17 n Ansichtkaarten als protest tegen de verloedering I 'Toen ik vijftien was9 verzamelden we bij iemand thuis' ri| jgenda Furieade biedt traditionele programma Sim? m Beste Jan," Paranormale manifestatie Film over Broekpolder r«RsösF~ Stadswandeling Dierendagtocht Gravin Aleida-school viert vijfde verjaardag Finalisten muziekweek verzorgen lunchconcert Rotterdams Dagblad Woensdag 30 september 1998 iff liffjp Dat is nou pech, beste Jan (iemand die te pas en te onpas op de televi sie en in de bladen opduikt, mag ik toch wel tutoyeren, hè?). Wil je een winkel openen in de Korenbeurs te Schiedam, beginnen de om wonenden te zeuren over de parkeeroverlast. Krijgt dat gebouw ein delijk eens de hoognodige upgrading, haalt Schiedam eindelijk eens een beetje kwaliteit binnen de stadsgrenzen, ligt een stelletje notoire autopestertjes dwars. Nou, ik weet het goed gemaakt: je komt gewoon naar Vlaardingen. Ook wij kunnen best een kwaliteitswinkel gebruiken. Want sinds Leski aan de Hoogstraat is gesloten, is het armoe troef ap meubelge- bied in Vlaardingen. Ok, we hebben Sanders Meubelstad en een heu se meubelboulevard, maar watje daar kunt kopen, kan in de verste verte de concurrentie niet aan met jouw design-spulletjes. Een pand heb ik ook al voor je in gedachten: het Hollancüagebouw. Het heeft dezelfde grandeur als de Korenbeurs en het wordt evenals zijn Schiedamse zusje met dezelfde moeite in stand gehouden door de gemeente. Het heeft ook een glazen dak, een fraaie vide met om loop en een mooie houten trap naar de eerste verdieping. Echt een gebouw waarin jouw meubeltjes en stofjes zullen schitteren. En ik verzeker je: parkeerproblemen hebben we niet-in Vlaardingen, Vroeger hadden we namelijk een wethouder, die in zijn jorige jaren te veel met zijn Dihky Toys heeft gespeeld. Dus die man wilde overal parkeergarages bouwen en bet is hem nog gelukt ook. Zijn jongens droom is al bijna uitgekomen: twee van de drie geplande par keergarages zijn in bedrijf en de derde is in aan bouw. Maar voor garages heb je auto's nodig; dat was-tie even vergeten. Die dingen staan regelmatig leeg, dus lijkt het mij een prima idee wanneer jij hier neerstrijkt. Hoe meer auto's er naar Vlaardingen komen, hoe beter. Zijn we eindelijk eens de verma ledijde tekorten op die garages kwijt en schiet er misschien eindelijk eens wat geld over om, zoals de socialisten"dat vroeger noemden, 'leuke dingen voor de gewone mensen'te doen. Dus, beste Jan, vergeet je Schiedam-avontuur en kom naar Vlaardingen. Schelvispekel is trouwens veel lekkerder dan Ketel 1. DICK VAN DER LUGT Open brief aan binnenhuisarchitect en bekende Ne derlander Jan des Bouvrie.' Vlaardingen Paragnosten, handlijnkundigen, auratekenaars, psy- chometristen, kaartleggers, numerologen en Reiki masters. Ze zullen er allemaal zijn op de Paranorma le Manifestatie die op zondag 4 oktober in wijkcen trum De Telder wordt gehouden. Tevens zijn er tus sen 10,00 en 17.00 uur verkoopkramen waar alles op het gebied van New Age en minerale te koop is. De entree bedraagt vijf gulden. Er wordt een bijdrage van 30 gulden per consult gevraagd. Door Jos van Nierop Maassluis „Kijk! De wiet komt gelijk te voorschijn als ze weg zijn." Aan de Albert Schweitzer- dreef in Maassluis staan jongens van een jaar of zeventien wat te dollen, tegen elkaar te schreeu wen. Ze hebben zojuist bezoek ge had van een peloton van zeker vijftien fietsers. De burgemees ter, wethouders, raadsleden, amb tenaren en politieagenten brach ten gisteravond een aangekon digd bezoek aan de jongeren ont moetingsplekken (JOP's) in de Steendijkpolder. Bij de JOP aan de Sehweitzer- dreef, een keet met een leren bank erin, is de prullenbak open gereten en gedeeltelijk zwart. „Die stond er pas een maand," reageert één van de jongens. „Ja, dat vond de burge meester niet zo leuk," lacht hij. Ook om de gesloopte basketbal- paai -ze willen graag een nieu we- moeten de jongens lachen. In aanwezigheid van de bezoe kers op de fiets deden ze zich blijkbaar heel anders voor. Wet houder Frank Koen: „Ik vond het positieve jongens waar je goed mee kon praten." En, verbaasd: „Eén zat er in zes atheneum." Sporthal Politieagent Koos van Hoistein herkent de tweeslachtigheid. Ook als het over de jongeren gaat die rondhangen bij het parkeerter rein van de Wethouder Smithal. „Ze geven zich niet bloot, alleen ais je ze apart neemt krijg je een eerlijk antwoord." De groep bij de sporthal bezorgt, vertelt Van Hoi stein, de meeste overlast. „We noemen ze de Westeindejeugd. meestal tien tot vijftien jongens en meiden. Met auto's met harde muziek aan; mensen vinden dat niet prettig." In het weekeinde doet de plek dienst als verzamel punt waar het voor en na het stap pen druk is. Buiten de geluids overlast zijn het dan de scherven van bierflesjes en de sporen van vernielde antennes en buitenlam pen die de politie hoofdbrekens bezorgt. Harde muziek? Eén van de aanwezige jongens geeft aan dat hij het nogal vindt meevallen met de overlast. „Harde muziek? Tegenwoor dig zeggen we dat ze het een beetje zachter moeten doen." Het harde praten vindt bij daarnaast vrij logisch. „Wat wil je met zoveel mensen, je gaat alle maal boven elkaar uitpraten. En de glasscherven? Dat is minder geworden," verzekert hij met de hand op het hart. Container Ongeveer een jaar geleden was de door omwonenden ervaren over last voor de gemeente reden de JOP - die in de vorm van een bus hokje tegen de Smithat stond - te verwijderen. Ter vervanging werd de jongeren een andere JOP aan geboden. Een container die langs het fietspad achter de tennisba nen werd geplaatst. De plek bleek niet in de smaak te vallen en wordt dus nauwelijks gebruikt. Ook de stoet fletsere trof gisteren geen jongelui in de container. Zij die er eigenlijk naar toe zouden moeten gaan, verblijven immers nog steeds in de buurt van de sporthal. „Hier komen we toch steeds terug, het is het middel punt. Bij de container stinkt het en je kunt je auto er niet kwijt." Burgemeester Sterkenburg-Ver- sluis beaamt dat het initiatief met de container niet gelukt is. Toch vindt ze het bezoeken van de jeugd in de Steendijkpolder geen zinloze actie. „Nut heeft het altijd, je moet met elkaar in gesprek blij ven. Wel moet je eerlijk tegen ze zijn, want er zijn veel klachten over deze groep. We proberen af spraken met hen te maken, bij voorbeeld dat men niet mag drin ken." Elkaar ontmoeten in een café, waar wel kan worden gedronken, doen ze niet. Daar moeten ze beta len, verklaart politieagent Van Hoistein. „En een wijkgebouw dat werkt niet. Nee, toen ik vijftien was verzamelden we bij iemand thuis. M'n moeder, die uit een groot gezin kwam, vond dat ook hartstikke leuk." W. Komaat heeft vlak na de Tweede Wereldoorlog met zijn filmcamera een aantal bijzondere stukjes Vlaardingen vastgelegd. Bijvoorbeeld de Broekweg, toen nog een idyllisch weggetje was met een aantal eeuwenoude boerderijen. Landschap dat inmiddels is verdwenen onder zes meter Rotterdams havenslib. Maar ook beelden vanaf de toren van de winkels op de Hoogstraat, de voormalige boerderij op de hoek van de Markt en de Maassluissedijk, het zogenoem de 'Gat in de Markt' waarvoor na tientallen jaren nu een haalbaar plan in de maak is. De film, met nog tal van andere, oude plaatjes van Vlaardingen, is zaterdag en zondag te zien in het Streekmuseum Jan Anderson, dat beide dagen van 14.00 tot 18.00 uur is geopend. Dat is meteen ook de laatste kans om de expositie over de kroning van Wil- helmina in 1898 te zien. Na hetweekeinde wordt deze expositie afgebroken. Het streekmuseum is te vinden aan de Kethelweg in Vlaardinger-Ambacht. Woensdag30 september SCHIEDAM Dc Oost. Handwerken welfare. 14.00- lo.OOu.Dc de Woudhoek. Koersbal. 19.30- 2130u Theater a.d. Sehïe. Heerlijk duurt het langst met Paul de Leeuw, Jaspenna de Jonge a2015u. WooncentrumThuriede. Optreden Amsterdams Koor, 14.0C VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Intermezzo met Aap Noot Mies', 20.00u HOEK VAN HOLLAND De Hoekstee. Film 'George uit de Jungle', 14.00u ROTTERDAM Afioy' 20 00 R'vercïance The snow. Rotter damse Schouwburg Ki z 20 30Première De Rotterdamse Dansgroep Hal 4Jr,fo:www.hal- 4.nl Digital Playground. Dodorama 15.00Re- cyclopedia. Luxor Theater 15 00 en 19.30 Annie, de musical. Donderdag 1 oktober SCHIEDAM Filmhuis. Hana-bi. 21.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Jos Bnnk in Sassafras. 20.00u. Dienstencent rumSoenda. Dagvan Ouderen. lO.OOu. Jongerencentrum Euro pe. Aanvang cursus zelfverdediging voor meis jes van 10-14 jaar, 18.3O-19.30u. ROTTERDAM Ahoy' 20 .OORmerdance. Theshow. Lantaren/ Venster 20.30Theatre Provincial Dances uit Jekatennaburg, Rusland. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 Scapmo Ballet Rot terdam. KI.Z. 20.30 De Rotterdamse Dans groep. Lantaren/Venster Erotiek en dood. Ja panse filmweek rond ongeremdednften. Hal 4 info: www.hal4.nl D'gital Playground, de Doe len Gr.z. 20.15 Beroemde opera's. De Vlerk 21.30 Delinquent Habits (USA), Dodorama 15.00 RecyclopediaSt laurenske rk 12.45 Middagpauzeconcert. Baroeg 20.00 le dag aanval op Guiness Wereldrecord Drur -men. Luxor Theater 19.30 Annie, de musical. Nigftttown Theatercafé 20.00 Night of CO- medy. Bibliotheektheater 20.30 Nijinski dagboeken. Schellinks 19.00 Zzep. Lanta ren/Venster 21.00 De Moed. Theater Zuidplein Gri 20.15 Richard Gaiiiano, K1.Z. 20.30 Ene Koller. Educatieve Tuinen Hoogvliet 12.30-15.30 Oogstfeest. Erasmus Uni versiteit zl LS-97 16.00-17.15 Westerse fi losofie Oosterse mystiek. De ondraaglijke lichtheid van het bestaan. Met dr. Henk Oosterling, filo«">of EUR.NetlonaalSchoe *?- sa um Junior Museum I k. Van do.24 t/m wo.3Q sept De laatste stadswandeling 'Vlaardingen by night' van dit seizoen vindt vrijdagavond plaats. De gidsen iiemen de wandelaars mee langs de mooiste stukjes van Vlaardingen die dit keer ook nogeens feeëriek verlichtzijn. Tijdens de pauze in het muziekmuseum van Ton Stolk vertelt Eva Timmermans enkele Vlaardingse sagen en legenden. De wandeling wordt afgesloten met het beklimmen van de toren van de kerk. De wandeling start om 19.15 uur bij de WV aan de Mark* en meedoen kost een rijksdaalder. De fletstoerclub Rijmond houdt zondag 4 oktober een fietstocht: De Dierendagtocht. De tocht heeft een lengte van 100 kilometer, en slingert zich door Hol lands Groene Hart. Ervaren fietsers zullen de tocht begeleiden. Zij zorgen ervoor dat de snelheid niet ho ger komt te liggen dan 25 kilometer per uur. Om 10.00 uur start de tocht bij de Wielerbaan Schiedam in Sportpark Harga. De deelnemers worden om on geveer 14.30 uur terugverwacht. De kosten van deel name bedragen zes gulden. Er kan alleen worden meegedaan door bezitters van een trim- of racefiets. Inlichtingen te verkrijgen bij Bert de Mik, tel. 010- 5919230 of Bert Ro> h.ng, tel. 010-4645992. Vanaf morgen tot en met 9 oktober vieren de kinde ren, ouders en leerkrachten van de basisschool Gra vin Aleida in Schiedam de vijfde verjaardag van de school. Donderdagavond 1 oktober wordt er een mul ticulturele avond gehouden ten bate van Foster Pa rents. Woensdag 7 oktober om 10.30 uur op het Stad- serf bieden de kinderen een kinderkunsteollectie aan de gemeente Schiedam aan, voor ie multifunc tionele ruimte die de Aleidazaal gaat heten. podium van Theater Schuurkcrk is zondagmid dag gevuld met de finalisten van de Maasslutse mu ziekweek 1998. De toekomstige crème de la crème van de Nederlandse muziek vertolkt onder meer wer ken van Paganini, Mozart, Strauss en Chopin. Het concert begint om 14.00 uur, toegang 15 gulden. Redactie Waterweg: Edwin Cornelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Judith van Klaveren, Serrtinavan der Meer, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 'liUHilliiiiiiiii I| lij, 11| Schiedam u is die zelfingenomenheid van de Schiedamse politici die net echtpaar De Haard vaak zo irriteert. Daarom bedenken Puck en Harry regelmatig een ludieke actie om de bestuurders van de stad 'die altijd zo hoog van de toren bla zen' eventjes er weer op attent te maken dat er nog altijd Schiedammers zijn die dat met een grof korreltje zout nemen. De alternatieve serie ansichtkaar ten 'Groeten uit Schiedam' is zo'n actie. De acht kaarten hangen te bungelen aan een koortje in de etalage van hun sigarenwinkeltje, op de hoek van de Lange Kerk straat en de Kreupelstraat. De kaarten laten bijna allemaal zeer verwaarloosde en verpauperde stukjes van hun geliefde stad zien. „We willen een tegenwicht bieden, tegen al die overdreven positieve verhalen over foeris- tisch Schiedam," licht Hany toe. Het historisch karakter van de binnenstad zou volgens de ge meente de steeds meer toeristen naar Schiedam trekken. „Nou dat is alleen maar voor de molens en het oude havengebied. Dat zijn de enige stukjes die er mooi onde*- houden bij liggen. De rest van d? oude binnenstad laat de gemeen te volledig verloederen. En dat Ia- ten we met deze kaarten zien," vertelt de sigarenboer verder. Het echtpaar doet elke dag een kaartje bij het Stadserf door de brievenbus. Ze zijn allemaal ge adresseerd aan het college van burgemeester en wethouders, zo dat ook alle raadsleden ze onder ogen krijgen. „Want dit is net zo goed Schiedam," merkt Puck op als ze de kaarten te voorschijn haalt en op de toonbank van de winkel legt. Als ze opkijkt, de eta lage uit, dan ziet ze direct aan de overkant van het Hema-plein het Stadserf liggen. Ook het prestigi euze gebouw, waarin het stad huis, bibliotheek, archief en het theater zijn verenigd, ligt bij het echtpaar gevoelig. Omdat het schril afsteek bij de rest van de stad, vinden zij. Harry: „Nu gaan ze eindelijk de winkelstraat opknappen wordt er geroepen. Maar ze gaan snkel de Hoogstraat, de Broersvest en het Broersveld herbestraten. Aan de panden wordt niks gedaan. Ja, ze zeggen dat ze de winkeliers sti muleren om de gevels en de puien op te knappen." Daarna een veel zeggende stilte, hij moet eerst maar eens zien wat er allemaal van terecht komt. Goed voorbeeld De kaarter /aten onder meer een oud pakhuis aan de Nieuwe Ha ven zien. Het staat ingeklemd tus sen het benzinestation en de ro tonde, vlakbij de molen De Drie Koombloemen. Volgens Harry is dit nou een goed voorbeeld dat er veel aandacht wordt besteed aan de molens. „Wat heel belangrijk is. Alleen wordt de omgeving ver geten." Zo zijn er ook een twee panden aan de historische Korte Haven gefotografeerd voor de ansicht kaarten, De panden staan tegen over de Korenbeurs. In het kleine pand, met de scheefhangende markies, heeft vroeger een jazz club gezeten. Met dit unieke stuk je Schiedam wordt niks gedaan. Net als de oude stomerij Edel weiss, die ook in de buurt van de beurs ligt. „Terwijl straks Jan des Bouvrie in de Korenbeurs trekt en de omge ving er net zo goed uit moet ko men te zien. De rest moet toch ook een beetje leuk zijn om er te kun nen wandelen en te vertoeven? Toch?" ROTTERDAM Cinerama 1: 'Saw§ Pnvate Ryan' (16) dag.1.-16.30- 20.30. CinJ2; 'Crty 01 Angels' (12) dag.18.30-21,30, Ja.vr- .ma.di.ook 12.45-15.45. Cfn.3: Titanic' (12) dag.12,15- 16.15- 20.15, wo.met 20.15. Cin.4: 'Siberia' (16) dag.13- 21.45. Wag the Dog* (al) dag. 15.30-18.45. Cln.5: TheX-fites' (12) dag.15,15-18.15-21.15, do. vr. ma. d i.oo k 12.15. Imax Theater: 'Amazon' (al) dag. (beh.za.a>.) 13-15, za.zo.alleen 15. 'Everest' (al) dag. 14-16- 20.15. 'Saving Pnvate Ryan' (16) dag. 17-21.15. Titanic' (12) 2a .zo. 3 Ven.l: 'Conté d'atitomne' (16) dag.19.30. 'Hamam.iibagnoTuico' (16) dag.(öeh.ma.) 22. vr.ook 15. Sneak Preview, ma.22. Ven.2: "The Kingdom'do.vr.23, 19,30. 'MaxHa- veiaafzo.ma. 19 30. 'Alstwee drup pels water' üi.wo.19.30. 'La Cruz' di- .wo. 21.30. 'Heavy* (16) vr.15.30. Ven.3: 'GadjoDilo'(16)dag.20-22,vr.ookl5.Ven4: 'Manus et Jeanette' (26) dag.19.30, vr.ook 15. The Idiots' (16) dag.21.45. Lum.l: Wild things' (16) dag. 13.15-16- 18,45-21.30. Lum. 2: 'Hope Floats* (al) dag.12.45-15.30-18.15-21. Lum, 3: 'Spe cies IC (16) dag. 18.30-21.15. Lum. 4: 'De Pijnbank' (12) dag.18.30, do,vr.ma.di.cok 15.45. 'lethal Weapon 4' (16) dag. 21.15.do- .vr.ma.di.ookl3. Pathé: 'Kundun' (16) dag. 11,50-14/ h 18.15-21.10. 'Mafia!(al) dag. 16.40-19- 21.20, di .niet21.20,do.vr.ma.di.ookli.40- 14.20. 'Saving Pnvate Ryan' (16) dag.11.40- 15.30-20. The Avengers' (12) dag. 11.10- 17.30-19.40-21.50, do.vr.ma.dt.oakl3.15- 15.20. 'Lethal Weapon 4' (16) dag. 11.50- 15.20-1810-21. "Six days, seven nights' (al) dag.11.30-14.10-16.35 19-21.40. 'Arma geddon' (12) dag. 17.30-20.5.., do.vr.ma- di. ook 11-14.10. Snsak preview: 'Een kilo drumsticks graag1 (al) di.21.20. Nachtvocrstellingen: Lurtvl: Wild things' (16) vr.za.00.30. Lum.2: 'Armageddon' (16) vr.23. 00.15. Lum.3: 'Specie» ii' (16) vr- .za.00.30. lum.4; 'Lethal Weapon' (16) vr- .za.00 15. Kindermatinees: Cln.2: 'Jacht op de klein tjes' za.20.wo. 13 30-16. Cln.5: 'De kleine 2eemeerrriin'2a.zo.wo.l3.Lum.3:'AirBud'za- .zo.wo. l3-i5.30.Lum.4: 'De fóemezeemeer- min' za zo.wo.13-15. Pathé'Het magische zwaard'za.zo.wo.13.15-15.30. 'Jacht op de kleintjes' 2a.20.w0.11-13.10-15.20. 'Pauiie de eigenwijze papegaai' za.zo.wo. 11.40- 14.20. Maassluis Oude tijden herle ven, zo kondigt het programma van de negentiende editie van de Furieade in Maassluis aan. Met andere woorden: veel terugkeren de, inmiddels tot traditie verwor den onderdelen tijdens ut jaar lijkse stadspromotiefeesv. De af trap is vrijdagavond, wanneer het stoom-sieepschip De Furie om cir ca 18.30 uur de haven binnen vaart. Het Shantykoor Die Maze Sanghers is aan boord om het pu bliek op de Stadhuiskade toe te zingen. Samen met burgemeester J. Ster- kenburg verricht voorzitter J. Groot van de Stichting Maassluis Maritiem vervolgens de officiële openingshandeling, waarna de ei genlijke festiviteiten kunnen be ginnen. Net als voorgaande jaren wil de organisatie een feeerieke sfeer creeren in het oude stads centrum. Bewoners van de bin nenstad, evenals eigenaren en ge bruikers van kantoren en restau rants, is wederom gevraagd hun panden op Iud. v\jze te ver lichten. Tussen 1 uü en 20.30 uur worden de deelnemers beoor deeld; om 21.00 uur wordt de win naar bekend gemaakt. De prijs bestaat uit een rondvaart met de draagvleugelboot Flying Dutch man. Net als vorig jaar streeft de orga nisatie naar een recordaantal deelnemers aan de lampionop tocht. Het vertrek is om 20.00 uur vanaf de Arthur van Sehendel- straat en volgt de gebruikelijke route. Ter afsluiting van de avond wordt om 23.00 uur het Furieade Skylight Vu1 '-nverk ontstoken. Zaterdag liggen vele tientallen schepen langs de kades afge meerd. Een aantal is te bezichti gen, zoals de 'Albatros' van Greenpeace, enkele vaartuigen van Rijkswaterstaat, het douane schip 'Zeevalk', vaartuigen van de politie en de 'Zeemeeuw' van het Maritiem Buitenmuseum Leuve- haven. De marine geeft - behalve zaterdag ook zondag - diverse de monstraties. Smit Internationale, die zoals gewoonlijk aanwezig is met enkele sleepboten, houdt wedstrijden met betrekking tot modellen die in heden en verle den dienst hebben gedaan. De culturele activiteiten spitsen zich met name toe op muziek. En kele bands en muziekkorpsen die de Furieade opluisteren zjjn, be halve Die Maeze Sanghers, Liora uit De Lier, de Jeugd-Rijnmond- band uit Schiedam, het Dordtse blaaskapel De Menveboertjes, de Maassluise big band The Harmo nie Masters, De Vrolijke Dauw trappers en The Singing Snails, eveneens uit Maassluis. Het Volendams Operakoor ver zorgt vrijdag een optreden in de Immanuèlkerk. Dit Furieade Pro motie Concert 1998 duurt van 20.15 tot 21.45 uur, toegangskaar ten kosten vijftien gulden en zijn onder meer verkrijgbaar in het stadhuis. Wie de Funeade op sportieve wij ze wil beleven, kan deelnemen aan de wandelmarsen. Wandel sportvereniging VTM biedt zowel een uitgekiend wisselend par cours ais een wandeling met in tensieve begeleiding. Afhankelijk van de gekozen afstand voert de tocht door het historische Maas sluis, langs de Vlieten en over de Zuidbuurt. De langste route doet zelfs de Vlaardingse Broekpolder aan. Specifieke informatie over afstanden, starttijden en kosten is verkrijgbaar bij Jan Post van VTM, telefoon 070-3633927 (tij dens kantooruren) of Wilma de Vries, 010-5910907. Uiteraard ontbreken de braderie en de kermis niet. Verder is er dit jaar opnieuw de mogelijkheid om de festiviteiten vanaf het water te beleven. Hiervoor zijn diverse cruises in het programma opgeno men, waaronder de Furieade ivluunlighl Cruise en de Waterweg Cruise. Informatie en reserverin gen kunnen worden gedaan op werkdagen via telefoonnummer 010-5911718 of 5931931. De sporthal Margriet bestaat uit 2 sporthalten dT Deze hallen zfln geschikt voor alle binnensporten He Voor het komende Indoor sportsekoen zijn er In de sporthal Margriet en sporthal Groenaord nog uren/dagen vrij. VANWEGE ANNULERINGEN MET NAME OP EEN AANTAL ZATERDAGEN. U kunt snel (tijdens kantooruren) telefonisch reserveren op —tt1 nummer 24S 55 08. Bemeaate Sc&fedam Dienst Sport en Recreatie leuwe Damfaan 5 JUS HA Schiedam Telefoon (OIO) 246 55 OS Fax (OIO) 47014 22

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5