Plaatselijke 'Airmiles' moeten klanten trekken 'Geen afspraken over catering geschonden' 'We komen toch ailemaal boven terecht' Vlaardingers krijgen eind juni 'Zalmsnip' Boete voor vandalisme Brommer blijkt motor te zijn Slang in kelderbox Hoekenees al week vermist Overval met pistool mislukt Wateroverlast Fietser aan arm gewond Man dreigt met mes Maassluizers kopen te weinig in eigen stad Schiedammers niet warm te krijgen voor molenfestival Drie buurten winnen 5000 gulden voor idee Internationale 'Beatles' beurs in Schiedam geflopt Kademuur onder handen genomen Theater Schuurkerk werkt steeds meer samen in regio Rotterdams Dagblad TA ,1' fW? Maandag 18 mei 1998 RotterdamMaardingen De kot- terdamse politierechter heeft van ochtend een 26-jarige Vlaardinger veroordeeld tot een boete van 500 gulden. De man had samen met een kameraad op 8 augustus 1996 vernielingen aangc: :it in het Vlaardingse stadhui.-. Het duo had met stokken op een medede lingenbord en twee borden voor informatiemateriaal geslagen waardoor deze werden vernield. De tweede dader was in februari van dit jaar eveneens veroordeeld lot het betalen van 500 gulden. Hoek van Holland De politie van Hoek van Holland heeft zondag avond rond 23.00 uur op de Prins Hendrikstraat een motorrijder aangehouden voor een scala aan overtredingen. De man werd in eerste instantie staande gehou den omdat hij met te hoge snel heid en zonder verlichting reed. Hij negeerde vervolgens verschil lende stoptekens van de politie, maar kwam uiteindelijk bij een stoppoging ten val. Daarna bleek dat de motor was voorzien van een verzekeringsplaatje voor een brommer en dat het voertuig te vens in erbarmelijke staat ver- keferde. Schiedam Een bewoner van de Schiedamse Professor Keesom- straat kreeg de schrik van zijn le ven toen hij vrijdagochtend in zijn kelderbox een slang aantrof. Onderzoek wees uit dat het om de niet-giftige Esculaapslang ging. Onbekend is hoe het dier in de kelderbox terecht is komen. De Schiedamse politie heeft voor on derdak voor de slang gezorgd. Hoek van Holland Al sinds maan dag 11 mei wordt een 27-jarige man uit Hoek van Holland ver mist. Hij verliet die ochtendzyn woning en is niet meer terugge keerd. Wel heeft hij die maandag nog geld opgenomen. De Hoe kenees was op 11 mei van plan een vriend in Rotterdam op te zoeken. Daar is hij nooit aangeko men. Schiedam Een gemaskerde man heeft zaterdag even voor HOC uur met een pistool gepro beerd eeen videotheek aan de Schiedamse Dam te beroven. De 31-jarige bedrijfsleider van de vi- 1 deotheek rende de zaak uit nadat de overvaller het wapen op hem 1 had gericht. Daarbij struikelde hij over een vuilnisbak. Door het la- i waai en het plotselinge verdwij nen van de bedrijfsleider rende de overvaller zonder buit de zaak uit. Vlaardingen Nadat een klacht over wateroverlast was ontvan gen. trof de politie gisteravond een lopende keukenkraan aan in een pand aan de Vlaardingse Prins Hendrikstraat, Er waren geen bewoners aanwezig, zodat de vloer inmiddels blank was ko men te staan. In het huis trof de politie drie vuurwapens aan, die ter decoratie aan de muur hingen. Daarvan werd een in beslag geno men om te onderzoeken of het om een legaal wapen gaat. Schiedam Een 37-jarige Schie dammer raakte zaterdagmiddag gewónd toen hij op zijn fiets tegen een stadsbus was gereden. De man was door de aanrijding op het Schiedamse Lorentzplein van zijn fiets gevallen en kwam met zijn arm onder de wielen van de bus terecht. Hij is met spoed over gebracht naar het Dïjkzigt Zie kenhuis in Rotterdam. Schiedam—Omdat hij ophetHal- leyplein stond te dreigen met een mes heeft de Schiedamse politie zaterdagavond een 41-jarige Schiedammer aangehouden. Ver schillende mensen die zagen dat de man met het mes stond te zwaaien, hadden de politie gealar meerd. Maassluis Ondernemers federatie Maassluis (OFM) maakt zich sterk voor de in voering van loko's, een lo kaal spaarsyteem. in Maas sluis. Het gaat om een lande lijk georganiseerd maar plaatselijk in te vullen spaar programma, vergelijkbaar met Airmiles. Het spaarprogramma moet de Maassluise consument binden aan de plaatselijke middenstand, motiveert de OFM in haar onder nemerskrant. Wie koopt in Maas sluis wordt daarvoor beloond met punten. Uit onderzoek blijkt dat Maasslui- zers te weinig geld uitgeven in hun eigen stad. Slechts 64 procent van de niet-dagelijkse goederen wordt in Maassluis gekocht, ter wijl dat in vergelijkbare plaatsen 85 procent is. Het verlies aan koopkracht gaat vooral naar Rot terdam (14 procent) en Vlaardin gen (13 procent). Ook ziet de de tailhandel haar omzet al jaren flink dalen ten gunste van het grootwinkelbedrijf. Met het spaarprogramma als extraatje kunnen lokale ondernemers klan ten herkennen, binden en belo nen voor hun trouw. Bovendien is het voor hen een manier om marktinformatie te verzamelen. De consument ontvangt loko's als wordt gekocht bij de deelnemen de bedrijven. Deze spaareenhe- den worden bijgeschreven op een speciale magneetpas of recht streeks op de pinpas of chipcard. die geschikt wordt gemaakt voor Loko-sparen. Wie wekelijks voor zon 125 gulden boodschappen doet. heeft na drie maanden al een waardenbon. Eén loko is een dubbeltje waard, voor 250 loko's ontvangt de klant een waardebon var» 25 gulden. Om het idee te Ia- ten slagen moet, vindt organisa tor Rabobank, één op de twee of drie Maassluise ondernemers meedoen. Ook een spreiding over de verschillende winkelcentra wordt verlangd. De OFM komt waarschijnlijk op korte termijn met een werkgroep die gaat bekij ken of het invoeren van het loko- systeem, dat inmiddels in meer dan veertig gemeenten draait, haalbaar is. lótfs de stralende lentezon kon Schiedam zaterdag niet enthousiast krijgen voor het jaarlijkse havenmuziek- en molenfestival. En ook bij de molenlunch, bulten bij de Walvlsch, schoof slechts een enkeling aan. Uever bleven de weinige bezoekers even staan kijken en luisteren bij een van de dansdemonstraties, muziekoptredens of (klassieke) concerten. Alleen de vijf molenmunten, die tijdens het festival In omloop werden gebracht, deden het aardig. De opbrengst ervan gaat naar de restauratie van de Walvlsch. Foto Fret) Ubocherrt/Roe) Dijkstra Vlaardingen Bij de catering in het Vlaardingse gemeentehuis zijn geen veranderingen doorge voerd tegen de afspraken met de gemeenteraad in. Burgemeester en wethouders hebben dus op geen enkele wijze gehandeld in strijd met het advies. Dat schrijven b en w aan de frac tievoorzitter van Groen Links. B. van der Velde. Hij maakte on langs ophef over de catering waar, in het kader van de bezuinigin gen, het een en ander is gewijzigd. Ook is er een overeenkomst geslo ten met een extern cateringbe drijf. Volgens Van der Velde is met name daarover in de gemeen teraad niet gesproken. Hij vroeg zich af of het college daarvan op de hoogte was en wat zij er aan zou doen. Ook stelde Van der Velde dat het college het zicht op de gemeente organisatie steeds meer verliest. Zeker nu het aantal wethouders is teruggebracht van vier naar drie en besturen op afstand de regel wordt. B en w stellen dat deze op merking iedere motivatie mist. Zij wijzen de Groen Linkser erop dat zijn vragen achterwege had den kunnen blijven als hij de moeite had genomen zyn licht op te steken bij het management van de Facilitaire Dienst Het college herinnert het raadslid eraan dat in de raadscommissies na langdurig beraad is afgespro ken dat de dienst niet geprivati seerd wordt. Er is geen uitspraak gedaan over het inschakelen van een extern cateringbedrijf, Dit bedrijf onder steunt en begeleidt het traject dat moet leiden tot kostenbesparing en verbetering van de bedrijfs voering. De gemeentecatering maakt vol gens b en w gebruik van de ken nis, ervaring, systemen, hulpmid delen en trainingen van het exter ne bedrijf. Ook kan via dit bedrijf goedkoper worden ingekocht. De functie van coördinator'wordt tij delijk vervuld door een medewer ker van het bedrijf en bij pieken kan overig personeel worden in gehuurd. Bij de definitieve besluitvorming over het bedrijfsplan van de Faci litaire Dienst komt de flexibele in huur van extern personeel wei aan de orde, verzekert het college. Door Mariëtte Olsthoorn Schiedam De dames Van Oers en Van Beek vinden datje ieders geloof moet respecteren. Katho liek, protestant of moslim, we ko men toch allemaal boven terecht. En we moeten ons allemaal aan dezelfde verantwoorden. Zo is het toch? Na de gebedsdienst waren de twee dames in gesprek geraakt met een jonge moslim en hadden allerlei vragen op hem afgevuurd. Ze hadden hem complimenten gegeven voor het mooie tapijt ('Dat heeft ook een betekenis hè? En hij had de twee geïnteres seerde vrouwen gewezen op het bijzondere uitzicht: door een van de bovenramen in de gebedsruim te schittert de toren van de Grote- ofSt Janskerk. Verschillende geloven kwamen zaterdag samen in de Muradiye Moskee aan het Raam in Schie dam. Een uilstapje van de Raad voor de Kerken in het kader van een serie ontmoetingen over ver zoening. Bijna 35 mensen, onder wie veel ouderen, zagen dat wel zitten, een bezoek aan de moskee. Om het geloof te leren kennen of het gewoon eens mee te maken. Want 'wat niet kent maakt bang'. De schoenen gingen uit, uiter aard, en de vrouwen in het gezel schap bedekten het hoofd met een doek of een sluier. Van bovenaf konden de bezoekers het tafereel beneden in de gebedsruimte goed gadeslaan: de glimleienue kiuun- iuchters aan het plafond, de wand bedekt met blauw/groen mozaïek. De imam biddend uit de Koran. De mannen verspreid over de T'" ruimte, in kleermakerszit of op de knieën, leunend tegen de muur aan de zy kant of tegen een van de pilaren. De handen gevouwen, sommigen de ogen dicht. Naast de Nederlandse bezoekers baden de vrouwen, achter gesloten la mellen, alles behalve het gezicht bedekt en aanzienlijk minder in aantal dan de Turkse mannen. Tijdens het gebed deed Magda Heesen 'een beetje mee'. De ar men voor de borst gevouwen, knielen, voorover buigen en het voorhoofd even op de grond laten rusten. Af en toen lezend op een stencil met informatie over de ge bedsdienst. Bidden met je iiji er vaar je anders dan zittend of staand, motiveert ze later. En het is nog goed voor je ook, büjf je lek ker soepel door. „Ze zitten zo lek ker makkelijk op hun knieën. Veel Nederlanders kunnen dat niet hoor. Ik ben eens naar Santia go gelopen. Daar kom je binnen bij een oude kathedraal. Het eer ste wat je doet is buigen. Buigen is al eeuwenoud." Na afloop stelde het gezelschap, afkomstig van verschillende ker ken in Schiedam, de imam vragen over gewoonten, overeenkomsten met het christendom en integra tie, Een tolk was erbij om te verta len. De imam antwoordde en zei het belangrijk te vinden dat men sen elkaar en eikaars geloof leren kennen. „Mannen mogen wel drie vrou wen hebben," beweert mevrouw Van Oers. „En vrouwen moeten altijd thuis blijven." Vandaar dat er zo weinig waren vandaag. „Dat Op blote voe ten of op sok ken, de vrou wen het hoofd bedekt meteendoek ofslulerwerd in de Mura diye Moskee de aandacht van de be zoekers ge vangen door het tafereel beneden in de gebeds ruimte. FotO Fred UbochanV Roe! Dijkstra was vroeger bij ons ook," corri geert mevrouw Van Beek. „In de kerk zaten de mannen geschei den van de vrouwen. En meisjes moesten thuisblijven. Op een ge geven moment barst de bom. Dat is bij ons gebeurd en dat zal bij hun ook gebeuren. Alleen pas la ter." Begrip is er van de kant van me vrouw Van Oers nog niet zo een, twee, drie. Maar, ze zegt nu wel anders tegen de islam aan te kij ken. Het bezoek aan de moskee vond ze een 'fantastische erva ring'. „Het is een eerbiedig geloof. Bij ons in de katholieke kerk wordt alles in een uur afgeraffeld. En hier wordt overal de tijd voor genomen. Ik zal geen moslim wor den, maar ik ben blij dat ik ge weest ben." Schiedam De jubilerende bewo- nersvereniging Schiedam West (BVSW) heeft drie buurten blij kunnen maken. Zij krijgen elk vijfduizend ijlden om hun woon omgeving aantrekkelijker te ma ken. De bewonersvereniging kon een keuze maken uit acht inzen dingen. De wens van de Slacht- huisbuurt eindigde op de eerste plaats. De bewoners willen speel toestellen, waaronder een beton nen tafeltennistafel en schom mels voorde kleine kinderen. „Er is in de buurt wel een speelveldje met wipkippen en schommels, waar meestal jongeren op zitten.. Ook komt De Erker een maal per week langs met een bus vol spel materiaal. Maar wij vinden dat de ze achtergestelde buurt meer ver dient. Er moet hoognodig iets voor de kinderen gedaan wor den," stelt Tinus de Groot, voor zitter van de BVSW. „We zullen daarom ook aan de gemeente vra gen of ze het vel ije willen betege len of ophogen, v, Tnt nu blijft het water na een regenbui lang staan." Als de gemeente hieraan meewerkt, kunnen de speeltoe stellen, wat De Groot betreft, snel geplaatst worden. De tweede wens die gehonoreerd wordt, is de aanleg van een hang plek voor de jongeren op het Vriendschapsplein. De jongeren veroorzaken regelmatig overlast doordat ze in de portieken rond hangen. Onlangs hebben ze ge holpen om het plein schoon te ma ken en het groen te verzorgen. Op die dag zijn ook ontwerpen voor een hangplek gemaakt. De 5000 gulden is een eerste aanzet voor de realisatie van een eigen honk. Ook Woningbouwvereniging Schiedam (WBS) heeft toegezegd een bijdrage te leveren. Om het laatste idee te verwezen lijken is ook de inzet van de WBS nodig. Het gaat om de binnentuin aan de Fabri-/ Mariastraat. De be woners willen bankjes, bloemen en kleurige afvalbakken. Maar de BVSW ziet dit alleen zitten als de woningbouwvereniging een twee de hek plaatst om vandalisme te voorkomen. Lukt dat niet, dan is als reserveproject het opknappen van een terreintje aan de Dirk van Wassenaarstraat gekozen. De actie 'Doe mee met de BVSW is uitgeschreven in het kader van het 25-jarig bestaan van de vereni ging. Het geld voor de actie is af komstig van fondsen die daarvoor waren aangeschreven. Schiedam De echte fans van de Beatles hebben het afgelopen zaterdag raassaal laten afweten bij 'Beatle Fest 1998'. De inter nationale beurs in wijkgebouw de Blauwe Brug, waarbij alles te koop en te zien was over de le gendarische Britse popgroep, trok over de hele dag nog geen 150 bezoekers, „Dit is teleurstellend," 2egt or ganisator Robert Switser. „We hadden gerekend op ongeveer 1000 bezoekers. We hadden ook een hoop toezeggingen van bui tenlandse fanclubs, maar die zijn niet geweest." Volgens Switser kon het aan de organisatie niet hebben gelegen. Kosten noch moeite werden ge spaard om de meest unieke films en video's naar Schiedam te halen. Zo vond 's avonds de Nederland se première plaats van het pop spektakel Tdusic for Montser- rat-London1, dat op 15 april 1997 in de Londense Royal Albert Hall plaatsvond, met optredens van onder anderen Paul McCart ney, Elton John, Eric Clapton en Phil Collins, Daarnaast waren op de beurs ook verschillende stands van fanclubs en rauziek-dealers met cd's, video's, platen en andere collectors items. Er werd zelfs een video van de Beatles vertoond, die uit Japan gehaald was en in heel Europa nog niet eerder was vertoond. Switser „Het was de eerste in ternationale beurs in deze regio. We hadden best veel uniek ma teriaal Het is dan ook een be hoorlijke investering geweest Maar de inkomsten wegen bij lange na niet op tegen de ge maakte kosten. Ik vind het erg jammer," Vardingen Alle huishoudens m Vlaardingen krijgen eind juni de 'Zalmsnip' op hun rekening gestort, Het bedrag van honderd gulden wordt in heel Nederland uitgedeeld om de gemeentelijke lastendruk te verlagen. In Vlaardingen heeft het college van burgemeester en wethouders besloten de uitbetaling van de 'Zalmsnip' via de gegevens van de afvalstoffenheffing te doen. In de meeste gevallen wordt die in ter mijnen aan ENECO betaald, be woners van aanleunwoningen dragen de afvalstoffenheffing Teehtstreeks over aan de gemeen te. In aanmerking voor de hon derd piek komen huishoudens die op 1 januari 1998 stonden inge schreven bij de burgerlijke stand in Vlaardingen, Maar ook mensen die geen afvalstoffenheffing beta len, zoals bewoners van wooneen» heden als studenten- en verpleeg- stersflats, verzorgingshuizen, vér- pleeg- en gezinsvervangende te huizen krijgen de 'Zalmsnip'. Zij ontvangen het bedrag niet via EN ECO maar rechtstreeks van de ge meente. Alle huishoudens die afvalstof fenheffing betalen en degenen die in aanmerking komen voor kwijtschelding ervan, krijgen half juni een brief van de gemeente met informatie over de uitbeta ling van de 'Zalmsnip'. Wie daar buiten valt, wordt op een andere manier geïnformeerd. Maassluis Deze week wordt be gonnen met de werkzaamheden voor de vervanging van de ka demuur langs de Govert van Wijn- kade in Maassluis. De oude ka demuur langs het deel van deze straat aan de Buitenhaven is ern stig verzakt. Uit veiligheidsover wegingen is een deel van de ka demuur zelfs afgesloten voor het verkeer. Door uitspoeling van het zand onder het wegdek van de straat zijn ernstige verzakkingen ontstaan. Het herstel van de ka demuur is dus uiterst urgent. Bij de werkzaamheden zal een veran kerde stalen damwand achter de oude kademuur worden aange bracht. De eerste werkzaamheden die het aannemingsbedrijf uit voert, bestaan uit het vrijmaken van de ioswal en het verwijderen van een flink deel van de bestra ting, Eind deze maand wordt met het grondwerk begonnen en aan sluitend wordt de stalen dam wand aangebracht achter de oude kademuur. Naar verwachting wordt het werk voor de Furieade in oktober afgerond. Maassluis Het Maassluise Schuurkerktheater staat positief tegenover samenwerking met theaters in de regio. Dit maakte Leny Catsburg, voorzitter van het theaterbestuur, gisteren duidelijk na afloop van de presentatie van het theaterprogramma voor het seizoen 1998/1999. Vorige week betrok Charles Hen driks, Catsburgs Vlaardingse col lega, Theater Schuurkerk al in een samenwerkingverband met de Stadsgehoorzaal en het Thea ter a.d Schie. „Het moet er bij voorbeeld toe leiden," vertelt Catsburg „dat als voorstellingen vol zijn, we de mensen er op wij zen dat de artiest ook in Vlaardin gen staat." Aan de andere kant moet de programmering meer op elkaar worden afgestemd 2odat van doorsturen minder sprake kan zijn. Catsburg: „Het moet niet zo zyn dat dezelfde artiest vier keer in een theater in deze re gio staat." De voorzitter, die denkt dat de afstemming eventueel een feit kan zijn in het seizoen 1999/ 2000, vindt dat het wei tot een win/ win situatie moet leiden. „Want ons uitgangspunt is een zo gevari eerd mogelijk programma te bie den voor met name de Maassluise bevolking. Dat staat voorop. Mis schien komt er van samenwer king niets terecht en blijkt datje je eigen koers moet varen." Ook op promotiegebied bestaan er gezamenlijke plannen. Ge dacht wordt aan een theaterlad der, een brochure met daarop de theatervoorstellingen in de regio. Volgens theatercoördinator Cor- inne van Lelieveld wordt daar over gesproken met de Vlaarding se Stadsgehoorzaal, Buiten de regionale theaters werkt Van Lelieveld ook aan rela ties met andere organisaties. Zo als de Culturele Vereniging Maas land die vanaf komend seizoen haar uitgaansprogramma uit breidt met voorstellingen in het Schuurkerktheater. Goede con tacten met de bibliotheek hebben verder gezorgd voor enkele lite raire avonden. Komend seizoen komen onder meer Ronald Giphart en koeienkenner Koos van Zomeren naar de Schuur kerk. Het theaterprogramma be vat daarnaast vooral veel muziek en cabaret. Van Lelieveld: „Dat verwachten de mensen van ons en het theater is er uitermate ge schikt voor. Toneel en ballet gaat helemaal niet in deze ruimte." Enkele van de namen die van sep tember tot en met mei in Maas sluis zijn te bewonderen zijn Hans Dorrestijn, Stef Bos, Jeroen van Merwijk, oud-Maassluizer Kees Tom, Dolf Jansen (zonder ]>bhis), Fréderique Spigt, Brigit te Kaandorp, Fay Lovsky, de Vla mingen Urbanus en Johan Ver minnen en Hakim (een kinder voorstelling op de woensdagmid dag). Maandag 15 mei SCHIEDAM Dc Oost. «oerebal, 14.00-16.00u. ROTTERDAM Nlghttmw» Café 21.30 Popifilm. de Doelen, Gr.z. 20,15 Roanng Rotterdam. Rotown 22.00 Neal Casal. R'dams Centrum voor Theoter20.3D 'de meimaand van het R'dams Centrum voor Theater', 'de teerling is gewor pen'. RO THEATER 12.30 tot 13.15 De Ver stekeling. Erasmus Unhrersttett, zaaf B5 20,00 Rotterdamsch Leeskabinet, dooi Prof. Dr. J. van Bewaarden en Prof. Dr. P.Th. van de Laar. Dinsdag 19 mol VLAARDINGEN Pannenkoeken huis't Hof. Dialeangover na tuur, historie en landschap van Midden Delf land. 2Ö.OOu. De Indische Buurt Klaverjas sen. I4.00u. SCHIEDAM Schiedamse Vrouwen-emancipatie Orga nisaties. Thema-avond Wie 2ijn mijn buren, 19.3ou. podiumcafé. Jamsessie. 2i.30u. ROTTERDAM Hist Museum 'Schlelendshuis' 10,00-.' 17.00 film: Rotterdam, Nieuwe Stad. Pflgtit- town Café 21.30 Popifilm. Dizzy 22.00Wbf- fert Brederode Trio, Nlghttown Theatercafé' 20.30 Alan Parsons. Rotterdamse Schema burg, Gr.z. 20,15 Le grand macabre. Ub®/ Theater 20.15 De Jantjes. R'damsCentwrtt voor Theater 20.30 'de meimaand van "het RdarrreCentrumvoor Theater". Verhalen,Inde' ruimte'. Rotterdamse Schouwburg, "KU, 20.30 Medeia. RO TH EATER 12.30tot 13.15 De Verstekeling. Theater Maatwerk 19.30 Repel steel. Zaal de Unie20,30Cuftuurdebat. ROTTERDAM Vanl4t/m 19 mei. Cinerama 1: "Titanic" (12) dag. 14.15-20. Cin.2; 'As goed as it gets' (al) dag. 18-21.15. do.vr.ma.di.ook 14. Cln.3: 'Kleine Teun' (al) dag. 12.45-15.30-18.45-21.30, Cin. 4: "Wag thedog'(al) dag. 13-15.45-19-21.45.Cin.5: •Wings of the dove' (al) dag. 13.15-15.45- 19.15-21.45. Imax Theeten The living sea' (al) dag.(öeh- .za.)18,ma.ookl3, 'Amazon'(at) dag, 15-17, do.di.ook 13, ma.ook 12. 'Everest' (al) dag. ibeh.za.) 14-16-19.15. za. 14-16-18-20. Ti tanic' (12) dag.(beh.za.) 20.15, za. 21.15, za- .zo.ook 10. Ven.l: De Poolse Bruid' (12) dag. 20, vr.ook 14.30. 'Brat' (16) dag.(beh.ma.) 22. Sneak Preview 116) ma.22. Ven.2: Dance of the wind'(16) dag.(beh.ma.di.) 19.30. 'De verste keling' (16) dag.22, di.ook 19.30. 'La notte' (16) ma. 19.30. 'Kolya' (16) vr.15.30. Ven.3: Mane Saie des Anges' (16) dag. 20-22. Ven 4: 'Chasing Amy' (16) dag. 19.30-22. lumlère 1: 'liS Marshals' (16) dag.11.30- 14.35-17.40-20.4S.Lum. 2: 'Scream 2' (16) dag. 12-15-18-21. Lum. 3: "The edge' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. lum. 4: The Jackal' (16) dag. 18.15-21.15, do.vr.ma- .di.ook 12.15-15.15. Rertane: "Getting in heat' (18) do. Vn 20. ooof!. voorst. 'Pnjimenbloesem' (18> ma.t/m wo. dood. voorst. Pathé: Titanic' (12) dag. 11.30-15.30- 19.30. 'Left luggage' (al) dag.17-19.30- 21.50, (di.roet om 21.50) ma.ds,ooK 11.30- 14.20. The Rammaker' (al) dag. 15.40- 18.30-21.20, do.vr.ma.di.ook 11.50. 'Me* cury Rising' (16) dag. 11.10-13.40-16.10- 18.40-21.40. Tn Out' (al) dag. 15.30- 17,40-19.50-22, do.vr,ma.di.ook 11.10- 13.20. The big Lebowski' (12) dag. 11.20- 13.50-16.20-18.50-21.30. Sneak preview: 'Gordels vast!' (16) di.21.50. Nachtvoorstellingen: Lum.l: '(j.s. Mars hals' (16) vr.za.00.15. lum.2: Jackie Brown* (16) vrja.00.15. Lum .3: 'Desperate measu res ub) vr.za.Oü. 15. Lum. 4: 'Sphere' (16) vr- .za.00.15. Kindermatinees: Cin.2: 'Anastasia' za- jq. 13-15.30. Lum.4: 'Pippi Langkous' za- 20. 13-15.30. Pathé'Pippi Langkous'2ajo. 11.10-13.10, 'Rubber za.ao.11.30-14.20. 'Mouse H unf 1320.11-13.20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1