Plannen BFI aan Vulcaanhaven Milieumarkt startschot Koop 'Groen'-campagne Nieuw ziekenhuis wil in 2002 de deuren openen Wethouders Vïaardingen gaan op werkbezoek bij afvalgigant Veel belangstelling voor schaapscheerdersfeest 4®» 431» I;-4' üft Overval met vuurwapens Auto in brand Vechtpartij Jongen door zestal beroofd Kruising later dicht Rijden met slok op Tweede plaats St. Bemardus bij techniekwedstrijd Speelplek in Vondelpark genda Centrummanagement breidt uit Rotterdams Dagblad #S p J ¥*r L' i= %i Hl %T 8fi v yr Maandag 25 «"nei 1998 Door Jan Eozendaal Vïaardingen De plannen voor een vestiging van afvalgigant BFI in de Vlaardingse Vulcaanhaven krijgen steeds meer ge stalte. Het van oorsprong Amerikaanse bedrijf ziet in de Vul caanhaven een unieke plek om een groot deel van het afval van de wijde regio over het water te vervoeren. Ook is er ge noeg ruimte rondom de kades voor diverse opslag- en verwer kingsmogelijkheden. De Vlaardingse wethouders Roijers (economische zaken) en Van der Windt (milieu) hebben in middels een werkbezoek aangevraagd bij de BFI-vestiging in Delft. van het Gemeentelijk Havenbe drijf Rotterdam liet weten dat 'BFI nog steeds in beeld is'. „Wij zijn nog steeds in onderhande ling. Maar daarover kan ik op dit moment niets zeggen," aldus de woordvoerder. De Vulcaanhaven is vrijgekomen na een reorganisatie bij EBS. Door een reorganisatie bij het op en overslagbedrijf is de vestiging in Vïaardingen afgestoten. EBS heeft de Vulcaanhaven echter nog wel in erfpacht en "wil de strate gisch goed gelegen kade aan de zeehaven doorverhuren om zowat te verdienen. Bij BFI was vanmorgen niemand van de directie bereikbaar voor commentaar. Een woordvoerder SchiedamVier mannen hebben afgelopen nacht om 24.00 uur een gewapende overval gepleegd op een horecagelegenheid aan het Rubensplein. De overvallers, van wietv/ee gemaskerd waren, eisten onder bedreiging van pistolen geld. Toen het een werkneemster niet direct lukte de kassa te ope nen, werden van de bezoekers sie raden, een mobiele telefoon en een semafoon afgenomen. Met deze spullen en een onbekend geldbedrag uit de kassa zijn de mannen er vandoor gegaan. Maassluis Een personenauto vloog zaterdagavond rond 19.00 uur spontaan in brand vlak voor de spoorwegovergang op de Vlaar- dingsedijk in Maassluis. Nadat de politie was gearriveerd schoot de auto ook nog eens vanzelf op de spoorrails. De brandweer bluste de brandende auto en verwijder de deze van de overgang. De 32-ja- rige Schiedamse bestuurder van de auto kon de ontbranding van zijn voertuig niet verklaren. Schiedam Een 35-jarige Schie dammer is zaterdagochtend rond 5,30 uur slaags geraakt met een inbreker in zijn winkel aan de Oversriuesedwarsstraat. Bij de vechtpartij raakte de inbreker ge wond. Maar op het moment dat de Schiedammer de man even los liet, vluchtte de ongenode gast de winkel uit. Maassluis Een 16-jarige jongen uit Maassluis is vrijdagnacht in zijn woonplaats door zes knapen mishandeld en beroofd. De jon gen fietste kort na middernacht naar huis toen het zestal op de Ko- ningshoek hem de weg versperde. De jongen kreeg zijn portemon nee terug nadat een van de kna pen er een tientje had uitgehaald. Vervolgens werd hij in zijn ge zicht geslagen en werd zijn fiets afgepakt, waarna het groepje jon gens zich in de richting van de Van Beethovenlaan verwijderde. Schiedam De kruising Nieuwe Damlaan/ Burg. Honnerlage Gre- telaan wordt pas volgende week afgesloten. De werkzaamheden aan het eollecteurriool zijn om technische redenen een week uit gesteld. De afsluiting zal duren van 2 tot en met 30 juni. De eerste twee weken is de kruising geslo ten voor alle verkeer. De laatste twee weken kunnen voetgangers en fietsers wel weer gebruik ma ken van de kruising. Schiedam Twee automobilisten zijn het afgelopen weekeinde door de Schiedamse politie be keurd voor het rijden onder in vloed. Op de Laan van Bol'es werd een 48-jarige man uit Spijkenïsse aangehouden die met een slok op achter het stuur zat. Op de Jan van Riebeeckweg overkwam een 55-jarige Schiedammer hetzelfde. Maag Met die summiere informatiever strekking van het havenbedrijf, dat de havengrond in eigendom heeft, zit ook de gemeente Vïaar dingen een beetje in de maag. Dat blijkt uit een brief die de directeur van de dienst Stadswerk van de gemeente vorige maand naar het Gemeentelijk Havenbedrijf Rot terdam heeft verstuurd. De brief werd verstuurd na een gesprek tussen het havenbedrijf en wet houder Van der Windt over de mo gelijke vestiging van BFI. Op het stadhuis in Vïaardingen willen ze vooral weten in welke milieucategorie de vuilverwerker zit, waarvan de uitstraling 'niet al te gunstig' wordt genoemd. „Nog niet helemaal duidelijk voor ons is of het hier gaat om een bedrijf, dat in milieucategorie 5 of in mi lieucategorie 4 thuishoort Mede met het oog op de informatie naar de bewoners van de nabijgelegen Oostwijk verzoeken wij u herlder- heid te versch^'' in welke mi lieucategorie I geklasseerd." Milieuzak*,*. Hoewel de gemeente Vïaardingen dus niet staat te springen om BFI binnen te halen, gaat er binnen kort wel een zware delegatie op werkbezoek naar de BFI-vesti ging in Delft. Behalve de wethou ders Roijers en Van der Windt, ne men zij ook enkele ambtenaren en aantal gemeenteraadsleden mee die zijn gespecialiseerd in economische en milieuzaken. Aan het havenbedrijf is gevraagd om de excursie te organiseren. De gemeente Vïaardingen is ook gevraagd om kandidaten voor de Vulcaanhaven aan te dragen. Maar volgens een woordvoerder zijn er geen andere gegadigden bekend bij de gemeente, die daar mee een groot deel van de invloed op de nieuwe bedrijvigheid in Vlaardingen-Oost uit handen geeft. De enige troef die de gemeente nog in handen heeft, is om de Vul caanhaven tebetrekken in de (mi lieuvriendelijkere) ontwikkelin gen rond het Hoekpunt Noord- West. Het havenbedrijf heeft de optie voor het verlengen van het gebruik na 2015 laten vervallen. De gemeente wil nu proberen die termijn te vervroegen, zodat op deze ontwikkelingen kan worden ingesprongen. Gevraagd is of het havenbedrijf dat wil onderzoeken op de haalbaarheid. Voor irz' L- venbedrijfzou dit echtereen forse derving van de inkomsten beteke nen. „Wij streven er nog steeds naar de Vulcaanhaven aan te bie den aan watergebonden bedrij ven," aldus een woordvoerder. Een lekkage van de waterleiding zorgde gistermiddag omstreeks vijf uur voor een aanzienlijke overstroming op de Schiedamse Nieuwe Damlaan. Doordat een dertig centimeter dikke buis was gebroken, stroomde het water naar de oppervlakte en zette het bovenliggende fiets- en voetpad blank, evenals een deel van het wegdek. Het water liep uiteindelijk vanzelfweg via een naburig gelegen bouwput. De brandweer heeft het ontstane gat aan de oppervlakte van tweeën- eenhalve vierkante meter gedicht. Foto Rogier van der Kraan Door Marc Floor Vïaardingen Er moet 'groener' gekocht gaan worden in Vïaardin gen. Producten die minder ver pakkingsmateriaal bevatten, of anders zijn gerecycled en biologi sche voeding worden op initiatief van de gemeente de komende twee weken door de Vlaardingse middenstand aan de man ge bracht. Als start voor de campag ne werd afgelopen zaterdag in het winkelcentrum aan de Van Ho- gendorplaan een milieumarkt ge houden. Dat milieuvriendelijk kopen de laatste jaren nog maar weinig ont wikkeling heeft doorgemaakt, is duidelijk op te maken uit de be scheiden opgezette milieumarkt. Een handvol van de geijkte tent jes is er te vinden: Greenpeace staat zoals altijd tussen het stand je van de Wereldwinkel en dat van de vegetarische loempiaverkoper. De laatste levert overigens zijn producten in plastic bakjes. „Niet erg milieuvriendelijk nee," excu seert zich de verkoper, „We heb ben vergeefs heel Nederland afge beld voor kartonnen bakjes. Maar ze gaan natuurlijk wel in de afval bak hè." Om de Vlaardingers al op jonge leeftijd milieubewust te maken is een groentevrouwtje ingehuurd die een tentje met zingende 'groente' exploiteert. De appelen en winterpenen houden, alsof het een aflevering van de Muppet- show betreft, met bewegende mondjes en oogjes een lofzang op de vitaminen. Een rijtje kinderen kijkt ademloos toe. De moeders ogen wat zorgelijker: 's avonds moeten de olijke groentevriend- jes natuurlijk weer gewoon gege ten worden. „We willen samen met de burgers aan een beter milieu gaan wer ken," legt gemeentelijk coördina tor van de milieumarkt Gabry Schiedam Een groepje leerlin gen van de St. Bemardusschool in Schiedam heeft zaterdag op de landelijke finale van de techniek wedstrijd 'Klein en groot over de sloot' een tweede prijs in de wacht gesleept. De kinderen tussen de 10 en 13 jaar ontwierpen en maak ten voor de prijsvraag van de stichting Wetenschap en Tech niek Nederland (WeTeN) een brug. Scholen uit het hele land na men deel aan het project. Uitein delijk werden 74 bruggen toegela ten tot de finale in het Land van Ooit. Fabienne van The Music Factory reikte de eerste prijs uit aan De Branding uit Brielle: een ballonvaart. De St. Bemardus- schoüeren kregen IC nexkoffers. Jonge bezoekers van de Vlaardingse milieumarkt luisteren hoe 'levende' groenten een loflied op de vitaminen brengen. FotoRoeiDpstra Flath uit, terwijl ze in haar vegeta rische loempia hapt „Mensen moeten in gewone winkels groe ner gaan kopen. We willen laten zien dat je daarvoor echt niet meer naar de reformzaak hoeft." De campagne in Vïaardingen is een vervolg op eerdere voorbeeld acties in plaatsen als Ridderkerk en deelgemeente Feyenoord. En quêtes hebben aangetoond dat de Nederlandse consument wel mi lieuvriendelijk wil kopen, maar behoefte heeft aan meer informa tie daarover. Vandaar de campag ne 'Koop Groen', die de komende twee weken op de Vlaardingers wordt losgelaten. Een groot aantal winkels zal in die tijd de milieu vriendelijke producten in hun schappen extra onder de aan dacht brengen. „Het is toch moeilijk om mensen van hun gewone koopgedrag af te brengen," verklaart Flath over haar milieumissie. „En mensen weten weinig van milieuvriende lijke producten. Soms is het duur der, maar lang niet altijd. Een fles groene zeep is goedkoper dan een fiesaUesreiniger." Op de milieumarkt wordt duide lijk dat er wel aansprekende idee- en zijn op het gebied van milieu vriendelijke producten. Een be drijf presenteert een kattenbak vulling die niet alleen op milieu vriendelijke wijze is geprodu ceerd, maar ook wordt verwerkt. De compostkorrels worden na ge bruik vermalen tot tuinmest Om het geheel nog aantrekkelijker te maken, brengt het bedrijf de kor rels aan de deuren neemt meteen de gebruikte mee. Dat dat eens in de veertien dagen gebeurt, omdat volgens de ver koopster de kattenuitwerpselen doorcompostkorrels worden afge broken, zorgt nog voor de nodige scepsis bij de bezoekers van de milieumarkt. Daarbij wijst de ver koopster op één handicap:Als de kat niet op deze korrels wil, houdt het op. Dan doet ie zpn behoefte naast de bak." Maassluis Het Vondelpark in Maassluis krijgt in de tweede helft van dit jaar een grote op knapbeurt. Het college van b en w heeft ingestemd met het ontwerp dat de afdeling groenvoorziening heeft gemaakt voor het park tus sen de Brederolaan en de Laan 1940-1945. Na de zomervakantie worden de woningen van het nieuwbouwcomplex Vondelhof opgeleverd. Het Vondelpark wordt vervolgens opnieuw inge richt. Daarbij krijgt de jeugd veel aandacht. Er wordt namelijk een verhard basketbal/voetbalplein aangelegd. Dit plein wordt voor zien van hekken zodat de bal bin nen de speelplek blijft. Voor de kleinere kinderen wordt dicht bij de woningen en verder weg van het water een speelplek aange- ligd met zitbanken, hobbeltoe stellen en een speelhuisje. Het resterende deel van het park wordt ingericht met gazons, hees ters, bomen en wandelpaden. Het park krijgt bij de herinrichting een open karakter. Dit wordt voornamelijk bereikt door grotere gazons aan te leggen en minder heesters en bomen te planten. De gemeente heeft hiervoor gekozen uit veiligheidsoogpunt. Schiedam Ruim 1500 jeugdige bezoekers en hun ouders kwamen gistermiddag af op het jaarlijkse schaapscheerdersfeest op Kinder boerderij 't Hoefblad in het Schie damse Prinses Beatrixpark, „Het was heel leuk. Vooral de sfeer was heel ontspannen," blikt organisa tor Hans Buisman tevreden terug. Nieuw dit jaar was de samenwer king met wijkcentrum De Erker. Daardoor was het mogelijk dat twee popbandjes de dag met een live-optreden opluisterden. Jon- gerenband Steque opende bet fes tij n. Vervolgens ging de schapen scheerder aan de slag. Onder enorme publieke belangstelling nam hij vier verschillende soorten schapen onder handen: het Friese melkschaap, de Hampshire Down, de Texelaar en het Drents heideschaap. Daarnaast werd ook de Ango- rabok van zijn vacht ontdaan. Door de draagbare microfoon was de uitleg van de schapenscheer der goed te verstaan. Na de demonstratie konden de jonge toeschouwers zelf aan acti viteiten deelnemen. Er was onder meer een spinnenwiel, schmin- n en Kids for Animals. Maar vooral de kippenraee met vier houten kippen zorgde voor hilari sche taferelen. Gekleed in een overall en klompen moesten de kinderen ieder naar een kip ren nen en die te drinken geven. Ver volgens moesten ze met een ei op een lepel weer terug om zo snel mogelijk te finishen. „Dat was hartstikke blits," aldus Buisman. Het schaapscheerdersfeest werd afgesloten met een optreden van de meidengroep Band Zonder Vent De belang stelling voor het schapen scheren gis termiddag bij Kinderboer derij 't Hoef blad was groot. Door dat de scha Wa-swcSÉ penscheer der eenmï crofoon droeg, was zijn uitleg goed te ver staan. Foto Roger van der Schiedam Het Schiedams Centrummanagement wordt binnenkort versterkt met verte genwoordigers van de horeca, het onroerend goed, de banken, musea en culturele instellingen. Door naast de zes winkeliersver enigingen en de gemeente ook al deze instellingen te betrek ken, hoopt het Centrummanaga- ment flink aan daadkracht te winnen. Het promoten van de binnenstad moet dan nog soepe ler verlopen. Met de uitbreiding volgt het een- trummanagement het advies'op van het onderzoeksbureau BRO uit Vught Deze heeft twee jaar geleden onderzocht hoe de Schiedamse binnenstad beter kan worden gepromoot. In het rapport'Meeijarig promotieplan voor het centrum van Schiedam* komt naar voren dat voor een goed promotie, een zo breed mo gelijke afvaardiging in het Cen trummanagement is vereist BRO baseerde zich bij deze aan beveling op voorbeelden in an dere steden. Het versterkte Centrummana gement zal een keer in de zes weken bij elkaar komen. Onder werpen op de agenda zijn onder meer de opknapbeurt voor de Hoogstraat en het Broersveld, evenals evenementen en promo tieacties voor de binnenstad. Schiedam Het nieuwe zieken huis dat wordt gebouwd in Schie dam zal in 2002 de deuren openen. Het is de bedoeling dat het defini tieve ontwerp voor de nieuwbouw in het voorjaar van 1999 op tafel ligt waarna er aan het einde van dat jaar kan worden begonnen met het bouwrijp maken van de grond. Dan zullen ook de volks tuintjes en de woningen op de plek achter het Schiedamse poli tiehoofdbureau zijn gesloopt en opgeruimd. Het nieuwe ziekenhuis komt voort uit een fusie van het Holy Ziekenhuis en het Schieland Zie kenhuis. Die twee gaan samen omdat ze organisatorisch te klein zijn om zelfstandig te kunnen blij ven voortbestaan. De twee wer ken overigens nu al op veel gebie den samen. Het verzorgingsge bied van het fusieziekenhuis zal Hoek van Holland, Maasssluis, Vïaardingen, Schiedam en het westelijk deel van Rotterdam om vatten. Het nieuwe gebouw moet verrij zen op een driehoekvormïge ka- vel grond achter het Schiedamse politiebureau en op een steen worp afstand van het NS-station Nieuwland. De plek wordt be grensd door de spoorbaan, de Nieuwe Damlaan en de Polder vaart. Als de grond bouwrijp is gemaakt, wordt begonnen met het lang zaam in elkaar schuiven van de twee ziekenhuizen. Zo zal het per soneel van het Holy een paar we ken in het Schieland gaan werken en andersom. Ook de apparatuur wordt op elkaar afgestemd. Nieu we, niet dringende, aankopen zul len worden uitgesteld en de ur gente aanschaf wordt afgestemd op het nieuwe gebouw. Zo wil de raad van bestuur van de twee zie kenhuizen voorkomen dat er na de eeuwisseling een ziekenhuis is met verschillende systemen en diverse soorten apparatuur. Onderlichaam Het nieuwe ziekenhuis is ontwor pen door EGM Architecten uit Dordrecht en bestaat uit een ge bouw dat maximaal vier verdie pingen telt en dat van bovenaf ge zien nog het meest lijkt op het on derlichaam van een hardloper. Op de begane grond komt, tussen de twee 'benen', een grote overdekte ruimte waar alle publieksfuncties worden verzameld. Daarbij moet worden gedacht aan de thuiszorg- centrale, een restaurant, een cen trale huisartsenpost, opname, een vestiging van de Schiedamse apo theken, fysiotherapie, winkels en een orthopedisch schoenmaker. Op de derde verdieping van beide ziekenhuizen wordt over een tijd je een bouwcentrum ingericht waar personeel, maar ook andere belangstellenden informatie kun nen krijgen over de bouw en de voortgang van de werkzaamhe den. Ook de tekeningen en inrich tingsplannen zullen hier te vin den zijn. Hoewel het nieuwe ziekenhuis ge makkelijk is te bereiken met het openbaar vervoer - station Nieuwland ligt letterlijk op een steenworp afstand - zal er bij de bouw toch veel aandacht worden besteed aan de bereikbaarheid per auto. Er komen verschillende rijroutes zodat bezoekers, ambu lances en bevoorrading elkaar niet in de wielen hoeven te rijden. Verder komt er aan de overzijde van de Poldervaart een parkeer- mogelijkheid voor zevenhonderd auto's. De exacte uitwerking van deze parkeerplannen is nog niet rond. De raad van bestuur moet nog een beslissing nemen of er één grote parkeerplaats wordt aangelegd of dat wordt gekozen voor een garage met meerdere verdiepingen. Maandag 25 mei SCHIEDAM Dc Oost. Koersbal, L4.0Q-16.00u. VLAARDINGEN Kanovereniging Natsec, Watersportweg, startvaartocht door Vltetlandenin reuzenkano, 19.30U. ROTTERDAM Popifilin. R'dams Centrum voor Theater 20.30'de meimaand van het R'damsCentruni voor Theater', 'de teerling is geworpen', Rot terdamss Schouwburg, Grx20.15JohnGa- bnel Berkman. Zaal de Unie 20.30 Rotter- damsArchrteciuurcafé Dinsdag 26 maf SCHIEDAM Woon zorgcentrum Thuriede, Optreden muzikaal trio, 19.00u. NME-centrum, cursus bloemschikken met wilde planten, 20.00u. Podium Café. Jamsessie, 21.30u. OcOost bingo, 14.00-16.00u. Wijkpost Zuid. Soos, 13.00U. VLAARDINGEN Kantine wijkbeheer Hofsingel, cursus bloemschikken met wilde planten, 2O.Q0u. NME-cerrtrum. cursus bloemschikken met wilde planten, 20.00u. Holy ziekenhuis. Bij. een komst over beroerte, 14,00-16.00u. ROTTERDAM Hist. Museum 'Schlelandshuls' 10.00- 17.00 film; Rotterdam, Nieuwe Stad. Dizzy 22,00 Tno Barend MiddelhotfCarlo de Wgsf John Engels. Luxor Theater 20.15 Herman Finkers. R'dams Centrum voor TheatCJ 18.00 en 20.30 'de meimaand van hot R'dams Centrum voor Theater'. 18.00 uur maaitijd, 20.30 uur 'verhaten in de ruimte'. RotterdamseSchouwburg, Gr.z. 20.15 John Gabnel Berkman.ZaaldeUnie 20,3QCuttu ur- debat: De Backlash van dejaren60en TO.afle- venng3: het onderwijs. Bioscopen Van 20 l/m 27 mei. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Deep Impact' (12) dag. 12.15- 15.15-18.15-21.15. CIn.2; 'left Luggage' (al) dag.18.30-21.30, ma.di.ook 12.30- 15.30. Cin-3: Titanic' (12) dag, 20.15, nte- .di-ook 14,15. Cirt.4: "Wag the dog" (al) dag, 21.45. 'As good as it gets' (al) dag. 12.30- 15.30-18.30. Cin.5; 'Kleine Teun' (al) dag. 12.45-15.45-18.45-21.45. (max Theater, the living sea' (al) dag. (beh.do.w.za.) 18. 'Amazon' (al) dag. 15-17, do.vr.za,ook 19, 'Everest' (al) dagjbeh.do.vr- .za.) 14-16-19.15, do.vr.za.14-16-18-20. TitaniC'(12)dag,(beh,do.vr,za.)2Q.30,do.vr- J2.21.15, do.za.zo.ook 10. Ven.l: 'De Poolse Bruid' (12) dag. 20. 'Brat' (16) dag.(beh.ma.) 22. Sneak Preview (16) ma.22. 'Kolya' (al) vr. 15.30. Ven.2: Mode en film: 'Notebook on cites and clothes' wo.22.15. 'Unapped'do.19.30. 'Preta porter" do.21.30. 'Orlando' vr.19.30. The cook, the thief, hiswrfeandherlover' vr,21,30, 'Belie van Ztiyien'za.22. 'MeJea'zo.29.30. 'Casanova' zo.21.3Q. 'Blow up' ma.21.30. 'Funny Face' wo.21.30. 'La Natte' ma.19.30, Ven,3; 'Ma ne Baie des Anges' (16) dag. 20-22. Ven 4: 'Chasing Amy' (16) dag. 19.30-22. Lumière 1: 'US Marshals' (16) dag.11.45- 14.45-17.45-20.45.Uini, 2: Therainmaker' (al) dag. 11.45-14.45-17.45-21. Lum. 3: The edge' (16) dag.13-15.45-18.30-21.15. Lum. 4: 'Scream 2' (16) dag.18.45-21.30, ma.di.ookl3.15-16. Rexane: 'Heter als lava' (18) do. Vmzo. doorl. voorst. 'California guls' (18) ma.tfm wo. doorl- .voorst. Pathé: Titanic' (1?) dag. 11.30-15.30- 19.30,20/5:11.30-15.45-19.45. 'Deeplm- pact' (12) dag, 11-13.35-16.10-18,50- 21.30. JackieBrown' (16)dag-11.30-14.40- 17.50-21. 'Mercury Rising' (16) dag. 16.10- 18.40-21.20, di.met om 21.20, ma.di.ook 11-13.40. 'In Out' (al) dag. 15.30-17.40- 19,50-22, ma.di.ook 11.10-13.20. The big Lebowski' (12)dag. 16.20-18.55-21.40, ma .di.ook 11.20-13.50. *U.S.Marshals" (16) dag. 11.40-15-18.10-21.10.Sneakpreview: 'Lekker ding' (16) di.21.30. Nachtvoorstelltngan: Lum.l: 'U.S. Mars hals' (16) vr.za,00.15. Lum.2: 'Jackie Brown' (16) vr_za.00.15- Lum.3: The Jackal' (16) vr- •za.00,15. Lum.4: 'Scream 2' (16) vr .za .00.15. Kindermatinees: Cin.2: 'Anastasia' dag. toen.ma.di.ji2.30-15.30. Cin-3: 'Blazen tot honderd' (12) öag.(beh.ma.di.) 12.15- 14.45-17.15. Lum.4: 'Pippi Langkous' dag. (beh.ma.di.)13-1530. Pathé 'Pippt Lang kous' dag.fbeh.ma.di.) 11.50-13.40. Tlub- ber'dag.(beh.ma.di.)U.40-14.'Mou5eHunt' dag.(beh.ma.di.)11.20-13.50.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3