20 Ursus toch naaf sportcomplex Kethel Tennisvereniging VLTC groeit op alle fronten Cricketers Hermes DYS wéér te sterk voor Excelsior'20 W Joegoslaven weer beste basketballers Tweede plaats Wieke Hoogzaad 'Cennie Mos' voor WOR Clubs zoeken tegenstander WK schaken voor studenten RïsfSl Schiedamse voetballers houden het netjes Wisselend succes voor softbalsters Schiedam Twintigste prestatieloop sportschool Hoogendijk" Rotterdams Dagblad Maandag 10 augustus 1998 Athene Joegoslavië heeft voor de tweede keer binnen een jaar de plaats op de weieldbasket- balkaart bevestigd. Na het Euro pees kampioenschap van 1997 in Barcelona veroverden de Joego slaven gisteravond in Athene de mondiale titel ten koste van Rus land: 64-62. De verliezers leidden bij rust nog met 39-35. Naast de hoofdprijs was ook de di recte plaatsing voor de Olympi sche Spelen 2000 in Sydney wel kom. De wereldkampioen en het gastland Australië, dat op het WK als negende eindigde, zijn al ze- .Rer van deelname. Alle overige landen, inclusief de Verenigde Staten, wacht een lange reeks kwalificatieduels. Rusland, dat zaterdag in de halve finale de Amerikanen had uitge schakeld, h-id gisteravond lang het beste van het spel. De rust stand was niet geflatteerd, halver wege de tweede helft werd bij de stand 49-45 in Russisch voordeel twee minuten lang geen punt ge scoord. Rebraca doorbrak de im passe en de Joegoslaven geloof den weer in hun kansen. Bij het ingaan van de laatste mi nuut hadden de Russen nog één punt voorsprong, daarna toonden de Joegoslaven hun koelbloedig heid. Rebraca besliste het duel. Hij was topscorer met zestien punten, waaronder de belangrijk ste. Hy tilde de voorsprong naar .00-56 en benutte by 62-60 nog twee vrije worpen. Dat Mikhailov in de laatste seconde nog voor 64- 62 zorgde, was niet van belang. De Verenigde Staten eindigden als derde, ten koste van de uitge bluste Grieken (84-61). De weige ring van de NBA-profs om aan het wereldkampioenschap deel te ne men, kwam de Amerikanen duur te staan. Het allegaartje dat naar Athene afreisde, kon goed met de top-vier meedoen, maar er niet bovenuit stijgen. Joegoslavië won zaterdagavond pas na verlenging van gastland Griekenland, met 78-73. Door Sander Sonnemans Schiedam Voetbalvereniging Ursus mag toch bij ODC op sportcomplex Kethel gaan inwonen. De Dienst Sport en Re creatie (DSR) van de gemeente Schiedam heeft alsnog toe stemming gegeven voor de verhuizing maar daarbij moet door beide voordeurdelers' wel aan bepaalde stringente voorwaar den worden voldaan. Eén van die bepalingen is dat voor een aantal thuiswedstrijden moet worden uitgeweken naar een andere locatie. De DSR, die in een eerder stadi um de verhuizing van Ursus ver bood omdat ODC en diens buur man WK op de huidige accom modatie in een veel te krap jasje zitten, ging na tussenkomst van een KNVB-afvaardiging toch overstag. De gemeentelijke afde ling herzag haar besluit onder an dere nadat door de KNVB was toe gezegd het competitieprogramma aan te passen met het oog op de verlichting van de speeldruk. De bespelingsnorm per veld ligt in Kethel één wedstrijd hoger dan de norm van het NOC*NSF en die van de KNVB. Deze 'spelregel' dient volgens de DSR 'onverkort te worden gehanteerd'. Afhanke lijk van het aantal wedstrijden per speelweek zullen verschillende thuiswedstrijden elders afge werkt moeten worden. Die bepa ling geldt niet voor WK omdat de lokale overheid niet wil dat de tweedeklasser de dupe wordt van de move van Ursus. Bovendien worden de voor het seizoen 1998- 1999 zes vrije weekeinden gedeel telijk benut voor het afwerken van het competitie-programma. - In verband met het feit dat er de komende maanden op sportpark Kethel slechts twee van de drie velden beschikbaar zijn, is de KNVB ook nog eens genoodzaakt een aantal thuiswedstrijden om te zetten in uitduels. Een van de vel den is in verband met renovatie van de grasmat op zijn vroegst pas per 1 november beperkt beschik baar. Dat heeft ook weer tot ge volg dat het spelen van vriend schappelijke wedstrijden wordt beperkt zodat de bespelingsnorm per veld niet wordt overschreden. Er worden echter nog meer meer maatregelen genomen. Een van de velden wordt voorzien van een lichtinstallatie zodat de jongste jeugd van WK daar de trainingen kan afwerken. In de gesloten overeenkomst is te vens bepaald dat Ursus en ODC per direct aan de slag gaan om op een zo kort mogelijke termijn oen •l~fusie te realiseren. Voor de jaar wisseling moet de samensmelting van beide vereniging- op papier - rond zijn. ODC en Ursus spelen het komende seizoen wel gewoon als twee zelfstandige clubs uit. Ursus-voorzitter Beriy Antonis- sen zegt 'zeer gelukkig' te zijn met de beslissing van de DSR. „Rein van Ravenzwaay (voorzit ter ODC; red.) en Fred Meerhof (bestuurslid Ursus; red.) gaan op vakantie en als ze te~ug zyn gaan we naar de notaris om bij hem on ze fusieplannen te deponeren. De KNVB gaat een apart eompetitie- sehem." maken en de kans bestaat dat ons tweede, derde en vierde elftal enkele thuiswedstrijden op een ander complex moet spelen. Uiteraard zijn we blij met de nieu we ontwikkelingen. ODC en Ur sus passen prima by elkaar, nu kunnen we aan een gezonde en goede vereniging gaan bouwen." „ODC," reageert Van Raven zwaay, „kan nu aan de toekomst gaan denken. We gaan aan iets moois beginnen en zien de toe komst zeer positief tegemoet.'' De DSR gaat er vanuit dat de toe komstige fusieclub een groei zal gaan doormaken en dat heeft na tuurlijk weer consequenties voor de huisvesting in Kethel. De dienst zegt er vanuit te gaan dat de 'sportnota 2000', waarvan het concept in de maak is, 'daar meer richting aan zal kunnen geven'. Te denken valt dan bijvoorbeeld aan sportpark Thurlede, de voor malige accommodatie van SMC om precies te zijn.Als voorzitter van Ursus wilde ik altijd al graag naar Thurlede," zegt Antonissen. „maar de situatie is nu anders." „We kunnen na de fusie," vult Van Ravenzwaay aan, „voorlopig nog wel even vooruit op Kethel." TiszaujvarosWieke.Hoogzaad is als tweede gefinisht tijdens de we reldbekerwedstrijd 1 triathlon olympische afstand in Tiszaujva ros. De atlete legde in Hongarije de 1,5 km zwemmen, 40 km fiet sen en 10 km lopen af in een tijd van 2.00.28. Ze had 46 seconden achterstand op de Australische winnares Loretta Harrop. Hellevoetsluis WOR heeft het Cennie Mos-Hermneringsschild 'getoonnen. De Rotterdammers wèrsloegen in de finale, dat op 'Vqome-Putten bij vierdeklasser "&$levoetsluis werd gehouden, "SVSimonshaven. WÖR, dat Puttershoek verving dat wegens een sterfgeval verstek "liét'gaan, was in zijn poule opper machtig. Tegen Rockanje, WOH, Antibarbari, vorig jaar nog win naar, en VCS werd gewonnen. Al leen tegen thuisclub Hellevoet- sluis werd niet gewonnen: i-i. Belvédère werd winnaar van de Innovation Omnibus-Bokaal in Rockanje. FIOS, Rockanje en MSV71 kregenhetnakijken.CW werd de eerste winnaar van de Farm Frites-Bokaal. De vierde klasser versloeg vrijdag TOGB (5- 3) en gisteren Aeolus (2-4). TOGB werd tweede, OHW derde en Ae olus vierde in het toernooi dat bij derdeklasser OHW werd gehou den. RotterdamDRL zoekt voor mor genavond, dinsdag 11 augustus, nog een tegenstander na het af zeggen van SHO. Belangstellende verenigingen moeten bellen met Richard Ronteltap, tel. 010- 432.34.13. FC Boszoom zoekt voor zater dag 15 augustus nog een tegen stander. Belangstellende vereni gingen kunnen bellen met Ton Strooband, tel. 06-54367925. EDS zoekt voor 23 augustus een tegenstander om tegen te oefe nen. Contactpersoon is Wim van Vliet, tel. 010420.68.57, Rotterdam Meer dan 130 stu denten uit 27 landen strijden van af morgen op de Erasmus Univer siteit om de wereldtitel schaken voor studenten. Regerend kampi oen is de Spanjaard Sergio Caeho. Het toernooi duurt tot en met don derdag 20 augustus. Door Bas van den Berg VJaardingen - VLTC doorbrak gis termiddag de negatieve cyclus van afnemende belangstelling voor de open tennistoernooien in de regio door in de Broekpolder ver boven de 200party en uit te ko men. Onder leiding van Mare Boekhoud kreeg de toernooicom- missie maar liefst 226 partijen te verwerken en dat waren er tien meer dan vorig jaar. Er kon in vrijwel alle categorieën worden gespeeld, met uitzondering van het vrouwenenkelspel BI en B2. Voor de eerste categorie kreeg VLTC geen licentie en voor B2 wa ren er te weinig inschrijvingen. Behalve tijdens dit open toernooi, scoort VLTC ook op andere fron ten. In korte tijd steeg de club naar een kleine zes honderd leden en ligt er een plan voor uit breiding in de maak. Er is een projectgroep ge vormd, bestaande uit Peter van der Knoop, Ger, Vermeer en Ton gvamOeveren; aie eind ;>fjjf#&ar de uitbreiding op papier moet hebben staan. Voorzitter Hugo van Santbrink: „We stre ven naar een hoog- waardig tennispark voor circa 650 leden. De leden stel len vandaag de dag steeds meer eisen en daarom moeten er banen bijkomen en moet het clubge bouw worden uitgebreid. Het is niet te bedt-Hing dat VLTC een tennisclub van duizend leden wordt. Wel volgen we de ontwik- Een forehand van Sander Kruis var» tennlsverening De Blinckert. De Capel- lenaar was in twee setste sterk voorzijntegenstanderTeun Verschoor van TC CapeHe. Het leverde Kruis de zege op in het B-l toernooi van VLTC. Foto Peter Molkenboer. kelingen met betrekking tot het multifunctionele sportcomplex in de Broekpolder op de voet. In een eerder stadium hebben de leden van VLTC zich uitgesproken te gen een fusie met de ROVS. Dat de vereniging in de belangstelling staat, is niet zo vreemd. Het ten nispark heeft aan de rand van de Broekpolder een ideale ligging en is voor de tennisers een oase van rust. We hebben dit seizoen enke le kampioenen kunnen begroe ten, waaronder het eerste zater dag mannenteam bestaande uit Just Palm, Marijn van Dorp, Ri chard van den Berg en Hugo van Santbrink. Het team komt vol gend seizoen in de hoofdklasse uit, de hoogste klasse in deze re gio en ook het eerste mixteam speelt in de hoogste klasse in deze regio." Sander Kruis van De Blinckert nam in de brandende zon de Bl-fi- nale voor zijn rekening. De Capel- lenaar zegevierde in 3-6 en 6-7 te gen Teun Verschoor van TC Ca- pelle. Michel Scholte van TSN verkeerde ook tegen Peter de Lange van Yellow Smash nog in uitstekende vorm en won in zyn wedstrijd met 7-5 en 6-2. Jasper Schuurman behaalde na TSN, TSF en Soenda al zijn vierde over winning dit seizoen. De 15-jarige Schiedammer, stammend uit een echte tennisfamiiie, profiteerde volop van de vele fouten die Tjar- coBras maakte. „Ik weet niet wat m'n tegenstander had, maar ik hoefde niet tot het uiterste te gaan. Hij maakte zoveel fouten, dat er vrijwel geen rally's waren. Het is jammer dat ik vanwege va kantie niet aan het open toernooi van Holy deelneem. De vierdejaars leerling van het Spieringshoek Lyceum staat in clusief het winnen van het VLTC- toernooi nu al op 86 punten pro moveert naar B2. De jeugdige Schiedammer vormde ook een duo met zijn vader Paul dat in de halve finale van het mannendub- bel Cl verloor. By de vrouwen mocht Kelly van Rooyen (Holy) ook eens het zoet van de overwin ning smaken. In 64 en 6-2 zege vierde zij over Kim den Haan (Be Quick). Sandie van Ti el (TSN) had een driesetter nodig tegen Chan- tal Bousche in het vrouwendubbel Dl: 3-6, 6-2 en 64. Michelle Vèr- hoeff tot slot kende weinig moeite met Karin KoopsHet werd in een tweesetter 6-2 en 6-3 voor Ver- hoeff die teweden kon terugzien op een geslaagd toernooi. DoorMikos Gouka SchiedamEn opnieuw waren de gelukwensen gisteren na afloop voor de spelers van Hermes DVS. In een ware cricket-thriller ver sloeg de Hargaclub de concurren ten van Thurlede. Excelsior'20 verloor dit seizoen ook de tweede wedstrijd van de stadgenoot - met twee runs - en wordt niet, zoals de laatste jaren gebruikelijk, kampi oen van Nederland. Hermes DVS is na de overwinning van gisteren zo goed als veilig zodat ook vol gend jaar weer twee erieketder- by's in Schiedam te aanschouwen zijn. Ais die van volgend seizoen half zo spannend zijn als de ont moeting van gisteren, zit het voor wat betreft de amusementswaar de van die duels wel snor. Onder een stralende zon mocht Hennes DVS als eerste gaan bat ten. Coach Gavin McRae zette di rect de toon door de eerste bal van de wedstrijd voor zes over de om heining te slaan. Toch was het met name Jasper Beijer die het fundament voor de zege van de bezoekers legde. Erik Gouka kon hem pas na 63 runs uit krijgen. McRae (20), Nick Statham (11) en John Verwey (46) werden gevan gen door Carl Schewe. Vervolgens ging het rap want Lou Borrani (2), Frank Nijman (17), Robin ter Plegt (10), Ruud Nijman (3, not out) en Phil Keukelaar (1, not out) lieten de teller op 191 runs stop pen, De thuisploeg moest op het snelle wicket een goede kans maken om dat staal te overtreffen. De 'ope ners' Carl Schewe (7, gevangen door John Verwey) en Erik Gouka (17, bowled Ernst van Giezen) haalden de eerste runs binnen. Vervolgens kwam Dennis Gouka tot een acceptable bijdrage: 28 runs. Jacob Jan Esmeijer (5, dom run out) en Luuk van Troost (10, schit terend gevangen door Gavin McRae) gingen te snel naar de kant zodat het op de laatste men sen aankwam om de aartsvijand te kloppen. Coach Stewart Willis deed het pri ma tot zyn wicket, met 42 runs achter zijn naam, door Phil Keu kelaar genomen werd. Toen ver volgens Peter Lussenburg (10) tot zijn grote woede 'caught behind' werd gegeven, was het duidelijk dat het zeer spannend zou gaan worden. De twijfel van Lussen- burg over de beslissing van de umpire en zyn boosheid waren niet geheel ten onrechte en begrij pelijk. Toch naderde de thuisploeg de eindscore van Hermes DVS. Aan voerder Erik Dulfer (0) kwam niet tot score. Met 188 runs op het sco rebord en dus nog vier runs te gaan voor de zege, ging Marcel Schewe (29) uit. Het was wederom Phil Keukelaar, succesvol met vyf wickets, die daar verantwoorde lijk voor was. Vervolgens stonden de laatste twee Excelsior'20-spe- lers (Sulaiman Tariq en Jorg Hen- neke) voor de opdracht nog drie runs binnen te halen. Met nog vier overs te gaan en 189 runs op het bord gebeurde waar Hermes DVS op had gehoopt en waarvoor de thuisploeg had gevreesd, iïen- nekes wicket werd door Keuke laar aan barrels gegooid. Onweer Terwyi de winnaars buiten een verkoelend biertje namen op de goede afloop, verdwenen de Ex celsior'20 spelers met het gezicht op onweer richting kleedkamer. Phil Keukelaar was zonder twijfel de grote man bij de bezoekers. Met 5 voor 20 in 10 sleepte hy op de valreep de belangrijke zege in de wacht „Of ik de overwinning nog verwacht had? Ach, het zat er natuurlijk altijd nog in. Ik was goed warm en die jongens waren koud in het veld. Op het einde heb ik me met het bowlen op één plek geconcentreerd en het simpel ge houden. De thuiswedstrijd heb ben we destijds vrij gemakkelijk 'rt.&dS Na enkele uren onder een wolkendektehebbengespeeld, scheen 's middags opTtiurledevolopdezon.Excelsior'20- captain Erik Dulfer (korte broek) was niet te beroerd om de stadgenoten van koel, helder water te voorzien. Foto Peter Molkenboer gewonnen, maar nu hebben we er echt voor moeten knokken en het is natuurlijk lekker om van Excel sior'20 te winnen. Het blijven na tuurlijk speciale wedstrijden. Toch dacht ik even dat ons totaal van 191 runs niet genoeg zou zijn. Het was vandaag de mooiste dag van het jaar qua weer en ik denk dat het publiek genoten heeft." Collega Erik Gouka verwoordde zijn gevoelens over de nederlaag voor een kleedkamer vol treuren de ploeggenoten. „Deze wedstrijd was heel aantrekkelijk voor het publiek want het was zeer span nend. Toch denk ik dat beide ploegen slecht cricket hebben la ten zien. Er werden teveel kansen gemist en wij hadden het eigen lijk niet meer weg mogen geven. Op dit veld hadden we minimaal 200 runs kunnen en moeten ma ken. Na de nederlaag van verle den week wisten wc dat de titel- kansen voorbij waren en dat was deze week goed te merken. Toch wilden we natuurlijk wel van Her mes DVS winnen. Nu verlies je twee keer in één seizoen van ze en dat is heel jammer. Vandaag had den we echter gewoon moeten winnen." Schiedam De organisatie van het Schiedams voet balkampioenschap zou dit seizoen wel eens duurder uit kunnen vallen dan de voorgaande jaren. Deelne mende verenigingen die in het toernooi gevrijwaard blijven van kaarten, krijgen hun inschrijfgeld a hon derd gulden terug en tot op heden zijn er nog zeven clubs die daarvoor in de markt zijn: Excelsior'20, GTB. Hennes DVS, PPSC, Schiedamse Boys, SWSMCenWK Deze week worden de troostronden, halve finales en de finales gespeeld. Voor vanavond staan de volgen de 'troostduels' op het programma: SWSMC-PPSC, GTB-Ursus. Schiedamse Boys-DRGS (za) en Demos- DRGS (zo). De eerste halve finale (Exeelsior'20- HBSS) wordt dinsdag 11 augustus gespeeld en woensdag 12 augustus strijden Hermes DVS en WK op Harga (met zoals eerder vermeld in Kethel) voor een finaleplaats. Donderdag 12 augustus volgt nog een troostronde: SWSMC-Ursus, DRGS(za)-PPSC, Schiedamse Boys-Demos, DRGS (zo)-GTB. De finale wordt zaterdag 15 augustus op het complex van SWSMC gespeeld. Het duel begint om 16.30 uur en de toegang is gratis. Zwijndrecht - De softbaiters van Schiedam hebben wisselend succes geboekt in de 'dubbel' tegen Zwijn drecht. De eerste wedstrijd van afgelopen weekeinde werd met 3-0 door de formatie van coach Leo Buite man met 3-0 gewonnen, het tweede duel eindigde in de tweede tie-break m 2-2. „Schiedam." reageerde Zwijndrecht-coaeh Rob van der Linden, „speelde de eerste wedstrijd een stuk agressiever dan wij en won die wedstrijd dan ook ver diend. Het tweede duel hadden wy moeten winnen. Omdat de concurrentie ook heeft verloren, blijven we drie punten voor staan op de nummer twee, Ducks. Schiedam heeft zelfs 2even punten achter stand op ons. Die ploeg heeft alleen nog maar kans op succes als we alle resterende wedstrijden verliezep. Vlaardlngen - Vijf en tien kilometer. Dat zyn de af standen van de prestatieloop die sportschool Ttno Hoogendijk 12 september organiseert. Het wordt de twintigste aflevering van het Vlaardingse hardloop evenement. De sportschool aan de Blois van Tres longstraat in de Westwijk vormt het startpunt waar na de deelnemers aan de vijf kilometerloop richting Krabbeplas gaan. De tien 'kilometervreters' worden de Broekpolder ingestuurd. Inschrijven kan vanaf 12.00 uur voor 5 gulden (5 km) of 7,50 gulden 10 km). Kort en bondig Cricketer Luuk van Troost heeft na zyn geweldige optredesvriMens het EK van de Haagsche Courant, de hoofdsponsor van het toernooi, nog een prijs ge kregen; een reisje naar Parijs voor twee personen Zijn clubgenoot Eric van 't Zelfde, spelend in Ex celsiors vierde cricketteam heeft onlangs een clubre cord geboekt 'Kleine Mac' sloeg in de wedstrijd te gen de Kikkers uit Hoofddorp een 'zeven' Nadat hij drie runs had gelopen was een fielder zo vriendelijk de bal ook nog maar eens uit het veld uit te gooien Broer Robert van 't Zelfde schijnt weer helemaal zin in het voetbal te hebben Na zijn vroegtijdige vertrek bij WK trainde hij afgelopen week alweer by zyn nieuwe club Excelsior'20 Gisteren verscheen hij zelfs op de training voor vrijwilligers Dat is op zich niet zo vreemd, maar de oefensessie begon al om 9.00 uur Binnenkort wordt de uitslag bekend ge maakt van de K&B-ballen gehakttest die afgelopen seizoen onder de sportclubs werd gehouden Ko mend seizoen worden de kroketten onder de loep gé- nomen Ballen-speciaJist Cor Valk van SWSMC, belooft nu al dat ook zijn kroketten niet te verSriia- den zijn We zullen zien Of beter gezegd, we zullen proeven SWSMC is tweede geworden op het toer nooi van Nieuwenhoom WK-voorzitter Rien Jfarn kreeg vorige week zaterdag na de wedstrijd tegen SWSMC namens de organisatie van het Schiedams voetbalkampioenschap door Wim de Wolfï een wed strijdbal overhandigd „Waarom?" wilde de preses weten „Omdat jullie geen kaarten hebben gekre gen," grapte De Wolff Drie dagen later bleef ook het duel WK-GTB verschoond van kaarten, maar mooi dat Ham geen tweede bal kreeg Overigens krijgen de clubs die in het hele toernooi geen enkele bekeu ring krijgen, hun inschrijfgeld van honderd gulden weer terug Bij DRGS-zondag debuteerde in de lo kale voetbalstrijd een wel heel erg opvallend talant; doelman Joop van Schijndel Naar verluid heeft hij onlangs Abraham gezien Bij SVDPW verscheen voormalig eerste elftalspeler Joop Chatelain weer binnen de fijnen De 'oudgediende' toonde zich be reid trainer Rob van Vliet te helpen bij het oplossen van de personele problemen Het einde haalde Cha telain overigens niet Al vrij snel moe gestreden, werd de balkunstenaar gewisseld Wegens de voet bal-activiteiten van diverse sportverslaggevers is de voorwedstrijd op de finaledag (15 augustus) van de journalisten tegen de clubbestuurders helaas van'Két programma geschrapt Hennie Gokke stopt als lei der van Ursus Hij wil, met z'n maatje Jan Fels, op een meer ontspannende wijze naar het voetbal kij ken Nog even en die twee rijden op een tandem de velden af K&B wil dan wel een keertje achterop. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt n doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie L overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (fax 010- 4265227) en in de avonduren onder 01Ö4NH310. MAANDAG ^AUGUSTUS VOETBAL Schiedams kampioenschap (troostrondesj: 19.00 SWSMC-PPSC,GTB-Ursus, Schiedamse Bovs-DRGS (za), Demos- DRGSfzo). >l,J DINSDAG 11 AUGUSTUS VOETBAL Schiedams kampioenschap: Halve finale-19.00 Excel- sior'20-HBSS Oefenduels: 1930 Excelsior Maassluis- Nieuwenhoom, 19.00 SWSMC-Zwart Wit'28,19.00 SVDPW-Steeds Volharden, 19,30 Ou de Maas-Deltasport, 19 00 VDL-WK, 19 00 Fortuna-DVO'32,19 00 MSY71-DZB Zevenkamp WOENSDAG 12 AUGUSTUS VOETBAL Schiedams Kampioenschap: Halve finale-19 00 Her mes DVS-WK DONDERDAG 13 augustus VOETBAL Schiedams kampioenschap: 1900 Troostrondes. SWSMC-Ursus, DRGS (zaLPPSC, Schiedamse Bovs-Demos, DRGS(zo)-GTB. Oefenduels: 19.00 ODC-HBS, 19 30 Deltasport-FC Dordrecht 2. 19 00 Fortuna-HVO, 19.00 WestJartdia-VDL

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 4