22 Spon Sportieve revanche Spartaan'20 Leon das heeft geluk van koploper En dat is zes voor nieuwe koploper HOY Clubliefde grensrechter doet Belvedere das om rmrnq DXMottëx Sneu verlies Xerxes Nuttige winst DHZ WCR schiet uit slof Pech Steeds Hooger Rotterdams Dagblad Maandag 7 december 1998 7 Door Sjoerd Bootsma RotterdamUiteindelijk werd de soep niet zo heet geheten als-ie werd opgediend. Na de been breuk van Spartaan'20-speler Ar jan Cox en de alsnog verrassende winst van tien DRL'ers (1-2) werd gevreesd voor een bikkelharde re turn aan de Spinozaweg. De grens van het toelaatbare werd inder daad af en toe overschreden, zon der dat de 22 spelers werkelijk een puinhoop van het geheel maakten. Briljant was het even min, al ging Spartaan'20 deze keer met dezelfde score en de punten aan de haaL „Verdiend," vond verliezend trai ner Koos Waslanden „Achterin was het bij ons slecht georgani seerd. Marco de Groot speelde weer voor het eerst na zijn schor sing. Het was weliswaar niet zijn schuld, maar de afstemming met Prank Everding klopte niet. Daar om kon Frank niet doorschuiven naar het middenveld en konden we voorin geen druk maken. Som mige jongens zaten in een dalle tje Neem de vleugelspelers, San- der Heeneman en Michel Phielix. Zij konden niets extra brengen." Bij de absentie van ervaren krach ten als Ruud Rijsdijk en Sacha Schalier en ook Erwin van der linden moest Waslander noodge dwongen terugvallen op A-junio ren, die het niet eens onverdien stelijk deden. Collega Huub Hulst kende dezelfde problemen. Door de blessures van de aanvallers Poi Heiland en Ricardo Wiilemse be gon de Berkelaar met Mitchel Oosterwolde naast Michel Spie- rings. Het koppel creeerde een paar aardige problemen, zonder efficiënt in de afronding te zijn. Doelman Ricardo Seton, vanaf donderdag voor twee duels na zijn rode kaart van vorig week, en de paal (op inzetten van Rosinda en Waals) hielden de thuisclub op de been. Na waarschuwingsschoten van Ben van D runen en Mogammi Choua was het na achttien minu ten aan de andere kant wel raak. Octavio Piles Fonseca,DRL's bes te speler, trof ook de paal, maar in de herkansing reageerde Steve Varela Fortes alert 1-0. Dat was niet geheel volgens de verhoudin gen, maar wel een feit. „We krijgen dit seizoen elke wed strijd heel veel kansen," wist Spartaan'20-trainer Huub Hulst Meestal hebben we zelfs het dub bele aantal mogelijkheden en ge ven we de doelpunten weg." En dus deed hij weer een beroep op Eduard Booms. „Eigenlijk had ik gehoopt om hem niet meer nodig te hebben. Maar ja, zelfs de spe lers vroegen het, dus ben ik naar Eduard toegestapt," legde Hulst uit/ Van die maatregel kon de oefen- meester allerminst spijt hebben. Tien minuten na zijn entree maakte Booms de kostbare gelijk maker: 1-1. Maar er gebeurde meer. Met de terugkeer van de routinier bloeide ook Michel Spie lings op. Andermaal bleek dat de aanvoerder gevaarlijker van ach ter de spits dan in de aanval zelf opereert. De winnende treffer kwam niet toevallig van de voet van de nummer 10, die in bles suretijd een vlotte aanval met een volieybesloot: 1-2. Met die treffer kwam een einde aan hectische tweede helft. Scheidsrechter Bart Jan Geers liet in die fase de wedstrijd uit zijn handen glippen. De Rotterdamse arbiter weigerde in te grijpen en liet sommige harde overtredingen onbestraft. DRL raakte in die temperamentvolle momenten het meest van de kook, Spartaan'20 kreeg twee van de drie gele kaar ten. „Daar baal ik nog het meest van," verklaarde Huub Hulst. „Die kaarten voor ons zullen mis schien terecht zijn, maar ik heb ergere overtredingen gezien." Bij DRL was de nederlaag snel vergeten. Koos Waslander: „We ten de jongens ook waar ze staan." De Club van Honderd van DRL treurde allerminst. De 100 liter erwtensoep was reeds ruim voor het einde uitverkocht. DRLrSpartaan*201-2 (1-0). 18. Steve Varek Fortes 1-0,75 Eduard Booms 1-1,00. Mi chel Spienngs 1-2. Bijzonderheden: De zwak leidende scheidsrechter Bart Jan Geers (Rotterdam) toonde de gele kaart aan Marco de Groot (DRL) en de Spartaan'20- spelers Patrick Kok en Patnck Schaerlaec- kens. DRL: Seton; Van Rosengarten, Everding (61. Van Zon), De Groot, Vlelvoye; Phielix, Pires Fonseca, Van Drunen, Heeneman; Choua (50. Van den Berg), Varela Fortes (80. Burg), Spartaan'20: Laurens; Schaerlaeckens, Kok, Molenaar, Du urham; Waals, Rosinda, Brouwer (68. Booms), Tempelaars (83. Vaandrager), Oosterwolde (73.Vosselman), Spienngs. Michel Spie rings loopt jui chend weg na treffer. Op de achtergrond springt be- Michielsen een gat In de lucht. FatoAad van derVoorrVCor Door Ed Voortmeijer Rotterdam En dat is zes! Na de 2-1 overwinning op het sterke DONK gingen de armen bij HOV omhoog; de tevredenheid was groot Met zes overwinningen op rij kun je immers voor de dag ko men. HOV doet niet alleen weer helemaal mee in de top van de derde klasse D, het elftal van trai ner Hans Loovens gaat sinds gis termiddag - dankzy een beter doelsaldo dan Nieuwkoop - zelfs aan de leiding. De Crooswijkers hebben inmid dels alle schroom van zich afge- worpenTDe anders zo voorzichti ge Loovens windt zelfs geen doek jes om de ambities van 'zijn' HOV. „In de voetballerij is natuurlijk niets zeker, maar wij moeten wel kampioen worden. Wij hebben de beste ploeg van onze afdeling." Hare taal van de Rotterdamse oe- fenmeester, die zijn mening ba seert op de tot op heden onder vonden tegenstand. „In alle voor gaande competitiewedstrijden waren wij beter dan de tegenstan der, dus het moet kunnen," aldus Loovens, die overigens grif toegaf dat HOV tegen DONK de slecht ste wedstrijd van het seizoen had gespeeld. „Wat moet ik ervan zeg gen?" verzuchtte hij. „Het was kantje boord. Wij hebben het ons zelf moeilijk gemaakt door de wedstrijd na die 2-0 voorsprong niet snel te beslissen. De moge lijkheden hebben we zeker gehad. Het belangrijkste is echter dat de ze 'gebruikelijke' mindere dag ons geen punten gekost. Met na me in het laatste kwartiertje, toen de tegenstander wat meer gas gaf, heb ik m'n hart wel even vastge houden." Als HOV topduels zoals die van vorige week tegen Nieuwkoop (3- 1) en nu tegen DONK blijft win nen, dan kan 1999 een heel mooi jaar worden voor de club van voor zitter Henk Verschoor. In Gouda had HOV tijdens het eerste com petitieduel met DONK onver diend de punten moeten inleve ren (2-0), dus verwacht mocht wor den de gastheren met opgestroop te mouwen ten strijde zouden trekken. Dat viel echter bar tegen. HOV, dat gehandicapt was door de afwezigheid van de geschorste Nordin Boukhari, gedroeg zich aanvankelijk te gemakzuchtig. Er werd weinig zinvols ondernomen en van een vlotte balcirculatie was ■al helemaal geen sprake. Het speeltuig zover mogelijk van het eigen doelgebied afhouden leek de belangrijkste opdracht. Dat lukte vrij aardig, mede omdat de bezoekers toen nog niet echt in hun kansen geloofden. Het eerste gevaarlijke moment voor de Goudse veste, na ruim een kwartier spelen, had de openings treffer kunnen opleveren, maar de voortreffelijk leidende arbiter Jan van Toom zag geen straf schop in een overtreding van Ma- chiel Dessing op Richard Steen. 'Gouden greep' De HOV-spits zou aanvankelijk op de bank beginnen, maar startte tot veler verrassing op de plaats van Gregory Etnel toch in de ba sis. Het was een 'gouden greep' van Loovens, want Steen depo neerde niet alleen een bal tegen de Goudse touwen, hij 'versierde' even later ook een strafschop. Op slag van rust zette Steen, aan gespeeld door Jan Bontes, op de rechterflank een weergaloze rush in, die eindigde met een vlam mend schot achter de kansloze doelman Richard Venneker: 1-0. De 2-0 van de als immer gedegen spelende libero Michael Janse - hij scoorde zeven minuten na de thee vanaf de stip, nadat Vbnne- ker de doorgebroken Steen had gevloerd - leek de nekslag te be tekenen voor DONK Leek, want de Gouwenaren kwamen uitste kend terug en tien minuten voor tijd werd hun dadendrang be loond met een tegentreffer. Mark Lugthart legde de bal uit een cor ner precies op het koppie van John Olsthoom en dat betekende 2-L Daarna was Menno de Jong na een slippertje van Janse zelfs nog dichtbij de 2-2, maar hij trapte tot grote hilariteit van het Rotter damse publiek finaal over de bal heen. HOV DONK2-1 (I-O). 44. Richard Steen 1-0, 52. Michael Janse 2-0 (strafschop), 80. John Olsthoom 2-1. Bijzonderheden; Scheids rechter Jan van Toom uit Bolnes gaf geel aan Jimmy van der Jagt (HOV) en Menno de Jong (DONK). HOV: Pinheiro; Van der Jagt, Janse, Steen bergen, De Jong; Bontes, Valenten, Van der Vegt {82. Hammach), Notenboom (69, Van de Veerdonk); Steen (77. Etnel), Van der Wielen. DONK: Venneker; Dessing, Kalmeyer (80. Kroon), Olsthoom, Landsbergen; Veer man, Van Tol (78. Jimmy van de Stad), Se- vert van de Stad, Lugthart, Jeroen de Jong, Menno de Jong, Door Wietse Dijkstra Rotterdam De verliezer vond dat-ie hem nooit had mogen ge ven, de winnaar meende dat het er echt eenlje was. De strafschop die Leonidas, koploper in de eer ste klasse B, vijf minuten voor tijd de gelukkige 1-0 winst bezorgde tegen SC Gastel, maakte heel wat emoties los. Witheet waren ze by de gasten over zoveel onrecht. Even dreigde de zaak zelfs uit de hand te lopen, maar met enige moeite haalde iedereen uiteinde lijk zonder kleerscheuren de kleedkamer. Ad van Seeters, trainer van laag geklasseerde SC Gastel, speelde daarbij een merkwaardige dub belrol. Waar hij tijdens de wed strijd met een hoop misbaar langs de kant het vuurtje aardig had op gestookt, ontpopte hij zich na af loop als de grote vredestichter. „Ik ben gewoon enthousiast," ver klaarde de druktemaker zijn ge drag. „Normaal reageer ik nooit op scheidsrechters, maar dit was een optelsom. Ik vond dat hij met twee maten aan het meten was en dan word ik emotioneel." Van Seeters sprak vooral uit te leurstelling. Waar Leonidas gis termiddag het geluk van een kop loper had, stond rijn ploeg sneu met lege handen. En dat terwijl er net als vorige week, toen de heen wedstrijd op het programma stond, van krachtsverschil tussen beide teams weinig sprake was. Ook toen behaalde Leonidas een minimale 1-0 winst. Dit keer mochten de Brabanders lang ho pen op een puntje, maar werd een domme overtreding op Delano Summervilie de ploeg fataal. De Leomdas-aanvailer ging op de punt van het overvolle strafschop gebied neer, waarna Ron Strör- mann vanaf de stip beheerst raak schoot Met die late 1-0 mocht de thuis club niet mopperen. Leonidas was op het moeilijk bespeelbare veld na rust weliswaar de betere ploeg, maar had niets te klagen over het Leonidas-aanvallerDelano Summervilie (rechts) snelt langsSC Gastel-verdediger Reinald Boeren. De Schiebroekers boekten hun zesde overwinning op rij. Foto John van Hoek/Corvos feit dat het na de eerste helft nog 0-0 stond. Dat hadden de Rotter dammers mede te danken aan het adequate ingrijpen van doelman Paul Verboom, die met een aantal prima reddingen 2(jn ploeg in pe nibele situaties overeind hield. Naar mate de wedstrijd vorderde, kreeg Verboom steeds minder te doen. Leonidas, dat in de eerste helft nauwelijks een fatsoenlijke aanval had uitgevoerd, kwam daarentegen steeds vaker in de buurt van het doel van de Braban ders. Verdediger Koen Meijer was met een kopbal uit een hoekschop van Jur Oldenburg dicht by een doelpunt en de afstandsknal van de mee ingeschoven Henk Aron had een beter lot verdiend. Het waren echter spaarzame hoogte punten, want ook in de tweede helft creëerden de Schiebroekers zich ondanks het overwicht nau welijks uitgespeelde kansen. Het wachten was op het bekende bal letje dat een keer goed moest val len, maar de enige die goed viel was Summervilie. En dat vonden ze bij de thuisclub ook best. „Geluk dwing je af," stelden Leo nidas' technische duo Bart Kreft en Leon Booy toen het verstand het weer van de emotie had ge wonnen. „Dit is onze zesde over winning op rij en die behaal je na tuurlijk niet alleen maar door ge luk. Dat we vandaag niet goed ge voetbald hebben, lag ook aan het veld. Wij moeten hst hebben van een snelle balcirculatie en dat was vandaag niet mogelijk." Nederlaag Veel reden tot klagen hebben ze bij de promovendus overigens niet. Met het vorig seizoen in de tweede klasse meegerekend, staat Leonidas inmiddels ander half jaar bovenaan. Kreft: „Het wordt misschien wel weer eens tijd voor een nederlaag. Dan kun je als trainer de boel wat makkelij ker scherp houden, want soms zyn we wel eens wat hautain. Maar ja, als je blijft winnen is er natuurlijk niet zo veel aan de hand." Leonidas-SC Gastel 1-0 (0-0). 85. Ron. Strör- mann (strafschop) 1-0. Bijzonderheden- Scheidsrechter Papmg gaf geel aan Ver- mulm (Leonidas), Moenngs, Akkermans, Eikelboom en Tak (SCGastel» Leonidas; Verboom; Cabral, Moreno, Aron, Meyer; Oldenburg (70 Mo-Ajok), Strör- mann, Duym (67 Tombroek); Summervil ie, Vermuim, Schouwenburg (83 Van Leeuwaarde). SC Gastel; Palings, Van Kaam, Van Gastel. Boeren, Breugelrnans; Moenngs, Tak, Ak- kennans, Eikelboom, Baas, Areum. Door Paul Voortmeijer Rotterdam Het is gebruikelijk in het amateurvoetbalwereldje, dat de clubgrensrechters tijdens een wedstrijd hun clubliefde nog al eens wat al te nadrukkelijk eta leren. Dat dit gevolgen heeft voor hun geloofwaardigheid lijken zij zich met te realiseren of nemen zy op de koop toe. Gisteren voelde de grensrechter van Belvedere zich eens zwaar te ruggepakt door arbiter De Groote. Vijf minuten voor tijd, bij een 1-2 voorsprong, ontving DCL-spits Michel Beider in buitenspelposi tie de bal De grensrechter appel leerde als immer resoluut voor buitenspel - ditmaal volkomen terecht maar zijn waarneming werd door de leidsman gene geerd. Het was een cruciaal mo ment. Invaller Ali Develi kreeg zo doende een vrije schietkans. Mis sen was geen pptie; 2-2. In de gelederen van de gastheren werd nog lang nagepraat over de dubieuze gelijkmaker. Volgens trainer Joop Musterd was er twee keer een buitenspelsituatie aan voorafgegaan. „Eerst stond die spits buitenspel en vervolgens gaf hij de bal af aan een speler, die ook off side stond. Op de uitslag is weinig af te dingen, maar de ma nier waarop ons twee punten door de neus zijn geboord, is schanda lig." De reden van Musterds verdere frustratie vond zijn oorsprong in de eerste helft Belvedere domi neerde in die fase op alle fronten en had de wedstrijd toen moeten beslissen. Maar ook de ontmoe ting met DCL vormde geen uit zondering op de voorafgaande wedstrijden. De voorhoede van Belvedere is snel en creëert veel kansen, maar wat de ploeg ont beert is een echte killer; iemand die de bal van drie meter afstand wél in het doei schiet. Uit het feit dat twee verdedigers verantwoor delijk waren voor de doelpunten kunnen voldoende conclusies worden getrokken. Op basis van het spel in de tweede helft verdiende DCL het punt De gastheren wrongen zich uit de wurggreep van Belvedere en wa ren bij vlagen zelfs sterker. Maar meer dan een handje vol kansen creëerde de ploeg van trainer Ki- lic niet. Collectief egoïsme was hier debet aan. Op beslissende momenten wilde men liever een tegenstander uitkappen, dan een vrijstaande medespeler aanspe len. DCL-spits Michel Beider was na de thee nog het dichtst bij de gelijkmaker, maar de paal stond een tweede doelpunt in de weg. Voor rust had hij prima geantici peerd op een verre uittrap van keeper Ruud Eleveld, die achter de verdediging van Belvedere be landde. Met een schitterende lob van twintig meter tekende Beider voorde 1-1. De eerste helft was voor de bezoe kers. Na een fysiek aftastende be ginfase was het wachten dan ook op de openingstreffer van de Mus- terd-formaüe. In de negende mi nuut besloot aanvoerder Celesti- no dos Santos maar eens op goed geluk een schot te wagen. De van de paal terugkaatsende bal kwam voor de voeten van veelvuldig op komende Erik Jan van der Kooy en dat betekende 0-1. Dat schie ten van grote afstand en succes el- kaai niet in de weg staan, onder vond ook John Aalse, die na ruim een half uur voor de tweede Bel- vedere-treffer tekende: 1-2, De 'dubieuze' gelijkmaker van Deve li ontnam de bezoekers drie pun ten. DCL-Bclvedere 2-2 (1-2). 9. Enk Jan van der Kooy (LI, 25 Michel Beider J-l, 32. John Aalse 1-2,85. Ali Develi 2-2. Bijzonderhe den: Scheidrechter De Groote gaf in een harde wedstryd een gele kaart aan Tourbi (DCL), Lopes en Van der Kooy (Belvedere). DCL: Eleveld; Ehboi, Kasudasi, Kortstam, Igaia; Chauch, Yakman, Tourbi, Kulekci (86. Isgüïar); Michel Beider, Kloof (51. De veli) Belvedere: Oliveira Baptista; Lopes, Van der Kooy (76. Van der Pennen), René Heeneman, Aalse; Fortes, Delgado Santos, Delgado, Santos; Lopes Siiva, Bnto (60. Groeneweg). Zondag tweede klasse Rotterdam Xerxes leed bij Hekelingen een onge lukkige nederlaag. De Rotterdammers maakten in 2D een 2-0 achterstand goed, om alsnog met 3-2 te verliezen. D: Hekelingen-Xerxes 3-2 (2-0). David de Bruin 1-0 en 2-0, Robert van Gestel 2-1 en 2-2. Arno Oosterhout 3-2. De Rotterdammers wisten bijna voor een stunt te zorgen. De ploeg van Hans Schinkel knokte zich te rug van een 2-0 achterstand en ging voor meer. Jan Cohen en Clyde Chan-You-Chu benutten de kansen niet. Een klutsbal bezorgde de bezoekers echter als nog een koude douche. Zondag derde klasse DHZ boekt in 3 C een belangrijke zege op Hellevoet- sluis: 3-1. De Hellevoeters, getraind door Hans Ven neker, houden het gezelschapyan De Musschen, dat aan de Oldegaarde met 1-4 ten onder ging tegen WRW. TOGB (B) is van slag en verloor met 1-0 by TOGB. EDS (3D) is van de laatste plaats af na het 2-2 gelijkspel tegen VEP. B: Oliveo-TOGB 1-0 (1-0). Olmar Verbakei 1-0. Op het slecht bespeelbare veld van Oliveo kwamen de geel zwarten moeilijk uit de voeten. Na de thee werden de gastheren wel vastgezet, maar echte kansen werden niet gecreëerd. C: De Musschen-WRW 14 (1-2). Kees van den Berg 0- 1, Dennis Hol 1-1, Ronald Mansveld 1-2, Johan van der Ham 1-3, Ronald Mansveld 14. De Briellenaren versloegen De Musschen voor de tweede keer binnen acht dagen. De thuisclub miste het nodige geluk. WRW profiteerde hiervan en bouwde de score uit naar 14. LMO-OW 1-1 (0-1). Johan Langendoen 0-1, Stefan van de Steene 1-1, Op basis van werklust en inzet kwam LMO terug op 1-1. Brayton Biekman en Peter Dekker hadden de wedstrijd in Rotterdams voordeel kunnen beslissen, maar dat zou de verhoudingen niet juist hebben weergegeven. DHZ-Hellevoetsluis3-l (2-0). Michael Leentvaar 1-0, Erik Kop 2-0, Rafaèl Guinote 3-0, Peter Boutkan 3-1. De bezoekers hadden geen kans tegen het sterke DHZ. De score had zelfs hoger moeten uitvallen. D: EDS-VEP 2-2 (0-1). Brian de Waal 0-1, Matin Has- sankhan 1-1, Ralph Kraaivanger 2-1, Brian de Waal 2- 2. De eerste de beste mogelijkheid die VEP uit Woer den kreeg was gelijk goed voor de openingstreffer. Beide elftallen leverden veel strijd mede doordat goed voetbal bijna onmogelijk was. VDL-GLZ 4-2 (1-0). René Verhagen 1-0, Meivin Mul ler 2-0, René Verhagen 3-0, Ergun Üzkan 3-1, René Verhagen 4-1, Gani Ekinci 4-2. Seref Akansel ging vier maal alleen op de doelman af, maar verschalkte deze niet een mad. GLZ dat voorin de nodige stoot kracht mist, kan volgïnde week weer over Ibrahim Liesdek beschikken. Yweemaal geel en dus rood was er voor VDL-speler Ruud den Engelsman. Zondag vierde klasse WCR was goed op dreef tegen Blankenburg en won in Rozenburg met maar liefst 8-0. E: FC Blankenburg-WCR 0-8 (0-1). Dave deMunnik 0-1 en 0-2, Robert-John van Burg 0-3 en 04, Dave de Munnik 0-5Robert-John van Burg 0-6, Martijn Hen- kelman 0-7 en 0-8. Een helft lang wisten de Rozen burgers hun tegenstanders op het zwaar bespeelbare veld bij te benen. Leeggespeeld moest de thuisclub in de tweede helft toestaan dat de bezoekers ver weg liepen. Poortugaal-Tediro 5-1 (2-1). Marcel Toepoel 1-0, Erwin Verschoor 1-1, Rqjesh Jibodh 2-1, Dino Na- scimento 3-1, Daniël den Hoed 4-1, Richard Lodder 5-1De Varkenoorders konden niet in het tempo mee, dat Poortugaal in de tweede periode verhoogde. G: Germinal-MSV71 1-3 (1-1). Edwin Buter (straf schop) 1-0, Tim Koolmus (strafschop) 1-1, Michael Wamaar 1-2, Walter Vijverberg 1-3. De gastheren be gonnen goed, maar verloren de grip op de wedstryd nadat twee verdedigers, Tjeert Langstraat (gebles seerd) en Wijnand Radijs (rood), voortijdig het veld moesten verlaten. MSV71 eindigde ook met tien man, nadat Michael Heere tweemaal geel had ont vangen. VOC-Fortuna VI1-0 (1-0). Elvin Post (straf schop) 1-0. De wedstrijd werd voor een half uur ge staakt nadat Bas Kraan (VOC) na een botsing met twee spelers van Fortuna VI zijn kuit- en scheenbeen brak. Nadat de ambulance hem van het veld had ge haald, werd de strafschop die volgde door Elvin Post benut. VFC-HWD 4-0 (1-0). Walter van Pemis 1-0, To- mas Raeymakers 2-0, 3-0 en 4-0. De Vlaardingers speelden puur op de counter. Na de 1-0 gooide HWD alles op de gelijkmaker, waardoor achterin de gaten vielen waarop VFC hoopte. H: CW-Schiebroek'94 4-1(2-0). Leon van Elzakker 1- 0 en 2-0, Fouad el Harraoui 3-0 en 4-0, Peter van Oost 4-1. Terwijl de bezoekers het spel domineerden kwam CW door middel van twee counters riant óp voorsprong. Na de thee controleerde de thuisclub het duel. Meeuwenplaat-SMV Hillegersberg 2-1 (0-1). Jeroen den Butter 0-1, Rob van Gils 1-1, Fred Bruins- ma 2-1. De bezoekers eindigden met tien man, nadat Carlos de Leon zijn tweede gele kaart ontving. Mi chel Hoornweg op wie de overtreding werd begaan werd meteen daarna naar het ziekenhuis gebracht. CKC-DJSCR 3-3 (0-2). Ricardo Winters 0-1, Richard Groos 0-2, Coen van Geet (strafschop) 1-2, André van Ballegooijen 2-2, John Rietveld 3-2, Richard Groos 3- 3. Al te best was het gebodene niet, maar wat betreft vermaak mocht het publiek niet mopperen. DJSCR pakte zijn eerste punten. René Zevenbergen (CKC) kreeg rood, nadat hij de bal in het gezicht van de te genstander gooide. Duivesteyn-SVS 5-1 (4-1). Jeffrey Kloppert 1-0, Martijn Lodder 1-1, Ronald van Essen 2-1 en 3-1, Dave Cooyman 4-1, Ronald van Essen 5-1. Tien minuten voor rust werd de wedstrijd in het voordeel van Duivesteyn beslist. De gastheren had den zelfs kans op meer ware het niet dat het team van Fred Mühlenbrüch vij f doelpunten wel genoeg vond Overmaas-Excelsior R. 1-1 (1-1), Marco van Kleef 1-0, Etam Kabasakal 1-1. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Raymond Kloosterziel (Overmaas) liet vlak voor tijd de kans op 2-1 liggen. Zondag vijfde klasse Steeds Hooger (SC) moet knokken voor een plaats in dc Serie A. Door een 0-2 nederlaag thuis tegen Wip- polder staat promotie op de tocht RDM (H) verspeel de tegen Dirksland kostbare punten: 1-1, SCV Garada boekte in 5 J de eerste zege ten koste Ac- tivitas: 3-2. In L zette Blydorp (1-0 tegen Schiedarase P'JÏÏlle opmars voort-Sï™ B°ys ÜjM na de 3-1 zege by RTGook bijna zeker van de play offs te zijn

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 4