'Als hij naar binnen wil, hoeft 'ie maar te koeren' Tweehonderd jaar waterstaat in zes panelen Programmering voor Spectrumfestival rond Gerrit de postduif voelt zich thuis bij Vlaardingse familie ft genda Om gek van te worden Lentefeest in de Wouthof Twaalf uur lang Kiootüh Festival Outdoor-activiteiten voor de jeugd Feestelijke opening Emmaboulevard Fotowedstrijd Meepraten in cliëntenplatform Werelddorp presenteert nieuwe brochures Driehonderd kavels op Maaslands boelhuis Rotterdams Dagblad Dinsdag 19 mei 1998 Ik heb er mijn knip eens op nageslagen en inderdaad, er zitten meer pasjesin dan bankbiljetten. De bonuspas van Albert Heijn, de plus pas van de Postbank, de Makro-pas. de veirassingspas van bistro 't Sterrebos, de PTT Telecom telefoonpas, de ANWB lidmaatschappas, de [kea-voordeelpas, de SOS info-pas van De Amersfoortse,de Carg- lass-pas, een identificatiepas van ons beveiligingsbedrijf, de perspas van de International Sport Press Association, een giropas mét chip per, een NSP-perspas en - misschien welde belangrijkste - de pias pas. Dat ding heet eigenlijk anders: cardkey. Die pas hebben we no dig om buiten kantooruren op de redactie onder andere in de wc te kunnen komen. Vandaar piaspas. Het is wat al die pasjes. Het lijkt of je heel wat te verteren hebt als je zo die portemonnee in de binnenzak voelt hangen. Tien vakjes heb ik in mijn knip om al die plastic kaartjes te kunnen herbergen. Als ik in Maassluis zou wonen, zou er een grotere moeten komen. Want daar komt binnenkort iets nieuws op de markt. Een kaart die iedere Maas- sluizer moét hebben, tenminste als 'ie wijzer wil worden van het boodschappen doen. De OFM, dat staat voor Ondernemers Federatie Maassluis, komt met de ioko. Da's gek, ik dacht gelijk: loko? Dat is toch gek? Maar, misschien is de loko (lokaal kopen) lang zo gek nog niet Het is een pasje dat hoort bij een spaarsysteem, vergelijkbaar met de Airmiles. Kopen is krijgen. Althans, bij de winkeliers die meedoen. Eén loko is een duppie waard en bij 250 loko's sleep je een waardebon van 25 piek in de wacht Ik zie het al voor me, daar in dat soezerige Maassluis: 'Loko's. Hier loko's, U bent gek als u hier niet koopt' Nou kom ik wel eens in Maassluis, maar me laten lokken met loko's? Nee, daar trap ik niet in. Ik kom niet op aanbiedingen, stunts, acties, uithangborden en uitverkopen af. Ik ga voor kwaliteit. Misschien dat de winkeltjes die te kampen hebben met teruglopende omzetten en een tegenvallende klandizie eens bij zichzelf te rade moeten gaan. Waarom gaat het verlies aan koopkracht naar Rotterdam en Vlaar- dingen? Een beetje winkel heeft geen loko nodig. Tenminste, als je het mij vraagt. Van mij hoeft het niet, maar ik woon dan ook niet in Maassluis. In Oud-Beijerland hebben ze de loko ook en daar is het een enorm succes. Mij een raadsel. Stel je voor: naast al die pasjes ook nog eens een loko-kaart van Maassluis en straks Schiedam, Vlaardingen en Spijkenisse en weet ik welke steden nog meer in mijn knip. Om gek van te worden. SANDER SONNEMANS Vlaardingen In het wooncomplex van de Wouthof is zaterdag een Lentefeest, Het feest is georganiseerd om geld in te zamelen voor de viering van het 20-jang bestaan, vol gend jaar, van het wooncomplex met 176 ouderen aan de Baamhoeve/ Amsterdamlaan. Het Lentefeest wordt om 10.00 uur geopend met een muzikale ronde door showband Avalance. Het informatieve deel van hel feest omvat onder meer een infostand van het R.O.G. en de ANBO. Het recreatieve deel biedt het Rad van Fortuin, optreden van een accordeonspeler en diverse andere activiteiten. Het feest duurt tot 16.00 uur. Het Podiumcafé aan de Lange Haven viert op Hemel - vaartdag het jaarlijkse Kiootüh Festival, Er zullen in totaal elf bands het podium betreden. Het café gaat open om 13.00 uur. Het eerste optreden is dat van Raise Kain {om 14.00 uur), het slotstuk van de avond is Manitou, dat tussen 0.00 en 01.00 uur speelt. Een uitgebreid menu aan broodjes is verkrijgbaar. Jongeren van 8 tot en met 14 jaar kunnen zich opge ven voor de diverse outdoor-activiteiten op wijdag 22 mei in het Vondelpark. Vanaf 14,00 uur zijn daar enkele spectaculaire acties waarbij bovendien leuke prijzen zijn te winnen. Wie maakt bijvoorbeeld de snelste tijd op de kabelbaan, terwijl hangend aan een kabel een afstand van zo'n veertig meter moet wor den overbrugd. Bij het onderdeel klimmen moeten de deelnemers zich met twee hulpmiddelen langs een touw omhoog zien te werken. Opgeven kan bij Jan van Bergen Henegouwen van het Wijk- en Buurtbeheerteam, bereikbaar via het stadhuis: 5931835 of mobiel: 06-51226522. Meedoen kost één gulden per persoon Hoek van Holland Wethouder Simons van Rotterdam verricht morgen om 14.3 0 uur de officiële opening van de vernieuwde Koningin Emmaboulevard. Meteen daarna bruist de boulevard van de feestelijkheden. Er zijn straatacti viteiten zoals walkacts, rondvaarten en muzikale op tredens van de Accordeon Vereniging en de Big Band. Daarnaast zijn er een ballon- en een fotowed strijd. De Hoekse sportverenigingen geven demon straties. De nieuwe inrichting van de Koningin Em maboulevard is één van de eerste deelprojecten van het Ontwikkelingsplan Waterwegcentrum Hoek van Holland aan Zee. Het uitgangspunt van dit plan is het versterken van de bijzondere kenmerken van Hoek van Holland als groene badplaats aan de Nieu we Waterweg. De bedoeling is om ook met minder mooi weer meer mensen naar Hoek van Holland te trekken en de kwaliteit van de badplaats te verster ken. Waterweg Redactie Waterweg: Edwin Comelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Sentlna van der Meer, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Conny Taheij Over de Vesten 3r 3116AD Schiedam Postbus373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 27327O0 4004310 Amateurfotografen uit Maassluis, Vlaardingen en Schiedam worden uitgenodigd mee te doen aan een fotowedstrijd in het kader van de Meimaand-Natuur- maand. Het thema is 'Natuur in mei'. De wedstrijd is uitgeschreven door het REON, een samenwerkings verband tussen de drie gemeenten op het gebied van natuur- en milieu educatie. Elke deelnemer kan maximaal drie kleuren- of zwart-witfoto's inzenden van het formaat 13 bij 18 centimeter tot 30 bij 40 cen timeter, niet opgepiakl en v uurzien van naam en adres. Ze moeten gemaakt zijn in de provincie Zuid- Holland. De prijzen voor de wedstrijd zijn beschik baar gesteld door winkeliers uit het Waterweggebied. Inzenden kan tot 10 juni naar de Dienst Educatie, postbus 1501,3100 EA Schiedam. In juni wordt een deel van de ingezonden foto's geëxposeerd in de Siadswinkel van het Schiedamse Stadskantoor. Door Conny Taheij Vlaardingen Hij moet ge holpen worden met eten en drinken, loopt mank, heeft doorgezakte poten en laat on gegeneerd zijn poep vallen. De Vlaardingse familie Van den Ierssel neemt het voor lief. Gerrit is als een kind ge worden sinds hij door zijn ei gen moeder is verstoten, nu ruim zeven jaar geleden. En al zouden ze van hem afwillen, hij keert altijd weer terug naar de woning aan de Binnensingel. Ger rit is namelijk een postduif en on danks al zijn handicaps heeft zijn instinct hem niet in de steek gela ten. Hoewel. Over een afstand die een gezonde duif in een paar uur aflegt, doet Gerrit meestal enkele dagen, Veel verder dan Spijkenisse, waar Michael van den ierssel op de za- terdagmarkt staat, komt hij nu ge zien zijn leeftijd niet meer. Toen Gerrit nog jonger was, heeft de fa milie de duif een paar keer in Zee land losgelaten. „Het idee was dat hij zijn weg weer zou zoeken in de natuur. En als hij dan dood was gegaan, dan was dat ook natuur lijk geweest. Zijn moeder had hem immers ook uit het nest ge gooid," zegt Hedy lakoniek. Zij was degene die met Gerrit thuiskwam na het boodschappen doen in storm en regen. Ze kon het niet over haar hart verkrijgen om het naakte vogelde achter te laten op de regenton, waarop voorbijgangers hem legden als hij weer op straat was gewaaid. In een doosje van de kaasboer bracht 2e Gerrit naar de dierenarts, die voor de jonge vogel geen cent meer ga,.. Maar bij vader Michael, moeder Hedy en de dochters Ri- chelle en Fabienne vond Gerrit een warm nest. Een pipetje met opgeloste melk poeder bracht hem op krachten Gerrit de postduif kan niet zelf eten Daarom wordt hij gevoe derd. Dochter Fabienne helpt een handje. Foto Rod Dijkstra en sinds hij wat ouder is, propt Mi chael dagelijks duivenvoer, waar onder maïs, zaad en erwten in zijn krop. „Gerrit heeft een snavel die hele maal krom groeit. Ik knip 'm om de twee weken bij. Door die gekke snavel kan hij niet goed zelf eten," legt zijn vaste voerder uit. Water drinken uit een bakje gaat ook maar mondjesmaat. Daarom krijgt Gerrit een wasbak vol, zo dat hij dichter bij het water ligt. Gezien zijn omvang heeft de duif het bepaald niet slecht. Zijn grijze en groene veren glimmen. In het washok heeft hij zijn eigen kooi, maar net zo lief zoekt hij een plek je in de wasmand. En hij is op zijn best als hij dichtbij de familie is. Zelfs op het strand blijft hij keu- Tig in de buurt van de handdoe ken. Hij is nogal eenkennig. Met Michael gaat Gerrit soms op het dashboard mee naar de markt, met Hedy een enkele keer naar de kleuterklas op basisschool De Klimop. „De kleintjes begrijpen er niets van als ik hem laat weg vliegen. Hoe weet ie dan dat ie naar huis moet, vragen ze ver baasd. Om het te bewijzen, moet ik Gerrit dan weer mee naar school nemen", vertelt de juf la chend. De Van den Ierssels hebben iets met vreemde vogels. In de loop der jaren hebben ze twee tamme kauwen verzorgd, een blinde gans en een groot uitgevallen eend die achter Hedy aan waggelde als ze boodschappen ging doen. „Ze zijn steeds bij puur toeval aan komen waaien." De kauwen zijn vanzelf weggevlogen, omdat ze nesteld- rang kregen. Gerrit maakt geen aanstalten. En als hij naar binnen wil, hoeft hij maar te koeren." Hoek van Holland Een kijkje achter de schennen van Neder land, dat is het motto waarmee Rijkswaterstaat dit jaar het 200- jarig bestaan herdenkt. Ruim 200 jaar heeft Rijkswaterstaat al een taak in Nederland, die in de loop der jaren alleen maar groter is gewoTden. De strijd tegen het water vormde de oorsprong, maar inmiddels heeft de over heidsinstelling ook een toonaan gevende taak in wegenbouw en daarmee zyn natuur en milieu onverbrekelijkverbonden. Het tweede eeuwfeest wordt het hele jaar door gevierd met tal van manifestaties en deelname in andere activiteiten. Zo zal Rijkswaterstaat deelnemen aan de Hoekse Havendagen op 3,4 en 5 juli. Ook het Wereld Haven festival op4,5 en 6 september en Furiade op 3 en 4 oktober in Maassluis staan op de agenda. In het Keringhuis bij de Storm vloedkering in Hoek van Hol land is momenteel een expositie te bezichtigen die dit jaar een beeld geeft van het ontstaan en de groei van het werk van Rijks waterstaat Op zes panelen wordt de ontwikkeling weerge geven met veel 'kunstwerken' als bruggen, tunnels, wegen, dammen en keringen. Alle panelen hebben een spiegel in het midden. Met een druk op de knop wordt de spiegel door zichtig en komt er een bouw werk uit een bepaalde periode tevoorschijn, omgeven door be hang dat in diezelfde tijd in de huizon werd gebruikt Dat het Keringhuis voor die expositie werd gekozen is geen toeval. Want de stormvloedkering is een van de grootste werken die onder verantwoordelijkheid van Rijkswaterstaat ooit werden uit gevoerd. Een groot deel van het Nederlandse achterland wordt er door beschermd. „Hoek van Holland is een ne venproduct van Rijkswater staat," constateerde Sjoerd Bon te, chef van de Dienstkring Nieuwe Waterweg, bij de ope ning van de expositie. „Zonder de waterstaat zou er geen Nieu we Waterweg zijn en dus ook geen Hoek van Holland." Deelraadsbestuurder Theo van Eijk moest dat toegeven, want de doorgraving van de Nieuwe Waterweg leidde 125 jaar gele den inderdaad tot de 'nederzet ting' Hoek van Holland. „Wij er varen de aanwezigheid van Rijkswaterstaat nog steeds als erg plezierig," aldus van Eijk. Hij toonde zich verheugd dat in middels is besloten het Kering huis nog minstens driejaar open te houden, maar hij wil toch lie ver dat ook daarna de bezoekers, momenteel zo'n 500 tot 600 per dag, nog een bezoek kunnen brengen aan de permanente ex positieruimte. „Hoek van Hol land heeft in de zee, het strand en de duinen al natuurlijke pu bliekstrekkers, maar de be staande musea en Het Kering- huis vormen daarop een welko me aanvulling." De expositieruimte is sinds kort ook aangepast voor bezoek door mensen in een rolstoel. De drempels zijn verwijderd, er is een ringleiding en een invali dentoilet. Dankzij deze voorzie ning kon het daarbij behorende certificaat worden aangevraagd. De expositie 200 jaar Ri725jkswaterstaat is op werk dagen te bezichtigen van 10.00 tot 18.00 uur en in het weekein de yan 11.00 tot 17.00 uur. Maassluis Om participatie van cliënten van de sociale dienst in Maassluis zo optimaal mogelijk te maken, wil het college van b en w een cliëntenplatform instellen. De taak van dit platform zal be staan uit het gevraagd en onge vraagd adviseren met betrekking tot de sociale zekerheidswetge ving en de uitvoering van het ge meentelijk minimabeleid. In Maassluis is al een dienten raad. waarin clienten van de be treffende afdeling zijn vertegen woordigd. Het gemeen tebestuu wil echter de mogelijkheden voo participatie breder maken doo ook vertegenwoordigers van be langenorganisaties bij de in spraak te betrekken. Schiedam Net als voorgaande edities zal ook het zevende Spec trumfestival, zondag 21 juni, het Schiedamse Beatrixpark uit zijn voegen doen barsten, zo beloven de organisatoren. Het wereldmu ziek- en theaterfestival, dat jaar lijks zo'n 50.000 bezoekers trekt, heeft wederom een gevarieerde programmering. Op het hoofdpodium brengt Max Tax y sus Banditos een combina tie van stampende tex-mex, latin en rock'n'roll ten gehore. Aisa Smaiihodzic Sevdab presen teert hartstocht uit Bosnië-Her- zegovina, zwoele salsa uit Zuid- Amerika wordt gespeeld door het sextet Saoco, een dynamische mix van zouk, merengue en reggae laat het Orquesta Pegasaya klin ken. AcHa speelt wereldmuziek uit Turks/Spaans/Indiase hoek, terwyl Orkester Abdullah Rabatie garant staat voor een Marokkaans feest van raï, chaabi en gnaoui. Layi, tenslotte, heeft de West-Afri kaanse traditie in een westers jas je gegoten. Op het terraspodium worden op tredens gegeven door de Hot Club du Nord, de Flamingo Kings, het djembé-coilectief Slep en theater groep Facetten. Een gedeelte van het festivalterrein wordt ingericht als themapark voor kinderen. On der de noemer 'Reizende cultu ren' zijn onder meer artiesten te ontmoeten die zigeunermuziek spelen en flamenco dansen, ver halenvertellers en circusartiesten in schitterende woonwagens, Afrikaanse nomaden en de Ne derlander op vakantie. In samenwerking met het Rotter dams Volkstheater worden op tien plaatsen voorstellingen en workshops gegeven. Het middel punt is De Tent, een circustent waarin de hele wereld voorbij trekt in de vorm van Chinese dra ken en acrobaten, zang uit La- tijns-Amerika, Surinaamse kle derdrachten. poppentheater, Turkse volksdans en Balinese danseressen. In de werelddorpen laten migrantenverenigingen uit de regio authentieke sfeer proe ven uit onder andere Marokko, Turkije, Suriname en Indonesië. Het Spectrumfestival duurt van 1 ,00 tot 20.00 uur en is gratis toe gankelijk. Hoek van Holland - De Stichting Hoek van Holland Werelddorp heeft afgelopen week de eerste werkstukken gepresenteerd die direct betrekking hebben op het toerisme in Hoek van Holland. Een fraaie kleurenfolder met als motto 'Hoek van Holland, een zee van ruimte' geeft met een aantal foto's en met teksten in het Ne derlands, Duits en Engels een goed beeld van Hoek van Holland als badplaats. Niet alleen het strand, maar ook het Expoeen- trum, de Stormvloedkering en de musea krijgen aandacht. Verder wordt gewezen op de Koningin Emmaboulevard en de vele moge lijkheden voor het maken van fietstochten in de omgeving. Het evenementenblad geeft een vrijwel compleet overzicht van al le grote en kleine activiteiten die het komende seizoen in Hoek van Holland plaats vinden. Voorzitter Jan van Dissel zei bij de overhan diging van de eerste exemplaren aan deelraadsbestuurder Bob Va rekamp dat de Stichting Hoek van Holland een Werelddorp na alle startperikelen nu goed op gang is gekomen. De samenwer king met de VW Rotterdam en de Grens Wisselkantoren verloopt vlot en er wordt uitvoering gege ven aan het toeristisch-recreatief- ondernemingsplan Samenwerking met andere orga nisaties is volgens Van Dissel het kernthema, met daarnaast infor matievoorziening. Dat gebeurt niet alleen via de folders maar ook in bladen als 'R'Uit Magazine Rot terdam' en 'Trots in de Branding' van het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam. Hij toonde zich vooral onder de indruk van wat Hoek van Holland allemaal te bieden heeft, zoals dat in het evenemen tenblad is samengebracht. Maasland Op het op Hemel vaartsdag in Maasland te houden boelhuis worden driehonderd ka vels ingebracht. De organiseren de Lionsdub bestemt de op brengst weer voor een goed doel, de Stichting Gered Gereedschap. Dit is een vrijwilligersorganisatie die gebruikt gereedschap inza melt, opknapt en verstuurt naar werkgemeenschappen in ontwik kelingslanden. Het transport van dit opgeknapte gereedschap is meestal erff kost baar. Er wordt op gerekend dat met de opbrengst het vervoer naar twee projecten kan worden gefinancierd: een werkgemeen schap voor onderdrukte zwarte vrouwen in Zuid-Afrika en een opleiding voor kansarme wees kinderen tot automonteur in Zambia. In een stand van de Stichting Gered Gereedschap kan tijdens het boelhuis ook overcom pleet gereedschap worden ingele verd. Het boelhuis op Hemelvaartsdag is een niet meer weg te denken traditie in Maasland. Het wordt al voor de zestiende keer gehouden op het terrein aan de Oude Veiling te Maasland, Veilingmeester Naast de steun van veel vrijwilli gers, sponsors en tal van onderne mers, staat het boelhuis weer on der leiding van het duo Ton Gel- dens en Jan Kroes. Geldens is de notaris die toeziet dat alles op de juiste wijze verloopt, terwijl Kroes weer als veilingmeester optreedt. Op zijn bekende en unieke wijze brengt hij vanaf 12.00 uur de drie honderd kavels onder de hamer, in een tempo van ongeveer één ar tikel per minuut. Tussen 10.00 en 12.00 uur kunnen de kavels wor den bekeken, waarvoor een kavel- lijst beschikbaar is. Er wordt een breed assortiment kavels geveild, waaronder schilderijen, bronzen beelden. Verkade albums, zilve ren en gouden munten, nostalgi sche spullen uit grootmoeders tijd, wagenwielen, keukengereed schap en fietsen. Voor liefhebbers van oude motoren zijn er twee heel bijzondere stukken. Een DKW éénciiinder motorfiets uit 1955 en een tweecilinder motor uit 1956. Dinsdag 19 mei VLAARDINGEN Pannenkoekenhui# 't Hof, dialezingoverna - tuur, historie en landschap van Midden Delf land, 20.00u. Podium Café. jamsessie, 21J30u. Schiedamse Vrouwen-emancipa tie Organisaties. Thema-avond Wie ajn mijn buren, 19.30u. ROTTERDAM Hlat. Museum 'ScMelandshuls' 10.00- 17.00 filmt Rotterdam, Nieuwe Stad. Night- town Café 21:30 PoprfHm. Dtay 22.00Wol- fert Brederode Tno. Nlgjittown Theatercafé 20.30Alan Parsons Rotterdamse Schouw- bwfc Gr.z.-20.15 Lo grand macabre. Luxor Thaater20.15 De Jantjes. R"dams Centrum voor Theater 20.30 'de meimaand van Jiet R'üamsCenrnjm voor Theater". Verhalen» de ruimte'. Rotterdamse Schouwburg, Kij, 20.30 Medeia. RO TH EATER 12.30totl3il5 De Verstekeling. Theater Maatwerfcl9.30 Repelsteel. Zaal de Unie 2O,30Cultuurdebat, Woensdag 20 mei SCHIEDAM Woon zorgcentrum Thurlede. Sjoelcom- petme, 14,0öu. VLAARDINGEN Buurthuis De Haven. Kjnderspeelmiddag. 13.30-17.C)Ou, Wljkverenlghig Koeven- buurt. Ouóerenbingp, 20.00-22.30u Wijk centrum 't Nieuwelant. Kindennstuif 6/12 jaar, 14.00-15.30u. MMSSLUiS Stadhuis, verzamelpunt voor excursie Staeldumse Bos, 13.30u. HOEK VAN HOLLAND Emmaboulevard. Feestelijke opening Bóule- vartf, 14 30u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg studie 20,45 Eter/Ether, Alliance Francalsel9,30 Film avondLe pont de Normandie, H 1st. Museum 'Schielandshuls'10.00-37.00 film: Rotter dam, Nieuwe Stad. Donner Boeken 15.00 Anme M.G. Schmidt-dag. SKVR Muziek school Centrum-West 17.15 Open Podium voorKinderenTheaterZu idple InGr.z. 14.00 Hakim. de Doelen, Gr.z. 19.45 Concert eetge legenheid van 50 jaar staat Israel. /12.45 Lunchconcert. Tango-orkest OTRA .Nlght- town 23.00 Gay Surpnse, Nlghttown Thea tercafé 22.00 Fresh Up. Open Hof 11.00 Marwconcert Rotown 22 00 Ceasar. Thea tercafé Plan-C 22.00 Claw Boys Claw. Boti- heurvooraf informeren 010-4132536 Sana torium Clepsydra. Cabaret Restaurant Schelling'* 19,00 Zepp. Luww Theater 20,15 De Jantjes. O.T. Theater ajd Muller- pler20.00Devrouwvandezee. Rotterdamse Schouwburg, Gr.z. 20.35 Kmel met je goeie been. Kl.z, 20,30 Medeia. RO THEATER 12.30 tot 13.15 De Verstekeling. Theater Maatwerk 15.00 Repelsteel. Theater de Evenaar 15.00 Textiel van het eiland Sumba uit de doeken gedaan. Dia-leang. Visser 1 Hooft gebouw 19.30 Heidegger-avond. Wit te de With 20.00 God love the tragic artist. Zaal de Unie 20 30 Volgspot-Lve. ROTTERDAM Van 14t/m 19 mei. Cinerama 1: Titanic" (12) dag. 14.15 20. Cfn.2: 'As good as itgets' <ai) dag. 18-21.15. do.vr. ma.di,ook 14, Cin.3: 'Kleine Teun' (al) dag. 12.45-15.30-18.45-21.30.CNt.4: "Wag thedog1 (ai) dag. 13-15.45-19-21.45.Cln.5: "Wings of the dove' (al) dag. 13.15-15.45- 19.15-21.45. tmax Theater The Irving sea' (al) dag.löeh- 2a.) 18. ma. ook 13. 'Amazon' (al) dag. 15-17, do di.ook 13, ma.ook 12. 'Everest' (at) dag, (ceh.za.) 14-16-1915. za. 14-16-18-20. Ti tanic' (12) dag.(beh ja.) 20.15, za. 21.15, za- .zo ook 10. Ven.l: 'Oe Poolse Bruid' (12) dag. 20, vr.ook 14.30. 'Brat' (16) dag.(beh.ma.) 22. Sneah Preview (16) ma.22. Ven.2: 'Dance of the wtnd* (16) dag (beh ma.di.) 19.30. 'Deverste- keling' (16) dag.22, di.ook 19.30. 'La notte' (16) ma 19.30. 'Kolya' (l6)vr.l5.30.Ven.3: 'Mane Baie des Anges' (16) dag. 20-22. Ven 4: 'Chasing Amy' (16) dag. 19.30-22. Lumière 1: 'US Marshals' (16) dag.11.30- 14.35-17.40-20.45 Lum. 2: 'Scream2'(16) dag 12-15-18-21, Lum. 3: "The edge' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lum. 4: The Jackal' (16) dag.18.15-21.15, do.vr.ma- -di.ookl2.15-l5.15. Pathé: Titan,c' (12) dag. 11.30-15.30- 19.30. 'Left luggage' (al) dag. 17-19.30- 21.50, (di.niet om 21.50) ma.di.ook 11.30- 14.20. "The Rammaker' (al) dag. 15.40- 18.30-2120, do.vr.ma di ook 11.50. 'Mer- cuiy Rising" (16) dag. 1110-13.40-16.10- 18.40-21.40 'In Out' (al) dag. 15.30- 17.40-19.50-22. do.vr.ma.di.ook 11.10- 13.20. The big letowski' (12) dag. 11.20- 13.50-16.20-18.50-21.30. Sneak preview: 1 'Gordeis vast'' (16) di.21.50.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5