8 Samaranch hoopt nog op prins HSC optimistisch richting eeuwwisseling Sportkoepel wil Willem-Alexander in IOC houden Smmm§ 'Mogelijk rollen er nog drie koppen' Nieuwe voorzitter Paul Nagtegaal: „Toch is fusie noodzakelijk" m l*ê& Diliberto blijft bij Admirals Kunstrijgala biet Witt in hal Sarajevo Williams vol vertrouwen NAGAN019981 Ids Postma stapt naar geschillencommissie Verzwakt handbalteam biedt goed tegenstand Zeven VZC'ers naar NK jeugd Refoba sluit af met gelijkspel Musis Sacrum bowlt matig Knieblessure maakt einde aan seizoen van Verhagen Rotterdams Dagblad Dinsdag 26 januari 3999 Amsterdam Ex-Spartaan Silvio Diliberto is ook volgend jaar 'kic ker' bij de Amsterdam Admirals. De Schiedammers is een van de zeven Nederlanders die volgende week zondag tijdens de Super .Bowl Party van de American foot- ballclub aan het publiek worden .voorgesteld. De 35-jarige Diliberto gaat aan ,?jjn derde seizoen beginnen bij de Amsterdammers. Hij heeft daarin "aan één punt genoeg om topsco rer aller tijden te worden. Nu moet hij die eer nog delen met voormalige kicker Terry Belden, die ook 04 punten maakte. Begin maart vetrekken de Admir als naar Orlando (Florida) voor een trainingskamp waarin de spe lers zullen moeten strijden om een basisplaats. Rotterdam Trojans-spelers Mei vin Gezius en Michel Storm, in beeld by de Amsterdamse prof club, zijn niet gekozen voorde uit eindelijke selectie. Lausanne Met een kunstrijgala (zal het Zetrastadion in Sarajevo op 30 maart worden heropend. Het complex, waar in 1984 zich het schaatstoernooi van de Olym pische Winterspelen afspeelde, was door de burgeroorlog in het vroegere Joegoslavië vrijwel met de grond gelijk gemaakt. De Noor Johann Olav Koss, de IviervoudigeOlympisch kampioen hardrijden, was een van de initia tiefnemers om de hal te herbou wen. 'Tot de schaatsers die aan het gala meedoen behoort de inmiddels 33-jarige Duitse Katarina Witt, die in Sarajevo vijftien jaar geleden goud won. Ook de toppers van de wereldtitelstrijd, die het weekein de ervoor in Helsinki wordt afge rond, treden er op. Barcelona Formule I-renstal Winfield-Williams heeft gisteren in Barcelona de bolide voor het 'nieuwe seizoen gepresenteerd '„Ik kan niet voorspellen dat we wedstrijden gaan winnen, maar ik ben vol vertrouwen," zei team- baas Frank Williams. De Duitser Ralf Schumacher en 'de Italiaan Alessandro Zanardi zijn dit jaar de bestuurders. De jongere broer van Ferraririjder Michael Schumacher is voorzich tig optimistisch over zijn nieuwe auto. „Ik hoop regelmatig in de WK- .punten te kunnen rijden. Het zou helemaal mooi zijn als ik eindelijk mijn eerste Grand Prix kan win- Lausanne lOC-voomtter Sama ranch heeft gezegd dat de klach ten van alle gedupeerde steden in de campagnes voor de Spelen van 2000 en 2002 uitvoerig worden be studeerd. Hij zei dat naar aanlei ding van het corruptieschandaal rond de toewijzing van de Olym pische Winterspelen aan Salt La ke City dat al negen koppen deed rollen. Mogelijk komen er nog drie bij. „Het IOC zal met een juiste oplos sing komen," beloofde de Cata laan na een regen van klachten en claims uit de gehele wereld. Man- Chester en Peking liepen voorop met eisen tot schadevergoedin gen. Sydney was blij de Olympi sche Spelen van 2000 te hebben behouden. De Australiërs ver wachtten geen onderzoek meer naar onreglementair handelen bij het winnen van de verkiezingsra ce tegen Peking, hoewel olym pisch comitévoorzitter John Coa- tes aan de vooravond met pakken bankbiljetten wapperde. Austra lië stak 2 miljoen gulden in een Afrikaans sportontwikkelingspro ject in ruil voor stemmen. Salt Lake City toonde zich even eens blij met het behoud van de Olympische Winterspelen in 2002. „De actie van het IOC heeft de be zorgde sponsors gerustgesteld," zei voorzitter Robert Garff van het organisatiecomité. Helsinki wijzigt de strategie van de campagne voor de winterspe len van 2006. De benoeming van een Noor, die met 'genereuze han delingen' Lillehammer binnens leepte voor 1994 in het biedcomi- té, gaat niet meer door. De burgemeester van Nagano, die ook te ver ging in de verwennerij van IOC-leden maar de bewijs stukken eerst in de papierver snipperaar en daarna in de brand stak, verklaarde dat er absoluut een betere procedure moet ko men. „Als het idee ontstaat dat de Spelen haalbaar zijn, is het moei lijk te weigeren wat de IOC-leden vragen," zei Tasuku Tsukada. .Wilden ze een geisha, kregen ze een geisha. Wilden ze Nagano zien in één dag, namen we een he likopter." Een nieuwe verkiezingsprocedu re zal er al zijn voor de toewijzing van de Olympische Winterspelen tn 2006, komende juni in Seoul. Sion, favoriet tegen Torino, K3a* genfurt, Helsinki, Poprad-Tatry en Zakopane, verklaarde zich er zeer mee ingenomen. Door Bob Kroon Lausanne IOC-president Juan Antonio Samaranch hoopt vurig dat het schandaal binnen- de olympische beweging kroonprins Willem-Alexander niet doet besluiten af te zien van zijn toetreding tot het Internationale Olympische Comité. persoonlijk ongelukkig te zijn ir.et het besluit van de Commissie van Ondeizoek een 'ernstige „Ik 2ie de kroonprins, met zijn grote belangstelling voor de sport, als een grote aanwinst voor de olympische beweging en ik hoop dat we hem binnenkort als nieuw lid kunnen verwelkomen," zei Samaranch gisteren na een offici ële persconferentie. De Spanjaard beseft dat niet al leen de wens van de kroonprins in dit geval bepalend is. „Ik begrijp heel goed, dat hieraan politieke aspecten zitten en ik wil me in geen geval mengen in de binnen landse politiek van Nederland." De baas van het IOC wees er nog maar eens op dat er 'radicaal schoon schip' wordt gemaakt in het IOC. „Er waren onder de 115 leden zegge en schrijve veertien zwarte schapen en die zijn nu aan gepakt. Maar ik zie geen enkele reden om leden, die in de fout gin gen, over een kam te scheren met de overgrote meerderheid van in tegere IOC- leden. Ook in andere internationale of nationale orga nisaties komen dit soort dingen voor. De olympische beweging zal gezonder en sterker dan ooit tut de sanering tevoorschijn komen." Samaranch liet duidelijk merken waarschuwing' te richten aan het adres van Anton Geesink. Sama ranch prees de Nederlandse judo reus als 'een groot sportman en een goed mens. Ik begrijp heel goed, dat hij met deze uitslag on gelukkig is.' Samaranch leek niet op de hoogte te zijn van Geesinks voornemen om met het IOC te praten over een 'status aparte', en had hierover 'in dit stadium' nog geen oordeel. In de olympische gesciiiedenis kan Geesink overigens bogen op een primeur, want het olympisch handvest voorziet niet in 'ernstige waarschuwingen' als sanctie voor laakbaar gedrag. „Wij zijn geen strafhof," aldus Samaranch. „Het handvest spreekt dus niet over corruptie of steekpenningen, al leen over schending van de olym pische eed. De enige sanctie daar voor is het royement van leden die zich daaraan schuldig maken. Ik het geval van Anton was dat niet het geval en daarom kreeg hij alleen een waarschuwing, een soort vingerwijzing." Juan Antonio Samaranch schudt prins WIHom-Atexander de hand tijdens de winterspelen in Naga no, Sfebrauri 1998. „Ikzte de kroonprins, met zijn grote belangstelling voor de sport, ais een grote aanwinst voor de olympische bewegingen ik hoop dat we hem binnenkort als nieuw Hd kunnen ver welkomen," aldUS de IOC-voorzitter. Archieffoto Jeny Lampen/Reuters Utrecht NOC'NSF wil prins Willem- Alexander in het Internationaal Olympisch Comité houden en Anton Geesink moet doorgaan met zijn olympische werk. Een en ander met hulp en ondersteuning van de nationale sportkoepel. Het bestuur onder leiding van interim-voorzitter Joop van der Reijden was gisteravond in het politiebu reau te Utrecht heel pertinent. De beslissing over het IOC-lidmaatschap van de kroonprins is, volgens Van der Reij den, een besluit van de regering en uitein delijk de Tweede Kamer. De gebundelde Nederlandse sport zou terugtreding betreu ren. „Hij heeft bewezen stimulerende din gen voor de sport te doen met maatschap pelijke opvattingen over de sport. We willen een prins die zich durft uit te spreken." Van der Reijden vond ook dat premier Kok het definitieve rapport van het IOCmoet af wachten. Definitieve beslissingen zullen pas vallen tijdens de algemene ledenverga dering van het IOC op 1? en 18 maart. 'Heerly k avondj e' Het bestuur van NOC'NSF - Erica Terpstra en Ruud Vreeman waren absent - besloot maandagavond een vergadering te houden, na wat Van der Reijden zo noemde, „het heerlijke avondje in Lausanne." Lijn leden konden zich vinden in de sanctie tegen An ton Geesink; een waarschuwing. Uitge deeld omdat hij intrinsiek niets fout heeft gedaan maar omdat er een voorbeeld moest worden gesteld in een ernstige situatie. In zijn eigen reactie op de berisping zei Geesink niet meer te kunnen functioneren in Nederland. Hij wilde het IOC een status aparte vragen omdat hij moe was 90 pro cent van zijn tijd mensen van zijn lijf te houden. Hij wide zich puur internationaal oriënteren. Van der Reijden vond dit geen al te best idee. „Zijn reactie is historisch be paald. Anton vergeet moeilijk en zijn ziel zit vol littekens." De interim-voorzitter, door longontsteking geplaagd maar niet geveld, verwacht een positieve uitkomst van gesprekken op kor te termijn. „De prins heeft een status apar te, Hein Verbruggen ook. Allebei om ver schillende redenen en Geesink kan die bij ons ook krijgen. Hij hoeft niet elke maand mee te vergaderen en we moeten hem ont heffen van de plicht op elk stuk een aan merking te hebben. We zullen goed over leggen hoe zijn functioneren gestalte kan krijgen, wat hij kan en wat hij wil doen. Hij krijgt steun van NOC'NSF, niet met terug werkende kracht, maar wel toekomstig. We zullen gezamenlijk bezien wat we met de bewuste Mobiele Olympische Academie doen. Maar zeker is dat de stichting Vrien den van Anton Geesink op korte termijn zal ophouden te bestaan. Het tegenwoordige bestuur van NOC*NSF Iaat hem niet een zaam staan in de Sahara." Of de zaak-Geesink in het IOC-corruptie- sehandaal met de ontvangen reprimande afgedaan is, wist ook Van der Reijden - die de strafmaat juist voorspelde - riet te ver tellen. Het IOC krijgt te maken met nog (veel) meer onderzoeken naar onethisch handelen door kandidaat-organisatoren en IOC-leden. „Een mens is geneigd tot alle kwaad besloot Van der Reijden. AmersfoortDe geschillencommissie van de KNSB komt morgen m Amsterdam bijeen om de mogelijk heid te bespreken titelverdediger Ids Postma alsnog af te vaardigen naar de wereldkampioenschappen allround schaatsen, op 6 en 7 februari in Hamar. De commissie kernploegen had Postma niet voor dat toernooi geselecteerd. Rmtje Ritsma en Martir. Hersman werden op basis van hun eerste respectievelijk zesde plaats hij de Eu ropese kampioenschappen in Heerenveen voor de WK aangewezen. Dat was conform de reglementen. Postma viel op de 500 meter, waarna Gianni Romme er met in slaagde de derde startplaats voor Neder land veilig te stellen. De onafhankelijke geschillen commissie moet nu bepalen of er toch ruimte is om de startplaats van Hersman aan Postma toe te wijzen. „Een aantal mensen rond Ids heeft dit zo gewild zei Ab Krook, topsportcoördinator van de schaatsbond. Postma kreeg eerder geen hulp van de internationale sehaatsunie (ISU), die de Nederlandse verzoeken om een wildcard voor de titelverdediger met wilde hono reren. Ook het uitbreiden van het aantal Europese deelnemers van dertien naar veertien na een afmel ding uit Zuid-Korea, hielp niet. De ISU wees die ex tra plaats aan Noorwegen toe. Postma, die vong jaar in Heerenveen zijn tweede achtereenvolgende we reldtitel allround behaalde, werd evenmin aangewe zen voor de wereldkampioenschappen sprint, nadat hy bij de NK in Groningen na Jan Bos, Jakko-Jan Leeuwangh, Erben Wennemars en Rintje Ritsma als vijfde was geëindigd. De geschillencommissie van de KNSB zal niet meteen een uitspraak doen. „Maar dat moet wel zo snel mogelijk gebeuren, gezien de tijd die resteert voor de WK,'' aldus Krook. Een uur voor de zitting dient dt zaak die Sandra Zwolle voor de zelfde geschillencommissie aankaartte. De Friezin wil directe plaatsing voor de WK sprint afdwingen. De KNSB oordeelde dat Zwolle komend weekeinde in Berlijn een skate-off tegen Annamarie Thomas moet rijden voor de vierde startplaats na Marianne Timmer, Andrea Nuyt en Tonny de Jong. Patrick Wouters van den Oudenweijer, zaakwaarne mer van het Sanex-duo Ritsma/Hersman en van Postma, noemde de inschakeling van de geschillen commissie „een zaak tussen Ids en de KNSB." Wou ters: „Martin heeft gedaan wat hy moest doen, zich kwalificeren voor de WK Hierin is hij geen partij." Sanex-coach Geert Kuiper, die met Ritsma en Hers man in Inzeil in trainingskamp is ter voorbereiding op de WK allround, reageerde met meer verbazing. „De regels van de KNSB zijn duidelijk, ik vraag me af waarom die geschillencommissie erbij moet wor den gehaald." Kaiserau Een sterk verzwakt Nederlands mannen- handoalteam heeft zich maandagavond in een oefen wedstrijd tegen het gerenommeerde Duitsland goed geweerd. Een nederlaag in Kaiserau was echter on vermijdelijk. Na een ruststand van 20-15 zegevierde de tnuisploeg met 33-28. Patrick Kersten was met twaalf treffers de beste schutter bij Oranje. Nederland trad in Duitsland aan met een veredeld B- team. Eind vorige week bedankten liefst dertien in ternationals voor Oranje. Ze zijn gestopt wegens een financieel conflict met het Nederlands Handbal Ver bond (NHV). Het bestuur keert geen loonkostender ving en reiskosten aan dc internationals uit Dat pikt de meerderheid van de spelers niet meer. De nieuwe bondscoach Ryszard Malag had door het grote aantal afmeldingen veel moeite om een repre sentatief team in Duitsland op de been te brengen. Mede dankzij twee buitenlandse spelers van E en O, Tomanovic en Jagceski, lukte dat net. „We zijn met het schaamrood op de kaken naar Kai serau afgereisd," liet Malag weten. „Zo vaak kunnen we niet oefenen tegen een land als Duitsland. Geluk kig hebben we goede tegenstand geboden. De Duit sers spraken van een nuttige oefenpartij." Vi aa rdingen Bij VZC hebber, ze ven zwemmers zich gekwalifi ceerd voor de nationale kampi oenschappen voor junioren dit weekeinde in Emmen. Door een blessure ontbreekt Fin van der Bas. De ploeg bestaat uit: Chantal Achterberg, Laura Kormann, Leo nora Louter, Daniêlle Dumas, Paul Brinkman, Sjoerd Pijper en Walter Redering, De ploeg blijft in de nieuwe competitie bij elkaar. Vlaardlngen Badmintonclub Refoba heeft de succesvolle com petitie afgesloten met een 4-4 ge lijkspel tegen BCR. De Vlaardin- gers, die kampioen zijn geworden en naar de derde divisie promove ren, verloren één keer en speel den afgelopen zaterdag voor de eerste keer gelijk. Overwiningen vielen te noteren van Ivo van Hut ten, Christa Boeters, Nitte van Landschoot/Christa Boeters en Christa Boeters/Amber Voorberg, Emmen De bowlers van Musis Sacrum zijn met slechts twee punten teruggekeerd uit Emmen. De Schiedammers wonnen met 2- 1 van hun opponenten uit Den Haag, maar verloren vervolgens met twee keer 3-0. Musis Sacrum staat op de achtste en laatste plaats in de Eredivisie. Tips? Belde sportredactie: 010-2732700. DINSDAG 26 JANUARI VOETBAL. Oefenduel: 20.00 SWSMC- WM. Door Fred Louter Vlaai-dingen De toekomst van voetbalclub HSC zag er vorig jaar juni allesbehalve florissant uit. Een teruglopend ledenaantal, so ciale problemen, negatieve publi citeit, sportieve malaise, en als klap op de vuurpijl een voorzitter (Herman Berkhout) die het op dat moment zinkende schip verliet Het bedje van de kortgeleden als voorzitter gekozen Paul Nagte gaal was dan ook niet bepaald ge spreid toen hy besloot in te gaan op het 'aanbod' de nieuwe preses in sportpark 't Nieuwlant te wor den. Ondanks alle 'rommel' die er nog opgeruimd moest en moet wor den, heeft Nagtegaal geen spijt van zyn beslissing: „Ik kende de club vrij goed, omdat ik ai enkele jaren met een aantal vrienden in het vijfde elftal speel. Ik was daar door ook op de hoogte van wat er op dat moment allemaal speelde binnen HSC. Toen ik vervolgens benaderd werd om voorzitter te worden, heb ik eigenlijk niet lang getwijfeld. Ik vind het zelfs wel een uitdaging om deze moeilijke klus t« gaan klaren. Al moet ik toegeven dat we met de club nu wel in een heel roerige periode zit ten door alle fusiepenkelen. Ei genlijk had. ik liever een halfjaar tje extra gehad om beter zicht te krijgen hoe HSC er werkelijk voorstaat" Denken over fusie De voorzitterswisseling heeft niet voor een omslag gezorgd in het denken over een fusie. Was Berk hout voorstander van het samen gaan met andere clubs, ook Nag- teeaal zest overtuigd te ziin van Paul Nagtegaal, de nieuwe voorzitter van HSC; „Ikzie ons In 2005 in leder geval niet meeralszelf- standlge club opereren en dan schat Ik het heel ruim in." Foto Peter Moikenboer het nut en de noodzaak van een fusie. „Daar kunnen we als Vlaar- dingse dubs niet omheen. Kijk maar naar de locatie waar wij zijn gehuisvest. In onze omgeving re sideren liefst vier clubs en dan heb ik het nog niet over het aantal clubs dat aan de andere kant van de snelweg in Schiedam zijn wed strijden afiverkt. Die verhouding klopt natuurlijk niet. Dat beseffen gelukkig alle verenigingen, maar zoals iedereen merkt, is er nog een lange weg te gaan voordat er daadwerkelijk spijkers met kop pen worden geslagen. Ik zie ons in 2005 in ieder geval niet meer als zelfstandige club opereren. Dan schat ik het heel ruim in. ia." HSC boekt sportief gezien wisse lend succes. De zaterdagploeg speelt in de vijfde klasse E geen rol van betekenis. Afgelopen za terdag gingen de Vlaardingers met 5-2 onderuit bij DRGS. Mar tin Witvliet, speler van het eerste, beaamt dat zijn team betere tijden heeft gekend. Toch is Witvliet - eveneens als penningmeester aan de club verbonden- geenszins te leurgesteld met de magere elfde positie op de ranglijst „Dat valt me eerlijk gezegd nog mee, ge zien de leegloop die we hebben gehad afgelopen zomer. Samen met trainer I&rel Buuron heb ik de groep toch nog enigszins by el kaar kunnen houden. Voor mii was op dat moment het seizoen al Witvliet is inmiddels al twintig jaar lid van HSC. Hij benadrukt dat het bij de Vlaardingse club niet alleen maar kommer en kwel is. „De indruk zou het laatste jaar kunnen zijn ontstaan dat het hier bijna over en uit was. Niets is min der waar, want HSC leeft gewoon nog steeds. Als je de dingen posi tief bekijkt, gaat het helemaal niet zo slecht. De relatie tussen de zaterdag- en de zondagafdeling is tegenwoordig goed, er zitten ne gen jonge gasten in de selectie en er is een nieuwe voorzitter." Gaat het de zaterdagploeg niet voor de wind. HSC-zondag is juist sterk uit de winterstop gekomen. Het team van trainer Piet Kat- testaart boekte al twee zeges en een gelijkspel en staat op bet punt toe te treden tot de Serie A in de vijfde klasse. Daartoe dient HSC wel af te rekenen met De Roef. Die ploeg staat met HSC op een gedeelde tweede plaats in de vijf de klasse L. Donderdag spelen HSC en De Roef tegen elkaar op het veld van de Schiedamse club SW5MC. De wedstrijd begint om 19.30 uur. Moeite Piet Kattestaart kijkt uit naar dit duel, maar moet nog de nodige moeite doen elf man op de been te brengen. „Een aantal van mijn spelers moet werken. Het zal nog lastig worden voor ze om vrij te vragen. En ik heb ze hard nodig tegen De Roef. Wij spelen rare wedstrijden. Getuige ook de com petitieduels tegen de Roef. Uit wonnen we met 6-2, maar op eigen veld werden we met 1-0 versla gen." Dat HSC zich niet direct heeft we ten te plaatse voor de Serie A, wijt Kattestaart aan de golf blessures en schorsingen waarmee de zon dagploeg te kampen had. Kat testaart: „Ik moet elke wedstrijd improviseren, maar dat geeft niet, want dat ben ik na vier jaar HSC inmiddels wel gewend. Af en toe krijg ik er pijn in mijn hoofd van, dat wel Toch zou ik het nog voor geen goud willen missen. ben inmiddels al 24 jaar hoofdtrainer en moet er niet aan denken thuis te gaan zitten. Mijn sterke punten zijn dat ik de juiste man op de juiste plaats zet en dat ik mensen kan motiveren om tijdens wed strijden alles te geven. Met deze kwaliteiten hou je het lang vol." Maassluis Voor René verhagen is het voetbalsei zoen voorbij. De 33-jarige spits en aanvoerder van derdeklasser VDL uit Maassluis raakte afgelopen zondag zwaar geblesseerd m de wedstrijd tegen Moordrecht Een eerste onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat de binnenste band van de rechterknie van Verhagen is gescheurd. „Het is nog niet duide lijk of mijn meniscus en kruisbanden ook zyn be schadigd. Omdat ik teveel pijn had, kon de arts dat niet onderzoeken. Daar is nu een MRI-scan voor no dig," zegt de onfortuinlijke voetballer, „Deze blessu re betekent in ieder geval het einde van het seizoen voor my." Verhagen is vanmiddag naar het zi- „en- huis geweest voer de MRI-scan. Donderdag krijgt hij de uitslag van het onderzoek en wordt meerduidelijk over de ernst van de blessure. Kort Bondig Excelsior Maassluis-oefenmeesterEric Gadde heeft op het trainingskamp in Gran Can aria een zware hoofdwond opgelopen De Maassluizer zag.met zijn onvermijdelijke gezelschapspelletjes in zijn hand, een goed schoongemaakte ruit over het hoofd Gud- de liep er dwars doorheen De oefenwestrijden in het zonnige zuiden leverden wisselend resultaat op Een 0-8 overwinning en een 3-1 nederlaag Tom Visser en Peter Bos ontbraken in Spanje wegens stu dieverplichtingen 'Voormalig sportverslaggever Bas van Bochove heeft zaterdag in de bestuurska mer van WK bekend graag eens pupil van de week bij de tweedeklasser te willen zijn De wedstrijd WK-Stellendam begon zaterdag een kwartier te laat omdat de jeugdwedstrijden op het hoofdveld waren uitgelopen en van de scheidsrechter de lijnen ge kalkt moesten worden Er was in heel Kethel echter niemand die met de kalkwagen om kon gaan SWSMC's bestuurslid Jan Liekendiek verklaarde zaterdagavond WK er best als satellietclub bij te wil len hebben Ronald Bolijn, de langdurig gebles seerde aanvaller van MSVI1 schijnt weer met de bal te trainen Niet bij oefenmeester Theo van Dijk in elk geval „ïk heb hem nog niet gezien," sprak de trainer zich uit over dat onderwerp Waarschijnlijk traint de topscorer voor zichzelf Die andere Maas- sluise club, VDL, heeft het jaarlijks hoogtepunt al weer achter de rug De playbackshow was weer een groot succesZe moeten eens denken aan een ande re locatie voor het festijn Het was namelijk weder om uitverkocht Onder de juryleden ook voormalig trainer Joop Mom De brand bij Pollux heeft vele Risk-spelen vernietigd K&B speelt nooit spelletjes.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 2