20 Sport 7 Afscheid Hans Maus wordt drama do Hilversum maakt einde aan heibel op Harga Cambuur moet nog even geduld hebben J lALTOEiili 'MAfd Rotterdams Dagblad j|g|§ makers ÉEUKENSl RKC blijft in eredivisie, toch leegloop SiflJiS Rotterdams Dagblad Trofee 1998 donderdag 4 JUNI Lokatie: SC Excelsior Woudaetein GRATWfOEGA&b Herkansing voor BZC'95 Feyenoord-jeugd slechts zevende Vurens grijpt naast beker Hollandia verplettert SC Feyenoord in bekerfinale: 7-2 TOGB blijft op derde klasse azen Dorjee: 'Jong Oranje heeft het goed gedaan' otterdam fÉgfls tijd dipJiileii jpKél%r - BarÉJffeeht Rotterdams Dagblad Dinsdag 2 juni 1998 Groep A RKC-Emdhoven 5-0 (2-0). 34. Van Arum 1-0,40. Nielsen 2-0 (strafschop), 69. Laponder 3-0 (eigen doelpunt), 88. Lammers 4-0,90. Van der Leegte 5-0. Scheidsrechter; Van der Ende. Toe schouwers: 5600. Kode kaart; 40, Van der Sleen (Eindhoven). Gele kaart: Bo- zovic,Schops(RKC). ADO Den Haag-Emmen 2-2 (0-1). 35, Elzinga 0-1,70. Rutten 1-1,75. Grum- mel 1-2, 88. Ihohan 2-2. Scheidsrech ter.' Schaap. Toeschouwers: 3348. Gele kaarten: Kruit (ADO), Van de Broek Humphrey, Drent (Enunen). Stand RKC5 4 1 0 1312- 2 Eindhoven5 1 2 2 5 6-9 ADODH..™5 0 4 1 4 3-6 Emmen5 0 3 2 3 8-12 RKC blijft in eredivisie Groep B Cambuur-FC Den Bosch 2-2 (0-1). 45. Schaap 0-1,58. Watennk 0-2,64. Dek huizen 1-2,88. Van der Laan 2-2 (straf schop). Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 3500. Rode kaart: 68. Janssen (Den Bosch, 2xgeel). Gele kaart: Abtna. Hendriksen, De Roo, De Vnes (cambuur), Verhagen, Burg. Strieker (Den Bosch). FC Groniflgen-FC Zwolle 1-3 (1-2). 13. Van Turnen 0-1,31. ZijmO-2,39. Rcrije 1-2, 67, Ristila 1-3. Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 3000. Gele kaart: Bombarda, Hugo (Groningen), Wij nands (Zwolle). Stand Cambuur5 3 2 0 1113- 7 FC Zwolle5 2 2 1 8 7-7 PenBosch5 1 2 2 5 6-6 Groningen5 0 2 3 2 5-11 Groningen gedegradeerd Rotterdam De promotiekansen voor The Harvards zijn verkeken. Het elftal van trainer Len Been verloor gisteren met duidelijke cijfers van FC Blankenburg: 04. De Rozenburgers, getraind door Arie Noordermeer, promoveerden hierdoor naar de vierde klasse van het zondagvoetbal. BZC'95, dat in de nacompetitie van 5D tweede werd, speelt zondag tegen SVS. De winnaar van dat duel speelt een promotieduel met Naaldwijk (West UI) voor een plaats in de vierde klasse. The Harvards, dat Fred van de Stokke- I^en Been, Edwin Sagt, Mettin Cagiran miste, liep al na drie minuten achter de feiten aan. Michael Hoogendoom zette de gasten toen op een 0-1 voor sprong: Toen arbiter Klos uit Schiedam na een halfuur Bas Dingenouts wegens grove beledi ging verwijderde, was het gedaan met The Harvards. Met doelpun ten van Gerard Timmer, Dick van Assen en Bennie Ouwehand liep FC Blankenburg naar een klin kende 04 zege uit. Groningen De A-junioren van Feyenoord hebben het Euro-voet- baltoemooi in Groningen afgeslo ten met een teleurstellende ze vende plaats. De Rotterdammers wonnen hun laatste duel tegen een Argentijns team met 2-0. Fla- mengo won het toernooi. De Bra zilianen versloegen in de finale Ajaxmetl-0. Rotterdam Oud-Spartaan Ed win Vurens heeft met Sankt Gal len naast de Zwitserse beker ge grepen. Lausanne Sports nam na een 2-2 eindstand de strafschop pen beter. Dynamo Kiev verover de de cup van de Oekraïne. CSKA kreeg met 2-1 klop. Kort en Bondig Het LMO-toernooi voor spelers onder 23 jaar gaat ook volgend seizoen door. Verenigingen kun nen zich aanmelden bij organisa tor Theo van Moui ik Het be stuur van CW zoekt vrijwilligers die de komende weken willen hel pen bij het schilderen van de ac commodatie. Wellicht dat Aad Putters nog een gaatje heeft Scheidsrechter Martin van de Herik showde zijn nieuwe outfit zaterdag op sportpark de Bongerd Tediro houdt donderdagavond wederom een buitengewone le denvergadering SMV Hillegers- berg zoekt voor 11 augustus nog een tegenstander. Contactper soon is Arie de Weijer, telefoon overdag 0104572669 en 's avonds 0104526602 Vierdeklasser Me lissant zoekt nog een tegenstan der voor zaterdag 22 augustus. Contactpersoon is Dick Matsin- ger, tel.nr. 0187-602598 *Gerrit Ouwerkerk, ere-voorzitter van Steeds Volharden, wordt de nieu we voorzitter van de fusieclub SC Duivesteijn Door Sjoerd Bootsma DrontenHet leek allemaal zo mooi geënsceneerd. De laatste wedstrijd van Hans Maus als trainer van Sportclub Feyenoord was de strijd om de nationale beker. Een afscheid met de cup in de handen en een ereronde in Dronten, fraaier kon het draaiboek niet worden gemaakt. Alleen was voor de uitvoe ring van de plannen wel de medewerking van opponent Hol landia nodig. De West-Friezen denderden echter na hun titel in de hoofdklasse A en wellicht de landstitel gewoon door en verpletterden de Rotterdammers met 7-2. „Het was inderdaad een wedstrijd om nooit te vergeten," conclu deerde Hans Maus bitter na af loop. „Het is typerend dat wij in dit duel geen overtreding hebben gemaakt. Het geeft aan dat we steeds te laat waren. Het is een grote uitslag, 7-2, maar wel reëel." De inwoner van Krimpen aan den IJssel nam vooraf een zware gok. Danny Kalden was voor het eerst sinds lange tijd weer fit. Maus posteerde hem direct als mandek ker. De gevolgen waren fataal. Binnen twee minuten moest de van origine middenvelder een hoekschop 'weggeven, waaruit Rick Hooyboer de 1-0 in kopte. Ook bij de 3-0 van Jacco Rijkhoff gaf Kalden zijn opponent te veel ruimte. „Danny is een bijter," ver klaarde Maus zijn keuze. „Ik koos voor routine, anders had ik een jeugdspeler moeten brengen. Het was een gok, waarvan ik hoopte dat het goed zou uitpakken. Ik moest toch al meerdere spelers op een andere positie laten spelen. Het liep helaas anders." Aanvoerder Johan Sturrus be treurde de rol van maatje Danny Kalden, met wie hij lief en leed vanaf de vierde klasse deelde. „Danny kwam snelheid te kort, dat was duidelijk," concludeerde de linksachter. „Het is jammer dat het seizoen zo eindigt. We heb ben de hele competitie veel bles sures gehad. We misten met Dave Kastelein en Marco van Brouwer shaven ook een belangrijk deel van onze verdediging. Daar leg den we het afgelopen de basis mee, want we hebben vaak de nul gehouden." De defensie van de Varkenoor- ders bleek gistermiddag allesbe halve een onneembare vesting. Op het prachtige veld van ASVD in Dronten rammelde de verdedi ging van Sportclub Feyenoord van begin tot eind. Waarbij het op vallend was dat de Noord-Hollan ders hun opponent niet onder druk hadden. De formatie van Marcel Lieshout liet de Rotter dammers rustig tikken, maar schakelde na het veroveren van de bal razendsnel om naar de aan val, Juist op die momenten brak de Feyenoorders het zware sei zoen op. Maus: „Hollandia hoefde niet eens bang te zijn voor een te genslag. Wij hielpen hen wel in het zadel" De vroege, kansloze achterstand zorgde voor de nodige irritatie in de Feyenoord-gelederen. Hans Maus wisselde reeds voor de pau ze de zwakke John Kroon door Ebby Smolarek. Kroon werd bijna direct door zijn trainer naar de kleedkamer gestuurd. „John zei iets - wat weet ik niet meer pre cies - wat niet kon. Ik wilde hem even niet meer zien," legde de trainer uit. Het was niet een mooi, maar wel een typerend slot van het seizoen. Vooral het vertrek van het trio Lippuner, Kroon, Van Schyndel naar Quick Boys heeft de wenk brauwen bij Sportclub Feyenoord doen fronsen. Het bestuur onder leiding van Aad van der Laan wil desondanks niet meedoen aan de grote geldrace en koos voor het volgend seizoen wederom voor de jeugd. Twaalf van de twintig se lectiespelers van Mark Nïjssen, de nieuwe trainer, rijn onder de 23 jaar. Zelfs de routiniers moeten waken voor hun positie. Zo wil Frans van der Heide graag nog een seizoen verder, maar ook hem wordt geen basisplaats gegaran deerd. Spartaan Lotfi Amhaouch krijgt zelfs een belangrijke regis serende rol. Kortom, op Varken oord wordt een streep onder een periode gezet, „Hans Maus heeft als trainer met Feyenoord mooie dingen bereikt. We krijgen straks een nieuwe ge zicht met frisse ideeën voor de groep, dat is ook wel eens goed," meende Johan Sturrus, waarna het seizoen gisteravond werd af gesloten met een diner in restau rant Engels. Zwaarder was in vier seizoenen onder Hans Maus niet verloren, SC Feyenoord-Hollandia 2-7 (0-3). 2. Rick Hooyboer 0-1,25. Fred Schuttenhelm 0-2, 45, Jacco Rijkhoff 0-3, 50 Fred Schutten helm 0-4,58, Mathieu Boots (strafschop) 0- 5,67. Jacco Rijkhoff 0-6,77. Joost Metbvier Meijer 0-7,87. Paul Hendriks 1-7,89. Ebby Smolarek 2-7. Bijionderheden: de zwak leidende arbiter Willy Terink (Brammen) toonde Johan Stumis de gele kaart SC Feyenoord; Doesburg; Kalden (61. Hen driks). Van der Heide, Van Schijnde), Stur rus; Kooiman (60. Luiten), Lippuner» Rijs* cL]k;Rohde,Altena, Kroon (43 Smolarek). Hollandia: Heiblok; Eygenstem, Boots, Hooyboer, Ron te Paske; Appelman. Bart Rijkhoff, Zaoudi, Schuttenhelm; Daman, Jacco Rijkhoff. Door Rob Weeda Schiedam—De zaterdagavond ge staakte wedstrijd in de nacompe titie tussen SWSMC en Neptu- nus (stand 2-3) met ais inzet een plaats in de hoofdklasse hoeft niet meer te worden uitgespeeld. FC Hilversum klopte de Schiedam mers gisteren met 5-3, waardoor de formatie van John Eelman pro moveerde naar de hoofdklasse. Voor Neptunus zijn de gevolgen een stuk vervelender. De Rotter dammers, die vorige week zowel wedstrijd als strafschoppenserie van de Hilversummers verloren, keren na een verblijf van één jaar in de hoofdklasse weer terug naar de eerste klasse, waar ook SWSMC tegenstander is. Negen minuten gaf het uurwerk van scheidsrechter Björn Erkens zaterdagavond nog aan, toen hij invaller-doelman Rob Hoppe krimpend van pijn het veld zag verlaten. Waarmee de vroegtijdi ge aftocht van de vierde Sehie- damse speler een feit was en de Goudse arbiter niets anders restte dan de strijd reglementair te sta ken. Aanvaller Kader Fares, doel man John Bos en verdediger Mus tafa Uy ar gingen Hoppe zaterdag avond in sportpark Harga voor. Fares omdat hij na 28 minuten na een forse overtreding van Yalmar Kusten laatstgenoemde een elle boogstoot toediende, Bos omdat hij in de 69ste minuut in eigen stafschopgebied de op hem afstor mende NHton Ramalho onderuit schopte en Uyar omdat hij twaalf minuten later zijn tweede gele kaart ontving na een fikse over treding op Samir Boukhari. Waarmee het totaal aantal nog speelgerechtigde artiesten in het elftal van trainer Guus Haak na het geblesseerd uitvallen van Hoppe werd gereduceerd tot ze ven, eentje minder dan het regle mentair toegestane aantal van acht. Wim Schouten was het oneens met de beslissing van Erkens om het duel voortijdig af te blazen. Weliswaar erkende hij de regle menten, maar over de zware bles sure van Hoppe had de Rotter damse trainer zo zijn twijfels. „De scheidsrechter gaf de keeper twee minuten de tijd om een ban dage aan te laten brengen," aldus Schouten. „Hoppe maakte aan stalten, maar de bank van SWSMC wilde daar niets van we ten. Ik hoorde Haak zeggen: jon gens, zeven man, staken, laat de bond het maar uitzoeken Geslepen Onbegrijpelijk was de actie van de geslepen Haak in de gegeven situatie niet. De oefenmeester van de Schiedammers zag de bui hangen. Met de kleinst denkbare nederlaag - één doelpunt ver schil-op zak wist hij zijn ploeg in de uitbeurt tegen Hilversum nog niet geheel kansloos voor promo tie. Winst in en tegen Hilversum op tweede pinksterdag zou im mers nog weieens kunnen resul teren in een plaats in de hoofd klasse. Een grotere nederlaag dan de 2-3 die nu op het bord stond, betekende vrijwel zeker continue ring van het verblijf in de eerste klasse. En dus antwoordde Haak op de vraag of staken nu wel zo nodig was met de woorden: „Onmacht. Reglementair valt hier niets op aan te merken. Hoppe kon onmo gelijk verder." Waarbij Haak voorhij gingaanhet feit, dat zijn doelman, nog voordat deze zelfde diagnose 'spierscheu- ring' stelde en dit aan Erkens me dedeelde, zijn keepersuitrusting met die van een veldspeler wilde ruilen, maar door een aantal ploegmaten snel van dat idee werd afgebracht. Want Haak en SWSMC hadden wel degelijk baat bij het staken van de partij. Mochten de Schie dammers van Hilversum winnen, dan dienden de negen nog reste rende minuten uit de partij tegen Neptunus wel degelijk te worden uitgespeeld. Waarbij Haak dan re glementair de beschikking zou krijgen over acht spelers, inclu sief een fitte doelman. Acht spe lers bovendien, die - afhankelijk van de uitslag Hïiversum- SWSMC - een mogelijk fatale vierde en - erger - vijfde Rotter damse treffer met man en macht zouden kunnen voorkomen. John Lammers wordt bedankt door de RKC-supporters. Foto anp WaalwijkRKC heeft zijn plaats in de eredivisie vei lig gesteld. Op eigen veld won de ploeg van coach Pe ter Boeve zaterdagavond met 5-0 van Eindhoven. Eén punt was al genoeg geweest voor lijfsbehoud. Met welke selectie Boeve volgend seizoen moet pro beren de nerveuze nacompetitie of erger nog, degra datie, te ontlopen, is uiterst onzeker. Hij raakt zeker acht, negen spelers kwijt en moet nog maar afwach ten wie daarvoor in de plaats komen. „Ik roep hierbij clubs op spelers bii ons te stallen." zei de coach na het duel. „Want bij ons worden ze altijd beter. Laat ze maar komen." Zonder de gepasseerde Joeri Petrov, die zijn contract bij RKC met vijfjaar heeft verlengd, en John Lam mers scoorden de Waalwijkers vlot. Waarbij de aante kening dat de Eindhovense doelman Albert van der Sleen in de slotfase van de eerste helft rood kreeg, nadat hij bij een hoekschop in het geduw en getrek voos hem Van Diemen een knietje had gegeven. Leeuwarden In de Friese hoofd stad waren de voorbereidingen al getroffen voor een groot feest, in clusief een ereronde door het sta dion en een huldiging in het cen- •tram. Zelfs de Leeuwarder Cou rant was zaterdag voorbarig. In het hoofdartikel stond: „Het is mooi dat Leeuwarden op het hoogste niveau gaat meedoen. Met twee clubs in de eredivisie is Friesland goed bedeeld." Zover is het nog niet. Door de puntendeling van Cambuur met FC Bosch (2-2) werd de promotie in poule B van de naeompi' nog even uitgesteld. De besl: valt nu vanavond, wanneer het duel FC Zwolle-Camhuur op het programma staat. Wint de ploeg uit trainer Jan Everse met vier doelpunten verschil, dan heeft Zwolle op basis van een beter doelsaldo recht op het eredivisie schap. Realistisch is dat evenwel niet. Dat zou het wel zijn geweest als FC Den Bosch zaterdag in Leeu warden had gewonnen. Na een klein uur hielden de Friezen daar plots ook rekening mee, want toen stond het door Schaap en Waterink, ieder met een afstand schot vanaf twintig meier dal van richting werd veranderd, zowaar 0-2. Hoogstaand voetbal viel er niet te zien. DesondanKs was Cambuur, dat vele kansen creëer de, de betere ploeg. In de 64ste mi nuut konden de 10.500 toeschou wers eindelijk juichen dankzij Marinus Dijkhuizen (1-2). Kort daama moest Den Bosch met tien man verder, omdat scheidsrech ter Temmink verdediger Janssen een tweede gele kaart gaf. Pas twee minuten voor het eindsig naal kwam de gelijkmaker. De naar FC Den Bosch vertrekkende Harry van der Laan verzilverde na een lichte overtreding van Strieker op Leonard van Utrecht een strafschop. FC Groningen Cambuur staat desondanks met één been in de eredivisie, want het moet wel heel raar lopen wil len de mannen van Han Berger het vanavond in Zwolle niet afma ken. Toch moet het een waarschu wing voor de Friezen zyn dat sco ren voor FC Zwolle tegen FC Gro ningen geen probleem was. Uit vier serieuze kansen sloegen de Zwollenaren drie keer toe (1-3). Applaus was er voor en tijdens de wedstrijd in het Oosterpark voor vijf afzwaaiende spelers. Lode- wjjks, Koeman, Bombarda, Beerens en Rosen keren volgend seizoen niet bij FC Groningen te rug. Beerens en Rosen, voor wie de club een ontslagvergunning heeft gekregen, werden al voor de wedstrijd uitgeluid. Doelman Lo- dewijks (PSV), Bombarda (Willem II) en Koeman (stopt) kregen ie der apart een publiekswissel. Scheidsrechter Van Beek legde de wedstrijd er drie keer voor stil. De 36-jarige Erwin Koeman, die volgend seizoen PSV 2 gaat trai nen, gunde hij zelfs een ereronde. PatrickAHena (midden) pro beert de Hol landia-defen- sre uit te spe len. Mathieu Boots (links) en Mohad Zaoudizljn de opponenten. FotoAxIpress Neptunus zag de bui ook hangen en tekende na een zaterdagavond inderhaast belegde bestuursver gadering bij de bond protest aan tegen het doorgaan van Hilver- sum-SWSMC. Competitieleider Welling van het district Midden, organisator van de promotie/de- gradatiecompetïties naar het hoogste niveau, wilde van de be zwaren van Neptunus evenwel niets weten en gelastte dat Hilver sum tegen SWSMC gisteren ge woon doorgang zou vinden. Met alle verveldende gevolgen voor de Rotterdammers vandien. SW/SMC-Nept onus 2-3(1-2). Dewedstryd werd negen minuten voor tyd gestaakt 3 Alberto Baptists Lima 1-0,11. Yalmar Kus ten I-I (strafschop), 36. Errol Liefden 1-2, 48. Isandro de Sousa 2-2, 64. Amilcar dos Santos 2-3. Bijzonderheden: Geel was er verder nog voorMurat Baba can (SW/SMC) enQmrienvan Suylekom (Neptunus). Kus ten miste namens Neptunus m de 69ste mi nuut een strafschop SW/SMC: Bos; Bozkurt, Van Bueren (53 Van de Belt), Brokbng, Uyar, Babacan, Let- wory (79. Sparreboom), De Sousa, Baptista Lima, Fares, Wolters (69. Hoppe). Neptunus: Van Krevel; Radojevic (62. Van Elveren), Hill, Ouwendyk, Kusten; Abou- lasn, Pruis, Van Suylekom, Buitendijk (46 Boukhan); Dos Santos, Liefden (62. Ramal ho). Door Aad Achterberg Rotterdam TOGB heeft de derde klasse nog altijd in zicht. Na de twee mislukte missies tegen GLZ om het kampioenschap van de vierde klasse F kroonden de Berkelaars zich gisteren tot periodekampioen van die afdeling. De formatie van Paul de Roos versloeg Excelsior R met 3-1, waardoor Alexandria^ (donder dag, thuis) en Nieuwkoop (zondag, uit) moeten wor den bedwongen om het gewenste doel te bereiken. TOGB had het mini-feestje gisteren mede te danken aan Excelsior, dat zeer nonchalant met de kansen omsprong. Verliezend coach Mario Been is er zo lang zamerhand aan gewend: „Het was weer het bekende euvel by ons. Onze afwerking was onvoldoende. Op basis van techniek en tactiek hadden wij ook meer verdiend." Trouwens ook Excelsior-routinier Mario Meyer hielp de Berkelse formatie een handje. Kort na het tweede TOGB-doelpunt trapte de dertiger onnodig na, waar door hjj zijn team duidelijk benadeelde. Meyer over zijn onbeheerste actie: „Ik moet een blac-k-out gehad hebben. Het was kennelijk uit pure frustatie. Achter af besef je pas hoe stom het was." De thuisclub kwam voor zo'n 500 toeschouwers goed uit de startblokken, maar TOGB-doelman Maurice Langstraat wenste niet te capituleren. Zoals vaak viel de verwachte treffer aan de andere kant. Robin Krielen haalde van ver uit en gaf de verbouwereerde invaller-doelman Patrick Seeters het nakijken (0-1). Na de tegentreffer was de organisatie bij de thuisclub zoek. Dat had ook te maken met het nerveuze optre den van Patrick Seeters, die geen vertrouwen van zijn verdedigers genoot. Na solo-acties van Michel Verwater, die niets oplever den, vergrootte Dennis Kniippe de voorsprong: 0-2. Die nog groter had kunnen zijn als Seeters de straf schop, toegekend na het natrappen van Mario Meyer, van Robin Krielen niet had gestopt. De thuisclub putte hieruit moed en bestookte hei doel van Mauri ce Langstraat. Twee keer kwamen de bezoekers goed weg. De paal stond een treffer van Leeiuo Lopes in de weg en Dimitri Laverim was niet koelbloedig genoeg om Maurice Langstraat te passeren. Mario Been gok te en ging op één lijn spelen. Zijn alles of niets po ging leek te slagen want na een fraaie solo schoot Le eiuo Lopes raak (1-2). Kort daarvoor punterde snel heidsduivel Gregory Blinker net naast De aanhan gers van TOGB knepen na de tegentreffer de billen dicht. Zij haalden opgelucht adem toen Dennis Knüppe uit de eerste de beste tegenaanval de stand op 1-3 bracht en de zege voor TOGB veiligstelde, ExceLrior-TOGB 1-3(0-2). Robin Krielen0-1,25 Dennis Knüppe 0- 2,75 Leeiuo Lopes 1-2,77. Dennios Kniippe 1-3 Bljionderheden: Arbiter Geurts gaf geel aan Excekior-speler Norman Lucas. Rood was voor clubgenoot Mano Meyer Mario Excelsior. Seeters, Gies- sen.Stam. Meyer,Lucas; Fneting(85 Ramkhcwan); Blinker. Ettek- oven; Laverim (75.Brusse), Verwater(80,EIisio), Leeiuo Lopes TOGB: Langstraat; Steenwijk (70 Sehuhmacher) Smit. Liman, Sander Vermeulen (65 Banste),Krielen, Ed Vermeulen; Switzar, Knuppe.Verhaegen. Ih de brandende zon (35 graden Celsius) miste Jong Oranje zondag in Boekarest het brons. Toch vond coach Hans Dorjee de vierde plaats op het EK voor spelers onder 21 jaar een prestatie van for maat. „Deze lichting heeft het goed gedaan." De titel, na de winst op Roemenië het doel, bleef uit eindelijk ver weg. Jong Spanje versloeg in de finale Jong Griekenland met 1-0, door een doelpunt van [van Perez. De ploeg van Hans Dorjee verloor de strijd om brons met 2-0 van Noorwegen. Jong Oranje ging tegen de verdedigende Noren on deruit door Steffen Iversen, al hing aan zijn eerste van twee treffers wel een behoorlijke lucht van bui tenspel. Die treffer viel na zeventien minuten. Een kwartier voor het einde besliste Iversen de wedstrijd, Fuehs schoot voor rust uit een vrije trap tegen de paal. Spanje won voor de tweede keer in de geschie denis de Europese jeugdtitel. Griekenland werd met 1-0 verslagen. Opstelling Nederland: Van Fessm; Boatong, Dirkx, Klompe, Van der Hoeven; Fuchs, Oude Kamphuis (74. Van Bommel), De Jong (64 Melchiot); Musampa (74. Wooter),Makaay, Van Ntsteirooy. Sportprijsvragèn Toto 22:1-3-2-1-3-1-1-2-2-2-2-1. Lotto 22:1-3-6-15-1842, Reservegetal: 27. Cijferspel: 210927. Duitse lotto: 4-9-15-22-3845. Reservegetal' 41 Supergetal: 0. Spel 77:9694638. Super 6:868250. Belgische lotto: 1-21-23-264142. Reservegetal: 38. Joker: 3413091. RECREATIE ROITEIDAü shoes and sportswear B>tcM brinkman re/otiegesditnfcen en prom o&'one/e orükekn

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 4