Veel meer klachten over Vlaardingen Bewegende kunst in het I Spetteren en plonzen Scholen Ambacht weer om de tafel met gemeente Op vakantie in het Bertus Bliekhuis Centrum milieueducatie naar verontreinigde plek r Stadsgehoorzaal opent met straattheater Overheid stelt geloofwaardigheid op de proef Symbolische kerker om rechten van de mens niet te vergeten "Drie genomineerden voor VSB Prijs beeldende kunsten Autokraker laat cdspeler zitten Hennepkwekerij in een woning ^gelifte Rotterdams Dagblad Donderdag 3 september 1998 Vlaardlngen De Vlaardingse Stadsgehoorzaal opent zaterdag 5 september haar deuren met een straattheateriestijn op de stoep van het theater. De eerste dag van het seizoen is tevens het start schot voor de losse kaartverkoop. Al om 8.00 uur 's morgens kunnen theaterliefiiebbers in de Stadsge hoorzaal terecht voor een volg nummer. Van 10.00 tot 16.00 uur is de kassa open. De Amsterdamse poppenkast Pa- tijn, het orkest Fanfare van de Eerste Liefdesnacht en andere straatartiesten zorgen de hele dag voor vermaak op de Schiedamse- weg. Naast verschillende activi teiten worden ook rondleidingen gegeven die het publiek een kijk je geven achter de schermen van het Vlaardingse theater. Mensen die verzekerd willen zijn van een kaartje kunnen nog tot en met 5 september een abonnement aanschaffen. Hoewei hel theater meldt dat de abonnementenver koop tot nog toe 'een groot succes' is, zijn er het komend seizoen nog 47.104 boelen leeg. Alleen de voorstellingen van Hans Liberg en Tineke Schouten zijn uitver kocht. Maar kaartjes voor de pro gramma's van Theo Maassen, Ruth Jacott, Boudewijn de Groot, Paul van Vliet en Acda De Mun- mk gaan razendsnel, bhjktuiteen eerste telling van de Stadsgehoor zaal. Theo Maassen bijt donder dag 10 september het spits af met de voorstelling Ruwe Pit. Hoek van Holland Het Bertus Bh ekh uis van Humanitas aan Zee in Hoek van Holland gaat voor een groot deel van functie veran deren. Het verzorgingshuis kan niet meer alle zestig plaatsen handhaven nu een deel van de functies is overgenomen door de eind vorig jaar in gebruik geno men seniorentoren. De bovenetage van het Bertus Bliekhms zal daarom worden in gericht als vakantieverblijf voor .ernstig zieken en gehandicapten. De Stichting Humanitas hoopt daar jaarlijks tientallen verzor- gingsbehoeftigen een mooie va kantie te kunnen bieden. De plan nen daarvoor worden nader uitge werkt De paar woningen die op de bega ne grond nog voor de verzorgende taken in gebruik waren zijn in middels omgebouwd. Daar is nu het zakelijk en administratief centrum gevestigd. Voorzover no dig zün de kamers omgebouwd voor de directie, de administratie, recreatie, verpleegsters, dokters en fysiotherapeuten. Ook de Seni oren Computerclub heeft er een ruimte gehuurd voor onder meer het geven van cursussen. Op de tweede etage is een kleine kapsa lon geopend waar gedurende en kele uren per dag de klanten uit de drie tehuizen worden gekapt. Vlaardingen Het aantal klachten dat bij de gemeentelijke ombudsman over de handel en wandel van de gemeente Vlaardingen binnenkomt, is in de eerste helft van 1998 fors toegenomen. De eerste zes maanden ontving de ombudsman evenveel klachten als over heel 1997; dal waren er 46, wat on geveer gelijk was met het jaar ervoor. De Vlaardinger klaagde vorig jaar gemiddeld evenveel over de gemeente als de Rot terdammer. De ombudsman schrijft dat in zijn jaarverslag over 1997, dat hij on langs heeft aangeboden aan de gemeenteraad. Een tikkeltje aan de late kant. verontschuldigt hij zich, maar dat komt dus mede door het werk dat die voorlopige verdubbeling van klachten dit jaar met zich mee bracht. Tevre den stelt hy desalniettemin vast dat 'de burgers de ombidsman steeds beter weten te vinden'. On danks dat de afdeling van de ge meente, die zich bezighoudt met concem-commumcatie, volgens hem nog weieens vergeet om het instituut te vermelden. Hij vindt dat jammer'. Kanttekening bij die toegenomen bekendheid van het onafhankelij ke klachteninstituut van de ge meente is we! dat de jeugd de om budsman nog met zo goed weet te vinden. „Aangenomen wordt dat de problemen die de jeugd met de gemeente heeft niet minder zijn dan die van andere leeftijdsgroe pen." Nul procent van de klachten is ingediend door mensen van 0 tot 20 jaar; de voorgaande twee jaar was dat steeds twee procent. Onvrede In de regel verloopt de communi catie tussen stadhuis en inwoner goed, stelt de ombudsman. Al vindt hij ook dat het gemeentebe stuur zich niet op het aantal van 46 klachten moet verkijken, want 'niet alle burgers nemen de moei te hun onvrede over de gemeente lijke dienstverlening kenbaar te maken'. Dat blijkt bijvoorbeeld uit de afhandeling van dè'4600 be zwaarschriften door de gemeente in het kader van de,hertaxatie van de woningen die vorig jdör wer den ingediend: slechts één klager stapte uit onvrede met de gang van zaken naar de ombudsman, die vervolgens voor alle bezwaar makers heeft bewerkstelligd dat zij door de gemeente tussentijds op de hoogte werden gehouden. Uit de klachten destilleert de om budsman het beeld dat de indie ners vinden dat de gemeente hen niet serieus genoeg neemt. Door het 'tijdig en inhoudelijk ade quaat' communiceren kunnen volgens hem allerlei klachten worden voorkomen. Verder merkt de ombudsman op: „In een ge meente waar zestien procent van de burgers leeft op of rondom het minimum, waar plusminus 4500 mensen werkzoekend zijn en 2500 mensen bijstandsgerechtigd zijn, dient de overheid zich er bewust Vlaardingen Op bijna tweedui zend gulden na heeft de Vlaar dingse afdeling van Amnesty In ternational het geld bijeen voor het mensewechtenmonument in het Hof in Vlaardingen. De afde ling heeft er alle vertrouwen in dat haar zeshonderd donateurs een laatste duit in het zakje doen. In dat geval wordt het monument van de Vlaardingse kunstenaar Cor Maarleveld op 10 december 1998 onthuld. Dit is de dag waarop de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens precies vijf tig jaar bestaat. Het monument bestaat uit 25 bui zen in lengte variërend van 260 centimeter tot 40 centimeter. De buizen zijn geplaatst in een vier kant en vormen zo een symboli sche kerker. Centraal in het ge heel ligt een hardstenen plaat waarop artikel 5 uit de Universele Verklaring staat: 'Niemand zal on derworpen worden aan folterin gen, noch aan wrede, onmenselij ke of onterende behandeling of bestraffing', De aflopende palen symboliseren bevrijding: de kerker is niet meer in staat iemand vast te houden. De Vlaardingse afdeling wil met het monument een blijvend sig naal afgeven om de mensenrech ten niet te vergeten. Het 25-jarig bestaan van de afdeling in 1997 werd aangegrepen om geld in te zamelen voor de oprichting van een monument. In dat jaar vond het voorbereidende werk plaats. Kunstenaar Maarleveld maakte een ontwei? en diverse ideeën en mogelijke locaties passeerden de revue. In samenspraak met de ge meente is uiteindelijk gekozen voor een plaats aan het Hof, op de hoek van de Julianasingel en de Hofsingel. Op 10 december vorig jaar ging de fondswerving officieel van start. De totale kosten van het monu ment bedragen 23.000 gulden. In middels is 20.400 gulden binnen. Ruim de helft is afkomstig van het VSB Fonds, Bouwfonds Cul tuurfonds en de Haëlla Stichting. Vlaardingse bedrijven hebben in totaal 4400 gulden gestort en de gemeente Vlaardingen heeft toe gezegd de grondwerkzaamheden te verrichten. Ook een plaatselij ke aannemer levert bepaalde diensten in natura. Al met al komt Amnesty International bijna tweeduizend piek te kort. In een wervende folder doet de afdeling een beroep op de menslievend heid van de donateurs. Zij werden nog niet eerder benaderd voor een gift- In de folder staan tekstregels als: 'In veel landen moet er nog dage lijks strijd worden geleverd om de mensenrechten af te dwingen. Dat deze rechten niet voor ieder een vanzelfsprekend zijn en dat de naleving van deze rechten voor iedereen een taak van ons allen is, willen wij symboliseren in dit mo nument'. Volgens de initiatiefne mers moet het toch een plezierige gedachte zijn, als sponsors straks bij het monument staan, of voor bij fietsen of rijden, dat zij ook een steentje hebben bijgedragen aan de realisatie van dit monument. van te zijn dat ze als monopolist van bepaalde soorten dienstverle ning blijvend dient te investeren in de communicatie met de vaak van haar afhankelijke burgers." Fatale gevolgen De meest geschonden norm door de gemeente blijkt het handelen in strijd met de m de wet genoem de termijnen. Alhoewel dit geen zogenoemde 'fatale termijnen' zijn, kunnnen zij voor de burger wel fatale gevolgen hebben. Het schrijnendste voorbeeld is dat van een Bosnische familie die maandenlang tegen de bureau cratische molens van de sociale dienst heeft moeten vechten voor een bijstandsuitkering. Terwijl de spanningen door geldgebrek en een naderende geboorte hoog op lopen. Kleine voorschotten wor den mondjesmaat door de sociale dienst verstrekt, afspraken om te rug te bellen worden met nageko men (een ervaring die ook de om budsman aan den lijve onder vindt). 'Na veel sjorren van alle hulpverleners en de ombudsman' komt de uitkering tenslotte tot stand. 'Te traag' en 'onzorgvul dig', stelt de ombudsman in zijn rapportage. „Mei name had de dienst zich bewust moeten zijn van de bijzondere positie van het gezin en zijn handelen daarop moeten afstemmen. Door dit niet te doen was er sprake van onvol doende dienstbetoo n." Voor de 'dames en heren politici' en overige beleidsmakers ligt hier volgens de ombudsman een heel terrein braak. Want, stelt hij, hoe kan een overheid geloofwaardig blijven als de2e zich met aan de termijnen houdt, terwij! de bur ger in toenemende rnate wordt verplicht zich te houden aan die termijnen op straffe van boetes in de vorm van kortingen op uitke ringen. De overheid moet het juis te voorbeeld geven, noemt hij me teen als één van de mogelijkhe den om de kloof tussen overheid en burger te dichten. De gemeenteraad bespreekt na de vakantie het jaarverslag van de ombudsman. ff-.** Het kunstwerk van George Rickey en de meerkoet in de kleine vijver van het iulianapark. Foto Roei Dijkstra Schiedam In het Julinanapark in Schiedam is vanmiddag een nieuw kunstwerk officeel overge dragen aan de gemeente. Burgemeester Scheeres en cultuurwethouder Hafkamp namen de sculp tuur symbolisch in ontvangst. Het echte kunstwerk is namelijk al geplaatst en staat middenin één van de vijvers van hel Schiedamse stadspark, halverwe ge de Burgemeester Knappertlaan. Het gaat om een werk van de Amerikaanse beel dend kunstenaar George Rickey. Schiedam, meldt het stadhuis trots, behoort nu tot 'het selecte aantal steden' dat kan bogen op het bezit van een werk van Rickey (South Bend, Indiana 1907), die wordt gerekend tot de belangrijkste eigentijdse kunste naars. Werk van hem is onder meer te zien op het Binnenwegplein in Rotterdam. Bijzonder is dat de vijf vlakken van het stalen sculptuur in de kleine vijver mechanisch beweegt, al is de vraag of de op dit moment broedende meerkoet op een enkele me ter afstand daar niet tureluurs van wordt op zijn nest In. elk geval is de gemeente Schiedam 'bijzonder verheugd' met het kunstobject. Niet in de laatste plaats omdat het een gift is van het Cultureel Fonds, dat het werk heeft aangekocht met behulp van diverse sponsors. Het Julianapark, dat in Schiedam al als één van de fraaiste stadsparken van Nederland wordt gezien, is na het markante vrijheidsbeeld van Starreveld opnieuw een stukje toonaangevende kunst rijker. -Mi uw Maassluis Het Maassluise Cen trum voor Natuur- en Milieuedu catie verhuist met ingang van het nieuwe schooljaar naar de Haven hof, een bedrijvencomplex dat op verontreinigde grond staat. De verplaatsing is noodzakelijk om dat de huidige plek, een schoollo kaal aan de Oleanderstraat, weer voor zijn oorspronkelijke doel ge bruikt gaat worden. Basisschool De Dijck heeft een extra lokaal nodig vanwege een toename van het aantal leerlingen. De verontreiniging onder de ge bouwen aan de haven is ook pre cies de reden waarom verschillen de gedeelten leeg staan. Vertrok ken is bijvoorbeeld de Stichting Samenlevingsopbouw Maassluis. De gemeente, eigenaar van de Ha venhof, wil namelijk alleen korte huurcontracten afsluiten omdat ze het terrein graag in z'n geheel wil saneren. Dus grootscheepser dan de afschermlaag van 135 cen timeter die er nu op de resten van de voormalige gasfabriek ligt. Havenhof moet dan worden ge sloopt om waarschijnlijk plaats te maken voor iets dat lijkt op de an dere projecten die recent aan de haven zijn verwezenlijkt: be drijfsruimten op de begane grond en appartementen er boven. De ruimte op de hoek Haven/Haven straat zal voor het centrum, dat vooral basisschoolleerlingen on- Voordat de scholen weer beginnen genoten honder den kinderen uit Vlaardin gen gisteren van één van hun laatste vrije dagen op het Spetter en Pionsfes tijn. Voor alle kinderen van 4 tot 14 jaar, met of zonder zwemdiploma, was er ge noeg te doen In en rond het buitenbad van Sportpark De Vijfsluizen. Het festijn was, ondanks het iets kou dere weer, voor de vijfde keer een succes. Foto Roei Dijkstra Schiedam De kunstenaars Liet Heringa/Maarten van Kalsbeek, Jeroen Hoogstraten en Sander Rood zijn met hun driedimensio- nele kunsttoepassing voor de Stadswinkel in Schiedam geno mineerd voor de VSB Prijs beel dende kunsten 1998. De winnaar van de prys wordt donderdag 17 september bekend gemaakt. Speciaal voor de gele genheid wordt een tentoonstel ling georganiseerd waarin kun stenaars exposeren die onlangs door de jury van de VSB prijs zijn geselecteerd om een ontwerp te maken. Met dit initiatief wil de VSB Bank Schiedam Vlaardingen kunst binnen pubüeksloeganke- lijke instellingen in de regio sti muleren. De winnende kunste naar krijgt 20.000 gulden om de opdracht uit te voeren. Voor de kosten van realisatie is maximaal een bedrag van 15.000 gulden be schikbaar. Het werk van de dne genomineer den en van de kunstenaars die buiten de boot vielen, is van 18 september tot en met 11 oktober te zien in Pand Paulus aan de Kor te Haven in Schiedam. Telefoon: 010-4004 444 Vlaardingen Nu burgemeester en wethouders van Vlaardingen de plannen voor de noodschool in de Hartmansstraat definitief heb ben afgeblazen, zitten gemeente en scholen weer om de tafel om een oplossing te zoeken voor de lokalenproblematiek in de kin derrijke wijk. Gisteren is in het stadhuis een eerste ronde ge weest. Een woordvoerder van de gemeente spreekt van een con- aiTUCUci gcSpIcri. Eén ding is na de voor de gemeen te noodlottig verlopen juridische procedure bij de rechtbank in Rotterdam zeker: er is een aantal tevreden inwjners bij. De bewo ners van Hartmansstraat en Goudsesingel die tot het uiterste wilden gaan om de noodschool 'in onze voortuin' tegen te houden, om precies te zijn. „Wij zijn ver heugd," is het formele commen taar, Dat geldt dus niet voor de twee ba sisscholen in Vlaardinger-Am- bacht, al zullen de lessgn maan dag gewoon van start gaan. Voor iedereen. „We zijn er altijd ai van- uitgc-gaan u5t de noouschool in cc Hartmansstraat pas medio sep tember gereed zou zijn," zegt G. D, van Doodewaard van 't Am bacht. Dat betekent dat er dus re kening mee is gehouden dat bin nen de bestaande mogelijkheden de 360 leerlingen na de vakantie moesten worden opgevangen. Het houdt in dat maandag een groep in een zaal en een groep in een speellokaal worden onderge bracht, „Voor een paar weken is dal best uit te houden." aldus Van Doodewaard. „Maar het is en blijft natuurlijk wel een noodscenario." Handenarbeidlokaal t youxiiui. iwi U«J uuii thartschool, die onder meer een groep moet onderbrengen in een handenarbeidlokaal. Met de druk dat er zeer snel een nieuwe kleu tergroep moet worden gestart Haast is dus voorde scholen gebo den. benadrukt Van Doodewaard. Het gesprek gisteren was een voorbereiding op het overleg dat komende week wordt gevoerd met onderwijswethouder Van der Windt, die dan terug is van vakan tie. Het is de bedoeling dat er dan een oplossing komt, waarover b en w een week later een besluit nemen. Zeker is inmiddels wel dat de eer- 1940/Rotterdamseweg en speel tuin't Goudhaantje. Ook vanuit de scholen is een aan tal voorzetten geven. Belangrijk bij elk alternatief is dat het niet uitdraait op langdurige procedu res. Om die reden heeft Van Doodewaard al aangegeven dat de gemeente er verstandig aan zou doen om in nieuwe wijken (het Buizengat) een strook op te ne men waar eventueel een nood- Schiedam Een 29-jarige Schie dammer is gisteren de dupe ge worden van een autokraker. De man had zijn wagen geparkeerd aan de S. van Houtenlaan in Nieuwland. De autokraker had het slot van het voorportier gefor ceerd en doorzocht daarna alle vakjes. Hij nam vervolgens het rijbewijs en de autopapieren van de Schiedammer mee, maar liet zijn autoradio en cd-speler onge moeid. voor een noodschool met meer in beeld zijn. Het ging daarbij om het Landje van Chardon, Plein Emaus, grasveld bij 't Groen aan de Van Hogendorplaan, Plein „De kopers van de huizen rondom die plek weten dan waar ze aan toe zijn en dat bespoedigt de be sluitvorming voor de gemeente." Maassluis De politie van Maas sluis heeft gistermiddag een hen nepkwekerij ontmanteld aan het B. M, Dommisseplein. De agenten waren gealarmeerd door een be woonster die klaagde over water overlast van de bovenbuurman. In de woning werd een volledig ingerichte hennepkwekerij aan getroffen met 136 planten en 6600 kleine hennepplanten. De hennepplanten, assimilatie- lampen, afzuiginstallaties en een pomp zijn meteen meegenomen naar het bureau. DomJ erdag 3 september SCHIEDAM DcOost 0lieverfschikteren.14.00-16.00u. VLAARDINGEN Buu rthuis De Pijpeiaar or de wijkcentra De Tekte r, Hoty en 't Nleuwelant Kmdetva kan- 1 lespeelweken's morgensen 's middags. Har- monle. Open Huis Vereniging van Huisvrou wen, 14 00-16.00U. MAASSLUIS Speelplaat» van t Spectrum. Sporten spel, 14.Q0-16.30u, ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg KIa 20.30 De keurs van de Schouwburg; Aun SacraFatnes. Diergaarde BH jdorp Uitgeslapen, Een nieuwe actieve kmderspeurtochtaverslaapgedragbij dieren. Blauwe Vl«23.00Shake your Booty in the Hot Tub. ClubVlb®» 23,00 HappyStation. no.l. De Vlerk 21.00 Against All Authority Fa 11 ingSickness. St Laurenakerk 124 5 Mid - dagpauzeconcert. Baroeg 21.00 Culture/ MainstnkejReveal. Nlghttown Theatercafé 20.00 A Night of Comedy. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 De keuze van de Schouwburg: Vlees en Woed. Vrijdag 4 september SCHIEDAM Woon* zorgcentrum ItourVede. Kot ang met ons meelA.OOuPodhan Cate. Vrijdag avond cd's.Zl.OOü. VLAARDINGEN Buurthui s De PtJpe laar en de wijkcentra De Talder, Holyen'tNIeuwelant Kindervakan- tiespeelweken, uitstapje naar Dulnreil, vertrek 9.30u, Dc de Bijenkorf. Gespreksgroep, 9.30-11.30U. Dc 3a5b--spokler. Tai Chi, 10.30-12.00u. Dc West Sjoelen, 14.00- 16.00U. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg G/.z. 20.15 De keuze van de Schouwburg: The Fall. KJ.z.20.30 De keuze van de Schouwburg: Aun Sacra Fa- mes. Mariniersmuseum 12.00-14.00- 16.00 Documentaire films tgv Wereld Haven Dagen, Diergaarde BlIJdcrp Uitgestepen. Een nieuwe actieve ki nderspeuitocht over slaapge drag bij dieren. Blauwe Vis 23,00Shake your Booty in the Hot Tub. Casino Rotterdam 21.00-02.00 Tno Valentine. Chib Vibes 23.00 LARGE, mood de luxe. De Boot Baroc- ca 23.00-08.00 The wheels of Revolution. De Vlerk 00.00 Upstream. St Lourenskerk 20 00 Jesus College Choir Cambridge. Dtay 23,00 Wereldhavenjazz, Nlghttown 22.00 Fool moon band. Theatercafé Ptan-C 22.00 Surpnse Band. Cabaret Restaurant Schel ling-! 19,00 Fa. Merkator. Havengebied di verse tijden Wereldhaven Festival Rotterdam, Muller PierTech Women activiteit. W.C. Spl- nozaweg 12.00-21.00 Jaarmarkt. Van do.3 t/m wo.9 sept ROTTERDAM Cinerama 1: 'City of Angels' (12) dag.13-16- 18.45-21.30. Cin.2: Wag the Dog1 (al) dag. 12,45-15.45-18.30-21.15. Cln.3: Titanic' (12) dag. 12.15-16.15- 20.15. cm.4: The Proposition' (16) dag. 13-18.45-21.30, ma- .di.ook 16. an. 5: 'Lethal Weapon 4' (16) dag. 18.15-21.1S,ma.di.ook 12.30-15,30, I max Theater Race the wind' (al) vr.za.zo. 14-16-18. TrtaniC3'(al)vr.za.zo, 17-19.'Rol ling Stones at the Max' (al) za. 20-22-24, The livmgsea'(al)dag.(beh.vr.za.zo.)18. 'Amazon' (al) dag.(beh.vr.23.20.) 13-15-17. 'Everest" (al) dag.(beh.vr ja jo.) 14-16-19.15. Titanic' (12) dag.lbeh.vr.za.zo.) 20.30, vtjm. 20, za- .zo.ook 10. Ven.l: 'Hamam, il bagno Turco' (16) dag. 19.30-21.45, ma.alieen 19.30, Sneak Pre view, ma 22.Ven.2:dag,(beh,vr.) 19.30: The Pomographers'do.za, "Vengeance ismroe'zo- ,ma. 'Zegen' di. The emperor's naked army marches on' wo. 'Dr.Akag' (16) dag22. 'De Rijn, vanaf Lobith totaanzee' vr. 19.30. VenT: "The idiots* (16) dag, 20-22.15. Ven 4: The hanging garden' (16) dag 20-22. Lum.l: 'The Avengers' (12) dag, 13.30-16- 18-45-21.15. Uim. 2: Wild things' (16) dag 16-18.45-21.30, ma,di.ook 13.15. Lum. 3: 'Speoes If (16) dag 15.30-18.15- 21. ma.di.ook 12.45. Lum. 4: 'Mafia!' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Pathé: The X-files' (12) dag 16.10-18.40- 21.30, di met 21.30, ma.di.ook 11.10- 13.40. 'Mafia!' (ai)d3g 11.40-14.20-16.40- 19-21.20. "Stbena' (12) dag. 15.30-17.40- 19.50-22, ma.di.ook 11.20-13,25. TheAve- rgers' (12) dag 11-13.10-15.20-17.30- 19.40-21 50. 'Uthal Weapon 4' (16) dag 11.50 (za.met 11.50)-15.20-18.10-21.2a- .ook 12.20. 'Six days, seven nights' (a!) dag 11.30-14.10-16.35-19-21.40. 'Armaged don' (12) dag 17.30-20.50, ma.di.ook 11- 14.20. Sneak preview: "Virtual msanrty' (16) di.21.30. Nachtvoorsteltl ngen: Arcaplex: Al I night ho r- ror show VI (16) za. 00.30. Lum.1: 'Lethal Weapon' (16) vr.za.D0.15. Lum.2; "Wild things' (16) vrja.00.30. Lurm3: 'Species If (16) vr.za.00.30, Lum.4: 'Armageddon' (16) w.za 00.15. Klndermatinees: Cln.4: 'De kleine zeemeer min' do.t/m zo.wo.16. Cin.5: 'Jacht op de kleintjes' do.t/mzo.wo. 13,30-16.10. Lum2; 'Air Bud' do.t/m zo.wo. 13,30, Lum.3:'De klei ne zeemeermin' do.t/m zo.wo.13.15. Pathé 'Het magsche zwaard' do.vm zo.wo. 11.50- 14,40. 'Jacht op de kleintjes' do.t/m zo.wo, 11,20-13.25. 'Paulie de eigenwijze papegaai' do.t/m zo.wo. 11.10-13.40,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3