OverachrQving$xi amateui
i
^.z. w"i gs 0
O fèf »s^ k*|^;
ZATERDAG
vu
Formulieren
voor het grijpen
ZONDAG
r-|_ I Rotterdams Dagblad I I Dinsdag 2 juni 1998 fV
Hoofdklasse
ASWH
Komen: Raymond van Kessel (Vuren),
Louis van Kleef (Rijsoord), Erwin de
Ruiter (Groote Lindt), Dennis Wijsbroek
(Kozakken Boys), Ceylan Arikan (Dor-
drecht'9G), Hacan Arikan (Excelsior),
Jordi Boogers, Jens van Dijk (beiden SC
Feyenoord).
Gaan: Eertus Duynhouwer (Strijen),
John Hopstaken (VVGZ), Martin Guit
(Spijkenisse), Ralph van Wingerden
(Rijsoard}.
Trainer: Hans Maus {SC Feyenoord).
BARENDRECHT
Komen: Martin van BaJiegooijen, Ed
ward Mietus, Robert Ouwendyk (allen
Zwart Wit'28).
Gaan: Steffen van der Linden (SHO).
Trainer: Ronald Klinkenberg (tweede
seizoen).
CAPELLE
Komen: Alex Vbortmeijer (Zwart Wit
'28), Jeffrey Reith (Sparta), Nelson Li-
malopez (Xerxes), Steven Sijpenhof
(Dordrecht '90), Marius Smolarek (Ex
celsior), John Schuurhuizen (Sparta),
Ton van Bremen (DCV), Romero Nijen-
horst (Dordrecht '90), José Almeida
(SVS), Giovan Leliënhof(SVS).
Gaan: Niels Rooders (Barendrecht), Ja-
co Broere (Spirit).
Trainer: Aad Andriessen (Zwaluwen
EXCELSIOR MAASSLUIS
Komen: Raymond Kraaybeek (Excelsior
R), John Clemens (Zwart Wit'28), Yal-
mar Kusten (Neptunus), tjnël Trustfull
(Heerenveen), Ahmed RfSibti (Anadia
Portugal).
Gaan: Paul Louter (Richmond Kickers),
Edwin Marijs (MW27), Paolo Mendon-
ca (Scheveningen), Kees Starmans
(Sparta 2), Danny Doesburg (onbekend).
Trainer: Eric Gudde (eerste seizoen).
GROOTELINDT
Komen: Peter Haan (SHO).
Gaan: Wim Buys (Bolnes-za), Erwin de
Ruiter (ASWH), Martin de Koning (Bol
nes-za).
Trainer: Wim Kalt (Rijsoord).
SHO
Komen: Remeo van Keeken (Kozakken
Boys), Theo Vermaal (Strijen), Pieter
Burremans (Halsteren), Hucin Ait Lah-
een (Slikkerveer), Steffen van der Lin
den, Jan Willem van Hellemond (beiden
Barendrecht).
Gaan: Jaouad Fertoute (Deltasport), Pe
ter Haan (Groote Lindt), Roy van Hup
pen (Nieuwenhoom), Brian Witteling
(Neptunus), Jeróme Hostmann (WG2),
Nees Maksutay (Excelsior), Steven lin
ger (TOGR), Cor van Meeteren (WAC),
Michel vander Ent (Maasdam),
Trainer: Beb van
der Heijden
(tweede seizoen).
SPUKENISSE
Komem Bekim
Bajraklari (Strij
en), Martin Guit
(ASWH), Erik
Heerenveen
(Schijndel), Mar
co de Jesus (Leo-
nidas-za). Ri
chard de Lange
en Arjan van der
Marei (beiden
OW), Louis
èchelkers (Heke
lingen), Norman
Tan (SC Feye
noord).
Gaan: Dennis Bs-
rendregt (PSV
Poortugaal), Ma
rio Biervliet (FC
Lisse), Patrick
End (Willem ID,
Andrew de Ruiter
(Zuidland), Erik Ruts (Excelsior'20).
Trainer: Martin Klomp (tweede sei
zoen).
STRIJEN
Komen: Peter van der Veen (Dor
drecht'90), Eens Kamsteeg (Strijen),
Bertus Duynhouwer (ASWH), Rogier
Steeking (Kogelvangers), Jeroen Klien-
huis(DFC-zo).
Gaan*. Theo Vermaat (SHO), Vincent
Buitendijk, Arnold Huisson (beiden 's-
Gravendt^.,, Lionel Eersteling
(SWSMC), Edwin Wildenberg, Goran
Bogovac (beiden Deltasport), Mario Mo
lenaar (Puttershoek-zo), Sander Baum-
ler (DOTO), Pim Feelders (Papen drecht-
zo), Bekim Bajaktari (Spijkenisse).
Trainer: Arie van der Zouwen (tweede
seizoen).
ZWART WIT'28
Komen: Kicardo Baas, Brian Stolk
(EBOH), Remy van Gils (Excelsior), Pe
ter de Graaf (Dordrecht'90), Raymond
de Jong (Xerxes), Patrick Thijssen (Her
mes DVS), Hille Tyrol (HOV), Ron van
der Velden (Excelsior), Xander van der
Veeke (FC Zwolle).
Gaan: Ben van Drunen (DHL), Edward
Mietus (Barendrecht), John Clemens
(Excelsior M), Berrito Kenswil (Rozen
burg), Alex Voortmeijer (Capelle), Mano
Trputac (Deltasport), Amo Vink (De Jo-
dan Boys).
Trainer: Jack van den Berg (derde sei
zoen).
Nicola Jerinic (Groen Wit), Benito
Kenswil (Zwart Wit'28), Dennis Kunst
(Zuidland), Patrick lagendijk (Excelsi
or Pemis), Dennis Luiten (Sparta), Mark
Remmerswaal (Nieuwenhoom), Niek
Verhart(RKWIK).
Gaan: Mikes Gouka (MVV27), Marco
Jalink (Rockanje-zo), Fabian Loveriks,
Roderick van Zevenbergen (beiden
Nieuwenhoom).
Trainen Francis Janse (derde seizoen).
RWH
Komen: Ronald Oelen (Rijsoord), Pre-
drag C radovie (DZB Zevenkamp), Ma
rio van 't Wout (De Musschen), Danny
Schram (Belvedere).
Gaan: Mark Hoks (TOGR), André en Pe
ter Nugteren (beiden Bolnes- za).
Trainer: SteefBuijs (tweede seizoen).
RIJSOORD
Komen: Ralph van Wingerden (ASWH),
Marlijn Verwijs (Papendrecht-zo), Dan
ny Noorlander (Rijsoord),Gaan: Ronald
Oelen (RWH), Louis van Kleef (ASWH),
John Bravenboer (Bolnes-za),
Trainer: Kees Lagendijk (geen club).
WGZ
Komen: Patrick Heijberg (Heeijans-
dam), Wim Verhoeven (Hekelingen),
John Hopstaken (ASWH), Gerard Ane-
maat (Hermandad), Hussein Taibi, Mus
tafa Harroudi (beiden DHZ), Jeróme
Hostmann (SHO).
Gaan: niemand.
Trainer: Henk Dirven (WOR).
WOK
Komen: Robert Tabbemee (DCV), Arie
denEoer(DCV).
Gaan: Marcel Marskamp (DSVP), Pa
trick Pot (Excelsior 2), Peter Sptfrjbroek
(Barendrecht).
Trainer: Han van der Walle (DSVP).
ZWALUWEN
Komen: Peter de Vries (Nieuwenhoom),
Erwin van der Lee, Michel de Krieger,
Hans van Bommel (allen Hellevoetsluis)
Ron de Jager (HBSS), Harold Pinas
(Zuiderpark).
Gaan: Jeffrey Noordzij (Sparta), Ricardo
Pinto (RKC), Fransisco dos Santos
(TOGR), Marc van der Roer (Exeelsi-
or'2ö), Mark van Krieken (DHC),
Trainer: Ron van de Berg (eerste sei
zoen)
Dlck Rietkerk: van Baren
drecht terug naar Capelle. Ar
chieffoto Peter Molkenboer
DOTO
Komen: Sander Baumler (Strijen), Er
win Inge (SC Feyenoord).
Gaan: Michel Ardon (TOGR), Aad van
Ast (Smitshoek), Fenno van der Broek
(Smitshoek), Gerben Kooiman (Excelsi
or P), Nuri Sendur (Heeijansdam), Mi
chel Visser (Heeqansdam).
Trainer: Rien van Zanten (tweede sei
zoen).
EXCELSIOR P
Komen: Jan Boekhoit (Nelson/LSV), Cor
Boekholt (Nieuwenhoom), Ralph Kalk
man (Poortugaal), Gerben Kooiman
(DOTO), Remco Wols (Neptunus), Jordy
Talie (VVOR), Ron van der Wal (Zuid
land), Ulrich Watson (PKC85), Arwin Pit
(Westlandia).
Gaan: Remy van Gils (Zwart Wit'28), Pa
trick Lagendijk (Rozenburg), Jaco de
Ligt (Dordrecht'90), Chiei van der Wal
(Vitesse Delft).
Trainer: Henk Salari (Zwervers).
HEERJANSDAM
Komen: Sebastiaan Bekkers (EBOH),
Emanuel Fortado (Holland), Michel Vis
ser en Nuri Sendur (beiden DOTO).
Weg: Patrick Heijberg (WGZ), Elden de
Getrouwe (WM).
Trainee: Jos Houweling (tweede sei
zoen).
ROZENBURG
Komen: Arwin Assenberg van Eysden
(Rockanje-zo), Jan Willem Breukel
(PFC), Jeffrey Emor (Excelsior Maas
sluis), Rob Innemee, Jeroen de Rijcke,
Gerard Timmer (allen FC Blankenburg)
Tweede klasse
bolnes
Komen: John Bravenboer (Rijsoord),
Dennis Bravenboer (Excelsior-jeugd),
Peter van Vugt, André en Peter Nugte
ren (allen RWH), Martin de Koning,
Wim Buys (beiden Groote Lindt), Joban
Buys (Alblasser-
daró-zo), Martin
Fokkens (Slik
kerveer)
Gaan: niemand.
Trainer. Cor Bak
(ASWH-jeugd).
deltasport
Komen: Mario
Truptae (Zwart
Wit'28), Derrick
Goedhoüp
(HION), Jaouad
Fertoute. (SHO),.
Edwin Wilden
berg, Goran Bog
ovac (Strijen),
Dennis van de
Leer (DRL), An-
gelo van Sant-
vliet (FC Bos
zoom).
Gaan: Ed van der
Lugt, Etienne
Westdijk, Peter
Simons (allen
HVO), Hans Dróge (Hermes DVS), John
Meuldijk, Leo van Ree (Deltasport).
Trainer Ton Pattinama (derde seizoen)
HEINENÖORD
Komen: niemand.
Gaan; Bas van der Linden (SSS), Hany
Nugteren ('s-Gravendeel).
Trainer Reinier Kreyermaat (Over
maas).
HVO
Komen: Robert Boxem, Richard Schip
pers (beiden VDL), Ed van der Lugt,
Etienne Westdijk, Peter Simons (allen
Deltasport), Marcel Molenaar, Ed van
Zelm (CION), Jordi Corver (RKWIK),
Antoine Strijbos, Dennis Philip (H5C
za).
Gaan: Niemand.
Trainer: Dick Suiker (derde seizoen).
NSW
Komen: Rob van der Burg (Strijen), Ray
Seedorf (Excelsior-am), Ronald Helle
man (De Zwervers), Kees Lindhout
(Maasdam), Paul van Leenen (Heerjans-
dam).
Gaan: Ruud Andeweg (Maasdam).
Trainer: Daan van der Meer (tweede
seizoen).
RHS
Komen: Gerard ven Gelder (Tediro).
Gaan: Lennart Broeders (Rockanje),
Edwan van Gelder (Sliedrecht zo), Mai-
kel Lenselink (Hekelingen), Rob Mul
der (PFC), Richard Nijman (PFC),
Trainer: Jan van Vugt (LMO).
SPIRIT
Het was het afgelopen week
einde weer een komen en gaan
bij het bondsöuieau van het
dlstict West IV van de KNVB.
Vanaf vrijdagavond liepen trai
ners, spelers en bestuursleden
af en aan om hun overschrij
vingsformulieren in de brie
venbus te deponeren/ Alleen
was het bakje niet berekend op
de enorme toestroom. Zo hing
de envelop van de Stichting
Sparta zaterdagmiddag half
uit de brievenbus.
„Als ik had gewild, dan was die
envelop gewoon zoekgeraakt,"
vertelt een trainer van een Rot
terdamse voetbalclub, „Ik kan
op deze manier'begrijpen dat
formulieren verdwijnen,"
Volgens Cock Eijkenbroek
moet de zaak niet worden over
trokken. „De brievenbus is za
terdag en zondag twee keer ge
licht. Datzou afdoende moeten
zijn."
Komen: Henk Braanker (Groot-Am-
mers), Johan Braanker (CKC), Jaco
Broere (Capelle), Ruud Broere (FC Per-
kouw), Stefan Blonk (Dilettant).
Gaan: niemand.
Trainer: Wim van Til (tweede seizoen).
STELLENDAM
Komen.: Arie-Jan Arensman, Walter van
Keulen (beiden SNS).
Gaan: Henk van de Bok, Leon Mijnders
(beiden Melissant), Jan 't Mannetje
(WFB).
Trainer: Jaap Viergever (tweede sei
zoen).
TOGR
Komen: Mark Hoks (RWH), Didi Lopes
(RKC), Antonio Garcia Mendes (CW),
Michel Ardon (DOTO), Aijan de Rek
(Xerxes), Dos Santos (Zwaluwen Vl.),
Steve Berggraaf
(Zwaluwen VI.),
George Almeida
(De Musschen).
Gaam Daniël Los
(OW), Carlos Pi-
res (Heerj ons-
dam), Marcel
Waming (CW),
Trainer: John
van DiggeJe (eer
ste seizoen).
XERXES
Komen: Mark
Brosser (Xerxes-
zo).
Gaan: Germain
Vaarties (Xerxes-
zo).
Trainen Leen
Swanenburg (ze
vende seizoen).
ZUIDLAND
Komen: Reggie
ran der Houwen,
Marco Xenakis
(beiden PFC),
Wim Mulders
(DVO'32), Remco
Roukema (FC
Vlotbrug), Andrew de Ruiter (Spijkenis
se), Martijn Tasma (SC Botlek).
Gaan: Dennis Kunst (Rozenburg),
Trainer Evert Trouw (LMO).
Derde klasse
Niels Rooders: van Capelle
naar Barendrecht. Archieffoto Pe
ter Molkenboer
DEALBLAS
Komen: Peter de Kievit (Sliedrecht)
Gaam Ramon Fernandez (Pelikaan),
Stephan Hemme (Alblasserdam-za).
Trainer: Heinz Breuer (tweede seizoen).
SC BOTLEK
Komen: Ronald Andeweg (De Baronie),
Maurice 'Edd/ Deurholt (BZC'95), Jur-
gen Fer (SCO'63), Rozario Grootfaam
(DOZ), Bonias van der Roest (Xerxes-2a)
Hoard Suurland ©SO).
Gaan: Dennis de Hoog (HeUevoetsluis-
za), Serge de Lobel (Hekelingen), Mar-
tijn Tasma (Zuidland), Mare Zouter
(Rhoon).
Trainer: Louis Jacobs (tweede seizoen).
BVCB
Komen: Gerry Schuhmacher (TOGB),
André Meindert (DSVP), Johan de Sleg-
te (Capelle).
Gaan: niemand.
Trainer: Ger Hoogerwerff ("ierde sei-
zoen).CION
Komen: Marcel Zeebregts, Arjan Philip
(beiden. HSC-zaterdag), Patrick Ver
schoor (DVO'32), John Naujoks
(DVO'32), Erik Faassen.
Gaan: Marcel Molenaar (HVO), Ed van
Zelm (CION).
Trainer: Arwin Verbureh (eerste sei
zoen).
DVO'32
Komen: Niemand.
Gaan: Walter van Pemis (VFC), Wim
Mulders (Zuidiand), Ron van Wïeringen
(Deltasport), Patrick Verschoor, John
Naujoks (beiden CION).
Trainer: René Oomer,.
DZB/ZEVENKAMP
Komen: niemand.
Gaan: niemand.
TTainer; Pieter Schuitemaker (vierde
sftj-'oen)
OUDSWAARDSE BOYS
S rmen; niemand.
G^n: Peter Lensen (Zinkwegse Boys),
Jeffrey van der Gaag (Oud-Beijerland),
Jan Kaak en Karim Weiss (beiden ge
stopt).
Trainer: Nico Hoogwerf (SSS, speler/
trainer).
GOZ
Komen; Jeroen Stok, Sander Molhoek
(beiden SHO), Patrick Quispei (Oud-
Beijerland).
Gaan: Erik Hammer (Maasdam).
Trainer: Amo Kooij (Goudswaardse
Boys).
•S-GRAVENDEEL
Komen: Vncent Buitendijk (Strijen),
Marco Buitendijk (Puttershoek), Arnold
Huisson (Strijen), Jasper Hoogwerf
(Puttershoek), Hany Nugteren (Heinen-
oord).
Gaan: niemand.
Trainer: Leo Macor (derde seizoen).
GROEN WITR
Komen; niemand.
Gaan: Travis Martina (Leonidas zo).
Trainer: John Gejjssendorpher (tweede
seizoen)
HBSS
Komen: Rob van Vliet, Marco van Veen,
Remco van der Lugt (allen PPSC), Mi
chel Rademaker (Excelsior'20), Danny
Bruins (DEVJO), D. Romph (Feyenoord)
Gaan: Marvin Jansen, Louis Ramos
(beiden Duivestijn), Rohald de Jong (on
bekend), Ron de Jager (Zwaluwen).
Trainer. Piet Jonas (tweede seizoen)
HOEKSEBOYS
Komen: Sander Moerman, Patrick Gro
tendorst (beiden Hoek van Holland),
Vincent van Antwerpen, Armando
Schroder, Paul Klob (allen 's Gravezan-
de SV), Paul van Zeden (Westlandia), Ar
thur van Wieren (DSVP).
G2an: Niemand.
Trainen Louis Knipscheer (derde sei
zoen)
LEONIDAS
Komen: Ronald van der Zalm (TOGR),
B. de Wit (Xerxes zat), D. Blokland
(DCV), M. Hoegee (Steeds Volharden),
Jerry Vorm (AJexandria'66), D. v. Kleef
(Alexandna'66), Patrick Baas (Alexan-
dria'66).
Gaan: Winston van Gemd (Capelle), G.
Watson (Leonidas-zo).
MAASDAM
Komen: Michel van der Ent (SHO),
Ruud Andeweg (NSW). Erik Hammer
(GOZ).
Gaan: Cees Lindhout (NSW), Rens
Kamsteeg (Strijen).
Trainer: Oms Bosse (derde seizoen).
MW27 Komen: MzrLn Fastgnau, Yun
Pauwels, Jeroen Roest (allen1'VDL), Ian
Bell, Edwin Marijs (beiden Excelsior
Maassluis), Mikos Gouka (Rozenburg).
Jeroen Roest (VDL), John Meuldijk, Leo
van Ree (beiden Deltasport).
Gaan: Remco Jansen, Arjan van Buren,
Fred. Rijnenberg, Ruud van der Hout
(allen Excelsior Maassluis), Rik Dijks
hoorn (Lyra zat.), Hugo Goos (Wit Rood
Wit), Arthur Davidse (Zwaluwen),
Trainer: Cor van Hoeven (derde sei
zoen).
NBSW
Komen: niemand.
Gaan: niemand.
Trainer: Cees Molendijk (jeugd).
NÏEUW-LEKKERLAND
Komen; Maurice Bos (Merwede). Niels
Bakker (Papendrecht zo), Rob den Bes
ten (Hermandad), Rody Huisman (IFC).
Gaan: Edu van der Werf (De Zwerver).
Trainer: Cees
Spaan (eerste sei
zoen).
NTW
Komen: Johan
van Dan, Ray
mond Veroime
(Nieuwenhoom),
Rob Karsbergen
(DBGC).
Gaan: Renee Ha
nenberg (SNS).
Trainer: Arend
Krijgsman (WFB)
PAPENDRECHT
Komen: nie
mand.
Gaan: Geert den
Boer (Smitshoek)
Trainer: Joop
van Daele (derde
seizoen)
PELIKAAN
Komen: P.
Leeuwis, R. Fer
nandez Quenca
(beiden De Al-
blas)
Gaan: Hans Sloof (Smitshoek).
Trainer: Ab van Wyk (SHO 2).
PPSC
Komen: Edwin Westdorp (Aliance), Mar
lijn van der Lee, Aijan van der Lee, Alex
de Jonge, Edwin Ibrisimovic, Marcel
Bosselaar (alien Ursus), Dave van de
Berg (Excelsior R), Jan Dave Vermeulen
(HSCzat)
Gaan: Rob van Vhet jr, Remco van der
Lugt (beiden HBSS), Zacki Mehjed (on
bekend), Zenil Maglajac (Excelsior'20).
Trainer: Ron de Bruijn (derdejaar)
SMITSHOEK
Komen: Leo Soares (Excelsior), Marco
Roestenburg (Barendrecht), Leon de
Gier (Spijkenisse), Aad van Ast, Fenno
van den Broek (beiden DOTO), Hans
Sloof (Pelikaan), Leo Klein (Lombardij-
en), Geert den Boer (Papendrecht-za).
Gaan: Geert den Ouden (Excelsior-
profs), Robin Huisman (Nieuwerkerk).
Trainer: Jan de Gier (vierde seizoen).
SOCCER BOYS
Komen: niemand.
Gaan: Luc van Leeuwaarde (Leonidas),
Juiio Soares (Ommoord).
Trainer: Aad Houtman (eerste seizoen).
SSS
Komen: Bas van der Linden (Heinen-
oord), Ron Luyten (Xerxes-za), Jan Wil
lem van Heeswijk (was gestopt), Peter
de Deugd (ZBVH, was gestopt), Marco
de Leeuw (EDS).
Gaan: Nico Hoogwerf (Goudswaardse
Boys).
Trainer: Ronald Wamas (tweede sei
zoen).
DE ZWERVER
Komen; Edu van de Werf (Nieuw-Lek-
kerland).
Gaan: Hans Snel (De Zwervers).
Trainer: Hans Reedijk (tweede seizoen)
DE ZWERVERS
Komen: Rogier Bal (VOC), R. Heyberg
(Poortugaal).
Gaan: Ronald Helleman (NSW).
Trainer: Leen Tump (Heinenoord).
Hoofdklasse
SC FEYENOORD
Komen: Ron Kersbergen (Dordrecht'90/
2), Marlon Ketting (Stichting Feye
noord), Danny Wijnstekers (Slikker
veer), Carlos Herreira (Hekelingen),
Dennis Blom, Richard Staakman (DHC)
Mouner el Fahti (Feyenoord 2), Samir
Boukhari (Neptunus), Lotfi Amhaouch
(Sparta).
Gaan: John Kroon,Marcel Lippuner, Ri
chard van Schijndel (QuicK. Boys), Ron
Ververs (Sparta), Dave Kasteltin (Stich
ting Sparta), Lambert van Waai denburg
(Puttershoek).
Trainer: MarkNyssen (Exc*»>iior M).
NEPTUNUS
Gaan: Samir Boukhari (SC Feyenoord),
Richard Kloeg (Papendrecht), Yalmar
Kusten (Excelsior M), Edward Lie-A-
Sam (DHC),
Amilcar dos San
tos (SWSMC).
Komen: Hakim
Botokat (EDS),
Dennis de Bruin
(Telstar), Mogtar
Edrissi (HOV),
Arjan Heems
kerk (SC Feye
noord), Patrick
Hoek (GTB), Um-
ro Jordan (Zwart
Wit'28), Henri
Maas (TOGR),
Dick Sparreboom
(SWSMC), Vin
cent Voorn
(PKC85), Brvan
Witteling (SHO).
Trainer: Frans
Schaap (Hermandad).
Komen: Peter Bouw, Erwin de Waard
(Sliedrecht), Richard Kloeg (Neptunus),
Pun Feelders (Strijen), Peter Koops
(WCR).
Gaan: Niels Bakker (Nieuw-Lekker-
Jand), Arjo Harmans, Hans Harmans
(Dubbeldam), Erwin den Hoed (Slie
drecht), Martij n Verwijs (Rijsoord).
Trainer, Leo Dekker (tweede seizoen).
SWSMC
Komen: Marco Sas (Basel), Lionel Eer
steling (Strijen), Demis Xantopoulos
(Dordreeht'9Ö), Serkan Kulup (HOV),
Amilcar dos Santos (Nentunus), Lau
rens van het Klooster (WIK), Amar Sed-
ney (Slikkerveer), Ozcan Birim (Feye
noord), Adewale Seriks.
Gaan: Dick Sparreboom (Neptunus),
Gokan Cayir (Hermes DVS), Raymond
Tetteroo, Dali Juranic (SVDPW), John
van de Belt, Hugo Jongeneel, Cor Her
mans, Scott Wulferdinge(Fortuna), Dali
Juranic (SVDPW),
Trainer; Guus Haak (tweede seizoen).
DCV
Komen: Bert Potuyt (Stolwijk), Joris
Post (Capelle), Peter van Buren (Zwer
vers), Peter Heiszvvolf (Zwervers), Serge
Bossman (Zwervers), Dave van de Heu
vel (Zwervers), Dennis Put (Xerxes),
Remco van der Linden (Xerxes), Cesar
Lopes (Xerxes), Matthijs de Raven
(Nieuwerkerk).
Gaan: Ton van Bremen (Capelle), Ovi
Blokland (Leonidas), Robert Tabbemee
(VVOR), Arie den Boer (WOR), Edwin
van Ooren (gestopt), Rob van Esch (ge
stopt), Abderrahim Houmaine (gestopt),
Jeroen van der Reijden (gestopt).
Trainer: Peter Brurdngs (derde seizoen)
DRL
Komen: Ben van Drunen (Zwart Wit'28),
Frans Bernardino (Spartaan'2ö), René
van Goch (Tediro).
Gaan: Dennis van de Leer (Deltasport).
Trainer: Koos Waslander (WCR).
LEONIDAS
Komen: F. Veldwijk (Scheveningen), R.
Killestein (Ursus), L. Cabral (SC Feye
noord), Travis Martina (Groen Wit R),
Luc van Leeuwaarden (Soccer Boys-za).
Gaan: William Zwaan (Zwervers), Ray
mond Lupgens (Aeolus), Jeroen de
Bruin (Fortuna VI), G. Watson (Leoni-
das-za).
Trainer; Leon Booy (tweede seizoen).
PUTTERSHOEK
Komen: Mario Molenaar (Strijen), Lam
bert van Waardenburg (SC Feyenoord).
Gaan: Manco Buitendijk, Jasper Hoog
werf ('s-Gravendeel), Marco van Driel
(Oud-Beijerland).
Trainer: Het de Ruiter (tweede seizoen)
SLIEDRECHT
Komen: Ewan van Gelderen (RHS), An
dré van D iest (Papendrecht-zo).
Gaan: Erwin de Waard, Peter Bouw(bei-
den Papendrecht-zo), Peter Kievit (De
Alblas), Dawd Spek, Alwin Qtten (bei
den Unitas)
Trainer: Miguel Munoz (Rijnmond HS).
SLIKKERVEER
Komen: Sander Visser, AH el Abassie
(beiden Alb)asserdam-zo).
Gaan: Danny Noorlander (Rijsoord),
Martin Fokkens (Bolnes-za), Danny
Wijnstekers (SC Feyenoord), Amar Sed-
ney (SWSMC), Hucin AitLahcen (SHO)
Trainer; René Milot (DBGC).
SPARTAAN'20
Komen: Niemand.
Gaan: Frans Bernardino (DRL), Asep
Hutting, Serge Veludo (SC Zuiderpark),
Patrick Lansmans (Sparta), Patrick van
Neck (DEH), Jurgen Reeberg (TOGR).
Trainer: Huub Hulst (tweede seizoen).
XERXES
Komen: Kenneth Braaf (Katwijk), Ger
main Vaarties (Xerxes-za), Yussuf Orak
(DHZ), Jeroen Stelling (Velocitas).
Gaan: Remco van der Linden, Dennis
Put, Cesar Lopes (DCV), Marco van der
Linden (Sparta), Raymond de Jong
(Zwart Wit'28), Mark Bresser (Xerxes-za)
Patrick Ruter (onbekend).
Trainer: Gilbert de Wildt (Fortuna VI).
ZWERVERS
Komen: William Zwaan (Leonidas), Nil-
ton Ramalho, Santos Lopes da Silva
Mouro, Leroy Hill (Neptunus),
Gaan; Peter van Buren, Serge Bossman,
Dave van den Heuvel, Peter Heiszwolf
(DCV)-
Trainer: Gijs Zwaan (eerste seizoen.).
Amilcar dos Santos: van Nep
tunus naar SWSMC. Archieffoto
CorVös
Eerste klasse
NIEUWENHOORN
Komen: Roy van Duppen (SHO), Fabian
Loveriks, Roderick van Zevenbergen
(beiden Rozenburg), Ferry Schaafsma
(Hekelingen), René Vol (Steeds Volhar
den).
Gaan: Johan van Dam, Raymond Veroi
me (beiden NTW), Edwin Scheffers, Ar
nold var» der Waal (OHW), Mark Rem-
merewaal (Rozenburg), Peter de Vries
(Zwaluwen VI).
Trainer: Wim Schwülens (tweede sei
zoen).
PAPENDRECHT
ALBLASSERDAM
Komen: Michel Braitner Stolk, Mark
van der Aar (beiden Nieuw-Lekkerland),
Job Fama (De Zwerver), Emiel Ver
schoor (Streefkerk).
Gaan: Sander Visser, Ali el Abassie (bei
den Slikkerveer), Johan Buïjs (Bolnes-
za).
Trainer: Bert Buizert (eerste seizoen).
ALEXANDRIA'66
Komen: Nico van Bruggen (Excelsi-
or'23), Xander van Lambaart (De Mus
schen).
Gaan: Milton
Furtado (DRL),
Dennis de Ridder
(Excelsior B), Jo
han de Ridder
(VVOR).
Trainer: Piet van
Wilgenburg
(tweede seizoen).
DBGC
Komen: Corjan
van der Made
(HOS).
Gaan: Rob Kars
bergen (NTW).
Trainer: Bryan
Wolff (Putters-
hoek-za).
DHZ
Komen: René van de Avoir d (Overmaas)
René Koopal (Puttershoek), Raymond
Wagemakere (Overmaas).
Gaan: Yussuf Orak (Xerxes, zo), Mus
tafa Harroudi, Hussein el Taibi (VVGZ).
Trainer: Piet Külman (tweede seizoen).
FORTUNA VL
Komen: John van de Belt, Scott Wulfer-
dinge, Cor Hermans (SWSMC), Martijn
van Minnen (Sparta), J. de Bruin, R. de
Bruin, J. Jansen (Leonidas), Jan Groe-
neveld(Deltasport), E. Schröder (Zwarte
PÖl).
Gaan: Niemand.
Trainer: Hans Schop (eerste seizoen).
HEKELINGEN
Komen: Maikel Lenselink (RHS), Pa
trick Lenselink (Deltasport), Serge de
Lobel (SC Botlek), Richard Spittel (The
Harvards).
Kenneth Braaf:
naarXerxes-zo.
Gaan: Carlos Herrera (SC Feyenoord),
Andres Jongejan. Michel van der Vin
den (beiden SCO'63), Bert van der Lijn
(Abbenbroek), Ferry Schaafsma (Nieu
wenhoom), Wim Verhoeven (PPSC).
Trainer: Henk van der Horst (Hekelin
gen 2).
HELLEVOETSLUIS
Komen: Stef Huszarik (Rhoon), Iwan
Kuypers(OW).
Gaan: Daniël van de Beek (PFC), Hans
van Bommel, Michel de Krieger en Er
win van der Lee (allen Zwaluwen Vlaar-
dingen).
Trainer: Kees Dubbeld (tweede seizoen)
HION
Komen: Gem van Buren (CKC), Augen
Jones (SMV Hillegersberg), Daniël
Monteiro (Zwart
Wit'28), Benny
van Ooyen (NOC)
Sylvesterdo Ho-
sario (DRL), Ro
gier Schomaker
(Sparta).
Gaan; Dennis
Branderhorst,
Theo Leenderts,
Perry Basoski,
Paul Verrijp
(SMV Hillegers
berg), Derrick
Goedhoop (Del
tasport), FYans
van de Ham
(DEH), Erwin
Hoppzak (DZB/
Zevenkamp), Ro
bert van de Veer
donk (HOV), Pa
trick van de Vegt
(HOV).
Trainer: André
Oosterlaken (tweede seizoen).
HOEKVAN HOLLAND
Komen; Van Dijk (Maasdijk).
Gaan: Sander Moerman, PaqJ van Ze-
ben (Hoekse Boys), Marcel Jansen
(Westlandia).
Trainer: Johan Voskamp (derde sei
zoen).
HOV
Komen: Pascal Grimberg (Groningen),
Rünatd Stoops (Transvalia), Robert van
de Veerdonk (HION), Patrick van de Ve
gt (beiden HION), Robert van der Wie
len (Transvalia).
Gaan: Mogtar Edrissi (Neptunus), Ser
kan Kulup (SWSMC), Khalid el Khalifi
(MW27), Raehid el Kbalifi (MW27),
Marcel Robart (SWSMC), Hille Tyrol
(Zwart Wit'28).
Trainer: Hans Loovens (derde seizoen).
LMO
Komen: Peter Dekker (Blauw Wit'34),
Jack van Dam (De Musschen), Rodney
Dumee (Overmaas), Danny Koenen,
Marcel de Kramer, Stefan van der
Steene(T«diro).
Gaan: Martin Monster, Remco den
Toom (PFC).
Trainer: Ton Wickel (Hekelingen).
DE MUSSCHEN
Komen: Carlos Josias (Overmaas), Ke
vin Spencer (Poortugaal), Alfred Tetteh
(Excelsior R), Remco Titmans (Poortu
gaal), Martijn Verschoof (Transvalia).
Gaan: George Almeida (TOGR), Michel
Kroep (OVV), Xander van Lambaart
(Alexandria'66-zo), Danny van 't Wout
(OVV), Mario van 't Wout (RWH).
Trainer: Alain Boseolo (tweede seizoen)
OHW
Komen: Don Boelhouwers (Vierpolders)
Richard van Dorp, Edwin Scheffers,
Arnold van der Waal (allen Nieuwen
hoom), Michel Hollaar (WRW), Peter
van der Maat, Jorik van Meeuwen, Bob
Schot, Marcel Vuijk (allen FC Vlotbrug).
Gaan: Alex van Lent (OW).
Trainer: Adrie Poldervaart (eerste sei
zoen).
OVERMAAS
Komen: niemand.
Gaan: René van de Avoird (DHZ), Ro
bert John van Burg (WCR), Rodney Du-
mee (LMO), Carlos Josias (De Mus
schen), Remco Koenen (De Zwervers),
Raymond Wagemakers (DHZ)
Trainer: Cor 't Hart (SDV).
OW
Komen: Ivo van der Gaag, Ferry Groen
(Rozenburg), Mario de Jong (Tediro),
Michel Kroep, Danny van 't Wout (bei
den De Musschen), Alex van Lent (OH-
VV), Daniël Los (TOGR), Peter Roos
(Neptunus).
Gaan: Edwin Crezee (SC Voome), Ri
chard Koopman (Abbenbroek), Iwan
Kuijpers (Hellevoetsluis-zo), Richard de
Lange, Ajjan van der Marei (Spijkenis
se)
Trainer: René Brevé (derde seizoen).
PFC
Komen: Daniël van de Beek (Helievoet-
sluis-zo), Marcus Groen (Abbenbroek),
Martin Monster, Remco den Toom
(LMO), Robert Mulder, Richard Nijman
(RHS), Paul Peeters, Bastin van de Pol
der (Vierpolders), Peter Rietdijk (Spij
kenisse), Remy Vissers (OW).
Gaan: Nico Bennik (WRW), Jan Willem
Breukel (Rozenburg), Reggie van der
Houwen, Marco Xenakis (Zuidland).
Trainer: John Bènffer (tweede seizoen).
SPARTA
Komen: Jeroen Tiggeloven (Aeolus), Pa
trick Lansmans (Spartaan'20), Ron Ver
vers (SC Feyenoord), Michael Mensah,
Remco van der Winden (Sparta 2), Mar
co van der Linden (Xerxes-zo), Jeffrey
Noordzij (Zwaluwen VI).
Gaan: Dani Moreno Borges (TOGR),
John Schuurhuizen (Capelle), Mike
Spencer (VELO), Lotfi Amhaouch (SC
Feyenoord).
Trainer: Danny Molendijk (Kozakken
Boys).
URSUS
Komen: Niemand-
Gaan: Raymond Weber, Jarral Nicolaas
(beiden WK), Edwin Ibrisimovic, Alex
de Jonge, Martijn van der Lee, Arjan
van der Lee (PPSC), Rick Killersteijn,
Wouter Dil (beiden Leonidas).
Trainer: Jaap van der Nol (eerste sei
zoen).
ZBC'97
Komen: niemand.
Gaan: Edwirt de Visser (Pelikaan).
Trainer:Theo Smit (Pelikaan).
van Katwijk
Archieffoto RD
(Schiebroek'94-zo). Marcel van Oosten,
Gert-Jan Verhoof (CKC), René Vinger
hoed (DCL).
Gaan: Jeroen Tiggeloven (Sparta), Is
mail Ozalbay (Transvalia). Marcel Sie-
revogel (SC Dmvesteyn).
Trainen Wim van der Steene (Schie-
broek'94-za).
BELVEDERE
Komen: D. Vidovic (Zwart-Wit'28), C.
Lopes (KFC Lilie, Belgie), F. Lopes (Xer
xes), M. Lopes Silva (Spijkenisse), A.
Oliveira Baptista, J. Femandes, Ed van
der Kooy en J. Aalse (allen The Har
vards), N. Da Cruz Fortes (SWSMC), B.
Delgado Santos (BZC'95), A. Brito
(WOH), C. Dos Santos (DFC).E. Pereira
(HiUesluis).
Gaan: Ruud Plaisier, Jim de Jongh, Roy
van Es en Enk
van de Weezen
(allen DEH).
Trainer; Joop
Musterd (The
Harvards)
CKC
Komen: Sven
Tacq (Excelsior),
Comelis van der
Poel (Nieuwer
kerk).
Gaan: Gert-Jan
Verhoof (Aeolus),
Johan Braanker
(Spirit),
Trainer: Aad den
Butter (vijfde sei
zoen).
COAL
Komen: Rick La
gendijk (Meeu
wenplaat), Jahin
Ramkhewan (Ex
celsior R), Samir
Merdanovic (SWSMC), Henk Nooit-
meer (HION), John van der Winden (Te
diro).
Gaan: Dave de Munnik, Wesley Heke-
iaar, Dinutri van Lierop, Dick van Bode-
gom, Marco van Leeuwen (WCR),Tamar
Okay(Dirksland).
Trainer: John Corver (derde seizoen).
CW
Komen: Marcel Waming (TOGR),
Fouad Farih (Xerxes), Ferry linden-
berg, Anderson Thomas (SLP).
Gaan: Antonio Garcia Mendes (TOGR),
J.Amado (Xerxes).
Trainer: Cor Troost (vierde seizoen).
DCL
Komen: Onbekend.
Gaan: Veli Ersoy, Nuri Kapli (GLZ).
Trainer. Mustafa Kilic (derde seizoen).
DEH
Komen: Ruud Plaisier, Mark van Zan
ten, Jim de Jongh, Roy van Es en Erik
van de Weezen (allen Belvédère), Hugo
Rijnsdorp (ZW), Marco Platteschore
(RWH), Richard Looftstijn (Heerjans-
dara), Patrick van Neck (Spartaan'20),
Frans van de Ham (HION).
Gaan: Raymond Sondag en R. Cali (bei
den ZW)
Trainer: Bert Kamp (Belvédère).
DILETTANT
Komen: Hans den Besten (Hermandad).
Gaan: Marco Mekken (Excelsior), Ste
fan Blonk (Spirit).
Trainer: Arie den Otter (derde seizoen).
DJSCR
Komen: Christiaan Ernst (Schie-
broek'94), Michael Brandenburg (Blij-
dorp), Hicham el Bouehtaoui (Xerxes),
Zarya Radojevie (De Musschen), Jalal
ben Lardi (Real Parbo).
Gaan: Dennis Hol (Steeds Hooger).
Trainer, Peter van Rijswijk (tweede sei
zoen).
DRGS
Komen: N. Bekker (SWSMC), Orcan
Yilmaz (Excelsior'20), Vincent Kapitein
(WK).
Gaan: Remco van der Steen, Peter Mon
ster (beiden Demos).
Trainer: Randell Mauricio (tweede sei
zoen)
EDS
Komen: Peter Ketting (Xerxes), Clyde
Summerville (Xerxes).
Gaan: Haidm
ABBENBROEK
Komen: Dennis van Hagen (SV Simons-
haven), Richard Koopman (OW).
Gaan: Marcus.oen (PFC), Wim Knops
(Bc-misse).
Trainer: Bert van der Lijn (Hekelingen)
AEOLUS
Komen: Raymond Lupgens (Leonidas-
zo), Ron Verschutiren (Germinal), Mi
chael Loendersloot, Richard Hoefman
Botokat (Neptu
nus).
Trainer: René
Wolterman (der
deseizoen).
EXCELSIOR R
Komen: Marko
Mekken (Dilet
tant), Nees
Maksutay (SHO).
Gaan: Remco
Veulings (Unitas)
Dennis van der
Weck, Guido
Stam (Zuider
park), Jahin
Ramkhewan (Co-
al).
Trainer: Mario
Been (derde sei
zoen).
EXCELSIOR'20
Komen: Robert
van 't Zelfde
(WK), Richard
van de Meer,
Dennis Egging, Aitan Halepiiogiu, Ke
vin Stiefel, Glenn Ton, Jaimie Eikmans
(Hermes DVS), Erwin van Deventer,
Remco Zuydam, Arüe Clarijs (Sparta),
Wim van Rij (SVDPW), Marco van der
Roer (Zwaluwen), Johan Hammerstein
(Xerxes), Antoine Wevers (Zwervers Ca
pelle), Fransisco da Silva (Ommoord),
Erik Ruts (Spijkenisse), Zenil Maglajac
(PPSC), Paul Benschot (w De Meeren),
Roberto Dijkstra (SVDPW).
Gaan: Jurgen van Dun (Excelsior Maas
sluis), Mauricv van der Nagel (HWD).
Trainer: Henri van Leeuwen (tweede
seizoen).
F10S
Komen; niemand.
Gaam Corjan van der Made (DBGC).
Trainer: John van der Toom (tweede
seizoen),
FLAKKEE
Komen: niemand.
Gaan: niemand.
Trainen Jan Schellevis (tweede sei
zoen).
GERMINAL
Komem Niemand.
Gaan: RonVerschuuren(Aeolus).
Trainen Dick Beek (derde seizoen).
GLZ
Komen: Martijn den Haan (Hoak van
Holland), Nuri Kapli, Veü Ersoy (DCL),
Ibrahim Liesdek (Hekelingen), Elisio
Matias (Neptunus).
Gaan: Niemand
Trainer: Mustafa Baba (tweede seizoen)
HERMES DVS
Komen: Gokan Cayir (SWSMC), Hans
Dróge (Deltasport).
Gaan: Dennis Egging, Altan Halepiiog
iu, Jaimie Eikmans, Richard van der
Meer, Kevin Stiefel, Glenn Ton (allen
Excelsior'20), Jordi van Baarie (Por-
tuaal),
Trainen Hans de Roover (tweede sei
zoen).
HWD
Komen: Frans Vos (DJSCR), Maurice
van der Nagel (Excelsior'2ö>, Jorge Ro-
driques Valera (Neptunus).
Gaan: Niemand.
Trainen Peter Soek (tweede seizoen).
MEEUWENPLAAT
Komen: Frank van der Laan (WCR), Rob
van Giis (Poortugaal), Richard Ram (Ou
de Maas), Ron Sehefferlie (ZW), Patrick
van der Veen (DCL).
Gaan: Rick Lagendijk (Coal).
Trainer: Hans Bassant (tweede seizoen}
NOC
Komen: Jan de Jager (PEC Den Haag),
Dave Reuring (DRGS-za), IzaSk Pati-
waél (DCV), José Mendo Perez, Robert
Jan Verhoeff (Bolnes-za), Juan Batista
Monteiro, Mohammed Samhouri (SVS),
Rutger den Hollander (SHO), Krrol Lief
den (Neptunus).
Gaan: John Bonte (SDV).
Trainer: Steve Wasiman (eerste sei
zoen).
SV OMMOORD
Komen: Juiio Soares (Soccer Boys), Rob
Letterman, Emiel Hubregtse
Gaan: Niemand.
Trainen Philippe Berchoux (Soccer
Boys-za).
OUD-BEIJERLAND
Komen: Mark Ketting (Maasdam), Mar
co van Driel (Puttershoek-zo), Jeffrey
van der Gaag (Goudswaardse Boys).
Gaan: Arthur Bres (Puttershoek-za),
John Verschoor, Dimitn Koch (beiden
Zmkwegse Boys).
Trainer: Jasper de Muijnck (vierde sei
zoen).
POORTUGAAL
Komen: Jordi van Baarie (Hermes DVS)
Dennis Baiendregt (Spijkenisse), Mar
cel Toepoel (SCO'63), Daniël den Hoed
(WCR).
Gaan: Ralph Kalkman (Excelsior P), Ke
vin Spencer (De Musschen), Rob van
Gils (Meeuwenplaat).
Trainer: Wim Schouten (Neptunus).
RKWIK
Komen: Roel Jongeling (Zwaluwen),
Gaan: Jordi Corver (HVO), Niek Verhart
(Rozenburg).
Trainer: Wïlco Wapenaar (eerste sei
zoen).
SCHIEBROEKM
Komen: Meivin DorsenStefan Harre-
veld (Voorwaarts).
Gaan: Mohammed Jardi (BVCB), Mi
chael Loendersloot, Richard Hoefman
(Aeolus).
Trainer: Wim Dullemond (Nieuwveen).
SCO'63
Komen: Fred de Jong wsha-
ven), Andres Jongejan, Mie -n der
Vinden (beiden Hekelingen).
Gaan: Jurgen Fer (SC Botlek), Edwin
Spanjersberg (SV Simonshaven), Mar
cel Toepoel (PSV Poortugaal).
Trainen Tom Larssen (tweede seizoen).
SMV HILLEGERSBERG
Komen: Dennis Branderhorst, Theo
Leenderts, Paul Verrijp, Perry Basoski
(HION), Danny den Butter (Tediro).
Gaan: Niemand.
Trainer: Ronald Feiten (Tediro),
SOCCERBOYS
Komen: Paul Haogervorst (Soccer Boys-
za), Sander Koeleman (VCS), Ronny van
der Houten (BEC).
Gaan: Niemand.
Trainer: Jack Harmsen (derde seizoen).
SVDPW
Komen: Martin Vermeulen (WK), Ray
mond Tettero (SWSMC), Dave van der
Hurk (Schiedamse Boys).
Gaan: Robin Voets (WK), Roberto Dijk
stra, Wim van Rij (Excelsior*20),
Trainer; Rob van Vliet (vierde seizoen).
TEDIRO
Komen: Niemand,
Gaan; René van Goch (DRL), Stefan van
der Steene, Danny Koenen, Marcel de
Kramer (LMO), John van der Winden
(Coal), Peter de Jong (BZC'95), Danny
den Butter (SMV Hillegersberg), Gerard
van Gelder (RHS), Mario de Jong (OW),
Rogier de Jong (onbekend).
Trainer: Ger Mulder (RKWIK).
TOGB
Komen;
Kurver
Ben de Beijzer
©HO, Danny de
Vroede (BVCB).
Schuhmacher
BVCB).
Trainer: Paul de
Roos (tweede sei-
TRANSVALIA
nomen:
(Aeolus), Van Bu
Henri Maas: van TOGR naar
Neptunus. Archieffoto RD
Boys), Monfillo
en Debedin (bei
den DZB), Most-
eiro en Mosteiro
(WK), Daans
(YW De Zwer-
vers), Plons
Klein-Leugemors
(SMV/Hillegexs-
berg)
Gaan: Robert van'
der Wielen (HOV)
Trainer: R, Hoppener (4e seizoen)
VDL
Komem Remco Pols (MSV71).
Gaan: Rober Boxem, Richard Schippers
(beiden HVO), Jeroen Roest, Yuri Pau
wels, Martin Fastenau (allen MVV27),
John Suisse (MSV71).
Trainer: Rob Sehalke (Loosduinen),
VFC
Komen: Walter van Pemis (DVO'32).
Gaan: Niemand.
Trainer: Eric Theunissen (eerste sei
zoen).
VOC
Komen: Michael Wilkes (Xerxes), Mike
Sporkslede (Dilettant).
Gaan: Rogier Bal (De Zwervers).
Trainen Peter Regoord (tweede sei
zoen).
WCR
Kome n: Dave de Munnik, Wesley Heke
laar, Dimitri van Lierop, Dick van Bode-
gom, Marco van Leeuwen (Coal), Robert
John van Burg {Ove»rtu»?c\ Arjen Vutk
(SLP).
Gaan: Daniël den Hoed (Poortugaal),
Marco van Rijn (EDS), Frank van der
Laan (Meeuwenplaat), Fred van Zon
(DRL).
Trainer: Jan Verhoeven (eerste seizoen)
WRW
Komen: Nico Bennik (PFC), Hugo Goos
(MW27)
Gaan: Michd Hollaar (OHW), Edward
Molenaar (DRGS).
Trainer: Joop Mom (VDL).