10 7 Van der Wolf neemt revanche met ritzege *0| Doelman Marcel Jansen verkast naar Westlandia Vier nieuwe gezichten bij volleyballers Capelle Schaaktweekamp eindigt onbeslist - Utah Jazz weer langs LA Lakers Michelle Smith: contra-expertise Weer nederlaag badminton ploeg Tom Cordes behoudt de leiderstrui in Olympia's Ronde Edo winnaar tweede etappe, Zülle blijft in roze leiderstrui Handbalmoordenaarweet niets meer van voorval Richard Krajicek sinds maart terug in top tien Goed slot Zwart Wit'28 Musis Sacrum: dat is zeven 'Mijn vertrek zal zeker wat teweeg brengen. Ik hoop dat Hoek van Holland mijn keus begrijpt' DWS met Saturnus'72 de eerste divisie in Rotterdams Dagblad Dinsdag 19 mei 1998 Salt Lake City De basketbaliers van Utah Jazz zijn hard op weg zich te plaatsen voor de NBA-fma- le, In de eindstrijd van de Western Conference won de ploeg in Salt Lake City ook de tweede ontmoe- ting van de LA Lakers met 99-95. Utah heeft aan vier overwinnin gen genoeg om de finale, tegen Chicago Bulls of Indiana Pacers, te bereiken. Jazz had afgelopen weekeinde de Lakers al met 112-77 verslagen. Dit keer had de ploeg meer moei te. Shaquille O'Neal was goed in vorm en maakte 31 punten voor de tegenstander, die in de eerste drie periodes leidde. Karl Malone, die maandag zijn titel van waar devolste speler in de NBA aan Mi chael Jordan verloor, zette Jazz in het laatste kwart op het goede spoor. Malone kwam uit op 33 punten. Ook Jazz-speler John Stockton blonk uit met 22 punten en zes as- sists. Malone prees de kwaliteiten van de Lakers. De derde wedstrijd is vrydag in in Los Angeles. In de eerste finalewedstrijd van de Eastern Conference won Chi cago Bulls zondagnacht met 85-79 van Indiana Pacers. Michael Jor dan tekende voor 31 punten. Londen De Ierse zwemster Mi- chelle Smith-De Bruin, onderver- denking van manipulatie van een dopingmonster, heeft een contra expertise aangevraagd. De drie voudig olympisch kampioene (28) werd begin januari in Nederland gecontroleerd op het gebruik van dope. Laboranten onderzochten later in Barcelona de inhoud van het urinemonster. Deze bleek be dorven te zijn en sterk naar drank te ruiken. Smith-De Bruin kreeg vervolgens de schuld; ze zou hebben ge knoeid met de test. De secretaris generaal van de wereldzwembond (ETNA), Gunnar Wemer, zei giste ren dat de nieuwe proef nog deze week in hetzelfde Spaanse labora torium wordt onderzocht. Hongkong ;De nationale man- nenploeg heeft op het WK bad minton ook de tweede wedstrijd verloren. Oranje was gisteren in Hongkong volstrekt kansloos te gen Maleisië, 5-0. De ploeg won geen game en verzamelde slechts 72 punten in de vijf partijen. Eerder verloor de ploeg al met 5-0 van Indonesië. Door de winst op Zuid-Korea (4-1) plaatste naast Maleisië ook Indonesië zich voor de halve finales. Nederland speelt de laatste groepswedstrijd tegen La het eveneens nog puntloze Zuid- "ur Korea. Tilburg Voor de tweede opeenvolgende keer ging Michael van der Wolf juichend over de finish in de Olympia's Ronde. De Rotterdammer was er zondag van overtuigd dat hij de tweede etappe had gewonnen. De jury wees echter Stefan van Dijk als winnaar aan. In de derde rit nam hij gisteren revan che door met overmacht naar de zege te sprinten. Tom Cordes behield de leiderstrui. „Gisteren baalde ik verschrikke lijk," gaf Van der Wolf toe. „Ik moest het in de slotfase alleen doen en kwam net iets te kort. Nu kreeg ik steun van mijn ploegge noten en kon ik het afmaken." Van der Wolf, die in Duitse dienst rijdt, neemt als enige renner in zijn team Olympia's Ronde seri eus. Gerolsteiner wilde zich vori ge week nog afmelden voor de tiendaagse etappekoers. „Ik vond dat we dat niet konden maken. Bovendien wilde ik hier graag rij den." Van der Wolf, nu in het gezel schap van vier ploeggenoten, liet er een programma met de Ronde van de Oise voor schieten. Hij voelt zich thuis in Olympia's Ron de. Vorig jaar won hij als renner van het inmiddels opgeheven Fo reldorado Golff twee etappes op rij. Nu behaalde hij in Tilburg zijn eerste overwinning van het sei zoen. „Ik heb er al vaak dichtbij gezeten. Maar het is even wennen in een nieuwe ploeg. Het zal nog enige tijd duren voordat alles op poten staat." De 27-jarige sprinter hoopt via Ge rolsteiner de overstap te kunnen maken naar een grote profploeg. TVM had eind vorig seizoen al be langstelling voor Van der Wolf. „Maar ik moest wachten. Ik wilde het risico niet lopen dat ik straks geen ploeg kon vinden. Nu kan ik voor mijn eigen kansen gaan. De sponsor heeft toegezegd cat we volgend jaar een groter program ma kunnen rijden. Het Ullrich-ef fect is nog altyd voelbaar in Duits land," Hoog tempo De derde etappe werd geken merkt door een hoog tempo. In het eerste uur reden de renners 47,8 kilometer. Hierdoor slaagde niemand erin uit het peloton weg te komen. Verscheidene renners deden een poging, maar de maxi male voorsprong bedroeg tien sé conden. „Door de inzet van de he le ploeg hebben we de koers kun nen controleren," zei Cordes. Vlak voor Tilburg ontstond er pas een serieuze ontsnapping. Het pe loton brak in twee stukken. De eerste groep, met alle favorieten, nam ruim twee minuten voor sprong. Ondanks vluchtpogingen van onder anderen Paul van Scha len, winnaar van de proloog, en Bennie Gosink eindigde de etap pe opnieuw in een massasprint. Van der Wolf klopte Berry Hoede- makers en Martin van Steen met overmacht. Imperia De Spanjaard Angel; Edo heeft de tweede etappe van de Ronde va« $D$27$$ge ,'^ploegwae^ van AMnaairió Mlomefeï, in'*" winnaar jan snel af. - Jeroen BlijU. eindspurt al eindigde als 158e,oph^aï2:mi-::; nuten. Ook Tristan Hoffman, de: tweede Nederlandse deelnemer, moest lossen. Hij kwamals hon derdste renner binnen bp I mi- nuut es 45 seconden. De rappe Italiaanse sprinter Mario Cipol- lini,welinde grote groep, reed twaalf kilometer voor de meet lek oi kwam in de andsprint kracht te kort om zich met Edo te kunnen meten. De Zwitser Alex Zülle, winnaar yah de proloog, bhjft.leider m het klassement Hofftnan -iaat 99e op 2L23, Blijlevens'neenit de Mé ^töliaai^Bartolll^èedi- verwoedepoging alleen-weg- te - - komem ln het zicht van de.-fi- - nisB vielhy echter sta, V ff - Daardoor behield Zülle zyri mar- ge van tien seconden. Op de nummer twee. de Oekraïner: LGcritsjary staat de Zwitser nog v maar één tel voor. Ook de drager van de roze trui zelf deed enkele pogingen te demarreren, on- danks zijn verlangen de leiders trui in de eerste periode van de Giro kwijt te raken. Want Zülle hoeft de trui nu nog niet zo no- dig om de schouders. Als hij hem na de laatste etappe maar Capelle aan den UsselAlcom/Ca- pelle heeft zijn selectie voor ko mend seizoen nagenoeg com pleet. De volleyballers uit de ere divisie contracteerden vier nieu we spelers en namen afscheid van drie anderen. De in de competitie enigszins teleurstellend als vijfde geëindigde ploeg van trainer/ coach Pieter Jan Leeuwerink zag Patrick de Reus (gestopt) en de Canadezen Jules Martens (naar landskampioen VC Nesselande) en Andy Zurawsky (terug naar het nationale team van Canada) vertrekken. In hun plaats is een kwartet jonge spelers vastgelegd. Niek Laluhin- in (19), spelverdeler van Jong Oranje en broer van international Mjsha, komt over van eerste divi sionist Flamingo's uit Brabant Verder verwelkomt Capelle de 2.10 meter lange middenaanvaller Gerjan Huisken (20). Hij komt van EAW uit Arnhem. Als vervanger voor libero Jules Martens heeft de club zich verze kerd van de diensten van Jeroen Trommel 17). De Groninger komt evenals Latuhinin uit voor Jong Oranje. Martijn Vink (17) comple teert het viertal nieuwelingen. Ook hij is speler van Jong Oranje en speelde voorheen in het twee de team van Capelle. Breda De vraag wie op dit mo ment de beste Nederlandse scha ker is, blijft nog even open. In tien spectaculaire partijen viel geen beslissing in de prestigieuze tweekamp tussen Jan Timman en LoekvanWe!y:5-5. Van Wely vertrok als een komeet uit de startblokken, maar zag Timman het afgelopen weekein de terugkomen. Van Wely verliet wel met opgeheven hoofd het Bre dase Stadskantoor. Als Timman gisteren iets zorgvuldiger met zjjn kansen was omgesprongen, zou hij de match in zijn voordeel hebben beslist, „Ik heb één be hoorlijke kans gemist," verzucht te de Amsterdamse grootmeester na de slotpartij. Vandaag volgen nog vier partijen met versneld tempo om in elk ge val de morele winnaar van de tweekamp te bepalen. Het prij zengeld van 30.000 gulden wordt gedeeld. Overigens treffen Timman en Van Wely elkaar over een maand in Rotterdam opnieuw, tijdens het Nederlands kampioenschap. Daaraan doet ook Jeroen Piket mee, die zich graag zal willen mengen in de strijd. Van Wely had zich voor de slotpar tij goed voorbereid op een scherpe variant van het Siciliaans, maar kon niet voorkomen dat Timman het initiatief naar zich toe trok. In een scherpe stand vertoonde het zwarte kamp een paar lelijke ga ten en een remise-aanbod op de 20e zet bracht geen uitkomst. Timman weigerde het voorstel, maar slaagde er niet in een weg naar winst te vinden. Op de 34e zet eindigde partij in remise door eeuwig schaak. Michael van der Wolf gaat juichend over de finish In Til burg In de Olympia's Ronde. De Rotterdam merwon de derde etappe na een rit over 185 km. Foto Cos Vos Berlijn Vjjf maanden na de moord op twee vrouwe lijke Deense supporters bij het WK handbal is giste ren in Berlijn een begin gemaakt met het proces te gen de vermoedelijke dader. De 48-jarige verdachte Jürgen Swinka deed voor de rechter een beroep op het recht tot zwijgen. „Door buitensporig alcoholgebruik kan hij zich niets meer herinneren van het voorval," gaf zijn advocaat Fried- helm Enners als verklaring. In de opvatting van de raadsman was zijn cliënt op het moment van de steekpartij niet toerekeningsvatbaar. Op de eerste dag van het proces wees een getuige, een 36-jarige vriendin van de slachtoffers. Swinka aan als dader. Aan de moord ging een incident vooraf overeen staanplaats in de met 6500 toeschouwers ge vulde MaxSchmelingHalle in Berlijn. De dader had plotseling een mes in de hand en stak zijn eerste slachtoffer, een 34-jarige vrouw, daarmee in de hals. Haar 39-jarige vriendin probeerde de da der te weerhouden. Zij werd het tweede slachtoffer. Den Haag Een week voor Roland Garros is Richard Krajicek teruggekeerd in de top-tien van de tennis wereld. Door het bereiken van de laatste acht in Ro me steeg hij op de ATP ranking van elf naar tien. De 26-jarige Hagenaar behoorde sinds half maart niet meer tot de beste tien. Albert Costa steeg door zijn finaleplaats van 20 naar 13. Marceio Rios, die in Rome zijn derde Super Nine- zege behaalde, bleef derde. De Chileen vervolmaakt deze week in het toernooi van Sankt Polten in Oos tenrijk zijn voorbereiding op de Grand SJam in Pa rijs. Daar verschijnt ook Sjeng Schalken op het gravel. De Limburger steeg door zijn overwinning in Rome op Rafter zeven plaatsen, van 58 naar 51. Bij de vrouwen maakte Amelie Mauresmo een reu zensprong door haar finaleplaats in Berlijn. De Fran- gaise vloog van 65 naar 34. Mary Pierce verdween uit de top tien, acht 8 naar 11 Anna Koemikova steeg drie plaatsen door haar zege op Martina Hingis, van 16 naar 13. Brenda Schultz bleef 28e. Zaterdag hoofdklasse RotterdamWegens technische problemen is in onze maandaguttgave een deel uan de karakteristieken uan het zaterdag i/oetbal weggevallen. Waarvoor onze excuses. Hieronder volgen ze alsnog). Zwart Wit'28 eindigde het seizoen met een klin kende zege op DOVO (1-4). Benito Kenswil, die naar Rozenburg vertrekt, produceerde drie treffers. Vo- lendam, dat met 2-1 klop kreeg van Spakenburg, komt uit in een promotie/degradatiewedstrijd. In A was er een 6-0 zege van Spykenisse op Strijen, Groote Lindt hield Scheveningen in de tang (2-2). Ex celsior M boekte een 4-0 zege op Kozakken Boys. Ter Leede moet proberen degradatie te ontlopen. Spijkenlsse-Strijea 6-0(24). Remco Steen 1-0, Ramon BarendreKt 2-0. Dennis Felixdaal 3-0. Ramon Barcndrcgt 4-0, Renalo Hokke 5- 0, Dennis Felixdaal 6-0. SpÜkenisse was duidelijk beter. De ruime zege was zeker niet geflatteerd, Paal en lat voorkwamen nog meer treffers. DOVO-Zwarl Wit'281A (0-U. Benito Kenswil 0-1, Michel Visser 0-2. Benito Kenswil 0-3 en 0-4, Freek Witienrood 1-4. Het zorgenvrije Zwart WH'28 '28 maakte er een mooi feest van. Het trof in DOVO een gewillig slachtoffer. Bij Zwart Wit vertrekt John Clemens naar Excelsior M. ARC-ASWH1-1 (0-0), Wim Westenberg 2-0, Marcel Dijkstra 1-1. AS- WH, dat al gedegradeerd is, mwst aantreden tegen de kersverse kampioen. Het verschil was niet te zien. Bert Duynhouwer miste namens ASWH halverwege de tweede helft een strafschop, Groote Lindt-Scheveningen 2-2 (0-1 J, Jos van Eek l-ö, Danny van der Krogt 1-1 en 1-2, Jeroen Kok 2-2. Scheveningen drong niet echt aan, In feite wiide alleen Danny van der Krogt zich onderscheiden. Hij bekroonde zijn harde werken met twee doelpunten. Excelsior M-Koiakkgn Boys 4-0 (1-0). Rcmco Scmneveld I.O.Manu el Monteiro 2-0, Robert Visser 3-0, Remco Sonneveld 4-0. Het door schorsingen geplaagde Kozakken Boys kon geen vuist maken. 4) HoofddorpDe bowlsters van het Schiedamse Musis Sacrum heb ben voor de zevende achtereen volgende maal de Nederlandse ti tel in de trio-league gewonnen. In de laatste tien jaar is de nationale titel maar liefst negenmaal bij 'Musis' terecht gekomen. De Schiedamsen veroverden de titel nog vrij makkelijk op de laat ste speeldag in Hoofddorp. Er werd met 2-1 van Den Bosch ge wonnen waarna Rijswijk zeer overtuigend met 3-0 opzij werd geschoven zodat in de laatste wedstrijd een punt gepakt moest worden om de titel te prolonge ren. Musis nam geen enkel risico en won met 3-0 van Oosterhout. Beste bowlster in het Schiedamse kamp was Chris Koopmans met 1252 pins over zes games. Sport kort VOETBAL. Excelsior Maassluis zoekt voor het nieuwe seizoen een jeugdcoördinator, nu Eric Gudde als hoofdtrainer aan de slag gaat. De sollicitanten moeten leiding gevende capaciteiten hebben en ouder dan 35 jaar zijn. Sollicita ties naar secretaris D. de Niet, Postbus 267,3140 AS Maassluis. Tips voor deze rubriek kuat u doorgeven aim de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der 010-2732706 (fax: 0104265227) en in de avondnren onder 010-W04310. DINSDAG 19 MEI VOETBAL Rotterdam* Dagblad Trofee (kwartfinale): 19.00 Excelsior Maassluis- Xerxes. Halve final es Vlaardings kampi oenschap: 18.45 VFC-HVO, 19.30 Deltasport-RKWIK. WOENSDAG 20 MEI VOETBAL- 14.06 Deitasport. Demonstra te draining met Ulrich van Gobbel en Henk Fraser, sportcomplex Deitasport, Broekpol der, Vlaardingen. Hoek van Holland Doelman Marcel Janssen stapt deze zo mer over van zondag-vierde klasser Hoek van Holland naar tweedeklasser Westlan dia. Janssen speelde, op een jaartje Sparta na, zijn hele carrière bij Hoek van Hol land. De klap van het vertrek zal in Hoek van Holland hard aanko men. „Dit zal zeker wat teweeg brengen," zegt Janssen. „Ik hoop dat ze me begrijpen. Mijn hele le ven heb ik bij Hoek van Holland gespeeld. Het had al jaren eerder kunnen gebeuren, had misschien wel jaren eerder moeten gebeu ren. Ik heb me altijd voor de volle honderd procent voor de vereni ging ingezet, maar nu is het tijd om mijn eigen weg te kiezen," al dus de sluitpost die vereerd is voor Westlandia te acteren. „Het heeft in het verre verleden al eens gespeeld, toen heb ik de bootafge- houden. Maar nu is de tijd er wel rijp voor. Westlandia is de enige vereniging waarvoor ik in het Westland zou willen spelen. De vereniging is ambitieus en de tweede plaats dit jaar achter ADO Den Haag houdt in dat er veel kwaliteit aanwezig is." Hoek van Holland kende dit jaar een dramatisch seizoen. Drie pun ten in mindering zorgden uitein delijk voor de duikeling naar de vierde klasse. „Natuurlijk heelt het ook met het niveauverschil te maken. Maar ook andere redenen hebben mij gesterkt in mijn be sluit In de groep heb ik wat ge mist. Het was niet als voorheen. Dat stak me ook een beetje," legt Janssen, die nu de knoop defini tief heeft doorgehakt, de reden voor zijn vertrek uit. Eén jaartje speelde hij bij Sparta. Doelman Ma reel Jansen Inde kleedkamervanHoekvanHolland.,,Het besluit isgenomen. Volgend jaar staat deze jongen op een ander grasveldje," FotoWestiandsFotoüureau Hij was toen 23 jaar. „Ik vind het keepen. Dat seizoen bleven we er gaan van Arwin Pit had ik voor voor Hoek van Holland niet leuk, mijn hart blijft voor altijd blauw wit. Ik hoop dat ze het wel zullen begrijpen. Kijk, doe ik het nu niet dan blijf ik eeuwig bij Hoek van Holland. Dan heb ik nooit geke ken of er meer in 2at dan dit. Sa men met Ed de Goey en Theo Speelmeijer moest ik uitvechten wie eerste, tweede of derde kee per zou worden. In de eerste oe fenwedstrijd tegen Quick Boys brak ik mijn scheenbeen. Het was einde oefening. Na mijn revalida tie heb ik toen nog zes wedstrij den bij Hoek van Holland kunnen net in." „Ik heb er enorm veel zin in," zegt Janssen die ondanks een minder seizoen toch genomineerd is voor de titel beste keeper van het West- land, „Ik heb er een paar nachten over nagedacht en veel over ge sproken met mijn vrouw. Het be sluit is genomen. Volgend jaar staat deze jongen op een ander grasveldje." Topper Westlandia-trainer Richard Grootscholten is blij met de komst van Janssen. „Met het weg- volgend seizoen een keeper te weinig in mijn selectie," geeft hij tekst en uitleg. „Pim van der Hoorn was de enige geweest. Die is nog jong, maar kan in de toe komst uitgroeien tot een topper. Edwin Vijverberg heeft aangege ven te stoppen met keepen en Ro nald Ermes uit de jeugd is zestien en vertrekt bovendien misschien naar Feyenoord. Ik was dus ver plicht om te zoeken. Marcel bleek geïnteresseerd, wil nog één keer kijken wat er in zit en dat komt Westlandia bijzonder goed uit. Marcel Janssen is een dominant JBdderiterk—De associatie tus sen de handbalverenigingen Saturnus'72 (Ridderkerk) en het Schiedamse DWS is rond. Het Nederlands Handbal Ver bond (NBV) zette het licht op groen voor de krachtenbunde ling. De eerste mannen-zaal teams van beide clubs span nen volgendseizoen samen onder de naam DWS. De thuis wedstrijden worden waar schijnlijk „in sporthal Groenoord in Schiedam afge werkt Het initiatief voor de samen- werking is afkomstig van'Sa- tumus'72, dat over te weinig fi- nanriële middelen 'beschikt om een representatieve eerste drvisieploeg op de been te brengen. De Saturnus'72-spe- lers Marcel Nieuwiand, Pim Klingens, Elkan de Kraay, Ri- ebard Marengo, Marco van LinsteeenMjchielDon verhui zen naar DWS. figuur, die niet zomaar wat brult en weet wat er aan de hand is. Van dat soort mensen heb ik er mo menteel te weinig. Vandaar dat ik enorm blij ben met zijn komst. Er lopen in het Westland niet veel jongens-rond met zijn kwalitei ten. Hij is een keeper die per sei zoen een aantal punten voor je pakt De vereniging staat hem aan en ook in het plaatje rond de se lectie kan hij zich vinden. Nog maals, het is ontzettend goed voor de vereniging dat hij komt." Kort en bondig Bij RKWIKis het onmogelijke gebeurd: klaverjasko- ning Jo van Delden is van zijn troon gestoten Hij moet genoegen nemen met de tweede plaats Don derdag 21 mei houdt KV Vlaardingen weer het fami lie mix-korfbaltoemooi Bij tennisvereniging Holy staat voor 8 tot en met 14 juni het Holy Open jeugd- ranglijsttoemooi op het programma Van 22 tot en met 27 juni wordt het "midsummer 35-r toernooi' ver speeld Bij honk-en softbalverenigingHolyzjjn da gelijks acht vrijwilligers bezig met de nieuwbouw De vloeren liggen en binnenkort wordt gestart met de opbouw van de kleedkamers Bij voetbalvereni ging Ursus wordt zondag 24 mei het Tiesema-toer- nooi gespeeld De eerste wedstrijden op Harga be ginnen om 10.30 uur HBSS'er René Snijders heeft er een dochter bij Romy heet de nieuwe aanwinst Edwin Marijs vond de verkiezing van Rob Grauw- meijer als speler van het jaar van Excelsior Maas sluis terecht „Ik was zelf goede tweede," verklaar de de aanvaller die onder de alsnog weggestuurde MarkNijssen niet of nauwelijks in actie kwam W- Kkr Marco Klein vond zijn blessure waardoor hij dit jaar na de winterstop niet meer aan voetballen toe kwam, zaterdag na de zevenklapper in Heinenoord extra triest „Ik stond al op veertien treffers en had die gouden schoen dit jaar zeker gepakt," aldus Klein Op het pinkstertoemooi loopt dit jaar weer een sterk Excelsior'20-team op het kunstgras van Spirit te hockeyen Vooral van Danyël Bakboord wordt heel erg veel verwacht Het onafscheidelijke Ursus-koppel Jan Fels/Hennie Gokke was ook zater dag bij WK's nacompetitiewedstrijd aanwezig Kennelijk had het tweetal geen knip op zak, want er werd om geld gebietst om op kosten van de Kethel- club iets te kunnen gebruiken Gretig werd een vijf- fie aangepakt, maar wisselgeld terugbrengen ho maar De twee 'voetbalvrienden' zullen zaterdag in Kethel waarschijnlijk wel proberen gratis naar bin nen te komen ook SWSMC's manusje van alles Aad Gudde moet waarschijnlijk de nacompetitie- wedstrijden van zijn club missen Gudde vertoeft momenteel voor een onderzoek in het Holy-zieken- huis K&B wenst hem vanaf deze plaats van harte beterschap Michel de Maat heeft zondag in Delft de tien kilometer van het ZuiderSter Circuit met groot gemak op zijn naam geschreven De atleet en uitbater van de Maaslandse sporthal liep weer ont zettend snel (30.31), maar dat had wel weer een na deel Des te langer moest de Vïaardinger op de prijs uitreiking wachten Ook de Schiedammers Robert van 't Zelfde, Pim van der Helm, Fortuna-atleet Je roen van de Brugge en de Vlaardingse kilometervre ter Cock Boes liepen in Delft ondanks de verzengen de hitte K&B is vanzelfsprekend (ook) altijd en overal van de partij.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 2