15,i WD en CDA Maassluis willen tekort politie op landelijke agenda Vlaggetjesdag op 't Palet PvdA wil af van 'vergadermager' jaar flgenda Een aap op de hoek 'Rechter in levende lijve' Gloria Toonkunst viert tachtigste verjaardag Thema-avond over hoofdpijn Trompet leren spelen Schoolbuitenhuis Burgemeester vraagt begrip voor vertragingen 'De overheid geeft geld uit voor agenten, die er niet komen' Hafkamp: in december aanvalsplan tegen achterstanden bij bestemmingsplannen Rotterdams Dagblad Dinsdag 3 november 1998 André van Duin had een paard in de gang, ik krijg een aap op de hoek. Met een nieuwsbrief van de gemeente ben ik daarvan op de hoogte gesteld. Een aap op de hoek? Moet ik die elke ochtend een ba naan brengen en 's middags een zak nootjes? Nee» mijn aap wil lege flessen, oude kranten, GFT-afval en afgedragen textiel AAP staat voor Afval Apart Punt. Het bijzondere aan die aap is dat je 'm niet ziet, want alle troep verdwijnt onder de grond. Kan er niet gelijk een BVH (Beerput Voor Hondenstront) bij? Eindelijkismen er achter dat de containers die nu op straat staan 'niet zo fraai zijn'. Met de aap gaat het straatbeeld er op vooruit. Da's mooi. Er komt een inspraakavond voor mij en mijn medewijkbewoners, maar waarom is mij eigenlijk een raadsel, want nergens in de nieuwsbrief staat vermeld dat geprotesteerd kan worden tegen de komst van Cheetah en zijn broertjes. Het staat al vast waar die bees ten boel komt, dus wat heb ik dan nog in te spreken? Niet overigens dat ik anti-aap ben, welnee, maar het gaat om het principe. Schiedam is overigens niet de eerste die het vuil onder de grond propt. Verhuurder WSM heeft aan de Van Beethoveniaan in Maas sluis de daar zo genoemde vuilcondooms geplaatst. Man, een heibel bij de bewoners! Nu moeten ze de deur van hun flatwoning uit om hun eigen vuil te lozen. Gut, gut, wat een probleem. Komt daar soms ook nog een melkman met een hondenkar? Er is -op drang van de overheid - een ware afval-manie gaande, Ook in Vlaardingen hebben ze de koe bij de horens gevat Daar wordt het straatbeeld straks bepaald door blokcontainers; stenen kolossen die vaak precies zó worden neergezet dat het passerende verkeer op goed geluk de hoek om moet. Maar goed, je moet ergens beginnen. Hoewel ik het nog altijd in Vlaardingen vind stinken zou ik er soms best willen wonen. Al is het maar om te zien hoe een baasje van een op het trottoir poepende viervoeter op de bon wordt geslingerd. De overlast van spreeuwens' it is niet een, twee, drie tegen te gaan, maar die van honden wel. Schrijven, heren van de HoPoPo (Honden Poep Politie)! Maar kijk wel goed waar u loopt! Schiedam, en daar ben ik dan ook wel weer (apen)trots op, gaat nog verder in de milieu-aanpak. Een tweede retourette zit er aan te ko men. De Gorzen heeft er al een en geloof me, met veel plezier verza mel je je afval om het daar af te leveren. Je wordt er keurig welkom geheten en de gehele entourage is zo uitnodigend dat ik er laatst flui tend -betrapte ik mezelf- mijn lege melkpakken en blikjes, oude kranten en een paar afgetrapte hardloopschoenen vergleufde. Dat is het nou net hè, als je ergens plezier aan beleeft, heb je er ook meer voor over. Ik wel in elk geval, nu u nog met z'n allen. SANDERSONNEMANS Vlaardingen Mr, F. J. Heheman, vice-president van het gerechts hof in Den Haag, geeft donderdag een lezing bij de nederlandse Vereniging van Huisvrouwen over het thema 'Rechter in levende lijve'. Daarin staat de da gelijkse praktijk van het werk van een rechter cen traal. Aan de orde komen onderwerpen als de organi satie van de rechterlijke macht, straf- en civiele za ken en de ro! van de advocaat. De iezing is van 14.00 tot 16.00 uur in de Stadsgehoorzaal, zaal de Harmo nie aan de Schiedamseweg 51. Iedereen is welkom. Leden betalen niets, niet-leden 2,50 gulden, De oratoriumvereniging Gloria Toonkunst bestaat 80 jaar. En omdat bovendien de dirigent maarliefst een kwart eeuw in dienst is, is dat alle reden om een bij zonder concert te geven. Dat gebeurt zaterdagavond om 20.00 uur in de Grote Kerk in Vlaardingen. Gloria Toonkunst brengt dan Messiah van Handel. De Patiënten Belangen Vereniging Schiedam (PBVS) houdt vanavond in dienstencentrum de Tier Molens een thema-avond over hoofdpijn. Centraal staan de vragen: zijn er verschillen in hoofdpijn, is de bestrijding altijd hetzelfde en kan je er zelf wat aan, doen. Neuroloog W. C. Baard uit het Schieland Zie kenhuis, apotheker C. Wauters en M. Garos van de Nederlandse Vereniging voor Migraine geven lezin gen over het onderwerp en antwoord op vragen uit het publiek. Naast het organiseren van de thema avond geeft de PBVS een brochure uit over hoofd pijn. De Sehiedamse apothekers verzorgen aanslui tend een themaweek over het onderwerp. Belang stellenden zijn welkom vanaf 20.00 uur in het dien stencentrum aan de Nieuwe Damiaan 766. Redactie Waterweg: Edwin Comelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoorn, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 De christelijke muziekverenigingHarpe Davids start binnenkort met een introductiecursus om koperen blaasinstrumenten als trompet, trombone, bariton, hoorn of tuba te leren spelen. De cursus bestaat uit acht lessen van twintig minuten en kost 6,25 gulden per les. Na de oriëntatiecursus kunnen de leerlingen een vervolgcursus van een jaar volgen. Na een paar maanden les kan al worden meegespeeld in het op leidingsorkest of de drumfanfare van de vereniging. De kenningsrrïakingscursussen worden gegeven op vrijdagmiddag (15.30-19.30) in De Tamboerijn aan het Nijhoffplein 22. Overigens zijn ervaren muzikan ten, vooral koperblazers, ook welkom om een keer een repetitie mee te maken van het harmonie-orkest op maandagavond of de drumfanfare op vrijdag avond. Voor aanmelding en informatie kunnen be langstellenden bellen met 4715959 of2730721. Ik heb een vraag. Waarom willen jullie met alle geweld het Schoolbui tenhuis sluiten? Ik neem aan dat er al geprotesteerd wordt via de scho len. Zo niet dan vind ik dat maar dom. Alle scholen in Schiedam maken er gebruik van, het is gewoon een tra ditie. Mijn generatie ging er al naar toe. Ik ben 40 jaar en mijn vier kin deren zijn er ook al geweest. Ze vonden het heel'leuk. De schoolleiding vond het ook altijd leuk. En dan nog iets: drie kinderen van mij hebben op speciaal onderwijs ge zeten, een mik- en een !om-school. Het speciaal onderwijs gaat ieder jaar naar Schoolbuitenhuis. Ik zou het jammer vinden als andere kinderen en mijn toekomstige kleinkinderen hier niet van kunnen genieten. Ik zeg nogmaals: het is een traditie en die mag en kan niet weg. Voor de kinderen! Ais jullie zonodig moe ten bezuinigen dan moeten jullie maar ergens an ders op bezuinigen. Ik neem aan dat sommige raadsleden zelf ook zijn geweest naar het Schoolbuitenhuis en anders hun kinderen of kleinkin deren. Denk na en sluit het alsjeblieft niet. Een moeder, Mevrouw Van Klaveren, Schiedam Maassluis De ontwikkeling van de binnenstad, het veiliger ma ken van de Westlandseweg, het onderwijshuisvestingsplanen het bedrijventerrein aan de Vlaar- dingsedijk. Het is een greep uit de onderwerpen die de diverse Maas- sluise fracties gisteren tijdens de begrotingsbehandeling aanhaal den. En heel vaak was er een zelf de geluid te horen: wanneer ge beurt er nou'ns iets? „U maant het college tot spoed," constateerde burgemeester Ster- kenburg dan ook. „Het is een woord naar ons hart, ook wij wil len vaart maken. Maar vaak lig gen zaken complexer dan ze op het eerste gezicht lijken," voegde ze er aan toe. Sterkenburg vroeg er bij de gemeenteraad begrip voor dat het college de tijd neemt en ook moet durven nemen voor herbezinning, om op die manier tot 'goede, integrale voorstellen' te komen. Wel zal het college, gaf de burgemeester aan, in samen spraak met hogere ambtenaren Burgemeester Sterkenburg van Maassluis: 'Ook wij willen vaart maken'. ArcWeffo to Rotter dams Dagblad/Jaap Rozema de komende tijd meer moeten zoeken naar de juiste balans tus sen tijd en kwaliteit. „Moeten we bijvoorbeeld alles zelf doen of meer zoeken naar samenwerking met anderen?" Wethouder Frank Koen van ruim telijke ordening kon ondertussen wel een aantal zaken noemen dat volgend jaar op de agenda staat. Het gaat dan om de start van het woningbouwproject Het Balkon en de herontwikkeling van de ha ven, de reconstructie en hel veili ger maken van de Westlandseweg en een visie en aanvullende plan nen over de binnenstad. Bij al de ze zaken het voorbehoud dat de politieke besluitvorming verloopt zoals het college dat wenst. Door Jos van Nierop Maassluis 'Te gek voor woorden' en 'zorgwekkend' noem den John Scheerstra (WD) en Arie van der Knijff (CDA) het. Beide fractievoorzitters maakten gisteravond, tijdens het voorlezen van de politieke beschouwingen, duidelijk dat de vacatures bij de politie in Maassluis hen erg hoog zit. Het is weliswaar een probleem van heel de regio, maar Maassluis scoort met tien lege plekken op een formatie van 56 wel erg hoog, werd benadrukt. Tijdens de twee de termijn van de beschouwingen komt de WD vanavond dan ook met een motie waarmee de lande lijke overheid moet worden bewo gen er iets aan te gaan doen. „Het systeem deugt niet. De rijks overheid geeft meer geld uit voor meer agenten, die er vervolgens niet komen," klaagde Scheerstra. „Men dient terzake maatregelen te nemenDe liberaal zou het een goed idee vinden als agenten die in de Randstad willen werken be tere arbeidsvoorwaarden krijgen aangeboden. „Het is toch een kwestie van mag en aanbod: als je wat wilt, moetje wat doen." Allereerst wil Scheerstra dat er namens de ge meenteraad een brief gaat naar de vaste kamercommissie voor poli tiezaken. Gelijktijdig zal er steun moeten worden gezocht bij ge meenten in de regio. Hoewei burgemeester Sterken- burg-Versluis de zorg over het personeelstekort begrijpelijk vindt, wilde ze gisteravond vooral aangeven dat de betrokkenen toch echt hun best doen het pro bleem op te lossen. „Het re giokorps Rotterdam-Rijnmond is voortdurend op zoek de pijn zo eerlijk mogelijk te verdelen, in overleg met de districtschefs. Maassluis lijdt daarbij niet meer dan de anderen." Het tekort gaat met ten koste van de veiligheid en ook noodhulp blijft gegarandeerd, meende de burgemeester die daarmee een ander geluid liet horen dan de po litieke fracties. Christen-demo craat Van der Knijff had na afloop wel een verklaring voor dit ver schil in inzicht. „De burgemeester praat vanuit een begrip voor de si tuatie, wij vanuit het niet accepte ren van de situatie. Dan kun je te gen jezelf zéggen 'een brief helpt niet', maar het is gewoon een noodkreet. Dat geluid moet op een hoger niveau worden ge bracht." Uitspraken van piaatsvervan- gend-distrietschef Schilders dat het Maassluise politiebureau in aanmerking komt voor vermin derde openingstijden, kon Ster kenburg niet ontkennen, „Maar sluiting van het bureau 's nachts kan alleen als de surveillance en de dienstverlening 's nachts toe nemen." Met name Frank Wens- veen (D66) vond de2e verminder de openingsuren 'echt niet kun nen'. „Hopelijk kunt u ons argu menten aandragen om straks de burgers uit te leggen waarom de nieuwbouw noodzakelijk was, als de deur toch steeds vaker op slot gaat zitten," voegde de democraat er aan toe. Schiedam Die achttien weken zonder vergaderingen in de perio de 1995-98 waren hem eigenlijk al een doorn in het oog. Het was wel een beetje een erg lang reces voor de leden van de Sehiedamse ge meenteraad. Maar het vergader schema dat het college van b en w voor volgend jaar in elkaar heb ben gezet, is de spreekwoordelij ke druppel die bij PvdA raadslid M. Siljée de emmer doet overlo pen. Een recordaantal van 24 ver- gaderloze weken. Zelfs de Tweede Kamer kent niet zo'n lang reces. Reden dus voor de fractievoorzit ter van de PvdA om fel van leer te trekken. Waar het merendeel van de kan toorbevolking van ons land zou juichen bij een zo lange vergader- loze periode, leverde het plan van het college bij Siljée juist een om gekeerde reactie op. „Het jaar 1999 geeft wel een erg leeg verga derschema te zien. Het is des te vreemder wanneer je je bedenkt dat het aantal commissies terug is gebracht van acht naar zes en er dus per raadseyclus minder ver gaderd hoeft te worden. Je zou haast gaan denken dat de Sehie damse raad lui zou worden," zo werd burgemeester Seheeres gis teravond voor de voeten gewor pen. Siljée vind dat de lokale politiek zich er niet op zo'n gemakkelijk manier vanaf kan maken. Een zo merreces van tien weken en een kerstreces van vier weken is de fractievoorzitter toch wat te gor tig. Dat kunnen de politieke ver tegenwoordigers niet maken te genover de mensen die op hun hebben gestemd. Ze zijn immers gekozen om politiek te bedrijven en de belangen van de kiezer te behartigen, niet om uitgebreid va kantie te vieren. Het van veel vergadervrije weken voorziene schema wordt volgens burgemeester Seheeres veroor zaakt door steeds meer 'uitrafe- lende1 vakantieperiode. Vroeger was iedereen binnen één en de zelfde maand op vakantie en reed de politieke vergadertrein een dag na die periode weer op volle snelheid, Dat is de laatste jaren flink veranderd. Doordat de va kantieperiode zich heeft verlengd tot drie maanden, duurt het nu veel langer eer alle raadsleden weer present zijn en het Stads kantoor een volle bezetting kent. „We zitten nu met een periode van drie maanden waarbinnen je als gemeente niet op volle sterkte bent," zo verdedigde Seheeres het vergaderschema. Dat wilde er bij de fractievoorzit ter van het PvdA niet in. Een enigszins beteuterde Seheeres kreeg bijval van oppositiepartij CDA en coalitiepartner WD. De ze vonden dat het PvdA-raadslid de zaak te zwaar aanzette. „Dat we 24 weken niets doen, is te ge chargeerd, We hebben ook de bij eenkomsten nog over de automa tisering en de zittingen van de commissie voor bezwaar- en be roepschriften," zo zei W, van Wijk (WD). Maar Siljée hield voet bij stuk en waarschuwde dat zijn partij niet zal instemmen met het vergader schema zoals dat nu op tafel ligt. De woorden waarmee een ietwat geagiteerde burgemeester Seheeres de discussie afsloot, lie ten niets aan duidelijk te wensen. „Het is me helder wat de wens van de PvdA is en dat CDA en WD er genuanceerder over den ken." Het was gisteren vlaggetjes dag op basisschool 't Palet aan de Kraanvogeliaan fn Vlaardingen. De leerlingen uit Holy waren gisteren de eersten die deze week een vlaggetje op de flets kregen gemonteerd. In de loop van de week zullen alle twaalf honderd kinderen van groep drie van alle 36 basisscho len In Vlaardingen een be zoekje van de politie krijgen om een oranje-rood baken op de kinderfietsen vast te klemmen. Het doel van de actie, waarvoor gisteren ook verkeerswethouder Aart Kool naar het schoolplein van t Palet was gekomen, is het vergroten van de zicht baarheid van de kleine fiet sers. „Niet alleen vanwege hun lengte, maar ook vanwe ge hun onervarenheid in het verkeer," aldus hoofdin specteur Antoinette Ingwer- sen van de Vlaardinge poli tie, FotcRoe! Dijkstra Schiedam Wethouder L. Haf kamp zal de Sehiedamse gemeen teraad uiterlijk in december een notitie voorleggen over de aanpak van de achterstand bij de herzie ning van de gemeentelijke be stemmingsplannen. Veel van de ze plannen zijn sterk verouderd en inmiddels zo veelvuldig op kleine onderdelen veranderd dat ze veel weg hebben van een lap pendeken. Ze zijn dus dringend aan hen lening toe. Maar de ach terstar x die Schiedam hier heeft weg i werken is groot. Zelfs zo groc c dat er een aparte ambtelijke notitie in de maak is hoe het pro bleem bij de kop moet worden ge pakt. Op dit aanvalsplan wordt al gerui me tijd gewacht door de Sehie damse gemeenteraad. Meer dan eens is verantwoordelijk wethou der Hafkamp aangesproken op het trage tempo waarmee het pro bleem wordt aangepakt. .Afgelo pen juni hebben we al een toezeg ging gekregen dat we een over zicht met tijdpad tegemoet kun nen zien waaruit zal blijken hoe onze achterstanden worden weg gewerkt. Maar we zitten inmid dels in november en we hebben nog niets gezien. Voor zover onze fractie na heeft kunnen gaan, is er in de provincie Zuid-Holland geen enkele gemeente die er zo slecht voor staat als Schiedam," zo hield M. Groene (PvdA) wet houder Hafkamp nog maar eens een keer voor. Groene kreeg daar in gisteravond bijval van zo'n beetje de gehele raadscommissie ruimtelijke ordening en verkeer. De raadsleden maken zich zorgen over het tempo bij de aanpak van de herziening van de bestem mingsplannen omdat de verou derde versies de gemeente veel tijd en geld kosten. Ook moet het college meer dan eens gebruik maken van het 'bestuurlïik paar denmiddel' van de artikel 19 pro cedure. De verouderde plannen veroorzaken problemen omdat ze onduidelijk of onvolledig zijn waardoor ruimte ontstaat voor meerdere interpretaties. Hierdoor staat de gemeente zwakker bij eventuele conflicten met derden. Dit heeft, bijvoorbeeld bij de stadsvernieuwing, weer tot ge volg dat veel tijd en geld gespen deerd moet worden aan bezwaar procedures en het aanbrengen van het zoveelste noodvervand in het verouderde bestemmings plan. Volgende maand zal eindelijkdui- delijk worden hoeveel geld en menskracht de gemeente Schie dam gaat inzetten bij het wegwer ken van de achterstanden. Maar een aantal raadsleden heeft, ge zien de geringe financiën die de gemeente heeft wegzet .voor de aanpak, weinig vertrouwen in een adequaat wegwerken van de ach terstanden, ..Wij willen er daarom voor pleiten om alle bestem mingsplannen uit te besteden: de procedures worden steeds inge wikkelder en het kost veel geld en tijd terwijl er bureaus zijn die dat alles van a tot z regelen, zelfs in clusief de inspraak." zo adviseer de G. H. van den Akker (D86). Dinsdag 3 november SCHIEDAM Theater a.d. Schie. Rijk de Gooyer en Maar ten Spanjer, 20.15u. 't Podium. Jamsessie, 21.30U. VLAARDINGEN Dc Soenda. Bingo, 14.00u. ROTTERDAM Vertrekhallen HAL 12,00-22.00 Int- .Kunst- en Antiekbeurs. Zaal de Uniel4.30 Kijk&UjisterVerdacM. do Doelen Gri 20.15 Marco Borsato. Ahoy* 20.00 Ene Clapton. Dizzy 22.00* Prime Time. Luxor Theater 20,15 Heerlijk duurt het langst Nighttown 22.00 Fool moon band. Nighttown Theater café 20-00 Bno - Romeo Delta. Rotown 22.00 The Hentchmen. Rotterdamse Schouwburg Kl.z.20.30 Mijlpaal er tnlt iets, Gr.z. 20.15 Moedersnacht. Lantaren/Ven ster Joppe. Prinses Theater 16-00 Laat de Leeuw op Lokabe. Theater Zuidplein Grj. 20.15 Twelfth Night. Educatieve Tuinen Hoogvlietl2.30-15.30 Herfst. Ned. Archi tectuurinstituut 20.00-22.30 Citylife: ver halen van de stad, Zaal de Unla 20.30De ar tistieke wet van de traagheid. Woensdag 4 nove mber SCHIEDAM Stedelijk Museum. LunchconcertC. den Ha ringen I. Rasschier, 12.30u. De Oost Infor matiebijeenkomst financiële regelingen, 14.00-16.00u, Dc de 4 Molens. Soos-ifistuif, 19.00- 22-OOu.; Thé-dansant, 19.30-23.30u. Sporthal Margriet Senioren Fittest, 9.00- 17-OOu, Theater a.d. Schie. De Ploeg met Vinger In de pap, 20.15u, VLAARDINGEN Dc West. Koffie-uurtje en lezing en die-ww- stelling over oud-Vlaardingen, 9.3O-11.30U. Dc de Bijenkorf. Cursus engels voor begin ners, ll.3Q-12.30u. MAASSLUIS Dc de Vloot Spreekuur wethouder A. Keyzer, 14.0ÖU. ROTTERDAM Vertrekhallen HAJ- 12.00-22.00 Int- ,Kurn Antiekbeurs. Rotterdam Tbea- terWe^. 14.00 Des de Vnes. Rotterdamse Schouwburg Grut, 20.15 Hush Hush Hush. Zaal de Unie 14,30Kijk<&LutsterVefdachtde Doelen JumaanseZaat20.15, Inleiding Theo Muller Van Cappelien Zaal 19.30 Het stnjk- kwartet i n de20e eeuw, Ahoy'20.00EncClap- ton. Casino 20,00-01.00 Frank van Hout Lux WTheate r 2015Heerlijkduurt hetla ngst Rotown 22.00The Holmes Brothers. Rotter dam TheaterWest 19.30-2L30 Koor Spe len met je stem. Theater Zuldplein Grz. 20-15 Turandot Zaal de Unie 20,30 NCRV Volgspot-Live. ScheIHng's 19.00 Moeders Mooiste, Lantaren/Venster Joppe. Rotter damse Schouwburg Studio 20.45 Tiy-out Hetdramavandedochters van Lot,Kl.z,20.30 De wachtkamer. Theatert Kapelletje 14.30 Tussen de Muzen, kunst voorouderen. Biblio theek üsseimenda 20.00 LtcKKfC jsrord met Kees van Kooten. Educatieve Tuinen Hoogvliet 12.30-15,30 Herfst. SKVR,Hen- rvekijnstraat 6 20.00-22.00 De Engelse Kunst en Cultuur. HetEngelse Hof. Van do. 29 ott. t/m wo. 4 nov. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Blade- (16) dag. 12.15-15.15- 18.20-21.15. CJil2: Titamc' (12) dag. 12,30, 'Saving Prwate Ryan' (16) dag 17- 20.30, CIn.3: 'Lethal Weapon 4" (161 do.tfm zo. 15-18.10-21.15. Cln.4: 'Hope Floats' (al) do.tfm zo.18.30-21.30, ma.duook 12.15- 15.15.Cin.5:'Small Soldiere'(aft dag.12.45- 15.30-18.15. 'Sadays.Seven nights' (al)dag. 21.30. Lum.l;,Dr.Dolittle'(al)d3g.l3-15.45-i8.30- 21.15. lum. 2: Halloween: H20" (16) dag.13.15-15-18.45-21,30. lum.3: 'Arma geddon' (12) dag17.15-20.45. Lum. 4: 'Godzilla' (12) do.tfm zo.wo.17-20.30, ma- .dr.ook 13.30. Pathé: 'Saving Private Ryan' (16) dag 17- 20.40, ma.di.ook 1LSO. 'Godzilla' (12) dag.ll.40-14.50-18-21.10, duwei 21.10. The Truman Show' (32) dag. 11.30-14- 16.50-19.15-21.40. 'Blade' (16) dag 11- 16.10-18.50-21.30; ma.di.ook 13.35. 'Out Of Sight' (12) do,t/m zo. wo. 15.30-18,15- 21.20;ma.di-ook 11,20,'EIizabeth'(16)do.tf m zo.wo. 15.40-18.25-21.20, ma.di.ook 11.50.'Dr.Dolittle'(al)dagil.20-14-16.30- 19-21.50. Sneakprenew: 'RegelioGluur1 (16) di. 21.30. Rexane: Tien verschillende adult films (18) dag. 12 t/m 01.00. Nachtvoorstellingen: Lum.1: The negotia tor" (16) vt.22.00.15. Lum.2: "Halloween: H20' (165 vrza. 00.30, Lum.3: 'Lethal Wea pon 4' (16) vr .23.00.15. tum.4: 'Dad (16) vr- .za.00.30. KindeI-matinees: Cin.3: 'Freddie the Frog' dO-t/rn zo.wo, 13. Cln.4: 'Dubbel Dwars' do.t/mzo.wo.l2.15-15,15.üifTu3:'Serenge- b Symphony' dag 13-15.15Lum.4: 'Air Bud" do.Vm zo.wo. 12.15-14.45. Patbé: 'Het ma- Dwars' üo.t/mzo.wo.ll.3Ö-14.2C. 'Madelief. Krassen m het tafelblad' do.tfmzo.wo.li.10- 13.20. 'Jacht op de kleintjes' do.tfm zo.wo.ll.lQ-13.20.Ven.l: 'De kinderen van deglasblazer'do.vf.l5.Ven.4: Lottauitde Ka baalstraat' do.13. 'Lotta loopt weg" vr.zo.13. 'De laatste eenhoorn' do.vr.zo.15.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5