Topomzetten in de kringloopwinkel Belangrijke mededeling Zomerdienst RET Kunstbus naar Kröller-Müller Reclame muziekschool Open dagen ROC Zadkine Het gonst in de klas 'Wij hebben natuurlijk inmiddels ook wel geleerd wat iets waard is' Het tweede leven van een koelkast Rotterdam* Dagblad Woensdag 3 juni 1998 Belangrijke mededeling Ik ontving in mijn brievenbus 'een belangrijke mededeling'van de burgemeester van Vlaardingen. Deze mededeling was zo belangrijk dat de burgemeester niet eens de moeite had genomen de brief te adresseren - zelfs nietmet'Aan de bewoners van dit pand'. De opstellers vonden de 'belangrijke mededeling' dermate belang rijk, dat ze niet eens de moeite hebben genomen om de drukproef te corrigeren. Dus bevat de 'belangrijke mededeling1 een zetfout en niet zo'n kleintje ook. In éénkolom staan alle kruisjes verkeerd, waardoor bijvoorbeeld Ferro Holland in de Spaanse Polder ineens een veiligbe- drijfis, terwijl er toch met giftige stoffen wordt gewerkt Ik heb een mini-enquéte, gehouden onder enkele kennissen en- vroeg hen of ze de "belangrijke mededeling' hadden ontvangen. Alle geënquêteerden bevestigden dit. Mijn tweede vraag luidde: wat heb je met de envelop gedaan? -Genit had de envelop gelijk weggegooid, omdat zijn naam er niet op stond. -Kees had de envelop onderaan een hoge stapel post gelegd. -Harriet had de envelop ergens neergelegd. -Marieke had de envelop geopend, maar bal de folder niet gelezen. -Gerard had de envelop niet alleen geopend, maar de folder ook kri tisch gelezen (aan die jongen is een joumaUstverloren gegaan}. Wat vond hij ervan? In de eerste plaats miste hij informatie over overvliegende vliegtui gen, die gevaarlijke stoffen vervoeren; in de tweede plaats vond hij het merkwaardig dat met geen woord wordt gerept over vluchtwegen (wat gebeurt er als de 1 mÜjoen inwoners van Rijnmond in paniek in hun auto stappen?), maar zijn derde opmerking vond ik nog het aar digst. Zo laat het kaartje zien dat over de Nieuwe Waterweg en Nieuwe Maas gevaarlijke stoffen worden vervoerd. Een. hele gerustelling voor ons Vlaarcüngers, want dit betekent dat de Vlaardingse Vaart, Oude Haven, Buizengat,Surinamesingel, InsulindesingeJ, Bangk- asingel, singel Rotterdamseweg en de singels langs Trimpad, Rond om West,Van Boendaleweg, Dr. Wtarcii BeckmzmsmgeL bij het Kol- pabad enz. veilig zijn; tenzij het kaartje natuurlijk ook de nodige fou ten bevat. DICK VAN DER LUGT Vlaardingen De vervoersmaatschappij RET start op 8 juni met de zomerdienstregeling. Naast het opheffen van de lij nen 40.55 en 60 (Vlaardingen-Ridderkerk), wordt tot 7 september minder vaak gereden. Verder gaat de Vlaardingse stadsbus 56 weer zijn oude route rijden over de Dillenburgsingel en de Frederik Hendrik laan in Vlaardingen. Daardoor stopt de bus weer bij het Holy Ziekenhuis, het Zonnehuis en andere zorg instellingen. Deze hadden flinke bezwaren tegen de vorig jaar doorgevoelde wijziging. De haltes aan de Lepelaarsingel voorbij de Zwanenburgsingel en die ter hoogte van de Spechtlaan vervallen. Ook de hal tes aan de Reigerlaan voor de Lepelaarsingel en de halte op deze singel bij de Spechtlaan verdwijnen. Nieuwe stops worden geplaatst op de Dillenburgsm- gel, de Holysingel en de Frederik Hendriklaan. De Kunstbus van de Vrije Academie rijdt op woens dag 24 juni richting hetKröUer-Müllermuseum in Ot- terioo. De collectie van het museum is opgebouwd rond de werken van Vincent van Gogh. Het museum bezit een wereldberoemde verzameling beeldende kunst uit de 19de en 20ste eeuw van onder anderen George Seurat, Pablo Picasso, Femard Léger en Piet Mondriaan. Verder is de beeldhouwkunst onderge bracht in een indrukwekkende beeldentuin van 21 hectare. Het vertrek is om 8.30 uur bij het Hollandia gebouw, waar het gezelschap om 16.30 uur weer te rugkeert. Kosten voor de excursie zijn 45 gulden. Be langstellenden kunnen zich nog tot 12 juni opgeven bij de administratie van de Vrije Academie aan de Oosthavenkade 42, telefoon 4356225. Het loopt storm met telefoontjes bij Har Pekel ing. Vorige week deed de Vlaardinger een oproep om in formatie over muurreclame, die het Vlaardings Taal genotschap (VTG) wil restaureren. Een telefoontje van de heer Van Dijen over een reclameschildering m de Vlaardingse Muziekschool op de Binnensin- Dd resulteerde binnen twee dagen in het tweede her stelde exemplaar van het buitenmuseum dat het VTG voor ogen heeft. In de jaren '30 en '70 hadden de dames Verschoor op de Binnensingel een muziek school met conservatorium en staatsdiploma Bij na der onderzoek bleek dat voor de oorlog op die muur een reclame heeft gezeten van Lood- en zinkwerkerij Verschoor. Har Pekel is nog op zoek naar een voor beeld van deze muurschildering. Na de zomervakantie krijgt iedereen die een econo mische opleiding volgt van het ROC Zadkine in het gebied Nieuwe Waterweg Noord les in het schoolge bouw aan de Hugo de Grootstraat 6 in Schiedam, Voorheen zat hier het Stedelijk Gymnasium. Het voormalige Mercurius College, dat is opgegaan in het ROC Zadkine, is in september vorig jaar al naar het nieuwe onderkomen verhuisd. Binnenkort gaan zij dus samen wonerun et de mbo-opieidingen detailhan del en administratie, opleidingen van de voormalige Streekschool Rijnmond. Het opleidingencentrum houdt vrijdag van 14.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur open dag. De KPN geeft op die da gen Intemet-demonstraties. Op het Centrum Natuur- en Milieu Educatie (NME) aan de Oleanderstraat worden de gehele maand juni lessen gegeven over bijen. Of eigenlijk: feestjes in plaats van lessen. De groepen zes van de basisscho len die zich hebben opgegeven, worden onthaald in een lokaal waar ze niet om de bijen en hun producten heen kunnen. Het zal gonzen in de klas. Na een inleiding over hoe bijen met zo'n twintigduizend in een volk samenwer ken, gaan de kinderen aan de slag met een werk boekje. Verder is er een kijkkast met een echt bijen volkje, de kinderen kunnen stuifmeel proeven en drie soorten honing. Ze bekijken de imkerspullen, vergelijken de bijenkorf met een kast en onderzoe ken bijen, hommels en wespen onder de microscoop. Daarnaast worden vragen op de cd-rom beantwoord. Redactie Waterweg: Edwin Comelisse, Marc Floor, Benvan Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Sentlna van der Meer, Marlétte Olsthoom, Jan Rozendaal Conny Taheij Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sport redac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 De gemeenteraad van Vlaardin gen praat vanavond over de toe komst van het kringloopcentrum aan de Deltaweg. Het voorstel is om de boel over te doen aan Kringloopbedrijf Het Goed. 'VTaardingen' wordt de negende - maar eerste in de Rijnmond - vestigingsplaats van Het Goed, dat zichzelf de Bijenkorf onder de kringloopbedrijven noemt. De eerste en grootste is in Deventer. Jaaromzet: twee miljoen gulden, grotendeels behaald uit de 2500 ton huishoudelijk afval die in Deventer - in grootte vergelijk baar met Vlaardingen- werd opgehaald. „Zestig procent wordt hergebruikt/' aldus be drijfsleider Hans Hekkert. Een schril contrast met Vlaardingen, waar ondanks de tonnen aan geld die de gemeente erin heeft gestopt, falende leiding en rod del en achterklap voor een zwaar verliesgevend bedrijf zorgden. Een reportage over topomzetten in de kringloopwinkel Door Jan Rozendaal Deventer De Bijenkorf on der de kringloopwinkels. Het is geen grapje dat per onge luk door iemand is laten val len. Iedereen van Het Goed heeft heterover. En één keer per jaar gaan de winkelin richters van Kringloopwinkel Het Goed ook daadwerkelijk op excursie naar een Bijen korf. „Om ideeën op te doen," zegt bedrijfsleider Hans Hek kert zonder schroom. „Als Harrods in Nederland zou zit ten, dan hadden we ons daar aan s Alleen het beste, professionaliteit, dat is wat Het Goed wil uitstralen. En doet dat in Deventer ook. Net jes staan alle spullen opgesteld. Niet hier de stoelen, daar alle ta fels en weer een stukje verderop tientallen kasten schots en scheef door en op elkaar. Net als bij de meubelzaken zijn er zitjes geere- eerd, vaak gescheiden door een decoratief vormgegeven en ge schilderd wandje. Met een stukje vloerbedekking, wat servies of va zen, een beeldje en soms ook een plant wordt de verkoopwaar ge koesterd alsof ze zo van de fabri kant komt, in plaats van van de straat „Eén van de doelen die we ons hebben gesteld is dat het er fat soenlijk uit moest zien. A la de Bijenkorf: netjes en strak, goede looppaden, garantie -wit- en bruingoed wordt uitgebreid ge test voordat het de winkel in gaat - en alles is geprijsd. Niet al les in een grote, kale hal mieteren en je klanten het maar laten uit zoeken," aldus Hekkert. Daarom ook ligt er in de drieduizend vier kante meter grote winkel - die in Vlaardingen meet duizend vier kante meter minder- vloerbe dekking. Zit er op de muren tot twee meter hoog een gezellig be hangetje en is de overige vijf me ter bekleed met rieten matten. Om de hoogte in de hal te breken hangen er her en der parachutes en een enkele houten eettafel- stoel. Zoals ze dat bij de Bijenkorf wel plegen te doen: stoere kleur verf erop en dan gekanteld los in de lucht. Ongrijpbaar eenvoudig. Van een beetje commercieel den ken zijn ze ook niet vies: bij de twee kassa's kun je contant beta len, maar ook pinnen en chip knippen. Het liefst zoveel moge lijk want aan het einde van de week worden de omzetten van nu nog acht filialen vergeleken. Elke maandagochtend is het spannend wie nu weer het meest heeft ver kocht. Oude Mercedes De parkeerplaats is op donder dagmiddag behoorlijk vol. Een jonge vrouw laadt achterin haar Peugeot 205 een lichtgroen ge verfd, metalen emmertje die het tegenwoordig zo leuk doen in de tuin of op het balkon. Met nog een bakje in dezelfde kleur en twee boeken steekt ze haar auto tussen een gloednieuwe farmiiewagen van Amerikaanse makelij en een oude Mercedes door. Hekkert zou het later zeggen: je komt hier ie dereen tegen. Eén op de tien is student, verder komen er hoog en Een overzicht van de toonza len van Kringloopwinkel Het Goed: alsof ze zo van de fabri kant komen in plaats van de straat Het tweede leven van een koel kast - of tv, of pc, of nuis, of wasmachine, of...- in Deventer begint met een tele toontje van de eerste eigenaar naar de gemeentelijke vuilop haaldienst Er is een nieuwe koelkast gekocht en de oude moet weg. Of de gemeente daarvoor kan zorgen. De ge meente stuurt het adres met nog honderd andere dagelijks Kringloopwinkel laag opgeleide mensen, snuffe laars en handelaren en zij die het ergens anders niet kunnen beta len, Elke dag wandelen er in de kringloopwinkel, op zeven minu ten fietsen van de binnenstad ge legen aan het eind van een dood lopende weg op een industrieter rein, acht- a negenhonderd men sen binnen. Iets minder dan de helft koopt wat. Van een twee maanden oud tijdschrift voor een kwartje, tot een antieke kast voor vijftien- of zestienhonderd gul den, of een stofzuiger voor vijfen twintig piek. Bij binnenkomst wandel je de toonzaal bmnen van gedumpt meubilair. Maar het meeste ziet er - al dan niet na een opknapbeurt in de eigen werkplaats - nog heel goed uit. Tussen twaalf en twee zie je heel veel bezoekers meteen rechtsaf slaan, naar de koffiebar. Voor een paar gulden heb je een verse bak koffie en een brrwjip Zij komen in principe alleen voor de lunch, maar als ze even tijd over hebben lopen ze toch een rondje door de winkel. „Het is el ke dag weer anders. Elk uur ei genlijk," zegt Hekkert. „Op alle momenten van de dag worden er nieuwe spullen tussengezet Dus dan kun je net ergens tegenaan lopen waar je al jaren naar op zoek bent." Dat de goederen op elk moment van de dag in de winkel worden gezet heeft onder meer te maken met het niet te aantrekkelijk ma ken voor de handelaren. Anders zouden die bijvoorbeeld elke maandagochtend de koopjes er tussenuit vissen om er schandalig aan te verdienen. Al valt er vol gens Hekkert voor de handelaren bij hem niet al te veel meer te ver dienen. „Wij hebben natuurlijk inmiddels ook wel geleerd wat iets waard is. Spullen die binnen een uur zijn verdwenen, die prijs je de volgende keer wat hoger. Blijft iets lang staan, dan gaat de prijs wat omlaag. Elke afdeling heeft een eigen man of vrouw die de spullen prijst." Vijf busjes De omloopsnelheid moet hoog zijn, want elke dag zijn er vijf bus jes-met-aanhanger onderweg om nieuwe voorraad op te halen. Er worden dagelijks zo'n honderd adressen bezocht om overtollige spullen op te halen. Tien- tot vijf tienduizend kilo per dag. Wat daar allemaal tussenzit? Goed voor het gewicht zijn natuurlijk de wasmachines, de tien tot vijf tien tv-toestellen per dag. gasfor- Eén van de werkplaatsen waar het witgoed wordt nagekeken en zo nodig wordt gerepareerd. Foto boven: Een klant keurt een laarsje. Op de achtergrond de kledingafdeling; blouses en shirts netjes opkleuraccenten in het rek. Foto'sjaapRozema/RotterdamsDagbiad nuizen, koelkasten en, gemiddeld eentje per week, piano's. Verder bergen kleding en boeken, maar bijvoorbeeld ook een losse garage deur waar iemand van al' wilde. En de meubels zijn veelal van ei ken, dus dat wil ook wel meewe gen. In de winkel krijgt alles een eigen plekje. Hier een lampenhoek, daar tafels vol servies en glas werk, een stukje verder weer een stuk allerhande: wieldoppen, ra diatoren, een surfplank, een schuifwand. Ook de kleding is keurig uitgestald. Honderden pa ren damesschoenen staan in rek ken per vijf paar op een rij gesor teerd. De spijkerbroeken hangen bij elkaar pn de shirts en blouses zijn op kleuraccent aan hetzelfde rek gehangen. En natuurlijk zijn er paskamers; drie stuks. De dui zenden boeken staan, net als de talrijke langspeelplaten, per ru briek bij elkaar en op de boven verdieping is een seizoenshoek ingericht. Daarom zie je in mei wel mensen met moonboots of een carnavalspak naar buiten lo pen. „Want dat is het moment dat wij die spullen binnenkrijgen." Werk Het Goed in Deventer begon in 1993 met twintig personeelsleden, maar biedt inmiddels werk aan 72 mensen. Negen van hen zijn ge woon in dienst van Het Goed, de anderen werken volgens de een- of-andereMelkert-regelmg. De af gelopen vijfjaar zijn vijftien men sen doorgestroomd uit de gesub sidieerde baan: negen naar het bedrijfsleven en zes intern. En daar komt er binnenkort eentje bij. „Op de omzet van zo'n twee miljoen hebben we vorig jaar een ton overgehouden. Daarmee kun nen wij onze personeelsfunctio naris een vast dienstverband aan bieden," aldus Hekkert, die zegt dan het kringloopbedrijf op deze grote schaal altyd moet worden blijven gesubsidieerd. Maar daar staat tegenover dat moeilijk aan een baan te helpen werklozen aan het werk zijn en dat door herge bruik het milieu wordt gespaard. In Vlaardingen gaat het volgens een eerste schatting om een be sparing vah 240.000 gulden op de inzameling en verwerking van huishoudelijk afval. „En dat kan alleen maar meer worden," zegt Hekkert, uit erva ring wijs geworden. Hij er baast zich er elke keer weer over. En de groei houdt als het aan hem ligt voorlopig ook nog niet op. Hij heeft nog plannen zat. Zo moet het atelier zo snel mogelijk wor den uitgebreid. Daar werkt nu ruim een jaar een kunstenaar die kastjes, stoelen, tafels artistiek beschildert. Daarmee is een hoop geld te verdienen, wrijft Hekkert de handen, ondanks dat hij twin tig tot dertig procent minder re kent dan de antiekwinkeltjes. Maar ook de fietsenmakerij (waar gevonden fietsen worden hersteld voor verkoop) wil hij uitbreiden zodat er lekke banden kunnen worden geplakt. „Oneerlijke con currentie? Ik geloof niet dat fiet senmakers tegenwoordig zitten te wachten op bandenplakken. Die verkopen liever fietsen." Ook bij het herstellen van kleding ligt nog een gat. En het bekleden van stoelen en banken, zodat er nog minder spullen naar de vuil verbranding hoeven. Over de le vel tallies v&u stoffen hoeft Hek kert zich in elk geval geen zorgen te maken. Met een fabrikant is af gesproken dat de proefstroken, als de machines aan het waim- draaien zijn, zijn kant opkomen. per fax naar Het Goed. Bénvmt de vijf bus- jes van Het Goed rijdt naar het adres van de koelkast. De twee Melketiers op de auto maken een eerste selectie uit het huis houdelijk afval dat op de stoep is gezet* spullen waar ze niks mee kunnen, leggen ze op de aanhanger om te storten, de rest gaat in de bus. Als wagen en aanhanger vol zijn gaan ze naar de zaak en La den de auto uit De spullen die goed genoeg zijn voor herge bruik (60 procent) komen in de diverse sorteerafdelingen te recht van Het Goed, waar men sen een tweede selectie ma ken. Er zijn afdelingen voor meubels, kleding, boeken, ser vies, riei lederwaren, blikjes, bruingoed en de koelkast gaat naar de afdeling witgoed Na een eerste inspectie en schoon maak wordt de koelkast gen dag of twee, drie aan gezet. Lekt ie niet, koelt ie goed, bljjft de temperatuur constant, dat soort zaken wordt gecontro leerd voordat de koelkast de winkel ingaat Als je een drie maanden niet-goed-geld-te- ruggarantie geeft, moet je ze ker weten dat de spullen het doen. Als er gebreken worden geconstateerd wordt gepro beerd die in de eigen werk plaats te repareren. Lukt dat niet of wordt het te duur, dan schuift de koelkast een paar kamertjes op, naar de ruimte van de leeriingenwerkplaats waarmee de kringloopwinkel een samenwerkingsverband heeft. Daar slopen ze de koel kast en de bruikbare onderde len worden verzameld en te koop aangeboden. Natuurlijk niet voordat ze zijn geprijsd en van een sticker voorzien wat het precies is. De goede koelkasten staan in een rij te koop voor een hand- 725vol tientjes tot 150,200 gul den. Voor 25 gulden extra ook thuisbezorgd. Voor weinig. „Je moet een beetje opletten, maar dan heb je goede stof," aldus Hekkert, die er trots aan toevoegt dat hij het eerder in huis heeft dan V&D. Stof is één van de twee nieuwe producten die Het Goed verkoopt. Het andere is een rekje bij de kassa van kaarten en briefpapier. Van gerecycled pa pier, dat vonden ze wel passen in het assortiment van een kring loopwinkel. Misschien is het grootste compli ment wel dat onlangs het perse neelsbestand weer met twee men sen is uitgebreid. Toezichthou ders wel te verstaan, omdat de winkeldiefstallen de spuigaten uitliepen. Woen»dag3jiini VLAARDINGEN Dc Soenda. Binnen j&u de boules. 10.00. 11.30u en sjoelen, 10 .OO-16-OOu. Dc de Bij enkort. Bridge, 13.15-16.30u. De Haven, Kmderspeelmiddag 4 -18 jaar, 13.30- 1? .00u. Dc Babberspolder. Gespreksgroep. 13.45-16.00u. 1 Nleuwelant. Kmdennstuif 6/12 jaar. 14,00-15.30u. Hoevenbuurt Ou deren bingo, 20,00-22,30u. ROTTERDAM Mlmce Franca19,30 Nemausus, par l'arctntecteJear» NouveL Filmavond. Hist Mu seum 'Sctikstendshuls' 14.00-16,00 Km- deractiviteit poppenspel. Beurstraverw 12.00-13.30 Mannierskapel der Hanmkltjke manne, Theater 't Kapelletje 14.30 Tussen de Muzen. Jens "De hoogste nood." Cabaret Restaurant Schelling*» 19.00 DeTunes Live. Lantaren/Venster 21,00 Dé Conformist. Luxor Theater 20,15 Herman Finkers. O.T. Theater a/d Mullerpter 20,00 De vrouw van de zee. Sttauranskark 20.00 Laurens Lite rair. Podium voor dichters, columnisten. Donderdag 4 juni SCHIEDAM Dc De Woud hoek. Gymnastiek, 11.30- 12.30uen optreden zangkoor Oase, 14.GGU. De Weerklank. Warme maaltijd, 17.00u. Filmhui». Het Ondergronds Orkest, 21.00u. VLAARDINGEN Grote Kerk. concert Aad Zoutendijk, 12.45- 13.15u. Dc Soenda. Creatieve middag, 14.00-16.00u. Dc De Bijenkorf. Klaverjas sen, 13.45-16.30uen buiten jeu de boules en binnen koersba/, 14.0Q-16.30u. Dc West Klaverjassen, 13.3Q-16.30u. De Indische Buurt Klaverjassen, 20.00u, Caribbean Beachclub. Eindexa meefeest. 20.00- 02.00u. ROTTERDAM StudtoTheater20.30 De Rotterdamse Dans groep. Da Vlerk 21.00 Vers uit de Maas Festi val. St Laurenskerk 12.45 Middagpauze concert. Nlgjrttown 20,30 Rodger Hodgson. Cabaret Restaurant Schellinks 19.00 De Tunes Live. Lux or Theater 20.15HermanFn- kers. O.T. Theater a/d Mullerpter 20.00 De vrouw van de zee. ROTTERDAM Van 28 mei t/m 3 juni. Cinerama 1: 'Deep Impact' (12) dag. 12.15- 15.15-18.15-21.35. CinJZ: 'Left Luggage' (al) dag. 12.30-15.30-18.30-21.30. Cin.3: 'Blazen tot honderd* (12) dag.(öeh.do.vr.) 13. The rainmaker* (al) dag. 15.15-18.15-21.15. do.vr.ook 12.15. Cln.4,' Wag the dog' (al) dag. 21.45. 'As goed as it gets' (al) d8g.12.30- 15.30-18.30. Cin.5: 'Kleine Teun' (al) dag. 18,45-21.45. do.vr.ook 12.45-15.45. tmax Theater Tfie!.vmgsea' (al)dag.(beh.vr- ,za zo.) 18. 'Amazon' (ai) dag. 15-17, vr.za- ld .ook 19. 'Everest' (at) dag.(beh.vria.zo.) 14-16-19.15,vr.zazo.l4-16-18-20.Titanic' (12) dag4beh.vr.za.ZD.) 20.30. vr.za.zo. 21.15, zajo.ma.ook 10. Ven.l: 'De Pooise Bruid" (12) dag. 20, vr.14.30. 'Chasing Amy' (16) dag(beh.me.) 22. Sneak Preview (16) ma.22, Ven.2; The Road' dag,(beb.ma.) 19.30. "Stray Dog' ma. 19.30. 'Clerks' vr.15.30. 'Brat' (16) dag 21.30., ma.21.45.Vei».3;'ManeBaiedesAn- ges' (16) dag, 20-22. Ven 4: 'Love and death on Long Island' (36) dag. 19.30-21.30. Lumlere 1; 'Replacement Killers' (16) dag.12-14.20-16.40-19-21.30. Lam. 2: 'Spawn' (16) dag. 13.30-16-18.30-21. Urm. 3: The edge' (16) dag.12.45-15.30-18.15- 21.15. lum, 4: 'Scream 2' (16) dag.18.30- 21.15fdo.vr.oOk 13-15.45. Rexane: 'Meisjes van lichte zeden' (18) do. i m zo. doort. voorst. 'Instituut voor wide meis jes' (18) ma. t/m wo. doort. voorst Pathé; Titanic' .12) dag. 11.30-15.30- 18.30. 'Deep Impact' (12) do.vrxJ(.wo.ll- 13.35-15.10-18.50-21.30, za.zo.ma. 10.30-13.10-15.50-18.40-21.30. Jackie Brown' (16) dag. 11.30-14.40-17.50-21. 'Mercury Rising' (16) dag. 16.10-18.40- 21.20, di.rtietom21.20, do.vr.ook 11-13.40. 'In Out' (al) dag 15^0-17.40-19.50-22, do.vr.ook 11.10-13.20. The big Lebowski' (12) dag. 16.20-18.55-21.40, do.vr.ook 11.20-13,50 'U.S.Marshals* (16) dag. 11.40-15-18.10-21.10. Sneak preview: Bfuu-&-raan (ib)0i.2i.3u. Kindermatinees: Cfn.5: 'Anastasia' dag. (beft. do.vr,112.45-15.451um.4:'PippiLang- kous'dag.(beh.do.vr.)13-15.30. Pathé'Pip. pi Langkous' dag.(beh.do.vr.) 11.50-13.40. 'Rubber' dag.(beh.do vr.)11.40-14. 'Mouse Hunt' dag.(beh.do.vr,) U.20-13.50.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5