschijnlijk snel een bijnaam zal krijgen in de volksmond. Ge zien de vorm van het gebouw lig gen bijnamen als 'hardloper', 'jog ger' en 'runner' voor de hand. Het concept-ontwerp van EGM Archi tecten vertoont namelijk veel ge lijkenis met onderlichaam van een rennend mens. De nieuwbouw zal verrijzen op de driehoekige kavel grond tussen het NS-spoor, de Nieuwe Dam- laan en de Poldervaart. Hel ge bouw krijgt twee hoofdingangen: een aan de kant van de Polder vaart en een aan de spoorzijde. Deze komen beide uit irt de cen trale hal. Op en rond deze plek zyn de algemene publieksfunc ties en de restauratieve en recrea tieve voorzieningen voor patiën ten en bezoekers gepland. Zo is het de bedoeling dat bibliotheek, winkels, fysiotherapie, apotheek, restaurant, thuiszorgeentraie en magazijn op de begane grond ko men. Maar ook de centrale huis artsenpost, het mortuarium, op name en spoedeisende hulp moe ten hier komen. Op de eerste en tweede verdieping komt een zoge noemd poliplein dat de toegangs poort vormt tot de poliklinieken en de diagnostische afdelingen. De trappen en liften die in het midden van het complex liggen, vormen de verbinding tussen de centrale hal en het poliplein op de eerste en tweede verdieping. Be zoekers voor de verpieegafdelin- gen kunnen gebruik maken van de liften en trappen aan de noord en zuidzijde van de binnenruim te. De eerste verdieping zal behalve het poliplein ook de verpleegafde- Img cardiologie, radiologie en de trombosedienst huisvesten. Een verdieping hoger worden de kin derverpleging. verlosafdehng, verschillende laboratoria en de kiddiiidfdeiing gehuisvest. Op (Ie derde etage zijn de dagbehande ling en -verpleging, operatieafde- ling. en het pathologisch laborato rium te vinden. Op de bovenste verdieping moeten de aula, facili taire en technische dienst, bed dencentrale, het personeelsi£S- taurant en de ruimtes voor admi nistratie en bestuur komen. Parkeergelegenheid komt aan de andere kant van de Poldervaart. Voorlopig wordt uitgegaan van een parkeerruimte met zo'n ze venhonderd plaatsen. De raad van bestuur moet nog een beslis sing nemen of dit een grote ruim te wordt of dat wordt gekozen voor een parkeergarage met twee verdiepingen. Het conceptplan voor het fusiezie kenhuis dat zorg zal bieden aan de bevolking van Vlaardingen, Schiedam, Maassluis, Hoek van Holland en het westelijk deel van Rotterdam, is onlangs door de laad Vdii bestuui ddiigebuden ddn alle betrokken partijen in en bui ten het ziekenhuis. Aan de hand van hun aanmerkingen en wen sen zal de definitieve indeling worden vastgesteld. Het is de be doeling dit nog voor de zomerva kantie af te ronden. NS-dlrecteur De Zeeuw bood wethouder Hafkamp gisteren een vertrektijdenbord op wieltjes aan. Het bord zal voorlopig in de Stadswinkei worden gezet en bij voorstellingen raar de ingang van het theater worden gereden. Foto Roger van der Kraan/Roet Dijkstra Door Edwin Comelisse SchiedamHet leek op het eerste gezicht een gebeurtenis van gering belang. Eentje die zelfs verdacht veel leek op een nieuwe recla mecampagne voor een oud wasmiddel. Bij na dere bestudering blijkt daarbij dat het nieuwe zich vaak beperkt tot het etiket. Veel vorm, weinig inhoud. Maar schijn bedriegt. En de symbolische naamswijziging die de NS-verte- genwoordigster gisteren voor het Schiedamse treinstation in petto had, was daar een goed voorbeeld van. Want onderhuids ging het gis teren om meer dan alleen een naamswijzi ging. Schiedam kreeg gisteren een flinke duw in de rug, een bijdrage aan het ontwikke len van zoiets als een stedelijk zelfbewustzijn. De woorden van de sprekers -wethouder L. A. Hafkamp namens de gemeente en com mercieel directeur M. de Zeeuw namens de NS - maakten het zonneklaar. Het ging hier niet slechts een nieuwe naam voor een oud station. Er speelde meer mee. Veel meer. Het verwijderen van een doom in hel oog, zo beti telde de wethouder de gebeurtenis. Het bui ten de deur zetten van die bemoeizuchtige grote broer Rotterdam. „Alsof Schiedam het verlengstuk is van Rotterdambrieste Haf kamp. „Het station ligt in Schiedam op een steenworp afstand van de binnenstad, en op ruime afstand van de grens met Rotterdam." NS-directeur De Zeeuw knikte instemmend toen de wethouder op de absurditeit van de oude stationsnaam wees. Ze had zelfs uitge zocht waaraan het NS-station de toevoeging Rotterdam West te danken had. Internationa le bekendheid - in het Schiedamse geval: het gebrek eraan - was de oorzaak dat in 1963 de naam Schiedam-Rotterdam West aan de sta tionsgevel werd bevestigd. „Jarenlang stop ten de internationale treinen in Rotterdam Noord maar dat was nou niet bepaald een sta tion met een internationale uitstraling," leg de De Zeeuw uit. „Toen er in Schiedam een nieuw station werd gebouwd, is er daarom voor gekozen dat nieuwe station de interna tionale functie van het Rotterdamse te geven. Maar wij hadden niet het idee dat de plaats Schiedam prominent voorkwam in de diverse buitenlanden. Dus om duidelijk te maken dat Schiedam dé plaats was om uit te stappen voor Rotterdam, moest dat ook uitkomen in de naam." Maar de intemaiionaie treinen behoren tot het verleden. Begin jaren negentig werd de laatste internationale trein nagewuifd. Voor de toevoeging Rottterdam West bestond dus geen enkele noodzaak meer. Het verzoek van de gemeente Schiedam om het NS-station die naam te geven die het verdiende, viel in goe de aarde bij de NS. Maar waarom zo lang ge wacht, waarom pas na acht jaar? Omdat het de eerste keer is dat er om is verzocht, ver klaarde De Zeeuw Bovendien was het een heel mooi moment, vertelde de NS-directeur. Het NS-station moest toch op de schop in ver band met de aanleg van de metro. Kon het ge bouw meteen van een nieuwe lik verf worden voorzien. Als het treinstation dan meteen de zelfde naam zou krijgen als het metrostation, werd het allemaal nog overzichtelijker voor deNS-cliènten. De Zeeuw had gisteren overigens nog een heuglijke mededeling. Met ingang van 24 mei zullen de intercitytreinen weer stoppen in Schiedam. Het schrappen van de snel treinstop zorgde een paar jaar geleden voor felle pretesten. De gemeente heeft de NS meerdere keren verzocht de beslissing terug te draaien. En opeens was ook daar volgens de NS-directeur de tijd rijp voor. Schiedam Centrum zal in de nabije toekomst namelijk uitgroeien tot het knooppunt voor openbaar vervoer voor de westkant van de Rijnmond. Bus, tram, trein en metro zullen hier vanaf 2002 (deepening van de metro) samenkomen. Dat levert dus veel reizigers op. En dan den dert de intercitytrein opeens heel wat renda beler over de rails. Zaterdag 16 mei VLAARDINGEN Pakoe rp taats Rijspl as/viad uct. Vogelexcur- Sie, 07.00u. Grote Kerk. Concert Gemengd Rijnmondkoor Vlaardingen. 20.15u. Wljkver- enigtng Hoevenbuurt. Bingo Hoofdsteden. 20 00-22.30u. Ebenhaezer kerk. Rommel en geramummarkt. 10 0Q-15.O0u. SCHIEDAM NME-centrum. Vogelexcursie, 07.00u. Wc Bla uwe 3 rug. Cd-, video-en platen beurs met Beatiefeest. 12.00u. Dc de 4 Molens. Bezoek molens i k v. nationale molendag, 13.00u. U- duina Basiliek. Concert Jubilato en In Hono- rem Dei. 13-30u Wc de Erker. Workshop pa pier maken, 14.00-16 OOu. Theater a.d. Scfiie. Waardenburg De Jong, 20.15u. Po dium Cafe. Kokopel'i, 22 OOu. Filmhuis. Wil de. 21.0ÖU Wc de Erker. Canbean-avond, 20.30u Dorpskerk. Vooqaarsconcert Harpe Davids, 19 30u. MAASSLUIS Surfvereniglng naast spoo rUJn, vogelexcur- sie.07.00u. HOEK VAN HOLLAND Kunstverllchtlngsmuseum. Handleiding in de oude vuurtoren. 13.00-16 OOu. ROTTERDAM Hist Museum 'Schlelandshuls' 11.0O- 17.00film: Rotterdam, Nieuwe Stad, de Doe len, Gr.z 19.30 Music for the millions. Biblio theektheater 20.30 Marijke Boon. Casino Rotterdam 20.00-01.00 Tno First Choice. C5 Jazz 22.00 Harry's Jazz Bluesband. Nlghttown 12.00 Kunstbende. Nlghttown Theatercafé 21.00 Niks Project. Podium Gallery X 23.00 Club Vibes. SKVR Muziek school Centrum-West 11.00-15.00 Workshop zang. Theatercafé Plan-C 22.00 Stiletto. Lantaren/Venster 21.00 Memoires uitdenjpingsjaren. Luxor Theater 20.15 Mrs. Einstein. O.T. Theater o/d Mullerpler 20.00 De vrouw van de zee, R'dams Centrum voor Theater20,30'de meimaand van het R'dams Centrum voor Theater', 'Winteravond'Rotter damse Schouwburg, Studio 20.45Tncks of memory. Gr.z. 20.15; 19.15 gesprek met An- tome Uitdehaag Die Prasidentmnen. Klz, 20 30Petra Stuk en Helga Drama. Theater't Kapelletje 20 30 Rose Theater Zuidpleln, Grz 20.15 Els de Schepper. Witte de With 20.00Ways of watching. Zondag 17 mei VLAARDINGEN UJnbaanhallen. Fotograviabeurs, 08.00- lè.QGu. Dc Bijenkorf. Thé-danssnt, 14.00- 16 OOu. SCHIEDAM Ontmoetingscentrum de Werf, Open dag, 10.30-14 OOu. Dc de 4 Molens. Koffie-in- loop, 11.00-13.OOu. Wc de Erker. Workshop papier maken, 13.00-16.00u. Woon zorg centrum Thurlede. Zondagmiddagconcert, 14 OOu, 't Hoefblad, wandelingdoor Beatnx- park. 14.00u Podium Café. Op zondag kan het anders, 21.30u HOEK VAN HOLLAND Kunstverhchtlngsmuseum. Rondleiding in de oude vuurtoren. 13 00-16.00u. ROTTERDAM Hist, Museum 'Schlelandshuls' 11,00- 17 00 film: Rotterdam, Nieuv/e Stad. Hlst- .Mus. De Dubbelde Palmboom 14.00 Spe ciale Kinderrondleidmg. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 14 30 Macbeth Moorde naar. de Doelen. Jurnaanse Zaal 14.30Zon dagmatinee. Casino Rotterdam 19.00- 24,00 Tno First Choree. Nlghttown Theater café 14.300urway, Rotown22,00Di3boliks. Theater Zukfp lain, Gr.z. 20.15 Da Nederiied Connectie. O.T. Theater a/d Mullerpler 16.00 De vrouw van de zee, Rotterdamse Schouwburg, KJ.z. 20.30Petra Stuken Helga Drama, Theater'tKapeUefJe 14,3QJ?ose. Bi bliotheek, leescafé 12.00 De Goor-Het- Maar-ln-Mijn-Pet-Show. Theater de Evenaar 15,00 Textiel van het eiland Sumba uit de doeken gedaan, Dia-lezmg. 13.00- 16.00 Demonstraties ikat weven. Witte de With 20.00 Ways of watching. Zaal de Unie 14.30 Cuituufdepat: Rotterdam Modestad. Bioscopen Van 14 t/m 19 mei. ROTTERDAM Cinerama 1: Titanic' (12! dag. 14.15-20. Cin.2: 'As good as rt gets' (al) dag. 18-21,15, do.vr.ma.di.ook 14. Cin,3: 'Kleine Teun' (al) dag. 12.45-15.30-18.45-21.3Q.Cin.4: "Wag thedog- (al) dag. 13-15-45-19-21.45. Cin.5: "Wings of the dove' (al) dag. 13.15-15.45- 19.15-21.45. Imax Theater: The Irving sea' (al) dag,<beh- .za.) 18, ma.ook 13. 'Amazon' (al) dag. 15-17, do.di.ook 13, ma.ook 12. 'Everest' (al) dag. (beh.za.) 14-16-19.15, za. 14-16-18-20.'Tt- tamc'(12}öag.fbeh za.)20.15,za 21.15.2a- .20.OOk 10. Ven.l- 'De Poolse Bruid' (12) dag. 20. vr.ook 14.30. 'Brat' (16) dag.(beh.ma.) 22. Sneak Preview (16) ma 22. Ven.2: 'Dance of the wind' (16) dag.fbeh.ma.di.) 19.30. 'De verste keling (lb) dag.22, di.ook 19.30. 'La hotte" (16) ma. 19.30. 'Kotya' (16) vr.15.30. Ven.3: 'Mane Bare des Anges' (16) dag. 20-22. Ven 4:'ChasingAmy'(16)d3g. 19.30-22. Lumlére 1: 'US Marshals' (16) dag.11.30- 14.35-17.40-20.45. Lum. 2: 'Screa m 2' 16) dag 12-15-18-21. Lum, 3; The edge' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lum. 4: The Jackal' (16) dag 18.15-21.15, do.vr.ma- .di.ook 12.15-15.15. Rexane: Getting in heat (18) do. t/m zo. dood. voorst. 'Pruimenbioesem' (18) ma.t/m wo.doorl.voorst. Pathé: Titanic' (12) dag. 11.30-15.30- 19.30, 'Left luggage' (al) dag.17-19.30- 21.50, (di.metcm 21.50) ma.di.ook 11.30- 14.20. The Rammaker' (al) dag. 15.40- 18.30-21.20. do.vr.ma di.ook 11.50. 'Mer cury Rising' (16) dag. 11.10-13.40-16.10- 18.40-2140. 'In Out (al) dag. 15 30- 17 40-19.50-22, do.vr.ma.di.ook 11.10- 13.20. The big Lebowski' (12) dag, 11.20- 13.50-16.20-18.50-21.30. Sneak prevew: Gordels vast1' (16) di.21.50. Nachtvoorstellingsre Uim.l: "U.S. Mars hals' (16) vr.za 00.15. lum.2: 'Jackie Brown' (16) vr za.00,15. Lum.3: 'Desperate measu res' (16) vr.za.00 lS.Lum.4:'Sphere' (16lvr- ,za 00 15. Kindermatinees: Cin.2: 'Anasta- sia' za.zo 13-15.30. Lum.4; 'Pippt Langkous' za_zo 13-15 30. Pathé'Pippi Langkous za .zo. 11.10-13.10. 'Flubber' zaro.li.3G- 14.20. 'MouseHunt" za zo. 11-13.20. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag var. 15.00 tot 16.30 uur Telefoon: C10-4004 444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1