25 Handballers Atomium en DES'72 even over de 'rooie' Basketballers Gunco krijgen 'op hun donder' in Assen Driebander Richard Bitalis faalt op cruciaal moment Aïleen 'doordouwers' komen naar Souburghcross Kortsjnoj weer de grote man Eerste hattrick van De Haas Heuvelman weg bij Alcazar Broers Biharie zijn goed bezig Schaar loopt pareoursrecord in Gouda Tijd gaat dringen voor waterpoloërs van SVH Stuntje is Wim Niesing bij WION niet gegund Honkballers beginnen EK tegen Duitsland Kwaliteit hoger dan kwantiteit bij damstrijd Fusie Capelse korfbalclubs Rotterdams Dagblad Maandag 8 februari 1999 Apeldoorn Rotterdam heeft in de nationale schaakcompetitie zyn zesde achtereenvolgende overwinning behaald en lijkt blik semsnel naar de meesterklasse terug te keren. De koploper dankt de zwaarbevochte 64 zege op het geduchte ASG vooral aan de on verwoestbare 68-jarige Victor Kortsjnoj, die na 6 uur zwoegen en zuchten zijn Russische kolle- ga-grootmeester Mark Dvoretsky in een fabelachtig gespeeld loper- eindspel tot overgave dwong. De Zwitserse ex-Rus kreeg zelfs van de rijen dik opgestelde Apel- doomse toeschouwers een klate rend applaus. De Belgische grootmeester Luc Winants werd topscorer met 5 uit 6 door de sterke Oekraïner Alexander Kabatanski te ver schalken. Ook Jaap de Jager en Fred van der Vliet verkeerden in topvorm. Grootmeester Lambit OU (Estland) kon niet winnen van de notoire remiseschuiver Rob Hartoch. Hans Böhm, Marcel Pi ket en Tom Middelburg kwamen evenmin verder dan een 0,5 punt je. Zhao Qin Peng verloor tot haar schrik in remisestelling door tijdsoverschrijding, Michel Jadoul blunderde, eveneens met remise in zicht. De stand aan de kop in I-B na 6 van de 9 ronden: 1. Rotterdam 12, 2. Eindhoven 10, 3. Het Witte Paard/Zaanstad 9,4. ASG 8. De schakers van RSR/Ivoren To ren en Charlois/Europoort won nen dit weekeinde ook al hun wedstrijden en hebben promotie naar de tweede klasse voor het grijpen. Zij klopten respectieve lijk üroenoord (4,5-3,5) en concur rent Bailey uit Oosterhout (5,5- 2,5). WoerdenBij de tafeltennisvrou- wen komt het naar de tweede divi sie gepromoveerde FVT/Visser er aan, Na een nederlaag en een ge lijkspel boekte de Rotterdamse ploeg in de uitwedstrijd tegen Woerden de eerste overwinning. Mariska de Haas legde daarvoor de basis, want zij kwam met een hattrick achter de tafel vandaan. FVT heeft zich met de komst van De Haas (ex-DOV) behoorlijk ver sterkt, met als doelstelling om zich in ieder geval te handhaven. De vriendin van Michel de Boer zou aanvankelijk alleen in de thuiswedstrijden meespelen maar daar werd zaterdag al vanaf geweken. De Haas won haar drie partijen, Tarya Revet en Patricia Zwartjens deden niet veel voor haar onder, want zij scoorden ie der twee keer. Het achtste punt voor FVT kwam uit het dubbel spel. Achter de reserves van De Korenbeurs is FVT nu opgerukt naar de tweede plaats. In de vierde divisie bij de mannen deed Twenty One Up goede za ken, Dankzij een 2-8 zege op Rijn soever in Katwijk aan den Rijn, hebben de Rotterdammers zich nu achter koploper Hotak '68 op de tweede plaats genesteld. Peter Berben en Niels van der Wal scoorden ieder drie keer, Onno Trip verloor één partij, terwijl ook het dubbelspel naar Rijnsoever ging, In de eerstvolgende wed strijd wordt er meer duidelijk, want dan spelen Twenty One Up en Hotak in Hoogerheide tegen elkaar. Rotterdam Teus Heuvelman, coach van de volleybalsters van Alcazar/Erasmus, legt aan het eind van het seizoen zijn functie neer. Hij is van mening dat het team meer kan bereiken dan het wil. Alcazar kwam zaterdag niet in actie. Door een fout van het wed- strydsecretariaat arriveerde het te Iaat in Hendrik-Ido-Ambacht voor de wedstrijd tegen Voltido. Alcazar krijgt dne winstpunten in mindering en moet de wedstrijd later inhalen. Rotterdam Karateka Richard Biharie neemt komend weekein de (12-14 februari) deel aan de Eu ropese kampioenschappen voor junioren, die in het Spaanse Ovie- do worden gehouden. Biharie, lid van de Dordtse sportschool Muil wijk en onlangs derde by de strijd om de nationale seniorentitel, dankt zijn verkiezing aan zijn vo rig jaar behaalde Nederlandse ju- niorentitel. Richards jongere broertje Amit veroverde afgelopen weekeinde bij de NK stijl wado in Almere- Stad twee Nederlandse titels bij de jeugd (14/15 jaar). Amit Biharie toonde zich de sterkste bij het vechten en bij kata. Door Paul Hoes Rotterdam Aan, agressie ont brak het niet in de streekderby tussen de handballers van Atomi um en DES'72. In de slotfase raakten de gemoederen zelfs iets te verhit, maar op het moment dat de vrede was gesticht en de buit was verdeeld (20-20), kon ie dereen weer met elkaar door de bocht. Driekwart van de wedstrijd zat DES72 in de tang bij het uitste kend opererende Atomium. Trai ner Mickey Zornic zag zijn ploeg gedisciplineerd spelen en van al le posities scoren. Met nog acht minuten op de klok stond er2Ö-15 op het scorebord, maar toen ver zuimde Atomium ineens de kan sen te verzilveren. Mogelijkhe den vanaf de cirkel en in de break-out werden om zeep gehol pen zodat de gasten uit Papen- drecht nog op 20-20 konden ko men. In de slotfase ging het er stevig aan toe en ontstonden er behoor lijk wat irritaties over en weer. Zornic moest vanaf de bank zelfs tussen de strijdende partijen springen, toen zijn keeper Enes Kovieïs van Atomium zijn land genoot Mladen Bijekic te hulp schoot en tegenover een groep DES-soelers kwam te staan. „Het hele incident duurde tien secon den. Het kwam eigenlijk omdat de scheidsrechters niet conse quent waren. Bijekic kreeg een klap in zijn nek en Kovicis vond dat dat niet kon. De vrede was Mickey Zomlc, coach van Atomium (tussen speiersmet rugnummers 9 en 10 in) springt opzijn keeper en landgenoot Enes Kovfcïs af, die de vechthouding heeft aangenomen. Het incident liep dank zij Zomlcs bemoeienis met een sisser af. FotoftadvanderVoom/Cof Vos snel weer gesloten. Gelukkig maar, want deze beelden zijn geen reclame voor het handbal en straks denken de mensen nog dat het handbal zo'n ruige sport is." Roda speelde een redelijke wedstrijd tegen Animo, maar een tussensprint halverwege van de Rijswijkers kostte de ploeg van de scheidend trainer Herman Schaap de kans op de winst: 30- 27. De Snelwiekvrouwen speelden zich via de derde winst op rij weer verder van de degradatiezone. Tegenstander DWS stond de ge hele wedstrijd achter maar boog vlak voor tijd een 14-12 achter stand ora in een 14-16 voor sprong. Weer leek Snelwiek een wedstrijd inde slotfase te verspe len, maar de inzet en het goede spel werden alsnog beloond: 18- 16. De vrouwen van Ancora blij ven het moeilijk houden. De 13- 20 nederlaag tegen Quintus 2 drukte hen nog vaster op de laat ste plaats. Door Nick van der sluis Assen Drenthe moest in Assen een een voudig klusje worden voor de basketballers van Gunco/Rotterdam. De ploeg uit het noorden ploetert al weken in de kelder van de eredivisie op zoek naar overwinningen, maar de successen waren tot nog toe - getui ge de zes punten uit 25 wedstrijden - uiterst spaarzaam. Enkele maanden geleden werd Bill Pijl als coach a! geslachtofferd, maar het herstel werd onder de nieuwe techni sche man, Anne van Dijk, nog niet echt zichtbaar. Tot gisteravond, toen Rotterdam op niet mis te verstane wijze werd overrom peld en verslagen met 102-72. „We hebben gewoon op ons donder gekre gen omdat we veel te mat speelden," legde Coach Ronald Wolfs na afloop gelaten uit. „De scherpte die we tegen Prisma en Virtus in de voorgaande wedstrijden nog wel had den, misten we hier in Assen volkomen." Wolfs had wel een verklaring voorde neder laag, niet voor de omvang van het verlies. „We kwamen, door de barre weersomstan digheden onderweg, hier veel te laat aan. Pas een half uur voor de wedstrijd, waar door we een veel te korte warming-up had den. Dat schaadde ons in de eerste helft nog niet zo, toen konden we het tempo van Drenthe nog wel enigszins bijbenen. De klappen vielen vooral na de rust." In die eerste twintig minuten bleef voor de Rotterdammers de schade beperkt tot een 48-38 achterstand bij de rust, hoewel Dren the in die periode toch al imponerend (te gen. een 69% trefzekerheid) schoot. Met na me de nieuwe Amerikaan, Matt Williams - een 2.G5 m lange center met een goed schot - maakte indruk. Onder zijn leiding zou de Rotterdamse tegenstand na de rust steen tje voor steentje worden afgebroken. „Zo wel inside als van buiten was die Williams zo trefzeker dat er niet tegen viel te verde digen," was Wolfs al in de eerste helft opge vallen. Williams' medespelers pikten die intentie op en plotseling stond er een 'winning team' binnen de lijnen, dat beter schoot en overheersend was in de rebound (30 tegen 20). „Toch," zei Wolfs, „hebben wij aanval lend helemaal niet zo slecht gespeeld. We hebben een flink aantal wedstrijden ge wonnen met minder dan 72 punten. Maar op dat loepzuivere schieten van Drenthe, vooral in de tweede helft, hadden we ge woon geen antwoord." Een nederlaag, die uiteindelijk (nog) niet veel gevolgen heeft omdat de directe bela ger van de Rotterdamse formatie, Almere, zaterdagavond in Werkendam tegen Virtus ook een onverwachte nederlaag (70-62) te verwerken kreeg. „Het had óns weekeinde moeten worden waarin we een reële kans kregen om afstand te nemen en daarmee de plaats in de play offs wat veiliger te stel len," baalde Wolfe na afloop. Het mocht niet zo zijn. Drenthe-Gunco/HB 102-72 (rust 48-38). Drenthe Malt Williams 25, Peter Koning 18, Evert-Jan Sidenus 15. Rotterdam: Eelco Dorks 18, Dusan Savic 12, Marco Pi- kuar 10, Virgil Ormskerk 10. Jan Willem Schaar uit Sliedrecht won gisteren de zesde editie van de Groenhoven Plus loop, over 21,1 kir,, in Gouda. De 23-jarige atleet liep de halve mara thon in 1.06.36 en verbeterde daarmee het pareoursrecord dat met 1,06,42 op naam stond van de Belg Johan de Maertelare. De Maertelare werd tweede in 1.07.15. Kort na de start van de halve ma rathon vormde zich-een kopgroep met Jan Willem Schaar, Johan de Maertelare, Wim Padmos en Gou wenaar Herman Couperus. De 33- jarige Couperus moest, net als Padmos, afhaken toen De Maerte lare na vijf kilometer een lichte tempoversnelling plaatste. Alleen Schaar kon in het spoor blijven van de rappe Belg. „Ik liep de hele tijd al makkelijk en kon eenvoudig volgen," aldus Schaar. „Toen De Martelaere na vijf kilometer wat probeerde be sloot ik me van de domme te hou den en er gewoon achter te blij ven. Zo kon hij mooi het kopwerk doen en hield hij my uit de wind." Na ongeveer dertien kilometer sloeg Schaar toe. „Ik zag dat ik een klein gaatje had en besloot met de wind in de rug flink door te trekken. Op het tegenwindse stuk kon ik vervolgens mijn voor sprong uitbouwen." Johan De Maertelare eindigde uiteindelijk op 39 sec achter Schaar, die ook een persoonlijk record liep. Wim Padmos werd derde in 1.08.49. De snelste vrouw was Liesbeth van de Heuvel uit Den Haag. Zij liep de 21.1 km in 1.18.51. Alblasserdam De liefhebbers van baggeren door een dikke laag blubber - ze lijken een uitstervend ras te worden. Als regen, hagel en sneeuw een parkoers teisteren, dat toch al bekend staat als zwaar en modderig, dan is nog slechts een selecte groep atleten bereid de strijd aan te gaan. En die klei ne honderd 'doordouwers' zakten afgelopen zaterdag bij de 29e Sou- burghcross in Alblasserdam tot op de enkels in de blubber, liepen door grote plassen en moesten over greppels springen. Typerend was dat een veteraan, Jan Korte land, na 10,25 kilometer als eerste - in 39.18 minuten- de streep passeerde. Voor de organisatie vormde de ge ringe opkomst een fikse streep door de rekening. Vrouwen waren er haast niet, junioren evenmin. Terwijl de Souburghcross door de jaren heen met haar natura-prij- zen toch een zekere faam heeft verworven. „We doen er zoveel voor, we moeten iedere keer wéér bij sponsors aankloppen om deze loop mogelijk te maken. Maar tel kens wordt het aantal deelnemers minder," mokte mede-organisa tor Jan Boer. Op de vraag waar die neergaande spiraal aan te wijten is, moest hij het antwoord schul dig blijven. „Een goede atleet als Aart Stigter kwam vroeger altijd naar Alblasserdam. Door te cros sen door een zwaar terrein wilde hij sterker worden.' De halve marathon in Gouda, een dag later en meetellend voor het ZuiderSter-circuit, weerhield on getwijfeld ook menig atleet van deelname in Alblasserdam. Bo vendien reisden de beste crossers van Nederland gisteren naar Uden, waar een wedstrijd van het nationale crosscircuit op het pro gramma stond. De atleten die wel voor de Sou burghcross kozen, maakten er desondanks een aardige wed strijd van. Jan Korteland nam di rect het initiatief, gevolgd door Reinier Burgemeester, Bert ïïe- derik en Jan Korevaar die onge veer halverwege moest lossen. Korteland bleek het beste bestand tegen de elementen. Zelfs een ha gelbui bracht de winnaar van het overall- en veteranenklassement niet van slag. Burgemeester gaf zich als laatste gewonnen. De Parthenon-atleet zegevierde bij de senioren hoewel Rik Bisschop, die na een rustig start een sterke opmars maakte, nog tot negen seconden naderde. Bij de vrouwen pakte Wilma Kore- vaar de overwinning. Maar hoe kon het ook anders, want ze was de enige vrouw in de senioren klasse. 29e Souburghcross, 10,25 kilome ter, mannen: 1. Reinier Burge meester (Parthenon) 39.47,2. Rik Bisschop (AV40) 39.56,3. Bert He- derik (Energie) 40.02,4. Jan Kore- vaar (Typhoon) 40.08,5. Addy Ver sluis (Avantri) 41.46; M40: 1. Jan Korteland (Sliedrecht)39.18,2. Ar jan Korteland (Papendrecht) 40.22, 3. Cor Bakker (Sliedrecht) 40.26; M5Q, 8,2 km: 1. Hans Boon (Avantri) 39.22, 2. Chris Mettrop (Spark) 43.22; M80:1. Cor Harden- bol (Parthenon) 45.47; wouwen, 4,24 km: 1. Wilma Korevaar (Avantri) 21.18; V35:1. Joekie de Hoog (Spark) 20.02. Rotterdam Driebander Richard Bitalis heeft voor RAB Gouds waard niet het belangrijke punt kunnen veroveren, waarop tegen Minkels Products werd gehoopt. De Franse kampioen had tegen de Turkse vedette Semih Sayginer de kans om by 4847 de party uit te maken. De Goudswaard-kop man had daarmee de eindstand van het duel op 44 kunnen bren gen. Bitalis miste evenwel, waar door Sayginer in de daaropvol gende beurt de partij uitmaakte en Bitalis slechts in de.gelijkma- kende beurt kon remiseren (50- 50). Daarmee behaalde Minkels Products een krappe 3-5 overwin ning. Voor Paperclip Internatio nal ziet de toekomst er nog steeds zwart uit. Ook nu ging de Rotter damse formatie met 0-8 onderuit. Arpa Shipping was op alle fronten de sterkste. Bij Paperclip was de spanning al snel voorbij, omdat Ad Broeders tegen Luc van Straalen weinig beurten (21) nodig had om afgete kend (21-50) te winnen. Tussen Smolders en De Kleine duurde de race langer, maar verdedigde De Kleine succesvol zyn behaalde voorsprong: 45-50 (47). Aangezien Eddy Merekx ook in 21 beurten van Ad Koorevaar wist te winnen, viel er voor de Rotterdammers weinig eer meer te behalen. Dan ny Breur verzette zich hevig te gen Jan Arnouts. De Rotterdam mer maakte een serie van vijftien, waardoor hij met 42-32voor kwam te staan. Maar de fortuinlijk spe lende Arnouts wist het ty te keren en won met 47-50 in 32 pogingen. Daarmee was de 0-8 nederlaag een feit. Slechte periode Meer spanning aan de andere kant van de Maas, waar Harrie van de Ven (Minkels Products) zijn slechte periode afrondde met een 32-50 zege op Jan Verkijk (Goudswaard). Omdat Hans-Jür- gen Kühl met 5043 in 39 beurten Arie Weijenburg de baas bleef, ging de tweede sessie met een 2-2 in. Daarin bleek vrij snel dat Dick van Uum zijn keu tegen Ludo Di elis eigenlijk niet had hoeven uit pakken, want de Utrechter speel de als een beginneling (0.593). Na vijftien beurten was het al 10-27 en kon de dit jaar sterk spelende Dielis na 32 pogingen al met 19-50 worden gefeliciteerd. Dat bracht extra spanning in de ontmoeting tussen Richard Bita lis en Semih Sayginer. De Frans man liet de acquitstoot lopen en keek na één poging van de Turk al tegen een 0-9 achterstand aan. Na tien beurten was het 15-20, waarna Bitalis zich herstelde. Door twee series van zes kwam de Fransman zelfs na dertig beurten met 4847 voor, maar verzuimde nummer 49 en de daarop volgen de eenvoudige laatste carambole te maken. Sayginer doorzag het gevaar en maakte het spel met 48- 50 uit. Waarna Bitalis in de gelijk makende beurt op gelijke hoogte kon komen. Modder, mod der en nog eens modder, De lopers zijn naafloopnau- welijksnog herkenbaar. Maar Jan Kor teland, die met over macht won, is nog wel te herkennen en krijgtde felici taties van zijn concurrent. Foto Aad van der Voor/CorVos RotterdamVoor de wateropoloërs van SVH wordt het tijd dat er wat punten worden gepakt. In afdeling 2A van de waterpolo-competitie zijn de Rotterdam mers afgezakt naar de tiende plaats van de ranglijst, met slechts drie punten voorsprong op degradatie kandidaat NVA/HHC, Bij Wiekslag liet SVH een gelegenheid onbenut om het zelfvertrouwen enigszins op te vijzelen. Tot een 5-5 stand in de derde periode leek in Papendrecht nog van alles mogelijk. Maar de spaning in de slotfa se brak de bezoekers uiteindelijk op: 8-5. SVH ver zuimde in die fase te profiteren van de man-meer si tuaties. Mare Peter Verveer (3) en Kees Romers (2) waren de Rotterdamse schutters. Rotterdam nam in 2A verder afstand van de onderste plaatsen door tegen het hoger geplaatste Nautilus ge lijk te spelen: 6-6. „Wij hadden zicht op winst, maar we zijn uiteindelijk toch blij dat we gelyk hebben ge speeld." Trainer-coach Dino Dijksman refereerde daarbij met name aan de unieke kans, die Nautilus in de slotseconden onbenut liet. Door de puntendeling revancheerde Rotterdam zich enigszins voor de ne derlaag bij BZC. „Dat was diep triest," aldus Dijks man. Tegen Nautilus miste de thuisclub zijn basis spelers Bas van der Horst (vakantie) en Jeroen Huis mans (lies). In 3E waren de Rotterdamse Water Vrienden (RWV) de evenknie van ZDHC: 9-9. Het vrouwenpoloteam van Rotterdam herstelde zich in 2A van de zwakke partij van vorige week door Alliance duidelijk te ver slaan: 14-3. „Er was dit keer geen reden tot klagen," vond Wim de K3eer. De trainer-coach kon beFoep doen op een aaatal vaste waarden. Mariette Rook, Manon van de Berg en Karin Vrolijk waren niet in zetbaar. Pietemella de Heerwas de absolute uitblin ker aan Rotterdamse zijde. Zij doelpuntte liefst ne gen keer. Bertine van Gy sel (3) en Esther van Empe- Ien (2) namen de rest van de produktie voor hun reke ning. Door de overwinning steeg Rotterdam naar de vierde plaats op de rangljst. Rotterdam De korfballers van WION sleepten dit weekeinde met moeite één punt uit het vuur bij de ontmoeting met Achilles in Den Haag: 11-11. In de eerste helft zag het er absoluut niet naar uit dat WION nog een behoorlijk resultaat zou halen. De thuisclub nam een voorsprong van 6-1. De Rotter dammers herstelden zich goed. Bij rust was de mar ge nog maar drie treffers (74), vervolgens acteerden zij een paar versnellingen hoger en maakten ze de achterstand helemaal ongedaan. Monique Kemner en Anja Tissingh scoorden 7-6, na 8-6 kwam WION via Wim Niesing en Jim van Nïjnatten op 8-8. Niesing, die 10-11 scoorde, dacht zelfs te kunnen stunten met WION, maar in de laatste minuut hield Achilles toch nog een punt in huis: 11-11 Door deze uitslag bezet WION met twaalf punten uit tien duels de tweede plaats achter KVS. SCO en TOP (S) volgen met elf punten. Coach Bram Rog toonde zich tevreden over het resultaat. „Vooral in de twee de helft wisten wij door tempoverhoging en agressie ver spel uit onze dip te komen maar we konden niet los komen van Achilles." "Wina Niesing (4x), Ronald Verwey (2x)> Wim Diepenhorst (2x), Jim van Nijnat- ten, Anja Tissingh en Monique Kemner verzorgden de produktie. In de eerste klasse E kwam het Zaanse ZKV na de 12- 18 zege bij Celeritas naast De Kapellen op kop. In IF kan IJsselvogels de titelkansen vergeten na de 12-13 tegen KVA. In 1G verloor Maassluis by Kinderdijk met 23-16 en blijft het samen met Vitesse laatste. Milaan -— De Nederlandse honkballers beginnen h'et Europees kampioenschap tegen Duitsland. Daarna speelt Oranje pouiewedstrijden tegen België, Tsje chië, Spanje en Slovenië. Het EK wordt van 2 juli tot 2 augustus in Italië gehouden. Aartsrivaal en regerend Europees kampioen Italië treft in de andere poule Engeland, Frankrijk, Zwe den, Rusland en Kroatië. De twee finalisten van het Europees kampioenschap kwalificeren zich voor de Olympische Spelen in Sydney. Landskampioen HCAW is in het Europa Cup I-toer nooi ingedeeld by Schwaz (Oos), Dracï Bmo (Tsj) en Danesi Nettuno (Ita). De wedstrijden worden in juni in het Italiaanse Nettuno afgewerkt. Papendrecht - Bij de voorrondes van het damkampi oenschap Zuid-Holland-Zuid zijn slechts tien deelne mers verdeeld in twee groepen. Wel is er een sterke bezetting met oud-kampioenen aanwezig. Per groep zullen de drie besten doorgaan naar de finale, waar voor Frits van Vloten, Ruud van Drunen, Anton Rosi er en regerend kampioen Wim Kalis zich op grond van hun recente prestaties in de finale al hebben ge plaatst. In groep 1 werd de party tussen de Rotter damse ex-kampioen van ZHZ Radjinder Jharap en thuisspeler Frans Keizer een bloedstollend gevecht. De Rotterdammer, die moest waken voor de diverse geraffineerde damdreigingen, bouwde gestaag aan een krachtig centrum. De speler uit Papendrecht ver dedigde zich secuur en kon zelfs nog gevaarlijk coun teren. Met de vlag op vallen durfde de Rotterdammer een scherpe, maar ijzersterke zet niet aan. Hy speel de nadat de zetten gehaald waren een paar zetten te snel en de thuisanalyse wees uit dat hy in deze fase een vrij zekere winst mistte. Tilburgenaar Sally de Jong, die lid is van een club van de ZHZ-bond, wist tegenstander Van Praag uit Ridderkerk langzaam maar zeker positioneel te overspelen, In de andere groep won Rotterdammer Ashok Bhajan volgens de verwachting van Dordtenaar bodewijk. Tenslotte re miseerde een in vorm zijnde Piet van de Vorm uit Rhoon knap tegen Capellenaar Harry Clasquin. Ton van Bokhoven en Francis Tholel, beiden vrij geloot, waren wel als aandachtige toeschouwers aanwezig. Capeile aan den Ussel De korfbalverenigingen De Kapellen en De Bermen hebben in een schriftelijke stemming gekozen voor KCC (Korfbal Combinatie Capeile) als naam van de fusicclub die het komend seizoen aan de competitie zal deelnemen. Afgelopen zaterdag werd de uitslag aan de leden bekendge maakt. De oprichtingsdatum van KCC wordt 1 juli 1999.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 5