113 Oranje-spoeling dun in Tour Oldtimers' in Wimbledon-finale Karttalent Edwin Maurits droomt van Formule-I Krajicek: 'Ik lees geen Engelse kranten meer' 180 O Rabo waarschijnlijk met zeven, TVM met drie Nederlanders Armstrong wint Rijnland-Palts CF Henk Boon ziet af van MSV71 Kadeloop over stuk rijksweg Cricketers Excelsior'20: spelen tijdens kwartfinale Rotterdams Dagblad Vrijdag 3 juli 1998 Door Peter Ouwerkerk Rotterdam Ruim een week, voor de start van de 85ste Tour de France beginnen de twee Nederlandse Tourploe- gen gestalte te krijgen. Bij Rabobank zijn nog maar zo weinig vraagtekens, dat ploegleider Theo de Rooy zijn formatie vandaag al prijs geeft. Zijn TVM-col!ega Cees Priem heeft het moeilijker en beslist pas maandag. Het aantal Nederlandse Tourren ners zal net als in de voorbije ja ren niet overhouden. Vorig jaar startten er nog twaalf, maar nu er geen 'export' meer is, De Vries ge stopt is en de 'halve' Nederlander Vogels geblesseerd thuis in Au stralië zit, ziet er naar uit dat er za terdag 11 juli niet meer dan tien Nederlanders voor de proloog in Dublin zullen aanzetten, Tien, dat zijn er even veel als in 1996 en 1995. Bij de ftaboploeg is Michael Boo- gerd kopman; hij krijgt in klasse ment en bergen steun van Patrick Jonker, de Zwitser Beat Zberg en de Oostenrijker Peter Luttenber- ger. Verder zijn Erik Dekker, Maarten den Bakkeren Leon van Bon, zeker van deelname. Voor de resterende twee plaatsen wordt een keuze gemaakt uit Aart Vier houten, Koos Moerenhout, Max van Heeswijk, Robbie MeEwen en MarcWauters. De keuze van Luttenberger was lang onzeker. De Oostenrijkse 'miljoenenaankoop' van Rabo, die Bad Neuanahr-AhnveHar De Amerikaanse wielrenner Lan ce Armstrong heeft de 33e ron de van Rijnland-Palts gewon nen. De leiderspositie van de 26-jarige oud-wereldkampioen kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De rit over 172 km van Bitburg naar Bad Neuenahr-Ahrweiler eindigde in een sprint van een kopgroep van 24 renners. De Italiaan SilvioMartinellowon; Armstrong zat in de kopgroep, „Het is een grote overwinning, die ik niet verwacht had,*' zei Armstrong. Drie weken gele den won de Amerikaan ook de Ronde van Luxemburg. ,Jk was ervan overtuigd datik heel moe zou zijn, maar het ging heel goed." Armstrong maakt een succesvolle rentree nadat hij wegens kanker langdurig uitgeschakeld was. Of Bart Voskamp volgende week opnieuw start Jn de Tour de France is nog niet duidelijk. Hij draait een tot nu toe matig seizoen en moet zich dit weekeinde bewijzen in het NK. Archieffoto Cor Vos in 1996 (Carrera) vijfde werd in zyn eerste Tour, beleefde vorig jaar een slechte ronde: 13de op drie kwartier. Ook dit seizoen presteert hij ondermaats, kroop hij pas in de Ronde van Zwitser land uit zijn schulp: 9de. Lutten berger toont zich bovendien te weinig 'ploegmaat', gaat nogal eens zijn eigen weg. Maar omdat Boogerd zoveel mogelijk steun behoeft bij zijn aspiraties voor het klassement kan Luttenberger nog van grote waarde zijn. Jonker staat onder beduidend minder stress dan twaalf maan den geleden, Zberg was vorig jaar bij Mercatone Uno ai goed voor een elfde plaats, Van Bon heeft getobi met een knie maar is op tijd fit. Dekker is hard op weg een verknald voorjaar weg te fietsen en Den Bakker voelt zich (.ook) geestelijk in staat aan zijn zesde Tour te beginnen. Tot zover hel derheid. De Rooy is er nog niet helemaal uit voor wat betreft de twee reste rende plaatsen, Sprinter MeEwen is niet in vorm, zodat er voor de verrassende dagsuccessen net zo goed kan worden ingezet op Van Heeswijk (dubbele demarrage in de laatste kilometer) of op de wer- ker-pur sang en zeer regelmatige prysrijder Aart Vierhouten. AJs het op 'knechten' aankomt is ook de Belg Wauters een optie. Koos Moerenhout Voor Koos Moerenhout is de Tour voor dit jaar is nog niet zeker. Boogerd is zeer gesteld op de naar Steenbergen verhuisde Achthui- zer. Moerenhout had ook een sterk najaar 1997, reed een heel goed WK, maar heeft die vorm nog niet terug kunnen pakken. Hij moet wellicht nog een jaar wachten. Meest logische keuzes derhalve: Vierhouten en Van Heeswijk. Rolf Sörensen rijdt dit jaar geen Tour. De Deen had in het voorjaar al aangegeven, dat hij het liefst wilde overslaan, zich wilde zetten op de Vuelta en het WK. Alleen in geval van nood zou hij beschik baar zijn. De Rooy heeft dat ver zoek kunnen inwilligen. „Voor gaande jaren konden we nog niet zonder Sörensen, maar we zijn nu zoveel verder gegroeid, dat we hel ook zonder zijn leiding afkun nen." Rijden er bij Rabobank dus moge lijk zeven Nederlanders, bij TVM/ Farm Frites ligt dat aantal bedui dend lager. Priem is ook zo lang niet zover als De Rooy. De Zeeuw heeft nog maar vyf koffers klaar gezet voor de reis naar Dublin, waar de Tour volgende week za terdag met een proloog start. Zeker van een Tourticket zijn: Je roen Blijlevens en Servais Kna- ven, de Oekraïner Sergei Oetsjak- ov, de Fransman Laurent Roux en de Belg Peter van Petegem. Voor de overige vijf plaatsen lijkt het te gaan tussen Steven de Jongh, Bart Voskamp, Sergei Ivanov, Ni- colaj Bo Larsen, Lars Michaelsen en Geert van Bondt. Blijlevens start opnieuw als kop man, dat wil zeggen: als de man voor de massasprints, waarvan hij er dit seizoen inmiddels acht won. Oetsjakov moet hem in een zo gunstig mogelijke positie ma noeuvreren; wat onlangs in de Ronde van Catalonië redelijk goed lukte, alleen Cipollini bleek daar te sterk. Knaven is inmid dels volwassen gegroeid, Roux gaat voor een mooie dagprijs, net als in de Giro, en Van Petegem moet een ontsnapping zien af te maken. Maar: op z'n hoogst vier Nederlan ders in de TVM-pioeg. Het Noord- Hollandse talent Steven de Jongh (24), onlangs eindwinnaar van de Ronde van Zweden, hoopt met goed gevolg door de ultieme me dische tests te komen, evenals de jonge Rus (23) Ivanov. De laatste worden grote mogelijkheden in de grote ronden toegedicht en is in vorm. Priem: „Hij won onlangs als enige TVM-er een Belgische kermiskoers alleen vooruit. Dan moet je echt wat kunnen." Revanche Of Bart Voskamp revanche kan nemen op de hem ontstolen Tour etappe in Dijon staat te bezien. Voskamp draait een tot nog toe zeer matig seizoen. Priem: „Hij heeft nog geen uitslag gereden," Daar staat tegenover dat Vos kamp de Tour kent, al vier keer startte, en sterk genoeg is om in de tweede helft voor een stunt te zorgen. Maar Priem heeft ook nog wat Scandinaviërs achter de hand. „Ik wacht eerst de nationale kampioenschappen af," zegt hy Maandag worden de Nederlandse Tour-deelnemers gezamenlijk ge presenteerd. Het gebeurt in een restaurant tegenover het uniebu reau van de KNWU in Woerden. Het is een initiatief van Raas, die nog goede herinneringen bewaart aan de gezamenlijke presentatie van Frisolen Raleigh in 1977. Londen Richard Krajicek heeft te lange be nen en daaraan zitten te kleine voeten. Zijn hoofd is te klein voor zo'n lang lijf en zulke brede schouders. Eigenlijk klept er aan zijn !i- - chaam helemaal niets van de verhoudingen. En de uitstraling van een kampioen heeft hij al helemóal niet Afgezien van zijn Wïmble- don-titel in 1996 heeft Krajicek slechts opzien gebaard door mensen te beledigen. Bron van deze opmerkelijke bloemlezing: The Times, gerenommeerde krant te Londen. Krajicek kan zondag in de fmale weieens de tegenstander van publiekslieveling Tim Hen man zijn, als beiden vandaag hun halve fina les winnen van Ivanisevic en Sampras. In En geland is de stemmingmakerij al begonnen. Als de Britse media ergens goed in zijn, is het daarin. David Beckham, die bij Engeland-Ar- gentinië uit het veld werd gestuurd, is de af gelopen dagen met de grond gelijkgemaakt Richard Krajicek kreeg afgelopen dagen ook zijn deel. Daarvoor had The Times maar wei nig nodig. Het circus werd gang gezet door een Amerikaanse verslaggever, die wilde we ten wat Krajicek van de kansen van Pete Sampras dacht. „Natuurlijk is Pete één van de favorieten," zei de Nederlander, „maar hij. heeft dit jaar nog niet de vorm laten zien waarmee hij de nummer één werd. Als je zyn prestaties vanaf 1 januari bekijkt is hij ook niet de nummer één. Dat bewijst The Road to Hannover, de wereldranglijst vanaf 1 januari. Daarop staat Rios één en Sampras 10e of zo." In de Amerikaanse krant USA Today stond een dag later dat Krajicek Sampras niet de te rechte nummer één van de wereld vindt Met een mogelijke fmale Henman-Krajicek op komst sprong The Times daar gretig op in. „Want was Richard Krajicek niet diezelfde speler die zes jaar geleden zijn vrouwelijke collega's op Wimbledon beledigde door hen voor vette varkens uitte maken?" Krajicek baalt van de aantijgingen. „Ik lees ook geen Engelse kranten meer. Ik zal zes jaar geleden wel voorgoed de verkeerde toon hebben aangeslagen. Ze rakelen hier toch ook niet weer elke keer op dat Henman destijds werd gediskwalificeerd omdut hij een ballen- meisje raakte. Ik heb ook nooit gezegd, wat ze beweren dat ik gezegd heb. Maar ze zullen mijn Engels wel niet willen begrijpen..." Londen De 'glossy' magazines hebben Wimbledon'98 verlaten en de bedaarde damesbladen heb ben hun plaatsen ingenomen. De fmale in het vrouwentoernooi gaat tussen twee 'oldtimers': Jana Novotna, in oktober 30, en Natha lie Tauziat, in dezelfde maand 31 jaar oud. Jana Novotna sloeg de 17-jarige Martina Hingis, de laatste van de next generationzonder pardon van het gras. De Tsjechische speelde bij vlagen briljant; 6-4 6-4. „Jana verraste mij", gaf de num mer één van de wereld onomwon den toe. „Ik had nooit gedacht dat ze na haar nederlaag van vorig jaar in de fmale op dit hoge ni veau kon terugkeren." Novotna verloor in '97 in drie sets van Hingis in de eindstrijd op Wimbledon. Voor de Tsjechische, die in Antwerpen woont, was dat haar derde nederlaag in een Grand Slam-finale. Eerder ging ze onderuit op de Australian Open 1991 en Wimbledon 1993. In die laatste eindstrijd was ze tegen St effi Graf in de derde set één klap verwijderd van een 5-1 voor sprong, toen ze volledig blokkeer de door stress. Stress hield Nathalie Tauziat in de eerste set tegen Natasja Zvere- va in de houdgreep, 1-6. De vete rane uit Bayonne, onder Bor deaux, bewoog als een houten klaas over het gras. In de tweede set schudde ze de nervositeit af en bleek haar spel buitengewoon ge schikt voor gras. Zvereva was na de slopende overwinningen op Graf en Seles mentaal murw en gaf zich oven 6-73-6. Tauziat werd op haar 43e Grand Slam de eerste Franse fmaliste op Wimbledon sinds Suzanne Lenglen in J925. 'La Grande Su zanne' verscheen in haar tyd in bontjas op de baan en nipte tij dens de wisseling van speelhelft aan de cognac. Dat is Tauziat mor gen in baareerste Grand Slam-fi- nale niet van plan. De Francaise, zestiende geplaatst, begon haar mars naar de fmale met een opvallende overwinning. In de tweede ronde stond ze één Martina Hin gis bijt uit ba lorigheid en frustratie in het net. De Zwitserse ti telverdedig ster werd op Wimbledon de voet dwars gezet door Jana No votna (onder). Foto's Rul Vieira/AP game (6-0 6-1) af aan Iva MajoJi, de winnares van Roland Garros 1997. „Gras is mijn favoriete onder grond," verklapte Tauziat giste ren. „En Wimbledon mijn favorie te Grand Slam." In veertien Wimbledons werd ze slechts twee keer in de eerste ron de uitgeschakeld. In '92 en '97 haalde ze de beste acht. „Dit jaar was Wimbledon mijn doel," be kende ze. „Ik stemde er mijn hele jaar op af. In Londen moest ik pie ken." Voor Novotna is Wimbledon jaar lijks het hoogtepunt. De pupil van Hana Mandlikova is op gras de beste speelster in het circuit. Toch raakte ze gisteren tegen Hingis met 0-3 040 achter. „Ik was één klap af van de 4-0," keek ze terug. Maar die klap kwam niet. „De wedstrijd kantelde op die stand. Opeens had ik de eerste set verlo ren met 64." In de tweede set probeerde Hingis meer geduld op te brengen. „Ik speelde te geforceerd in de eerste set, wilde het punt te snel ma ken." Maar Novotna liet zich niét uit haar ritme brengen. De Tsje chische was met haar backhand vanaf de baseline levensgevaar lijk en aan het net de beste doel- vrouw van de wereld. „Ze was groots," gaf Hingis toe. „Ze ver diende deze zege." Novotna raakte licht geëmotio neerd na haar fraaie overwinning. „Dit is misschien wel de beste overwinning uit mijn loopbaan", vond Novotna. „Maar niet het hoogtepunt. Dat moet nog ko men." In het mannendubbet hebben Jacco Eltingh en Paul Haarhuis de laatste vier bereikt De twee versloegen in de kwartfinales de Zweed Kulti en Tasmaniër Mac- Pherson in vier sets:64 5-7 7-6 6-2, Vrouwen, halve finales: Novotna (Tsj/3)- Hingis (Zwi/1) 84 6-4, Tauziat (Fra/16>- Zvereva (WRu) 1-6 7-6 6-3. Dubbelspel, kwartfinales: Hingis/Novotna (ZwiTsyi>Callens/Halard-Decugiï (Bel/ Fra/12) 6-1 64, De Swardt/Graham (ZAP VSt.i-Fazina/Montaivo (Ita/Arg) 6-2 7-6, Mannen. Dubbelspel, kwartfinales: Ei- tingh/Haarhuis (Ned/l>Ku)ti/Macpherson (ZweAuS/lO) 64 5-7 7-0 6-2, UW bridge/ Woodforde (Aus/2)-GaIbraith/Steve.n (VSt/ NZe/9) 6-0 5-7 64 4-6 6-3. Black/Lareau (Zim/Gin/JZ^GimelstoMhacPhie (VSt) 64 64 7-6. Björkman/Rafter (Zwe/Aus/5)-Ellis Ferreira/Leaeh (ZABVSt/4) 5-75-7 6-3 6411- 9. Eltingh/Haarhuis in halve finales tegen Black/Lareau. Gemengd dubbel, derde ronde: Paes/Nei- land (Ina/Let/I>-Godwin/NoorJander (ZAJ7 Ned) 6-3 64, Haarhuis/Vis (Ned/2>Wai te/Po (VSt) 6-2 6-3. Maassluis - Henk Boon, de voor malig eerste elftalspeler van MSV7I,gaat bij zijn club niet aan de slag als trainer. Hij werd bij de gepromoveerde vijfdeklasser vastgelegd als opvolger van hoofdtrainer Han van Leeuwen, maar moet van die functie afzien. Een chronische enkelblessure heeft voor Henk Boon roet in het eten gegooid. Boon, werkzaam als sportleraar, kreeg van de medici te horen er goed aan te doen te kiezen tussen zijn maatschappelijke carrière en het werk als trainer omdat een combinatie van beiden op den duur nog meer lichamelijke onge makken met zich zou brengen, MSV71 heeft inmiddels al een nieuwe trainer gecontracteerd. Theo van Dijk uit Bergschcn- hoek, een collega van Boon die in het bezit is van het diploma TC 1, staat komend seizoen in Maas sluis voor de groep. Hij is vastge legd voor de duur van een jaar. Schipluiden - De twintigste editie van De Kadeloop, georganiseerd door trimclub De Hardloper uit Schipluiden, wordt een bijzonde re. De trimloop die zaterdag 4 juli wordt gehouden, gaat voor een deel over het dan officieel te ope nen knooppunt van de verlengde rijksweg A4 en provinciale weg N470(Kruithuisweg). De deelnemers, onder wie Michel de Maat, kunnen kiezen uit twee afstanden: 6(14.45 uur) en 12 kilo meter (15.30 uur). De inschrijving vindt plaats vanaf 12.30 uur op het sportcomplex van SV Schiplui den. De Kadeloop is de vierde loop van het Maasmond-Westland Klassement. De organisatie ver wacht zo'n duizend deelnemers. Door Fred Louter Vlaardingen - Wal goed is, komt snel. Als dit gezegde op iemand van toepassing is - in zowel letter lijke als figuurlijke zin - is het wet op het 17-jarig karttalent Edwin Maurits. De Vlaardinger is pas sinds ander halfjaar actief in de populaire tak van sport en wordt nu al be schouwd als een van de grootste talenten die ons land rijk is. „Het gaat inderdaad heel erg snel met mij," beseft Maurits zelf ook. „Ik houd me pas anderhalf jaar bezig met de kartsport en word met.de maand beter. Dit jaar ben ik al kampioen geworden in de tweede divisie bij het Nederlands indoor-kartkampioenschapen dat motiveert mij alleen maar om nog beter mijn best te doen met het karten. Het is mijn droom ooit uit te komen in de Formule-I, al besef ik heel goed dat de kans om zover te komen heel gering is. Jos Ver stappen is nu de enige Nederlan der die daarin weer uitkomt maar hij is dan ook de echte top, al lij ken de meeste Nederlanders dat niet helemaal te beseffen gezien hun vaak lacherige reacties als Jos weer eens een Grand-Prixniet heeft uit kunnen rijden. Nou, neem maar van mij aan dat het ongelooflijk zwaar en knap is wat hij presteert." Niet geheel toevallig was het ook via de Formule-I dat Edwin Mau rits geïnteresseerd raakte in de kartsport. De havo-scholier weet het zich nog goed te herinneren, „ik volgde het Formule-I-cïrcus via de televisie al op de voet en zag op een gegeven moment een programma met een aantal cou reurs dat een kartwedstrijd reed in Bercy. Ik vond dat zo machtig dat ik niet veei later samen met mijn broer Dennis naar Leiden ben gefietst om daar mijn eerste rondjes te rijden in een kart Van- Edwin Maurits in actie tijdens het bijdrijven van zijn grote passie. Karten is zijn lust en zijn leven „Vanaf het eerste moment ging het goed en ik was vrijwel meteen verkocht," zegt de jonge Vlaar dinger. Foto Edwin Maurits af het eerste moment ging het goed en ik was vrijwel meteen verkocht. Niet veel later heb ik mij toen aangemeld voor het Ne derlands Indoor-kartkampioen- schap en ik werd in mijn eerste ra ce direct vi jfde. Aan het einde van dat eerste jaar stond ik op de vier de plaats in myn divisie. Niet slecht voor iemand die nog maar aan het begin staat van zijn carri ère." Belangstelling Iemand die jong is en goed pres teert, staat in de kartsport al snel in de belangstelling. Het duurde dan ook niet lang of diverse kart- teams wisten de weg te vinden naar Vlaardingen en dan met na me naar het adres van de familie Maurits. De jonge coureur: „Ik heb nu contacten met twee kart- teams. Voor Rob Nobels Auto sport heb ik inmiddels al een keer outdoor gereden in een acht-uurs- race in Berghem. Ons team werd daarin 16e van de 58 teams. Deze maand rijd ik vervolgens nog de Acht Uur van Veldhoven, Het an dere team is Traxx uit Uden en dat zorgt voor een goede begelei ding. Je moet dan denken aan het verbeteren van mijn techniek. tactisch word je het een en ander bijgebracht en ook zoekt het team de nodige sponsors voor je omdat karting voor een eenvoudige scholier haast niet is op te bren gen, zo duur is het." Honderd De snelheden die bij het outdoor- karten worden gemeten, liggen gemiddeld ruim boven de hon derd kilometer per uur. Dat is een stuk sneller dan het karten op de binnenbaan. Voor Maurits, zoon van oud-SWer Wim Maurits, is dat een belangrijk argument zijn voorkeur in het karten uit te laten gaan naar het buitengebeuren. „Dat gaat gewoon veel harder en hoe harder het gaat, hoe leuker ik het vind. Dit jn tegenstelling tot mijn moeder, want zij houdt haar hart vast als het zo hard gaat. Een ander belangrijk voordeel van het outdoor karten is het feit dat er voor de outdoor-karting meer be langstelling bestaat dan voor het indoor. Je ontmoet daar ook veel belangrijke mensen die je verder kunnen helpen in het karten. Ze ker voor iemand zoals ik die ho gerop wil, is dat gewoon heel be langrijk." Veel trainen Wie iets wi! bereiken in de sport moet investeren in zichzelf. Dat betekent vooral heel veel trainen, beaamt ook Maurits: „Het lijkt alsof je voor deze tak van sport niet zoveel hoeft te trainen. Dat berust echter op een groot misver stand. Ik train twee keer per week in een fitnesscentrum en daar naast probeer ik ook nog eenmaal per week ergens op een circuit te karten, Als het even kan, pak ik voor de training altijd de baan waar ik dat weekend een wed strijd ga rijden. Dat lukt niet al tijd, want de plaatsen waar de ra ces gehouden worden, liggen ver spreid over heel Nederland en dat maakt het voor mij niet altijd ge makkelijk omdat ik natuurlijk nog geen rijbewijs heb. Gelukkig heeft mijn broer een auto en hij brengt mij altijd naar de wedstrij den. Ook hij is razend enthousiast over mijn prestaties en zegt altijd dat ik mijn uiterste best moet doen om zo het maximale uit mijn capaciteiten te halen. Maar er is geen betere motivatie als waarde ring van mensen in de kartsport zelf. Daarom deed het mij ook enorm veel deugd om door het Kartnews Magazine tot 'Rijder van de Maand' te worden geko zen. Daar ben ik enorm trots op." Amstelveen De cricketers van hoofdklasser Excel sior'20 kunnen zaterdag waarschijnlijk slechts een klein deel van de WK-kwartfinale tussen Oranje en Argentinië op de televisie volgen. De Schiedammers kunnen alleen tijdens de theepauze (16.40 uur) naar het voetbal kijken, want zelf moeten ze het tweemaal eerder verregende duel tegen VRA inhalen. Excelsior'20 heeft dus weer een 'dubbel' op het pro gramma, want na de thuiswedstrijd van zaterdag reist de formatie van captain Erik Dulfer zondag naar Voorburg voor de ontmoeting met het altijd lastige VCC, dan onderaan de ranglijst bungelt. Ook Excelsiors stadgenoot Hermes DVS moet de af gelaste uitwedstrijd tegen Rood Wit inhalen, maar doet dat pas zaterdag 11 juli. Komende zondag krijgt de Harga-formatie het Haagse HBS op bezoek. Voor zaterdag 4 juli staat in de hoofdklasse overigens nog een inhaalwedstrijd op de kalender: HBS-HCC Top 5 van de hoofdklasse: 1. VRA (9-14) 2. Excelsi or'20 (19-13)3. HCC (9-12) 4. VOC (10-12) 5. HBS 8-11. Kort en bondig Van 19 tot en met 28 augustus worden bij de Vlaar- dingse tennisvereniging Yellow Smash de elubkam- pioen.schappen gehouden In verband met het te ruglopend aantal leden heeft het bestuur van hand balvereniging de Hollandiaan de huur van één van haar twee speelvelden opgezegd Het complex van de handbalclub is overigens aan een opknapbeurt toe, nadat vandalen daar hebben huisgehouden Bü gebrek aan belangstelling is besloten de klaverj as- marathon van Hermes DVS te verplaatsen naar 28 augustus Fietsliefhebbers: noteren! Zondag 6 september: De Drechtstedentocht van Toerclub Rijnmond Voor meer informatie en/of inschrijvin gen: 010-5919230 of 0104345992 Ups voor dcic rsbrkk kaai u titwrgevea tuut de sportredactie van deie krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 010- 4265227) en in de avonduren onder 010-4004310. ZATERDAG 4 JULI CRICKET: 11.00 Excelsior'20-VRA (inhaalduel). HONKBAL: 14.30 Hoty-Hazenkamp, 14.30 HBS-Schïedam. SOFTBAL: 17.00Schietiam-Aiphkns, ZONDAG 5 JULI CRICKET: 11.00VCC-Excelsior'20, Hermes DVS-HBS. HONKBAL: 14.30 Hazenkamp-Holy, 14-00 Schiedam-HBS. TENNIS: Finales TSF, Schiedam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1