11 ié Koorvoorzitter wordt ridder Verhuizen Voorzitter Jan Timmers van Orpheus koninklijk onderscheiden Winston Post ziet soapwedstrijd als springplank naar televisiecarriére Knutselen in Koestal Alles over kolen Chinadag Kunstenares leidt rond Pentekeningen Rotterdams Dagblad Vrijdag 19 februari 1999 Veel plezier, wensten de collega's me by het verlaten van ons redae- tïebureau. Volgens my bedoelden zij het licht ironisch. Immers, ik heb vrijaf genomen voor een verhuizing. En dat inpakken en wegwe zen is nooit een pretje. Het vooruitzicht naar de nieuwe woonplek kan nog zoveel plezier geven, de verplaatsing zelf is toch een heel ge doe en is zelden gevrijwaard van tegenvallers. Een checklist, die ik deze week tegenkwam tussen nooit eerder open geslagen bladzijden van. het 25 jaar geleden op een stapel gelegde boekje 'Huizen en Verhuizen' van de Amrobank, wyst me daar ook op. Onder het kopje 'Op de verhuisdag' staat als eerste tip: „Goede humeur bewaren." Voor de jongeren: Die Amro was toen een tamelij ke jonge fusiebank, die concurreerde met ondermeer andere ban ken, die nog moesten fuseren tot ABN waarmee weer veel later de Amro samenging. Jaarlijks verhuizen een paar miljoen Nederlanders. Een nieuwe baan, de start van een studie, de keuze om het ouderlijk huis te verla ten, om te gaan samenwonen of juist om uit elkaar te gaan, zijn de meest voorkomende aanleidingen. De wens om groter of juist klei ner, hoger of aan een tuin, centraal of buitenaf te wonen, kan verhu i drift opwekken. Het verlangen naar modem comfort zowel als de hunkering naar karakteristiek oud levert impulsen voer verhuisdro- men, die soms werkelijkheid worden. Praktisch niemand ontkomt aan enkele malen verhuizen in zijn le ven. Voor mij zelf wordt het de tiende keer in bijna zestig jaar als ik het tweejarige verblijf onder Hare Majesteits wapenrok en twee an dere kortere tijdelijke bewoningen ook meetel. De eerste keer ging ik, volgens de overlevering, als peuter tussen huisraad in een carrier van het onder bombardement liggende Rot terdam naar Vlaardingen. Mijn vader trapte deze gehuurde driewieli- ge transportfiets eind 1941 of begin 1942 in de richting van de twee grootouderlijke huizen in de Oostwijk. Van de volgende verhuizing herinner ik me ook niets; ze vond al snel na de eerste plaats en voerde naar een van de uiteindelijk 50 jaar geworden 'noodwoningen' in de Eabberspolder. Behoudens de dienstplichtige verplaatsingen en één kort, tijdelijk verblijf in de Schiedamse Gorzen, ben ik uitsluitend binnen Vlaar dingen verhuisd. De vorige keer kozen we de noordelijkste rand van de stad, zo ver mogelijk van de schoorstenen, die we in de Vetten- oordsepolder als vuilspuwers hadden leren kennen. Nu de lucht zelfs volgens Remi Poppe schoner is geworden, keren we terug in de rich ting van ons eerste eigen stekkie en overzien Vlaardingen, Schie dam, Rotterdam en de lichtjes rond de schoorstenen. Prachtig, een plezierig vooruitzicht. Maar nu eerst nog verhuizen. BEN VAN HAREN Waterwég In bezoekerscentrum d'Oude Koestal in het Staelduinse Bos staat zondag een knutselmiddag voor de jeugd op het programma. Het thema is vleer muizen net als de tentoonstelling die op de zolder verdieping te zien is. De lijm, schaar en ander knut- selgereedschap kan vanaf 13.00 uur ter hand worden genomen, de deelname kost drie gulden. De Vrienden van het Staelduinse Bos houden samen met het Zuid-Hollands Landschap zondag 28 februa ri een speciale winterwandeling door het bos. „Het bos is nog kaal, maar de belofte van een uitbundig voorjaar zit al in de knoppen verborgen. Op de grond zijn vroege plantjes al groen. Welke vogels laten zich al weer horen," vragen de Vrienden zich in een pers bericht af. De wandeling begint om twee uur vanaf het bezoe kerscentrum d'Oude Koestal aan de Peppellaan 4 in 's-Gravenzande. Vlaardingen Bij de Historische Vereniging Vlaardingen wordt 23 februari een lezing gehouden over kolen. Daarbij ko men twee vertegenwoordigers van bekende fami lienamen uit de Vlaardingse kolenwereld aan het woord, H. Brobbel zal aan de hand van dia's vertellen over de kolentijd van zijn familie, eindigend bij de start van de Federatie Kolenbom en het opheffen van Brobbel West. Ook C. de Willigen zal vertellen Gver zyn ervaringen, maar hij zal ook aandacht besteden aan de techni sche kant van de fossiele brandstof. De lezing wordt gehouden in de grote loods van Brobbel West aan de Deltaweg 90. In dit pand zit nu de kringloopwinkel Het Goed gehuisvest. De bijeen komst begint om 20.00 uur. Mensen die de lezing wil len bijwonen worden geadviseerd te parkeren bij het benzinestation aan de Heliniumweg, aangezien het parkeerterrein naast de bouwmarkt na 21:00 uur wordt afgezet met paaltjes. In wijkcentrum De Erker wordt zaterdag een China dag gehouden compleet met een leeuwendans, de Chinese nieuwjaarsviering, kaligraferen en een wus- hu- en tai-chi demonstratie. Ook is er aandacht voor Chinese lekkernijen. Deelname bedraagt 17,50 gul den en de activiteiten beginnen om 16.00 uur. Judith Mokoginta-Heinecke wordt beschouwd als één van de bepalendste en belangrijkste Maassluise kunstenaars. Op dit moment is een tentoonstelling van haar ingericht in Galery Art Leathering aan de Zuiddijk. Op zaterdag 27 februari is Judith, een dochter van de Rotterdamse kunstschilder Wim Heineeke, vanaf drie uur 's middags aanwezig om een rondleiding te geven en en uit te leggen welke technieken en mate rialen zij heeft gebruikt Hoek van Holland De IJmuidenaar Thijs Zwart exposeert van 22 febru ari tot 5 april in de Torpedoloods in Hoek van Hol land. De oud-zeeman maakt al jaren fyne penteke ningen waarin schepen, sleepvaart en visserij cen traal staan. Zwart heeft al veel exposities in musea en galerieën in het hele land gehad. Na een ongeval waarbij zijn arm beschadigd raakte, zit Zwart al sinds 1994 thuis achter de tekentafel. Hij tekent met Oostindische inkt en buisjespennen met behulp van een loep tientallen boten in ruige omstandigheden. Ook zijn zyn tekeningen terug te vinden in boeken van Greenpeace, De Torpedoloods is dagelijks geopend van 9.00-24.00 uur. Redactie Waterweg: John Bunte, Edwin Comelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoom, Sander Sonnemans Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Bart Boerop Telefoon 2732700 4004310 DoorRemkoTanis Vlaardingen— Het liefst doet Jan Timmers (68) alles zelf. Dan weet hij maar dat het gebeurd is. Voor alles wat hy inmiddels heeft ge daan, ontving hij woensdagavond een lintje. Timmers, die na acht tien jaar afscheid nam als voorzit ter van het Vlaardings mannen koor Orpheus, mag zich nu Rid der in de zesde graad, Lid van de orde van Oranje-Nassau noemen. Zelf is hij er nuchter over: „Ge woon ridder." Het lijkt of Timmers het vreemd vindt dat hij een koninklijke on derscheiding heeft gekregen voor zijn inzet voor het mannenkoor. „Veel belangrijker dan het lintje zelf vind ik, dat de koorleden het my gunnen. Bij de uitreiking zei iedereen tegen me: 'je hebt het verdiend', maar ik vind alles wat ik heb gedaan niet meer dan nor maal. Als je ergens voor kiest, moet je ook de inzet opbrengen. Een voetballer kan niet alleen maar in het veld gaan staan. Die moet hard mee voetballen." De vrouw van Timmers, Bep, heeft dezelfde mening: „Vrijwillige plichten zijn ook plichten," zegt ze. Sinds Jan Timmers tien jaar gele den met vervroegd pensioen ging, besteden hij en Bep veel tijd aan vrijwilligerswerk. Bep (66) werkt al twintig jaar voor het Rode Kruis en hoort via haar man eigenlijk ook bij mannenkoor Orpheus. „We zijn al bijna 35 jaar lid," zegt Jan. Bep: „In gedachten zing ik gewoon mee." Achttien jaar geleden werd Tim mers voorzitter van Orpheus. ,Voor die tijd zat het koor al jaren lang met een interim-bestuur. Die hadden er op een gegeven mo ment ook geen zin meer in. Des tijds was ik voorzitter van onze feestcommissie. Een lid van die commissie zei: Jan, na ruim vijf enzeventig jaar kun je dit koor niet naar z'n hieremegunter laten gaan. Ik zal maar niei zeggen welk woord ze echt gebruikte," zegt Timmers. Op die manier be gon hy aan zyn voorzitterschap. „Hij kan goed dingen organise ren," verklaart Bep de reden dat juist haar man de leiding moest krijgen. „Hy is iemand met over wicht, ook hier in huis." Toen Timmers in 1981 voorzitter werd, telde Orpheus 26 leden. „Ie dere vereniging kent ups en downs, wij zaten toen in een dal," herinnert hij zich. „Om meer zan gers te krygen, ben ik op myn fietsje door Vlaardingen gaan rij den. Ik vroeg kennissen om te ko men zingen en langzaam groeide het koor weer." Timmers maakte handig gebruik van de hoeveel heid Vlaardingers die hy kent via zijn vroegere baan als melkboer en via het jeugd- en kerkenwerk dat hij al jaren doet. Vijfenveertig jaar geleden begon De inmiddels ex-voorzitter van Orpheus:Het wordt anders, dat is zeker. Dat moet ik gaan accepteren." Foto Roel Dijkstra Timmers als melkboer in de Vlaardingse Westwijk. Met een fiets duwde hij een houten bak vooruit met daarop vier melkkan nen en langs de rand pakjes boter en pap. Koeling was er nog niet bij in die tijd. Vervolgens werd het een Volkswagenbusje, waarna Timmers als melkboer 'doorgroei de' naar een SRV-wagen. Vier jaar lang hebben hij en zijn vrouw nog een zuivelwmkeltje gehad in de Van der Spiegelstraat in de Vlaar dingse Babberspolder. „Daarmee verdienden we wel een boterham, maar geen beleg," kijkt Bep te rug. „We moesten steeds meer gaart verkopen om ons hoofd bo ven water te houden, maar we zijn er net op tijd mee gestopt, want nu is er geen buurtwinkel meer over." Familie Jan Timmers zag zyn klanten destijds als familie. „Het waren er tweehonderd, tweehonderdvyf- tig. Dat telde je niet precies, je keek naar je omzet aan het eind van de dag." Overal kon hij even praten, als hij wilde. „Ik praat echt tegen de straatstenen. En als iemand pannenkoeken aan het bakken was, dan at ik wat mee. Als melkboer was ik ook op de hoogte van wat er in al die fami lies speelde. Het was gezellig." Bep: „Hij houdt gewoon van men sen." Maar het idyllisch gehalte van het melkboerschap ging achteruit „Destijds waren er nog 93 melk boeren in Vlaardingen, nu nog maar twee," vertelt Timmers. „Op een gegeven moment greepje een ander baantje aan, als dat voor handen kwam. Zo werd de ene melkboer tuinman en de ander conciërge." Dat laatste ging op voor Ti mmers. Vijfentwintig jaar geleden werd hij conciërge op de Technische School aan de Deltaweg, langs het spoor in Vlaardingen-West. Ook hier had hij geneeg mensen om zich heen. „De directeur zei dat Jan de vader van de school was," lacht Bep. „Ik gaf die jongens net zo makkelijk een draai om de oren of een schop onder de kont," beweert Jan stellig. „En dat ac cepteerden ze. De jongens kwa men ook bij me om te praten en dan help je ze. Zo kreeg ik een keer een jongen bij me, die ervoor de derde keer was uitgestuurd. ïk moest hem naar de directeur brengen, maar ik wilde niet dat zijn vader weer naar school moest komen. Toen heb ik hem de vol gende ochtend het schoolplein maar laten vegen." Tien jaar geleden is Timmers op 58-jarige leeftijd gestopt met zyn baan bij de Technische School, omdat hij onder de DOP-regeling viel (Doorstroming Onderwijson dersteunend Personeel). Nog steeds herkennen de oud-leerlin gen hem op straat. „Ze zeggen dan altijd 'Dag meneer Timmers', nooit dag Jan. Ik blijf meneer Timmers voor ze." Via zijn baan by de school kon Timmers regelen dat het man nenkoor Orpheus daar elke dins dagavond van acht tot kwart over tien kon repeteren. Nadat zijn vervroegd pensioen in ging, bleef hij zo toch beschikken over de sleutels van de school. „Af en toe ging ik 's ochtends vroeg nog eens kijken of alle lampen wel uit wa ren, want 's avonds ga je toch vaak wat versuft weg. Ik had dat gister ochtend graag nog een keer ge daan, maar woensdag moest ik voor het eerst in 24 jaar mijn sleu tels inleveren." Dat deed Timmers meer pijn dan het overdragen van de voorzit tershamer van het mannenkoor. Woensdagavond kon hij naar huis gaan, zonder de deur van de school op slot te hbeven doen. En komende dinsdag gaat hy om tien voor acht naar de repetitie. Als voorzitter was hij er al om half ze ven, om de stoelen klaar te zetten. „Dat is toch ook geen werk voor een voorzitter," vindt Bep. „Maar Jan was dan ook een vreemde voorzitter, die liever alles zelf deed in plaats van te delegeren." Timmers blijft nog gewoon mee zingen in het koor. Hij heeft al het enkele dingen voor het 95-jarig ju bileum in november geregeld en verwacht dat hij toch wel aan het bestuur zal blijven hangen. Tim mers: „Maar dat het anders wordt, is zeker. Dat moet ik gaan accep teren." Door Danielle Hermans Waterweg „Krijgt de winnaar een gastrol in een Nederlandse so ap? Leuk, dat wist ik niet eens," reageert Winston Post (26) ietwat verbouwereerd. De overige prij zen, een cursus acteren voor de camera en de Soaptalent Award vallen ook in goede aarde. Al be weert de kandidaat-soapacteur het winnen van de RTL4-wed- strijd slechts een bijkomstigheid te vinden. Belangrijker voor de in Vlaardingen geboren Winston is de opgedane ervaring, de span nende selectieronden en het leu ke contact dat hij had met de ove rige vijf kanshebbers. Veel tijd om zich druk te maken over de uitslag, die vanavond be kend wordt gemaakt in een live- progTamma met Carlo Boshard, heeft hij daags voor de uitzending niet. Hij poseert die ochtend al vanaf 07.00 uur voor de camera in Brussel. Hierbij gaat het echter niet om een filmcamera, maar om een fototoestel. In het dagelijks leven timmert hij ais fotomodel aan de weg voor bekende mode merken als Hij en Matinique. Tus sen de bedrijven door wil hij wel even aan de telefoon komen om wat vragen te beantwoorden. Nee, cameravrees heeft hij niet, maar het acteren in een soap was toch moeilijker dan hij dacht. Laatdunkend „Je hoort altijd laatdunkende ge luiden over het niveau van Neder landse soaps. Zelf dacht ik ook dat het wel mee zou vallen om te acte ren m een soap. Maar als je dan eenmaal zelf voor de camera staat, kom je daar snel op terug." Hoe wel hij geen fervente kijker van soaps is, haalt hij zijn neus er dui delijk niet voor op. Ooit deed Winston auditie voor een rol in Goudkust, maar zij zagen geen potentiële soapster in hem. Daar krijgen ze bij SBS 6 wellicht spijt Winston Post weet vanavond na het bekend worden van de winnaar van de soapwedstrijd van RTL 4 of hij een gastrol krijgt ïn een Nederlandse soapserie. Het fotomodel gokt op zijn uitstraling. FotoRoei Dijkstra. van nu Winston zich straks mis schien wel hét soaptalent van het jaar mag noemen. Hy liet zich door de mislukte auditie echter niet uit het veld slaan en gaf zich vorig iaar op als kandidaat voor de soapwedstrijd. Net als ruim dne- duizend andere Nederlanders. Maar de foto van het professione le model viel op tussen al die an dere gezichten zodat hy samen met honderd vijftig mensen mocht deelnemen aan de eerste auditieronde. En deze keer had hy z'n zenuwen goed onder con- troie en ging het goed. De kandi daten werden onderworpen aan een improvisatie-opdracht en het spelen van een korte scène. De prestatie van Winston werd in or de bevonden door mensen uit het vak en hy mocht door voor de tweede ronde. Hierin moest hij een dialoog-scène spelen en ook dat viel in de smaak bij de talent scouts. Uiteindelijk bleven er zes finalisten over. Wilbtrt Gieske De laatste opdracht voor de fina listen bestond uit het opnemen van drie bestaande scènes uit Goede Tijden, Slechte Tijden. Dat gebeurde samen met GTST-ac- teur van het eerste uur Wilbert Gieske en één van de soapregis seurs. Voor dit doel moest Wins ton zich vervoegen in de studio's van GTST. „Dat was een hele rare ervaring. Het hele leven van al die mensen uit GTST speelt zich af in pak 'm beet twee studio's. Dan loopje van de ziekenhuis-set naar de school-set en beland je vervol gens in de huiskamer van de fa milie Alberts." De opnamen verliepen volgens Winston best goed al kan hij dat moeilijk beoordelen omdat hij het resultaat pas vanavond terugziet. De acteerprestaties van Winston worden net als die van de overige kandidaten tijdens het live-pro gramma van RTL 4 beoordeeld door een vakjury. Deze bestaat uit Jette van der Mey (Laura Alberts uit GTST), Wim Zomer (Daniël uit GTST), Harry Klooster (casting- director) en Vincent Schuurman (producer Goudkust). Daarnaast mogen kijkers vlade telefoon hun stem uitbrengen op één van de kandidaten. De zenuwen voor de naderende ontknoping gieren bij Winston echter nog niet door het ly f. „Kijk, ik heb myn best gedaan en ik ben door twee voorrondes gekomen. Het competitie-element is er voor mij al lang vanaf. Het maakt niet uit of ik win, ik heb dit in de eerste plaats gedaan voor de ervaring," klinkt het nuchter. Hoewel hij niet wil ontkennen dat hy na vijf jaar modellenwerk toe is aan een nieuwe uitdaging. En acteren bbjkt leuker dan zijn huidige baan omdat hij voor de filmcame ra elke seconde moet uitstralen wat hij heeft. En hy wil nou een maal meer doen met zijn uitstra ling. En dat het liefst op televisie. Het programma 'Mrmte Carlo pre senteert Soaptalent 1999' van RTL 4 wordt in ttoee delen uitge zonden. Het eerste deel is uarc 20.20 tot 21,45 uur en deel twee waann de uitslag bekend wordt gemaakt volgt om 22.15 uur. Vrijdag 19 februari SCHIEDAM Theater a.d. Schle. Cabaret Tweefutk Jaap Mulder/Crème Fraiche20.15u. VLAARDINGEN Muzikarrtencentium Total Musk, Chunky, 22 00u Podium Gallery X dj-eontest, 20-00 u ROTTERDAM Lantaren/Venster 21.00 Variations sur te soupir. Witte de With Vm 18.00 Film Festival. Jeugdtheater Hofplein 19.00 FTnokkio. Ma ritiem Museum t/m 16.00 jubileumdag, Rot terdamse Schouwbu rg grote zaal 19.30 Kö- ningArthur.WIjkgebouwdeSehegl6.00Va- nete Boeieru. de Doelen Jumaanse Zaal 20.15 Gitaristen van wereldklasse. De Vlerk 22.00 show. 00.30 New tncks special. The little Cave 20.30 Jam avond. Baroeg 21.00 UKSubs&The Varukers. LuxorTheotè r 20.15 Willem Nijhoit&Gemevan der Klei. "En nu wij'. Nigftttown 21.00 Zrta Swoon. 23.00-05.00 Future presents Paul van Dyk.Ahoy' Rotter dam 14.00/19.30 ABN AMRO World Tennis Tournament 1999. Schelllng's 19.00 Moa- dersmootste. Prinses Theater 19.00 De Pnn- ses Revue. Rotterdamse Schouwburg kleine zaal 20.30Debroers Geboers.TheatarMaat- werk 15.00Gnezels.ThaaterZuJdplelri Grote Zaal 2Q.15Tweeopde Wip. Kleine ZaaI20.30 Kiki Heessels. 'Blond Blauw'. Bibliotheek theater 20.00 Geen Daden Maar Woorden '99. HetTuintheater 19.3C HetTumtheater. R'dams Conservatorium Vm 15.30 Onenta- tiedagen Harp. Vertrek Cooisingel Stadhuis 19.00 tat2LOO lichtjestour. Zaterdag 20 februari SCHIEDAM Stedelijk Museum. Orgelconcert, 14.00- 14.45u. Theater a.d. Schle. HoofdstadOpe- rette met Das Land des Lèchelns, 20.15u. Filmhuis. East paiace, west palace, 21.0Gu. VLAARDINGEN Filmtheater Het Zeepaard. De Pijnbank, 2i.00u. Podium Ga lletyX. Quest fortechno: dj's Lady Alda en Tim. WIJ kcentwm deTelder. Country-avond, 20.00u. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Niet uit het raam met Kruistocht,20.30u. ROTTERDAM M.F.C. De Boomgaardshoek Hobby Creatief Beurs. Lantaren/Venster 21,00 Vanaüons sur Ie soupir. Jeugdtheater Hofplein 19.00 Pinokkio. Maritiem Museum 12.00-16,00 ne zaal 19.30 My Sane Marais, de Doelen Grote Zaal 20.15 Rob de Njjs. Jumaanse Zaal 20.15 Joodse Muziek, Bibliotheektheater 20.30 David Vos. "Zingt het leven'. L'Esprit 22.00 Bill Roseman. De Vlerk 22.00 Stncöy Techno. Hillegonda-Kerk 20.15 Concert The Little Cave 22.00 Red Zone. Hiphop. Luxor Theater 20,15 WiHem Nijholt Geme van der Klei. "En nuwij'. Mach 23.0QDeNiro. Bluesrock. Nigftttown 23.00-05.00 The Tube. Underworld pre-release party. Ahoy' Rotterdam 10,00/11.00/14.00/19.30 ABN AMRO Wodd Tennis Tournament 1999. De Buurman Open Darttoemooi, Schelllng's 19.00 Moeders mooiste. Prinses Theater 19.00 De Pnnses RevueTheater t Kapelle tje 20.30 Ruk de dag. Theater Maatwerk 15.00 Gnezeis. Theater Zuidplein Grote Zaal 20 15 Twee op deWip. Kleine Zaal 20.30 Wki Heessels. 'Blond SiBla uw". ArboretumTrom- penburg 14.00 Zwaan-Weef-aan wande ling. HetTuintheater 19.30 HetTuintheater. Roe Zadklne Co'lege 10 00 Jeugdrally Rot terdam 1999. Wij kasbouw de Scheg 10.00-16.00 Rommelmarkt. WJjhgebouw Clemenshuis 20.00 Dansavond. WIjkge bouw De Middelburg» 20.09-24.00 Dans avond. WIjkgebouw Pier HO 19.30 Dans avond, Van do. 18 febr. t/m wo, 24 febr. ROTTERDAM Cinerama 1: "You've got mail' (al) dag. 16- 18.45-20.30, ma dl. ook 13.15. Cin.2; 'Psy cho' (16) dag. 16-18.45-21.30, ma.di. ook 13.15. Cin.3: The horse wisperet (12) d3g, 20.35. Cin.4: 'Mask of Zona' (12) dag, 15- 18.15. 'Jezus is een palestijn16) dag.21.45, ma di. ook 12.30. Cln.5: There's something about Mary1 (al) dag. 18.50-21.40, ma.di. ook 13.30-16.10. Thepnnce of Egypt* (al) do.t/m zo. wo. 16.15. ImaxTheater "Whales' (al) dag. 14-16. 'Eve rest' (al) dagj.5. Thnli Ride' (al) dag. 13. 'Ama zone' (al) za zo. 12. 'Abeltje'jaljdag. l7,za.zo. ook 10, da.vr. ookll. 'Startrek insurrection' (12) dag 19.30-21.45. Venster 1: 'Lola rennt' (16) dag. 20-22 (ma. met 22) do.vr.zo.wo. 15. Sneak preview ma 22. Ven.2: 'Pesten' (16) dag. 19.30-22do.vr- jo. 12.30. Ven.3: 'La vsta bella' (al) dag. 19.30do.vr.zo. 12,30. Vervet GoWmm' (16) dag. 22. Vm.4: 'State of dogs" (16) dag. 21,45. Cinematheek:'1001nacht'(16) do.vr- .za 20.19.30. Klassieken reeks cinema 2000: "Pnote (16) roa.di.wo. 13.3Czo. 15. VtCwiezo- ne: To d ie for' vr. 15.30. Lumière 1: 'A simple plan' (16) dag. 12.15- 15.15-18.15-21.15. Lum. 2: 'Rontn' (16) dag. 18-21, ma.dt. ook 12-15. LiimJ; 'Urban Legend' (16) dag. 16.15-19-21.45, ma.di. ook 13.30. Lum4: 'Practical magie' (12) dag. 16-18.45-21.30. ma.dt. ook 13.15. The Sie ge' (16) dag. 21.15, ma,di, ook 13. Rexane: Tien verschillende adult films (18) dag. 12 tfm OL Pathé 1: 'Enemyofthe state' (16) dag. 18.25- 21.20, ma.d'. ook 11.50-15.30. Pat2: 'Star trek: insurrection' (12) dag. 13.45-16.10- 18.50-21.40, ma.di. ook 11.20. Pat3: Ufa rennt' (16) dag. 17.50-19.55. 'Antz* (al) dag, 11.20-13.35-15.45-22. Pat4: 'Ever after* (al) dag. 15 50-18.40-21.30, ma.di. ook 11.50. Pat5: "You've gat mail* (ai) dag. 11.20-13.45-16.10-18 50-21,40.Pat6:'A bugs life' (al) dag 1140-14,20-10.40- 19.10-21.50{d». niet 21.50), Sneak preview: 'Dit maal zonder danny glover* (16) di. 21.50. Pat7: 'Meet Joe Black* £12) dag. 11,40- 15.40-20.30. Nachtvoorstelllngen: Lum.L* Very bad things'(16)w.za.00.30.Lum.2:'Enemyofthe state' (16) vr.za. 00.15. Lum.3: 'Urban Le gend' (16) vr.za. 00.30. Lum.4; The siege' (16) vtza, 00,30. Kindermatinees: Cin.1: 'Abeltje' do. fm 20. wo. 13.15. Cln.2: 'Madeline' do. tfm 20. wo. 13. Cin.3: 'Een luizen leven' dag. 12.45- 15.15-18. Cln.4: 'Mulan' do. t/nt zo. wo. 12.30. Cl n. 5:Depnnsvan Egypte'do.t/m20 wo, 13.30.1 max: 'Abeilje1 dag. 17, za .zo. ook 10, do.vr. ook 11. Vertl: 'Pinkeltje' do.vr jx>. 13. Ven.2: 'Ronja de roversdochter* do.vr- zo.wo.15 Ven.3:'Rppnntakatukaland'do- .vr.zo.wo, 15. Lum.2:'Een luizenleven'do. t/m zo. wo. 13-15.30. Lum.3: 'Mulan'do. Vm zo. wo. 13.30. Lum.4: 'AbeJtfe' do. t/m 20. wo. 13.15. Pat 1:Een I u izenléven'do. t/m za, wo. 11-13.15-15.50, 20. 11.45-14-16.15, Pat.2: 'Hanuman' do. t/m za. wo. 11.40. Pat4: 'Abeltje' do. t/m za. wo. 11-13.25. Kindermatinees: *Een luizen leven' dag. 14.15 do. t/m zo. en wo. ook 16.15 do.vr. en zo. cok 12.30, vtza. ook 18.40. 'Abeitje' dag. 13 30 do. t/m zo. en wo. ook 15,45. 'Muian' ao.t/mzo,enwo.l4. De pmsvan Egypte'do. t/m zo. en wo, 14.15. SCHIEDAM Flimhuis: 'De pijnbank' do.vr., 'East palace. West palace'za. VLAARDINGEN Hot Zeepaard: "East palace, West patace'vr., 'De pijnbank'za.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3