:e 19, m 'Alleen grote zakken geld brengen is niet sociaal' Een tocht langs de achterkant van Schiedam 1 {puilt. Henk Roijers, Vlaardingens eerste VVD-wethouder voor armoedebeleid 1 WM 'Ja' knikken en 'nee' doen Open dag Keijzershof Popschool in café Podium Beroepenmanifestatie bij obs Het Windas Orgelconcert in Groote Kerk Spreekuur ouderen Rotterdams Dagblad Dinsdag 3D juni 1998 Ek heb e?n brief gekregen van mevrouw van Rutten-Glasbergen uit Schiedam, abonnee van onze krant Ze schrijft onder meer het vol gende. 'De wijkwethouder staat dicht bij de mensen, maar ook weer niet te dicht. Wat ben ik blij dat we hier niet onder Adri Reijnhout val len. Voor hem moesten we ons huis uit na 39 jaar in de van de Duijn van Maasdamstraat (Nieuwland; red.) te hebben gewoond. Er man keerde niets aan, het waren de beste ns-oorlogse huizen, maar Reijn- hout had een ander plan. Ik woon nu heerlijk aan het Willem Drees- plein, maar wat willen ze hier nou met wijkwethouders bereiken? Ze moesten zelf eens in een probleemwijk, met overlast van buren, ko men wonen. Dan kwamen er wél oplossingen'. Mevrouw van Rutten is duidelijk ontstemd. Ze voelt zich door de wet houder in de steek gelatea Ze zal niet de enige zijn. De wijk- en be wonersvereniging Woudhoek heeft hetzelfde gevoel. De gemeentelij ke volksvertegenwoordigers zullen en moeten de groenstrook aan de Scheepvaartweg bebouwen. Of de omwonenden het willen of niet. In Vlaardingen hebben bewoners van de Hartmansstraat ook zwaar de pest in. Tegen hun wil en ondanks duidelijke protesten laten burge meester en wethouders daar een noodschool neerzetten. In Maas sluis loopt eveneens een getergde bewonersgroep rond. De woning stichting WSM, weliswaar geen overheidsinstelling, heeft haar huur ders tegen rich in het harnas gejaagd omdat ze vuilstortkokers bui ten bedrijf wil stellen. De bewoners? Die hebben niets in de melk te brokkelen. Ben je mooi mee in de aap gelogeerd! Voornoemde Schiedammers zullen zich afvragen waarom en op wie ze over dik driejaar weer moeten gaan stemmen. Ze voelen zich im mers besodemieterd door de volksvertegenwoordigers, Volksverlak- keraars zal je bedoelen, hoor je ze denken. Ze luisteren niet, knikken 'ja', zeggen 'we zullen het meenemen, we maken er een notitie van' en doen vervolgens 'nee'. Begrijpelijk dat ze het vertrouwen in de overheid verliezen. Gelijk krijg je niet, dat moet je halen. Veel te vaak moet je er voor knokken en dan nog bestaat de kans dat je het moet afleggen tegen duur betaalde advoeaten die wel de kleine lettertjes lezen én begrij pen. Neem nou die lieve mensen uit de Woudhoek. Eerst zouden ze een pompstation voor de deur krijgen, later woningen. En die komen er: flatjes. Weg uitricht. Dag groenstrook, dag vogels, dag bloemen. Weg woongenot. Nee, het is een verloren strijd. Er is misschien nog één mogelijkheid, met dank aan het idee van mevrouw van Rutten. Nodig verantwoordelijk wethouder Hafkamp uit een jaar van woning te ruilen. U in zijn riante 'kast' aan de Francois Haverschmidtkan met tuin voor en achter, de wethouder op een galerij aan de Bouw meester- of Gildeweg waar in een jaar tijd het uitricht wordt wegge werkt door nieuwbouw. Misschien dat er daarna nog winstkansen zijn. Sterkte deze zomer. SANDERSONNEMANS Vlaardingen De bewoners van de Keijzershof in de Babberspolder houden zaterdag 4 juli vanaf 11.00 uur een open dag. In deze wijken zijn er geen speeltuintjes voor kleine kinderen. Op verzoek van de bewoners heeft de ge meente besloten tot aanleg hiervan. Op 2 juli worden er in het kader van de eerste fase van die bouwplan nen, onder meer de eerste wipkippen en een ping- pongtafel, geplaatst. Op 4 juli worden de toestellen met een officiële open dag in gebruik genomen. Schiedam Café Het Podium is woensdag 8 en donderdag 9 juli het toneel voor de eindpresentatie van de Popschool Schiedam. Vanaf 21.00 uur vertoont een tiental bands de kunsten van wat het afgelopen jaar is ge leerd. Het is voor de zevende keer dat de popschool een eindpresentatie houdt. Het gaat om popbands met een grote variëteit aan muzieksoort, leeftijd en niveau. Woensdagavond treden The Full Monty, It Hurts Me Too, Daisy's Nightmar, Sashimi en Out of Order op. Donderdags is de beurt aan Not on Cable, Pebbles, Age Wishdom, Dinges Betaalt, Bizzy en Bitter Sweet??? De school nodigt vooral ook mensen uit, die zich wil len orienteren op popmuziekles. De Popschool Schie dam is er ook voor inwoners van Vlaardingen en Maassluis. De lessen kosten 69 (voor leerlingen van 14 tot 21) of 79 gulden. De openbare basisschool Het Windas houdt op zater dag 4 juli haar jaarlijkse manifestatie die dit jaar in het teken staat van beroepen. De afgelopen weken hebben ouders in de groepen 1 tot en met 8 al gastles sen gegeven over het beroep dat zij uitoefenen. Aan staande zaterdag wordt het project afgesloten met de manifestatie waarbij de ouders ook zoveel mogelijk laten zien over hun beroep. De leerlingen kunnen het werk van een kapster, kraamverpleegkundige, masseur, apotheker en timmerman zien. Tevens zul len er aerobic- en yogalessen gegeven worden. Ook de dierenambulance, politie en brandweer zijn aan wezig om over hun werk te vertellen. Obs Het Windas is te vinden aan de Nachtegaallaan 2 en de manifestatie begint om 10,00 uur. Maassluis De organist Jaap Kronenburg geeft op zaterdag 4 juli een orgelconcert in de Groote Kerk. Op het program ma staan werken uit de Duitse Romantiek van Men delssohn, Schneider, Rheinberger, Reger, Karg-Elert en Liszt, Plaatsbewijzen rijn verkrijgbaar op de avond van het concert in de kerk, die vanaf 19.30 uur is geopend. Het concert begint om 20.15 uur. De toe gangsprijs bedraagt 9 gulden. Kinderen tot 12 jaar en houders van een CJP of Pas 65 betalen 7 gulden 50. Wethouder A Keijzer houdt woensdag 1 juli zijn maandelijkse spreekuur in Dienstencentrum De Vloot in Maassluis. De wethouder heeft verschillende onderwerpen in zijn portefeuille zoals sociale zaken en maatschappelijk werk, doelgroepenbeleid, sa menlevingsopbouw, woonruimteverdeling, wijk- en buurtbeheer en sociale werkvoorziening. "Wie de wet houder graag eens wil spreken over een of meerdere van deze onderwerpen, is van harte welkom op het spreekuur dat om 14.00 uur aan De Vloot 72 begint. Het is niet nodig om van tevoren een afspraak te ma ken. Redactie Waterweg: Edwin Cornelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Sentina van der Meer, Marïëtte Olsthoorn, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 Voor het eerst in de geschiedenis van de Vlaardingse politiek iseen WD-wethouder verantwoordelijk voor het armoedebeleid. Henk Ro- ijers en zijn partij hebben die wens met succes bij de portefeuillever deling verzilverd. De WD voerde daarbij aan dat het belangrijk is dat de portefeuilles armoedebestrijding en economische zaken in één hand kwamen-een WD-hand. „Armoedebestrij ding is ook werkloos heidsbestrijding en daarbij hebben we het bedrijfsleven nodig om de vacatures te creëren," aldus Roijers, voor wie zelf meespeelde dat hij de tweede periode als wethouder aan een nieuwe uitdaging toe was. „Om plezier in het wethouderschap te houden moest ik iets hebben waarin ik me tanden kan zetten." Een gesprek over armoede en wer ken. „Zodra ik een goed beeld heb van de problematiek zal ik mijn doel stellen hoeveel van de 4500 werkzoekenden in Vlaardingen de ko mende vier jaar aan een baan moeten worden geholpen." Door Jan Rozendaal VlaardingenHij komt ze heel re gelmatig tegen, werkgevers die op zoek zijn naar werknemers. 'Ik snap niet dat er nog werklozen zijn in Vlaardingen, want ik kan geen sterveling krijgen,' krijgt hij dan te horen. „En dat gaat lang niet altijd om hoog opgeleide mensen. Zo had ik laatst daarover een gesprek met iemand van een grote supermarkt in Vlanrdingen. Het enige wat ze vroegen van de kandidaten was een beetle en thousiasme en klantvriendelijk heid. Vooropleiding was niet be langrijk. En toch moest hij z'n nieuwe mensen buiten Vlaardin gen halen." Henk Roijers noemt het één van de 'rare signalen' die hij heeft ge kregen sinds hij wethouder is voor sociale zaken en nog steeds economische zaken. „Hier klopt natuurlijk iets niet. Ik kan me niet voorstellen dat er onder het bestand van werkzoekenden in Vlaardingen geen mensen zitten die niet in die supermarkt aan de slag kunnen." Het kan volgens Roijers haast niet anders dan dat er een groep werkzoekenden is die makkelijk zegt dat ze niet wil. „Als dat blijkt dan moeten we daar als gemeente krachtig tegen optreden. Bijvoor beeld door te korten op de uitke ring." In de linkse hoek werd de benoe ming van de eerste WD-wethou- der in Vlaardingen tot wethouder van sociale zaken met angst en beven tegemoet gezien. „We ver trouwen de wethouder niet. Ar moede is niet alleen te bestrijden met werk, werk, werk," zo ver woordde Groenlinks-fractievoor zitter Ben van der Velde dat bij de installatie van de nieuwe raad op 14 april. Tot verbazing van vriend en vjjand stemden coalitiepart ners PvdA PWe moeten alles op al les zetten om ervoor te zorgen dat al degenen die recht hebben op een uitkering bereikt worden') en CDA {de afgelopen vier jaar porte feuillehouder) in met de VVD als hoeder van de onderkant van de Vlaardingse samenleving. Roijers: „De afgelopen tijd is vaak gezegd dat de WD daarvoor te za- Wethouder Henk Roijers voor economische zaken en armoede beleid: 'Op het moment weten we nogonvoldoende overdewerk- ZOekenden'. Archieffoto Rotterdams Dagblad kelijk zou zijn, niet zo sociaal. Maar ik durf met de hand op mijn hart te zeggen dat de VVD in Vlaardingen -in de landelijke politiek zit ik niet zo erg - een goed sociaal gezicht heeft. Wel met een zakelijke instelling. Maar ik vind dat dat ook hoort als je met gemeenschapsgeld omgaat. Al leen grote zakken geld brengen bij de minima is niet sociaal, want de andere inwoners van Vlaardin gen moeten dat geld opbrengen." „De gemeente moet, als geen an der bijna zou ik zeggen, de uitga ven verantwoorden. Dat geldt dus ook voor de sociale uitkeringen. Als die bij mensen terecht komen die er geen recht op hebben, dan ben je naar de anderen toe, dege nen die het moeten opbrengen, niet sociaal bezig." Twistpunt Die zakelijkheid in sociale zaken moet ook tot uiting komen m een betere begroting. Voor de verkie zingen leek het twistpunt tussen WD aan de ene kant en PvdA en CDA aan de andere kant, het ar moedebeleid. De WD wilde voor af strenge afspraken over het maximale bedrag wat maatrege len mochten kosten, de andere twee vonden dat niet sociaal: je kunt toch niet na een x-aantal ver zoeken opeens zeggen tegen de volgende 'sorry, maar het geld is op'. Roijers, die momenteel alle afde lingen afloopt in de vorm van sta ges: „Wat wij willen is, dat als je Een tocht metde Lentefeest is een goeie methode om, zoals hier bij het Provenïershuys, kennis te maken met de achterkant van de Schiedamse historie. FotoRoemijkstra De Schiedamse binnenstad is rijk aan historische gebouwen. Dat mag zo onderhand algemeen bekend zijn. Een wandeling langs de grachtjes in de Bran- dersstad is tegelijkertijd een wandeling door de historie van een stad die gouden periodes maar ook doffe ellende heeft meegemaakt. Maar een deel van de zichtbare bewijzen van de Schiedamse historie blijft ver borgen voor bet grote publiek. Vanaf het water ontvouwt zich namelijk een geschiedenis die vanaf de wal grotendeels onop gemerkt blijft. De rondvaartboot Lentefeest van de Stichting Wa tervreugd biedt een mogelijk heid om dat andere Schiedam te ontdekken. Elke woensdag wor den de trossen bij de opstap plaats aan het Doeleplein losge gooid voor een tocht door de Schiedamse grachten. Door Edwin Cornelisse Schiedam De Lentefeest is al een tijdje in dc vaart. Elke woens dagmiddag toert de boot door de Schiedamse grachten om vervol gens koers te zetten naar Midden- Delfland of Rotterdam. Daar is sinds kort de woensdagochtend bijgekomen. Ook om tien uur wor den er voortaan tochten over het water gemaakt. De rondvaartboot wordt geëxploiteerd zonder een cent gemeentelijke subsidie en heeft vier kapiteins. Dit zijn vrij willigers die zich, net als alle an dere mensen van de stichting Wa tervreugd, belangeloos inzetten. De boot is een uitgelezen middel om kennis te nemen van de ach terkant van Schiedam. De bebou wing langs de Schie is mooi voor beeld van verholen historie. De gebouwen blijken aan de achter zijde soms een geheel andere bouwstijl te hebben dan aan de voorkant. Bovendien kan van dichtbij ongegeneerd naar binnen worden gegluurd. Ook binnen plaatsjes en allerlei aanbouwen glijden aan het oog voorbij. Opval lende en soms vreemde details presenteren zich zich onderhand- bereik. Letterlijk. Waar wordt dat apparaat aan de achterkant van de Boterstraat eigenlijk voor ge bruikt? En waarom zit er er ver derop een beeldje in de gevel ge- metseld? By de Lange Haven is het beeld vanaf het water anders dan bij de meeste andere Schiedamse grachten. De attractie bestaat hier niet uit het ontdekken van de ach terkanten van de bebouwing. Aan de Lange Haven heeft men name lijk niet gebouwd met de rug naar het water. De speciale attractie be staat hier dan ook uit de doorkijk jes zoals bij de Westmolenstraat, de Appelmarkt en de Keetsteeg. Natuurlijk zijn deze mooie stille vens ook te zien vanaf de wal. Maar vanaf de boot is het perspec- tieftochanders. De Buitenhaven is een plek waar vergane glorie en gerestaureerde rijkdom dicht op elkaar zijn ge pakt. Er is waarschijnlijk nergens oen plek te vinden aan de Schie damse waterkant waar verval en welvaart zo innig samengaan. Het enige verschil ligt in het feit naar welke kant wordt gekeken. Aan de walkant van de Tuinlaan staan oude statige villa's in de beschut ting van 20 mogelijk nog oudere bomen. Thuishaven Aan de achterzijde van de statige laan is overigens ook de thuisha ven van de rondvaartboot Lente feest te vinden. Aan de walkant van de Buitenhavenwegis het een geheel ander verhaal. Daar staan gebouwen die sinds de Wereldoor log geen onderhoud meer hebben gehad. Voor de goede orde: we hebben het hier over de Eerste Wereldoorlog. Veel van deze ge bouwen hebben over enige tijd ongetwijfeld een afspraak met de sloperskogel. Bruggen De historie van Schiedam ont vouwt zich niet alleen in de ge bouwen op de wal. Ook de vele bruggen die worden gepasseerd, vertellen over de geschiedenis van de Brandersstad. De Ooie- vaarsbrug, de Willemsbrug, de Oranjebrug, de Kippebrug en de Hoofdbrug zijn maar een paar van de overspanningen die Schiedam rijk is. Ze hebben niet alleen een verschillende bouwstijl, ook de bedieningsmechanismen ver schillen. Zo gaat de Ooievaars- brug automatisch open en dicht en moet de Appelmarktbrug met de hand worden bediend. Voor het bedienen van deze laatste brug zijn zelfs twee mensen nodig. Door de vele bruggen, die worden gepasseerd, heeft de bemanning van dc Lentefeest veelvuldig con tact met de bruggen wachters van de gemeente. Dat Schiedam de toeristische potentie van de stad nog moet leren exploiteren, blijkt uit de bedragen die men moet be talen om buiten kantooruren een een maatregel neemt, je daarvan een reèie begroting maakt. Neem de Rotterdampas, dat is een enorm succes. Vorig jaar hebben we er 1489 uitgegeven, dit jaar tot 1 juni al 2148. Met zo n hoge stij ging is in de begroting geen reke ning gehouden. Dat moet beter, anders krijgen we een situaties als in Utrecht waar ze miljoenen tekort komen omdat veel meer mensen gebruik hebben gemaakt van voorzieningen dan waarmee rekening was gehouden. Als je bij het opstellen van de begroting re kening houdt dat honderd pro cent van de doelgroep er gebruik van maakt, is de kans groot dat je aan het emd geld overhoudt. Dat is beter dat je door tariefsverho gingen of meer belasting de tekor ten moet dekken. Dat is," her haalt Roijers maar weer eens, „niet sociaal". Utopie Maar concentreren wil Roijers zich de komende vier jaar vooral op 'zo veel mogelijk mensen aan het werk helpen'. Alle 4500 werk zoekenden in Vlaardingen opti maal helpen is een utopie, beseft hij. Daarom moeten er keuzes worden gemaakt. „Op het moment weten we nog onvoldoende over de werkzoeken den," zegt Roijers. Belangrijk daarbij is hoe groot de afstand tot de arbeidsmarkt is. Iets dat wordt genieten aan onder meer oplei ding, afkomst" en kennis van de Nederlandse taal. Maar bijvoor beeld ook door te inventariseren hoe gemotiveerd iedereen in het weridozenbestand is om te wer ken. En in welke richting. brug geopend te krijgen. Overdag zijn de diensten van de bruggen- wachters gTatis, maar in het week einde en na half zes gaat de stad op slot en komt men over het wa ter alleen nog tegen betaling de stad binnen. Deze extra bruggen- kosten, die voor de Lentefeest als snel oplopen tot 250 gulden, zor gen ervoor dat avondtochten vooralsnog niet tot de mogelijk heid behoren. Binnen de krappe begroting van de Stichting Water vreugd is geen ruimte voor zulke extra kosten. De Lentefeest vertrekt tot eind september elke woensdag vanaf het Doeleplein (caast de Prove- niersbrug). De ochtendtocht duurt van 10.00 tot 12.00 uur en de middagtocht van 13.00 tot 16.30 uur. Volwassenen betalen voor de ochtendvaart 11,50 gul den, kinderen 5 gulden, 's Mid dags is dat respectievelijk 15 en 5 gulden. Pashouders krijgen kor ting. De boot heeft een lift die het mensen in een rolstoel moge lijk maakt om op een comforta bele manier aan boord te komen. Reserveren is mogelijk op maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur via telefoonnummer 4260027. Zodra die inzichten van alle werk zoekenden er zijn, wil Roijers de politiek de vraag voorleggen op welke groep hij zich de komende tijd moet gaan richten. Variërend van de heel moeilijk bemiddelba re mensen tot degenen die het dankzij leeftijden opleiding op ei gen kracht ook wel zouden kun nen redden. „Daarbij ga ik natuurlijk ook in overleg met de Industriële Kring Vlaardingen en de OVO voor het midden- en kleinbedrijf om te kij ken welke banen er 2ijn en of daar Vlaardingse werkzoekenden voor zijn. Of hoe we daar met opleidin gen een mouw aan kunnen pas sen." Respectvol Hoe goed zijn beleid ook uit kan pakken, Roijers weet dat de kaar tenbak van de sociale dienst nooit leeg zal raken. En die mensen moeten dan 'respectvol' worden behandeld, vindt hij. „Van het eerste telefonische contact tot en met het einde van de procedures. Juist die mensen aan de onder kant, als ondanks goede wil en goede begeleiding het allemaal niet lukt, moeten we zorgvuldig helpen." Daarover voert Roijers binnen kort gesprekken met de cliënten raad van de sociale dienst en de ombudsman, de twee instellingen waar de meeste klachten terecht komen. Dinsdag 30 Juni SCHIEDAM Wijkpost Zuid. Soos, 13.G0-16.0ÜU. Podi um Café. Jamsessie, 21.30U. VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf. Schaken en dammen, 13.30-16,0Qu en jeu de boules en koers bal, 14,00-16.30u.DcSoenda.Schaken,14.Q0- 16.00u. Dc West Creatieve contactmiddag, 14 00-16.00u.Dc Babberspolder.Open in- loopmiddag 13.30-16.0Qu. ROTTERDAM Rotown 19.30 Popwerkplaats Eindpresenta tie al'e bands. JazzcaféDlzzy22.00TheGet- set. Woensdag ljuli SCHIEDAM Dc Oost. AetMteitenochtend,10.OO-12.OOu en hendsverfcenwelfare, 14.00-16. OOu. Dcde Woudhoek. Soos, lü.00-12.00u en toers- bal, 19.30-2L30u. Dc de 4 Molens. Koets- bal, 39.00-22.00u. VLAARDINGEN Dc Soenda. Binnen jeu de boules, 10.00- li.30u en sjoelen, lO.OO-W.OOu. Dcde Bij enkorf. Bndge,13,15-16.30u. Grote Kerk. Beatles-muziekopdebeiaartf, BasdeVroome. ll.30-12.30u. MAASSLUIS Dienstencentrum De Vloot Spieekuur wet- houderA. Keijzer, 14.00u. ROTTERDAM Beu rtstraverse12.00-13-30 Manmemka pel der KomnklijkeManne. De Doelen Gr.z, 20.15 Symfonieorkesten van het Koninklijk Conser- vatonum en het Sweelinck Conservatonum. Hal4, De Rovers SKVR Theaterschool, info/re serveren 4361366. In an om Arboretum Trompenburg: Loof. Kunst en cultuurdagen. Pa rk op de Wilhe I minakade. Drverse tijden. Wil- helmma Zomers 1998- Van do. 25 jünf t/m wo.l juli. ROTTERDAM Cinerama 1: 'tostin space' (12) dag, 12.15- 15.15-18.15-21.15. Cin.2: The gingerbread man' <12) dag 12.30-15.30-18.30-21.30. Cin.3: 'Left luggage' (al) dag 12.45-15.45- 18.5-21.45. Ctru4: US.Marshals' (16) dag 18.15-21.157do.vr.ma.di.ookl2.15-15.15. Cfn.5: 'P cture Perfect' (ai) dag. 18.45 21.45, do.vr.ma.di.ookl2.45-15.45. I max Theater Thelivingsea' (al) dag(beh.vr- ja.ma.) 18. "Amazon' (al) dag. 15-17, vr_za- .ook 19, ma.oak9.30. 'Everest" (al) dag(beh- .vua.ma.dü 14-16-19.15, vr.ook 12, vr- .za.14-16-18-20, ma.di. metom 19.15. Tita nic" (12) dag(beh.vr.za ma.di.) 20.30, vnza, 21.15, za-zo.ook 10. Ven.l: 'Die Saümanner vqn Tibet' (al) da&19.30-21.45. Ven.2: l'Ange' (16) do.20. 'Man of the Year" (16) ma,di.19.30. 'Nusrat has left the buitding,.but when?' 'Alif 'Uving together" The selling of innocents' wo.20. "Boxof moonlight' (16) vr-za.zo,19.30. I0nconnaitlachanson'(iö)dag(beh.wo.)22. Ven.3: "Goodbye South, goodbye' (16) dag. 19.30. "Who the hell >s Juliette?' (16) dag. 22. Ven 4: "Loveand death on Long Island' (16) do- .vrja.zo. 19.30-21.30. 'Mi ncordo' (16) ma.di.wo. 19.30. Lumière lj 'Breakdown' (16) dagl8.3Q- 21.30, «jo.vr.ma.di. ook 13-15.30. Lum. 2: 'Grease' (al) dag 13.15-16-18.45-21.30. Lum. 3: 'Mercury nsmg" (16) dag!8.30- 21.15, do.vr.ma.di.ook 13-15.30. Lum. 4: The biglebowski' (12) dag.12,45-21.15. 'A thousand acres' (12) dag.15.45-18.15. Rexane: 'Erotische capriolen' (18) do. t/m zo. dood, voorst "Sylvia' (18) ma. t/m wo. doori- .voorst Pathè: 'Lostin space'(12) dag.11.50-15.30- 18-30-21.20. 'Blues Brothers 2000' (ai) dag. 11.40-15-18.15-21.10 'Mr.Magoo" (al)dag 13.20-17.40-19.50-22, do.vtjna.ook 11.10-15.30. di.alleen 19.50-22. 'Red Cor ner' (16) dag 18.30-21.20, do.vr.ma.ock 11.20-14.20, di.alleen 18.30. 'Deep impact* (12) dag 11-13.35-16.10-18.50-21.30,, di.alleen 2L30. Titanic' (12) dag 1130- 15.30-19.30, di.alleen 19.30. "Jackie Brown' (16) dag. 17.50-21. do.vr.ma.ook 11.10- 14.40, di alleen 22. Sneak prwew: 'Peek-a- bod'(16)d' 21.30. NacJitvoorstelllngenrLum.l: Lost in space' (16) vr^a.00.30. Ltmi.2: 'Jackie Brown' (16) vr.za.00.15. Lum.3; 'Mercury using' (16) vr- .za.00.15. Lum.4: 'Replacement toilers' 16) vr.za.0030. Kindermatinees: Cln.4: 'Rubber' za- .zo.wo.12.15 15.15. C!r„5: Tipp) Langkous" za.zo.wo.12.45-15.45. Lum.l: 'Het magi- schezwaard'2a.20.wo, 13-15.30. Lum.3: 'Air Bud'za -zo-wo. 13.30-16. Pathé'AlrBud' za- .zo.wo.ll.20-14.20. 'Het magische zwaard' Z3.Z0.wo.ll-13.15-15.3O. 'Mouse Hunt'za- je.wo.11.10-15.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5