Groenoord wint eigen toernooi Korfballers ODO simpel langs zwak DKV Mannen- en vrouwenploeg worden Schiedams zaalvoetbalkampioen ODO-trainer tekent bij Zoete wraak yoorDeltasport HVO met tien man naar zege WK komt goed weg Rijnmond maar één set sterk ««Pi $sm Zwaluwen zes maatjes te klein voor oppermachtig Strijen MW27 geeft twee keer voorsprong uit handen i Deltasport heeft piet een 4-1 zege op WOR wraak genomen voor de 5-1 nederlaag die de Vlaardingse voetballers eerder dit seizoen leden tegen de Rotterdammers. De overwinning brengt Deltasport naar de vierde plaats in de eerste klasse B. „De opgaande lijn die we voor de win terstop hebben ingezet, zetten we i»g steeds voort. We zijn vooral conditioneel veel sterker dan veel yan onze tegenstanders. Daarom lopen we vaak in de tweede helft pver ze heen," zei Deltasport-trai- nerTonPattinama. Tegen WOR sloeg de thuisploeg in de eerste helft al twee keer toe, Juad Fertoute schoot in het eerste kwartier de 1-0 binnen. Vervol gens had Ahmed Bouchri' drie kansen nodig voordat hij Del- tysport op 2-0 zette. Nadat hij een jaal op de paal had gemikt en een ipzet van zijn voet van de lijn Werd gered, verschalkte hij de doelman met een schot van vijf tien meter afstand in de kruising. WOR kwam kort na rust uit een strafschop terug in de wedstrijd. Keeper Manuel Texeira koos de goede hoek, raakte de trap van elf meter nog wel, maar werd toch ge klopt: 2-1. Voordat de Rotterdam mers aan de gelijkmaker konden denken, bepaalde Dennis van der Meulen de marge op twee. Hij haalde van een meter of twintig verwoestend uit en zag zijn schot in de bovenhoek verdwijnen, WOR was niet bij machte iets te- pug te doen en Fertoute zag kans om het doelsaldo nog wat op te klikken. Nadat de keeper van WOR een inzet van Bartho Wes telijk niet goed onder controle kreeg, kon de Vlaardinger gemak- helijk zijn tweede treffer binnen- ftkken. Oni Louhenapessy kreeg een gele kaart. De Uer HVO heeft een-moeiza me 1-2 overwinning geboekt op Lyra. Het duurde tot een kwartier voor tijd voordat de vlam in de pan sloeg. Toen kregen de voet ballers uit De Lier waar ze al de hele wedstrijd op loerden: een strafschop. HVQ'er Dennis Sak was zo boos over de beslissing van de arbiter dat hij bleef ageren. De scheidsrechter toonde hem ver* felgens de rode kaart waarna de Schiedammers met tien man op »ek moesten naar de 1-1. 'We gingen er toen twee keer zo hard tegenaan," vertelde trainer Eick Suiker. „Eigenlijk deden we then wat we vooral in de eerste Helft nalieten: in een hoog tempo $?elen." Vijf minuten na de be nutte strafschop stonden de ploeg fteer op gelijke hoogte. Rechts back Patrick Hartog ging mee tiaar voren, werd aangespeeld en Scoorde prompt 1-1. Een minuut yoor tijd knikte Ed van der Lugt een voorzet van Jorden Wester hout binnen: 1-2, HVO staat nu tweede in de tweede klasse C. tchiedam—Mannetjesputter Pim Van der Helm heeft tweedeklasser WK saterdag op eigen terrein aan een nipt gelijkspel geholpen. Het werkpaard schoot in blessure tijd met zijn linkerd) de gelijkma ker binnen en bezorgde het be wakende Stellendam, de num mer vier van de ranglijst, een des illusie (2-2). Johan Melissant opende na een halfuur de score en nadat Jim van Oudheusden in de zelfde minuut rakelings over had geschoten, de poneerde Hans van Lenten de 0-2 achter doelman Stefan van Ha gen. Vlak voor rust profiteerde Robin Smallegange van een fout- te in de Stellendam-defensie (1-2). WK domineerde de tweede helft, rtiaar zag de werklust niet be loond. Ver in blessuretijd zor,. Pim van der Helm voor een jubel stemming in KetheL Gele kaarten Waren er voor Bart Raaymakers, Bon Huisman. Patrick Wltzen- burg, Jim van Oudheusden (allen WK) en Menno Beukers en Mar- èo Dieleman (Stellendam). Weert De volleyballers van Pijnmond speelden alleen de eer ste set sterk tegen Facopa uit Weert. Die set werd met 14-16 ge- ïrannen. Toen was het over en uit Voor de Schiedammers en pakte Facopa de punten door een 3-1 overwinning. De vrouwen van Rijnmond deden het nog minder gbed. Zij gingen in Zevenhuizen met 3-0 ten onder tegen VC Nesse- lande. „Ondanks de nederlaag ben Ik over de vooruitgang van Set team niet ontevreden," rea geerde coach Hans van Setten na afloop. Manon Wormgoor van Rijnmond raakte geblesseerd. Door Bart Boerop Schiedam— Zowel de mannen- als de vrouwenploeg van Groenoord mag zich Schiedams zaalvoetbalkampioen van 1999 noemen. Zaterdagavond toonden zij zich de sterkste op het toernooi dat door Groenoord zelfs was georganiseerd. Ook vorig jaar, toen het kampioenschap voor het eerst werd gehou den, gingen de zaalvoetballers van Groenoord met de titel aan de haal. „Het is voor het voortbestaan van het toernooi niet zo best dat we weer wonnen," verontschuldigde Groenoord-voorzitter Frans van Krugten zich. „Daardoor beden ken sommige clubs zich volgend jaar misschien en willen ze niet meedoen. Toch organiseren we het kampioenschap dan wear, want we moeten een keer verlie zen." Groenoord rekende in* de finale af met Hermes DVS. Grote man in de met 3-0 gewonnen wedstrijd was Raymond van der Marei. Hij nam niet alleen de eerste twee treffers voor zijn rekening, maar was ook verdedigend uitstekend op dreef. Revanche „We waren gebrand op revanche," legde Van der Marei de zege uit. Groenoord speelde afgelopen week voorde zaalvoetbalcompeti tie in de eerste klasse tegen koplo per Condor Soccer College, Dat duel werd door de Schiedammers verloren en daardoor zijn de kan sen op promotie naar de hoofd klasse tot een minimum geredu ceerd. Vorig jaar ging promotie ook op het nippertje niet door. Van der Marei: „Bij ons hingen de koppies na die wedstrijd. We heb- dat we op dit zaalvoetbalkampi oenschap moesten laten zien dat we toch echt in die hoofdklasse thuis horen. De vind dat we daarin heel goed geslaagd zijn. Kijk maar naar de finale. Daarin waren we een stuk sterker dan Hermes DVS en die ploeg komt wel uit in de hoofdklasse." Excelsior'20 en GTB waren niet aanwezig in sporthal Margriet. Zij gaven als excuus dat ze geen team op de been konden brengen. „Een beetje raar vind ik dat, want zeker Excelsior kan putten uit een, groot aantal spelers," reageerde voorzit ter Van Krugten op het wegblij ven van die twee teams, ln vier poules bestaande uit drie clubs streden de overige Sehiedamse verenigingen om een plaats in de halve finale. Dat SWSMC, Her mes DVS en Groenoord de halve eindstrijd bereikten, was niet ver rassend. Die ploegen waren, niet voor niets groepshoofd in hun poule. De vierde halve finalist werd echter niet HBSS, dat ook in de hoofdklasse uitkomt, maar ODC dat dne divisies lager speelt Telefoontje De mannen van ODC hadden zelf ook niet gerekend op de eerste plaats in de poule getuige de tele foontjes die voor de halve finale gepleegd moesten worden. „Een paar jongens moesten even thuis laten weten dat het wat later wordt, want zelfs als we de halve finale verliezen, moeten we nog spelen om de derde plaats," legde ODCer Erwin van den Berg uit Zijn teamgenoot Hans op 't Ende toonde zich verbaasd over de 3-0 zege op HBSS. „Dat viel me een 'f Het vrouwenteam van Groenoord (gestreepte shirts) speelde 1-1 tegen HBSS. Die uitslag was voldoende om de titel In de wacht te slepen. De vrouwen streden In een poule van vier om het kampioenschap In de zaal. Hermes DVS en PPSC waren de ander twee tegenstanders van Groenoord. De vrouwen zetten deze opponenten met twee keer 1-0 weg. P PS C legde besl ag op detweede plek. Deze ploeg won met2-0 van HBSS en ook met 2-0 van Hennes DVSHBSS bleef steken op een schamel puntje, maar behaalde dat wel tegen de kampioen. Foto peter Momenbow beetje van ze tegen, maar aan de andere kant: als wy iets goed kun nen, is het achterin de deur dicht houden." Een aantal verenigingen zette het zaalvoetbalteam van de dub in, maar er waren er ook die met jon gens uit de veldselectie aantra den. Op 't Ende vond dat wel een beetje link: „Die veldspeiers gaan er harder in dan de zaalvoetbal- Iers. Dat is niet prettig voor de ge zondheid, maar gelukkig wordt er erg sportief gespeeld." Die sporti viteit bleek ook uit het aantal blessures dat viel te noteren. Al leen Jozien Wijntjes van het vrou wenteam van Groenoord had veel pech. Zij viel in het laatste duel uit met een blessure. Gevreesd wordt dat haar enkelbanden zijn. gescheurd. ODC slaagde er in de halve finale tegen Groenoord niet in de organiserende vereniging pootje te lichten. Groenoord won met 4-1. In de andere halve eind strijd was Hennes DVS met 4-2 le sterk voor SWSMC. Die laatste won wel de strijd om het brons met 4-2 van ODC. Een groot deel van het publiek heeft van de ont knoping van het voetbalkampi- DoorTondeLeede Maasland— Zonder ooit in proble men te komen, behaalden de korf ballers van ODO zaterdag een 24- 17 overwinning ophetonthutsend zwakke DKV. De formatie van ODO-coaeh Wim van Renesse van Duyvenbode, die de koppositie in de eerste klasse deelt met ADO, wacht volgende week in 's Gra vendeel de kraker met de naaste concurrent voor de titel. Waar de 52-jarige Wim van Renes se vooraf hang voor was, lieten zijn volgelingen op de zaalvloer gelukkig niet gebeuren. Van on derschatting van de laaggenoteer- de tegenstander was geen sprake. „Ook een wedstrijd tegen DKV," liet Wim van Renesse voor het duel enigszins angstig doorsche meren, „is voor ons van het groot ste belang. In gedachten zijn de meeste spelers al bezig met de partij van ADO van volgende week. DKV vecht echter tegen de gradatie en is vorige week toeval lig door ADO met 17-28 afge droogd. Zo'n ploeg zal dus wel ex tra gemotiveerd zijn. Het is dan ook zaak dat we zeer geconcen treerd beginnen anders kost het ons onnodig punten." De 3-0 stand na zeven minuten spelen, haalde de eerste stoom van de ketel en nadien kon ODO zonder overmatige inspanning de opponent voldoende op afstand houden. Met echt flitsend spel ge beurde dat niet, maar de Dor- drechtse Korfbal Vereniging (DKV) was niet in staat om ODO maar een seconde in verlegenheid te brengen. Vooral voor Erik Pas- sehier was dit een prettige bij komstigheid. De rossige krullen bol, al jarenlang niet weg te den ken uit de basis bij de Maaslan- ders, stond na wekenlang vanaf de bank te hebben toegekeken, bij de 'aftrap' op de vloer. Door een hardnekkige knieblessure was de 29-jarige automatiserings deskundige wekenlang uitge schakeld en aangezien zijn ver vanger Ruurd Mosterd dermate aardig presteerde, zag Wim van Renesse geen aanleiding om de fanatieke ODO-voorzitter een plek in zijn opstelling te geven. Het toeval wilde deze week dat Ruurd Mosterd op wintersport moest vanwege zijn studie op de Haagse Academie voor Lichame lijke Opvoeding en dat er een plekje vrij kwam binnen het eer ste achttal. Met een zwaar inge pakte rechterknie maakte Enk Pas schier zijn rentree en hij deed dat zeker niet onverdienstelijk. De als vanouds makkelijk schie tende, jagende ec zijn medespe lers ophitsende goaltjesdief ('Af en toe liep ik gewoon te zweven en wist ik niet waar ik moest lopen') paste zich prima aan en liet de bal drie keer door de korf glijden. DKVer Frank Stoop (4) plukt onder de korf de bal weg voor Jac coGlerumvan ODO. De 24-17 van DKV. Foto Peter Wim van Renesse van Duyvenbode zwaait ook volgend seizoen de scepter bij ODO. De geroutineerde oefenmeesteris met het ODO-be- stuur een nieuw contract voor een jaar over eengekamen. „Ik doe nooit een klus voor een jaar," aldus Wim van Renesse. „Er is nog een hoop te doen en het heeft niks te maken met wel of niet kampioen worden. De ploeg en de vereniging zijn enthousiast en er zit toe komst in." De thuisploeg hield DKV keurig op afstand, maar liep nooit verder weg dan vier doelpunten. Hoewel Van Renesse herhaaldelijk tot rust maande in de aanval gingen de meeste spelers, vooral Patrick Zeebregts en Mary Pellikaan, te snel tot het schot over. In de rust, ODO stond toen 11-5 voor, liet de trainer zijn pupillen duidelijk blij ken meer rust m de aanval te wil len zien. Ook wilde hij dat zijn ploeg DKV" vaker met tempowis selingen moest verrassen. De goede raadgevingen ten spijt verbeterde de kwaliteit van het gcLodene geenszins. DKV kwam gemakkelijker tot scoren en het was dat ODO een tandje hoger schakelde, anders waren de gas ten nog akelig dichtbij gekomen. Met een fraaie eindsprint, waarin de van Weidevogels afkomstige Jacco Glerum enkele hoogstand jes ten toon spreide, gaf ODO de eindstand een waardig aanzien: 24-17. „Gek genoeg," concludeerde Wim van Renesse, „ben ik toch niet he lemaal tevreden. We kunnen veel beter oailen dan we vanavond hebben laten zien. Zo moeten we volgende week tegen ADO niet voor de dag komen. ADO draait momenteel heel goed, vooral ln thuiswedstrijden, en die ploeg zal voor ons een hele zware kluif wor den. Wie volgende week wint, wordt volgens mij kampioen. Het is dan erop of eronder." oenschap niets gemerkt. Wanneer de eigen club werd uitgeschakeld, werd snel de kantine opgezocht. Door Fred Louter VlaardlngenVoor Zwaluwen breken spannende tij den aan. Na de kansloze 0-6 nederlaag op eigen veld tegen kampioenskandidaat Strijen, staat de ploeg momenteel op een tiende plaats van de ranglijst met slechts zeven punten uit twaalf duels. De eersteklas ser zou met die positie nog niet in aanmerking ko men voor rechtstreekse degradatie, maar het is dan wel veroordeeld tot het spelen van een of meer degra datieduels. Toch is er na de oorwassing van afgelo pen zaterdag geen sprake van paniek. Trainer Ron van der Berg vond het duel tegen Strij en geen maatstaf voor wat betreft de (onjmogeLykhe- den van de Vlaardingers: „Vandaag zijn we gewoon overklast door een ploeg die eigenlijk in de hoofd klasse thuishoort. Dat we dan ruim verliezen is na tuurlijk niet leuk, maar aan de andere kant ook weer geen schande. Vooraf calculeer je min of meer al een nederlaag in. Mochten we dan een puntje pakken, dan zou dat meegenomen zijn, maar niet meer dan dat." Een puntje heeft er voor Zwaluwen afgelopen zater dag geen moment ingezeten. Was de ploeg in de uit wedstrijd tegen Strijen nog in staat om brutaal een voorsprong te nemen, ditmaal liep de ploeg eigenlijk vanaf het eerste fluitsignaal van de uitstekend lei dende scheidsrechter Cees Brouwer achter de feiten aan. Binnen het kwartier stond de door Arie van der Zouwen getrainde formatie uit de Hoeksche Waard via Simon Reedijk en Robin "Wijngaarde op een 2-0 voorsprong. Illustratief voor de onmacht van de Vlaardingers was het feit dat het eerste schot richting doel pas in de 22e minuut genoteerd kon worden. De vrije trap op de rand van het strafschopgebied werd door Martijn Prook echter hoog over geschoten. In het restant van de eerste helft werd er van Zwalu wen niets meer vernomen. Dat gold niet voor Strijen, De nummer twee op de ranglijst -volgend jaar ge traind door ex-HBSS-trainer Jos Houweling- wist de stand nog voor de rust uit te bouwen naar 4-0. Eerst was het in de 26e minuut Alwin van Bruggen die een hoekschop binnenkopte, en vijf minuten later werd de mee opgekomen linkshalf Bert Duynhouwer geen strobreed in de weg gelegd om nummer vier te sco ren. Ook in de tweede helft liepen de VUaarmgers als aan geschoten wild over de prima bespeelbare mat. Geen mement slaagde Zwaluwen erin om ook maar voor enige dreiging te zorgen voor de goal van Strijen. Op vallend was de gelatenheid waarmee de ooit toch zo trotse eersteklasser de vernedering over zich heen liet komen. Zwaluwen-middenvelder Raymond Clumper na afloop:Af en toe is het bij ons gewoonte lief. In de eerste helft maak ik dan nog een aardige overtreding met de bedoeling om de boel bij ons even wakker te schudden, maar dat helpt ook niet. Nie mand staat op om de boel op sleeptouw te nemen. Na tuurlijk is Strijen beter, maar we maakten het ze wel heel gemakkelijk vandaag." Zwaluwen mocht niet klagen dat de teller in de twee de helft stokte bij zes. Legio mogelijkheden waren er ook in het tweede gedeelte van de wedstrijd voor de Strijenaren om de stand naar de dubbele cijfers op te voeren, maar gelukkig voor Zwaluwen was de gifbe ker na de zesde treffer al helemaal leeg. Wil de ploeg van Van den Berg nog enige kans ma ken om degradatie te ontlopen, dan zal er de komen de weken toch echt uit een ander vaatje getapt moe ten gaan worden. Volgens 'Witlof zal de ommekeer kemen na de wedstrijd van volgende week tegen Ter Leede: „Die wedstrijd zal hoogstwaarschijnlijk een zelfde beeld geven als vandaag. Dit zijn niet de ploe gen waartegen we de punten moeten pakken. Straks volgen echter de duels tegen ondermeer DOTO, Ex celsior Pemis en RWH. Dan zullen we moeten zor gen dat we er staan. En daar heb ik nog alle vertrou wen in," aldus Van de Berg. ZwaJnweu-Strijen M (MJ. 11. Suïion Reedijk 0-1,16. Room Wijn- gaarde 0-2,26. Alwm van Bruggen 0-3,31. Bert Duynhouwer 0-4,47. Izaak Verhoeven 0-5, 66. Simon Reedijk 04. Bijionderhtdeir By Zwaluwen viel inde wamung-up Stefan Geldof uit met evenwichts- problemen. De Zwaluwen-spelers Raymond Dun ter en René van Son kregen een gele kaart, Zwaluwen Duifhuizen, Van Bommel, Van den Bos, Kok, Van Son, Prook, Van der hee, Clumper (67. Borgsteijn), Banffer, Dos Santos (73, Van den Heuvel), De Kneger, Strijen: Bysteihoseh, Biemond, Kruythof (46, Luiken), Wyngiör- de, Kkinhuis (77. Van der Lavoirt Verhoeven, Reedok, Duynhou- wer, Van Bruggen, Van der Veen (60. Huisman), Sleeking. Door Richard van 't Zelfde Maasland— MVV"27, tweede in 3D verzuimde zater dag thuis tegen Berkel de overwin nig naar zich toe te trekken. De ploeg kwam twee keer op voorsprong, maar Berkel wist die steeds ongedaan te maken. De Maaslanders zochten In de eerste vijftien minuten continu de aanval. De eerste kans voor MW diende zich al spoedig aan toen topscorer Arno van Nierop. na een goede voorzet van zijn zwager Ronald van der End, zijn kopbal hard op de vuisten van de keeper uiteen zag spatten. Na een kwartier vol gemiste kansen wist Mikos Gou- ka de vruchten van het mooie aanvallende voetbal te plukken. Uit een voorzet van Jun Pauwels kopte hij de 1-0 het doel in. MW27 was echter amper van de vreugde bekomen toen Berkel op 1-1 kwam. MW- keeper Dennis van Eek ging in de fout toen hij na een hoekschop verzuimde de bal goed te klemmen. De bal belandde daardoor voor de voeten van spits Je roen Buitenhuis die de ba! simpel binnentikte. Het werden de zes leukste minuten van de eerste helft, want evensnel als de gelijkmaker in net net werd ge werkt, wist MW de 2-1 op het scorebord te zetten. Pauwels zag zijn voorzet beloond toen Gouka de bal nogmaals hoog achter de kansloze keeper kopte, MW leek na rust de wedstrijd in handen le hebben, maar Berkel kwam toch op 2-2. Een foute inworp van een MW er belandde voor de voeten van een tegen stander. Deze aarzelde geen moment en de bal werd hard langs Van Eek in het doel gewerkt. De fout bleek een dure, want ondanks dat MW druk zette, werd er niet meer gescoord. MW27 moest zelfs oppassen dat het met 2-3 werd nadat keeper Van Eek na een rode kaart vroegtijdig naar de kleedkamer mocht vertrekken. Van Eek haalde een doorgebroken speler neer. Een nederlaag werd de Maaslanders echter bespaard. De MWers Meivin Illidge en Lesley Wigmore kregen een gele kaart. Voetbafderde klasse Verburgh voelt zich gelukkig man Vtawdingwi CION kat» na de knappe en krappe 1-0 thuisoverwinning op WPS weer wat ruimer ademhalen De Vlaardingers deden het deze competitie tot dusverre immers verre van geweldig en stonden (en staan) in de derde klasse D op een teleurstellende een na laatste plaats op de ranglijst. Volgens trainer Arwm Verburgh was de zege zaterdag op de ploeg uit Dnebruggen een verdiende: „Na de dramatische bekeruitechakelmg van afgelopen week (0-3 nederlaag tegen Umo; redhebben we by elkaar gezeten en hebben we beslaten de tweede seizoenshelft alles uit de kast te haten Het resultaat za gen we vandaag. Er is voor deze zege keihard gewerkt «1 dat geeft vertrouwen voor de toekomst. Ik voel mg van daag even de gelukkigste man van VIaardingen." De enige treffer van de wedstrijd kwam op naam van Jo han van Toom. die na een afwezigheid van dne maanden zijn rentree maakte in de hoofdmacht van de Vlaardin gers en meteen maar tot feestvarken van de dag werd ge bombardeerd. Geel was er voor Sander Spanjersbcrg. PPSC is op tijd wakker Schtedam PPSC kende alleen in de beginfase van bet duel tegen hekkensluiter TAC'80 de nodige problemen. De ploeg van trainer Ron de Bruijn stond namelijk al na twintig minuten op een 2-0 achterstand. Toch was er vol gens PPSC-speter Erik van Harmelen zelfs toen met de vrees dat de wedstrijd weieens verloren zou kunnen gaan. „Die voorsprong was compleet tegen de verhou ding in. De beste kansen waren op dat moment al voor ons. Die tegendoelpunten werden gemaakt uit de enige twee counters die TAC in de eerste helft kreeg. Voor de rust was de stand daarom terecht alweer in evenwicht." Na de thee gingen de Schiedammers goed door en voor dat iedereen het wist, stond 'PP' op een 5-2 voorsprong en was de wedstryd gespeeld. Daarna werd er nog tweemaal gescoord door de Schiedammers en eenmaal door TAC'80. Eindstand: 7-3, De doelpunten van PPSC kwa men op naam van Michel Keemink (3), Edwin Ibrahimo- vic(2), Arhmed Boueouzan en Arjan van der Lm Vierde klasse Hoekse Boys verliest op eigen veld Hoek van Hofland Hoekse Boys, koploper in de vierde klasse B, heeft zaterdag op eigen veld tegen Te Werve de wedstrijd uit handen gegeven. De thuisploeg ging met een 2-1 voorsprong de rust in om vervolgens met 2-3 te verliezen. Reeds in de tiende minuut kwamen de 'Boys' met o-l achter, waarna Vincent van Antwerp rijn team al snel langszij bracht. Nog voor rust tikte Barry Kmp- scheer de 2-1 in. Na twee minuten m de tweede helft joeg Te Werve echter de gelijkmaker in het garen. „Onbegrijpelijk, dit neem ik mijn spelers wel kwalijk. Het gebeurt gvWOOr» te vaak dit zs na de n«-<f niet allert zijn, aldus trainer Louis Kmpscheer. Het werd nog erger voor Knmscheer en zijn jongens. Vier minuten voor tgd wist Te Werve de 2-3 op het scorebord te brengen. GTB te sterk voor DVO'32 Vtowdtngon„De gelukkigste heeft vandaag gewon nen," veraichtte DVO-voorritter Harry Meijer na de met 0-1 verloren thuiswedstrijd tegen GTB. „Het was aan de wedstrijd niet te zien dat DVQ op de tweede plaats van onderen staat in 4D en GTB op de tweede plaats van bo ven. De wedstrijd ging gelijk op en zowel DVO als GTB hadden weinig kansen." Daniël de Blinker scoorde in de tweede minuut na rust de 0-1 voor de Schiedammers, Het was een gevoelig verlies voor de Vlaardingers die nu toch echt wat punten moeten gaan pakken om boven de de- gradatiegrens uit te komen. „We zitten nu eenmaal in de hoek waar de klappen vallen en het is zeer moeilijk om daar uit te komen," aldusMeij- er. DVO kon door schorsingen en blessures met over een aantal basiskrachten beschikken zoals de gebroeders Sprong en Richard de Ligt. De DVQ'ens Dennis Hoogland en Arnold Visser kregen geel. 'Ongelukkig moment' nekt TSB VlaardlngenOp eigen terrein lukte het TSB niet om het bezoekende PKC'85 zonder punten naar huis te sturen. PKC-wist zelfs dooreen 1-2 zege met de volle drie punten aan de haal te gaan. TSB kwam in de eerste helft al snel met 0-1 achter. Nog voor de rust scoorde Leo de Jonge, na een goede voorzet van teamgenoot Bob Brusse, de gelijk maker. PKC wist in de tweede helft de winnende treffer in het garen te jagen- „Een ongelukkig moment die twee de treffer," verklaarde trainer Harty Berkhout, die het roer heeft overgenomen van de wegens privé-omstandig- heden vertrokken Hans Campen. f Het was de enige keer in de wedstrijd dat we even niet opletten en daar profi teerden die jongens meteen van." vijfde klasse DRGS komt sterk uit winterstop Schiedam— De mannen van trainer Mario Krabbendam zijn thius met een overwinning op HSC vexuer gegd«ui up het pad dat zij aan het eind van de eerste seizoenshelft in geslagen waren. Met een ruime 5-2 overwining stuurden rij HSC naar huis terug. Door doelpunten van Niels Bak ker (l-O), Steven Schoenmakers (2-0) en Raymon Hetidra (3-0) ging DRGS met een comfortabele stand de rust in. Daarna troffen Steven Schoenmakers (4-0) en Roeloff Grant (5-1) nog doel. .Dat HSC nog twee keer scoorde, lag eigenlijk aan onszelf. We namen wat gas terug," was, Krabbendam na de wedstrijd tevreden. Die twee van HSC werden gescoord door Frank 't Hart.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 8