27 VCS zet SWSMC op z'n plaats m fifcra? tm iMmmmüMiiïiii] 'Ik heb VDL weer zien knokken' Guus Haak: 'Zoals wij begonnen, dat leek wel pupillenvoetbal' Abrupt einde jubileumfeest Voskamp brigade fortuinlijk ODC speelt ver beneden de maat Cock de Jong klaagt wat af over de 'Boys' SVDPW komt maar moeilijk tot scoren iHvtm «sas Handballers RKWÏK doen Wil Plugge huiveren Paul van de Leur ijzersterk Ursus komt net iets te kort tegen Excelsior'20 VFC krijgt voetballes van DRGS Spirit naar tweede zege Rotterdams Dagblad Maandag 28 september 1998 Schiedam Een horloge met in scriptie en ed-bonnen. Dat waren gisteren de geschenken voor Mar tin Groenhorst (29). De aanvoer der van vyfdeklasser Demos speelde tegen Noorderkwartier zijn 250ste wedstrijd in de hoofd macht en vierde zijn jubileum met twee treffers. Aan het 'jubile umfeest' kwam echter een abrupt einde, want bij de stand van 3-1 m het voordeel van de Schiedam mers werd het duel gestaakt. De scheidsrechter besloot het een kwartier voor tijd voor gezien te houden nadat hij twee spelers van Noorderkwartier met rood van het veld had gezonden. De bezoeken de ploeg maakte daarop zo veel amok dat de arbiter afblies. Door twee benutte strafschoppen van Groenhorst en de 2-0 van Juan Be nito Martin had Demos toen al een riante voorsprong opgebouw. Naaldwijk De voetballers van Hoek van Holland hebben giste ren drie punten 'gestolen* in Naaldwijk. Hoek van Holland gaf de Naaldwykers een lesje tn doel treffendheid. Vanaf het eerste fluitsignaal kregen de Naaldwij- kers goede kansen. De veertigjari ge Hoek van Holland-sluitpost Dirk van Oosten, was echter op zijn post. Toen Carlo Cancedda voor 0-1 zorgde moest Naaldwijk onvoorwaardelijk komen. Na de thee schoot Albert Knoppert na mens Naaldwijk de gelijkmaker tegen het garen (1-1). Na deze tref fer wist de formatie van Johan Voskamp alsnog de volle buit te grijpen. Cor Aalbregt schoolde 1- 2 tegen het garen, en Carlo Can cedda maakte zyn tweede en Hoek van Hollands derde goal. Geel was er voor Peter van Etten (Naaldwijk) en Mark Kram, André Sterrenberg en Walter Polij. Schiedam ODC heeft in de uit wedstrijd tegen Voorwaarts een bijzonder slechte prestatie neer gezet. De Schiedammers van oe- fenmeester Ronald Scholte maak ten een lauwe indruk. Er werd veel ruimte weggegeven en Voor waarts maakte daar dankbaar ge bruik van. Ondanks het zwakke spel was het toch ODC'er Marco Eshuis die de 0*1 aantekende. In plaats van dat de voorsprong rust zou brengen in de ploeg, werd het er toch niet beter op. Nog voor de thee kwam Voorwaarts op gelijke hoogte (1-1). Na de onderbreking schoot Voorwaarts als een komeet uit de startblokken. In een mum van tijd werd het 3-1. Toen Ray mond de Koning de 3-2 aanteken de werd het nog even spannend, maar Voorwaarts wist echter nog tot 5-2 uit te lopen. Schiedam „We hadden moeten winnen," klaagde Schiedamse Boys-trainer Cock de Jong na het eindsignaal en de 3-3 in het duel tegen De Roef, „maar daarvoor legden we te weinig overtuiging aan de dag. Reeds na twee minuten keken de Boys tegen een 0-1 achterstand aan. Marco de Marei kopte vervol gens de gelijkmaker binnen. Vlak voor de pauze zag de scheidsrech ter een buitenspelsituatie over het hoofd, waardoor De Roef op 1- 2 kwam. Aii Dongel was verant woordelijk voor de 2-2. Geschutter in de Schiedamse ver dediging veroorzaakte de 2-3 voor de bezoekers. Edgar Stijn teken de de 3-3 aan waarna de Schie damse Boys verzuimden op jacht te gaan naar de voorsprong. De Jong: „Ik vergeleek de voor sprong in de rust met een laatste glas bier voor sluitingstijd in een café. Het mocht niet baten, we moeten het doen met een punt terwijl we er drie nodig hadden." Schiedam De 4-3 overwinning stemde de trainer Rob van Vliet enerzijds vrolijk vanwege de drie punten die hij met zij n pioegthuis hield, anderzijds een tikkeltje on gerust omdat zijn ploeg te veel kansen om zeep hielp. „Maar we spelen goed," geeft van Vliet aan. „Dan kan het niet lang duren of er komt verbetering in het afronden. Patrick Whöler trof drie maal doel voor namens SVDFW. Patrick de Wolff completeerde de score voor f^DPW. Maassluis Rob Schalke, oefen- meester van derdeklasser VDL, kon gisteren eindelijk opgelucht ademhalen. Zijn pupillen won nen de thuiswedstrijd tegen Moordrecht afgetekend met 5-2. De Maassluizers waren de gehele wedstrijd heer en meester. Schal ke roemde vooral het eerste half uur van zijn ploeg. „VDL staat bekend otn het knokken voor el kaar. Dat heb ik twee wedstrij den niet gezien, maar nu hadden we het weer. We vlogen goed uit de startblokken en hebben de partij vrij snel beslist," aldus Schalke. Met een aangepaste opstelling werd Moordrecht in de beginfase van het kastje naar de muur ge stuurd. René Verhagen kreeg steun van twee Ruud den Engels man en Leen Muis, die kort ach ter hem speelden. Daarnaast ver scheen Jeroen Roest binnen de lijnen. De langharige middenvel der leefde zich uit op het midden veld en speelde een puike wed strijd. De eerste treffer was van aanvoerder René Verhagen. Lin kermiddenvelder Meivin Muller was daarna twee keer ongrijp baar en trefzeker, zodat de Maas sluizers met een 3-0 voorsprong op rozen zaten. Op slag van rust kwam Moordrecht op 3-1 via een terecht toegekende strafschop. In het tweede gedeelte bracht René Verhagen de stand op 4-1. Halverwege onderbrak de arbiter het duel acht minuten, omdat de reserve-doelman van Moordrecht weigerde achter de reclamebor den plaats te nemen. Eerst toon de de scheidsrechter de Moor drechter een gele kaart, waarna de reserve-doelman zijn middel vinger toonde. Hiervoor werd hij beloond met een rode prent, waarna hij de arbiter te lijf wilde gaan. Medespeelrs weerhielden hem van dat snode plan. Na de onderbreking was het rit me verdwenen uit de thuisploeg. Verhagen zorgde nog wel voor de vijfde treffer, maar echt genieten was het niet meer. De 5-2 uitslag was echter verdiend. „Op basis van inzet was deze zege ver diend. Wy waren gewoon de bete re ploeg. De grote winst vandaag was dat we ervoor hebben ge knokt Dat is dit seizoen echt noodzakelijk voor ons als we punten willen pakken, besloot VDL-trainer Schalke. Door Pim van der Helm Schiedam Het commentaar van Guus Haak was meedogen loos na afloop van de met 3-5 verloren wedstrijd tegen het Haagse VCS. „Zoals wij begonnen, dat leek wel pupillenvoet bal," verwees de trainer van de Schiedamse fusieclub naar het knullige uitverdedigen dat resulteerde in de eerste grote mo gelijkheid voor de bezoekers. SWSMC haalde opgelucht adem toen de kopbal van Maurice Kea- ne doel miste. Onfortuinlijk ge noeg, bleef dc schade niet beperkt tot de nederlaag. Marco Sas moest het veld voortijdig met een kwet suur verlaten en de van Feye- noord afkomstige linksback Oz- can Birim moest eveneens voor het eindsignaal gaan douchenna dat hij een van de lastige VCS- spitsen onreglementair ten val had gebracht. Voorspoedig De gezapige eerste helft verliep ondanks het gebrek aan oogstre lende combinaties voorspoedig voor de formatie van 'gentleman' Guus Haak. Ofschoon SWSMC verre van vlot combinatievoetbal ten toon spreidde (Haak: 'We heb ben nauwelijks onze kwaliteiten aangeboord'), opende de oranje formatie middels Marco Sas de score. Daarvoor mochten de Schiedammers VCS doelman Raymond Kamps wel bedanken. Het afstandsschot van de van FC Basel overgekomen nummer tien paste met alleen in het doel, maar ook tussen de benen van de sluit post van VCS: 1-0. De tweede helft vormde een schril contrast met de eerste. Het ten toon gespreide voetbal was even min om over naar huis te schrij ven, maar er gebeurde wel van al les binnen de magische lijnen. Linksback Ozcan Birim schatte een hoge pass verkeerd in en werkte de bal in eigen doel, in plaats van adequaat op te ruimen. Al snel na de Haagse gelijkmaker zorgde Edwin Berveling voor de 2- 1 stand. Met gevaar voor eigen le ven kopte hij de bal bij de eerste paal duikend binnen, na een afge meten corner van aanvoerder Broklmg. Nog geen twee minuten later was het SWSMC dat af mocht trap pen, omdat de wilskracht van VCS-captain Marco van Haaften beloond werd met een doelpunt van Maurice Keane. De fysiek sterke aanvoerder wurmde zich langs twee Schiedamse verdedi gers en legde het leer op de 'strop das' van Keane, die daar wel raad mee wist; 2-2. Francisco Grant zette de ploeg van oefenmeester Wim Meutstege op 2-3. Een van de spaarzame fraaie staaltjes voetbal resulteer de in de Schiedamse gelijkmaker. Kader Fares zette vanaf links voor, waarop de Lima koppend te- rug legde op de inkomende San tos, die het leer op schone wijze in de rechter bovenhoek plaatste. Pech liep als rode draad door de wedstrijd van Birim. Na zijn eigen doelpunt en een gele kaart in de ?9e minuut kreeg hij tot overmaat van ramp rood aan zijn broek. „Ik zie de lange pass over me heen gaan," legde de teleurgestelde Bi rim uit, „wil mee lopen en struikel RKwlKtnde aanval in het duel met Groene Ster. In eigen hal ging de hand balploeg met 23-30 onder Foto Peter Molken over mijn tegenstander. Dat de scheidsrechter vervolgens de bal op de stip legde vond ik onterecht, maar hij beslist nu eenmaal." Dat de elfmetertrap van Maurice Keane via de paal en het hoofd van SWSMC-goalie Bos in het doel belandde paste in het onge- luksseenario. Zo ook de 3-5 van Jeroen Peeters. Met veel gevoel nam hy een pass van achteruit aan, omspeelde Bos en schoof de bal eenvoudig tussen dé palen. „We hebben in de eerste helft nauwelyks normaal gevoetbald," merkte Haak na afloop op. „We moesten het vooral hebben van de individuele kwaliteiten, terwijl we als collectief ook veel kunnen brengen. Het is een koude dou che, maar het is beter dat we die nu krijgen dan later in het sei zoen." SWSMC-VCS 3-5 (1-0). 28 Marco Sas 1-0,1 4G Ozcan Bsnm Mod, 50 Edwin Berve- Jtng 2-1,52, Maunce Keane 2-2,59. Francis co Grant 2-3,72 Amilcar dos Santos 3-3,87 Maunce Keane 3-4,88 Jeroen Peeters 3-5. Bijzonderheden: Gee! en rood voor Ozcan Binm van SWSMCen geel voor Klaas Pol derman van VCS. SWSMC: Bos, Eersteling, Zoetmulder, - BrokLtng, Birim, Berveling, Bozkurt, De Li ma, Sas <57. Fares), Gaüna de Sousa, Dos Santos. VCS: Kamps, Polderman, Da Cruz, van Haaften (79 Atalay), de Regt, van Oostrom, Izemrane, Keane, Grant, Peeters, Ramtal- hastng SWSMC-in- va Ier Kader Fares (ruim mer 14) op weg naar het doel van VCS. Op ei gen veld gin gen de Schiedam mers met 3- 5 onderuit. Foto Peter Mol Schiedam De mannen van De Korenbeurs deden in het dubbelprogramma goede zaken. Zaterdag wonnen de Schiedamse tafeltennissers met 7-3 van koploper Kluis, tegen de reserves van Pecos werd een 6-4 zege behaald. De grote man van was Paul van de Leur. Hij won in beide wedstrijden zijn drie partijen De vrou wen van De Korenbeurs verging het heel wat minder, al was het 5-5 gelijke spel zaterdag legen Swift Deven ter wel verdienstelijk. Een dag later was het bezoeken de Furst Kantoorservice echter veel te sterk voor de Schiedamsen: 1-9. Door Sander Sonnemans Vlaardingen Wil Plugge, oefen- meester van de handballers van WIK, moet de competitiestart heel anders voorgesteld hebben. De eerstedivisionist bleef na het duel met Groene Ster met lege handen achter na een 23-30 nederlaag. Voor het treffen had Plugge nog veel fiducie in een goede afloop. „Op papier moeten we deze ploeg kunnen pakken. Ik weet natuur lijk niet in hoeverre deze formatie zich versterkt heeft, maar we heb ben er alle vertrouwen in," aldus Plugge. Vanaf het eerste fluitsignaal lie pen de Vlaardingers in de West- wijkhal achter de opponent aan. Groene Ster was duidelijk beter by de les en liet nagenoeg geen mogelijkheid onbenut. Telkens als de Vlaardingers het verschil terug wisten te brengen naar vier doelpunten verschil, gaf de tegen stander weer gas. De ruststand was 10-13 voor de be zoekers en ook na de rust bleef Groene Ster aan het bewind. Plugge, geplaagd door blessure leed, bracht oudgediende Ger Prins in een poging om de wed strijd te doen kantelen. Het kanon van RKWIK was aanvankelijk ge stopt. maar was vanwege de per sonele problemen bereid zijn ma ten uit de brand te helpen. Prins scoorde er lustig op los, maar de Vlaardingse fotmatie kwam nooit meer langszij. In de slotfase ging de formatie 'va banque' spelen, maar in plaats van dichterbij te komen liep de voorsprong alleen maar op. Wil Plugge was na afloop teleur gesteld, doch zeker niet knock out. „Natuurlijk is het verliezen van een eerste competitiewed strijd een bittere pil. Het verschil was ook niet zo groot. In de laatste minuten liep de score natuurlijk nog op, maar dat is omdat we alles op alles hebben gezet. Ik verwijt mijn ploeg een gebrek aan fana tisme. Groene Ster was veel fana tieker en functioneerde veel meer als team. Wij speelden veel meer onze eigen, persoonlijke wed strijd." Blessures De oefenmeesler kon dat echter wel verklaren. „We hebben een aantal blessures bij jongens als Ruud Sinnige en Jos Klepke. Dat is lastig. Ik hoop dat we die jon gens er weer heel snel bij hebben. Daarnaast ontbeert deze ploeg een leider. Niemand voelt zich ge roepen om de ploeg op sleeptouw te nemen. Ze zijn nog teveel met de eigen prestatie bezig. We wa ren er nog niet klaar voor, rnaar WIK komt wel weer terug. Bij vla gen hebben we best aardig hand bal laten zien," aldus Plugge. RKWIk speelde in de volgende formatie: Ger Prins, Ron Bergen, Jos Klepke, Ruud Sinnige, Michel Mooij, William Vader, Wouter Westhuis, Edwin Roobol, Edwin van Gils, Gabi Luyten, André Olsthoom en Martijn Verbeek. Overvleugeld Van de Voort/Quintus-DWS (m) 31-8. De mannen van DWS wer den volledig overvleugeld door de Westlanders. Trainer Ferki Nici had er geen woorden voor. „We hebben rampzalig gespeeld. Onze tegenstander was veel beter. In een kleine zaal met veel toeschou wers werden we weggespeeld. Quintus is absoluut de sterkste ploeg in de eerste divisie. Zij heb ben een bijzonder goede keeper en zijn erg sterk. Wij hebben te vroeg opgegeven maar zie het maar als een leerschool. We gaan van de week analyseren wat er al lemaal fout is gegaan en dan ho pen we er van te leren," aldus de teleurgestelde Nici. Cuypers/BFC-Ventura (v) 13-17. De handbalsters van Ventura slaagden er in Geleen in zich BFC van het lijf te houden. Niet dat de ploeg goed speelde, maar door nervositeit verliep de seizoensou verture nu eenmaal wat romme lig. De ploeg kwam met 4-0 voor, zag vervolgens de thuisploeg tot 6-5 terugkomen, maar kwam niet echt meer in gevaar, mede door een uitstekend keepende Ilse Aerts, afgelopen zomer overgeko men van Aalsmeer 2. Door Bas van den Berg Schiedam Als het om het Viaar- dings kampioenschap of de Super Cup gaat, is VFC bij de les. Tegen DRGS, dat op revanche uit was voor de dramatische 6-1 nederlaag tegen MSV7I vorige week, werd het volledig afgetroefd. De 4-1 ne derlaag liet aan duidelijkheid niets te wensen over. De Vlaardin gers hadden met combinatiespel geen "antwoord op het fanatisme waarmee DRGS streed. In hoog tempo ontrafelden de spitsen Ro gier Molenaar en Marco Verspuy keer op keer de trage verdediging van VFC. Dat leidde tot zoveel persoonlijke fouten, dat de over winning meer dan verdiend was. DRGS-Trainer Randell Mauricio had na afloop alle reden tot la chen. „Eindelijk heeft de ploeg naar me geluisterd. Vorige week misten we tegen MSV71 karakter en daar is afgelopen week over ge sproken. Hoog tempo en veel pressie waren de sleutelwoorden om DRGS op eigen veld weer in beweging te krijgen. Dat lukte al lemaal prima, ook al was het even benauwd toen bij een 2-1 voor sprong VFC een strafschop kreeg. Maar gelukkig reageerde doel man Piet Scheffers uitstekend." Hoewel VFC meer voetballend vermogen in huis had, hanteerde DRGS de juiste wapens. Met lan ge trappen werden de twee aan vallers aan het werk gezet en dat leidde al gauw tot succes. Rob Robbemond verspeelde de bal aan Rogier Molenaar, die eerst doelman Remco Bosveld om speelde om vervolgens de bal in het lege doel te plaatsen: 1-0. VFC zette daar een serie aanval len tegenover die door het cen trum geen 'chyn van kans had den. „Ik heb de spelers nog zo ge waarschuwd ook de zykanten te benutten," reageerde trainer Eric Teunissen. „Wat ik nu zag waren korte combinaties in het centrum waar de verdedigers van DRGS goed tussen zaten. Pas na rust kwamen we aan de zykanten tot de achterlyn, maar toen was het leed al geschied." Doelman Remco Bosveld van VFC leidde halverwege de neder laag in. Hij beoordeelde een als voorzet bedoelde pass van Rogier Molenaar vanaf de cornervlag ver keerd. Dat had tot gevolg dat de bal over zijn hoofd in doel vloog: 2-0. Dat twee minuten voor rust Ton Koevermans de spanning te rugbracht, door uit een scrimma ge 2-1 te scoren, gaf de VFC-bur- ger weer moed. Een strafschop van Bert van Saus had daarna een heel andere wen ding aan de derby kunnen geven. Laatste man Henny van Dam van DRGS raakte de bal met zijn hand, waarop scheidsrechter Bur ger resoluut reageerde en een strafschop gaf. Van Dam protes teerde echter zo hevig, dat voor al le zekerheid ook de grensrechter nog werd geraadpleegd. Door dit oponthoud raakte Bert van Saus van VFC blijkbaar zo van streek, dat hij vanaf elf meter de bal par does in de handen van Piet Schef fers plaatste. Met verdediger Bert van Saus in de aanval nam VFC daarna zoveel risico dat een grote nederlaag in het verschiet lag. Nadat eerst Marco Verspuy de lat had beroerd, counterde hij kort daarna alleen op doelman Remco Bosveld af. De VFC-doelman liet zich makkelijk uitspelen, maar zag tot zijn grote opluchting dat de bal naast ging. VFC stapelde in de verdediging fout op fout en dat leidde in de 75e minuut de definitieve nederlaag in. Rogier Molenaar kon op rechts ongehinderd doorgaan en liet vanaf de achterlyn een voorzet los op het hoofd van Marco Verspuy: 3-1. Eén minuut voor tijd was de VFC-verdediging in geen velden of wegen te zien toen Marco Ver spuy de bal aannam. De fanatieke aanvaller nam er rustig de tijd voor en plaatste de bal keurig over de VFC-doelman heen: 4-1. DRGS-VFC4-K2-D.25. Rogier Molenaar i- 0,35 Rogier Molenaar 2-0.43. Ton Koever mans 2-1,70 Marco Verspuy 3-1.89. Marco Verspuy 4-1. Bijzonderheden: Mauo Mos- so, Baptisms Manuel Lima, Rogier Mole naar en MarroVersp'iy (allen DRGS) kre gen geei. Bij "vrC uep Berry van Rij tegen een gele kaart aan DRGS: Scheffers, Mosso, Van Dam, Nasci- mento, Lecker. Lima, Ed Molenaar, Kap- tem, Marco Verspuy, Somahardjo, Rogier Molenaar. VFC: Bosveld, Robbemond, Dumont, Van Saus. Koevermans, Bakker (30 Navaro), Bos (75 Van Perms), Van Rij; Van Mil, Raeijmaekers, Groen Schi edamUrsus is het seizoen begonnen met een ne derlaag. De ploeg van trainer Jaap van der Nol speelde gisteren tegen stadgenoot Excelsior'20, als gevolg van twee afgelastingen, pas de eerste competitiewedstrijd en ging op 'eigen terrein' met 3-2 onderuit. Bij de rust was het a) 0-1 voor de Thuriedeploeg. Aan de openingstreffer van Johan Hammerstein kleef de volgens 'tout' Ursus een buitenspelluchtje, ondanks het vlagsignaal van de grensrechter keurde de vrouwe lijke scheidsrechter A Nossent het doelpunt toch goed. Excelsior'20 maakte op sportpark Kethel in deel één de dienst uit, maar in de tweede episode kon Ursus toch nog wat terug doen. Vyf minuten na de thee zorgde Marco Herben met een vrye trap én de hulp van doel man Patrick Marrevee voor de gelijkmaker. Hoewel het duel het aanzien nauwelijks waard was, vielen er diep in de tweede helft, nadat doelman Riear- do Gokke Exceisior'20-spits Danny Koevermans van scoren had afgehouden, nog drie treffers te aanschou wen. Eerst schoof 'Koef zelf een strafschop tegen de touwen nadat zijn buiteling met een 'pingel' wel erg zwaar beloond was. Kort voor tijd maakte Hammer stein er zelfs nog 1-3 van. Ursus-aanvoerder Marco Her ben pegelde nadien nog de 2-3 in het Excelsior'20-doel, maar die treffer kwam de laat om nog de gelijkmakente forceren. r Ursus-trainer Jaap van der Nol was na afloop niet te spreken over de scheidsrechter. „Jammer dat de bond naar zo'n partij een dame stuurt," reageerde hij na af loop ontstemd. „Dat is ons toch wel opgebroken. Om te beginnen komen we achter door een buitenspeldoel- punt en verder veroorzaakte dat vrouwtje eigenlijk al leen maar irritaties in het veld. Ze was het spoor bijster Het is dat beide ploegen bleven voetballen en het kop- pie er bij hielden, anders was de wedstrijd misschien nog wel uit de hand gelopen." Fortuna-Germinal 3-1 (2-0). Voor het eerst dit seizoen startte Mark 't Hoog bij Fortuna in de basis, en hij stel de trainer Hans Schop niet teleur. Hy bracht de "Vlaar dingers aan de leiding en verdubbelde de marge vanaf de strafschopstip nadat John van de Belt tegen het gras was gewerkt. Na de rust doelpuntte ook Erik Schröder met een kalktrap (Ronald Nelemans onderuit gehaald). De 3-1 werd gescoord door Germinal-speler Edwin Bu- ter RKWIK-MSV711-1 (1-0Ramon de Rond opende in de achtste minuut met het hoofd de score. De gelijkma ker werd een kwartier voor tijd door Tim Kolmus vanaf 'randje zestien' uit stand in het doel gedeponeerd. De Maassluizers claimden in deel één nog een strafschop, maar de arbiter wilde daar niets van weten. De RKWIK- 'ers Pascal Vermeulen, Mike Sam-Sin en Ramond de Rond en de MS Vers Michael Heren en Paul Eerhart liepen tegen geel aan. Aeolus-Hermes DVS 2-5 (1-1Gokhan Cayir opende de score voor Hermes DVS, maar als gevolg van balverlies op eigen helft van Dennis Dekker, kwam de thuisploeg op gelijke hoogte.Trainer Hans de Rover nam geen hal ve maatregelen en liet Dekker de tweede helft in de kleedkamer achter. Na de thee bracht Paul Wamaar Hermes DVS weer aan de leiding en bouwden René Grimmius (1-3), Ron Timp-' - (14; strafschop) en Roy Bronsgeest (2-5) de marge der uit. Drie Aeolus-spe- iers kregen geel, evenals Timmers en Roy Roelofs van Hermes DVS. Reewijk-Spirit (v) 0-1 (0-0), De vrouwen van Spirit blek ten hun tweede zege op rij. Florence Smits benutte één van d e vele strafcomers. - Krimpen-Spirit (m) 1-2 (0-1). Spirit versloeg Krimpen door twee doelpunten in de slotminuten. Sander Dingen- outs scoorde in het rustsïgnaal. Jeroen van de Berg schonk Spint in de laatste minuten van de wedstrijd de overwinning met een fraaie tip-in. Goud a-Pollux (m) 2-6. Pollux bevestigde zyn status als fa voriet voor de titel. Benno Hoftijzer scoorde twee keer, Jom Kalden, Rafael van de Ven, Robert-Jan Baars en Gijs Simons maakten de overige treffers Forcial-Pollux (v) 0-5, Patty van de Kooy had een sterke middag en scoorde dne keer. Babette Wattez en Linda van de Velden voegden er nog twee aan toe. Asvion (m>- Rapidity 34 (0-0), Frenk Hortensius miste vroeg m de wedstnjd een strafbal tegen mede-koploper Rapidity. Na rust hep Rapidity razendsnel uit naar een 0- 3 voorsprong. Toen ging het bij Asvion plots draaien en kwam de ploeg terug. Invaller Michiel Hoynk van Papen- drecht scoorde twee keer, waarna Remco van Staveren 3- 3 maakte. Twee gele kaarten en de 34 in de slotfase ver ziekten uiteindelijk toch nog de middag van Asvion. Asvion (v)-Leidse Studenten 2-0. Doelpunten van Susan Wester en Diewke Prms en goed spel in de tweede helft brachten het jonge Asvion de verdiende overwinning Evergreen (m)-VCL 5-1. Evergreen deed goede zaken in de vierde klasse door VOL met 5-1 te verslaan. Jasper Slier en Sander Jongeneel scoorden twee keer. Erik Al- blas bepaalde de score op vijf. De sporthal Margriet bestaat uit 2 sporthallen Deze hallen zijn geschikt voor alle binnensporten Voor het komende indoor sportseizoen zijn er In de sporthal Margriet en sporthal Groenoord nog uren/dagen vrij. VANWEGE ANNULERINGEN MET NAME OP EEN AANTAL ZATERDAGEN. II kunt snel (tijdens kantooruren) telefonisch reserveren op nummer 246 55 08. Bemeente Schiedam Dienst Sport en Recreatie Nieuwe Damlaan 5 3119 KA Schiedam Telefoon (OIO) 246 55 08 Fax (OIO) 47014 22

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7