21f Neptunus voorlopig zonder zorgen DRL doet 't weer op karakter Drie goals Ron Marquart helpen SVS langs SMV Hillegersberg Woeste Maas op tijd gebakt KNVB raakt nog niet in paniek Overheid bereid tot concessies clubcard Verlies De Musschen Eerste punt Tediro DZB/Zevenkamp op schot Rotterdams Dagblad Maandag 9 november 1998 Rotterdam „Lugdunum. Ik heb iets met die vereniging. Geweldi ge naam, intrigerend. Misschien is dat wel het mooiste van m'n te rugkeer bij Neptunus. Voetballen tegen Lugdunum. Twee keer nog wel! Uit en thuis." Begin september, kort voor aan vang van de competitie, sprak Henri Maas deze woorden in de amateurbij lage van deze krant. Gisteren was het dan eindelijk zo ver. In de stromende regen mocht Maas tegen de Leidenaren spelen. Weliswaar won Neptunus met 4-1, maar eindigde het duel voor de aanvaller minder leuk. Vijf minu ten voor het einde kreeg Maas woorden met teamgenoot Arjan van Heemskerk. Inzet was (weer) een verkeerde pass richting de spits, deze keer van de verdedi ger. Maas zei iets. terwijl Van Heemskerk eerst de middelvin ger opstak en vervolgens na drei gende woorden de aanvaller uit nodigde voor een directe confron tatie. Maas sprintte richting Van Heemskerk. Raymond Urbanus en Leroy Hill voorkwamen ter nauwernood een opstootje. Trai ner Schaap wisselde de aanvaller direct. Maas: „We hebben elkaar de hand geschud, dus is het voor bij en vergeten." Rotterdam „We raken nog niet in paniek, maar het is wel een dra ma." Volgens Cock Eijkenbroefc, competitieleider van district West IV, is het seizoen 1998-1999 nog niet in het water gevallen. „We hebben de situatie de afgelo pen week nog bekeken. We heb ben nog 24 speeldagen en zes re serve-speeldagen," legt de Vlaar- dinger de situatie uit. „We gaan proberen om de afgelaste wed strijden van zaterdag wellicht in te passen in het inhaalprogramma van 28 en 29 november. Maar één ding is zeker: er moet gauw iets veranderen!" De KNVB werd overigens afgelo pen donderdag verrast door een algeheel speelverbod voor het weekeinde in de gemeente Vlaar- dingen, De voetbalbond hoopt op korte termijn met vertegenwoor digers van die lokale overheid tot oVerleg te komen. Door Sjoerd Bootsma Rotterdam Afkeuren? Frans Schaap wilde er gistermiddag niet van weten. Met de trek ker veegde de trainer van Neptunus gister middag de zwakke plekken van het veld aan de Abraham van Stolkweg schoon. De pupil len beloonden ruim twee uur later de ijver van hun oefenmeester met een klinkende 4-1 overwinning op Lugdunum. Weg gevarenzo ne, ja, zelfs de aansluiting met de subtop is weer daar. Schaap was realistisch genoeg om aan de victorie niet te veel conclu- sies te verbinden. „We speelden een heel zwakke eerste helft," be sefte hij. „We hadden alleen het geluk dat we op het juiste mo ment, vlak voor rust, gelijk maak ten. Het was een doelpunt waarop ik niet had gerekend. Twee-nul zat er eerder aan te komen. Na de pauze gingen we feller spelen, wonnen we meer duels. Dat was ook we) nodig. Als we hadden ver loren was het gat met Lugdunum nog maar één punt geweest" Steunpilaren Het verschil tussen een vijfde en een elfde positie in de eerste klas se B was gistermiddag nauwelijks zichtbaar. De Leidenaren, die zon der hun steunpilaren Van Tonge ren en Tegelaar liever niet wilden spelen, hadden voor de rust de beste spelopvatting. Neptunus verzuimde om de opbouw van Lugdunum te verstoren. Het ge volg was dat de formatie van trai ner Rob Beunder moeiteloos de lange bal richting de spitsen Van Schie en Nieuwenhuyzen kon hanteren. De handenbinders maakten het de Rotterdamse de fensie keer op keer lastig. Pieter van Schie opende verdiend de score. De aanvaller profiteerde handig van het ver uitkomen van doelman Marco van Krevel, die buiten het strafschopgebied het duel met Van Schie aanging. Vol gens de keeper gebruikte de aan valler een gestrekt been, arbiter Covers liet doorspelen. Van Schie reageerde alert toen de bal voor zijn been bleef liggen: 0-1 Twee minuten later had Neptu nus met tien man kunnen staan als Govers Nepturviaan Andy Lin- denberg voor diens charge op Scm Schijthuizen met een rode kaart had bestraft. Met de gele kleur kwam de linksachter goed weg, terwijl de Leidenaar gebles seerd naar de kleedkamer ver dween. Weer tweehonderd tellen later lag de gelijkmaker achter doelman Jorrit Hermans. Dick Sparreboom kopte de bal uit een hoekschop van Raymond Urba nus tegen het net: 1-1. Rode kaart Een agressiever Neptunus stond binnen vijf minuten na de pauze tegenover tien tegenstanders. Aanvoerder Henk de Cler torpe deerde Lindenberg op een vol middenveld en onder de ogen van Govers. De rode kaart was niet meer dan een logische maatregel. De Rotterdammers hadden even tijd nodig om de meerderheid in het veld om te zetten. Na een uur werd het verzet van Lugdunum gebroken. Brian Witteling ging op rechts goed door, waarna Sparre boom de bal onberispelijk binnen prikte: 2-1. „Het is toch een jon gen die een elftal op beslissende momenten een zetje kan geven," prees Schaap de Schiedammer. Vreemd genoeg kozen de bezoe kers daama niet massaal de aan val. Met verzorgd voetbal probeer den de gasten de Rotterdamse de fensie te ontrafelen. Leroy HiU bleek een prijM sluitstuk van de verdediging. Met bekeken uitval len maakte Neptunus daarna een einde aan de spanning. Twee keer was Wesley da Silva het eindsta tion van uitgespeelde mogelijkhe den. „En dan te beseffen wat voor een miserabele voorbereiding hebben gehad," wist Frans Schaap nog als de dag van gisteren. Nfptnnus-LuEdaniun 4-1 (1-1). 38. Pieter van Schie 0-i, 44. en 61. Dick Sjaneboom 1-1 en 2-182. en 89. Wesley da Silva 3-1 en 4-1. Bij zonderheden: scheidsrechter J. Covers (Gouda) toonde de rode kaart aan Henk de Oer (Lugdunum), terwijl Andy Lindenberg (Neptunus) het gele kartonne tje zag. Mehmcl van Elveren is weer terug bij Neptunus. Neptunus: Van Krevel; Van Heemskerk. Van Suylekom, Hill, Lindenberg (82. Van Elveren); Prins, Urbanus, Sparreboom, Da Silva; Witteling, Maas (86. Buitendijk). Dick Sparreboom wordt door Rob Prins bejubeld na de 2-1- Foto John van Hoek/Cor Vos Lugdunum: Hermans; Deyn, Verpiancke (79. Kamperveen)Ooyendijk, Huysman; Va rTEyk, Verver, Schiithuiren (40. Prins); Van Schie, De Cler. Nieuwenhuyzen. Door Rob Weeda Rotterdam—Eigenlijk vond Koos Waslander dat de wedstrijd tus sen zijn DRL en Hekelingen in verband met de abominabele toe stand van het veld niet gespeeld had mogen worden. En eigenlijk was collega Henk van der Horst het daar roerend mee eens. En hoewel ook scheidsrechter Arie Ratsma na afloop bekende dat hij er inderdaad beter aan gedaan zou hebben de wedstrijd te annu leren, liet de leidsman uit Rijs wijk - te laat gearriveerd door een file - om tien voor half drie voch aftrappen. Waarna DHL - voor de lezer getooid met de lichte badmutsen - de Russische rou lette van het met donkere caps ge tooide Hekelingen uiteindelijk toch wel verdiend met 3-2 won. •Rotterdam Waterstad. Koos Was- lander toonde zich na afloop van het drijfnatte gevecht een tevre den mens. „Een nuttige zege," oordeelde DRL's oefenmeester. „Zowel sportief als psychologisch. De concurrentie moet altijd nog maar zien of ze hun inhaalwed strijd ook in winst omzet. Wat mij betreft had er niet gespeeld mo gen worden. Te gevaarlijk. Maar toen we daar niet meer onderuit kwamen, had ik er wel vrede mee. Deze wedstrijd zou naar mijn idee immers beslist gaan worden op karakter. En daar weten mijn spe lers doorgaans wel raad mee." Hoewel die laatste woorden van Waslander door een ijzersterk op- Ben van Dru nen kopt de bal richting het Hekelin gen-doel. Ri chard Kout- staal, Martiln Hamerslag (3) en doel man Danny Voets zijn ver slagen. treden van Ben van Drunen wer den onderstreept, had DRL toch beduidend meer moeite met het taaie Hekelingen dan in eerste in stantie door Waslander werd ver ondersteld. Toch leidde de thuis club na drie minuten al met 2-9. Eerst kegelde Mogammi Choa uit de eerste de beste DRL-aanval de bal al na twintig seconden langs doelman Danny Voets en twee minuten iater werkte aan voerder John Kleijn een voorzet van Michel Phielix in eigen doel. Hoewel een enorm pak slaag dreigde, keerde Hekelingen twaalf minuten later vrij onver wacht terug in de wedstrijd, toen Sebastian Gokke 2-1 binnenwerk- te. Waema een nieuwe tegenslag volgde, toen na ruim twintig mi nuten Maro van 't Hof na een glijpartij geblesseerd het veld moest verlaten. De verdediger ramde met z'n scheenbeen de paal, waarna de diepe wond in het ziekenhuis met acht hechtingen aan elkaar moest worden geplakt. Het pleit voor Hekelingen dat het 2ich ook na de aftocht van Van 't Hof niet terugtrok in de eigen loopgraven. Die instelling resul teerde in de laatste minuut van de eerste helft dan ook in de verdien de gelijkmaker. De pass was van Raymond Spittel, de voorzet van de op de rand van buitenspel ba lancerende Leon de Bruin werd vervolgens door iedereen gemist, waarna opnieuw Sebastian Gokke via de binnenkant van de paai be kwaam afwerkte: 2-2. Hoewel Hekelingen na de gelijk maker zelfs de kans had om de wedstrijd definitief naar zich toe te trekken, deed Spittel zijn club met een onnodige veroorzaakte strafschop (hands) - naar later bleek - de das om. Fred van Zon nam het present dankbaar in ont vangst en schoot vanaf elf meter onberispelijk raak: 3-2. „Balen," vond Van der Horst. .Al lebei een puntje was gezien de omstandigheden beter geweest. Al zijn we natuurlijk te slap be gonnen. Als je dan toch nog terug komt, maar door zo'n lullige straf schop alsnog de boot ingaat, is dat extra zuur." DRMIekeliofen 3-2 (2-2). 1. Mogammi Choa 1-0,3. John Kleijn (e.d.) 2-0,14. en 45. Sebastian Gokke 2-1 en 2-2, 59. Fred van Zon 3-2 (strafschop). Bijzonderheden: Geel voor Alecco de Kok en Erwin van der Lin den (beiden DRL) en Richard Koutstaa) en Raymond Spitte) (beiden Hekelingen). DR L: Set on; Vïelvcye; Van Zon, Heeneman (85. De Kok). Van der Linden (46. Burg); Fonseca, Van Drunen. Everding; Phielix, Choa, Maanster (71. Van der Berg). Hekelingen: Voets; Van 't Hof (23. David de Bruin), Kleijn, Hamerslag, Koudstaal; Mi chael Lenselink (46. De Lobel), Patrick Lenseünk, Leon de Bruin, Spittel; Ooster hout, Gokke{56. Zaal). Door Ed Voortmeijer Rotterdam De nieuwe benade ring van Ronald Feiten is dualis tisch. Enerzijds wil de trainerzieh met SMV Hillegersberg mengen in de titelrace, anderzijds merkt hij kritisch op dat hij niet over een groot team beschikt. Dat hij daar voor te veel spelers mist. Maar tij dens het waterballet tegen promo vendus SVS (2-3) liet Feiten wel z'n beste voetballers, Jack den Haan en Ronaldo Mars, op de bank beginnen. „Die jongens hadden de afgelo pen week niet getraind en als ik voor hen een oogje dichtknijp, sta ik binnenkort niet twee rnan op het trainingsveld. Daarvoor ben ik niet naar Hillegersberg geko men," zo rechtvaardigde Feiten na afloop z'n opmerkelijke in greep. „Ik ben," beweerde de technisch bewindvoerder van SMV Hille gersberg vervolgens, „absoluut niet teleurgesteld' over deze ne derlaag. Ik beschik nu eenmaal over een team met ups en downs. Qua inzet was SVS misschien be ter, maar er zat voor ons veel meer in, We kregen vier a vijf opgeleg de kansen." Zijn analyse kwam waarschijnlijk voort uit frustratie, want de zege van SVS was meer dan terecht De Capellenaren hadden alleen de pech dat de talentvolle A-junior Peter van Assendelft te weinig rendement haalde uit z'n vaak on navolgbare shuffles, gebaseerd op een goede techniek, waarmee hij de laatste linie van de thuisclub in de luren legde. Trukendoos Vooral in de tweede helft, toen SVS voortdurend de bovenliggen de partij was, gooide Van Assen- delft de trukendoos meer dan eens open. Het Capelse publiek genoot, SMV Hillegersberg sid derde. Tot twee keer toe werd Van Assendelft in het zestienmeterge bied (door Ronald Baron en Peter Verrijp) gevloerd, maar de veel te tolerante arbiter Leon Dorchain weigerde de bal op de stip te leg gen. De leidsman was overigens wel consequent in zijn beslissin gen, want toen invaller Jack den Haan in de slotfase - bij 2-3 - door SVS-goalie Paul van Buren onderuit werd getrokken, floot hij evenmin voor een strafschop. Worsteling De eerste helft was voor beide ploegen lange tijd een worsteling om zich aan te passen aan de bar re speelomstandigheden. SMV Hiilegersberg had een licht veld- overwieht, maar in de achttiende minuut stonden 'ineens' drie SVS-aanvallers oog-in-oog met doelman Willem Grootenboer. De bal werd tot drie keer toe in en uit de SMV Hillergersberg-veste ge knald en tenslotte door Aam Dey hoog over geschoten. Kort daarop nam de thuisclub de leiding via Gregory Vycnt, die Van Buren met een kanonskogel vanaf twin tig meter het nakijken gaf. De 1-0 was gelijk het laatste wapenfeit van de rechterspits, die gebles seerd afhaakte. Even leek SVS op een regelrechte afstraffing af te gaan, maar tot opluchting van de gasten raakte Rosindo Silva de lat en knalde invaller Ronaldo Mars, koud in het veld, over. Een fout van Willem Grootenboer luidde zeven minuten voor rust de Capelse gelijkmaker in. De doelman slaagde er met in een voorzet van Van Assendelft af doende af te stoppen, waarna Ron Marquart de bal van dichtbij over de lijn frommelde: 1-1. In de tweede helft ging een supe rieur SVS op jacht naar de volle winst. Het was vanwege een men geling van pech (weggewuifde strafschoppen) en gebrek aan slagvaardigheid dat die inspan ning 'slechts' twee treffers van topscorer Marquart opleverde: 1- 3. Nu kon Den Haan de spanning in de slotfase nog heel even terug brengen: 2-3. SVS-trainer Theo de Wit slaakte na afloop een zucht van verlich ting. „Het veld liet voetbal niet toe. maar achteraf ben ik heel blij met de punten. Het gaat ons won derwel goed en dat terwijl we voor aanvang van de competitie uitgin gen van behoud.,." SMV Hillegersberg-SVS 2-3 (1-1). 20. Gre- goty Vyent 1-0,38,57 en 75. Ron Marquart 1-1.1-2 en 1-3.88, Jack den Haan 2-3. SMV Hillegersberg; Grootenboer; P2 Le on, Jeroen den Butter, Leenderts, Baron: Jack den Haan. Danny Butter, Verrijp; Vyent (21Mars). Silva, Dui2er (35. Jack den Haan}. SVS; Van Buren; Ponte. Van Nerum, Van der Griend. Swijnenburg; Lodder, Hansen. Kometis (30. Leliênhof); Van Assendellt, Marquart. Dey (75. Lange) Kort en Bondig Transvalia heeft een nieuw bestuur onder leiding van voorzitter René Hokke De club van de Char- loisse Lagedijk heeft al drie meisjesteams, maar zou volgend seizoen ook graag een vrouwenelftal op de been brengen. Het 'geraamte' staat er, met een paar speelsters erbij kan er aan de Chariots se Lagedijk aan de competitie worden deelgenomen René van Antwerpen heeft 'Zijn brentree ge maakt in het veertiende van SDVFrans Derks is op 20 november te gast op de sponsoravond van UVV De ^wervers Woensdag ai. houdt de baltoeróooL Lokatie Is het plein naösi' Station Blaak, alwaar ora 13.00 uur de eeritebalwordtge- trapt «Koos Bal is ook vdoratter.iari d^ruéüwcf sponsorcommissie. NVÖ steunt Voefc bal Vereniging Oost Rotterdam, maar ook TOGR Arbiter Jozef de Jong is onlangs geridderd. De gouden speld viel hem ten deel De bestuursle den van TOGR willen niet meer met Wïm van der Knaap in de auto. Sigarenroker Wlm van der Knaap, die te laat was, rookt per wedstrijd één doos op Martin Hoogendoorn van WOR komt weer regelmatig naar de Venhoeve De rechter hand van wijlen Jan Dekker is dus binnenkort in het bestuur te verwachten «Rood voor Gerard van Rijk jr: dat zal z'n vader ie uk vinden! En Ge rard junior doet anders geen vlieg kwaad, zeker niet sinds hij vader is Lolke Lolkema heeft iets met stoelen. Zakte de speaker van Zwart Wit'28 eerder dit seizoen (tijdens z'n werkzaamheden te gen Noordwijk) al eens door z'n zetel, zaterdag sloeg hij na een gemiste kans van Ferry Seton de leuning in tweeën Koos Waslander na afloop van DRL-Hekelingen: „De Kok? Geel? Ik ken geen De Kok. We hebben geen De Kok, O ja, toch. Aecco. Van het tweede, geloof ik. Sorry hoor, maar die gasten ken ik niet zo goed." Het was gisteren weer ouderwets gezellig in de bestuurs kamer van DRL Koos Kleinman, ex-secretaris: „We hoeven het veld morgen niet te maaien. We gaan meteen eggen. Scheelt een hoopwerk" En nogmaals Klemman toen hij ex-DRL-trainer Stanley Riebom in de mudvolle kantine ontwaar de. „Mazzel voor Stanley dat EBOH werd afgelast. Kan hij eindelijk weer eens écht goed voetbal zien" Zou Koos de uitslag van DRL vs EBOH al zijn vergeten? Jan van Rossum is benoemd tot lid van verdienste van TOGB Dat Zwart Wit'28 zaterdag niet verloor was uiteraard begrijpelijk. Tiel van Eek was weer op de Vaan! Het gerucht gaat dat Katwijk, de volgende club die de Vaan be zoekt, het voornemen heeft om de grijze eminen tie een dagje te ontvoeren! Moeten ze wel eerst langs Miep Sparta 2 is voornemens de thuis wedstrijden op sportpark de Vaan af te werken Zwart Wit'28 krijgt binnenkort een extra elftal. Het team bestaat uit gasten uit hét asielzoekers centrum aan de Dordtse- straatweg Gilbert van Rij, speler van SMV Hille gersberg, is sinds de afge lopen week va der. Zijn zoon heetDiego Den HaagTrouwe voetbalfans mogen niet de dupe worden van de zogenoemde persoonsgebonden club card (pcc): een pasje met pasfoto van de eigenaar waarmee toegang tot de stadions verkregen moet worden. Bij wedstrijden die niet als risicoduel wor den gekenmerkt moeten fans gewoon een kaartje kunnen kopen. Dit zegt Rob de Vries, directeur sport op het ministe rie van VWS, in VWS-bulletin. De fan die een ïbs kaartje wil kopen moet wel een pcc hebben, meent hij, anders ontstaat er te veel verwarring. Het absolu te verbod op verkoop van losse kaartjes kan echter vervallen. 'hu De Vries erkent dat er veel kritiek is op de pee. For meel zouden alle clubs vanaf 1 augustus 1999 met de pcc moeten gaan werken. De topambtenaar sluit ech ter niet uit dat die datum wordt geschrapt. Eeset moeten de clubs, KNVB en VWS het eens zijn oveföe wijze waarop de pcc het best kan werken. Als blijkt dat dat systeem niet op 1 augustus kan werken, moet de invoeringsdatum later worden. De Vries keert zich tegen invoering van een systeem dat later steeds moet worden aangepast. De topambtenaar wil nu nog geen concrete besluiten nemen. Hij wil eerst een rapport afwachten over het functioneren van de pcc by zeven clubs in het betaal de voetbal. Zij werken op proef nu drie maanden met de card. Het rapport komt volgende maand uit. Maar het mag niet zo zijn dat toeschouwers die geen vlieg kwaad doen uit de stadions worden gejaagd door de pcc, aldus De Vries. De Vries gaat ook in op de kritiek die al is geuit op de gangbare clubcard: de pas zonder foto. Veel proble men zijn ontstaan omdat clubs moeilijkheden met de computers hadden. Daarom werd de card vaak riièt op tijd geleverd. Dat is echter logistiek en heeft niets met het systeem van de card als zodanig te makëh. Clubs praten elkaar volgens De Vries veelal proble men aan. Soms is men ook niet goed gemforméè?^. Zo werkt de clubcard prima bij NEC en FC-Den Bosch, maar daar praat niemand over, stelt dé'tèp- ambtenaar, Wat er moet gebeuren als clubs niet aan de invoering van de pcc mee willen werken, laat De Vries in het midden. Hij noemt dat een probleem van de KNVB. As die geen actie onderneemt zal VWS de voetbal bond daarop aanspreken. Zondag derde klasse De Musschen verloor in en tegen Dubbeldam belang rijke punten: 2-1GLZ (C) begon pas na rust en dus te laat aan een inhaalrace bij koploper Nieuwkoop: 3:2. C: Dubbeldam-De Musschen 2-1 (1-1). Rafaêl Kriek 0-1, Dennis van der Velden 1-1 en 2-1. De vogels ga ven op een slecht bespeelbaar veld onnodig de voor sprong weg. Carlos Josias en Abdel Ettaouil misten riante mogelijkheden op de 0-2, waarna de gastheren i voor een ommekeer in de wedstrijd zorgden.-D: Nieuwkoop-GLZ 3-2 (3-0). Patrick Voom 1-0, Hassan 1 Kallach 2-0, Vincent van Koert 3-0, Ergun Ozhan 3-1 en 3-2. Pure verdedigingsfouten leidden de onder gang in. Na de thee herstelde GLZ zich sterk, maar slaagde er desalniettemin niet in om de acJiterstëhd om te buigen in 3-3. Seref Akansel en Murat Tatli konden de kansen niet benutten. Zondag vierde klasse Tediro vierde gistermiddag groot feest. Het bcektg jn de regen bij stadgenoot Coal het eerst punt (1-1). Transvalia behaalde drie broodnodige punten Blankenburg: 2-4, E: Blankenburg-Transvalia 2-4 (0-3). Ronald Mulder 0-1, Anderson Santiago 0-2, Paul Sala 0-3,Gino Voria (strafschop) 1-3, Ronald Mulder IA, Vincent Schelp 2-4. Transvalia stelde direct orde op zaken en liep dan ook uit naar een verdiende 0-3 voorsprong. Iri de tweede periode zorgde de strijdlustige Paul Sala er voor dat de Rozenburgers niet terug in de wedstrijd konden komen. Ronald Mulder had een lekkerémjd- dag met twee intikkertjes. Coal-Tediro 1-1 (04),'Er- win Verschoor 0-1, John van de Post 1-1. John vaö$e Post miste tien minuten voor rust een strafschop, maar herstelde zich in de tweede helft. Peter Thédu- wen (Coal) en Dave Wahlbrine (Tediro) schotep.b£i- den éénmaal op de dwarsligger. Tediro pakt het'éér ste punt van het seizoen. F: Haastrecht-Aexandria'66 4-0 (1-0). Appie Dpp- chajou I -0. Manolito van de Want 2-0. Paul HoUeman 3-0 en 4-0. Het moeilijk bespeelbare veld belemmer de de Rotterdammers om in het eigen spel te konttfn. Het fysiek sterke team uit Haastrecht profiteerde daarentegen optimaal van de omstandigheden. Zondag vijfde klasse DZB/Zevenkamp schoot in de vijfde klasse K met scherp tegen Real Parbo: 9-1. Ook koploper Zwarte Pijl (J) had een goededag en versloeg in de Boszoom derby buurman VND: 6-1. Een andere lijstaanvoer der, The Harvards, klopte in 51 FC Pretoria R met 4-2. De Roef bracht in de vijfde klasse L de spanning terug door Schïedamse Boys met 4-3 terug te wijzen. Ook in Bue nos Aires siastgerea- geboortevan Dl ego van Rij. Maradona. gerGuiïiömio Coppola, feli citeerde de familie Van Rij met de Jongste telg. Foto Daniel Luna(

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3