17,i 'Oortjes A 4 moeten open voor iedereen' Niveau hulpverlening staat op het spel Fel verzet tegen open café Raadscommissie niet enthousiast over kinderopvang in woonhuis Partnerruil Ijstaart in ruil voor sneeuwvrije stoep Moses Isegawa op schrijversavond Amateur Film Festival Taxatie van antiek Maassluis blijft tegen subsidie voor verslavingszorg Boumanhuis Schiedam twijfelt fMf genda Abonnee Service Rotterdams Dagblad Woensdag 25 november 1998 Wat een aardig idee: de burgemeesters van Goes en Borsele hebben vrijwillig dertig dagen van gemeente geruild. Om begrip te kweken en 'gewoon omdat het leuk leek'. Wat leerden ze van deze partner ruil? „Je krijgt door de afstand die je neemt, een beter inzicht in de goede en foute zaken in je gemeente." Onlangs openden de burgemeesters van Schiedam, Vlaardingen en Maassluis samen de tentoonstelling 'De groeten van de buren' in Streekmuseum Jan Anderson. Daarbij droomden ze hardop over ver dergaande vormen van samenwerking, misschien zelfs wel een fusie tot een nieuwe gemeente, die volgens een ingezonden-briefschrij ver Maasmond zou moeten heten. Ik ben benieuwd of deze openbare liefdesverklaring stand zou hou den na het Zeeuwse experiment Omdat, zoals de Engelsen zeggen 'The proof of the pudding is in the eating', stel ik voor dat Scheeres (Schiedam) een maandje Vlaardingen doet, Stam (Vlaardingen) naar Maassluis verhuist en Sterkenburg (Maassluis) naar Schiedam ver kast. Dit schema is niet willekeurig. Stam, burgemeester van een plaats met grote-stadsfratsen (Hoogwitte bijvoorbeeld) moet maar eens enige bescheidenheid leren. Sterkenburg kan ongetwijfeld veel op steken van de aanpak in een grote stad. En Scheeres naar Vlaardin gen heeft mijn persoonlijke voorkeur, want een burgemeester die al les van Bommel weet, aan Lelijke Eeendjes sleutelt en met carnaval een boerenkiel aantrekt, kan niet verkeerd zijn. Wat kan Scheeres zoal leren in Vlaardingen? 1 Sinterklaas dient met een echte stoomboot aan te komen en niet met een bovenmaatse sloep. 2 Schelvispekel is stukken lekkerder dan jenever. 3 Er zijn winkelcentra met een breder assortiment dan joggingpak ken. 4 Vlaardingse raadsleden hebben genoeg kracht in hun armen om bij handopsteken te stemmen. 5 De Vlaardingse Schiedamseweg is mooier dan de Schiedamse Schiedamseweg. En mocht Scheeres trek in een jointje hebben, dan weet hij bij wie hij zich dient te vervoegen. DICK VAN DEB LUGT De giadheidsbestrijders van ONS Milieu staan strooiklaar. Het strooiplan voor de komende winter ligt paraat en ook de zakjes 2out waarmee bewoners bun gladde stoep begaanbaar kunnen maken kun nen worden afgehaald bij het Milieustation (Van Heekstraat) en de wijkservicepunten in Nieuwiand (DeWildestraat 38) en Oost (Franklinstraat 1 la). Omdat gladheid in de gehele stad prioriteiten vereist in de aanpak, hanteert ONS Milieu de volgende volg orde: busroutes en doorgaande fietsroutes, dan door gaande wegen en toegangen tot crematoria en be graafplaatsen, vervolgens wijkontsluitende wegen en zonodig polderwegen. Daarna volgen respectieve lijk bus- en tramhaltes, gedeelten voor openbare ge bouwen, looproutes naar zieken-, verzorgings- en be jaardentehuizen en tenslotte buurtstraten en wegen. Omdat het strooien van voetpaden op zeer beperkte schaal plaatsvindt, is bij gladheid de hulp van bur gers en bedrijven nodig. Volgens ONS zijn deze op grond van de APV zelfs verplicht het gedeelte voor de woning of het bedrijf te strooien. Voor burgers is er daarom vyf kilo strooizout per persoon gratis be schikbaar, bedrijven betalen vyflien gulden voor 25 kilo strooizout (alleen verkrijgbaar by het Milieusta tion). Inwoners die op voorbeeldige wijze de handen uit de mouwen steken om de stoep sneeuwvrij te ma ken, worden in het zonnetje gezet. ONS stelt hiervoor enkele ijstaarten en bloemstukken beschikbaar. Moses Isegawa is vrijdag te gast op de schrijvers- avond van Mercurius. De in Oeganda geboren schrij ver verwierf dit jaar grote bekendheid met zijn boek 'Abessijnse kronieken'. Abessijnse kronieken is de kleurrijke geschiedenis van een grote Oegandese familie ten tijde van het Amin-regime. Het is het levensverhaal van een jonge man die, te midden van de gruwelen en de opeenvol gende guerilla-ooriogen die zijn land teisteren, zijn eigen weg gaat en uiteindelijk alles verliest wat hem dierbaar is, Via een obscure hulporganisatie belandt hij tenslotte als illegale migrant in de Bijlmermeer. Isegawa groeide op in de buurt van Kampala. Hij be zocht een katholieke seminarie en was geschiedenis leraar asn een middelbare school. Vanaf 1990 woont hij in Nederland, in Beverwijk, en hjj is genaturali seerd. Op zijn verzoek wordt hy tijdens de schrijvers avond geïnterviewd door Han van der Horst. De schrijversavond is in het bibliotheekfiliaal aan hetBachplein in Sehiedam-Noorden begint om 20.15 uur. Toegangskaarten kosten tien gulden en zijn ver krijgbaar aan de zaal en bij boekhandel Mercurius. In Theater Schuurkerk wordt zaterdag het Maassluis Amateur Film Festival (MAFF) gehouden. Het festi val wordt georganiseerd door de Video- en Smalfilm Club Maassluis. Van de 28 ingezonden films is er één afkomstig uit België, De inzendingen, die op 1 november binnen moesten zijn, zijn onderworpen aan twee voorwaarden: het onderwerp water is verplicht en de films mogen niet langer dan 7 minuten duren. Een speciaal aangestel de jury zal de kwaliteit van de films beoordelen. Twee juiyleden zijn geselecteerd door de Nederland se Organisatie Voor Audiovisuele Amateurs NOVA; op verzoek van de organisatie zit ook directeur J. R. K, Ploeg van de Woning Stichting Maassluis (WSM) - hoofdsponsor van het festival - in de jury. Behalve de juiyprijzen is er ook een zaalprijs. Deze wordt bepaald door bezoekers die alle films hebben gezien. Het festival begint om 15.00 uur. De toe gangsprijs bedraagt 7,50 gulden. Hoek van Holland In De Torpedoloods is vrijdag een taxatiedag van an tiek. Belangstellenden kunnen geheel vrijblijvend stukken op waarde laten schatten door vier taxateurs van het bekende Veilinghuis Glerum. Zij zijn bekend met onder meer schilderijen, grafiek, zilver, porse lein en kunstnijverheid, keramiek en juwelen. Bezoekers kunnen bovendien de kaart van De Torpe doloods taxeren. De koks creëren ter gelegenheid van de taxatiedag namelijk een bijzondere lunch. Het restaurant is te vinden aar, de Stationsweg 43. De taxatie duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Toegang gratis. Door Jan Rozendaal Vlaardingen De Vlaardingse PvdA-wet- houder K van der Windt gaat bij Rijkswa terstaat een lobby beginnen om de op- en afritten van de verbrede A 4 bij de Vijfslui zen toegankelijk te maken voor alle ver keer. Dat kondigde hij deze week aan tij dens een discussiebijeenkomst van het CDA in Vlaardingen. Ook het gemeentebe stuur van Schiedam zal daarbij worden be trokken. In de huidige plannen van de aanleg van de Tweede Beneluxtunnel en verbreding van de A 4 tot aan het Kethelplein zijn de zoge noemde oortjes alleen voor doelgroepen be stemd. De op- en afritten sluiten namelijk aan op de buitenste banen en dat zijn de zo genoemde doelgroepstroken. Die zijn in principe alleen bestemd voor vrachtver keer, bussen en taxi's. En dat betekent dus dat veel inwoners van Vlaardingen Schie dam nog steeds niet vanuit de Beneluxtun nel de kortste route kunnen nemen, maar via het Kethelplein een afrit aan de A 20 moeten kiezen. Daarbij zou de bestaande mogelijkheid voor het gewone autoverkeer om de A 4 bij de Vlaardmgerdijk in Schie dam op te schieten richting Kethelplein zelfs verloren gaan. Van der Windt wilde van een woordvoerder van Rijkswaterstaat weten waarom daar voor is gekozen. Deze het weten dat dit is gebeurd, op verzoek van de gemeentebestu ren van Vlaardingen en Schiedam. „Die wilden alleen maar meewerken als de op en afritten bestemd zouden zijn voor doel- groepenverkeer," aldus de woordvoerder. „Daar moeten we dan eens snel over pra ten," reageerde de ietwat uit het veld gesla gen Van der Wmdt. Iets engs De wens van Vlaardingen en Schiedam stamt uit een grijs verleden van bestuur ders die vonden dat wegen, auto's en door gaand verkeer iets engs waren. Inmiddels is de druk op de bestaande in- en uitvalswe gen van Schiedam en Vlaardingen zo hoog, dat elke op- cn afritmogelijkheid met beide handen moet worden aangegrepen, vinden ze in de stadhuizen. Sterker, het huidige gemeentebestuur wist niet beter dan dat dit één van de harde voorwaaiden was: volledi ge ontsluiting. Vlaardingen gaat er de hele Mr. L. A. Kesperweg voor aanpassen en ziet het huidige Shell sportpark als een superlo- catic voor kantoren. Vlak aan de rijksweg, die op den duur Amsterdam en Antwerpen moet verbinden. „Maar ja." stamelde ook de Rotterdamse wethouder J. van der Tak bij de maquette van Rijkswaterstaat in het Cincinnati-ge- bouw, „dan moet je natuurlijk wel kunnen afslaan." Bovendien voorzag hij enorme problemen als al het verkeer dat met twee keer zo veel banen uit de tunnel komt via het Kethelplein de A 20 moet worden op ge loodst. Dat er ergens in de ring een nieuwe hindernis ontstaat in november 2002 als de Tweede Beneluxtunnel in gebruik wordt genomen, daaraan twijfelt niemand. Maar dat dat struikelblok nog geen twee kilome ter verderop komt te liggen zit de beleids makers niet echt lekker. Dat zou slecht te verkopen zijn aan zowel de milieulobby als de asfaitridders in ons land. Overigens merkte de woordvoerder van Rijkswaterstaat nog wel op dat nog niet is vastgesteld wie er tot de doelgroepen gaan worden gerekend. Met andere woorden: ook inwoners van Vlaardingen en Schie dam en/of mensen die daar hun werk heb ben zouden nog op de doelgroepstroken kunnen worden toegelaten. Maar dit blijkt slechts een theoretische mogelijkheid, „Het moet natuurlijk wel controleerbaar zijn. Een vrachtauto, taxi's, bussen en dienstverlemngsvoertuigen als ambulan ces herken je eenvoudig, maar je kunt aan een auto niet zien of de bestuurder in Vlaar dingen of Schiedam woont. Die groep toela ten is dus niet te controleren door de politie en daarmee zou de zin van een doelgroe- penstrook verloren gaan," aldus Rijkswa terstaat. MaassluisDe gemeente Maassluis zal ook in 1999 geen sub sidie verstrekken aan het Boumanhuis, het regionale consul tatiebureau voor alcohol en drugs (CAD). Dat stellen burge- meester en wethouders voor aan de gemeenteraad. Net als de subsidieverzoeken van 1997 en 1998 wordt die van 1999 afge wezen omdat, aldus b en w. Maassluis geen prioriteit legt bij verslavingszorg. Daarnaast stelt het stadhuis zich op het standpunt dat de uitkering die het Rotterdamse Boumanhuis van het rijk ontvangt is bedoeld voor de hele regio Rijnmond. Met andere woorden: inwoners van Maassluis liften automatisch mee met de dienstverlening van de hulpverleners. Directeur G. Vlijm van het in het Vlaardingse GGD- gebouw gevestigde regionale Boumanhuis, vindt dat Maassluis een denkfout maakt. „De gemeente Rotterdam zegt dat de subsidie van het ministerie niet genoeg is en heeft extra fi nancien verstrekt. Daardoor kan er in Rotterdam meer dan daar buiten. Het lastige in onze regio is dat Vlaardingen consequent is en wel subsidieert." Als Maassluis bij haar standpunt blijft en ook Schiedam ('die weten het nog niet') niet subsidieert, dan vreest Vlijm de hulpverlening in Vlaardingen te moeten inperken. „Nu zijn we met een arts en een psycholoog volledig bemenst, dan zal er misschien alleen nog een maatschappelijk werkster zitten." Andere hulp zal dan in Rotterdam moeten worden gezocht. En dat ziet de directeur als een grote ach teruitgang voor de mensen die hulp zoeken. Vlijm is van plan bij de gemeente Maassluis langs te gaan om nog eens de argumenten te herhalen waarom het Bouman huis van het gemeentebestuur 26.750 gulden verlangt. Lukt dat niet dan hoopt hij nog op de invloed van Vlaardingen. „Zij willen wel subsidiëren. Het gemeentebestuur van Vlaardin gen moet dan maar met de nabu rige gemeenten gaan praten." »w| 1978. VteMjJj het Messslutee havenhoofd hob jo ja Ranaui- tje geparkeerd en met de vishengel in de hand ben je lekker aan het genieten van de rust Totdat opeens 'Craigaboy', een joekel van een containerschip, recht op je afkomt. Wegrennen was destijds het devies voor betreffende sport visser. Maar goed ook, want het schip boorde zich regel recht In de oeverwand. Eén van de bemanningsleden van het containerschip liet daarop ook nog eens het anker vallen. Precies op het Renaultje dat zo een flinke dreun kreeg te In casseren. „Dat is gewoon paniek geweest van die vent" reageerde Wfm van der Stelt gisteren. Twintig jaar na het voorval heeft de Inmiddels 88-jarlge Maasslutzer er met tekst en foto's één van de bladzijden in zijn nieuwe boek aan gewijd. Van der Stelt, nog aitljd actief als fotograaf en schrijver voor huis-aan-huisblad De Schakel, overhandigde gistermiddag het eerste exemplaar van 'Maassluis, mijn stad. Deel vier' aan burgemeester Sterkenburg-Versluls. 'Maassluis, mijn stad', een zeer gevarieerd boek met foto's en tekst over grofweg de laatste dertig jaar Maassluis, is voor 35 gulden verkrijgbaar bij De Schakel en bij boekhan del Koningshoek. Foto Wlm van der Stelt/Reproductie Roel Dijkstra Maassluis De Maassluise raads commissie ruimtelyke ordening heeft gisteravond terughoudend gereageerd op het plan van de Stichting Kinderopvang Maas sluis om een woonhuis te gaan ge bruiken voor kinderopvang. De stichtingen de WSM, verhuurder van het huis aan de Steenendijck, hebben met het plan bij de ge meente aangeklopt omdat het be stemmingsplan uitgaat van wo ningen. Verbaasd werd er gereageerd op het gegeven dat er zo maar een huis wordt onttrokken aan de wo ningvoorraad. PvdA'er Hans de Bruin wilde eigenlijk eerst wel eens weten wat de totaalvisie van de gemeente is over kinderop vang, terwijl onder meer de VVD vreesde voor precedentwerking. „Kunnen andere bewoners dan gewoon een bedrijfje in hun huis gaan beginnen," vroeg Coby Lam- mers zich bijvoorbeeld af. Omwonenden hebben geen pro blemen met het kinderopvang huis. Dit blijkt uit gesprekken van de directeur van de kinderop- vangstichting met buren en uit het proefproject dat momenteel al (in het betreffende huis) loopt. Omdai de commissieleden wél problemen hadden met een ande re bestemming voor het woon huis. besloot wethouder Frank Koen gisteren een beslissing vooruit te schuiven naar een vol gende vergadering. Eerst zullen de collega's van de raadscommissie sociale zaken zich buigen over het huis in de Steendijkpolder. Maasland Het open houden van sportcafé De Hofstede in Maasland tijdens de komende jaarwisseling stuit op felle bezwa ren van omwonenden. Burge meester M. Kokxhoom wil het ca fé toestaan tot half vijf 's nachts open te zijn, omdat Maaslandse jongeren daaraan behoefte zou den hebben. De burgemeester doet een beroep op de dementie van de omwonen den. Door gebruik te maken van een gecontroleerde kaartverkoop worden er maximaal tweehon derd Maaslandse jongeren tussen de 16 en 25 jaar toegelaten. Het meenemen van vuurwerk is niet toegestaan. Er wordt naar toege werkt, aldus Kokxhoorn, dat de jongeren het café verspreid verla ten, Dat moet de rust in de omge ving ten goede komen. „Tot nu toe vertrok men veelal als groep naar De Lier of Maassluis, omdat er geen mogelijkheden wa ren in de eigen gemeente," aldus Kokxhoom in een brief aan de omwonenden. „Ik ben van me ning dat het niet juist is te antici peren op wat andere gemeenten doen voor hun jongeren en zelf niets te ondernemen. Te meer niet daar de jongeren zelf aange ven het liefst in Maasland te tril len blijven en by voorkeur in het sportcafé van sporthal De Hofste de, omdat dat nu ook al hun vaste ontmoetingsplaats is." De burgemeester zegt ervan over tuigd te zijn dat het beter is de Maaslandse jongeren gecontro leerd op te vangen dan ze 'rond te laten hangen' op diverse plaatsen in het dorp. Een aantal bewoners van de Kluisweer is daarmee to taal niet eens. Zij zeggen van het café. dat van origine als sporthal kantine is opgezet, al vele jaren overlast te ondervinden in de vorm van vernielingen, lawaai en rommel. „Deze overlast is regelmatig be sproken met betrokkenen en poli tie, zonder dat dit tot verbetering heeft geleid. De politie komt niet of te laat. De overlast wordt al ge ruime tijd getolereerd. U kunt van uw inwoners niet verlangen dat zij gedurende Oud en Nieuw ook nog eens worden opgezadeld met deze overlast," schrijven de bewo ners terug Ze vinden het een verwerpelijk plan de sluitingstijd te verruimen. Ze wijzen erop dat de jaarwisse ling al jarenlang één van de rus tigste feestnachten is, aangezien de sporthal dan gesloten is. Vol gens hen is niet gebleken dat er behoefte zou zijn aan een open ca fé. „Wij betwijfelen dat de jeugd, die nu al geruime tijd laat blijken lak te hebben aan gedragsregels, zich gedurende die nacht wél zal gedragen." Ook in het door Kokx hoom aangekondigde vuurwerk verbod wordt niet geloofd. „Er wordt nu al regelmatig vuurwerk aangestoken." Burgemeester Kokxhoom heeft al laten weten dat zij de vergunning toch wil verlenen. Daarbij wordt gewezen op het naleven van de re gels door de beheerders. De bewo ners zijn van plan bezwaar aan te tekenen, zodra de omstreden slui tingstijd wordt gepubliceerd. Woensdag 25 november SCHIEDAM Zorgcentrum De Haig. Verkoop Modehuis Kioostenno3e,14,00u, DneMaasStede.cul- turele avond. 19.30u. NPB.Westvest90-92. Lezing'Burten-sponge vrouwen' door Herman Noordergtaal, 20.00u. Theater a.d. ScWe. Will van Krahngen en Edwin de Vnes spefen Scenes urteen huwelijk, 20.15u. VLAARDINGEN Buurthuis de Pijpalaar. Kinoerbifigo. 14,00- 16.00u. ROfTERDAM Gale rle Ron M an dos 10.30 peuters; 14.304 tot8jaarVanurtdeSprookjesstoel. Jeugdthe ater Hofplein 19.45 13e Eenakterfestival voorschoiieren. Speel-O-Theek De Speet- doos 14.30-15.30 Kikker is verliefd., de Doelen Grjs. 20.15 Mannen in concert - 333 jaar KorpsManmers. Jumaanse Zaal 20.15, Inleiding Theo Muller Van Cappellen Zaal 19.30 Het strijkkwartet inde 20e eeuw. Ahoy' 20.00 Hemeken mghtof the proms. Ca sino 20.00-01 00 Wim Huisman. R'danu Conservatoriumi0.00-17.00 Masterclass. Darko Petnnjak. gitaar, Rotovm Lucky Stnke. Pop Quiz. Rotterdam ThraterWest 19,30- 21.30 Koor Speten met je stem. Rotterdam se SchouwburgGu. 20.15XAfnka 4.0. Zaal de Unie20.3Q NCRV Volgspot-Uve. Sebd- Hng*s 19.00 Zzep.LuxorThèater20.15Yoop van 't Hek. Prinses Theater 20.15 Ba Suku, Ba Fem, Ba Tjan. RO THEATER 20.15 Nacht- asiei. Theater 't Kapeltefle 14.30 Tussende Muzen, Kunst voor ouderen. Theater Zutf- plelnGrz. 20.15 Ene Brey.8onbeorl0.00- 21.00 DEAF 98: D grtal Dwe. Educatieve Tui nen Hoogvlletl2.30-15.30 Herfst StLau- renskerk 20.30 Laurens literair. Rotmm 22.00 Lucky Strike Pop Quiz. SKVR, Henne* Rijnstraat 6 20.00-22.00 De Engelse Kunst en Cultuur. Trefcentrum Vavfc 09.30- 11.30 5e bijeenkomst vrouwengeschiedenis. Donderdag 26 november SCHIEDAM Do So shook. KJaverjascompetiüe, 13.30u. Theater De Teerstoof. Marijke Bonn, ene man show, 20.15u. Filmhuis. Siberia, 2t.00u. "t Podium. Kees van K/ugten, 21.30U. VLAARDINGEN Grote kerk. Lunchconcert Aad Zoutendijk, 12.45-13.15uStad sgehoorzaa! Job Schu ring in Wat nou, 20,00 ROTTERDAM Lantaren/Venster 20.30 Reparations. Jeugdtheater Hofplein 19.45 l3eEen3kter- feshvaivoorscholieren.deDoelenGrx20.15 Manners in concert - 333 jaar Korps Mari niers. Ahoy' 20,00 Hemeken night of the proms, De Twijfelaar 22.30 Backbone Soundsystem. St. laurenskerkl2.45 Mid dagpauzeconcert. Ba roeg 21.00 Terminal Choice/PygmyCholdren/Hocico. Multi Cultu reel Centrum ODEON21.O0 Harry's jazz and blues band. Nlghttovm Theatercafé 20.00 Night of comedy. R'dams Conservatorium 10,00-17.00 Masterclass. Darka Petnnjak, gitaar. Rotown 22.00 Handsome 3Some, Sint Job I Blauwhoedenveen 22.00 Boy BGM Everwijn en Maarten van Gent Schel links 19,00 2zep.Luxor7heater20.15Youp van 'tHek. Rotte idamseSchouwburgStudtt 21.30 Krazy KrazyKat KI.Z.19.300thello. RO THEATER 20.15 NachtasieL Theater Zuid plein Gr.2. 20.15 Rouw past Etectra. Kiz 20,30 Vincent Bijlo. Bibliotheektheater 19.30-23.00 SKVR-Schnjversdmer. Bon- heurlO,00-21.00 DEAF 98: Digtal Drve. Erasmus Universiteit, zaal Al 16.00- 17,30 SG Dossier Rotterdam culturele hoofd stad 2001. Bioscopen Van do. 19 t/m wo. 25 nov. ROTTERDAM Cinerama 1: The Horse Wiseper' (12) dag,12.20-16.20-20.30,wo.met om 16.20, Cin.2: 'Snake Eyes' (16) dag.18.30-21.20, do.vr.ma.di.ook 12.50-15.40- Cfn.3: 'Saving Private Ryan' (16) dag 13.30-17-20.40. Cln.4: 'Out of Sight' 02) dag. 15.20-18,10- 21.10, do.vr,ma.di.ook 12.20. Cln.5: 'Qiza- beth' (16) dag.15.10-18.10-2i.10, do.vr.ma.di.oak 12.10. I max Theater 'Amazone' ial) dag.tbehjxi,) 13. 'Everest' (al) dag. 14-16-19. Thrill Ride1 (at) 15-20. "The Ten Commendments' (12) zo.io. "SavingPrivate Ryan' (16) dag 21. 'Se- rengeti Symphony' (12) dag. 17,15. Ven.lt 'High Art'(16) dag. 19.30-21.45, rre- .niet21.45, vr.ooh 15, zo.ook 13. Sneak Pre view ma.22. 'Kurt en Courtney" (16) vr.15. Ven.2: '2 minuten shite" (16) zo.wo.15. 'Mrs- .Daiioway1 (16) dag.(beh.ma.) 19.45, zo.ook 13. The Ice Storm' (16) dagTbeh.ma.) 22. 'Sunset Boulevard' ma.21.30. Ven.3: Twenty four seven' (16) dag, 19.30-22, vr.ook 15. Ven.4: 'Secrets&Des' (16) vr.lS.30, TheJa- mesGang' (16) dag. 19.45. 'ükertts'(16) dag. 22.15. Lum.lc There's something about Mary" (al) dag.12.15-15.15-18,15-21.10. Urn». 2: The Negotiator" (16) dag. 14-1780-2L Liim-l: 'Lock, Stack two smefsng barrets' (16) dag.15.45-18.30. "Halloween: H20' (16) dag. 13.15-21.30. Lum. 4; 'Godzilla' (12) dag. 14-17.45. 'Nightwatch'(16) dag. 21.30. Hexane: Tien verschillende adult films (18) dag. 12 t/m 01.00. Pathé: There's something about Mary' (al) dag. 11.50-15.30-18.40-21.20. The Tm- man Stow' (12) dag. 11.30-14-16.50- 19.15-21.40-,Blade'(16)dag.l6.i0-18.50- 21.30; do.vr.ma.ai.ook 11-13.35. 'Snake Ey es' (16) dag.16,35-19-21.30; do.ma,di,ook 11.30-14,10. TheHorseWhisperer'(12)dag. 11.40-16-20. "The Negotiator (16) dag.15.20-18.15-21.10, do.vr.ma.di.ook 11,50. 'Dr.Dolittle" (al)dag.ll.20-14-16.30- 19-21.50. Sneak preview: Verkleedpartij' (16) dr. 21.30. N achtvoorstal Hngem Lum.1: There'ssome- thingatwutMar/(al)vrja.00.15. Lum .2: "The negotiator (16) vr.za. 00.15. Lum.3: 'Blade' 16) vr.za.00.30. Lum .4: 'Nightwatch' (16)w- .za. 00.30 KJndermatinees: Cta.1; 'Abeltje' wo. 16.20. Cln.2: 'Dubbel Dwars' za.zo.wo.12.40- 15,40_Cfn.4:'AjrBud'za.zo.wo.l2.20.Ciri5: 'Small soldiers' za.zo.wo. 12.30. lum.2: 'Dr.Doiittie'zaum.wo. 13-15. Pathé:'Dubbel& Dwars'za.zo.wo.13.15, 'Madelief: Krassen in het tafelblad' za.zo.wo.il.30-14.10. 'Jacht op de kleintje®' za.zo.wo.11-13.10. Ven.; 'Madelief, krassen in het tafelblad' zo.13-15. 'DetovenaarvanOz'zo.13. 'Pippizetüeboelop stelten'zo.wo. 15. 'Konmgdermaskers'zo.wo, 15. SCHIEDAM Filmhuis: The Idiots' do.vr.21. 'Mrs-Brown' za.21. VLAARDINGEN HetZeepaard: 'Mrs.Brovm'vr.21. Theldiots' za.21. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 15. GO iot 1 e.30 uur Telefoon: 010-4004444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5