13 n Bewoners Hartmans straat laten het er niet bij zitten Schiedam-Centrum... alleen de kaartjesautomaat weet van niets Vlaardingen moet handen op de knip houden Wijkwetten en prethouders genda Fa. FARBER Muziekweekeinde in wijkcentrum De Erker Orgelconcert in Stedelijk Museum Open dag volkstuinders Zomeravondconcert in kerkje 't Woudt ■y s) Rotterdams Dagblad Donderdag 25 juni 1998 Schiedam krijgt wijkwethouders? Er is geen krijgen bij. Het zijn gewoon de vier zittende wethouders, die hun werk handiger inde len en vanaf nu ieder aan drie wijken extra aandacht geven. Wijkwethouders -dat veronderstelt dat er wijkwetten zijn. Maar wetten worden aangenomen in de Tweede en Eerste Kamer en gaan dus niet over Bijdorp of Kethel. Er bestaan geen wijkwetten. Er zijn wel regels. En afspraken. Elke wijk in Schiedam heeft een eigen werkwijze. In Schiedam-Zuid kunnen actieve straten een premie verdienen waarmee ze de woonomgeving verder kunnen verfraai en. In Schiedam-West rijdt een wijkbus van De Erker om speelgoed op pleinen te brengen. In Schiedam-Oost bestaat het halve bestuur van de bewonersvereniging uit zuurpruimen. Zo is er in elke wijk wat. Het college van burgemeester en wethouders wil die veelzijdigheid goed proberen te doorgronden. Daarom is afgesproken dat elke wethouder een vooroorlogse wijk krijgt, een naoorlogse wijk en een dorp. Ze hebben er tenminste over nagedacht. Maar is die indeling wel handig? Een wijkwethouder kan temaken krijgen met drie pro jectleiders, wat intern driemaal zo veel overlegtijd kost, tenzij de ambtenarij volgens dezelfde indeling wordt ingericht Het college had eerst eens advies moeten inwinnen bij de eigen ambtenaren. Ambtenaren zijn er om het bestuur te adviseren. Omdat elke Schiedamse wijk anders Is, willen de wethouders maat werk leveren. Het wijk- en buurtbeheer hoeft niet overal hetzelfde te gaan. Dat is juist ingezien. Je moet actieve wijkbewoners niet op zadelen met stedelijke structuren. Wethouders moeten niet de bo ventoon voeren. Dat zien de wethouders gelukkig in en toch ver raadt hun afkeer van eenduidigheid ook dat ze er geen kaas van ge geten hebben welkekant het op moet. Nu ze de wijken ingaan, kun nen ze dat leren. Dc wijkwethouders gooien hun ervaringen in de groep. Regelmatig zal het college erover vergaderen. Zo kunnen ze goede initiatieven in de ene wijk 'exporteren' naar de andere wij k. Maar dat lukt alleen ais de wethouders zo collegiaal zijn dat ze in eikaars voordeel willen weiken. Een goed idee, dat in de eigen wijk niet bruikbaar is, kan in de'wijk van een andere wethouder wel op vruchtbare bodem ko men. De wijkwethouders zullen elkaar die eer moeten gunnen. Ze gaan komende weken meteen al overleggen met de wijkorgani- saties. Ze willen de clubhuizen, scholen en bewonersverenigingen ,niet in de wielen rijden. De heersende gewoonten blijven in tact. Dat betekent dat je voor een klacht over slordig gemaaid gras niet bij de wijkwethouder terecht kunt Daar is het wijkbeheeroverleg voor. Bij de wijkwethouder kun je terecht, als het wijkoverleg niet in staat is een probleem op te lossen. Maar als ze 't goed doen, zullen de wijkwethouders daar meteen van op de hoogte zijn. Elke wijkwethouder heeft naast drie wijken ook nog gewoon een stedelijke portefeuille: stadsvernieuwing, cultuur, verkeer enzo voorts. Dus als Woudhoek het met wijkwethouder Aad Wiegman wil hebben over het verkeer, dan kijkt vakwethouder Luub Hafkamp over de schutting mee, want Wiegman heeft daar Hafkamp bij no dig. Omgekeerd kan ook, ais het om een schoolplein in Groenoord gaat, want Hafkamp is wijkwethouder voor Groenoord maar onder wij s valt onder Wiegman. Je hoeft dat als inspreker niet uitje hoofd te Ieren, want dat vertellen ze je zelf wel. De wij kwethouder moet bovenal zorgen dat het leuk blijft om in een wijk actief te zijn. Bewoners moeten er niet de zoveelste overleg partner bij krijgen. Straatteams en beheergroepen hebben nu ook eens van de politiek een steuntje in de rug nodig. Te vaak is de pret van het opzoomeren gekreukt, omdat bewonersgroepen onvoldoen de medewerking kregen van de instanties. De wethouders moeten vooreen ommekeer zorgen. Ze moeten prethouders zijn. En verder is het idee van die wijkwethouders natuurlijk fantas tisch. Het heeft acht jaar geduurd voor het pleidooi van Hans Bak ker ingang vond en andere gemeenten zijn er al lang mee bezig, maar het bluft een, fantastisch idee. Nu hopen dat ik dat over een rvind. jaar nog vu KOR KEGEL Beginnende popmuzikanten laten vrijdag 26 en za terdag 27 juni tijdens de Popworkshop-presentatie hun talenten horen. Van 19,00 tot 24.00 uur zullen allerlei muziekgenres ais Rock, Punk, Blues en Heavy Metal de revue pas seren. Toegangskaarten zijn gratis af te halen bij de balie van wijkcentrum De Erker, Jan van Avennc- straat 32. De Deifise organist Frank den Bakker geelt op zater dag.?? juni een orgelconcert in de aula van het Stede lijk Museum. Op het programma staan werken van Bach en Mendelssohn. Het concert, georganiseerd door de Vrienden van het Stedelijk Museum, begint om 14.00 uur. Voor toe gang tot het concert is een entreebewijs van het mu seum nodig. Vlaardingen De Vblkstuindersvereniging Zuidbuurt houdt op za terdag 27 juni de jaarlijkse open dag. Tussen 11.00 en 17.00 uur kan iedereen vrij over het complex aan de Zuidbuurtseweg wandelen. Ook de jeugd hoeft zich niet te vervelen, belooft de organisatie. Zo rijdt er onder meereen bokkenwagen over het complex. In het eeuwenoude kerkje van het dorpje 't Woudt wordt zaterdagavond een zomeravondconcert gehou den: Vanaf 20.00 uur treden Bart Schneemann (hobo) enMenno van Delft (clavecimbel) op. Schneemann was een aantal jaren eerste hoboïst van het Rotterdams Philbarmonisch Orkest. Hij is op richter en lid van het Fodor Quintet en artistiek lei der van het Nederlands Blazersensemble. In 1991 won hij de prestigieuze 3M Music Laurate Prize. Schneemann geldt als één van de belangrijkste ho boïsten van deze tijd. Menno van Delft won in 1988 de ciavichordprijs op het C. Ph. E. Bachconcours in Hamburg, Hij werkte onder meer samen met de Rheinische Kantorei, de Nederlandse Opera en het Combatlimento Consort. Aan het Sweeünck Conservatorium is hij Gustav Leonhardtals hoofdvakdocent opgevolgd. Zaterdagavond brengen zij een Italiaans-Duits pro gramma met werken van Telemann, Bach en Vivaldi, De kaartjes, die vanaf 19.00 uur in het kerkje te koop zijn, kosten vijftien gulden (Pas65+ en CJP krijgen een rijksdaalder korting). Redactie Waterweg: Edwin Com—.^se, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Sentina van der Meer, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 Door Daniélle Hermans Vlaardingen Teleurgesteld en strijdlustig. Zo reageren woens dag enkele bewoners van de Hart mansstraat in Vlaardingen-Am- bacht op het besluit van burge meester en wethouders. Ondanks heftige protesten wil de gemeente over enkele weken een nood- school in hun 'voortuin' bouwen. Bewoner Philip Harent verwacht een grote bereidheid onder de be woners van de Goudsesingel. An thony Knottenbeltsingei en de Hartmansstraat om het besluit van b en w juridisch aan te vech ten. Hij heeft al contact gehad met een advocaat en verwacht een re delijke kans te maken de boel te stagneren of in ieder geval te ver tragen. „We vinden dat de ge meente onzorgvuldig gehandeld heeft in deze kwestie. Er zijn meerdere gaten te schieten in de gevoerde procedure, maar ik wil de munitie liever droog houden tot de hoorzitting. Als die er ten minste komt." Zodra het plan ter visie ligt, zuilen de bewoners naar alle waarschijnlijkheid een juri disch goed doortimmerd bezwaar schrift indienen by de gemeente. „Diezelfde dag verzoeken we de rechtbank-president om een schorsingsbesluit van het plan. Het gaat dan om een voorlopig oordeel. Stel dat de president ons gelijk geeft, dan zal de gemeente met grote haast moeten kiezen voor een andere plek,ofzalzede procedure een keertje over nieuw moeten doen." Harent vindt het jammer dat de in zijn ogen meest perfecte plek voor de nood- school, op het grasveld bij school 't Groen van Prinsterer aan de Van Hogendorplaan. is afgeval len. De school is niet bereid een gedeelte van hun sportveld af te staan omdat dit terrein bijna da gelijks nodig is voor lichamelijke vorming en de uitstraling van de school vergroot. Bovendien zijn ze zelf bezig met een ingrijpende verbouwing. Maar Harent heeft, anders dan bewoner John Kni eriem, wel begrip voor het besluit van 't Groen van Prinsterer. Kni eriem vindt namelijk dat het schoolbestuur zich arrogant heeft opgesteld. Hij had van een protes tants-christelijke school meer be reidheid verwacht de eveneens christelijke basisschool 't Am bacht uit de brand te helpen. „Dat De bewoners van de Hartmansstraat, de Goudsesingel en de Anthony Knottenbeltsingel in Vlaardingen-Ambacht zullen elk middel aangrijpen om de bouw van een noodschool op het beoogde speelterrein tegen te houden. Foto Roei Dijkstra dat de noodschool helemaal niet in de wijk behoort te komen om dat veel kinderen van buiten de wijk onderwijs volgen in Am bacht, wuift Van Netten weg. „Van de 349 kinderen op onze school komen er slechts zes uit een andere buurt. Voor de ver keersveiligheid is het het beste dat de noodschool dichtbij komt." De verontwaardigde bewoners zullen het er echter niet bij laten zitten. Het plan van de gemeente wordt vandaag ter visie gelegd. Tot 9 juli kunnen er bedenkingen worden ingeleverd, hetgeen de bewoners zeker zullen doen. Dan volgt een hoorzitting en een reac tie van de gemeente. Vervolgens zal het college vrijstelling verle nen zodat tussen 13 en 18 juli de bouwvergunning voor het nood gebouw kan worden verleend. Het is de bedoeling dat de bouw op 27 juli start. En als dit krappe tijdschema niet wordt gehaald en er geen voorzie ning voor de scholieren is gere geld, „dan gaan we gewoon met vier groepen in de burgerzaal van de gemeente zitten," grapt Klaas van Netten. noodgebouw kan wel tien keer op dat sportveld worden gebouwd. Je kunt mij niet wijsmaken dat de school het terrein elke dag ge bruikt voor sportactiviteiten. Ze pachten die grond voor een schijntje van de gemeente," snuift Knieriem verontwaardigd. Helemaal geen goed woord over hf>eft hij voor de handelwijze van de gemeente. „De huisvestings problematiek van deze twee scho len bestaat al jaren. En dan be sluit de gemeente plotseling het zaakje in een paar weken tijd op le lossen. Het is moreel gezien een slecht besluit voor ons als be woners. De gemeente heeft ons beloofd dat cr een speelveld komt. Grote angst „Onze grootste angst is dat het ge bouw er langer dan vijf jaar staat. Als het er eenmaal staat, kan er na die periode bijvoorbeeld een pro cedure worden gestart om de ter mijn te rekken," aldus Knieriem. „Geen sprake van." reageert voor zitter K. van Netten van het schoolbestuur van 't Ambacht. „Er zijn met de gemeente duide lijke afspraken gemaakt over het tijdelijke karakter van de noodlo- kalen." Hij begrijpt de houding van de bewoners Jest, maar het belang van zijn school prevaleert. De keuze voor de Hart. lansstraat is de minst slechte optie, vindt Van Netten. „En het gebouw ziet er best leuk uit, het is geen ruir.e of zo. Sommige bewoners zullen er ook profijt van hebben. Zij kun nen hun kinderen by ons op school doen," oppert hij. Als de buurt de plannen van de gemeente echter weet te stagne ren, komt 't Ambacht na de schoolvakantie in grote proble men. „Dat betekent dat we twee groepen met kunnen plaatsen. Dan blijven we in ieder geval ge bruik maken van de lokalen aan de Julianalaan. In het ergste geval moeten we dan ook blijven zitten in 't Palet. Maar dan weet ik al bij voorbaat dat ik alle ouders over me heen krijg. Een school met twee dislocaties past helemaal niet meer in deze tijd. We willen immers af van het oude klassikale onderwijs en meer zaken integre ren. Als je leerlingen verspreid zitten over verschillende gebou wen, kun je dit laatste wel verge ten." Het argument van de bewoners 1 3j Schiedam Bij de Nederlandse Spoorwegen weten ze goed hoe ze hun klanten in verwarring moe ten brengen. Heet het NS-station nu Schiedam-Centrum, of is het toch nog steeds Schiedam/Rotter- De NS pre- dam-West? Een maand nadat de senteerden naam officieel gewijzigd is in de nieuwe Schiedam-Centrum, printen de naam van kaartautomaten nog altijd keurig het Schie- de oorspronkelijke naam van het dams sta- NS-station op het kaartje af. tion enige Schiedam/Rotterdam-West. tijd geleden met trots Afgelopen maand was de naams- maar verga- verandering van het station groot ten de nieuws. Vol trots lieten de Schie- kaartjesau- damse wethouder Hafkamp en tomaat aan NS-directeur De Zeeuw zich foto- te passen. graferen bij de nieuwe naambord- FotoRoeiDijK- jes van het station. Schiedam- stra Centrum, die naam klonk als een bel. Dit zou de overzichtelijkheid voor de klanten enorm verbete ren, zo was de mening van de ho ge omes. Terwijl zij zich na die feestelijke dag weer tevreden terugtrokken in hun kantoren, wordt de reiziger tot op de dag van vandaag mis leidt: de automaten op de stations in het land die de treinkaartjes uitspugen weten nog van niets. Want op dit moment geven de au tomaten nog altijd de naam Schie- dam/Rotterdam-West weer. In de afgelopen weken zijn de gegevens van de automaten dus niet bijge werkt. De administratieve tandwieltjes draaien bij de Nederlandse Spoor wegen blijkbaar nog langzamer dan de wielen. Een slordigheidje van de NS, zeker gezien de grote plannen die zij met het station hebben. Voor het station zyn er grote verbouwingen bezig om het station de volgende eeuw in te loodsen. Het plan is om vanaf 2002 bus, tram, trein en metro bij het station samen te laten komen, waardoor Schiedam-Centrum Het Visitekaartje van de stad wordt. Maar met kleine foutjes als een verkeerde naamsaanduiding op treinkaartjes wordt het voor een buitenlander of een reiziger van buiten de Rijnmond niet echt overzichtelijker, terwijl dat toch juist de bedoeling was. Want waar gaat hij nu eigenlijk naar toe: Schiedam, Rotterdam, Centrum of toch West? De naamborden op het station en het treinkaartje in zijn hand geven beide iets anders weer. Door Jan Rozendaal Vlaardingen -— En weer hield hij een paar ton over aan het einde van het jaar, de penningmeester van Vlaardingen, wethouder Henk Roijers. Het derde opeen volgende jaar. Deze keer, zo bleek uit het van de week gepre senteerde rekeningresultaat over 1997, ging het om welgeteld 189.000 gulden. „Maar eigenlijk," zei Roijers gis teren in een toelichting, „hebben we veel meer geld overgehouden als je daarbij het miljoen voor het Holy Ziekenhuis optelt, de kos ten voor de gevolgen van de nieu we Wet Waardering Onroerende Zaken (2,7 miljoen) en het feit dat we niet, zoals begroot, anderhalf miljoen uit de reserves hebben gehaald. Dus eigenlijk is het veel positiever dan dat de jaarreke ning aangeeft," aldus de wethou der voor financiën. Feest in Vlaardingen dus? Nou nee. Want uit de zogenoemde Eerste Concem-Marap over janu ari, februari en maart van dit jaar blijkt dat de gemeente afstevent op een tekort van ruim vier mil joen gulden. Oplopend tot 5,6 miljoen volgend jaar. Tenzij er hier en daar maatregelen worden genomen. Millenniumprobleem Eén van de tegenvallers is het millenniumprobleem. Daarvoor hebben burgemeester en wet houders afgesproken twee mil joen gulden opzij te leggen. Dat bedrag is gebaseerd op analyses van andere gemeenten en een .eerste onderzoek naar de auto* matiserings- en informatiesyste men in eigen huis. Daarbij zit ook een reservering voor de kos ten van het inhuren van een ju rist die moet bekijken of eventu- ele schadeposten zijn te verhalen op de leveranciers van software. Het millenniumprobleem is grof weg in drie punten samen te vat ten. Ten eerste is in veel software slechts zes posities gereserveerd voor data (bijvoorbeeld 250698) waardoor de computers bij de jaarwisseling naar 2000 terug springen naar 1900. De klok wordt honderd jaar teruggezet waardoor aileilei appar atuur van het ene op het andere moment stil kan vallen. Bij veel moderne re software, waar twee extra cij fertjes geen grote problemen meer gaven, is er geen rekening mee gehouden dat het jaar 2G0Ö geen schrikkeljaar is. Het derde probleem doet zich volgend jaar al voor. Op 9 september 1999 om precies te zijn. In computertaal staan zoveel negens achter el kaar voor 'ik weet het niet', waar door ook veel mis kan lopen. Zoals bij veel bedrijven, instellin gen en gemeenten is ook in het Vlaardingse stadhuis een werk groepje samengesteld om alle problemen in kaart te brengen. Begin volgende maand krijgt ook de politiek informatie over het millenniumprobleem. Bezuinigingen De andere grote tegenvaller is het niet halen van afgesproken bezuinigingen. Van de afgespro ken 5,3 miljoen bezuinigingen blijkt 'slechts' 4,2 miljoen binnen te zijn. Nog geen tachtig procent, tegen zo'n 95 procent de twee daarvoorgaande jaren, Je ziet dat het makkelijkste deel eerst is gedaan en dat nu het moeilijkere deel van de totale be zuinigingsoperatie aan de beurt is. Je kunt die achttien miljoen wel op een papiertje zetten, maar het moet wel allemaal worden uitgevoerd. En daar gaat heel veel energie in zitten," aldus Ro ijers, die de bibliotheek en het gebouwenbeheer als voorbeel den noemt. „Wat de bibliotheek betreft heeft de politieke besluitvorming nog al op zich laten wachten, waar door de taakstelling niet werd ge haald," stelt hij vast. Van de vele tientallen gebouwen die de ge meente her en der door de stad heeft staan was nooit een behoor lijke inventarisatie gemaakt. De eigendommen waren verdeeld over de diverse diensten. Roijers: „Toen we dat allemaal in kaart hadden gebracht, inclusief de waarde en de langjarige onder houdskosten, zijn we op een rijtje gaan zetten wie er allemaal in zit, tegen welke prijs en welke plan nen die hebben." Inzet by de bezuinigingsoperatie was onder meer het verhuren van de panden tegen kostprijs. Behalve dat dit geld zou opleve ren zouden daarmee ook de ver borgen subsidies naar de diverse verenigingen en instellingen toe worden blootgelegd. Maar tussen constateren en uitvoeren gaapt een gat. De wethouder: „Als je van de één op de andere dag marktconforme huren gaat reke nen aan instellingen die jaren lang voor een appel en een el er gens zitten, dan zou er sprake zijn van onbehoorlijk bestuur. Dat moetin etappes. Maar dat be tekent dus wel dat wij die bezui niging niet kunnen boeken." En dan zijn er nog de risico's die zwaar kunnen drukken op de handel en wandel van de ge meentekas. Maar liefst zes pagi na's vol hebben b en wer kunnen vinden. Van planschades die voortkomen uit het feit dat steeds meer bouwprojecten mid denin de stad plaatsvinden en re serves voor de toekomstige hoge investeringen in het rioolstelsel, tot extra personeelskosten, onze kerheden over de inkomsten vanuit de rijksoverheid en de ontwikkeling van het aantal bij standscliënten. „We moeten niet denken dat we er zijn," waarschuwt Roijers voor hoge verwachtingen die er door gaans leven bij het aantreden van een nieuwe coalitie. „De af gelopen jaren is de lucht uit de organisatie gehaald. De scharrel- ruimte om te schuiven met pos ten is er niet meer. Dat betekent dus dat we goed moeten opletten wat we uitgeven." Donderdag25juni SCHIEDAM De Groene Raat. Themabijeen komst over vogelvriendelijke tui- nen, 19.30-2 l.OOu. ROTTERDAM Nighttown/basement. 20.00 Op tredens SKVR-Popschoolbandsjr. Cabaret Restaurant Schelling's. 19.00 De Tunes Live. De Doelen. gr.z. 20.15 Symfonieorkest van het Rotterdams Conservatorium. De Vlerk. 21.00 Beyond Licking Waistcoats. Oude Haven, Over- blaak. Cover Up Festival Muse umpark. 15.30 De Parade. Vrijdag 26 juni SCHIEDAM Dc Oost. Maaltijd van de maand, 12.00-13.00u. Podium Café, Vrij- dagavondcd's, 2L00u. Wc De Er ker. Live muziek bij Popworkshop presentatie, 19.00-24.00u. VLAARDINGEN Dc Soenda. Spellenmiddagendar- ten, 14.00-16.30u. Carnavalsver eniging De Leutloggers. Inleve ren spulllen voor rommelmarkt, 19.00-20.00u ROTTERDAM O.T. Theater a/d Mullerpier 17.30 Stedelink op de Zuidpool. Night- town 22.00 Monkey Mafia. Prinse^ kerk20.15 Voel Volanti. Theater' cafe Plan-C 22.00 The Riddle, Prinses Theater 19.00 De PrinseS; Revue. Museumpark 15.30 De Pa rade. Reizend theaterfestival:—" Park op de Wilhelminakade div verse tijden Wilhelmina's Zomefé 1998. Van do 25 jun t/m wol jul. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Lost in space1 (12) dag. 12.15-15.15-18.15-21.15. Cin.2: 'The gingerbread man' (12) dag. 12.30-15.30-18.30-2L30.Cin.3:'Left luggage' (al) dag. 12.45-15.45-18.5- 21.45. Cin.4: 'U.S.Marshals' (16) dag. 18.15-21.15, do.vr. ook 12.15- 15.15. Cin,5: 'Picture Perfect' (al) dag, 18.45-21.45, do.vr. ook 12.45- 15.45. Imax Theater: 'The living sea' (al) dag, 18, 'Amazon' (al) dag. 15-17. 'Everest1 (al)dag. 14-16-19.15.'Tita nic' (12) dag- 20.30. Ven.l: 'Die Salzmannervon Tibet' (al) dag.19,30-21.45. Ven.2: 'L'An- ge'(16)do.20. 'Man oftheYear'(16) ma.di. 19.30. "Nusrat has left the buïlding.,.but when?' 'Alif 'Living together' "The sellingofinnocents' wo.20, Ven.3: 'Goodbye South, goodbye' (16) dag. 19.30. 'Who the heilis Juliette?'(16)dag.22. Ven4: 'Love and death on Long Island' (16) do.vr.za.zo. 19.30-21.301 'Mi ri- cordo' (16) ma.di.wo. 19.30. Lumière 1: 'Breakdown' (16) dag.18.30-21.30, do.vr.ma.di, ook 13-15.30. Lum. 2: 'Grease' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lum. 3; 'Mer cury rising' (16) dag. 18.30-21.15, do.VT.ma.di.ook 13-15.30. Lum. 4: 'The big Lebowski' (12) dag. 12.45- 21,15, 'A thousand acres' (12) dag. 15.45-18.15. Rexane: 'Erotische capriolen' (18) do, fm zo. doorl. voorst. 'Sylvia1 (18) ma.t/m wo. doorl.voorst. r Pathé: 'Lost in space' (12) dag," 11.50-15-30-18.30-21.20.'BluesBrons thers 2000' (al) dag. 11.40-15-18.15- - 21.10 'Mr.Magoo' (al) dag. 13.20% 17.40-19.50-22, do.vr.ma.ook 1110* 15.30, di.alleen 19.50-22. 'Red Cor--' ner' 16) dag. 18.30-21.20, do.vr.mafl .ook 11.20-14.20, di.alleen 18.30/' 'Deep impact' (12) dag. 11-13.35- 16.10-18.50-21.30, di.alleen 21.30. 'Ti tanic'(12) dag. 11,30-15.30-19.30," di.alleen 19.30.'Jackie Brown' (16) dag. 17.50-21, do.vr.ma.ook 11.10- 14.40, di.alleen21. Sneak preview: 'Peek-a-bod' (16) di.21.30. EIGENTIJDS VAKMANSCHAP GOED l 'JTGERUSr HET Ei JAAR IN! LAAT 2 E O P TUÜ SEPAREREN Ambachtelijke schoenmakerij en luxe lederwaren Billitonlaan 74 Vlaardingen Tel. (010)434 5041 "fc&t

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7