9 Co Adriaanse zet PKC in schijnwerpers Voor CION moet het seizoen nog beginnen Snor Hiddink sneuvelt in Tokyo, mede dankzij Seedorf «0 Willem Il-trainer steekt zijn licht op bij korfballers in Papendrecht Matthijse naar WK zeilen Wereldrecord Sundstrom Atleet Maase toch naar EK Rooks tekent pas bij TVM als Priem vrij is BCR'91 aangewezen op promotie/degradatieduel Vliegenthart is bereid atleten te ondersteunen fljir ZW Groenoord schiet er op los Ouwe knarren gaan de zaal in 'De doelstelling blijft overeind: we willen met deze selectie een periode pakken' Rotterdams Dagblad I f Woensdag^ december 1998 Bun nik Het watersportverbond vaardigt elf boten af naar het WK zeilen, dat van 8 tot en met 17 janauri voorde kust van Melbour ne plaatsheeft. In Australië staan de wereldtitels in zeven olympi sche klassen op het spel. Neder land telt geen deelnemer in de 470 bij de mannen. Vijf van de elf bo ten verschijnen aan de start in de Europe voor vrouwen. Carolyn Brouwer verdedigt haar wereldti tel. Margriet Matthijse en Marce llen de Koning, de nummers vier en zeven van de wereld, behoren tot haar grootste concurrenten. Naast dit trio doen ook Maneke Poulie en Catalijn Huis in 't Veld mee aan het WK Europe. Bij de 470 vrouwen doen twee boten mee: Lisa WesterhoÜAIexandra Verbeek en Maijon Kooistra/Ar- dis Bollweg. Roy Heiner gaat in de Soling op jacht naar een olym pisch startbewijs, In de Laser be mannen Lanlermans en Kats een boot. Van Muyden vaart in de Finn en Paardekooper in de 49-er, Calgaiy De Amerikaanse schaatsster Becky Sundstrom heeft in Calgary het wereldrecord op de kleine vierkamp verbeterd. Sundstrom kwam tot een totaal van 161,439 punten. Het oude re cord was in bezit van de Japanse Maki Tabata (162,731). Sundstrom het in de Olympic Oval de volgen de tijden noteren: 39,27 (500 me ter), 1.17,53 (1000 meter), 1.59,17 (1500 meter) en 4.22,08 (3000 me ter). Lekten Kamiel Maase gaat als nog naar de Europese crosskam pioenschappen over twee weken in het Italiaanse Ferrara. De Lei- denaar vroeg zondag na zijn ren tree in de Tilburgse Warandeloop bedenktijd. Je kunt je wel blij ven verstoppen," aldus de Leide- naar, „maar je zult toch eens weer wat moeten laten zien." Twee maanden geleden onder ging Maase een operatie aan zijn scheenbeen. „Ik ben nog niet zo lang bezig, maar draaide bij de Warandeloop toch alweer lekker mee." Negen maanden geleden was Maase de beste Nederlander tijdens het wereldkampioen schap, maar voor het EK heeft hij weinig hoge verwachtingen: „Ik zal niks bijzonders halen. Maar ik heb gezegd dat ik geen veertigste wil worden, dus dat moet ik dan maar waarmaken." Maase vormt in Ferrara de lan denploeg met de vijf Nederlandse atleten die in Tilburg voor hem eindigden: Greg van Hest, Mareo Gielen, Luc Krotwaar, Sander Schutgens en René Godlieb, Door Wim Huisman Papendrecht—Teleurgesteld als hij was over het gemak waar op zijn spelers enige tijd geleden de vrije doortocht verleen den aan Vitesse-topsehutter Nikos Machlas, voerde Willem II- trainer Co Adriaanse de korfballers ten tonele. Zonder bijbe doelingen. Zijn uitspraken werden echter haarfijn geregi streerd en uitgezonden door Studio Sport. „M'n verdedigers moeten maar eens een voorbeeld nemen aan de korfballers en op de tegenstanders letten in plaats van op de bal. Want een bal heeft nog nooit een doelpunt gemaakt," mopperde Adri aanse die bewuste zaterdagavond. De reikwijdte van die woorden had Adriaanse flink onderschat. De naar erkenning snakkende korfbalwereld sprong er onmid dellijk op in. Adriaanse ontving talrijke invitaties om eens een kijkje te komen nemen bij een training. De oefenmeester accep teerde er één en hij gaf zijn ja woord aan PKC. Zodra de gele genheid zich voordeed, zou hy naar Papendrecht afreizen, Belofte maakt schuld. Zijn komst hing nog even aan een zijden draadje. Zondag had hy immers wegens ziekte het competitieduel met FC Utrecht aan zich voorbij moeten laten gaan. Maar gister avond lokte Adriaanse talrijke persvertegenwoordigers en drie cameraploegen naar de hal in Oostpolder. PKC-voorzifter Wim Schölzel: „Normaal, is het heel rustig op een training .avond. Ik sta met verwondering te kyken hoeveel mensen er op Adriaanse zijn afgekomen. Leuk dat we op deze manier de publiciteit halen." Gescoord „Met m'n uitspraken heb ik ken nelijk nogal gescoord in de media. Dat had ik niet verwacht," glim lachte Adriaanse. „Nee. dit is geen publiciteitsstunt. Daar heb ik geen behoefte aan; ik sta als trainer al genoeg m de belangstel-, ling. Ik heb de uitnodiging van PKC eruit gepikt, omdat het een toonaangevende club is. Het Ajax van de korfbalsport. Ik dacht bij PKC het meest te kunnen opste ken." PKC-trainer Jan-Sjouke van den Bos doceert Co Adriaanse. Voet ballers in de leer bij korfballers. Een bijzondere gebeurtenis, maar niet uniek. Want Ben Crum, top sportcoördinator van KNKV, le vert al een aantal jaren een bijdra ge aan de opleiding van voetbal trainers. En niet de minste na men. Wim van Hanegem stak re centelijk in een interview de lof trompet over Crum, van wie hij toch wel het één en ander had op gestoken op de cursus. De interesse van Adriaanse gold het één-tegen-één verdedigen. Een aspect waarmee de Willem Ifers nogal moeite hebben, blijkt uit de doelcijfers. Adriaanse hoor de eerst Van den Bos' nabespre king van de (verloren) wedstrijd tegen Fortuna aan en observeerde vervolgens de training. Tussen de bedrijven door stond hij de jour nalisten te woord. Benieuwd „Je hoort en ziet veel dingen die je in de voetbalsport eveneens mee maakt," benadrukte hij. „Zo maakt ook PKC gebruik van vi deobeelden. Maar ik was vooral benieuwd naar de verschillende soorten dekkingen die in het korf bal worden toegepast. Puur voor mezelf, Want je kunt uit bepaalde trainingsvormen in andere tak ken van sport altijd wel interes sante dingetjes halen. Om die re den ben ik in het verleden ook naar trainingen van volleyballers, basketballers en handballers we zen kijken. Van elke sport steekje wel iets op." Een korfbaltraining of een wed strijd was er echter nog niet van gekomen.Als voetbaltrainer ben je met andere dingen bezig en heb je het veel te druk," excuseerde Adriaanse zich. „Maar als ik word uitgenodigd, kom ik beslist nog eens naar een wedstrijd van PKC kijken." Die opmerking was niet aan dovemansoren gericht. „Hij krijgt een seizoenkaart," beloofde Schölzel. Helemóal onbekend met de korf balsport was Co Adriaanse niet. „In de tijd dat ik nog gymnas tiekleraar was, heb ik wel korfbal- les gegeven," biechtte hij op. „Maar dat gebeurde vaak onder druk van korfballende moeders. M'n voorkeur ging uit naar bas ketbal en uiteraard voetbal. Als het voetbal was afgekeurd, toog ik in m'n jeugdjaren altijd naar de oude Rai (in Amsterdam, red.) om er naar het handbal en korfbal te kijken. Ik denk dat ik die sporten toen vooral zo leuk vond omdat er mooie meiden rondliepen. Ik was smoorverliefd op ene Trudy van den Berg, een korfbalster, weet ik nog." Alkmaar Steven Rooks zit vrijwel zeker komend wielerseizoen in de ploegleiderswagen van TVM. De oud-prof liet gisteren weten 'intern rond' te zijn met de wielerformatie van Cees Priem. Rooks' benoe ming wordt officieel bekendgemaakt zodra Priem te rug is uit Frankrijk. „We wachten op een geschikt moment," bekende Rooks. „Ik ben rond met Priem. Als hij straks Frankrijk mag verlaten ronden we de zaak af." De naam van Books circuleert al geruime tijd als kandidaat-ploegleider bij TVM. De 37-jarige Noord- Hollander werd dit jaar voor de start van de Tour de France door Priem benaderd om opnieuw in dienst te treden bij TVM. de ploeg waar hij zijn laatste prcfja- ren sleed. Priem wenste in 1999 als manager verder te gaan bij TVM, in een soortgelijke rol als Jan Raas bij de Raboploeg. De arrestatie van Priem tijdens de Tour vanwege de EPO-affaire en diens maandenlan ge gedwongen verblijf in Frankrijk hebben de benoe ming van Rooks aanzienlijk vertraagd. Tokyo Zijn snor is hij kwijt, maar zijn baan mag hij voorlopig houden. Guus Hiddink veroverde gisteren met Real Madrid in To kyo de wereldbeker. De 'Konink lijke' versloeg het Braziliaanse Vasco da Gama met 2-1, mede dankzij een belangrijke inbreng van Clarence Seedorf. Hiddink verloor daarmee zijn handelsmerk, maar won weer enig krediet en vertrouwen bij de machtige achterban in Spanje. De voormalige bondscoach ging vóór de finale een weddenschap met Spaanse journalisten aan. Na drie nederlagen op rij (Celta de Vigo, Valencia en Inter Milan) wilde Hiddink een daad stellen. „Voor de wereldbeker heb ik alles over," liet hij monter weten. De vurige wens van Hiddink ging vooral door Raul in vervulling. De begaafde middenvelder besliste het pittige duel (zes gele kaarten, drie om drie) in de 83e minuut. Uit een fraaie pass van Seedorf, die ook aan de basis stond van de ope ningstreffer, ging de Spaanse in ternational op avontuur. Hij zette eerst twee verdedigers op het ver- koerde been en was daarna ook doelman Germano te slim af: 2-1. Daarmee won Real Madrid de we reldbeker voor de tweede keer. De Spaanse topclub won de eerste (dubbele) finale in 1960 van Pena- rol (0-0,5-1). Fortuinlijk De winnaar van de Champions League kwam fortuinlijk op voor sprong. Seedorf bereikte in de 25e minuut de Braziliaanse interna tional Roberto Carlos met een dia gonale pass over grote afstand. Diens voorzet beoordeelde verde diger Nasa volledig verkeerd. Zonder enige druk van een tegen stander kopte de Braziliaan, die kenne' k zjjn orientatievermo- gen kwijt was, de bal achter zijn eigen, verbouwereerde doelman: 1-0. Na de rust paste Vasco da Gama de taktiek enigszins aan. De belo ning voor de veranderde speelwij ze kwam in de 57e minuut. De Duitse doelman Iligner kon aan vankelijk nog twee keer redding brengen op schoten van dichtbij. De klimmende uithaal van Junin- ho, wiens naamgenoot speelt bij Atletico Madrid, was hem echter te machtig: 1-1. Met zijn winnen de treffer verdiende Raul de titel man van de wedstrijd. Die uitver kiezing leverde hem een Japanse auto op. „Deze overwinning zal ons de rest van het seizoen voort stuwen," sprak Hiddink hoopvol.' „Onze aanvalsdrang heeft de doorslag gegeven." Tokio. Wereldbeker, Real Madrid (Spa)- Vasco da Gama (Bra) 2-1 (1-0). 26. Nasa 1-0 (e d.J, 57. Jmunho 1-1,83. Raul 2-1. Scheids rechter Samchez Yanten (Chl). Toeschou wers: 51314. Real Madrid: Iligner; Sanchis, Hierro, Sanz, Carlos; Panucci, Hedondo, Seedorf, Raul;Savio (89. Suker), Mijatovic(86. Jamij Vasco da Gama: Germano; Galvao, Odvan, Felipe, Luizinho (85. Guilherme); Nasa, Ra mon (88. Valber), Vagner (80. Victor), Jumn- ho, Donizete, Luttao PKC-trainer Jan-Sjouke van den Bos legt Co Adri aanse de tac tiek van het korfbal uit. „Ik was vooral benieuwd naar de ver schillende soorten dek kingen die in het korfbal worden toe gepast," ver klaarde Adri aanse. Foto Vic tor van Breu Kelen Rotterdam BCR'91 heeft nog twee kansen om het optreden in de Big Boss Liga nog enige glans te ge ven. De Rotterdamse badmintonners gingen tegen BCO/Inproba voor de volle winst, maar moesten uit eindelijk het hoofd buigen. De ploeg uit Oosterhout was net als in de eerste wedstrijd opnieuw met 14 te sterk. Door de nederlaag staat de ploeg van Edward van den Heuvel nog vaster op de onderste plaats met twee punten uit acht wedstrijden. BCR'91 zal nu via een promotie/degradatiewedstrijd tegen de alge meen kampioen van de eerste divisie handhaving in de Topfiga moeten afdwingen. Jos Suijkens maakte gisteren na een hardnekkige rugblessure eindelijk zijn debuut voor de Rotterdam mers. Samen met Emile Vrolijk was Suijkens niet op gewassen tegen Jurgen van Leeuwen/Robert Frenk: 7-15,5-15. „Het ging wel redelijk," sprak de kopman na afloop. „Ik heb duidelijk noggeen wedstrijdritme, maar de kop is eraf. Alleen is het wel jammer dat-ik niet mocht enkelen, want dat is toch mijn speciali teit. We hebben nog twee wedstrijden te gaan en ho pelijk kan ik dan wat meer ritme op doen, om zo* doende klaar te zijn voor het degradatieduel." Jeannette van der Werff en Pascalle Jansen hadden de kans om de stand gelijk te trekken. De Rotter dammers verloren de eerste set nog vrij nipt van Chantal Kessels/Karina de Wit met 7-15. De tweede game wist het duo wel te winnen met 15-12, maar Van der Werff'Jansen kwamen in de beslissende game net iets te kort: 11-15. Het enige punt werd net als de eerste wedstrijd binnengehaald door Patrick Schol- tes en Jeannette van der Werff. Het duo versloeg in een spannende driesetter Jurgen van Leeuwen/ Chantal Kessels: 15-12,10-15,15-8. BCR"91-BCO/lnproba 1-4. HD: Jos Suijkens/Emile Vrolijk-Jurgen van Leeuwen/Robert Frenk7-15,5-15. M* Jeannette van der Werff Pascalle jansen-Chantal Kessels/Karina de Wit 7-15,15-12,! 1-15. HE: Emile Vrolijk-Stacey Bonman 32-15,3-15, DE: Pascalle Jansen- Karina de Wit 9-11,2-11. GD: Patrick Scholbes/Jeannette van der Werff-Jurgen van Leeuwen/Chantal Kessels 15:12,10-15,lS-& Kanna de Wit/Chantal Kessels-Pascalle Jansen'Jeannette van der Werff 15-12,15-5. HE; Stacey Boiunan-Eraile Vrolijk 15-11,15-11. DE: Kanna de Wjt-Pascalle Jansen 11-7,7-11,11-7. Den Kaag Staatssecretaris Vliegenthart van Wel zijn en Sport staat sympathiek tegenover het idee om topsporters die waarschijnlijk in 2000 naar de Olym pische Spelen in Australië gaan, financieel te onder steunen. Het geld daarvoor moet komen uit de niet- bestede rente van het Fonds voor de Topsporter. Ze zei dat gisteren in de Tweede Kamer tijdens de be handeling van de begroting van WS. Het plan werd maandag naar voren gebracht tijdens het Ledenbe- raad Topsport in Papendal. i 'wj**-- TM" •V.r Schiedam Dat de zaalvoetbal lers van Groenoord hel ver wil len komen in het bekertoernooi, hebben ze tegen RVC'33 we! dui delijk gemaakt. De Schiedamse formatie schoot er tegen de Goud se eersteklasser flink op los en won met 14-2. Spelend trainer Andi Ortiz knalde vijf treffers tegen het garen. Ro bin Smallegange en Rob van Heusden (beiden viermaal raak) produceerden de overige treffers. Ook in de competitie doet Groenoord het niet slecht. De hoofdmacht gaan met 22 punten uit 9 wedstrijden aan de leiding in de eerste klasse A Koek van Holland De Hoekstee in Hoek van Holland vormt zater dag 9 januari het strijdtoneel voor het 'Ouwe Knarren zaalvoetbal- toernooi'. De inschrijving voor het toernooi staat open voor vrien denclubs, instellingen, café's, sportclubs als de deelnemers maar ouder dan 35 jaar zijn. Het toernooi wordt gespeeld van 18.00 tot 23.00 uur en voor een in schrijfformulier kan naar de Hoekstee worden gebeld (0174- 384588). Deelname kost dertig gulden per team. Er kunnen maximaal acht teams meedoen. VOETBAL Op het complex van Hermes DVS wordt woensdag 9 december een wedstrijd in het ka der van de 'talentontwikkeling jongens onder 12 jaar' gespeeld. Het Dl-team van Hermes DVS fungeert als 'sparringpartner' van het selectieteam. Het duel begint om 18.30 uur. Door Fred Louter Vlaardlngen „Blessures, die vor men toch wei de hoofdoorzaak van onze matige seizoenstart," zeggen hoofdtrainer Arwin Ver- burgh en diens assistent Fred Rij nenberg bijna in koor. Het nieuwe technische duo van CION moet teleurgesteld zijn over de magere prestaties van de Vlaardingse der deklasser. CION, de laatste twee seizoenen steevast meedraaiend om de bovenste plaatsen, bezet momenteel de elfde plaats op de ranglijst met pas vier punten uit zeven duels. „En dat valt hier natuurlijk ook tegen. Men vraagt zich nu logi scherwijs af hoe dat komt," steekt Verburgh van wal. „Ten opzichte van vorige seizoenen is hier een hoop veranderd. Watallemaal? De organisatie om het eerste en twee de elftal is nu beter verzorgd. Ook de trainingen worden, als ik de verhalen moet geloven van ande re jaren, drukker bezocht en ook de intensiteit van de trainingen heb ik verhoogd. Dat zou dan ui teraard ook zijn vruchten af moe ten gaan werpen, wordt er dan snel geconcludeerd. Maar zo sim pel ligt het niet." Rijnenberg, op het laatste mo ment toegevoegd aan de techni sche staf van CION, vult aan: „We willen die blessures niet gebrui ken als excuus, maar een feit is wel dat we vanaf het begin van het seizoen enorm veel mensen mis sen. Daardoor hebben we eigen lijk nog geen wedstrijd in de sa menstelling kunnen spelen, die ons voor het seizoen voor ogen stond. Het elftal dat in de beker competitie met 3-2 won van SWSMC is door genoemde oor zaak eigenlijk helemaal uit elkaar gevallen. CION is nu eenmaal HettralnereduovanCION.HoofdtrainerArwinVerburch (rechts) en diens assistent Fred Rijnenburg kennen elkaar door en door. Ze vormen een twee-eenheid bij de derdeklasser. Foto Peter Moikentwer geen club die elke positie dubbel kan bezetten. Toch blijft de doel stelling die we voor aanvam"'an dit seizoen gesteld hebtx gewoon recht overeind stae c willen met deze selectie gewoon een periode pakken. Wat dat be treft niuët Vuur oris dan ouk het seizoen min of meer nog begin nen." Opmerkelijk Dat de 42-jarige Rijnenberg bij CION werkzaaam is, mag gerust opmerkelijk genoemd worden. De Maassluizer was de laatste vijf sei zoenen actief bij het Maaslandse MW27. De eerste vier seizoenen als speler, later als assistent van de inmiddels bij Leonidas (zo) successen vierende Leon Booy. uit die tiju stamt ook het contact met Verburgh. „In het jaar dat Ar win als B-trainer werkzaam was bij MW27, speelde ik zelf in het tweede team. Toen klikte het al enorm goed tussen ons. Het jaar daarop vertrok Arwin naar HSC om daar als hoofdtrainer aan de slag te gaan, en was ik eigenlijk zijn opvolger als assistent in Maasland." Verburgh weer: „Fred heeft na tuurlijk een enorm rijke voetbal achtergrond." Rijnenberg was in zijn carrière actief bij achtereen volgens ASWH, Heeijansdam, Ex celsior Maassluis en MW27. „Ie mand die in de top van het ama teurvoetbal heeft gespeeld, signa leert veel dingen die een ander misschien niet ziet. Wat dat be treft vullen we elkaar perfect aan. Het is ook niet zo dat ik boven hem sta, we doen gewoon alles sa men. Ook de begeleiding van het tweede team nemen we heel seri eus. Dat is voor een verening als CION heel belangrijk. Maar één van de belangrijkste redenen dat Fred hier actiefis, is omdat hij ge woon een fijn mens is. Niet alleen om mee te werken, maar ook in de omgang. Dat vind ik zeker net zo belangrijk als al die andere eigen schappen die hij bezit." Rijnenberg, als verkeerskundige werkzaam in Rotterdam, zegt spijt te hebben niet als speler te hebben overgeschreven naar CION. „Ik speel nu in het vyfde elftal van Excelsior Maassluis en merk dat de conditie werkelijk achteruit holt. Na drie sprintjes in de wedstrijd heb ik het eigenlijk wel gehad, en dat vind ik eigenlijk niet zo leuk. Daarom heb ik altijd gezegd dat het voor mij zo belang rijk was om gewoon door te trai nen. Dat is er dit seizoen dan met van gekomen en dan merk je di rect datje ouder wordt. Nu ben ik dan ook blij als er tijdens het par tij spel een oneven aantal is. Kan ik tenminste ook weer even lek ker ballen." Ook Verburgh beaamt dat hij Rij nenberg dit seizoen zeker niet had misstaan binnen de selectie. „We hadden Fred zeker nog wel kunnen gebruiken hierbij CION. Dat heeft iedereen afgelopen za terdag in de wedstrijd tegen Jo- dan Boys weer eens goed kunnen zien (1-3 verlies; red.). Maar goed, net is met anders. Ik ben in elk ge val al hartsükke.blij dat hij hier als assistent werkzaam is. Al is het alleen maar voor de uitsteken de mentaliteit die hij bezit. Daar kunnen veel spelers nog een voor beeld aan nemen." Kort Bondig Na de onderlinge wedstrijden van gymnastiekver eniging Leonidas Dovodo zijn 22 gouden, 108 zilve ren en 31 bronzen medailles uitgereikt Paul Si mons is op de ledenvergadering van w Zwaluwen gehuldigd wegens zijn zestigjarig lidmaatschap Ook Dick van Ree (50 jaar lid), Harry van de Berg (40 jaar lid), Joop den Ouden en Hans Vermeer (bei den lid van verdienste) werden in het zonnetje gezet De Schiedamse schermer Mikkel Suijker heeft de 'Stoppunttrofee' van schennvereniging Trefpunt gewonnen Lisette Scholte uit Maassluis heeft daar de sabeltitel heroverd Korfballer Arjan Maltha staat in de klaverjascompetitie van het Sehiedamse Harga op de tweede plaats Hij moet Wietske van IJzerloo boven zich dulden Bij RKWIK bezet kla verjasser Jo van Delden 'slechts' de vierde plaats Het clubblad van CION heeft een nieuwe kleurrij ke omslag gekregen Ziet er professioneel uit Ver zorger bij CION Ronald van Os moest onlangs zelf verzorgd worden toen hy na wat stoeien in de kanti ne met John van Spronsen even buiten westen, was Van Spronsen had uitgehaald met een directe die iets te hard was aangekomen Volgens hoofdtrainer Arwin Verburgh staat het Maaslandse MW27 bo venaan, mede dankzij CION .Logisch, de tegen standers van MW27 krijgen wij een week eerder. Die zijn dan helemaal leeggespeeldü!" De suppor ters van CION doen alles om hun team naar een over winning te leiden De harde kern heeft nu zelfs een grote trom gekocht om de ploeg naar nog verdere hoogten te begeleiden Volgens de officiële medede lingen van de KNVB is Marco Verspuij twee wed strijden geschorst Opvallend is dat de voetballer én als speler van DRGS én als speler van Hennes DVS wordt opgevoerd In het kader van K&B's Kroket tentest zijn de frituurwaren van SVDPW en SWSMC aan een keuring onderworpen De kroket van 'DPW werd gehonoreerd met een 6,5, die van SWSMC met een mager zeventje Dat cijfer was hoofdzakelijk te danken aan de presentie van de snack door Cor Valk, hoewel het zilveruitje en bestek ontbrak Er zijn trouwens steeds meer SWSMC'ers die twijfelen aan het vakmanschap van Valk als con sul Zondag keurde hij in het clubhuis zelfs het ta felvoetbal af Die medaille kan hij dus eigenlijk wel inleveren Het bestuur van HSC voert deze week een informatief gesprek met TSB Ook RKWIK praat over fusiemogeüjkheaen en heeft inmiddels contact gezocht met DVO'32 CION heeft DVO'32 benaderd voor een samenwerkingsverband 'Vol gens DVO'32-vooratter Harry Meijer is een fusie van zijn club noodzakelijk, al is het maar om financi eel gezien het hoofd boven water te houden K&B gaat voorlopig nog gewoon zelfstandig verder.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1