21 Hermes DVS troeft Excelsior '20 af Hermes DVS droomt van stunt Holy Open gemakkelijke prooi voor Wouter Koning Zesde plaats SWSMC-jeugd Spijketiisse één bij DOTO Nelson/LSV88 verrast in burenstrijd Hagendijk- toernooi: HVO Chinese volleyballers superieur Hans de Rover: 'Ik pak liever aan het eind van het seizoen een prijs' Cricketers Exceisior'20 snel klaar Zuijderwijk in Maasland weer de grote favoriet Marjolein Jongepier Europees kampioene Joke Ritman verrast op NK-triathlon in Almere Rotterdams Dagblad Maandag 17 augustus 1998 Rotterdam De jeugdploeg van SWSMC is als zesde geëindigd in het internationale Maas^tad- jeugdtoemooi bij Spartaan'20. De Schiedammers toonden zich een verdientelijkê vervanger van Vi tesse, dat vonge week ter elfder ure afzegde. Toch kreeg SWSMC in de slotwedstrijd om de vijfde plaats flink klop van het Tsjechi sche Slavia Praag; 0-8. Het toernooi werd gewonnen door het Deense Aalborg BK, dat Ajax na strafschoppen versloeg. Feye- noord ging af. De Rotterdamse jeugdploeg wist geen enkele wed- stnjd te winnen en eindigde ais laatste. Uitslagen beslissingswedstrijden: 1/2 Aalborg BK-Ajox 1-1 (Aalborg wns), 3/4 Norwich Qty-NAC 1-0.5/6 SWSMC-Slavia Praag 0-8,7/8. Spartaan'20-Excclsior 0-1,9/ 10 Feyenoord-MX) Den Haag 2-4 Topscorer; ftotr Vobonl (Slavra Praag) 7 dpnt Beste speler. Youssouf Hersi (Ajax) Ikste keeper. Kasper Jensen Pemis—Dooreen 1-0 overwinning in de finale tegen Oud-Beijerland heeft Spijkenisse het eerste Eeo- nosto-toernooi van DOTO op zijn naam geschreven. Bekim Paj- raklaj scoorde de enige treffer voor de zaterdag-hoofdklasser. De zondagvoetballers van Oud- Beijerland toonden zich in Pernis een waardige vervanger van SC Feyenoord, dat moest afzeggen door de verplichtingen in de be kercompetitie, In de strjjd om de derde en vierde plaats was Capelie met 2-1 te sterk voor de thuisclub. WOR prolongeerde de winst van het Lyra-toemooi. In de eind strijd klopte de ploeg van De Ven hoeve thuisclub Lyra met 2-1. Rotterdam Vyfdeklasser Nel- son/LSV88 is de verrassende win naar geworden van het door ZW georganiseerde Charloisse Lage- dijk-toemooi. De ploeg versloeg eerst ZW en SC Zuiderpark. Bekerhouder SC Zui derpark, dat door blessures en va kanties gehandicapt aantrad, werd op de final edag eveneens verslagen door het lager gerang schikte Nelson/LSV88: 1-3. De Zuiderparkers eindigden nu op de derde plaats. ZW, reeds winnaar in 1994 en 1995, werd tweede na een impone rende 8-0 zege op De Groen Wit ten. 'Good-old' John Salemink scoorde vier keer. Op de ope ningsdag had SC Zuiderpark de organiserende vereniging met 5-1 vernederd. De Groen Witten ver loor ook de eerste wedstrijd van de latere winnaar met duidelijke cijföis; 1-5. Nelson/LSV88 ontving als win naar 250 gulden. De vier deelne mende verenigingen hebben on derling afgesproken ook volgend jaar deel te nemen, ondanks de verhuizing van SC Zuiderpark naar de Spinozaweg. RotterdamTweedeklasser HVO is de winnaar geworden van het Teun HagencÖjk-toemooi, ver noemd naar de 80-jarige erevoor zitter van De Zwervers, De zater dagclub uit Vlaardingen was GJS (4-0) en De Zwervers (4-1) duide lijk de baas. Na die twee wedstrij den kon de toernooizege HVO niet meer ontgaan. De Jodan Boys uit Gouda, dat tweede werd, won van de latere winnaar (2-1). De Zwervers, sinds kort getraind door ex-prof Leen Tump, eindigde op de derde plaats na een 2-1 zege op GJS. Moers/PoKlers—China, bij het ko mende WK volleybal in Japan groepstegenstander van de Ne derlandse mannen, heeft zater dag in Moers een opvallend ge makkelijke zege geboekt op Duitsland, De Aziaten wonnen op de tweede dag van het toernooi om de Duitsland Cup, met 3-0, De setstanden, experimenteel met een raUypointsysleem, waren 25- 1625-2225-20. Tsjechië, in november in Sendai een andere WK-opponent van Ne derland, eindigde bij een vierlan- dentoernoGï ir. Frankrijk a'.s laat ste. De Tsjechen verloren ook de derde wedstrijd kansloos. Rivaal Slowakije was oppermachtig; 3-0 (15-6 15-8 15-12). De ploeg van de Verenigde Staten won het evene ment in Poitiers ongeslagen. Door Simon van Zuilen SchiedamHoewel de competitie pas over drie weken begint, heeft Hermes DVS de eerste prijs al binnen. Het elftal van trainer Hans de Rover legde zaterdag beslag op het Schie dams voetbalkampioenschap door in een geslaagde finale het gehavende Excelsior '20 met ruime cijfers van de grasmat te vegen: 5-1. Zo'n 600 toeschouwers zagen op het veld van gastheer SWSMC een redelijk aantrekkelijke wed strijd, die voor de rust volledig door Hermes DVS werd beheerst. Het gevolg was een 3-0 voor sprong bij de rust, waarop door Excelsior '20 op dat moment niets viel af te dingen. Nadat Hermes DVS kort na de thee de stand tot 5-0 had opgevoerd, liet het de teu gels enigszins vieren. Excelsior '20 kreeg daardoor de kans om wat meer grip op de wedstrijd te krijgen, het publiek beleefde daardoor een aardige tweede helft. Excelsior '20 hoeft overigens niet zo lang te wachten op de gelegen heid om zich te kunnen revanche ren. Beide finalisten komen el kaar in de competitie opnieuw te gen. „Het zal dan niet zo gemak- kelyk gaan als vandaag," is De Rover zich nu al bewust. „Dan treffen we een heel ander elftal dan nu." Hij wist dat Excelsior '20 door va kanties en blessures veel meer spelers miste dan het ontbreken de kwartet van zijn eigen team. Collega-coach Henri van Leeu wen had vooraf al met een neder laag rekening gehouden: „Ik mis nog zeker 20 van mijn 44 seiee- tiespelers. Voor ons kwam deze wedstrijd dan ook te vroeg." Van Leeuwen begint komend jaar bij de Thurlede-club aan zijn tweede seizoen. „Er staat straks inder daad een grotendeels gewijzigd elftal," voorspelt hij. Voorbereiding Net als Van Leeuwen lilde ook De Rover met al te zwaar aan het re sultaat van deze zesde lokale titel strijd. De Rover. „Aan zo'n prijs hecht ik geen waarde. Ik /re dit puur als een wedstrijd in de voor bereiding op de competitie, al is dit kampioenschap wel een goede reclame voor de club. Als ik echter mag kiezen sta ik liever over ne gen maanden met een prijs. Her mes DVS wil maar één ding dit jaar en dat is promoveren. Het plan is nog steeds om binnen drie jaar in de tweede klasse te spelen en één jaar daarvan is inmiddels om." De Rover, niet erg blij met alle derby's in de afdeling, ziet in het Vlaardingse Fortuna én zo waar datzelfde Excelsior'20 de be langrijkste concurrenten in de strijd om de titel. Of die prognose klopt zal de tijd moeten uitwijzen. In ieder geval is Hermes DVS in haar voorberei ding al heel wat verder dan Excel sior '20. De blauwhemden troef den Excelsior '20 op alle fronten af, waren net iets snelleren agres siever, passte beter, hadden de be tere individuele akties in huis en waren ook doelgerichter. Met als gevolg dat de wedstrijd door doel punten van Gocan Cayir, Dennis Dekker en Paul Wamaar na am per een half uur al was beslist. Vooral de 'streep' van Wamaar was er eentje om in te lijsten. Jeugdig Toen diezelfde Wamaar en Harry Vlasveld kort na de thee de stand op 5-0 hadden gebracht, nam Her mes DVS gas terug. „Daar was ik niet tevreden mee," mopperde De Rover na afloop. Het jeugdige Ex celsior '20, met de 17-jarige Ame Claerijs als alleijongste, kwam daardoor wat meer in de wed strijd, en scoorde door Ersin Kap lan ook tegen. Daar bleef het bij. enkele uitgespeelde kansen voor Excelsior '20 ten spijt. Alle prijzen van het toernooi wa ren hiermee verdeeld. De wissel- beker en een bedrag van 1250 gul den gingen naar Hennes DVS. Excelsior '20 toucheerde 750 gul den. De sportiviteitsprijs van 500 gulden ging naar SWSMC. Op woensdag 23 september spelen Hermes DVS en VFC om de su percup. De prestigestrijd tussen de Schiedamse en Vlaardingse kampioen wordt op het veld van Hermes DVS gespeeld. DoorMikos Gouka Schiedam Wederom konden de Hermes DVS spelers met een glimlach het veld af. De cricket- ploeg drukte Voorburg nog dieper in de degradatiezorgen en richt de blik nu zelf omhoog. Een plaats bij de eerste vijf op de ranglijst is momenteel het doel, nadat de for matie zich gisterenmiddag defini tief verzekerde van lijfsbehoud in de hoofdklasse. Dat mag toch wel opmerkelijk ge noemd worden, want op een plek in het linkerrijtje werd na de slechte seizoensstart niet meer gerekend. De criticasters spraken al van degradatie, maar vervol gens toonden de Schiedammers ruggengraat. Vorige week werd aartsrivaal Excelsior '20 voor de tweede keer in een seizoen versla gen. Dat dat de ploeg goed had ge daan was gisteren duidelijk te merken. Hermes DVS verkoos het batten boven het fielden en bouw de gestaag aan een acceptabel aantal van 233 runs voor zeven wickets. Tppvorm Jasper Beijer, de man in topvorm, deed net als verleden week een aardige duit in het zakje door 60 runs bij elkaar te hameren alvo rens Gijs Bins hem uitving. Beijer is weer in de vorm die hij vorig jaar ten toon spreidde. Dat sterke spel leverde hem een plek in het nationale team op. Gavin McRae (19) werd uitgevan- gen door Berkhof. Phil Keukelaar (31), Nick Statham (28), John Ver- weij (14) en Lou Borrani (20) schroefden het totaal langzaam maar zeker op. Ook de jonge Ruud Nijman stond weer zijn mannetje. Met 32 runs not out bleek hij wederom een verstandig en doeltreffende speler. De laatste spelers waren Robin ter Plegt (0) en Erik Hartong 1not out). Uitgevangen Met 233 runs moest er tegen de hekkensluiter een overwinning inzitten, maar de Voorburgers ga ven zich niet zonder slag of stoot gewonnen. Vooral Tim de Leede was op dreef en het was dan ook van zeer groot belang dat de top scorer met 57 runs achter zijn naam uitgevangen werd door aan voerder Nick Statham. Jeremy Scott (16), Job van Bunge (15), Berkhof (4) en Daan van Bunge (11) hielden de hoop van de bezoe kers echter levend. Na de thee ving Ruud Nijman VC- C'er Vroom uit, waarna het aan Gijs Bins te danken was dat het publiek een leuke wedstrijd te zien kreeg. De Voorburger timmerde zijn for matie over de 200 runs en dus in de buurt van de thuisploeg. We derom Nick Statham maakte een einde aan Bins (50). Inmiddels was Robin ter Plegt al van het veld verdwenen. De lange Schiedammer ondervond te veel hinder van een enorme blaar op zijn hiel en moest zijn plaats af staan aan Sjoerd Hartman, een speler van het derde elftal van Hermes DVS. „Ik heb de drie daagse in Amstelveen (VRA, red.) gedaan met het Nederlands A- team. Daar heb ik 160 overs staan fielden en een enorme blaar aan over gehouden. Het ging echt niet meer. Misschien dat ik met wat plastic erover volgende week weer kan spelen." De zorgen of zijn teamgenoten de overwinning wel zouden behalen, werden in de slotfase weggeno men. Hermes DVS pakte binnen een minuut twee wickets en be sliste het duel. Beijer ving eerst Steve Shaw(9) op bowlen van Erik Hartong en tikte 30 seconden la ter het wicket van Floris Jansen (9) omver zodat VCC verloren was. De overwinning brengt de Schie dammers op zestien punten uit zestien duels, Dat levert de ploeg reeds een positie bij de top vy'f op. Het verschil met nummer vier (Excelsior '20) is echter drie pun ten en lijkt met nog twee duels te gaan onoverbrugbaar. Bij Hermes DVS maalt niemand daarom, al zou het de trouwe sup porters wel een stunt lijken om na de dubbele derbywinst ook op de ranglijst de betere te zijn. Amsterdam De cricketers van Excelsior'20 heretelden zich snel van de nederlaag in de derby van verleden week te gen Hermes DVS. Het Amster damse Gandhi werd met 152 all out snel ingepakt, waarna de Schiedammers zelf in een mum van tijd naar 152 voor 2 liepen en dus met maar liefst acht wickets wonnen. Namens Gandhi was Rupert Gomes (67) de enige met een behoorlijk aantal runs achter zijn naam. Het bowlen van de Schiedam mers liep vooral goed omdat Jacob Jan Esmeijer (3 wickets) en Luuk van Troost (2 wickets) op dreef waren. Daarnaast was captain Erik Dulfer zoals ge woonlijk heel erg zuinig. Het batten ging ook probleem loos. Erik Gouka (42) sloeg de eerste runs binnen en Carl Schewe (61) en Jacob Jan Es meijer (27) maakten het karwei vakkundig af zonder daarby uit te gaan, Door de overwi- ning blijft Excelsior'20 op de vierde plek van de ranglijst staan met 19punten uit zestien duels. VOC en VRA deien de koppositie met 22 punten en gaan samen met HBS (21) uit maken wie de opvolger van de Schiedammers wordt als kam pioen van Nederland. Door Bas van den Berg Vlaardingen Voor Wouter Ko- ningwas de finale in het open ten nistoernooi van zijn club Holy geen moeilijk te nemen hinder nis. Opponent Leo Westerkamp ontbeerde door vakantie zes we ken training en daar profiteerde de 21-jarige Vlaardinger gisteren volledig van. De sportdocent op De Vijfsluizen was veel gretiger dan Wester kamp. Door een hogere snelheid hield de Rotterdammer, die vorig jaar de geldprijs nog in ontvangst mocht nemen, zijn opponent stee vast onder druk. De talrijke toe schouwers genoten volop van de vele lange rally's in de partij en hadden een warm applaus over voor Wouter Koning die in 6-2,64 revanche nam voor zijn nederlaag een jaar geleden. Voor de Vlaardinger was het de tweede overwinning dit seizoen. Na zijn zege in Sehiebroek volgde dus de triomf op zijn eigen Holy- toernooi, dat hij als clublid min of meer verplicht was om te winnen. „Als het allemaal goed blijft gaan, is hiermee een einde aan de B- toemooien gekomen," lichte hij na afloop toe. „Volgend seizoen schrijf ik voor de A-toernooien in. Het toernooi van Holy was een makkelijke prooi voor de Vlaardinger Woutter Koning die een thuis wedstrijd speelde. Foto Peter Molkebcer Ik denk dat ik in staat ben ook daarin een woordje mee te kun nen spreken, al zal ik voor de ge zelligheid best nog wel eens een B-toemooi spelen. Het tennis is mij met de paplepel ingegoten. Als kleine jongen moest ik bij wij ze van spreken al tennissen om dat m'n vader tennislwaai was." Michel Scholte was in de B2-eate- gorie een maatje te groot voor Norbert Evers. De TSN^er boekte zijn vijfde overwinning dit sei zoen: 7-5 en 6-3. In de Cl-enkel had Tjarco Bras een driesetter no dig tegen Dudok van Dalen: 6-2,6- 7, 64, De speler van Yellow Smash heeft het zo druk met zijn studie, dat hij het selectievoetbal bij Deltasport op een laag pitje heeft gezet. Ook Sabrina Evers had in het vrouwenenkel-Bl drie sets nodig om Annelies IJsseldyk te verslaan; 7-5, 5-7, 6-0. Karlijn Joling was met 6-1, 6-3 te sterk voor Kelly van Rooijen. Voor Holy was het precies de twin tigste editie van het open toernooi dat in het kader van het Rotter dams Dagblad Tenniscircuit werd gehouden. De wedstrijdeommis- sie was dit jaar in handen van een fonkelnieuw team. De leiding was in handen van Frank de Bruin, maar die werd dit weekeinde naar huis geroepen omdat zijn vrouw ccn zoon baarde. De honneurs werden zodoende waargenomen door Aad Verwater, die geassis teerd werd door Linda Lechte, Menno Bokkers en Ronald Be- them. Het jeugdige team slaagde Hennes DVS won gisteren vrij eenvoudig van Excelsl- or'20 inde fi nale van het Schiedams voetbalkam pioenschap. Reden om na afloop met de gehele selec tie dit heuglij ke feit te vie ren, Foto Peter Molkenboer er in, gesteund door het fraaie weer, het toernooi vlekkeloos te laten verlopen. De meerwaarde was dat speelsters en spelers die van ver kwamen, werden gehaaid en gebracht. Volledig pakket Aad Verwater: „Er zijn driehon derd partijen gespeeld, verdeeld over negen banen. Dat zyn tien partijen minder dan vorig jaar, maar daar staat tegenover dat we de deelnemers met twintig cate gorieën een compleet pakket kon den aanbieden," Als het aan de jubileumcommis sie ligt, zal het 25-jarig bestaan van de tennisclub uitbundig wor den gevierd. Eén van de spraak makende festiviteiten is een A- toernooi met onder andere Caroli ne Vis, lid van Holy, en Robin Ver beet, twee A-spelers die'een grote naam in de tenniswereld hebben. „Officieel gaan de festiviteiten op 1 januari 1999 van start met vuur werk en een receptie," aldus Ver water. „Het thema moet zijn dat bij Holy de gezelligheid voorop staat. We streven er naar zoveel mogelijk jeugd bij het jubileum te betrekken. Dat verhoogt onge twijfeld de aantrekkingskracht op de nieuwe generatie tennissers." Drie jaar geleden telde Holy nog 600 leden. Dat aantal is na de re novatie van de banen en de reali sering van een fraai clubhuis ge stegen tot 840. De club, waar sinds een jaar Henk Jansen de scepter zwaait als voorzitter, heeft de be schikking over veertig B-spelers. Toch is het opvallend dat het hoogst spelende team van Holy (gemengd) niet verder reikt dan de derde klasse. Het marmenteam zondag speelt eerste klasse en het zaterdagteam tweede klasse. Door Mikos Gouka Maasland Het belooft woensdag 19 augustus weer een aangename wielerdag te worden in Maasland als de A-amateurs zich opmaken voor de 21e Ronde. Wederom wordt het 'rondje Hofsingel, Doelstraat en Kluisweer', met in totaal honderd af ie leggen kilo meters het terrein waarop de prijzen aan de meet ver deeld zullen worden. Grote favoriet is Wilco Zuijder wijk. De uit Poeldijk afkomstige ex-prof (Buckler. WordPerfect) is momenteel de grote slokop in de wie- lereriteriums. Reeds elf overwinningen vielen hem ten deel en mede daardoor is hij leider in het West- land Klassement, een leiderstrui die hij derhalve in Maasland dient te verdedigen. Het is alweer dertien jaar geleden dat er professio nals aan de start stonden in Maasland Eertijds slaag de het wielercomité erin gerenommeerde vedetten naar het Westland te halen. Zo stonden in 1985 We reldkampioen Claude Criquelion, de Spaanse klim mers Eduardo Chozas en Pedro Delgado, Australiër Phil Anderson en de thuisrijders Teun van Vliet (Maasland) en Gerrit Solleveld (De Lier) aan het ver trek. Hoewel de profronde op zich geslaagd leek, slaagde de organisatie er nimmer meer in een gede gen profronde te organiseren. Even werd er nog een poging gedaan met een aernykoers, maar later werd definitief teruggekeerd naar een amateurwedstrijd. Ook die uitgave leek twee jaar terug zijn langste tijd gehad te hebben, maar vooral door toedoen van Jan van Vliet, de vader van. ex-coureur Teun van Vliet, kreeg het evenement toch nog een vervolg. Naast Zuijderwijk komen ook de ex-profwielrenners Louis de Koning uit Heen vliet en Peter Pieters (Zwa nenburg) aan het vertrek. Pieters won in het verle den de wereldbekerwedstrijd Parijs-Tours en was zelfs een jaar te bewonderen in de nationale drie kleur als Kampioen van Nederland. Inmiddels zijn beide renners teruggekeerd by de amateurs en laten regelmatig zien nog niet te zijn versleten. Perry Bot hof en Ronald van der Tang (vorige week nog win naar van de Ronde van Maassluis) zijn andere favo rieten. Niet alleen de wieleriiefhebbers komen aan hun trek ken. Op initiatief van marathonloper Michel de Maat werd er vorig jaar gestart met een hardloopwedstrijd voor jong en oud. Daarnaast is ook het skeeleren weer opgenomen in het programma. De toppers van Nederland, zoals in het verleden bijvoorbeeld Elfste dentochtwinnaar Evert van Benthem, blijven weg, maar de jeugd van zes tot en met twaalf jaar kan zich naar hartelust uitleven op het parcours. Het volledi ge programma ziet er als volgt uit: 13.30 uur: cyclo sportleven en veteranen, 60 kilometer; 15.30 uur: ju nioren, 60 kilometer; 17.00 uur: skeeleren 6 t/m 8 jaar: 1,2 kilometer en 9 t/m 12 jaar 2,4 kilometer; 17.30 uur: hardlopen. Om 19.00 uur starten de eliterenners en neo's (A-amateurs) voor hun wedstrijd over 100 kilometer. Inschrijvingen vanaf vier uur in sporthal de Hofstede aan de Hofsingel in Maasland. KamenzWaterskister Marjolein Jongepier is giste ren in het Duitse Kamenz Europees kampioene 'Un der 21' geworden. Over drie onderdelen (slalom, fi guur en springen) was Jongepier de beste van het he le deelnemersveld. De Schiedamse pakte op het onderdeel 'slalom' een gouden plak. Ze kwam tot één boei aan de 12-meter- lijn. Zilver, met een sprong van 39 meter en 40 centime ter, was er voor Jongepier op het onderdeel springen. Deze afstand betekende direct een verbetering van het Nederlands record dat al sinds 20 jaar in het bezit was van Nautica-clubgenote Marlon van Dijk. In de derde discipline 'figuur' slaagde de 'Schiedam se sporter van het jaar 1997' er niet in om een plaatsje in de finale af te dwingen maar 'overall' waren de prestaties toch goed genoeg om tot Europees Kampi oene gekroond te worden. Voor Jongepier kwam de zege ais een verrassing: „Ja, ik had er natuurlijk wel op gehoopt, maar dat ik Eu ropees kampioene zou worden kwam toch wel onver wacht. De vreugde over deze overwinning is er na tuurlijk niet minder om. Sterker, ik ben werkelijk zielsgelukkig met de titel. Ik denk dat ik vanavond maar eens een lekker feestje ga bouwen op dit enor me succes." Jongepier die een officiële status by het NOC/NSF bezit, is nog tot het eind van deze week in Nederland om daarna als Europees kampioene haar studie in de Verenigde Staten weer op te gaan pikken. „Je zult be grijpen dat ik meteen heerlijk gevoel het vliegtuig in stap," aldus een dolgelukkige Jongepier. Al mere—Joke Ritman is afgelopen zaterdag in Alme re tijdens de achttiende editie van de Holland Triath lon verrassend vijfde geworden. De Schiedamse had aan de meet een achterstand van ruim een uur op de Australische winnares Robin Roocke en kwam na de 3,8 kilometer zwemmen, 180 kilometer fietsen en ruim 42 kilometer hardlopen uit op een tijd van 10 uur. 19 minuten en 30 seconden. Ritman verbeterde met die tijd haar persoonlijke record met maar liefst 13 minuten.Achteraf heb ik het gevoel dat het alle maal nog harder gekund had want ik heb me nog wat ingehouden. Vooral het fietsen ging lekker en on danks de straffe wind kwam ik toch tot een gemid delde snelheid van zo'n 33 kilometer per uur waar door ik op dat onderdeel mijn persoonlijk record met vijf minuten omlaag kon brengen." Bij de mannen ging de zege zoals verwacht naar de grote favoriet Jan van der Marei. Van der Marei fi nishte in een tijd van 8 uur, 11 minuten en 32 secon den en dat was ruim vijf minuten sneller dan de Belg Danny Simons die tweede werd. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (fax: 0104265227) en in de avonduren onder 0104004310. Dinsdag 18 augustus VOETBAL (beker): 19.00 Xerxes (zat)-Ursus, RKW1K-HB5S, HSC (zon>DRGS (zon), Excelsior Maassluis-PPSC, DRGS (zat)-C10N, SWSMC- MSV71, DVO'32-Hermes DVS. Deltasport-SVDPW. Zwaluwen-Schiedamse Boys. ODC-HVO, Excelsi- or'20-TSB, Demos-WK, GTB-VFC, MW27-HSC (zat),VDL-Fortuna.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3